Výsledková listina

ZávodHanácký slalom
Číslo16129
Datum25.09.16
Ředitel závoduDavid Lisický
Vrchní rozhodčíLenka Kutá
Disciplínaslalom
OrganizátorSKUP Olomouc

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ PZZ 80 121035 MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava 157.20 0 157.20 147.00 0 147.00 147.00 0
2 1/ PZM 69 133015 TOMEČEK Adam 2008 SKVeselí 152.20 0 152.20 148.40 2 150.40 150.40 0
3 2/ PZM 58 119189 RETEK Václav 2007 Olomouc 163.30 2 165.30 152.20 0 152.20 152.20 0
4 3/ PZM 71 119188 RETEK Toman 2007 Olomouc 151.40 102 253.40 154.50 0 154.50 154.50 0
5 2/ PZZ 82 118017 FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami 153.90 2 155.90 157.00 2 159.00 155.90 0
6 4/ PZM 57 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 158.30 0 158.30 150.70 52 202.70 158.30 0
7 3/ PZZ 92 128004 HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná 166.40 4 170.40 161.50 0 161.50 161.50 0
8 5/ PZM 55 119171 JAROŠ Michael 2006 Olomouc 161.70 4 165.70 166.30 4 170.30 165.70 0
9 6/ PZM 59 119187 POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc 179.10 4 183.10 162.70 4 166.70 166.70 0
10 7/ PZM 62 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 170.80 6 176.80 169.20 0 169.20 169.20 0
11 8/ PZM 60 119190 SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc 186.70 4 190.70 170.10 0 170.10 170.10 0
12 9/ PZM 85 108015 OSIČKA Tadeáš 2008 VSDK 183.10 52 235.10 169.50 2 171.50 171.50 0
13 4/ PZZ 61 119176 KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc 183.90 2 185.90 176.10 0 176.10 176.10 0
14 10/ PZM 75 116090 WEISER Kryštof 2007 Litovel 177.00 0 177.00 176.20 0 176.20 176.20 0
15 5/ PZZ 93 128017 PAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná 178.00 4 182.00 177.00 0 177.00 177.00 0
16 11/ PZM 66 116084 ČAMEK David 2006 Litovel 182.00 4 186.00 177.80 0 177.80 177.80 0
17 12/ PZM 78 135017 FIŠNAR Jakub 2007 Zábřeh 184.10 2 186.10 182.50 4 186.50 186.10 0
18 6/ PZZ 76 135021 ŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh 187.70 2 189.70 191.50 0 191.50 189.70 0
19 13/ PZM 63 119182 NOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc 189.80 0 189.80 190.10 2 192.10 189.80 0
20 14/ PZM 74 108078 BRÁZDA Šimon 2007 VSDK 214.20 52 266.20 191.40 4 195.40 195.40 0
21 7/ PZZ 64 119192 MALÁ Magdaléna 2007 Olomouc 190.60 6 196.60 193.50 6 199.50 196.60 0
22 8/ PZZ 77 9041 JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha 202.00 0 202.00 197.20 0 197.20 197.20 0
23 15/ PZM 83 116086 STRATIL Filip 2006 Litovel 199.60 14 213.60 193.30 4 197.30 197.30 0
24 16/ PZM 90 112013 KAPOUNEK Lukáš 2007 Kroměříž 182.60 16 198.60 190.40 22 212.40 198.60 0
25 17/ PZM 84 108039 VYSKOČIL Viktor 2008 VSDK 195.70 4 199.70 196.90 56 252.90 199.70 0
26 9/ PZZ 65 119198 VRBOVÁ Marie 2007 Olomouc 204.00 2 206.00 225.50 0 225.50 206.00 0
27 10/ PZZ 67 119174 KOSÍKOVÁ Julie 2007 Olomouc 228.00 54 282.00 208.90 2 210.90 210.90 0
28 11/ PZZ 68 A009 CHLEBO Andrej 2008 KTK LM 207.60 8 215.60 206.70 6 212.70 212.70 0
29 12/ PZZ 72 119196 STLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc 222.80 2 224.80 212.80 0 212.80 212.80 0
30 13/ PZZ 95 103010 BERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno 212.20 2 214.20 207.20 6 213.20 213.20 0
31 18/ PZM 70 119179 ŠIMON Martin 2008 Olomouc 222.60 50 272.60 218.40 4 222.40 222.40 0
32 19/ PZM 79 103022 PUŠKÁČ Marek 2006 KK Brno 265.40 54 319.40 218.10 6 224.10 224.10 0
33 20/ PZM 81 116093 PÁLENÍK Jan 2007 Litovel 229.20 8 237.20 227.20 56 283.20 237.20 0
