Výsledková listina

ZávodSjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje
Číslo17002
Datum18.03.17
Ředitel závoduBohuslav Šamánek
Vrchní rozhodčíVladimír Jordán
Disciplínasjezd
OrganizátorOddíl kanoistiky Kanoe Klub Spoj Brno

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ VM 53 108045 VESELÝ Petr 1976 VSDK 2 11:22.60 23
2 51 64021 SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 1 11:28.80 15
3 1/ VS 54 133002 BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 2 12:46.50 11
4 1/ V 56 103034 REŽŇÁK Ladislav 1966 KK Brno 3 13:07.30 7
5 2/ VS 55 105016 MATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo 3 13:14.40 3
6 52 64038 JÍLEK Jan 1993 Vys.Mýto 2 13:29.90 2
7 1/ U23 57 112001 KONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž 13:35.10 1
8 1/ DM 58 64002 HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto 14:14.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ U23 1 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 10:39.10 29
2 1/ DM 2 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 11:19.20 21
3 1/ DS 3 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 12:11.80 13
4 2/ DM 4 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 12:12.00 5
5 2/ DS 6 112029 HRŮZOVÁ Růžena 2000 Kroměříž 14:04.50 1
6 1/ ZM 8 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 16:08.20 0
7 2/ ZM 9 64055 ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto 18:43.20 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ U23 11 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno MT 09:54.30 51
2 1/ DM 17 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 10:30.30 43
3 2/ DM 16 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 10:40.10 35
4 2/ U23 13 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 1 10:49.00 27
5 1/ DS 15 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 11:06.40 23
6 1/ VS 18 112014 HRABEC Bohumil 1960 Kroměříž 2 11:06.60 19
7 2/ DS 12 64042 VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto 1 11:13.40 15
8 14 64010 KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto 2 11:14.10 11
9 1/ ZS 21 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 3 11:52.20 7
10 3/ DM 24 112045 PLACHÝ Vojtěch 2001 Kroměříž 3 12:43.40 6
11 1/ V 19 103039 NĚMEC Jakub 1969 KK Brno 3 13:02.50 5
12 4/ DM 20 108042 STŘECHA Jan 2001 VSDK 3 13:20.10 4
13 28 103014 KUPILÍK Jan 1984 KK Brno 13:21.00 3
14 5/ DM 22 108044 FUCHS Marek 2002 VSDK 3 14:40.80 2
15 1/ ZM 27 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 16:03.80 1
16 2/ ZM 26 112016 HRŮZA Jan 2005 Kroměříž 17:08.30 0
17 3/ ZM 25 64056 ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 21:11.20 0
18 DM 23 64002 HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto 3 59:59.99 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ U23 63 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 2 12:48.00 12
2 1/ DM 64 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 15:05.80 4
3 1/ DS 61 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 15:11.20 0
4 DM 62 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 59:59.99 0