Výsledková listina

Závod8.ČP + 6.NKZ ve vodním slalomu
Číslo16127
Datum18.09.16
Ředitel závoduMartin Kašpar
Vrchní rozhodčíJana Macíková
Disciplínaslalom
OrganizátorSK Źižkov

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp nkz
1 1 9032 GEBAS Vítězslav 1984 USK Pha MT 99.12 0 99.12 93.69 2 95.69 95.69 75 0
2 60 A001 MARTIKÁN Michal 0 SVK 97.28 2 99.28 98.06 2 100.06 100.06 0 0
3 6 12020 JORDÁN František 1991 Dukla B. 1 100.72 0 100.72 100.14 0 100.14 100.14 62 0
4 1/ DM 21 12019 HEGER Vojtěch 2000 Dukla B. 2+ 102.35 2 104.35 101.36 0 101.36 101.36 57 75
5 12 9001 BUSTA Jan 1989 USK Pha 1 102.13 0 102.13 102.76 0 102.76 102.76 53 0
6 8 9152 ŘÍHA Martin 1992 USK Pha 1 100.12 0 100.12 98.73 6 104.73 104.73 49 0
7 1/ U23 11 9038 VĚTROVSKÝ Jan 1997 USK Pha 1 103.83 0 103.83 102.32 4 106.32 106.32 46 0
8 1/ DS 14 9082 PŘÍHODA Matouš 1998 USK Pha 1 99.39 2 101.39 101.02 6 107.02 107.02 43 0
9 3 12039 JÁNĚ Michal 1986 Dukla B. MT 97.28 0 97.28 100.77 54 154.77 154.77 40 0
10 2/ DS 9 9081 LHOTA Matyáš 1999 USK Pha 1 104.22 0 104.22 4 999 999.00 999.00 37 0
11 1/ VM 2 9035 JEŽEK Stanislav 1976 USK Pha MT 97.54 8 105.54 93.85 2 95.85 95.85 35 0
12 5 12029 RAK Tomáš 1989 Dukla B. 1 99.39 6 105.39 96.10 0 96.10 96.10 68 0
13 2/ VM 4 9033 MAŠEK Jan 1978 USK Pha 1 102.53 52 154.53 97.61 0 97.61 97.61 33 0
14 3/ DS 15 12014 HEGER Tomáš 1998 Dukla B. 1 106.18 6 112.18 99.27 0 99.27 99.27 31 0
15 4/ DS 13 12031 LERCH Adam 1998 Dukla B. 1 106.15 54 160.15 99.09 2 101.09 101.09 29 0
16 2/ U23 7 9068 ROHAN Lukáš 1995 USK Pha 1 99.74 50 149.74 99.29 2 101.29 101.29 27 0
17 3/ U23 23 12033 MRŮZEK Jakub 1995 Dukla B. 2+ 108.05 52 160.05 101.11 4 105.11 105.11 25 68
18 16 9021 HAVLÍČEK Jan 1982 USK Pha 1 107.18 4 111.18 103.58 2 105.58 105.58 23 0
19 17 12044 FOUKAL Pavel 1987 Dukla B. 1 103.48 4 107.48 107.40 0 107.40 107.40 21 0
20 18 9098 MALÝ Vojtěch 1986 USK Pha 1 119.34 4 123.34 105.47 4 109.47 109.47 19 0
21 3/ VM 28 12030 RAŠEK Michal 1977 Dukla B. 2+ 109.65 2 111.65 114.79 54 168.79 111.65 17 62
22 2/ DM 37 119097 NOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc 2 113.00 0 113.00 120.08 4 124.08 113.00 15 57
23 4/ U23 20 9056 SVOBODA Adam 1994 USK Pha 1 109.15 4 113.15 107.88 58 165.88 113.15 14 0
24 5/ DS 22 119105 NOVOTNÝ Jan 1998 Olomouc 2+ 110.84 4 114.84 110.94 4 114.94 114.84 13 53
25 61 132040 FUSEK Radomír 1990 Val.Mez. 2 126.11 6 132.11 115.92 0 115.92 115.92 0 49
26 1/ V 59 23088 PRÜHER Jakub 1968 SKVS ČB 2 131.02 0 131.02 118.73 0 118.73 118.73 0 46
27 2/ V 30 97021 KUČERA Tomáš 1970 RK Troja 2+ 128.57 6 134.57 115.44 4 119.44 119.44 12 43
28 3/ DM 39 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2 110.92 54 164.92 116.35 4 120.35 120.35 11 40
29 19 14029 PEŠEK Michal 1992 Kralupy 1 123.29 2 125.29 115.00 6 121.00 121.00 10 0
30 4/ VM 24 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 117.49 104 221.49 121.15 0 121.15 121.15 9 37
31 6/ DS 27 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 2+ 117.23 4 121.23 4 999 999.00 121.23 8 35