34 14/ PZZ 91 121062 KRUŽELOVÁ Tereza 2007 KK Opava 245.80 16 261.80 226.00 12 238.00 238.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ U23 4 132053 KRISTEK Václav 1996 Val.Mez. 2+ 113.90 2 115.90 113.20 0 113.20 113.20 71
2 1/ VM 8 9095 JIRAS Marek 1976 USK Pha 2 114.10 0 114.10 113.40 2 115.40 114.10 67
3 1/ DM 15 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 116.20 0 116.20 114.20 0 114.20 114.20 63
4 2/ DM 9 119018 FIALA Jakub 2001 Olomouc 2 113.60 52 165.60 115.40 0 115.40 115.40 59
5 3/ DM 47 49042 ZIMA Tomáš 2000 Roudnice 116.50 4 120.50 113.70 2 115.70 115.70 55
6 7 9044 CVIKL Ondřej 1992 USK Pha 2 121.40 6 127.40 116.20 2 118.20 118.20 51
7 2/ VM 13 108045 VESELÝ Petr 1976 VSDK 2 118.60 0 118.60 119.00 0 119.00 118.60 47
8 2/ U23 12 103002 MARTINKA Tomáš 1993 KK Brno 2 119.00 0 119.00 119.00 0 119.00 119.00 43
9 1/ DS 2 119105 NOVOTNÝ Jan 1998 Olomouc 2+ 4 999 999.00 114.20 6 120.20 120.20 39
10 3/ VM 5 129025 RAŠNER Martin 1980 Šumperk 2+ 119.00 2 121.00 120.80 0 120.80 120.80 35
11 2/ DS 11 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 121.70 0 121.70 121.90 2 123.90 121.70 31
12 3/ U23 6 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2 120.80 2 122.80 120.80 2 122.80 122.80 27
13 1/ ZS 14 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 2 122.90 2 124.90 121.10 2 123.10 123.10 23
14 2/ ZS 24 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3 125.10 0 125.10 121.40 2 123.40 123.40 19
15 3/ ZS 28 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 123.70 0 123.70 128.40 0 128.40 123.70 18
16 4/ DM 46 132010 TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez. 3 128.40 2 130.40 122.40 2 124.40 124.40 17
17 21 135001 BEDNÁREK Jan 1983 Zábřeh 2 125.80 2 127.80 128.00 4 132.00 127.80 16
18 1/ ZM 23 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 127.80 2 129.80 131.90 0 131.90 129.80 15
19 3/ DS 31 132058 KŘENEK Jakub 1999 Val.Mez. 3 141.70 6 147.70 133.50 0 133.50 133.50 14
20 4/ ZS 29 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 133.70 0 133.70 136.60 0 136.60 133.70 13
21 5/ ZS 34 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 3 135.00 2 137.00 132.00 2 134.00 134.00 12
22 1/ V 17 128030 SCHREIBER Zbyněk 1963 VS Desná 3 133.00 2 135.00 134.30 8 142.30 135.00 11
23 6/ ZS 26 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 3 132.90 4 136.90 4 999 999.00 136.90 10
24 7/ ZS 42 132005 SMILEK Jiří 2003 Val.Mez. 137.50 0 137.50 149.60 4 153.60 137.50 9
25 1/ VS 18 133002 BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 3 138.20 0 138.20 139.70 0 139.70 138.20 8
26 8/ ZS 20 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 154.30 8 162.30 137.90 2 139.90 139.90 7
27 2/ ZM 27 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 3 138.30 2 140.30 140.60 0 140.60 140.30 6
28 5/ DM 25 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 3 136.70 52 188.70 135.60 6 141.60 141.60 5
29 9/ ZS 22 132004 ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. 3 142.40 4 146.40 139.90 2 141.90 141.90 4
30 10/ ZS 45 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 3 136.30 6 142.30 140.70 6 146.70 142.30 3
31 3/ ZM 37 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 143.60 4 147.60 146.50 2 148.50 147.60 2
32 4/ ZM 39 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 147.90 58 205.90 151.30 0 151.30 151.30 1
33 11/ ZS 41 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 152.80 0 152.80 150.00 50 200.00 152.80 0
