Výsledková listina

ZávodHanácký slalom
Číslo16128
Datum24.09.16
Ředitel závoduDavid Lisický
Vrchní rozhodčíLenka Kutá
Disciplínaslalom
OrganizátorSKUP Olomouc

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ PZM 58 119189 RETEK Václav 2007 Olomouc 156.70 58 214.70 157.10 4 161.10 161.10 0
2 2/ PZM 57 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 164.60 2 166.60 161.60 0 161.60 161.60 0
3 3/ PZM 71 119188 RETEK Toman 2007 Olomouc 164.90 2 166.90 162.00 2 164.00 164.00 0
4 4/ PZM 55 119171 JAROŠ Michael 2006 Olomouc 162.10 2 164.10 162.90 2 164.90 164.10 0
5 1/ PZZ 82 118017 FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami 162.10 4 166.10 166.60 2 168.60 166.10 0
5 2/ PZZ 80 121035 MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava 162.10 4 166.10 165.30 4 169.30 166.10 0
7 5/ PZM 69 133015 TOMEČEK Adam 2008 SKVeselí 172.20 8 180.20 169.20 6 175.20 175.20 0
8 6/ PZM 59 119187 POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc 172.90 6 178.90 174.60 8 182.60 178.90 0
9 3/ PZZ 92 128004 HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná 178.40 10 188.40 173.60 6 179.60 179.60 0
10 4/ PZZ 61 119176 KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc 181.50 2 183.50 184.60 4 188.60 183.50 0
11 7/ PZM 60 119190 SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc 172.90 12 184.90 188.80 12 200.80 184.90 0
12 8/ PZM 66 116084 ČAMEK David 2006 Litovel 187.20 0 187.20 189.80 4 193.80 187.20 0
13 9/ PZM 62 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 178.70 14 192.70 185.20 6 191.20 191.20 0
14 10/ PZM 63 119182 NOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc 192.00 0 192.00 190.50 2 192.50 192.00 0
15 11/ PZM 85 108015 OSIČKA Tadeáš 2008 VSDK 185.00 12 197.00 182.30 10 192.30 192.30 0
16 12/ PZM 78 135017 FIŠNAR Jakub 2007 Zábřeh 189.30 6 195.30 194.70 10 204.70 195.30 0
17 5/ PZZ 65 119198 VRBOVÁ Marie 2007 Olomouc 194.40 4 198.40 200.40 2 202.40 198.40 0
18 13/ PZM 75 116090 WEISER Kryštof 2007 Litovel 193.30 6 199.30 192.20 10 202.20 199.30 0
19 14/ PZM 83 116086 STRATIL Filip 2006 Litovel 200.70 54 254.70 195.60 6 201.60 201.60 0
20 6/ PZZ 64 119192 MALÁ Magdaléna 2007 Olomouc 193.50 10 203.50 199.20 12 211.20 203.50 0
21 7/ PZZ 76 135021 ŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh 199.80 4 203.80 198.30 12 210.30 203.80 0
22 15/ PZM 84 108039 VYSKOČIL Viktor 2008 VSDK 193.10 14 207.10 198.20 8 206.20 206.20 0
23 9/ PZZ 93 128017 PAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná 204.80 8 212.80 210.30 8 218.30 212.80 0
24 17/ PZM 74 108078 BRÁZDA Šimon 2007 VSDK 231.00 6 237.00 209.00 4 213.00 213.00 0
25 10/ PZZ 95 103010 BERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno 215.30 2 217.30 224.10 12 236.10 217.30 0
26 18/ PZM 70 119179 ŠIMON Martin 2008 Olomouc 212.10 12 224.10 217.20 8 225.20 224.10 0
27 11/ PZZ 67 119174 KOSÍKOVÁ Julie 2007 Olomouc 213.40 12 225.40 217.60 8 225.60 225.40 0
28 12/ PZZ 77 9041 JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha 217.50 8 225.50 224.00 58 282.00 225.50 0
29 13/ PZZ 72 119196 STLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc 225.90 8 233.90 240.90 4 244.90 233.90 0
30 19/ PZM 90 112013 KAPOUNEK Lukáš 2007 Kroměříž 214.00 24 238.00 228.10 28 256.10 238.00 0
31 14/ PZZ 91 121062 KRUŽELOVÁ Tereza 2007 KK Opava 273.20 120 393.20 221.30 22 243.30 243.30 0
32 20/ PZM 81 116093 PÁLENÍK Jan 2007 Litovel 263.70 58 321.70 230.90 54 284.90 284.90 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ VM 8 9095 JIRAS Marek 1976 USK Pha 2 121.50 0 121.50 120.10 0 120.10 120.10 73