32 7/ DS 32 9017 KAMINSKÝ Jan 1999 USK Pha 2+ 115.24 6 121.24 131.53 0 131.53 121.24 7 33
33 5/ U23 26 9037 PEXA Jakub 1994 USK Pha 2+ 112.64 10 122.64 114.50 58 172.50 122.64 6 31
34 4/ DM 45 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 121.96 12 133.96 121.58 6 127.58 127.58 0 29
35 1/ ZS 43 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2 125.57 10 135.57 121.03 10 131.03 131.03 0 27
36 5/ DM 35 66016 WENDL Denis 2000 Horš.Týn 2+ 120.45 106 226.45 117.61 14 131.61 131.61 5 25
37 6/ DM 44 119018 FIALA Jakub 2001 Olomouc 2 133.78 58 191.78 128.78 4 132.78 132.78 0 23
38 5/ VM 41 184002 VLADAŘ Marek 1981 Regent 3 148.21 102 250.21 137.02 0 137.02 137.02 0 21
39 6/ VM 46 8016 MÍKA Viktor 1977 SKŽižkov 2 129.29 10 139.29 138.30 2 140.30 139.29 0 19
40 2/ ZS 57 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3 142.91 8 150.91 136.08 154 290.08 150.91 0 17
41 3/ ZS 51 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 147.57 62 209.57 154.20 2 156.20 156.20 0 15
42 8/ DS 56 45017 SOUČEK Marek 1999 KVS HK 2 154.54 10 164.54 1 999 999.00 164.54 0 14
43 9/ DS 34 125041 PŘIKRYL Matěj 1999 VSKRájec 2+ 125.29 158 283.29 129.03 62 191.03 191.03 4 13
44 7/ DM 50 11027 KOLÁČEK Petr 2001 KK Brand 2 162.95 54 216.95 138.47 60 198.47 198.47 0 12
45 42 23133 WEBER Oldřich 1987 SKVS ČB 2 149.29 58 207.29 4 999 999.00 207.29 0 11
46 49 43008 ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa 2 148.71 62 210.71 4 999 999.00 210.71 0 10
47 4/ ZS 47 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 128.01 114 242.01 150.64 100 250.64 242.01 0 9
48 53 7008 KOPIČKA Ondřej 1989 Tech.Pha 3 141.33 306 447.33 136.52 112 248.52 248.52 0 8
49 7/ VM 38 78005 PRCHLÍK Jiří 1978 L.Tábor 2+ 155.36 112 267.36 4 999 999.00 267.36 3 7
50 5/ ZS 52 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 3 178.07 114 292.07 171.94 212 383.94 292.07 0 6
51 8/ VM 48 45007 INDRUCH Jaromír 1976 KVS HK 2 152.15 152 304.15 4 999 999.00 304.15 0 5
52 6/ ZS 54 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 2 157.75 158 315.75 136.23 252 388.23 315.75 0 4
53 63 A002 CEDRIC Joly 0 FRA 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
54 58 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
55 29 97014 HROBSKÝ Milan 1983 RK Troja 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
56 U23 25 49062 MATULA Roman 1996 Roudnice 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp nkz
1 1/ DS 7 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 125.15 2 127.15 113.84 2 115.84 115.84 60 0
2 1/ DM 5 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 122.65 6 128.65 118.56 2 120.56 120.56 53 0
3 2/ DS 3 49027 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Roudnice 1 116.57 0 116.57 113.05 8 121.05 121.05 47 0
4 1 9031 HOŠKOVÁ Kateřina 1985 USK Pha MT 118.24 6 124.24 116.70 6 122.70 122.70 42 0
5 2/ DM 8 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 2+ 128.33 6 134.33 123.17 6 129.17 129.17 38 60
6 3/ DM 9 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 133.53 8 141.53 141.59 8 149.59 149.59 34 53