34 5/ ZM 44 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 173.20 2 175.20 175.70 0 175.70 175.20 0
35 6/ ZM 40 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 194.20 0 194.20 203.20 0 203.20 194.20 0
36 7/ ZM 49 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 185.80 12 197.80 194.90 6 200.90 197.80 0
37 8/ ZM 36 116095 SALAJ František 2004 Litovel 244.20 54 298.20 287.30 58 345.30 298.20 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ U23 1 121022 FOLTYSOVÁ Sabina 1996 KK Opava 1 109.50 2 111.50 106.90 0 106.90 106.90 77
2 1/ ZS 9 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 109.10 0 109.10 108.30 2 110.30 109.10 69
3 1/ DS 2 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 111.20 0 111.20 109.40 2 111.40 111.20 61
4 2/ ZS 8 187005 NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 Stonava 2+ 111.50 0 111.50 112.40 0 112.40 111.50 57
5 3/ ZS 6 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 114.30 0 114.30 113.70 0 113.70 113.70 53
6 1/ DM 10 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2 121.90 2 123.90 118.70 0 118.70 118.70 49
7 4/ ZS 16 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 117.00 54 171.00 118.80 2 120.80 120.80 45
8 5/ ZS 15 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2 121.30 2 123.30 121.00 0 121.00 121.00 41
9 6/ ZS 19 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 122.40 0 122.40 122.50 0 122.50 122.40 37
9 34 135035 ŽANDOVÁ Věra 1990 Zábřeh 3 122.40 0 122.40 123.10 0 123.10 122.40 33
11 2/ U23 36 112049 LIGURSKÁ Blanka 1994 Kroměříž 3 130.10 6 136.10 123.20 0 123.20 123.20 29
12 1/ VM 14 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 2 127.10 2 129.10 125.50 0 125.50 125.50 25
13 7/ ZS 12 A006 CHLEBOVÁ Ivana 2003 KTK LM 127.70 0 127.70 127.10 0 127.10 127.10 0
14 2/ DS 17 121038 HOROVÁ Klára 1998 KK Opava 2 130.90 0 130.90 127.20 0 127.20 127.20 21
15 52 119100 VELEŠÍKOVÁ Petra 1986 Olomouc 137.50 2 139.50 127.50 0 127.50 127.50 20
16 8/ ZS 13 A007 KALISKÁ Tereza 2002 KTK LM 130.80 0 130.80 127.70 0 127.70 127.70 0
17 2/ DM 23 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3 129.20 0 129.20 128.10 0 128.10 128.10 19
17 1/ ZM 11 A008 KALISKÁ Ester 2005 KTK LM 132.30 0 132.30 128.10 0 128.10 128.10 0
19 2/ ZM 18 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 125.10 4 129.10 126.30 2 128.30 128.30 18
20 3/ DM 33 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 3 128.40 0 128.40 131.30 4 135.30 128.40 17
21 9/ ZS 28 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3 129.60 0 129.60 4 999 999.00 129.60 16
22 51 184001 VLADAŘOVÁ Zuzana 1986 Regent 2 4 999 999.00 129.80 0 129.80 129.80 15
23 3/ DS 7 119078 POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 Olomouc 2+ 130.60 2 132.60 128.20 2 130.20 130.20 14
24 10/ ZS 27 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 130.80 0 130.80 132.10 2 134.10 130.80 13
25 3/ ZM 29 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3 134.50 2 136.50 131.90 0 131.90 131.90 12
26 4/ DM 24 119081 KOLÁŘOVÁ Marika 2000 Olomouc 3 132.10 2 134.10 130.00 2 132.00 132.00 11
27 3/ U23 39 119169 SOVÁKOVÁ Lenka 1993 Olomouc 140.60 0 140.60 135.80 0 135.80 135.80 10
28 4/ DS 26 121039 ROUSKOVÁ Martina 1998 KK Opava 3 140.30 0 140.30 139.30 2 141.30 140.30 9
29 2/ VM 21 119019 HALAŠKOVÁ Petra 1974 Olomouc 3 4 999 999.00 141.40 0 141.40 141.40 8
30 4/ ZM 37 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 3 140.00 2 142.00 139.70 2 141.70 141.70 7