2 1/ U23 4 132053 KRISTEK Václav 1996 Val.Mez. 2+ 120.90 2 122.90 120.50 2 122.50 122.50 69
3 1/ DS 2 119105 NOVOTNÝ Jan 1998 Olomouc 2+ 120.90 2 122.90 4 999 999.00 122.90 65
4 1/ DM 9 119018 FIALA Jakub 2001 Olomouc 2 124.30 0 124.30 124.50 0 124.50 124.30 61
5 7 9044 CVIKL Ondřej 1992 USK Pha 2 126.70 0 126.70 124.40 0 124.40 124.40 57
6 2/ U23 12 103002 MARTINKA Tomáš 1993 KK Brno 2 128.00 2 130.00 124.60 2 126.60 126.60 53
7 3/ U23 6 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2 126.00 2 128.00 126.30 2 128.30 128.00 49
8 2/ VM 13 108045 VESELÝ Petr 1976 VSDK 2 131.50 0 131.50 129.50 0 129.50 129.50 45
9 2/ DM 47 49042 ZIMA Tomáš 2000 Roudnice 131.90 6 137.90 128.20 2 130.20 130.20 41
10 3/ DM 15 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 126.60 4 130.60 4 999 999.00 130.60 37
11 1/ ZS 14 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 2 132.00 2 134.00 128.80 2 130.80 130.80 33
12 3/ VM 5 129025 RAŠNER Martin 1980 Šumperk 2+ 129.90 4 133.90 131.00 2 133.00 133.00 29
13 2/ ZS 28 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 138.00 0 138.00 134.90 0 134.90 134.90 25
14 4/ DM 46 132010 TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez. 3 135.60 0 135.60 133.80 6 139.80 135.60 21
15 21 135001 BEDNÁREK Jan 1983 Zábřeh 2 133.30 4 137.30 133.70 2 135.70 135.70 20
16 2/ DS 11 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 132.10 4 136.10 132.30 4 136.30 136.10 19
17 3/ ZS 29 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 144.60 2 146.60 139.90 0 139.90 139.90 18
18 4/ U23 16 116049 ŠOTOLA Karel 1997 Litovel 3 138.00 4 142.00 138.10 2 140.10 140.10 17
19 5/ U23 19 112021 BLANÁŘ Jindřich 1993 Kroměříž 3 142.90 4 146.90 138.40 2 140.40 140.40 16
20 4/ ZS 24 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3 134.60 6 140.60 135.30 6 141.30 140.60 15
21 1/ VS 18 133002 BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 3 145.20 0 145.20 141.50 0 141.50 141.50 14
22 1/ ZM 23 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 140.10 4 144.10 138.80 8 146.80 144.10 13
23 1/ V 17 128030 SCHREIBER Zbyněk 1963 VS Desná 3 141.60 4 145.60 142.60 4 146.60 145.60 12
24 5/ ZS 22 132004 ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. 3 146.80 2 148.80 147.10 0 147.10 147.10 11
25 2/ ZM 27 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 3 149.10 6 155.10 148.20 0 148.20 148.20 10
26 3/ DS 31 132058 KŘENEK Jakub 1999 Val.Mez. 3 147.80 6 153.80 144.70 6 150.70 150.70 9
27 6/ ZS 42 132005 SMILEK Jiří 2003 Val.Mez. 148.80 2 150.80 149.40 2 151.40 150.80 8
28 7/ ZS 45 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 3 147.20 4 151.20 145.30 6 151.30 151.20 7
29 5/ DM 25 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 3 148.00 4 152.00 149.90 10 159.90 152.00 6
30 2/ VS 30 105016 MATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo 3 153.90 4 157.90 152.70 0 152.70 152.70 5
31 8/ ZS 34 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 3 152.80 6 158.80 145.70 8 153.70 153.70 4
32 3/ ZM 39 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 155.40 6 161.40 156.70 4 160.70 160.70 3
33 9/ ZS 20 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 184.60 4 188.60 158.00 6 164.00 164.00 2
34 10/ ZS 41 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 163.30 4 167.30 166.70 6 172.70 167.30 1
35 4/ ZM 37 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 167.60 16 183.60 161.40 10 171.40 171.40 0
36 6/ DM 38 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 170.30 6 176.30 166.90 6 172.90 172.90 0