7 1/ ZS 12 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 156.96 6 162.96 181.81 4 185.81 185.81 31 47
8 1/ U23 4 12064 MATULKOVÁ Jana 1996 Dukla B. 1 116.34 6 122.34 132.25 108 240.25 240.25 28 0
9 4/ DM 11 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 178.96 64 242.96 196.36 62 258.36 258.36 25 42
10 2/ ZS 15 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 162.32 60 222.32 167.22 160 327.22 327.22 22 38
11 5/ DM 13 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 1 999 999.00 153.35 160 313.35 313.35 20 34
12 2/ U23 17 121056 KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 KK Opava 2+ 143.47 454 597.47 4 999 999.00 597.47 0 31
13 2 12047 JANČOVÁ Monika 1992 Dukla B. MT 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp nkz
1 1/ DS 21 12019 12014 HEGER Vojtěch HEGER Tomáš 2000 1998 Dukla B. Dukla B. 2 111.20 2 113.20 109.79 2 111.79 111.79 60 60
2 1/ VM 9 9095 9060 JIRAS Marek POLLERT Jaroslav 1976 1971 USK Pha USK Pha 1 113.59 4 117.59 116.38 2 118.38 118.38 53 0
3 2/ DS 7 121007 121033 MRŮZEK Vojta KAŠPAR Albert 1998 1998 KK Opava KK Opava 1 115.84 10 125.84 116.31 6 122.31 122.31 47 0
4 13 23039 23133 POSPÍCHAL Radek WEBER Oldřich 1994 1987 SKVS ČB SKVS ČB 1 127.12 0 127.12 121.55 2 123.55 123.55 42 0
5 1/ V 14 77003 8010 KLIMUŠKIN Pavel KAŠPAR Martin 1964 1967 Kotva B. SKŽižkov 1 124.69 2 126.69 120.42 8 128.42 128.42 34 0
6 4 9160 9173 KOPLÍK Tomáš VRZÁŇ Jakub 1986 1987 USK Pha USK Pha 1 105.86 6 111.86 4 999 999.00 999.00 31 0
6 1/ U23 25 9068 9056 ROHAN Lukáš SVOBODA Adam 1995 1994 USK Pha USK Pha 2 108.90 4 112.90 4 999 999.00 999.00 0 53
6 3/ DS 12 119122 119097 VRUBLOVSKÝ Jan NOVOTNÝ Petr 1999 2000 Olomouc Olomouc 1 117.76 2 119.76 4 999 999.00 999.00 31 0
6 8 9043 12035 MEDŘICKÝ Ludvík MACÁŠEK Tomáš 1992 1992 USK Pha Dukla B. 1 119.33 4 123.33 4 999 999.00 999.00 31 0
6 2/ U23 23 9040 17027 PECHLÁT Hynek PETERKA Adam 1995 1996 USK Pha Rakovník 2 120.49 6 126.49 4 999 999.00 999.00 31 53
11 4/ DS 15 12061 12062 ZAPLETAL Mikuláš ZAPLETAL Vojtěch 2000 1998 Dukla B. Dukla B. 2 125.82 206 331.82 119.65 2 121.65 121.65 20 42
12 10 9047 132040 GOTVALD Robert FUSEK Radomír 1990 1990 USK Pha Val.Mez. 1 124.82 6 130.82 122.01 4 126.01 126.01 38 0
13 1/ DM 19 36019 66016 POHANKA Vítek WENDL Denis 2000 2000 Klatovy Horš.Týn 2 131.44 4 135.44 128.57 10 138.57 135.44 18 38
14 16 48068 48081 VOLÁK Jaroslav KOČÍ Martin 1990 1991 Klášter. Klášter. 2 129.72 6 135.72 133.27 104 237.27 135.72 16 34
15 11 12049 12009 SUCHÝ Ondřej SUCHÝ Matěj 1979 1986 Dukla B. Dukla B. 1 125.84 10 135.84 4 999 999.00 135.84 14 0
16 2/ DM 24 9121 9123 MAJER Kryštof HOUSKA Jan 2001 2001 USK Pha USK Pha 3 1 999 999.00 1 999 999.00 999.00 0 0
17 2 12022 12023 KARLOVSKÝ Ondřej JÁNĚ Jakub 1991 1990 Dukla B. Dukla B. MT 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
18 1 12024 12025 KAŠPAR Jonáš ŠINDLER Marek 1991 1992 Dukla B. Dukla B. MT 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp nkz
1 4 9055 TUNKA Ondřej 1990 USK Pha 1 89.09 0 89.09 89.34 0 89.34 89.34 75 0
