Výsledková listina

Závod38. ročník Stružnická peřej
Číslo17009
Datum01.04.17
Ředitel závoduIva Šedivá
Vrchní rozhodčíVáclav Martin
Disciplínaslalom
OrganizátorSK Kanoistika Česká Lípa, z.s.

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1 9152 ŘÍHA Martin 1992 USK Pha 1 78.20 0 78.20 78.00 2 80.00 78.20 35
2 1/ DM 2 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2+ 82.60 6 88.60 84.80 12 96.80 88.60 27
3 2/ DM 9 9084 PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha 3 89.00 0 89.00 89.80 8 97.80 89.00 23
4 1/ ZS 6 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 99.00 8 107.00 92.20 0 92.20 92.20 19
5 1/ VM 3 43008 ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa 2 88.70 4 92.70 90.20 4 94.20 92.70 15
6 11 43035 MERENUS Jan 1983 Č.Lípa 3 90.80 6 96.80 102.00 52 154.00 96.80 11
7 2/ ZS 7 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 3+ 94.10 4 98.10 92.30 12 104.30 98.10 7
8 3/ DM 4 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 2 93.00 8 101.00 111.10 64 175.10 101.00 6
9 4/ DM 5 12070 KOLÁČEK Petr 2001 Dukla B. 2 95.30 6 101.30 98.20 8 106.20 101.30 5
10 1/ ZM 8 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 3+ 103.80 62 165.80 105.00 8 113.00 113.00 4
11 1/ V 15 47048 JANDÁŠ Roman 1965 Kadaň 110.80 10 120.80 113.70 16 129.70 120.80 3
12 1/ VS 12 43068 ŠRÁMEK Jaroslav 1957 Č.Lípa 3 142.20 2 144.20 129.30 0 129.30 129.30 2
13 2/ ZM 13 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 124.50 14 138.50 167.90 8 175.90 138.50 1
14 5/ DM 14 9027 KOLÁŘ Vojtěch 2002 USK Pha 124.20 164 288.20 129.80 16 145.80 145.80 0
15 3/ ZS 10 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3 111.70 60 171.70 120.70 58 178.70 171.70 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 1 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 86.00 0 86.00 84.90 0 84.90 84.90 54
2 2 9101 BAČÁKOVÁ Radka 1983 USK Pha 2 92.40 0 92.40 90.80 0 90.80 90.80 50
3 2/ DM 4 12069 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 Dukla B. 2 92.10 6 98.10 94.20 0 94.20 94.20 46
4 1/ ZS 10 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 2 94.50 4 98.50 95.20 0 95.20 95.20 42
5 16 43021 ŠEDIVÁ Kateřina 1989 Č.Lípa 3 100.10 0 100.10 99.10 2 101.10 100.10 38
6 3/ DM 5 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 2 97.40 4 101.40 97.30 8 105.30 101.40 34
7 4/ DM 7 12052 CAPALINI Nicola 2002 Dukla B. 2 91.70 10 101.70 94.60 8 102.60 101.70 30
8 2/ ZS 8 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 100.40 2 102.40 104.30 8 112.30 102.40 26
9 5/ DM 3 43006 BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa 2 99.50 4 103.50 105.00 8 113.00 103.50 22
10 6/ DM 6 52011 STRASSEROVÁ Bára 2001 L.Žatec 2 98.80 8 106.80 101.40 4 105.40 105.40 18
11 3/ ZS 9 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 2 97.00 10 107.00 101.80 6 107.80 107.00 14
12 4/ ZS 13 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3+ 101.40 6 107.40 103.30 10 113.30 107.40 10
13 1/ ZM 15 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3+ 102.10 6 108.10 130.00 58 188.00 108.10 9
14 5/ ZS 25 43014 HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa 2 99.00 10 109.00 138.00 58 196.00 109.00 8
15 2/ ZM 14 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 3+ 102.10 8 110.10 107.30 16 123.30 110.10 7
16 6/ ZS 12 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 3+ 121.60 62 183.60 101.80 10 111.80 111.80 6