37 5/ ZM 44 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 174.80 0 174.80 172.90 4 176.90 174.80 0
38 6/ ZM 40 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 196.00 2 198.00 200.70 6 206.70 198.00 0
39 7/ ZM 36 116095 SALAJ František 2004 Litovel 295.10 8 303.10 261.40 2 263.40 263.40 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DS 2 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 118.90 0 118.90 118.80 2 120.80 118.90 86
2 1/ ZS 9 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 121.40 2 123.40 120.10 0 120.10 120.10 78
3 2/ ZS 8 187005 NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 Stonava 2+ 123.00 0 123.00 122.40 0 122.40 122.40 70
4 1/ U23 1 121022 FOLTYSOVÁ Sabina 1996 KK Opava 1 119.90 52 171.90 118.20 6 124.20 124.20 62
5 2/ DS 4 9070 DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha 1 122.40 4 126.40 124.40 6 130.40 126.40 58
6 3/ ZS 6 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 124.70 2 126.70 125.40 2 127.40 126.70 54
7 1/ DM 10 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2 130.10 4 134.10 126.90 2 128.90 128.90 50
8 4/ ZS 19 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 127.10 2 129.10 129.00 2 131.00 129.10 46
9 5/ ZS 16 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 128.20 6 134.20 128.30 2 130.30 130.30 42
10 6/ ZS 15 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2 135.00 0 135.00 131.80 0 131.80 131.80 38
11 1/ ZM 18 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 132.50 2 134.50 134.00 0 134.00 134.00 34
12 34 135035 ŽANDOVÁ Věra 1990 Zábřeh 3 133.50 2 135.50 132.30 2 134.30 134.30 30
13 7/ ZS 13 A007 KALISKÁ Tereza 2002 KTK LM 137.90 2 139.90 135.60 0 135.60 135.60 0
14 3/ DS 7 119078 POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 Olomouc 2+ 136.80 4 140.80 136.00 0 136.00 136.00 26
15 1/ VM 14 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 2 141.20 0 141.20 136.40 0 136.40 136.40 22
16 2/ U23 36 112049 LIGURSKÁ Blanka 1994 Kroměříž 3 142.40 4 146.40 136.60 0 136.60 136.60 21
17 4/ DS 17 121038 HOROVÁ Klára 1998 KK Opava 2 137.60 2 139.60 136.80 0 136.80 136.80 20
18 2/ DM 33 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 3 137.40 0 137.40 141.60 2 143.60 137.40 19
19 3/ DM 23 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3 137.80 0 137.80 138.20 2 140.20 137.80 18
20 8/ ZS 12 A006 CHLEBOVÁ Ivana 2003 KTK LM 141.40 0 141.40 138.40 0 138.40 138.40 0
21 2/ ZM 11 A008 KALISKÁ Ester 2005 KTK LM 136.50 2 138.50 137.40 6 143.40 138.50 0
22 9/ ZS 28 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3 140.60 10 150.60 138.50 2 140.50 140.50 17
23 10/ ZS 27 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 138.00 6 144.00 137.60 4 141.60 141.60 16
23 4/ DM 24 119081 KOLÁŘOVÁ Marika 2000 Olomouc 3 143.00 4 147.00 139.60 2 141.60 141.60 15
25 3/ ZM 29 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3 138.60 4 142.60 142.10 4 146.10 142.60 14
26 51 184001 VLADAŘOVÁ Zuzana 1986 Regent 2 142.20 2 144.20 145.60 2 147.60 144.20 13
27 2/ VM 21 119019 HALAŠKOVÁ Petra 1974 Olomouc 3 150.50 2 152.50 146.00 0 146.00 146.00 12
28 5/ DS 26 121039 ROUSKOVÁ Martina 1998 KK Opava 3 147.80 0 147.80 147.00 2 149.00 147.80 11
29 5/ DM 32 118015 MINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami 3 146.60 4 150.60 147.30 4 151.30 150.60 10
30 4/ ZM 35 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3 153.00 0 153.00 151.30 0 151.30 151.30 9
31 3/ U23 39 119169 SOVÁKOVÁ Lenka 1993 Olomouc 147.50 4 151.50 4 999 999.00 151.50 8
32 5/ ZM 37 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 3 147.10 6 153.10 158.70 50 208.70 153.10 7