2 6 12036 ORNST Zdeněk 1990 Dukla B. 1 93.15 0 93.15 89.48 0 89.48 89.48 68 0
3 3 9091 PŘINDIŠ Vít 1989 USK Pha MT 89.52 2 91.52 87.67 2 89.67 89.67 62 0
4 1 12001 HILGERT Luboš 1986 Dukla B. MT 90.28 2 92.28 87.72 2 89.72 89.72 57 0
5 10 12028 KUBRIČAN Lukáš 1984 Dukla B. 1 92.75 2 94.75 89.71 2 91.71 91.71 53 0
6 11 49047 ZAJÍC Ondřej 1990 Roudnice 1 94.03 0 94.03 95.42 0 95.42 95.42 46 0
7 9 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 1 93.39 0 93.39 94.61 2 96.61 96.61 43 0
8 1/ DM 19 49042 ZIMA Tomáš 2000 Roudnice 1 95.31 0 95.31 96.31 2 98.31 98.31 40 0
9 1/ U23 50 122002 VAŠINA Jiří 1994 Ostrava 2 95.50 0 95.50 96.57 2 98.57 98.57 0 75
10 1/ DS 29 9064 KOŘÍNEK Vilém 1999 USK Pha 2+ 92.98 2 94.98 97.87 4 101.87 101.87 37 68
11 2/ U23 13 9077 MATĚJKA Michael 1997 USK Pha 1 97.19 4 101.19 92.51 0 92.51 92.51 35 0
12 3/ U23 16 9040 PECHLÁT Hynek 1995 USK Pha 1 92.58 4 96.58 92.74 2 94.74 94.74 49 0
13 7 9044 CVIKL Ondřej 1992 USK Pha 1 95.73 2 97.73 91.38 4 95.38 95.38 33 0
14 2/ DS 27 121030 MRÁZEK Jan 1998 KK Opava 2+ 98.38 4 102.38 95.49 0 95.49 95.49 31 62
15 3/ DS 30 9085 ŽÍŽALA Josef 1999 USK Pha 2+ 97.84 4 101.84 96.22 0 96.22 96.22 29 57
16 4/ U23 22 9030 PETŘÍK Matouš 1997 USK Pha 2+ 94.65 2 96.65 98.63 2 100.63 96.65 27 53
17 8 12002 MASLAŇÁK Tomáš 1990 Dukla B. 1 94.98 2 96.98 4 999 999.00 96.98 25 0
18 5/ U23 12 12059 BINČÍK Petr 1994 Dukla B. 1 97.17 0 97.17 96.92 6 102.92 97.17 23 0
19 1/ VM 18 9006 BÍLÝ Petr 1981 USK Pha 1 96.93 4 100.93 98.72 0 98.72 98.72 21 0
20 6/ U23 17 103020 HOŠEK Ondřej 1995 KK Brno 1 99.12 0 99.12 101.24 2 103.24 99.12 19 0
21 39 9053 BUCHTEL Michal 1986 USK Pha 2 97.86 254 351.86 95.18 4 99.18 99.18 17 49
22 2/ VM 54 12010 MRŮZEK David 1976 Dukla B. 2+ 99.58 0 99.58 102.25 108 210.25 99.58 0 46
23 7/ U23 42 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 97.63 2 99.63 97.44 8 105.44 99.63 15 43
24 33 10013 ABRAHAM Tomáš 1992 Benátky 2+ 103.46 4 107.46 98.11 2 100.11 100.11 14 40
25 52 119147 DUPAL Jiří 1991 Olomouc 2 98.68 2 100.68 101.23 0 101.23 100.68 0 37
26 8/ U23 23 23040 ZVOLÁNEK Jan 1995 SKVS ČB 2+ 96.94 4 100.94 105.08 6 111.08 100.94 13 35
27 28 9165 CHMÁTAL Petr 1990 USK Pha 2+ 101.91 4 105.91 97.48 4 101.48 101.48 12 33
28 1/ ZS 49 23054 KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB 2 101.74 0 101.74 98.18 4 102.18 101.74 11 31
29 9/ U23 14 9172 PETŘÍČEK Vojtěch 1994 USK Pha 1 100.27 2 102.27 98.11 4 102.11 102.11 10 0
30 10/ U23 88 119140 HRIC Filip 1993 Olomouc 2 100.66 6 106.66 100.29 2 102.29 102.29 0 29
31 2/ DM 40 14043 BÁRTA Jan 2000 Kralupy 2 99.14 4 103.14 101.94 6 107.94 103.14 9 27
32 3/ DM 55 36019 POHANKA Vítek 2000 Klatovy 2 103.20 0 103.20 109.37 54 163.37 103.20 0 25
33 11/ U23 21 14014 ŠUPOLÍK Pavel 1997 Kralupy 2+ 105.43 4 109.43 101.64 2 103.64 103.64 8 23
34 3/ VM 26 14017 PRELL Pavel 1976 Kralupy 2+ 105.94 4 109.94 103.82 0 103.82 103.82 7 21
35 4/ DS 35 12062 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Dukla B. 2+ 102.16 2 104.16 102.49 4 106.49 104.16 6 19
