Výsledková listina

Závod38. ročník Stružnická peřej
Číslo17010
Datum02.04.17
Ředitel závoduIva Šedivá
Vrchní rozhodčíVáclav Martin
Disciplínaslalom
OrganizátorSK Kanoistika Česká Lípa, z.s.

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1 9152 ŘÍHA Martin 1992 USK Pha 1 85.20 2 87.20 87.00 0 87.00 87.00 34
2 1/ DM 2 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2+ 93.00 4 97.00 94.40 2 96.40 96.40 26
3 2/ DM 9 9084 PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha 3 100.00 0 100.00 98.40 0 98.40 98.40 22
4 1/ ZS 6 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 95.50 6 101.50 97.00 2 99.00 99.00 18
5 11 43035 MERENUS Jan 1983 Č.Lípa 3 102.90 0 102.90 101.60 4 105.60 102.90 14
6 1/ VM 3 43008 ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa 2 100.90 6 106.90 101.10 2 103.10 103.10 10
7 2/ ZS 7 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 3+ 103.40 0 103.40 104.50 10 114.50 103.40 6
8 3/ DM 5 12070 KOLÁČEK Petr 2001 Dukla B. 2 101.00 4 105.00 106.10 4 110.10 105.00 5
9 4/ DM 4 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 2 110.60 2 112.60 107.20 2 109.20 109.20 4
10 1/ ZM 8 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 3+ 114.60 10 124.60 112.30 2 114.30 114.30 3
11 1/ VS 12 43068 ŠRÁMEK Jaroslav 1957 Č.Lípa 3 142.20 10 152.20 139.50 4 143.50 143.50 2
12 5/ DM 14 9027 KOLÁŘ Vojtěch 2002 USK Pha 136.20 162 298.20 150.60 14 164.60 164.60 1
13 2/ ZM 13 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 176.20 60 236.20 151.90 52 203.90 203.90 0
14 1/ V 15 47048 JANDÁŠ Roman 1965 Kadaň 156.30 60 216.30 4 999 999.00 216.30 0
15 ZS 10 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 1 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 88.70 0 88.70 95.90 56 151.90 88.70 54
2 2/ DM 4 12069 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 Dukla B. 2 101.00 0 101.00 97.40 0 97.40 97.40 50
3 3/ DM 7 12052 CAPALINI Nicola 2002 Dukla B. 2 104.50 2 106.50 101.10 0 101.10 101.10 46
4 2 9101 BAČÁKOVÁ Radka 1983 USK Pha 2 101.00 2 103.00 101.60 0 101.60 101.60 42
5 1/ ZS 10 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 2 104.90 0 104.90 106.90 4 110.90 104.90 38
6 4/ DM 5 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 2 106.80 0 106.80 104.30 2 106.30 106.30 34
7 16 43021 ŠEDIVÁ Kateřina 1989 Č.Lípa 3 109.70 4 113.70 107.30 4 111.30 111.30 30
8 5/ DM 6 52011 STRASSEROVÁ Bára 2001 L.Žatec 2 110.90 10 120.90 109.50 2 111.50 111.50 26
9 2/ ZS 8 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 111.10 2 113.10 114.30 0 114.30 113.10 22
10 6/ DM 3 43006 BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa 2 114.80 8 122.80 110.20 4 114.20 114.20 18
11 3/ ZS 9 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 2 110.30 8 118.30 108.60 6 114.60 114.60 14
12 4/ ZS 25 43014 HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa 2 109.30 6 115.30 114.90 8 122.90 115.30 10
13 5/ ZS 12 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 3+ 114.30 2 116.30 117.90 2 119.90 116.30 9
14 7/ DM 11 10110 DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky 3+ 122.20 14 136.20 118.00 2 120.00 120.00 8
15 6/ ZS 13 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3+ 122.10 54 176.10 116.80 4 120.80 120.80 7
16 1/ ZM 15 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3+ 118.20 6 124.20 118.30 8 126.30 124.20 6