31 5/ ZM 35 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3 144.40 4 148.40 142.10 2 144.10 144.10 6
32 6/ ZM 20 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 3 145.60 2 147.60 145.50 2 147.50 147.50 5
33 7/ ZM 31 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3 143.70 4 147.70 144.30 4 148.30 147.70 4
34 8/ ZM 42 128015 RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná 149.30 0 149.30 153.10 2 155.10 149.30 3
35 9/ ZM 47 129007 DAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 150.70 6 156.70 149.60 0 149.60 149.60 2
36 10/ ZM 49 108034 VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK 152.70 0 152.70 153.10 6 159.10 152.70 1
37 11/ ZM 44 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 161.70 4 165.70 154.70 2 156.70 156.70 0
38 12/ ZM 48 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 157.60 2 159.60 162.70 4 166.70 159.60 0
39 5/ DM 45 112029 HRŮZOVÁ Růžena 2000 Kroměříž 167.10 12 179.10 173.50 6 179.50 179.10 0
40 13/ ZM 50 A012 HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 125.50 168 293.50 189.00 62 251.00 251.00 0
41 14/ ZM 46 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 212.70 106 318.70 256.20 4 260.20 260.20 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 63 A022 A023 FANTOMAS BELZEBUB 1 1973 1983 Rafting Morava Rafting Morava 5.00 0 128.20 0 128.20 128.20 0
2 172 121030 121040 MRÁZEK Jan ŽÁK Jiří 1998 1986 KK Opava KK Opava 1 126.70 2 128.70 5.00 0 128.70 56
3 1/ DS 72 119097 119090 NOVOTNÝ Petr HRICOVÁ Klára 2000 1999 Olomouc Olomouc 1 133.00 2 135.00 132.50 0 132.50 132.50 48
4 1/ U23 71 103007 121022 SATKOVÁ Martina FOLTYSOVÁ Sabina 1998 1996 KK Brno KK Opava 2 133.20 8 141.20 134.30 0 134.30 134.30 40
5 2/ U23 82 112028 103002 MARTINKA Antonín MARTINKA Tomáš 1993 1993 Kroměříž KK Brno 3 139.60 6 145.60 134.90 4 138.90 138.90 36
6 2/ DS 88 119158 9070 HRICOVÁ Adéla DUŠKOVÁ Kateřina 1999 1998 Olomouc USK Pha 145.90 8 153.90 137.80 2 139.80 139.80 32
7 3/ DS 73 129014 132010 WALTER Jakub TICHÝ Štěpán 1998 2000 Šumperk Val.Mez. 2 143.80 2 145.80 139.90 0 139.90 139.90 28
8 1/ ZS 74 119094 119143 RUDORFER Martin HALA Jiří 2003 2002 Olomouc Olomouc 2 147.20 0 147.20 144.40 2 146.40 146.40 24
9 1/ DM 78 121063 121103 VAVRLA Adam MRÁZEK Jakub 2000 2004 KK Opava KK Opava 3 144.00 4 148.00 144.90 8 152.90 148.00 20
10 3/ U23 100 132053 121038 KRISTEK Václav HOROVÁ Klára 1996 1998 Val.Mez. KK Opava 2 143.30 6 149.30 149.20 2 151.20 149.30 16
11 2/ ZS 94 119137 119159 JANŮ Veronika JANŮ Filip 2005 2002 Olomouc Olomouc 2 147.40 2 149.40 158.00 10 168.00 149.40 12
12 85 A001 A002 POTOČNÝ Marcel POTOČNÁ Monika 1985 1985 HUN HUN 149.90 2 151.90 146.60 4 150.60 150.60 0
12 3/ ZS 75 119142 119139 HRADEC Matěj KRATOCHVÍL Martin 2003 2003 Olomouc Olomouc 2 148.60 2 150.60 175.50 6 181.50 150.60 11
14 4/ ZS 81 132005 132004 SMILEK Jiří ŠVÉDA Daniel 2003 2002 Val.Mez. Val.Mez. 3 152.10 0 152.10 150.00 4 154.00 152.10 10
15 99 A019 A017 ŘÍHA Martin MOLÁČKOVÁ Marcela 1992 1993 USK PHA PHA 151.30 2 153.30 148.60 4 152.60 152.60 0
16 5/ ZS 96 119157 119127 DOLEŽALOVÁ Lucie DOLEŽALOVÁ Bára 2003 2005 Olomouc Olomouc 3 157.30 0 157.30 159.80 4 163.80 157.30 9
17 6/ ZS 93 119064 119053 KNEBLOVÁ Klára KNEBLOVÁ Tereza 2005 2003 Olomouc Olomouc 2 159.90 2 161.90 159.04 0 159.04 159.04 8
18 7/ ZS 92 A006 A007 CHLEBOVÁ Ivana KALISKÁ Tereza 2003 2002 KTK LM KTK LM 164.80 2 166.80 159.50 0 159.50 159.50 0