33 6/ ZM 31 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3 157.70 2 159.70 151.30 6 157.30 157.30 6
34 7/ ZM 20 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 3 158.40 12 170.40 156.80 2 158.80 158.80 5
35 8/ ZM 47 129007 DAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 156.80 4 160.80 163.10 2 165.10 160.80 4
36 9/ ZM 42 128015 RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná 165.70 4 169.70 157.80 4 161.80 161.80 3
37 4/ U23 41 116072 ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel 156.50 6 162.50 4 999 999.00 162.50 2
38 10/ ZM 44 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 166.40 0 166.40 173.70 6 179.70 166.40 1
39 11/ ZM 49 108034 VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK 161.90 6 167.90 165.90 6 171.90 167.90 0
40 12/ ZM 48 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 163.70 6 169.70 168.10 6 174.10 169.70 0
41 6/ DM 45 112029 HRŮZOVÁ Růžena 2000 Kroměříž 214.80 64 278.80 178.80 10 188.80 188.80 0
42 13/ ZM 50 A012 HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 197.90 14 211.90 211.10 18 229.10 211.90 0
43 14/ ZM 46 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 1 999 999.00 223.60 64 287.60 287.60 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DS 72 119097 119090 NOVOTNÝ Petr HRICOVÁ Klára 2000 1999 Olomouc Olomouc 1 140.30 6 146.30 135.10 2 137.10 137.10 58
2 1/ U23 71 103007 121022 SATKOVÁ Martina FOLTYSOVÁ Sabina 1998 1996 KK Brno KK Opava 2 146.90 4 150.90 142.00 0 142.00 142.00 50
3 172 121030 121040 MRÁZEK Jan ŽÁK Jiří 1998 1986 KK Opava KK Opava 1 1 999 999.00 142.30 2 144.30 144.30 42
4 2/ DS 73 129014 132010 WALTER Jakub TICHÝ Štěpán 1998 2000 Šumperk Val.Mez. 2 154.30 8 162.30 148.30 2 150.30 150.30 38
5 87 112021 112024 BLANÁŘ Jindřich CHRENKA Vojtěch 1993 1991 Kroměříž Kroměříž 3 149.20 6 155.20 147.80 8 155.80 155.20 34
6 2/ U23 100 132053 121038 KRISTEK Václav HOROVÁ Klára 1996 1998 Val.Mez. KK Opava 2 158.20 0 158.20 150.00 6 156.00 156.00 30
7 3/ U23 82 112028 103002 MARTINKA Antonín MARTINKA Tomáš 1993 1993 Kroměříž KK Brno 3 152.70 10 162.70 147.00 10 157.00 157.00 26
8 1/ ZS 75 119142 119139 HRADEC Matěj KRATOCHVÍL Martin 2003 2003 Olomouc Olomouc 2 157.60 6 163.60 159.60 0 159.60 159.60 22
9 2/ ZS 74 119094 119143 RUDORFER Martin HALA Jiří 2003 2002 Olomouc Olomouc 2 158.80 6 164.80 164.80 6 170.80 164.80 18
10 3/ ZS 94 119137 119159 JANŮ Veronika JANŮ Filip 2005 2002 Olomouc Olomouc 2 162.90 4 166.90 225.50 8 233.50 166.90 14
11 4/ ZS 81 132005 132004 SMILEK Jiří ŠVÉDA Daniel 2003 2002 Val.Mez. Val.Mez. 3 170.30 4 174.30 161.80 6 167.80 167.80 13
12 85 A001 A002 POTOČNÝ Marcel POTOČNÁ Monika 1985 1985 HUN HUN 173.20 8 181.20 160.70 8 168.70 168.70 0
13 83 112019 112049 LIGURSKÝ Ivo LIGURSKÁ Blanka 1968 1994 Kroměříž Kroměříž 170.70 2 172.70 169.70 0 169.70 169.70 12
14 5/ ZS 92 A006 A007 CHLEBOVÁ Ivana KALISKÁ Tereza 2003 2002 KTK LM KTK LM 176.20 2 178.20 167.90 2 169.90 169.90 0
15 6/ ZS 93 119064 119053 KNEBLOVÁ Klára KNEBLOVÁ Tereza 2005 2003 Olomouc Olomouc 2 165.80 8 173.80 164.50 6 170.50 170.50 11
16 1/ DM 78 121063 121103 VAVRLA Adam MRÁZEK Jakub 2000 2004 KK Opava KK Opava 3 168.10 4 172.10 167.10 8 175.10 172.10 10
17 99 A019 A017 ŘÍHA Martin MOLÁČKOVÁ Marcela 1992 1993 USK PHA PHA 173.70 8 181.70 166.90 6 172.90 172.90 0
18 7/ ZS 96 119157 119127 DOLEŽALOVÁ Lucie DOLEŽALOVÁ Bára 2003 2005 Olomouc Olomouc 3 161.30 16 177.30 171.40 16 187.40 177.30 9
19 1/ ZM 70 A003 A005 STANKO Filip RUMANSKÝ Richard 2004 2005 KTK LM KTK LM 180.50 4 184.50 179.90 4 183.90 183.90 0