36 4/ DM 59 9102 ZEMAN Vojtěch 2000 USK Pha 2 102.42 2 104.42 102.91 4 106.91 104.42 0 17
37 5/ DM 57 9058 BERAN Václav 2000 USK Pha 2 105.63 0 105.63 109.83 4 113.83 105.63 0 15
38 4/ VM 58 14048 ŘEJHA Jiří 1981 Kralupy 2 105.88 4 109.88 103.73 2 105.73 105.73 0 14
39 5/ DS 41 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 106.47 0 106.47 112.85 8 120.85 106.47 5 13
40 53 42032 POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 2 109.08 0 109.08 106.56 0 106.56 106.56 0 12
41 12/ U23 110 43029 ŠEDIVÝ Jakub 1994 Č.Lípa 3 113.00 4 117.00 106.62 0 106.62 106.62 0 11
42 6/ DS 61 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 2 113.79 6 119.79 107.09 0 107.09 107.09 0 10
43 13/ U23 36 17027 PETERKA Adam 1996 Rakovník 2+ 105.41 2 107.41 107.29 58 165.29 107.41 4 9
44 6/ DM 44 12061 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Dukla B. 2 115.07 154 269.07 105.57 2 107.57 107.57 3 8
45 5/ VM 32 12032 RUBÍN Daniel 1975 Dukla B. 2+ 114.74 2 116.74 106.47 2 108.47 108.47 2 7
46 7/ DS 65 9052 WALLISCH Vít 1999 USK Pha 2 107.13 2 109.13 111.59 4 115.59 109.13 0 6
47 14/ U23 20 12042 MAIKRANZ Alexandr 1997 Dukla B. 1 103.95 6 109.95 105.21 100 205.21 109.95 1 0
48 24 121040 ŽÁK Jiří 1986 KK Opava 2+ 106.19 56 162.19 102.09 8 110.09 110.09 0 5
49 6/ VM 43 42020 TAIŠL Filip 1976 Sušice 2+ 109.29 2 111.29 110.40 0 110.40 110.40 0 4
50 15/ U23 51 9026 RAŠKA Jan 1995 USK Pha 2 104.56 6 110.56 112.76 8 120.76 110.56 0 3
51 7/ DM 48 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 118.44 8 126.44 110.82 0 110.82 110.82 0 2
52 114 14025 ŠUPOLÍK Luboš 1992 Kralupy 2 107.22 4 111.22 109.71 2 111.71 111.22 0 1
53 1/ V 46 187006 NEUGEBAUER Roman 1965 Stonava 2+ 118.16 2 120.16 107.75 4 111.75 111.75 0 0
54 7/ VM 91 8016 MÍKA Viktor 1977 SKŽižkov 3 118.70 0 118.70 112.40 0 112.40 112.40 0 0
55 8/ DS 60 12056 ŠTERCL Vít 1999 Dukla B. 2 110.41 4 114.41 110.44 2 112.44 112.44 0 0
56 16/ U23 106 9028 KOŘÍNEK Filip 1995 USK Pha 3 110.67 2 112.67 109.99 6 115.99 112.67 0 0
57 2/ ZS 63 9106 LHOTA Kryštof 2002 USK Pha 2 108.85 4 112.85 116.44 4 120.44 112.85 0 0
58 8/ DM 78 23162 REZEK Tomáš 2001 SKVS ČB 2 116.19 58 174.19 105.69 8 113.69 113.69 0 0
59 3/ ZS 82 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 2 125.76 54 179.76 113.97 0 113.97 113.97 0 0
60 17/ U23 45 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno 2+ 115.48 8 123.48 112.38 2 114.38 114.38 0 0
61 9/ DM 56 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 121.24 52 173.24 109.68 6 115.68 115.68 0 0
62 9/ DS 87 14037 VYBULKA Jakub 1998 Kralupy 2 114.70 2 116.70 122.06 8 130.06 116.70 0 0
63 10/ DS 83 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 107.43 58 165.43 107.64 10 117.64 117.64 0 0
64 10/ DM 62 9080 RAŠKA Tomáš 2001 USK Pha 2 109.95 56 165.95 117.85 0 117.85 117.85 0 0
65 11/ DM 113 132010 TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez. 2 113.96 4 117.96 112.41 6 118.41 117.96 0 0
66 4/ ZS 72 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 124.88 254 378.88 117.20 2 119.20 119.20 0 0