19 2/ DM 89 119081 119116 KOLÁŘOVÁ Marika GABRLÍK Tomáš 2000 2000 Olomouc Olomouc 3 164.60 4 168.60 164.70 2 166.70 166.70 7
20 1/ ZM 86 128013 128016 PAVELKA Marek STRNAD Ondřej 2004 2004 VS Desná VS Desná 168.00 6 174.00 168.90 2 170.90 170.90 6
21 2/ ZM 70 A003 A005 STANKO Filip RUMANSKÝ Richard 2004 2005 KTK LM KTK LM 170.30 4 174.30 174.60 2 176.60 174.30 0
22 3/ ZM 76 119154 119173 MRÁKA Jan KOSÍK Dan 2004 2004 Olomouc Olomouc 3 174.80 2 176.80 171.30 6 177.30 176.80 5
23 3/ DM 97 119086 119124 LÁTAL Filip PROCHÁZKA Vojtěch 2001 2002 Olomouc Olomouc 3 182.40 50 232.40 175.20 8 183.20 183.20 4
24 4/ DM 79 121026 121009 HRUŠKOVÁ Klára KLOBOUČKOVÁ Ivana 2001 2003 KK Opava KK Opava 179.40 6 185.40 191.80 8 199.80 185.40 3
25 4/ U23 11 A018 A020 ROUSEK David ROUSEK Tomáš 2010 1997 KK Opava KK Opava 193.10 0 193.10 5.00 0 193.10 0
26 8/ ZS 84 135046 135014 PÁTEK Vítězslav CRHONEK Jan 2003 2002 Zábřeh Zábřeh 180.80 14 194.80 181.50 16 197.50 194.80 2
27 80 116004 116085 ČAMEK Petr ČAMEK Petr 1977 2009 Litovel Litovel 191.60 6 197.60 5.00 0 197.60 1
28 4/ ZM 77 119005 119205 RETKOVÁ Anna URBAN Jaroslav 2005 2004 Olomouc Olomouc 199.00 2 201.00 201.80 58 259.80 201.00 0
29 5/ ZM 95 119076 119182 NOVÁK Matyáš NOVÁK Tobiáš 2005 2008 Olomouc Olomouc 3 199.30 58 257.30 192.00 10 202.00 202.00 0
30 6/ ZM 91 128015 128004 RUTAROVÁ Kateřina HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2005 2006 VS Desná VS Desná 193.80 12 205.80 201.00 4 205.00 205.00 0
31 7/ ZM 98 119092 119152 HRIC Ondřej GÁBRLÍK Jakub 2004 2004 Olomouc Olomouc 207.80 4 211.80 205.80 6 211.80 211.80 0
32 9/ ZS 90 116088 116097 ŠMAKAL Petr VODÁK Norbert 2003 2004 Litovel Litovel 224.10 6 230.10 196.90 58 254.90 230.10 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1 119060 KABRHEL Václav 1983 Olomouc 1 97.05 0 97.05 96.10 0 96.10 96.10 160
2 1/ U23 7 119140 HRIC Filip 1993 Olomouc 2 97.70 0 97.70 4 999 999.00 97.70 152
3 6 121040 ŽÁK Jiří 1986 KK Opava 2+ 102.90 0 102.90 99.80 0 99.80 99.80 148
4 2/ U23 8 9068 ROHAN Lukáš 1995 USK Pha 2 101.90 0 101.90 100.60 2 102.60 101.90 144
4 1/ DS 5 9064 KOŘÍNEK Vilém 1999 USK Pha 2+ 103.40 2 105.40 101.90 0 101.90 101.90 140
6 1/ DM 3 132010 TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez. 2 106.40 0 106.40 104.90 0 104.90 104.90 136
7 3/ U23 4 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 106.40 4 110.40 106.60 0 106.60 106.60 132
8 1/ ZS 23 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 110.50 4 114.50 107.30 0 107.30 107.30 128
9 2/ ZS 10 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 2 107.90 0 107.90 107.40 0 107.40 107.40 124
10 3/ ZS 16 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 110.60 2 112.60 108.90 0 108.90 108.90 120
11 1/ VM 78 A010 KRATOCHVÍL Jan 1978 Strass 107.90 2 109.90 109.80 4 113.80 109.90 0
12 1/ V 2 187006 NEUGEBAUER Roman 1965 Stonava 2+ 111.90 0 111.90 110.40 0 110.40 110.40 116
13 4/ ZS 29 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 3 111.10 0 111.10 111.70 2 113.70 111.10 112
13 4/ U23 17 112028 MARTINKA Antonín 1993 Kroměříž 2 109.10 2 111.10 118.90 0 118.90 111.10 108
15 5/ ZS 32 A004 BLAŠČIK Matej 2002 KTK LM 111.20 0 111.20 109.50 2 111.50 111.20 0
16 2/ DM 27 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 111.90 0 111.90 112.60 0 112.60 111.90 104
17 108 119120 ŘEZÁČ Jan 1989 Olomouc 2 112.70 0 112.70 115.70 52 167.70 112.70 100
18 9 135001 BEDNÁREK Jan 1983 Zábřeh 2 117.70 4 121.70 112.80 0 112.80 112.80 96
