Výsledková listina

ZávodPodzimní sjezdy na Lužnici
Číslo16139
Datum15.10.16
Ředitel závoduJosef Macášek
Vrchní rozhodčíJana Kudějová
Disciplínasjezd
OrganizátorTJ Jiskra Bechyně

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ VM 25 108045 VESELÝ Petr 1976 VSDK 2 18:55.80 36
2 21 24043 NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml. 1 18:56.80 28
3 1/ V 27 52035 SLANINA Vladimír 1969 L.Žatec 2 19:17.80 20
4 1/ U23 24 1016 JELÍNEK Filip 1996 Boh.Pha 2 19:56.30 16
5 1/ DS 23 24006 KLÍMA Jan 1998 Č.Kruml. 1 20:28.90 12
6 32 89016 ŠANTORA Jan 1983 VikingMB 20:36.00 8
7 1/ ZS 28 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 3 20:41.80 4
8 2/ V 26 1128 MORNŠTEJN Roman 1969 Boh.Pha 2 20:45.60 3
9 2/ ZS 29 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 22:03.80 2
10 2/ VM 33 52047 ŘÁHA Vilém 1974 L.Žatec 22:54.60 1
11 1/ VS 34 89014 URBAN Václav 1953 VikingMB 24:44.00 0
12 1/ ZM 31 24048 KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml. 26:38.20 0
13 V 35 52021 SVOBODA Martin 1964 L.Žatec 59:59.99 0
14 VM 30 89015 IRAIN Jiří 1981 VikingMB 59:59.99 0
15 22 24032 ŠVADLENA Václav 1985 Č.Kruml. 1 59:59.99 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ ZS 42 12048 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B. 2 18:25.70 23
2 1/ DS 41 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 2 19:46.80 19
3 1/ VS 43 26010 LAGNEROVÁ Jana 1959 Soběslav 2 20:00.00 15
4 2/ ZS 46 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 3 20:01.70 11
5 3/ ZS 44 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 3 20:24.30 10
6 1/ ZM 48 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3 21:18.90 9
7 1/ U23 58 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 21:22.90 8
8 4/ ZS 45 24009 HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 21:31.10 7
9 1/ VM 49 1067 BORSKÁ Alena 1976 Boh.Pha 3 21:31.50 6
10 2/ ZM 47 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 22:11.90 5
11 5/ ZS 55 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 22:18.00 4
12 6/ ZS 54 39032 GROSSMANNOVÁ Adéla 2002 Loko Plz 22:28.80 3
13 3/ ZM 50 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 22:37.50 2
14 4/ ZM 59 108034 VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK 23:02.90 1
15 5/ ZM 57 26007 ŠEDIVÁ Pavla 2004 Soběslav 23:03.00 0
16 7/ ZS 53 33010 VRÁNKOVÁ Ivana 2002 Blovice 23:28.60 0
17 8/ ZS 51 39027 MÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz 23:52.70 0
18 9/ ZS 52 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 24:12.80 0
19 6/ ZM 56 39029 ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz 24:29.10 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 51 89015 1016 IRAIN Jiří JELÍNEK Filip 1981 1996 VikingMB Boh.Pha MT 19:03.80 19
2 1/ V 52 1128 52035 MORNŠTEJN Roman SLANINA Vladimír 1969 1969 Boh.Pha L.Žatec 1 19:31.00 11
3 1/ VS 55 81010 81009 DOLEŽAL Vilém KRECHLER Miroslav 1951 1952 Jihlava Jihlava 3 20:09.90 3
4 2/ VS 54 89011 89013 LERNER Luděk IRAIN Jiří 1960 1955 VikingMB VikingMB 3 20:15.50 2
5 1/ VM 53 81018 81020 ŠIMÁNEK Robert TOMEK Petr 1973 1968 Jihlava Jihlava 3 20:26.00 1
