Výsledková listina

ZávodSjezdy v Hanušovicích
Číslo17008
Datum26.03.17
Ředitel závoduTomáš Kutý
Vrchní rozhodčíLuděk Roleček
Disciplínasjezd
OrganizátorTJVS Litovel

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1 57071 ROLENC Ondřej 1991 Pardub. MT 14:31.50 39
2 U23 3 116061 ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel 1 15:22.00 31
3 DS 6 57005 RUFFER Matěj 1999 Pardub. 1 15:44.80 23
4 9 64033 ŠILAR Jakub 1987 Vys.Mýto 2 16:48.20 15
5 U23 8 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 17:14.20 11
6 DM 16 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3 17:26.10 7
7 VS 10 133002 BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 2 17:49.70 3
8 ZS 11 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3 18:19.40 2
9 DM 12 185004 KRÁL Matěj 2002 Postřelm 3 19:54.70 1
10 U23 18 112001 KONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž 59:59.99 0
11 DM 17 129013 WALTER David 2001 Šumperk 59:59.99 0
12 ZS 15 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 59:59.99 0
13 DM 14 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 3 59:59.99 0
14 VS 13 105016 MATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo 3 59:59.99 0
15 U23 7 24006 KLÍMA Jan 1998 Č.Kruml. 1 59:59.99 0
16 5 24043 NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml. 1 59:59.99 0
17 4 64021 SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 1 59:59.99 0
18 2 24012 HALEŠ Antonín 1992 Č.Kruml. MT 59:59.99 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 U23 22 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 14:18.20 48
2 DS 23 116082 DIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel 1 14:31.30 40
3 VM 41 119091 KNEBLOVÁ Pavla 1974 Olomouc 15:23.70 32
4 U23 24 116072 ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel 1 16:02.10 24
5 DM 29 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 16:03.80 16
6 DM 28 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 16:23.90 12
7 ZS 31 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 16:32.00 8
8 DS 27 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 16:44.50 7
9 ZM 33 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 16:47.00 6
10 ZS 32 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3 17:39.50 5
11 DS 37 116080 VAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel 18:07.30 4
12 ZM 34 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 3 18:26.40 3
13 ZM 30 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3 18:30.90 2
14 ZM 38 119207 HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 19:46.30 1
15 ZM 39 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 20:10.80 0
16 ZS 36 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 20:20.80 0
17 ZM 40 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 22:38.80 0
18 42 103011 PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 KK Brno 3 59:59.99 0
19 ZM 35 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3 59:59.99 0
20 DS 26 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 1 59:59.99 0
21 U23 25 24063 MAŠÍNOVÁ Marie 1997 Č.Kruml. 1 59:59.99 0
22 DS 21 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. MT 59:59.99 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 21 108045 103047 VESELÝ Petr RYGEL Marek 1976 1989 VSDK KK Brno MT 14:09.10 25
2 U23 25 116061 116049 ŠMOLDAS Michal ŠOTOLA Karel 1998 1997 Litovel Litovel 1 14:51.70 17
3 24 119020 57059 LISICKÝ David UNCAJTÍK Lukáš 1981 1984 Olomouc Pardub. 1 15:12.10 9
4 DM 28 132004 132005 ŠVÉDA Daniel SMILEK Jiří 2002 2003 Val.Mez. Val.Mez. 3 17:56.10 1
5 ZS 30 119154 119173 MRÁKA Jan KOSÍK Daniel 2004 2004 Olomouc Olomouc 19:11.90 0
6 29 64033 64010 ŠILAR Jakub KREJZA Filip 1987 1989 Vys.Mýto Vys.Mýto 59:59.99 0
7 DS 27 132020 132022 HENDRYCH Tomáš NACHTIGAL Richard 2000 2000 Val.Mez. Val.Mez. 1 59:59.99 0
8 V 26 116009 103034 HOŘÍNEK Jaroslav REŽŇÁK Ladislav 1963 1966 Litovel KK Brno 1 59:59.99 0
9 23 64021 57071 SUCHÁNEK Daniel ROLENC Ondřej 1993 1991 Vys.Mýto Pardub. 1 59:59.99 0
10 22 24012 24043 HALEŠ Antonín NOVÁK Martin 1992 1991 Č.Kruml. Č.Kruml. MT 59:59.99 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 VM 53 12007 MRŮZEK Kamil 1977 Dukla B. MT 13:01.00 107
2 U23 51 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno MT 13:26.30 99
3 61 119150 HÁLA Richard 1992 Olomouc 2 13:27.70 91
4 U23 54 1103 ZIERIS Matyáš 1995 Boh.Pha 1 13:31.10 83
5 DM 62 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 13:53.20 75
6 U23 56 119002 NEUBERT Adam 1997 Olomouc 1 13:56.70 67
7 DS 60 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 1 13:59.20 59
8 DS 59 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 1 14:11.60 51
9 DM 64 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 14:20.40 47
10 U23 58 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 1 14:36.70 43
11 63 64010 KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto 2 14:43.50 39
12 DS 68 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 14:44.80 35
13 DM 69 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 2 15:23.60 31
14 DS 66 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 15:23.80 27
15 ZS 77 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 3 15:28.30 23
16 DM 70 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 2 16:00.80 19
17 DM 67 129013 WALTER David 2001 Šumperk 2 16:03.90 15
18 ZS 71 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 16:06.50 11
19 DM 76 64003 HRNČÍŘ Vojtěch 2001 Vys.Mýto 3 16:22.40 10
20 ZS 72 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 16:43.50 9
21 ZM 73 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 16:56.20 8
22 ZS 74 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 3 18:12.20 7
23 ZS 78 116095 SALAJ František 2004 Litovel 18:28.30 6
24 ZM 92 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 18:30.40 5
25 ZM 89 119187 POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc 18:48.60 4
26 ZS 79 116088 ŠMAKAL Petr 2003 Litovel 18:53.70 3
27 ZM 85 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 18:59.70 2
28 ZM 86 119197 ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc 19:06.80 1
29 ZS 81 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 19:12.80 0
30 ZM 82 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 19:16.50 0
31 ZS 80 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 19:41.10 0
32 ZM 90 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 19:49.10 0
33 ZM 83 103001 VRBA Jan 2003 KK Brno 20:20.30 0
34 ZM 88 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 20:21.90 0
35 ZM 91 116098 GEPRT David 2005 Litovel 59:59.99 0
36 ZM 87 119171 JAROŠ Michael 2006 Olomouc 59:59.99 0
37 ZM 84 112016 HRŮZA Jan 2005 Kroměříž 59:59.99 0
38 DM 75 112045 PLACHÝ Vojtěch 2001 Kroměříž 3 59:59.99 0
39 VS 65 112014 HRABEC Bohumil 1960 Kroměříž 2 59:59.99 0
40 DS 57 60040 KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 1 59:59.99 0
41 52 119140 HRIC Filip 1993 Olomouc MT 59:59.99 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 U23 3 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 2 17:49.50 14
2 DS 2 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 18:34.30 6
3 DM 6 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 18:40.50 2
4 DM 5 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 18:42.40 1
5 ZM 7 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 19:09.70 0
6 ZS 4 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 19:25.80 0
7 DS 1 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. MT 59:59.99 0