Výsledková listina

ZávodSjezd na Svitavě - přebor Brna - 7. ročník
Číslo17001
Datum18.03.17
Ředitel závoduBohuslav Šamánek
Vrchní rozhodčíVladimír Jordán
Disciplínasjezd
OrganizátorOddíl kanoistiky Kanoe Klub Spoj Brno

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ VM 53 108045 VESELÝ Petr 1976 VSDK 2 13:07.80 23
2 51 64021 SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 1 13:19.60 15
3 1/ VS 54 133002 BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 2 14:48.70 11
4 52 64038 JÍLEK Jan 1993 Vys.Mýto 2 14:58.50 7
5 1/ V 56 103034 REŽŇÁK Ladislav 1966 KK Brno 3 15:05.40 3
6 2/ VS 55 105016 MATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo 3 15:23.60 2
7 1/ U23 57 112001 KONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž 17:04.50 1
8 1/ DM 58 64002 HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto 18:17.80 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 U23 1 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 12:20.80 29
2 DM 2 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 13:05.00 21
3 DM 4 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 14:16.70 13
4 DS 3 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 14:38.30 5
5 DS 6 112029 HRŮZOVÁ Růžena 2000 Kroměříž 16:25.10 1
6 ZM 8 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 18:16.00 0
7 ZM 9 64055 ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto 23:23.70 0
8 0 9 59:59.99 0
9 0 9 59:59.99 0
10 0 9 59:59.99 0
11 0 9 59:59.99 0
12 0 9 59:59.99 0
13 0 9 59:59.99 0
14 0 9 59:59.99 0
15 0 9 59:59.99 0
16 0 9 59:59.99 0
17 0 9 59:59.99 0
18 0 9 59:59.99 0
19 0 9 59:59.99 0
20 0 9 59:59.99 0
21 0 9 59:59.99 0
22 0 9 59:59.99 0
23 0 9 59:59.99 0
24 0 9 59:59.99 0
25 0 9 59:59.99 0
26 0 9 59:59.99 0
27 0 9 59:59.99 0
28 0 9 59:59.99 0
29 0 9 0
30 0 9 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ U23 11 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno MT 11:48.60 52
2 1/ DM 17 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 12:06.20 44
3 2/ DM 16 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 12:24.60 36
4 2/ U23 13 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 1 12:36.20 28
5 1/ VS 18 112014 HRABEC Bohumil 1960 Kroměříž 2 13:00.60 24
6 1/ DS 15 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 13:03.60 20
7 2/ DS 12 64042 VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto 1 13:05.50 16
8 14 64010 KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto 2 13:08.30 12
9 1/ ZS 21 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 3 13:39.20 8
10 3/ DM 23 64002 HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto 3 14:02.50 7
11 4/ DM 24 112045 PLACHÝ Vojtěch 2001 Kroměříž 3 14:18.70 6
12 5/ DM 20 108042 STŘECHA Jan 2001 VSDK 3 15:24.40 5
13 1/ V 19 103039 NĚMEC Jakub 1969 KK Brno 3 15:32.30 4
14 28 103014 KUPILÍK Jan 1984 KK Brno 15:36.60 3
15 6/ DM 22 108044 FUCHS Marek 2002 VSDK 3 17:18.20 2
16 1/ ZM 27 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 18:29.10 1
17 2/ ZM 26 112016 HRŮZA Jan 2005 Kroměříž 19:24.60 0
18 3/ ZM 25 64056 ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 23:59.60 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek om
1 1/ U23 63 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 2 14:50.30 12
2 1/ DS 61 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 17:50.10 4
3 1/ DM 64 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 17:58.50 0
4 DM 62 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 59:59.99 0