20 2/ ZM 76 119154 119173 MRÁKA Jan KOSÍK Dan 2004 2004 Olomouc Olomouc 3 183.00 2 185.00 188.80 8 196.80 185.00 8
21 3/ DS 88 119158 9070 HRICOVÁ Adéla DUŠKOVÁ Kateřina 1999 1998 Olomouc USK Pha 175.30 14 189.30 4 999 999.00 189.30 7
22 2/ DM 89 119081 119116 KOLÁŘOVÁ Marika GABRLÍK Tomáš 2000 2000 Olomouc Olomouc 3 4 999 999.00 179.40 12 191.40 191.40 6
23 3/ ZM 86 128013 128016 PAVELKA Marek STRNAD Ondřej 2004 2004 VS Desná VS Desná 184.80 10 194.80 184.60 12 196.60 194.80 5
24 3/ DM 97 119086 119124 LÁTAL Filip PROCHÁZKA Vojtěch 2001 2002 Olomouc Olomouc 3 181.20 14 195.20 186.50 112 298.50 195.20 4
25 4/ ZM 98 119092 119152 HRIC Ondřej GÁBRLÍK Jakub 2004 2004 Olomouc Olomouc 179.20 20 199.20 206.90 20 226.90 199.20 3
26 5/ ZM 95 119076 119182 NOVÁK Matyáš NOVÁK Tobiáš 2005 2008 Olomouc Olomouc 3 192.80 8 200.80 205.80 16 221.80 200.80 2
27 4/ DM 79 121026 121009 HRUŠKOVÁ Klára KLOBOUČKOVÁ Ivana 2001 2003 KK Opava KK Opava 185.50 16 201.50 208.10 18 226.10 201.50 1
28 8/ ZS 84 135046 135014 PÁTEK Vítězslav CRHONEK Jan 2003 2002 Zábřeh Zábřeh 195.50 12 207.50 198.30 16 214.30 207.50 0
28 9/ ZS 77 119145 119205 HEINZOVÁ Bára URBAN Jaroslav 2003 2004 Olomouc Olomouc 3 199.50 8 207.50 4 999 999.00 207.50 0
30 10/ ZS 90 116088 116097 ŠMAKAL Petr VODÁK Norbert 2003 2004 Litovel Litovel 213.00 18 231.00 222.00 12 234.00 231.00 0
31 6/ ZM 91 128015 128004 RUTAROVÁ Kateřina HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2005 2006 VS Desná VS Desná 219.00 20 239.00 227.80 28 255.80 239.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ U23 7 119140 HRIC Filip 1993 Olomouc 2 111.00 0 111.00 107.50 0 107.50 107.50 174
2 2/ U23 4 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 111.70 2 113.70 108.60 0 108.60 108.60 166
3 1 119060 KABRHEL Václav 1983 Olomouc 1 106.10 4 110.10 104.00 6 110.00 110.00 162
4 6 121040 ŽÁK Jiří 1986 KK Opava 2+ 112.60 2 114.60 108.90 2 110.90 110.90 158
5 1/ DM 3 132010 TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez. 2 112.80 4 116.80 112.00 0 112.00 112.00 154
5 1/ DS 5 9064 KOŘÍNEK Vilém 1999 USK Pha 2+ 118.20 16 134.20 110.00 2 112.00 112.00 150
7 3/ U23 8 9068 ROHAN Lukáš 1995 USK Pha 2 117.50 8 125.50 111.40 2 113.40 113.40 146
8 1/ V 2 187006 NEUGEBAUER Roman 1965 Stonava 2+ 120.00 2 122.00 118.70 0 118.70 118.70 142
9 2/ V 15 119040 KRATOCHVÍL Petr 1971 Olomouc 2 122.40 0 122.40 119.50 0 119.50 119.50 138
10 1/ ZS 32 A004 BLAŠČIK Matej 2002 KTK LM 122.20 6 128.20 119.80 0 119.80 119.80 0
11 2/ ZS 29 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 3 123.90 2 125.90 117.90 2 119.90 119.90 134
12 1/ VM 78 A010 KRATOCHVÍL Jan 1978 Strass 118.10 2 120.10 118.10 2 120.10 120.10 0
13 3/ ZS 10 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 2 117.40 4 121.40 119.00 2 121.00 121.00 130
14 2/ DS 106 121030 MRÁZEK Jan 1998 KK Opava 2+ 115.40 14 129.40 109.40 12 121.40 121.40 126
15 22 122001 HÁJEK Michal 1986 Ostrava 2 117.10 56 173.10 115.50 6 121.50 121.50 122
16 9 135001 BEDNÁREK Jan 1983 Zábřeh 2 121.30 2 123.30 119.70 2 121.70 121.70 118
17 4/ ZS 23 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 124.10 0 124.10 116.00 6 122.00 122.00 114
18 5/ ZS 16 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 121.40 4 125.40 120.80 2 122.80 122.80 110
19 2/ DM 27 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 122.40 2 124.40 121.50 2 123.50 123.50 106
20 4/ U23 105 119002 NEUBERT Adam 1997 Olomouc 3 123.30 8 131.30 122.00 2 124.00 124.00 102
21 3/ DS 28 121055 BALARIN Lukáš 1998 KK Opava 2 127.40 4 131.40 124.40 0 124.40 124.40 98