19 2/ DS 28 121055 BALARIN Lukáš 1998 KK Opava 2 113.30 0 113.30 4 999 999.00 113.30 92
20 6/ ZS 14 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 2 113.60 0 113.60 114.70 4 118.70 113.60 88
21 2/ V 25 122004 MAIKRANZ Petr 1967 Ostrava 2 124.30 2 126.30 114.50 0 114.50 114.50 84
22 3/ DM 21 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 2 114.20 2 116.20 114.10 2 116.10 116.10 80
23 5/ U23 105 119002 NEUBERT Adam 1997 Olomouc 3 116.80 0 116.80 115.20 2 117.20 116.80 76
23 1/ ZM 30 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 3 119.20 2 121.20 116.80 0 116.80 116.80 72
25 3/ V 26 112019 LIGURSKÝ Ivo 1968 Kroměříž 2 116.70 2 118.70 117.00 0 117.00 117.00 68
25 4/ DM 24 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 118.90 0 118.90 117.00 0 117.00 117.00 64
25 4/ V 15 119040 KRATOCHVÍL Petr 1971 Olomouc 2 117.50 2 119.50 117.00 0 117.00 117.00 60
28 82 119047 NĚMEC Lukáš 1985 Olomouc 117.60 0 117.60 117.50 0 117.50 117.50 56
29 7/ ZS 34 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3 116.10 2 118.10 118.00 2 120.00 118.10 52
30 6/ U23 39 103031 NOVÁK Jiří 1997 KK Brno 3 117.70 2 119.70 120.80 0 120.80 119.70 51
31 3/ DS 76 119122 VRUBLOVSKÝ Jan 1999 Olomouc 116.40 4 120.40 4 999 999.00 120.40 50
32 5/ V 54 121024 ROUSEK Martin 1965 KK Opava 3 120.60 0 120.60 121.90 0 121.90 120.60 49
33 8/ ZS 44 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 3 122.70 4 126.70 120.70 0 120.70 120.70 48
33 5/ DM 19 119018 FIALA Jakub 2001 Olomouc 2 118.70 2 120.70 4 999 999.00 120.70 47
35 2/ VM 20 116004 ČAMEK Petr 1977 Litovel 2 121.30 0 121.30 121.10 0 121.10 121.10 46
36 1/ VS 13 112014 HRABEC Bohumil 1960 Kroměříž 2 121.20 0 121.20 121.30 0 121.30 121.20 45
37 6/ DM 48 129010 VÁCHA Ondřej 2001 Šumperk 3 118.50 4 122.50 119.60 2 121.60 121.60 44
38 2/ ZM 12 A003 STANKO Filip 2004 KTK LM 125.50 0 125.50 122.50 0 122.50 122.50 0
39 9/ ZS 11 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 122.30 2 124.30 118.60 4 122.60 122.60 43
40 7/ DM 62 129016 HOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk 3 119.40 4 123.40 118.70 4 122.70 122.70 42
41 3/ ZM 43 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 121.40 2 123.40 122.50 4 126.50 123.40 41
42 8/ DM 42 112045 PLACHÝ Vojtěch 2001 Kroměříž 3 120.20 6 126.20 119.50 4 123.50 123.50 40
43 9/ DM 60 119086 LÁTAL Filip 2001 Olomouc 3 125.50 0 125.50 124.00 0 124.00 124.00 39
44 10/ ZS 55 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 3 129.80 0 129.80 124.60 0 124.60 124.60 38
45 6/ V 103 103039 NĚMEC Jakub 1969 KK Brno 3 129.20 2 131.20 123.20 2 125.20 125.20 37
46 11/ ZS 72 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 3 125.30 0 125.30 123.40 52 175.40 125.30 36
47 10/ DM 69 129017 ŘEZNÍK Vít 2001 Šumperk 3 127.00 4 131.00 121.90 4 125.90 125.90 35
48 4/ ZM 51 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 124.50 2 126.50 125.60 4 129.60 126.50 34
49 3/ VM 50 108045 VESELÝ Petr 1976 VSDK 3 118.80 54 172.80 124.90 2 126.90 126.90 33
50 11/ DM 53 132020 HENDRYCH Tomáš 2000 Val.Mez. 3 130.80 4 134.80 127.40 0 127.40 127.40 32
51 12/ DM 52 129013 WALTER David 2001 Šumperk 3 132.90 2 134.90 127.50 0 127.50 127.50 31
52 2/ VS 45 129022 PULTERA Zbyněk 1958 Šumperk 3 131.40 0 131.40 127.60 0 127.60 127.60 30
53 5/ ZM 37 A005 RUMANSKÝ Richard 2005 KTK LM 127.20 2 129.20 125.70 2 127.70 127.70 0
54 12/ ZS 70 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 3 127.80 0 127.80 127.10 2 129.10 127.80 29
55 13/ ZS 65 135014 CRHONEK Jan 2002 Zábřeh 3 126.90 2 128.90 128.40 2 130.40 128.90 28