17 7/ DM 11 10110 DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky 3+ 104.80 10 114.80 105.50 8 113.50 113.50 5
18 3/ ZM 19 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 3 106.80 10 116.80 113.80 10 123.80 116.80 4
19 4/ ZM 21 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 123.70 60 183.70 123.30 6 129.30 129.30 3
20 17 47003 PAJMOVÁ Jana 1984 Kadaň 3 1 999 999.00 125.80 14 139.80 139.80 2
21 5/ ZM 20 9023 KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 USK Pha 113.20 60 173.20 136.40 112 248.40 173.20 1
22 6/ ZM 18 9034 KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha 3 133.90 66 199.90 114.70 64 178.70 178.70 0
23 7/ ZM 22 14010 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 125.00 164 289.00 128.30 158 286.30 286.30 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 4 43035 43029 MERENUS Jan ŠEDIVÝ Jakub 1983 1994 Č.Lípa Č.Lípa 3 106.10 14 120.10 96.80 8 104.80 104.80 19
2 1/ VM 5 43020 43057 ČVANČARA Václav HAMMER Ivan 1980 1981 Č.Lípa Č.Lípa 3 105.50 2 107.50 107.70 6 113.70 107.50 11
3 1/ DM 6 52020 61003 NESNÍDALOVÁ Lucie BOHATÝ Karel 2002 2001 L.Žatec Třebech. 3 108.90 26 134.90 109.70 12 121.70 121.70 7
4 1/ V 3 36026 36020 ŠRÁMEK Jiří VESELÝ Josef 1966 1950 Klatovy Klatovy 2 115.50 8 123.50 139.70 8 147.70 123.50 3
5 1 43034 9047 SON Yunmi GOTVALD Robert 1985 1990 Č.Lípa USK Pha 1 127.00 12 139.00 141.10 64 205.10 139.00 2
6 2/ DM 2 9121 9084 MAJER Kryštof PŘÍHODA Lukáš 2001 2001 USK Pha USK Pha 2 103.70 58 161.70 102.00 66 168.00 161.70 1

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 2 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 76.50 0 76.50 79.20 6 85.20 76.50 137
2 3 10013 ABRAHAM Tomáš 1992 Benátky 2+ 79.90 2 81.90 77.80 2 79.80 79.80 133
3 1/ U23 7 43029 ŠEDIVÝ Jakub 1994 Č.Lípa 2 79.10 2 81.10 81.20 4 85.20 81.10 129
4 2/ DS 5 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 75.60 6 81.60 76.00 8 84.00 81.60 125
5 1/ DM 6 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2 80.00 6 86.00 81.00 2 83.00 83.00 121
6 12 9047 GOTVALD Robert 1990 USK Pha 2 83.10 0 83.10 87.30 2 89.30 83.10 117
7 2/ DM 21 12046 PROCHÁZKA Josef 2002 Dukla B. 2 83.50 2 85.50 83.40 0 83.40 83.40 113
8 3/ DM 13 12018 ŠOREL Martin 2001 Dukla B. 2 82.90 2 84.90 81.60 2 83.60 83.60 109
9 4/ DM 14 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 2 84.50 2 86.50 85.20 4 89.20 86.50 105
10 1/ V 11 14054 MACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy 2 87.50 0 87.50 94.00 2 96.00 87.50 101
11 2/ U23 8 52005 ŘÁHA Oldřich 1998 L.Žatec 2 86.90 2 88.90 85.10 12 97.10 88.90 97
12 5/ DM 15 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 79.50 10 89.50 81.00 8 89.00 89.00 93
13 2/ V 49 43022 ŠEDIVÝ Václav 1966 Č.Lípa 3 89.20 0 89.20 89.40 6 95.40 89.20 89
14 6/ DM 28 9009 JAKL Vincent 2001 USK Pha 3+ 90.60 4 94.60 89.80 0 89.80 89.80 85
15 1/ ZS 23 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 88.10 4 92.10 87.90 2 89.90 89.90 81
16 7/ DM 16 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 2 87.00 4 91.00 88.10 2 90.10 90.10 77
17 3/ U23 4 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 2 86.90 4 90.90 89.50 4 93.50 90.90 73
18 1/ VM 26 43008 ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa 3+ 87.60 4 91.60 90.90 2 92.90 91.60 69
19 2/ VM 10 49013 HEK Jan 1979 Roudnice 2 91.70 0 91.70 90.10 6 96.10 91.70 65
20 2/ ZS 22 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 90.30 2 92.30 91.00 16 107.00 92.30 61