67 11/ DS 77 45017 SOUČEK Marek 1999 KVS HK 2 122.09 2 124.09 118.88 4 122.88 122.88 0 0
68 12/ DM 86 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 124.70 0 124.70 139.16 54 193.16 124.70 0 0
69 13/ DM 85 52003 MILYAN David 2001 L.Žatec 2 122.05 4 126.05 110.52 158 268.52 126.05 0 0
70 5/ ZS 112 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 118.56 102 220.56 119.28 8 127.28 127.28 0 0
71 2/ V 80 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 129.82 2 131.82 123.87 4 127.87 127.87 0 0
72 6/ ZS 73 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 137.41 204 341.41 128.76 0 128.76 128.76 0 0
73 7/ ZS 67 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 124.23 6 130.23 113.25 58 171.25 130.23 0 0
74 8/ ZS 84 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 125.84 6 131.84 137.54 58 195.54 131.84 0 0
75 14/ DM 68 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 2 152.51 108 260.51 129.43 4 133.43 133.43 0 0
76 9/ ZS 105 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 3 129.56 6 135.56 119.58 56 175.58 135.56 0 0
77 10/ ZS 101 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 3 142.93 4 146.93 130.39 6 136.39 136.39 0 0
78 11/ ZS 76 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 133.32 4 137.32 150.28 54 204.28 137.32 0 0
79 15/ DM 66 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 2 138.11 258 396.11 125.39 14 139.39 139.39 0 0
80 16/ DM 89 129010 VÁCHA Ondřej 2001 Šumperk 3 136.60 4 140.60 169.40 112 281.40 140.60 0 0
81 12/ ZS 100 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 3 133.88 8 141.88 137.58 58 195.58 141.88 0 0
82 12/ DS 74 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 2 135.16 8 143.16 122.72 104 226.72 143.16 0 0
83 17/ DM 69 119018 FIALA Jakub 2001 Olomouc 2 136.42 58 194.42 139.49 4 143.49 143.49 0 0
84 18/ DM 90 9009 JAKL Vincent 2001 USK Pha 3 133.34 60 193.34 138.74 6 144.74 144.74 0 0
85 2 9042 HRADÍLEK Vavřinec 1987 USK Pha MT 95.50 60 155.50 4 999 999.00 155.50 0 0
86 1/ ZM 99 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 3 145.37 64 209.37 150.78 12 162.78 162.78 0 0
87 13/ DS 64 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 2 115.78 102 217.78 117.56 52 169.56 169.56 0 0
88 19/ DM 81 11018 ŠOREL Martin 2001 KK Brand 2 116.90 56 172.90 112.71 58 170.71 170.71 0 0
89 20/ DM 104 9084 PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha 3 124.13 64 188.13 131.29 106 237.29 188.13 0 0
90 13/ ZS 75 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 2 137.44 54 191.44 146.13 102 248.13 191.44 0 0
91 2/ ZM 102 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 3 137.59 54 191.59 146.42 58 204.42 191.59 0 0
92 21/ DM 79 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 141.18 54 195.18 149.34 56 205.34 195.18 0 0
93 25 42001 BENEŠ Jindřich 1985 Sušice 2+ 102.44 100 202.44 4 999 999.00 202.44 0 0
94 22/ DM 103 129016 HOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk 3 208.06 152 360.06 154.68 60 214.68 214.68 0 0