56 4/ VM 31 108035 STŘECHA Martin 1972 VSDK 3 127.20 2 129.20 4 999 999.00 129.20 27
57 6/ ZM 86 121050 TRAČ Matyáš 2004 KK Opava 130.40 0 130.40 129.10 10 139.10 130.40 26
58 5/ VM 73 34015 DOLEJŠ Martin 1980 Hubertus 3 132.00 0 132.00 133.20 6 139.20 132.00 25
59 7/ ZM 38 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3 134.50 0 134.50 133.40 0 133.40 133.40 24
60 8/ ZM 59 128013 PAVELKA Marek 2004 VS Desná 3 136.00 0 136.00 134.50 0 134.50 134.50 23
61 9/ ZM 71 128016 STRNAD Ondřej 2004 VS Desná 3 136.40 0 136.40 134.90 2 136.90 136.40 22
62 7/ V 63 129034 ROUČA Jaroslav 1970 Šumperk 3 146.70 6 152.70 136.30 2 138.30 138.30 21
63 6/ VM 74 116016 KUTÝ Tomáš 1979 Litovel 3 140.90 0 140.90 4 999 999.00 140.90 20
64 13/ DM 41 108042 STŘECHA Jan 2001 VSDK 3 138.10 50 188.10 138.00 4 142.00 142.00 19
65 10/ ZM 40 112018 ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž 3 140.60 2 142.60 140.90 2 142.90 142.60 18
66 14/ ZS 46 128008 KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 3 150.40 0 150.40 140.80 2 142.80 142.80 17
67 11/ ZM 66 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 3 146.70 0 146.70 145.20 0 145.20 145.20 16
68 12/ ZM 61 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 3 159.30 4 163.30 143.40 2 145.40 145.40 15
69 15/ ZS 101 128014 RUTAR Martin 2003 VS Desná 146.60 4 150.60 141.60 4 145.60 145.60 14
70 13/ ZM 79 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 146.30 0 146.30 143.20 56 199.20 146.30 13
71 7/ VM 47 116027 STRATIL Michal 1973 Litovel 3 145.40 4 149.40 143.30 4 147.30 147.30 12
72 14/ ZM 64 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 3 145.10 4 149.10 145.50 2 147.50 147.50 11
73 15/ ZM 75 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 3 148.70 0 148.70 148.90 0 148.90 148.70 10
74 3/ VS 36 119041 KRATOCHVÍL Vladimír 1948 Olomouc 3 150.70 0 150.70 4 999 999.00 150.70 9
75 14/ DM 89 135033 ŠMOLDAS František 2000 Zábřeh 144.80 6 150.80 153.70 2 155.70 150.80 8
76 16/ ZM 100 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 151.30 2 153.30 156.20 2 158.20 153.30 7
77 4/ VS 68 128002 BEDNÁREK Čestmír 1961 VS Desná 3 5.00 0 144.70 10 154.70 154.70 6
78 17/ ZM 93 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 152.30 4 156.30 157.80 4 161.80 156.30 5
79 18/ ZM 98 116098 GEPRT David 2005 Litovel 164.20 0 164.20 156.30 2 158.30 158.30 4
80 16/ ZS 83 108044 FUCHS Marek 2002 VSDK 152.60 6 158.60 158.00 4 162.00 158.60 3
81 17/ ZS 97 122003 OLŠÁR Petr 2003 Ostrava 159.50 0 159.50 157.50 2 159.50 159.50 2
82 19/ ZM 77 119205 URBAN Jaroslav 2004 Olomouc 167.10 2 169.10 161.10 4 165.10 165.10 1
83 20/ ZM 96 116095 SALAJ František 2004 Litovel 166.10 4 170.10 160.60 56 216.60 170.10 0
84 18/ ZS 109 119088 VYMĚTAL Tadeáš 2003 Olomouc 185.50 60 245.50 171.20 0 171.20 171.20 0
85 19/ ZS 81 116088 ŠMAKAL Petr 2003 Litovel 165.10 8 173.10 166.20 8 174.20 173.10 0
86 164 A021 BURIÁNEK Radek 1990 Rafting Morava 168.90 6 174.90 174.30 4 178.30 174.90 0
87 20/ ZS 94 128009 KNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná 152.40 56 208.40 167.50 8 175.50 175.50 0
88 21/ ZS 80 129037 VÁCHA Marek 2003 Šumperk 164.80 50 214.80 174.40 2 176.40 176.40 0
89 21/ ZM 90 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 175.30 6 181.30 178.90 8 186.90 181.30 0
90 22/ ZM 99 112016 HRŮZA Jan 2005 Kroměříž 205.80 60 265.80 176.20 10 186.20 186.20 0
91 23/ ZM 85 119197 ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc 192.60 4 196.60 191.60 4 195.60 195.60 0