6 1/ ZS 56 24055 24042 MAREŠ Jakub VEJNAR Samuel 2003 2005 Č.Kruml. Č.Kruml. 20:43.90 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ VM 3 39047 GROSSMANN Petr 1974 Loko Plz 1 15:38.40 61
2 1/ V 1 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 1 16:22.20 53
3 34 24043 NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml. 17:30.70 45
4 1/ U23 38 52028 SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec 17:52.20 37
5 2/ VM 5 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 18:19.90 33
6 3/ VM 23 24001 NOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml. 18:26.20 29
7 4/ VM 6 76007 UHLÍK František 1975 Bechyně 2 18:28.20 25
8 1/ ZS 14 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 3 18:33.50 21
9 5/ VM 27 14017 PRELL Pavel 1976 Kralupy 18:40.70 20
10 2/ V 18 24021 PALOUDA Tomáš 1969 Č.Kruml. 2 18:45.30 19
11 2/ U23 2 20008 NACHTIGAL Jiří 1997 Chomutov 1 19:04.30 18
12 3/ V 21 52021 SVOBODA Martin 1964 L.Žatec 3 19:42.50 17
13 4/ V 9 24027 KOUDELKA Tomáš 1964 Č.Kruml. 3 19:51.00 16
14 5/ V 15 52008 KODET Marcel 1965 L.Žatec 3 19:52.00 15
15 1/ VS 11 24005 GROSSMANN Zdeněk 1939 Č.Kruml. 3 20:13.60 14
16 6/ VM 10 42062 BUREŠ Jan 1978 Sušice 3 20:39.70 13
17 2/ VS 13 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3 20:40.20 12
18 6/ V 8 76009 MAYER Roman 1971 Bechyně 3 20:44.60 11
19 1/ ZM 4 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3 20:52.50 10
20 7/ VM 25 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 20:56.00 9
21 1/ DS 35 76014 ZVOLÁNEK Filip 1999 Bechyně 3 21:05.50 8
22 2/ ZM 19 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 3 21:07.00 7
23 8/ VM 20 8030 MATĚJKA Jakub 1981 SKŽižkov 3 21:07.40 6
24 3/ VS 32 89018 DIVIŠ Jiří 1960 VikingMB 21:13.80 5
25 1/ DM 7 24053 KLEIN Pavel 2001 Č.Kruml. 2 21:19.30 4
26 2/ DM 26 24067 OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml. 21:23.50 3
27 3/ DM 22 108042 STŘECHA Jan 2001 VSDK 3 21:52.90 2
28 2/ ZS 28 24074 MALEČEK Matyáš 2002 Č.Kruml. 22:08.50 1
29 3/ ZM 36 52034 SVOBODA Martin 2005 L.Žatec 22:09.60 0
30 3/ ZS 37 108044 FUCHS Marek 2002 VSDK 22:16.90 0
31 3/ U23 17 76033 MAYER Aleš 1996 Bechyně 3 22:22.10 0
32 4/ ZM 40 1106 Cardoselli Tomáš 2005 Boh.Pha 22:29.40 0
33 5/ ZM 29 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 23:17.90 0
34 6/ ZM 30 26006 ŠEDIVÝ Martin 2004 Soběslav 25:24.10 0
35 7/ ZM 39 24044 LAGNEROVÁ Lenka 1985 Č.Kruml. 30:50.20 0
36 V 33 52035 SLANINA Vladimír 1969 L.Žatec 59:59.99 0
37 VM 31 11006 VOKÁL Petr 1980 KK Brand 59:59.99 0
38 24 24032 ŠVADLENA Václav 1985 Č.Kruml. 59:59.99 0
39 DM 16 24072 ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. 3 59:59.99 0
40 VM 12 76003 PAZOUREK Jan 1973 Bechyně 3 59:59.99 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 73 26004 VANDASOVÁ Lenka 1985 Soběslav 21:10.80 4
2 1/ DS 74 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 21:59.80 3
3 1/ ZS 75 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 22:48.00 2
4 1/ VS 71 26010 LAGNEROVÁ Jana 1959 Soběslav 3 22:49.10 1
5 2/ ZS 72 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 22:55.10 0
6 3/ ZS 76 24009 HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 23:15.00 0
7 1/ ZM 77 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 24:29.70 0