95 14/ ZS 92 11016 PROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand 3 123.17 152 275.17 136.17 106 242.17 242.17 0 0
96 3/ ZM 98 11036 VENC Štěpán 2004 KK Brand 3 151.19 108 259.19 DSQ.00 999 999.00 259.19 0 0
97 23/ DM 96 11017 ŠULC Karel 2000 KK Brand 3 165.61 108 273.61 1 999 999.00 273.61 0 0
98 18/ U23 107 77014 KLIMUŠKIN Šimon 1995 Kotva B. 3 136.45 160 296.45 4 999 999.00 296.45 0 0
99 4/ ZM 111 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 138.89 256 394.89 177.46 158 335.46 335.46 0 0
100 24/ DM 71 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 2 151.74 252 403.74 128.56 310 438.56 403.74 0 0
101 15/ ZS 93 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 160.15 352 512.15 176.24 262 438.24 438.24 0 0
102 5/ ZM 94 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 178.98 352 530.98 4 999 999.00 530.98 0 0
103 ZS 109 23077 TESAŘ Vojtěch 2002 SKVS ČB 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
104 ZM 97 11031 CAPALINI Daniel 2005 KK Brand 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
105 ZM 95 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
106 VM 37 53002 LÁSKO Jan 1977 Dv.Král. 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp nkz
1 1/ V 4 12008 HILGERTOVÁ Štěpána 1968 Dukla B. 1 105.52 4 109.52 103.22 0 103.22 103.22 75 0
2 1/ U23 6 12012 ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 Dukla B. 1 115.29 0 115.29 106.79 0 106.79 106.79 68 0
3 1/ DS 12 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 111.57 4 115.57 107.89 0 107.89 107.89 62 0
4 2/ DS 5 49027 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Roudnice 1 109.83 0 109.83 107.05 2 109.05 109.05 57 0
5 3/ DS 11 9070 DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha 1 105.95 2 107.95 106.30 4 110.30 110.30 53 0
6 2/ U23 9 42027 GALUŠKOVÁ Karolína 1995 Sušice 1 105.14 6 111.14 104.48 6 110.48 110.48 49 0
7 2 9013 VOJTOVÁ Veronika 1990 USK Pha MT 106.62 4 110.62 110.58 0 110.58 110.58 46 0
8 10 9031 HOŠKOVÁ Kateřina 1985 USK Pha 1 110.33 0 110.33 110.73 0 110.73 110.73 43 0
9 3/ U23 7 12063 VALÍKOVÁ Barbora 1994 Dukla B. 1 106.08 4 110.08 107.32 6 113.32 113.32 40 0
10 4/ U23 3 9024 HILGERTOVÁ Amálie 1997 USK Pha MT 108.83 0 108.83 107.72 6 113.72 113.72 37 0
11 1/ DM 16 42031 GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice 2+ 113.26 4 117.26 106.90 0 106.90 106.90 35 75
12 2/ DM 18 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 2+ 115.97 0 115.97 112.16 0 112.16 112.16 33 68
13 3/ DM 20 9105 DUŠKOVÁ Michala 2000 USK Pha 2+ 114.86 6 120.86 110.22 2 112.22 112.22 31 62
14 5/ U23 8 121022 FOLTYSOVÁ Sabina 1996 KK Opava 1 114.15 2 116.15 111.57 100 211.57 116.15 29 0
15 4/ DM 14 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 116.43 0 116.43 4 999 999.00 116.43 27 0
16 4/ DS 13 119090 HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc 1 113.40 4 117.40 117.67 6 123.67 117.40 25 0
17 6/ U23 15 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 1 118.94 2 120.94 112.07 6 118.07 118.07 23 0
18 7/ U23 22 12064 MATULKOVÁ Jana 1996 Dukla B. 2+ 114.88 4 118.88 118.30 4 122.30 118.88 21 57
