Výsledková listina

ZávodSjezdy v Hanušovicích
Číslo17006
Datum25.03.17
Ředitel závoduTomáš Kutý
Vrchní rozhodčíLuděk Roleček
Disciplínasjezd
OrganizátorTJVS Litovel

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1 57071 ROLENC Ondřej 1991 Pardub. MT 14:34.60 66
2 2 24012 HALEŠ Antonín 1992 Č.Kruml. MT 15:05.30 58
3 1/ U23 3 116061 ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel 1 15:08.30 50
4 5 24043 NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml. 1 15:13.10 42
5 1/ DS 6 57005 RUFFER Matěj 1999 Pardub. 1 16:02.60 34
6 1/ DM 14 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 3 16:03.40 26
7 2/ U23 7 24006 KLÍMA Jan 1998 Č.Kruml. 1 16:54.20 18
8 9 64033 ŠILAR Jakub 1987 Vys.Mýto 2 17:04.60 14
9 3/ U23 8 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 17:20.90 10
10 2/ DM 16 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3 17:28.00 6
11 1/ ZS 15 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 17:38.60 5
12 1/ VS 10 133002 BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 2 17:48.20 4
13 3/ DM 12 185004 KRÁL Matěj 2002 Postřelm 3 17:53.90 3
14 2/ ZS 11 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3 18:09.10 2
15 4/ DM 17 129013 WALTER David 2001 Šumperk 18:26.40 1
16 2/ VS 13 105016 MATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo 3 18:46.00 0
17 U23 18 112001 KONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž 59:59.99 0
18 4 64021 SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 1 59:59.99 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ U23 22 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 14:02.10 62
2 1/ DS 26 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 1 14:40.70 54
3 2/ DS 21 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. MT 14:44.30 46
4 3/ DS 23 116082 DIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel 1 14:46.50 38
5 1/ VM 41 119091 KNEBLOVÁ Pavla 1974 Olomouc 15:35.00 30
6 2/ U23 24 116072 ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel 1 15:57.80 22
7 1/ DM 29 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 16:14.80 14
8 1/ ZS 31 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 16:33.60 10
9 42 103011 PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 KK Brno 3 16:34.80 9
10 4/ DS 27 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 16:54.50 8
11 1/ ZM 33 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 16:55.70 7
12 2/ ZM 34 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 3 18:00.30 6
13 2/ ZS 32 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3 18:03.30 5
14 5/ DS 37 116080 VAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel 18:15.90 4
15 3/ ZM 30 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3 18:18.50 3
16 4/ ZM 35 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3 18:57.90 2
17 5/ ZM 39 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 19:27.80 1
18 3/ ZS 36 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 19:36.40 0
19 6/ ZM 38 119207 HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 20:15.10 0
20 7/ ZM 40 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 22:00.10 0
21 DM 28 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 59:59.99 0
22 U23 25 24063 MAŠÍNOVÁ Marie 1997 Č.Kruml. 1 59:59.99 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 21 108045 103047 VESELÝ Petr RYGEL Marek 1976 1989 VSDK KK Brno MT 14:12.40 49
2 22 24012 24043 HALEŠ Antonín NOVÁK Martin 1992 1991 Č.Kruml. Č.Kruml. MT 14:36.00 41
3 24 119020 57059 LISICKÝ David UNCAJTÍK Lukáš 1981 1984 Olomouc Pardub. 1 14:59.80 33
4 1/ U23 25 116061 116049 ŠMOLDAS Michal ŠOTOLA Karel 1998 1997 Litovel Litovel 1 15:05.30 25
5 1/ DS 27 132020 132022 HENDRYCH Tomáš NACHTIGAL Richard 2000 2000 Val.Mez. Val.Mez. 1 15:57.10 17
6 1/ DM 28 132004 132005 ŠVÉDA Daniel SMILEK Jiří 2002 2003 Val.Mez. Val.Mez. 3 16:12.60 9
