Výsledková listina

Závod31. ročník Křivoklátských slalomů
Číslo16144
Datum19.06.16
Ředitel závoduRadka Bačáková
Vrchní rozhodčíEva Přechová
Disciplínaslalom
OrganizátorKK Rakovník

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 1 17027 PETERKA Adam 1996 Rakovník 2+ 83.16 4 87.16 88.83 2 90.83 87.16 62
2 1/ DS 7 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 88.87 0 88.87 87.89 2 89.89 88.87 57
3 14 17037 HEGER Kryštof 1992 Rakovník 3 91.01 0 91.01 93.57 0 93.57 91.01 52
4 2/ DS 3 17028 PETERKA Jáchym 1998 Rakovník 2 96.64 4 100.64 92.67 2 94.67 94.67 47
5 1/ VM 6 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 96.39 2 98.39 95.30 0 95.30 95.30 42
6 2/ VM 4 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 95.87 0 95.87 100.54 2 102.54 95.87 37
7 1/ DM 5 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 94.21 2 96.21 98.50 0 98.50 96.21 32
8 1/ V 24 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 96.36 0 96.36 96.88 8 104.88 96.36 27
9 16 17036 HEGER Mikuláš 1990 Rakovník 3 97.92 0 97.92 99.39 0 99.39 97.92 22
10 2/ DM 2 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 2 106.76 50 156.76 98.07 0 98.07 98.07 17
11 21 36024 KUBÁT Zdeněk 1991 Klatovy 3 98.34 0 98.34 99.36 2 101.36 98.34 12
12 3/ DM 8 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 2 99.03 0 99.03 99.26 2 101.26 99.03 11
13 2/ U23 22 38003 SOFRON Daniel 1995 ČSAD Plz 2 103.78 6 109.78 107.86 0 107.86 107.86 10
14 2/ V 23 14021 NOVÁK Jindřich 1964 Kralupy 3 108.64 8 116.64 106.67 2 108.67 108.67 9
15 1/ VS 12 42040 KOSHELEV Sergey 1960 Sušice 3 110.83 4 114.83 109.31 0 109.31 109.31 8
16 4/ DM 13 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 3 108.68 6 114.68 106.11 6 112.11 112.11 7
17 2/ VS 17 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3 115.07 0 115.07 116.35 0 116.35 115.07 6
18 3/ VS 20 17038 HEGER Miroslav 1955 Rakovník 114.20 2 116.20 133.31 54 187.31 116.20 5
19 3/ DS 18 39006 KORBELÁŘ David 1999 Loko Plz 3 112.94 4 116.94 135.65 10 145.65 116.94 4
20 3/ VM 11 17041 JÁRA Leoš 1974 Rakovník 3 116.70 2 118.70 125.40 0 125.40 118.70 3
21 5/ DM 9 9003 BAUDISCH Adam 2001 USK Pha 3 129.00 4 133.00 112.89 6 118.89 118.89 2
22 6/ DM 15 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 3 124.41 2 126.41 147.59 4 151.59 126.41 1
23 3/ U23 10 39004 SMOLÍK Jan 1997 Loko Plz 3 130.88 114 244.88 128.82 14 142.82 142.82 0
24 V 19 49034 BENDA Libor 1966 Roudnice 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 33 17036 17037 HEGER Mikuláš HEGER Kryštof 1990 1992 Rakovník Rakovník 3 121.93 4 125.93 117.47 6 123.47 123.47 8
2 1/ DM 34 9121 9123 MAJER Kryštof HOUSKA Jan 2001 2001 USK Pha USK Pha 3 120.34 4 124.34 120.35 4 124.35 124.34 3
3 1/ V 32 42019 17007 PECHLÁT Hynek HOLÝ Jiří 1971 1957 Sušice Rakovník 2 120.53 8 128.53 175.15 60 235.15 128.53 2
4 1/ DS 36 17042 17028 VEJVODA Vojtěch PETERKA Jáchym 1999 1998 Rakovník Rakovník 3 158.68 16 174.68 4 999 999.00 174.68 1
5 V 35 17025 17020 PETERKA Vít MINAŘÍK Miroslav 1969 1955 Rakovník Rakovník 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
6 U23 31 17027 9040 PETERKA Adam PECHLÁT Hynek 1996 1995 Rakovník USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 44 43008 ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa 2 98.55 2 100.55 4 999 999.00 100.55 22
2 1/ VS 47 23059 KUNA Alois 1960 SKVS ČB 3 110.58 0 110.58 111.37 2 113.37 110.58 17
3 1/ V 42 60001 BEIER Artur 1970 Trutnov 2 114.40 2 116.40 108.78 2 110.78 110.78 12
4 2/ VS 41 60002 HÁK Jiří 1952 Trutnov 2 111.44 0 111.44 110.56 2 112.56 111.44 7
5 3/ VS 48 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3 118.00 2 120.00 116.23 0 116.23 116.23 6
6 2/ V 46 18001 KEŠ Miroslav 1967 Veselí/L 3 116.47 6 122.47 119.89 2 121.89 121.89 5
7 1/ DM 50 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 3 133.42 54 187.42 119.09 4 123.09 123.09 4
8 4/ VS 45 43068 ŠRÁMEK Jaroslav 1957 Č.Lípa 3 1 999 999.00 126.89 0 126.89 126.89 3
9 3/ V 51 88003 ŠERÝ Michal 1971 Rožátov 3 128.73 0 128.73 125.08 2 127.08 127.08 2
10 5/ VS 49 17007 HOLÝ Jiří 1957 Rakovník 3 137.93 52 189.93 134.87 4 138.87 138.87 1
11 2/ DM 52 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 145.80 4 149.80 167.24 12 179.24 149.80 0
12 V 43 9060 POLLERT Jaroslav 1971 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1 9101 BAČÁKOVÁ Radka 1983 USK Pha 2 101.85 2 103.85 100.64 2 102.64 102.64 13
2 1/ DS 7 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 109.78 2 111.78 107.33 0 107.33 107.33 8
3 2/ DS 5 17023 PŠENIČKOVÁ Jana 1998 Rakovník 3 118.54 2 120.54 164.29 2 166.29 120.54 3
4 3/ DS 3 17001 KUHNOVÁ Anežka 1998 Rakovník 3 121.17 4 125.17 124.76 2 126.76 125.17 2
5 1/ DM 4 11033 KOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK Brand 3 132.77 64 196.77 127.53 2 129.53 129.53 1
6 VM 6 17002 ŠEJVLOVÁ Lenka 1973 Rakovník 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
7 DM 2 9071 DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0