17 2/ ZM 19 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 3 129.60 2 131.60 116.70 8 124.70 124.70 5
18 3/ ZM 14 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 3+ 121.60 4 125.60 139.80 6 145.80 125.60 4
19 4/ ZM 21 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 131.80 4 135.80 130.80 8 138.80 135.80 3
20 5/ ZM 20 9023 KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 USK Pha 140.60 12 152.60 144.50 116 260.50 152.60 2
21 17 47003 PAJMOVÁ Jana 1984 Kadaň 3 140.10 14 154.10 146.70 12 158.70 154.10 1
22 6/ ZM 18 9034 KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha 3 145.20 60 205.20 146.30 104 250.30 205.20 0
23 7/ ZM 22 14010 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 170.80 62 232.80 175.50 58 233.50 232.80 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 2 9121 9084 MAJER Kryštof PŘÍHODA Lukáš 2001 2001 USK Pha USK Pha 2 118.40 16 134.40 115.00 4 119.00 119.00 17
2 2/ DM 6 52020 61003 NESNÍDALOVÁ Lucie BOHATÝ Karel 2002 2001 L.Žatec Třebech. 3 125.00 12 137.00 116.70 10 126.70 126.70 9
3 1/ V 3 36026 36020 ŠRÁMEK Jiří VESELÝ Josef 1966 1950 Klatovy Klatovy 2 139.00 6 145.00 127.10 6 133.10 133.10 5
4 1 43034 9047 SON Yunmi GOTVALD Robert 1985 1990 Č.Lípa USK Pha 1 149.90 10 159.90 137.10 8 145.10 145.10 1
5 VM 5 43020 43057 ČVANČARA Václav HAMMER Ivan 1980 1981 Č.Lípa Č.Lípa 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
6 4 43035 43029 MERENUS Jan ŠEDIVÝ Jakub 1983 1994 Č.Lípa Č.Lípa 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 2 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 82.70 52 134.70 83.70 0 83.70 83.70 132
2 3 10013 ABRAHAM Tomáš 1992 Benátky 2+ 84.20 0 84.20 84.40 2 86.40 84.20 128
3 2/ DS 5 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 82.60 2 84.60 83.60 2 85.60 84.60 124
4 1/ U23 7 43029 ŠEDIVÝ Jakub 1994 Č.Lípa 2 89.70 54 143.70 87.70 2 89.70 89.70 120
5 1/ DM 6 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2 89.50 2 91.50 88.90 2 90.90 90.90 116
6 2/ DM 13 12018 ŠOREL Martin 2001 Dukla B. 2 87.10 4 91.10 95.00 2 97.00 91.10 112
7 3/ DM 15 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 86.80 58 144.80 84.70 8 92.70 92.70 108
8 4/ DM 21 12046 PROCHÁZKA Josef 2002 Dukla B. 2 91.20 2 93.20 93.10 6 99.10 93.20 104
9 2/ U23 8 52005 ŘÁHA Oldřich 1998 L.Žatec 2 91.30 2 93.30 96.30 4 100.30 93.30 100
10 1/ VM 10 49013 HEK Jan 1979 Roudnice 2 94.90 0 94.90 96.70 0 96.70 94.90 96
10 3/ DS 27 52027 NESNÍDAL Radek 2000 L.Žatec 3+ 98.70 2 100.70 94.90 0 94.90 94.90 92
12 12 9047 GOTVALD Robert 1990 USK Pha 2 93.00 2 95.00 94.80 2 96.80 95.00 88
13 1/ ZS 23 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 97.70 0 97.70 93.10 2 95.10 95.10 84
14 2/ VM 26 43008 ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa 3+ 93.70 4 97.70 95.40 0 95.40 95.40 80
15 1/ V 49 43022 ŠEDIVÝ Václav 1966 Č.Lípa 3 101.90 0 101.90 97.80 0 97.80 97.80 76
16 5/ DM 18 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 2 95.40 4 99.40 96.10 2 98.10 98.10 72
17 3/ U23 4 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 2 99.10 2 101.10 96.40 2 98.40 98.40 68
18 2/ V 11 14054 MACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy 2 96.90 2 98.90 96.30 4 100.30 98.90 64
19 6/ DM 14 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 2 92.90 56 148.90 99.40 0 99.40 99.40 60
20 7/ DM 16 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 2 93.70 6 99.70 101.30 6 107.30 99.70 56