92 22/ ZS 102 112033 KOLAŘÍK Tomáš 2002 Kroměříž 263.70 56 319.70 217.00 16 233.00 233.00 0
93 23/ ZS 95 116104 ROZSYPAL Filip 2002 Litovel 225.90 12 237.90 1 999 999.00 237.90 0
94 24/ ZM 88 A014 MÁCHA Adam 2003 Olomouc 257.00 16 273.00 1 999 999.00 273.00 0
95 25/ ZM 92 A013 KELNAR Matěj 2004 Olomouc 279.90 160 439.90 1 999 999.00 439.90 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DS 16 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 116.20 0 116.20 114.70 2 116.70 116.20 41
2 1/ ZS 18 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 121.10 0 121.10 124.50 2 126.50 121.10 33
3 1/ U23 28 121022 FOLTYSOVÁ Sabina 1996 KK Opava 3 123.10 0 123.10 124.90 2 126.90 123.10 29
4 2/ ZS 20 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 125.70 0 125.70 125.20 2 127.20 125.70 25
5 1/ DM 17 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 124.70 2 126.70 122.60 4 126.60 126.60 21
6 3/ ZS 26 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 130.40 0 130.40 130.10 0 130.10 130.10 17
7 4/ ZS 19 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 132.60 2 134.60 133.40 0 133.40 133.40 13
8 2/ DM 21 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 2 134.30 0 134.30 133.70 2 135.70 134.30 9
9 1/ ZM 23 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 135.10 0 135.10 138.20 0 138.20 135.10 8
10 5/ ZS 22 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 136.40 2 138.40 133.20 2 135.20 135.20 7
11 6/ ZS 24 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 3 138.90 0 138.90 140.10 0 140.10 138.90 6
12 7/ ZS 30 A006 CHLEBOVÁ Ivana 2003 KTK LM 141.70 0 141.70 147.20 0 147.20 141.70 0
13 2/ ZM 25 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3 141.10 2 143.10 146.70 0 146.70 143.10 5
14 3/ ZM 36 A008 KALISKÁ Ester 2005 KTK LM 147.70 0 147.70 149.20 4 153.20 147.70 0
15 3/ DM 27 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3 150.40 4 154.40 152.10 2 154.10 154.10 4
16 4/ ZM 31 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 159.30 0 159.30 163.90 0 163.90 159.30 3
17 5/ ZM 38 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 187.80 0 187.80 174.60 2 176.60 176.60 2
18 6/ ZM 35 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 179.10 2 181.10 179.90 2 181.90 181.10 1
19 7/ ZM 34 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 192.10 2 194.10 183.30 0 183.30 183.30 0
20 8/ ZM 32 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 194.80 0 194.80 198.40 8 206.40 194.80 0
21 9/ ZM 37 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 213.00 2 215.00 205.30 2 207.30 207.30 0

C2Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 46 119180 119180 STŘÍLKA Richard STŘÍLKA Richard 2006 2006 Olomouc Olomouc 177.50 4 181.50 177.70 2 179.70 179.70 0
2 48 119188 119188 RETEK Toman RETEK Toman 2007 2007 Olomouc Olomouc 193.30 0 193.30 194.80 4 198.80 193.30 0
3 50 119189 119189 RETEK Václav RETEK Václav 2007 2007 Olomouc Olomouc 202.30 2 204.30 216.50 4 220.50 204.30 0
4 47 119191 119191 MALÝ Vojtěch MALÝ Vojtěch 2006 2006 Olomouc Olomouc 205.60 0 205.60 204.60 6 210.60 205.60 0
5 52 118017 118017 FABIANOVÁ Anna FABIANOVÁ Anna 2007 2007 Tzunami Tzunami 236.30 2 238.30 220.70 2 222.70 222.70 0
6 51 121035 121035 MRÁZKOVÁ Klára MRÁZKOVÁ Klára 2006 2006 KK Opava KK Opava 231.30 0 231.30 249.00 2 251.00 231.30 0
7 49 119182 119182 NOVÁK Tobiáš NOVÁK Tobiáš 2008 2008 Olomouc Olomouc 299.70 0 299.70 290.70 4 294.70 294.70 0