7 1/ V 26 116009 103034 HOŘÍNEK Jaroslav REŽŇÁK Ladislav 1963 1966 Litovel KK Brno 1 17:29.80 1
8 1/ ZS 30 119154 119173 MRÁKA Jan KOSÍK Daniel 2004 2004 Olomouc Olomouc 19:34.50 0
9 29 64033 64010 ŠILAR Jakub KREJZA Filip 1987 1989 Vys.Mýto Vys.Mýto 59:59.99 0
10 23 64021 57071 SUCHÁNEK Daniel ROLENC Ondřej 1993 1991 Vys.Mýto Pardub. 1 59:59.99 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ VM 53 12007 MRŮZEK Kamil 1977 Dukla B. MT 13:05.60 104
2 52 119140 HRIC Filip 1993 Olomouc MT 13:19.40 96
3 1/ U23 54 1103 ZIERIS Matyáš 1995 Boh.Pha 1 13:25.40 88
4 2/ U23 51 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno MT 13:31.10 80
5 61 119150 HÁLA Richard 1992 Olomouc 2 13:40.50 72
6 3/ U23 56 119002 NEUBERT Adam 1997 Olomouc 1 13:51.90 64
7 1/ DM 62 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 14:01.50 56
7 1/ DS 59 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 1 14:01.50 48
9 2/ DS 60 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 1 14:08.10 44
10 2/ DM 64 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 14:17.70 40
11 63 64010 KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto 2 14:53.30 36
12 3/ DM 69 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 2 15:13.10 32
13 3/ DS 68 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 15:25.30 28
14 4/ DS 66 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 15:42.20 24
15 1/ ZS 77 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 3 15:42.30 20
16 2/ ZS 71 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 16:04.90 16
17 4/ DM 70 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 2 16:12.40 12
18 5/ DM 67 129013 WALTER David 2001 Šumperk 2 16:17.80 8
19 6/ DM 76 64003 HRNČÍŘ Vojtěch 2001 Vys.Mýto 3 16:18.70 7
20 3/ ZS 72 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 16:37.90 6
21 4/ ZS 74 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 3 18:22.20 5
22 5/ ZS 78 116095 SALAJ František 2004 Litovel 18:29.20 4
23 1/ ZM 85 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 18:59.30 3
24 2/ ZM 89 119187 POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc 19:07.70 2
25 3/ ZM 86 119197 ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc 19:24.10 1
26 6/ ZS 81 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 19:25.50 0
27 7/ ZS 80 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 19:29.90 0
28 8/ ZS 79 116088 ŠMAKAL Petr 2003 Litovel 19:41.80 0
29 4/ ZM 88 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 20:13.10 0
30 5/ ZM 90 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 22:56.60 0
31 ZM 92 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 59:59.99 0
32 ZM 91 116098 GEPRT David 2005 Litovel 59:59.99 0
33 ZM 87 119171 JAROŠ Michael 2006 Olomouc 59:59.99 0
34 ZM 84 112016 HRŮZA Jan 2005 Kroměříž 59:59.99 0
35 ZM 83 103001 VRBA Jan 2003 KK Brno 59:59.99 0
36 ZM 82 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 59:59.99 0
37 DM 75 112045 PLACHÝ Vojtěch 2001 Kroměříž 3 59:59.99 0
38 ZM 73 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 59:59.99 0
39 VS 65 112014 HRABEC Bohumil 1960 Kroměříž 2 59:59.99 0
40 U23 58 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 1 59:59.99 0
41 DS 57 60040 KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 1 59:59.99 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ U23 3 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 2 17:00.60 22
2 1/ DS 1 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. MT 17:24.30 14
3 2/ DS 2 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 18:29.90 6
4 1/ DM 5 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 18:52.50 2
5 1/ ZM 7 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 19:05.70 1
6 1/ ZS 4 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 19:38.80 0
7 DM 6 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 59:59.99 0