21 8/ DM 17 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 2 100.70 2 102.70 99.20 2 101.20 101.20 52
21 4/ DS 80 11017 ŠULC Karel 2000 KK Brand 2 99.40 6 105.40 97.20 4 101.20 101.20 48
23 4/ U23 81 42014 ŠRÁMEK Ondřej 1994 Sušice 3 100.00 2 102.00 102.20 2 104.20 102.00 44
24 2/ ZS 24 12066 VENC Štěpán 2004 Dukla B. 2 98.30 4 102.30 98.70 4 102.70 102.30 40
25 3/ ZS 22 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 101.00 6 107.00 103.70 0 103.70 103.70 39
26 4/ ZS 39 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 3+ 107.10 0 107.10 102.20 2 104.20 104.20 38
27 1/ ZM 40 12061 CAPALINI Daniel 2005 Dukla B. 3+ 101.60 4 105.60 104.50 0 104.50 104.50 37
28 9/ DM 19 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 2 104.20 2 106.20 104.70 0 104.70 104.70 36
29 3/ VM 36 91008 HORÁK David 1976 Heletag 3+ 112.00 2 114.00 102.70 4 106.70 106.70 35
30 10/ DM 28 9009 JAKL Vincent 2001 USK Pha 3+ 101.00 6 107.00 107.50 2 109.50 107.00 34
31 3/ V 51 92006 BERAN Jan 1969 KVS Pha4 3 103.60 4 107.60 108.70 10 118.70 107.60 33
32 4/ V 46 9164 PŘÍHODA Tomáš 1970 USK Pha 3 101.80 6 107.80 106.60 2 108.60 107.80 32
33 5/ ZS 31 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 3+ 111.90 8 119.90 108.20 0 108.20 108.20 31
34 2/ ZM 41 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 3+ 114.20 2 116.20 109.50 0 109.50 109.50 30
35 6/ ZS 29 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3+ 103.70 6 109.70 108.10 2 110.10 109.70 29
36 3/ ZM 35 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 3+ 118.50 2 120.50 108.40 2 110.40 110.40 28
37 5/ V 9 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 2 119.40 6 125.40 111.70 0 111.70 111.70 27
38 11/ DM 48 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 110.90 8 118.90 113.00 0 113.00 113.00 26
39 7/ ZS 50 9154 STEHNO Petr 2003 USK Pha 3 111.30 8 119.30 113.50 0 113.50 113.50 25
40 12/ DM 45 46048 SAAL Štěpán 2001 Jablonec 3 130.60 14 144.60 109.90 4 113.90 113.90 24
41 8/ ZS 54 61025 MAREK Matyáš 2003 Třebech. 3 132.10 112 244.10 106.90 8 114.90 114.90 23
42 9/ ZS 30 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 3+ 112.00 4 116.00 120.00 6 126.00 116.00 22
43 10/ ZS 52 10108 JUDA Štěpán 2004 Benátky 3 113.20 4 117.20 112.90 4 116.90 116.90 21
44 4/ ZM 68 11045 HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand 115.50 14 129.50 112.80 6 118.80 118.80 20
45 5/ ZM 55 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 3 125.70 56 181.70 119.10 0 119.10 119.10 19
46 6/ V 42 36026 ŠRÁMEK Jiří 1966 Klatovy 3+ 125.50 2 127.50 120.80 2 122.80 122.80 18
47 5/ DS 61 43013 KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa 1 999 999.00 118.00 6 124.00 124.00 17
48 4/ VM 74 46006 KOŘÍNEK Martin 1977 Jablonec 117.40 8 125.40 120.30 12 132.30 125.40 16
49 6/ ZM 33 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3+ 133.90 60 193.90 123.70 4 127.70 127.70 15
50 7/ ZM 57 9135 BERAN Vojtěch 2005 USK Pha 3 123.90 4 127.90 130.40 6 136.40 127.90 14
51 8/ ZM 60 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 123.30 6 129.30 125.70 8 133.70 129.30 13
52 9/ ZM 56 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 3 125.00 6 131.00 122.10 8 130.10 130.10 12
53 10/ ZM 58 49006 BENDA Jan 2005 Roudnice 3 135.60 2 137.60 127.60 4 131.60 131.60 11