21 3/ ZS 24 12066 VENC Štěpán 2004 Dukla B. 2 90.50 2 92.50 92.30 4 96.30 92.50 57
22 4/ ZS 25 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 2 93.50 6 99.50 94.30 0 94.30 94.30 53
23 8/ DM 37 14068 HRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy 3+ 96.50 10 106.50 94.50 0 94.50 94.50 49
24 4/ U23 81 42014 ŠRÁMEK Ondřej 1994 Sušice 3 92.60 2 94.60 96.80 2 98.80 94.60 45
25 3/ DS 80 11017 ŠULC Karel 2000 KK Brand 2 92.70 2 94.70 102.00 6 108.00 94.70 41
26 4/ DS 27 52027 NESNÍDAL Radek 2000 L.Žatec 3+ 90.80 4 94.80 92.50 4 96.50 94.80 40
27 1/ ZM 40 12061 CAPALINI Daniel 2005 Dukla B. 3+ 93.70 6 99.70 92.90 2 94.90 94.90 39
28 5/ ZS 31 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 3+ 95.10 4 99.10 95.20 0 95.20 95.20 38
29 9/ DM 17 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 2 89.80 8 97.80 89.60 6 95.60 95.60 37
30 10/ DM 19 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 2 93.70 2 95.70 92.20 4 96.20 95.70 36
31 11/ DM 18 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 2 90.60 8 98.60 89.30 8 97.30 97.30 35
32 3/ V 46 9164 PŘÍHODA Tomáš 1970 USK Pha 3 94.90 4 98.90 94.40 6 100.40 98.90 34
33 4/ V 51 92006 BERAN Jan 1969 KVS Pha4 3 93.10 6 99.10 95.20 4 99.20 99.10 33
34 6/ ZS 29 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3+ 97.90 2 99.90 104.40 6 110.40 99.90 32
35 5/ V 9 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 2 98.70 8 106.70 98.30 2 100.30 100.30 31
36 7/ ZS 30 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 3+ 98.40 6 104.40 99.00 2 101.00 101.00 30
37 3/ VM 36 91008 HORÁK David 1976 Heletag 3+ 98.20 4 102.20 99.00 4 103.00 102.20 29
38 2/ ZM 75 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 94.70 8 102.70 117.00 16 133.00 102.70 28
39 3/ ZM 35 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 3+ 100.70 4 104.70 99.50 4 103.50 103.50 27
40 8/ ZS 39 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 3+ 99.30 8 107.30 96.80 8 104.80 104.80 26
41 12/ DM 45 46048 SAAL Štěpán 2001 Jablonec 3 99.80 18 117.80 96.30 10 106.30 106.30 25
42 9/ ZS 52 10108 JUDA Štěpán 2004 Benátky 3 103.20 4 107.20 104.30 10 114.30 107.20 24
43 10/ ZS 32 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3+ 102.50 58 160.50 102.00 6 108.00 108.00 23
44 4/ VM 74 46006 KOŘÍNEK Martin 1977 Jablonec 107.40 8 115.40 101.40 8 109.40 109.40 22
45 6/ V 43 49034 BENDA Libor 1966 Roudnice 3+ 111.70 8 119.70 105.90 4 109.90 109.90 21
46 4/ ZM 56 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 3 106.50 4 110.50 128.70 4 132.70 110.50 20
47 7/ V 42 36026 ŠRÁMEK Jiří 1966 Klatovy 3+ 108.20 4 112.20 109.10 2 111.10 111.10 19
48 11/ ZS 82 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 3 101.30 10 111.30 104.10 18 122.10 111.30 18
49 5/ ZM 41 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 3+ 106.10 6 112.10 112.80 58 170.80 112.10 17
50 6/ ZM 68 11045 HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand 109.40 12 121.40 111.10 4 115.10 115.10 16
51 12/ ZS 54 61025 MAREK Matyáš 2003 Třebech. 3 104.40 58 162.40 102.30 14 116.30 116.30 15
52 8/ V 59 44011 HRBÁČEK Jan 1966 Děčín 117.10 6 123.10 114.40 2 116.40 116.40 14
53 13/ ZS 34 9149 PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha 3 107.00 10 117.00 113.70 8 121.70 117.00 13
53 14/ ZS 53 11014 KUDRNA Josef 2004 KK Brand 3 107.30 58 165.30 105.00 12 117.00 117.00 12
55 7/ ZM 55 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 3 109.60 14 123.60 108.50 10 118.50 118.50 11