22 6/ ZS 14 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 2 123.50 6 129.50 124.80 0 124.80 124.80 94
23 5/ U23 17 112028 MARTINKA Antonín 1993 Kroměříž 2 119.10 6 125.10 119.30 10 129.30 125.10 90
24 3/ V 26 112019 LIGURSKÝ Ivo 1968 Kroměříž 2 129.10 2 131.10 125.40 0 125.40 125.40 86
25 3/ DM 24 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 128.00 6 134.00 125.20 2 127.20 127.20 82
26 1/ VS 13 112014 HRABEC Bohumil 1960 Kroměříž 2 130.90 0 130.90 127.80 0 127.80 127.80 78
27 7/ ZS 11 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 128.70 0 128.70 131.50 2 133.50 128.70 74
28 6/ U23 39 103031 NOVÁK Jiří 1997 KK Brno 3 129.40 4 133.40 129.00 0 129.00 129.00 70
28 108 119120 ŘEZÁČ Jan 1989 Olomouc 2 123.00 6 129.00 123.80 10 133.80 129.00 66
30 4/ V 25 122004 MAIKRANZ Petr 1967 Ostrava 2 130.30 0 130.30 127.10 2 129.10 129.10 62
31 2/ VM 50 108045 VESELÝ Petr 1976 VSDK 3 130.80 4 134.80 129.30 0 129.30 129.30 58
32 4/ DM 62 129016 HOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk 3 129.50 8 137.50 130.00 0 130.00 130.00 54
33 3/ VM 20 116004 ČAMEK Petr 1977 Litovel 2 131.70 4 135.70 131.50 0 131.50 131.50 53
34 5/ DM 19 119018 FIALA Jakub 2001 Olomouc 2 139.30 14 153.30 127.70 4 131.70 131.70 52
34 5/ V 67 122022 HÁJEK Roman 1963 Ostrava 3 133.40 50 183.40 129.70 2 131.70 131.70 51
36 8/ ZS 34 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3 132.80 8 140.80 129.80 2 131.80 131.80 50
37 1/ ZM 12 A003 STANKO Filip 2004 KTK LM 135.40 4 139.40 132.20 0 132.20 132.20 0
38 2/ ZM 43 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 144.10 14 158.10 131.60 2 133.60 133.60 49
39 3/ ZM 30 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 3 127.90 6 133.90 134.10 4 138.10 133.90 48
40 6/ DM 60 119086 LÁTAL Filip 2001 Olomouc 3 131.70 8 139.70 130.30 4 134.30 134.30 47
41 7/ U23 58 128001 BARGEL Radek 1996 VS Desná 3 129.40 8 137.40 130.70 4 134.70 134.70 46
42 7/ DM 48 129010 VÁCHA Ondřej 2001 Šumperk 3 140.60 62 202.60 132.80 2 134.80 134.80 45
43 8/ DM 42 112045 PLACHÝ Vojtěch 2001 Kroměříž 3 131.80 4 135.80 131.40 4 135.40 135.40 44
44 6/ V 54 121024 ROUSEK Martin 1965 KK Opava 3 135.70 0 135.70 134.10 4 138.10 135.70 43
45 4/ ZM 51 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 133.90 2 135.90 135.40 8 143.40 135.90 42
46 107 A011 BEŇUŠ Matěj 1987 SVK 128.10 8 136.10 4 999 999.00 136.10 0
47 82 119047 NĚMEC Lukáš 1985 Olomouc 130.50 6 136.50 128.50 8 136.50 136.50 41
48 33 112046 LIGURSKÝ Ivo 1990 Kroměříž 3 140.00 0 140.00 134.90 2 136.90 136.90 40
49 9/ DM 21 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 2 127.50 14 141.50 121.00 16 137.00 137.00 39
50 4/ DS 56 121033 KAŠPAR Albert 1998 KK Opava 3 132.60 6 138.60 125.30 12 137.30 137.30 38
50 10/ DM 52 129013 WALTER David 2001 Šumperk 3 136.80 6 142.80 135.30 2 137.30 137.30 37
52 2/ VS 45 129022 PULTERA Zbyněk 1958 Šumperk 3 138.30 2 140.30 135.70 2 137.70 137.70 36
53 57 112024 CHRENKA Vojtěch 1991 Kroměříž 3 132.70 6 138.70 127.90 10 137.90 137.90 35
54 9/ ZS 44 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 3 139.90 4 143.90 136.10 2 138.10 138.10 34
55 7/ V 18 115001 SVOBODA Zdeněk 1970 Lipník 2 137.00 2 139.00 137.50 2 139.50 139.00 33
55 10/ ZS 72 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 3 134.10 8 142.10 137.00 2 139.00 139.00 32
57 11/ DM 53 132020 HENDRYCH Tomáš 2000 Val.Mez. 3 133.20 52 185.20 133.90 6 139.90 139.90 31
58 11/ ZS 55 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 3 135.90 8 143.90 137.80 4 141.80 141.80 30
