Výsledková listina

ZávodSjezdy v Hanušovicích
Číslo17007
Datum26.03.17
Ředitel závoduTomáš Kutý
Vrchní rozhodčíLuděk Roleček
Disciplínasjezd
OrganizátorTJVS Litovel

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1 57071 ROLENC Ondřej 1991 Pardub. MT 14:41.40 65
2 2 24012 HALEŠ Antonín 1992 Č.Kruml. MT 14:48.70 57
3 U23 3 116061 ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel 1 15:08.30 49
4 5 24043 NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml. 1 15:09.30 41
5 DM 14 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 3 15:48.20 33
6 DS 6 57005 RUFFER Matěj 1999 Pardub. 1 15:57.70 25
7 9 64033 ŠILAR Jakub 1987 Vys.Mýto 2 16:34.50 17
8 DM 16 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3 17:02.60 13
9 U23 7 24006 KLÍMA Jan 1998 Č.Kruml. 1 17:11.50 9
10 U23 8 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 17:12.20 5
11 ZS 15 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 17:31.90 4
12 DM 12 185004 KRÁL Matěj 2002 Postřelm 3 17:45.50 3
13 VS 10 133002 BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 2 17:49.60 2
14 ZS 11 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3 18:05.10 1
15 DM 17 129013 WALTER David 2001 Šumperk 18:41.00 0
16 U23 18 112001 KONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž 59:59.99 0
17 VS 13 105016 MATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo 3 59:59.99 0
18 4 64021 SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 1 59:59.99 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 U23 22 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 14:03.40 65
2 DS 23 116082 DIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel 1 14:38.30 57
3 DS 26 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 1 14:39.40 49
4 DS 21 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. MT 14:49.10 41
5 VM 41 119091 KNEBLOVÁ Pavla 1974 Olomouc 15:26.30 33
6 U23 24 116072 ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel 1 15:42.30 25
7 DM 29 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 16:11.90 17
8 DM 28 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 16:16.30 13
9 DS 27 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 16:47.60 9
10 ZM 33 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 16:48.20 8
11 ZS 31 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 16:51.50 7
12 ZS 32 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3 18:02.30 6
13 ZM 34 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 3 18:03.60 5
14 ZM 30 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3 18:05.30 4
15 DS 37 116080 VAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel 18:07.30 3
16 ZS 36 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 19:25.70 2
17 ZM 35 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3 19:33.80 1
18 ZM 38 119207 HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 19:48.20 0
19 ZM 39 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 20:25.60 0
20 ZM 40 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 21:57.40 0
21 42 103011 PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 KK Brno 3 59:59.99 0
22 U23 25 24063 MAŠÍNOVÁ Marie 1997 Č.Kruml. 1 59:59.99 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 21 108045 103047 VESELÝ Petr RYGEL Marek 1976 1989 VSDK KK Brno MT 13:59.30 50
2 22 24012 24043 HALEŠ Antonín NOVÁK Martin 1992 1991 Č.Kruml. Č.Kruml. MT 14:11.60 42
3 U23 25 116061 116049 ŠMOLDAS Michal ŠOTOLA Karel 1998 1997 Litovel Litovel 1 14:39.30 34
4 24 119020 57059 LISICKÝ David UNCAJTÍK Lukáš 1981 1984 Olomouc Pardub. 1 14:43.00 26
5 DS 27 132020 132022 HENDRYCH Tomáš NACHTIGAL Richard 2000 2000 Val.Mez. Val.Mez. 1 15:28.10 18
6 29 64033 64010 ŠILAR Jakub KREJZA Filip 1987 1989 Vys.Mýto Vys.Mýto 16:57.00 10
7 DM 28 132004 132005 ŠVÉDA Daniel SMILEK Jiří 2002 2003 Val.Mez. Val.Mez. 3 17:23.90 2
8 V 26 116009 103034 HOŘÍNEK Jaroslav REŽŇÁK Ladislav 1963 1966 Litovel KK Brno 1 17:29.50 1
9 ZS 30 119154 119173 MRÁKA Jan KOSÍK Daniel 2004 2004 Olomouc Olomouc 19:02.90 0
10 23 64021 57071 SUCHÁNEK Daniel ROLENC Ondřej 1993 1991 Vys.Mýto Pardub. 1 59:59.99 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 VM 53 12007 MRŮZEK Kamil 1977 Dukla B. MT 13:13.80 107
2 DS 59 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 1 14:00.10 99
3 DS 60 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 1 14:03.10 91
4 DM 62 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 14:15.00 83
5 DM 64 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 14:23.60 75
6 U23 58 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 1 14:34.20 67
7 63 64010 KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto 2 14:57.40 59
8 DS 68 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 15:16.50 51
9 DM 69 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 2 15:30.40 47
10 DS 66 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 15:32.90 43
11 ZS 77 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 3 15:47.90 39
12 ZS 71 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 16:02.10 35
13 DM 70 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 2 16:11.60 31
14 DM 67 129013 WALTER David 2001 Šumperk 2 16:21.80 27
15 DM 76 64003 HRNČÍŘ Vojtěch 2001 Vys.Mýto 3 16:34.50 23
16 ZS 72 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 16:39.80 19
17 ZM 73 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 17:28.70 15
18 ZM 86 119197 ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc 18:31.20 11
19 ZS 74 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 3 18:32.50 10
20 ZM 92 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 18:33.90 9
21 ZM 89 119187 POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc 18:38.90 8
22 ZS 79 116088 ŠMAKAL Petr 2003 Litovel 18:50.50 7
23 ZS 78 116095 SALAJ František 2004 Litovel 18:59.60 6
24 ZM 85 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 19:06.80 5
25 ZM 82 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 19:16.00 4
26 ZS 81 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 19:22.00 3
27 ZM 88 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 19:30.80 2
28 ZS 80 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 19:47.10 1
29 ZM 90 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 19:50.90 0
30 ZM 83 103001 VRBA Jan 2003 KK Brno 20:25.60 0
31 U23 51 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno MT 28:30.50 0
32 ZM 91 116098 GEPRT David 2005 Litovel 59:59.99 0
33 ZM 87 119171 JAROŠ Michael 2006 Olomouc 59:59.99 0
34 ZM 84 112016 HRŮZA Jan 2005 Kroměříž 59:59.99 0
35 DM 75 112045 PLACHÝ Vojtěch 2001 Kroměříž 3 59:59.99 0
36 VS 65 112014 HRABEC Bohumil 1960 Kroměříž 2 59:59.99 0
37 61 119150 HÁLA Richard 1992 Olomouc 2 59:59.99 0
38 DS 57 60040 KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 1 59:59.99 0
39 U23 56 119002 NEUBERT Adam 1997 Olomouc 1 59:59.99 0
40 U23 54 1103 ZIERIS Matyáš 1995 Boh.Pha 1 59:59.99 0
41 52 119140 HRIC Filip 1993 Olomouc MT 59:59.99 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 U23 3 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 2 16:33.30 21
2 DS 1 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. MT 16:49.70 13
3 DS 2 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 18:15.90 5
4 DM 5 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 18:26.50 1
5 DM 6 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 18:30.90 0
6 ZM 7 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 59:59.99 0
7 ZS 4 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 59:59.99 0