54 13/ DM 47 10111 ADÁŠEK Alois 2002 Benátky 3 122.70 10 132.70 127.10 58 185.10 132.70 10
55 7/ V 59 44011 HRBÁČEK Jan 1966 Děčín 128.80 4 132.80 129.50 4 133.50 132.80 9
56 11/ ZS 34 9149 PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha 3 127.60 8 135.60 130.00 4 134.00 134.00 8
57 11/ ZM 75 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 132.40 6 138.40 132.80 2 134.80 134.80 7
58 12/ ZS 53 11014 KUDRNA Josef 2004 KK Brand 3 125.10 10 135.10 109.90 58 167.90 135.10 6
58 12/ ZM 72 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 129.10 6 135.10 131.10 50 181.10 135.10 5
60 8/ V 43 49034 BENDA Libor 1966 Roudnice 3+ 135.40 2 137.40 142.30 2 144.30 137.40 4
61 13/ ZM 66 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 136.50 56 192.50 132.80 6 138.80 138.80 3
62 13/ ZS 79 52025 STRASSER Marek 2004 L.Žatec 137.10 4 141.10 158.50 4 162.50 141.10 2
63 14/ ZS 65 9140 ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha 136.30 6 142.30 140.00 56 196.00 142.30 1
64 9/ V 44 82008 ŽATECKÝ Jiří 1969 KVSPísek 3+ 132.50 56 188.50 137.50 8 145.50 145.50 0
65 14/ ZM 69 11057 KUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand 129.70 16 145.70 136.30 12 148.30 145.70 0
66 15/ ZS 63 46049 KOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec 145.80 6 151.80 149.40 6 155.40 151.80 0
67 15/ ZM 70 49069 NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice 143.40 12 155.40 156.40 14 170.40 155.40 0
68 16/ ZS 62 47010 BUDÁK David 2003 Kadaň 146.80 160 306.80 147.50 10 157.50 157.50 0
69 16/ ZM 67 9153 SAIDL František 2006 USK Pha 131.90 56 187.90 133.70 52 185.70 185.70 0
70 17/ ZS 64 43010 DVOŘÁK Daniel 2003 Č.Lípa 142.50 62 204.50 135.60 62 197.60 197.60 0
71 17/ ZM 71 9036 ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha 123.20 112 235.20 148.20 108 256.20 235.20 0
72 18/ ZM 73 43001 BAČINA Jan 2006 Č.Lípa 158.60 408 566.60 122.40 256 378.40 378.40 0
73 ZS 82 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
74 DM 37 14068 HRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
75 ZS 32 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
76 ZS 25 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
77 DM 20 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
78 U23 1 9040 PECHLÁT Hynek 1995 USK Pha 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 23 12069 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 Dukla B. 3+ 117.70 0 117.70 117.20 2 119.20 117.70 7
2 2/ DM 25 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 116.30 6 122.30 116.70 2 118.70 118.70 3
3 3/ DM 24 12052 CAPALINI Nicola 2002 Dukla B. 3+ 122.50 4 126.50 129.70 62 191.70 126.50 2
4 1/ ZS 21 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 134.30 52 186.30 122.60 8 130.60 130.60 1
5 2/ ZS 22 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 131.10 4 135.10 129.30 8 137.30 135.10 0

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 24 14011 ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 127.20 2 129.20 135.50 56 191.50 129.20 0
2 76 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 139.70 4 143.70 131.00 2 133.00 133.00 0
3 77 61038 BOHATÝ Oto 2007 Třebech. 133.30 4 137.30 135.40 8 143.40 137.30 0
4 23 49066 BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice 158.40 60 218.40 1 999 999.00 218.40 0
5 78 9069 BABOUČEK Antonín 2007 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0