59 5/ ZM 38 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3 143.10 0 143.10 142.20 0 142.20 142.20 29
60 6/ ZM 37 A005 RUMANSKÝ Richard 2005 KTK LM 139.50 6 145.50 136.70 6 142.70 142.70 0
61 7/ ZM 59 128013 PAVELKA Marek 2004 VS Desná 3 145.40 6 151.40 142.50 2 144.50 144.50 28
62 12/ ZS 70 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 3 144.70 2 146.70 147.00 12 159.00 146.70 27
63 8/ ZM 86 121050 TRAČ Matyáš 2004 KK Opava 151.10 6 157.10 144.80 2 146.80 146.80 26
64 12/ DM 69 129017 ŘEZNÍK Vít 2001 Šumperk 3 138.40 14 152.40 135.50 12 147.50 147.50 25
65 4/ VM 73 34015 DOLEJŠ Martin 1980 Hubertus 3 143.60 4 147.60 143.40 6 149.40 147.60 24
66 13/ DM 41 108042 STŘECHA Jan 2001 VSDK 3 147.30 2 149.30 156.10 6 162.10 149.30 23
67 9/ ZM 66 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 3 146.00 4 150.00 151.30 6 157.30 150.00 22
68 13/ ZS 65 135014 CRHONEK Jan 2002 Zábřeh 3 143.40 10 153.40 145.20 6 151.20 151.20 21
68 8/ V 63 129034 ROUČA Jaroslav 1970 Šumperk 3 155.80 6 161.80 149.20 2 151.20 151.20 20
70 10/ ZM 61 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 3 153.30 4 157.30 152.40 2 154.40 154.40 19
71 5/ VM 47 116027 STRATIL Michal 1973 Litovel 3 150.90 4 154.90 154.90 2 156.90 154.90 18
72 3/ VS 68 128002 BEDNÁREK Čestmír 1961 VS Desná 3 151.00 4 155.00 149.00 6 155.00 155.00 17
73 11/ ZM 40 112018 ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž 3 146.80 12 158.80 149.80 6 155.80 155.80 16
74 6/ VM 74 116016 KUTÝ Tomáš 1979 Litovel 3 151.90 4 155.90 4 999 999.00 155.90 15
75 14/ ZS 46 128008 KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 3 161.30 8 169.30 152.80 6 158.80 158.80 14
76 4/ VS 36 119041 KRATOCHVÍL Vladimír 1948 Olomouc 3 157.30 2 159.30 157.90 4 161.90 159.30 13
77 12/ ZM 71 128016 STRNAD Ondřej 2004 VS Desná 3 160.20 10 170.20 154.80 6 160.80 160.80 12
78 13/ ZM 64 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 3 157.10 4 161.10 160.00 2 162.00 161.10 11
79 14/ ZM 79 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 152.40 10 162.40 158.00 14 172.00 162.40 10
80 15/ ZS 101 128014 RUTAR Martin 2003 VS Desná 162.20 12 174.20 157.50 6 163.50 163.50 9
80 14/ DM 89 135033 ŠMOLDAS František 2000 Zábřeh 157.50 6 163.50 174.50 14 188.50 163.50 8
82 15/ ZM 75 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 3 162.30 2 164.30 161.10 6 167.10 164.30 7
83 16/ ZM 93 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 160.90 12 172.90 161.40 4 165.40 165.40 6
84 15/ DM 87 118008 STABLA Matyáš 2001 Tzunami 175.70 122 297.70 151.70 18 169.70 169.70 5
85 17/ ZM 98 116098 GEPRT David 2005 Litovel 167.60 4 171.60 169.80 14 183.80 171.60 4
86 5/ DS 76 119122 VRUBLOVSKÝ Jan 1999 Olomouc 117.30 56 173.30 4 999 999.00 173.30 3
87 18/ ZM 77 119205 URBAN Jaroslav 2004 Olomouc 169.20 8 177.20 169.60 4 173.60 173.60 2
88 16/ ZS 97 122003 OLŠÁR Petr 2003 Ostrava 168.40 10 178.40 172.00 6 178.00 178.00 1
89 19/ ZM 100 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 171.50 8 179.50 179.70 8 187.70 179.50 0
90 17/ ZS 94 128009 KNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná 174.30 8 182.30 178.50 18 196.50 182.30 0
91 18/ ZS 81 116088 ŠMAKAL Petr 2003 Litovel 161.30 24 185.30 182.70 22 204.70 185.30 0
92 20/ ZM 96 116095 SALAJ František 2004 Litovel 179.60 6 185.60 181.10 14 195.10 185.60 0
93 21/ ZM 85 119197 ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc 189.30 2 191.30 209.80 8 217.80 191.30 0
94 22/ ZM 90 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 186.70 16 202.70 192.70 10 202.70 202.70 0
95 19/ ZS 80 129037 VÁCHA Marek 2003 Šumperk 187.30 60 247.30 200.50 16 216.50 216.50 0