56 9/ V 44 82008 ŽATECKÝ Jiří 1969 KVSPísek 3+ 107.90 12 119.90 117.20 12 129.20 119.90 10
57 8/ ZM 58 49006 BENDA Jan 2005 Roudnice 3 106.70 14 120.70 113.90 58 171.90 120.70 9
58 9/ ZM 60 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 113.60 10 123.60 138.20 58 196.20 123.60 8
59 10/ ZM 69 11057 KUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand 116.00 10 126.00 127.80 16 143.80 126.00 7
60 15/ ZS 63 46049 KOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec 118.40 10 128.40 123.30 12 135.30 128.40 6
61 11/ ZM 57 9135 BERAN Vojtěch 2005 USK Pha 3 113.20 58 171.20 113.10 16 129.10 129.10 5
62 13/ DM 47 10111 ADÁŠEK Alois 2002 Benátky 3 112.70 66 178.70 119.60 16 135.60 135.60 4
63 12/ ZM 67 9153 SAIDL František 2006 USK Pha 115.90 20 135.90 142.40 10 152.40 135.90 3
64 16/ ZS 79 52025 STRASSER Marek 2004 L.Žatec 131.30 8 139.30 126.70 58 184.70 139.30 2
65 13/ ZM 70 49069 NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice 123.80 20 143.80 136.80 64 200.80 143.80 1
66 17/ ZS 50 9154 STEHNO Petr 2003 USK Pha 3 107.90 110 217.90 98.50 54 152.50 152.50 0
67 5/ DS 61 43013 KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa 117.70 66 183.70 96.40 58 154.40 154.40 0
68 14/ ZM 33 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3+ 106.90 58 164.90 112.80 56 168.80 164.90 0
69 15/ ZM 66 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 107.50 60 167.50 114.00 120 234.00 167.50 0
70 18/ ZS 62 47010 BUDÁK David 2003 Kadaň 127.70 164 291.70 121.90 66 187.90 187.90 0
71 19/ ZS 65 9140 ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha 123.80 158 281.80 128.40 62 190.40 190.40 0
72 20/ ZS 64 43010 DVOŘÁK Daniel 2003 Č.Lípa 173.80 18 191.80 108.60 110 218.60 191.80 0
73 16/ ZM 73 43001 BAČINA Jan 2006 Č.Lípa 109.70 358 467.70 140.00 258 398.00 398.00 0
74 78 0 9 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
75 77 0 9 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
76 76 0 9 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
77 ZM 72 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
78 ZM 71 9036 ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
79 DM 48 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
80 DM 20 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
81 U23 1 9040 PECHLÁT Hynek 1995 USK Pha 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 25 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 102.10 4 106.10 111.10 8 119.10 106.10 7
2 2/ DM 24 12052 CAPALINI Nicola 2002 Dukla B. 3+ 103.90 8 111.90 110.20 8 118.20 111.90 3
3 3/ DM 23 12069 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 Dukla B. 3+ 105.90 10 115.90 119.30 0 119.30 115.90 2
4 1/ ZS 21 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 113.40 6 119.40 147.20 10 157.20 119.40 1
5 2/ ZS 22 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 142.70 16 158.70 115.70 6 121.70 121.70 0

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 76 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 118.60 10 128.60 1 999 999.00 128.60 0
2 77 61038 BOHATÝ Oto 2007 Třebech. 124.20 10 134.20 111.40 110 221.40 134.20 0
3 23 49066 BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice 149.50 14 163.50 133.70 60 193.70 163.50 0
4 24 14011 ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 114.40 68 182.40 120.70 104 224.70 182.40 0
5 78 9069 BABOUČEK Antonín 2007 USK Pha 4 999 999.00 5.00 0 999.00 0