96 23/ ZM 99 112016 HRŮZA Jan 2005 Kroměříž 205.30 26 231.30 228.00 78 306.00 231.30 0
97 20/ ZS 95 116104 ROZSYPAL Filip 2002 Litovel 229.70 122 351.70 267.90 10 277.90 277.90 0
98 21/ ZS 102 112033 KOLAŘÍK Tomáš 2002 Kroměříž 237.00 72 309.00 1 999 999.00 309.00 0
99 24/ ZM 88 A014 MÁCHA Adam 2003 Olomouc 259.40 118 377.40 272.90 270 542.90 377.40 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DS 16 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 122.80 0 122.80 121.00 2 123.00 122.80 42
2 1/ ZS 18 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 129.60 2 131.60 129.10 0 129.10 129.10 34
3 1/ U23 28 121022 FOLTYSOVÁ Sabina 1996 KK Opava 3 130.70 4 134.70 130.50 0 130.50 130.50 30
4 2/ ZS 20 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 133.70 4 137.70 130.80 0 130.80 130.80 26
5 1/ DM 17 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 134.00 2 136.00 133.40 4 137.40 136.00 22
6 3/ ZS 26 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 139.70 2 141.70 134.10 2 136.10 136.10 18
7 4/ ZS 19 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 136.40 4 140.40 136.70 2 138.70 138.70 14
8 2/ DM 21 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 2 149.90 0 149.90 137.80 2 139.80 139.80 10
9 1/ ZM 23 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 140.50 0 140.50 141.10 8 149.10 140.50 9
10 5/ ZS 22 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 144.90 2 146.90 142.10 2 144.10 144.10 8
11 6/ ZS 24 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 3 147.60 0 147.60 150.50 6 156.50 147.60 7
12 7/ ZS 29 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3 146.30 2 148.30 4 999 999.00 148.30 6
13 2/ ZM 25 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3 146.40 2 148.40 146.60 6 152.60 148.40 5
14 8/ ZS 30 A006 CHLEBOVÁ Ivana 2003 KTK LM 149.80 0 149.80 148.70 0 148.70 148.70 0
15 3/ DM 27 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3 159.20 2 161.20 157.00 0 157.00 157.00 4
16 3/ ZM 36 A008 KALISKÁ Ester 2005 KTK LM 157.40 4 161.40 157.20 4 161.20 161.20 0
17 4/ DM 33 118015 MINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami 161.40 10 171.40 160.00 4 164.00 164.00 3
18 4/ ZM 31 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 171.40 0 171.40 172.20 4 176.20 171.40 2
19 5/ ZM 38 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 192.80 4 196.80 197.20 8 205.20 196.80 1
20 6/ ZM 35 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 210.20 6 216.20 195.10 4 199.10 199.10 0
21 7/ ZM 34 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 196.10 8 204.10 200.50 10 210.50 204.10 0
22 8/ ZM 32 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 202.30 4 206.30 207.80 10 217.80 206.30 0
23 9/ ZM 37 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 226.40 4 230.40 223.90 12 235.90 230.40 0

C2Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 46 119180 119180 STŘÍLKA Richard STŘÍLKA Richard 2006 2006 Olomouc Olomouc 182.30 2 184.30 184.10 6 190.10 184.30 0
2 47 119191 119191 MALÝ Vojtěch MALÝ Vojtěch 2006 2006 Olomouc Olomouc 216.80 4 220.80 210.70 4 214.70 214.70 0
3 48 119188 119188 RETEK Toman RETEK Toman 2007 2007 Olomouc Olomouc 212.60 4 216.60 211.90 6 217.90 216.60 0
4 50 119189 119189 RETEK Václav RETEK Václav 2007 2007 Olomouc Olomouc 234.90 4 238.90 233.30 12 245.30 238.90 0
5 51 121035 121035 MRÁZKOVÁ Klára MRÁZKOVÁ Klára 2006 2006 KK Opava KK Opava 274.50 4 278.50 240.40 2 242.40 242.40 0
6 49 119182 119182 NOVÁK Tobiáš NOVÁK Tobiáš 2008 2008 Olomouc Olomouc 335.50 6 341.50 357.20 52 409.20 341.50 0