19 5/ DM 17 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 119.04 0 119.04 121.05 2 123.05 119.04 19 53
20 1/ ZS 19 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 116.56 4 120.56 122.39 4 126.39 120.56 17 49
21 2/ ZS 29 187005 NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 Stonava 2+ 121.55 100 221.55 117.04 4 121.04 121.04 15 46
22 3/ ZS 37 12048 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B. 2 140.31 6 146.31 120.36 2 122.36 122.36 0 43
23 4/ ZS 28 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 135.38 2 137.38 121.71 4 125.71 125.71 14 40
24 5/ DS 27 119158 HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc 2+ 133.68 10 143.68 121.66 10 131.66 131.66 13 37
25 1/ VM 24 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 128.51 4 132.51 129.86 10 139.86 132.51 12 35
26 2/ V 32 9004 ZEMANOVÁ Jana 1969 USK Pha 2+ 128.26 12 140.26 128.96 8 136.96 136.96 11 33
27 5/ ZS 33 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 131.45 6 137.45 134.19 4 138.19 137.45 10 31
28 21 49030 ZIMOVÁ Marie 1992 Roudnice 2+ 141.39 0 141.39 136.01 6 142.01 141.39 9 29
29 6/ DM 39 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2 149.59 10 159.59 134.07 10 144.07 144.07 0 27
30 6/ ZS 48 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 2 165.32 10 175.32 136.45 8 144.45 144.45 0 25
31 7/ DM 40 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2 147.62 6 153.62 146.05 6 152.05 152.05 0 23
32 8/ U23 31 52082 KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 L.Žatec 2+ 150.20 4 154.20 4 999 999.00 154.20 8 21
33 8/ DM 42 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 151.77 6 157.77 150.72 58 208.72 157.77 0 19
34 7/ ZS 46 11032 CAPALINI Nicola 2002 KK Brand 2 144.07 506 650.07 147.80 10 157.80 157.80 0 17
35 36 12045 ORNSTOVÁ Eva 1989 Dukla B. 2 114.59 56 170.59 4 999 999.00 170.59 7 15
36 8/ ZS 41 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2 151.43 56 207.43 168.13 52 220.13 207.43 0 14
37 9/ ZS 49 11059 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand 3 206.75 108 314.75 153.60 56 209.60 209.60 0 13
38 10/ ZS 43 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 160.26 58 218.26 153.23 204 357.23 218.26 0 12
39 30 14038 ZÝKOVÁ Barbora 1990 Kralupy 2+ 118.97 208 326.97 130.63 106 236.63 236.63 6 11
40 9/ DM 47 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 3 158.86 302 460.86 166.42 102 268.42 268.42 0 10
41 11/ ZS 45 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 138.24 404 542.24 134.69 158 292.69 292.69 0 9
42 10/ DM 51 45028 KEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK 3 179.30 404 583.30 156.99 210 366.99 366.99 0 8
43 11/ DM 52 11033 KOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK Brand 3 1 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
43 6/ DS 44 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 1 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
44 DS 34 119078 POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 Olomouc 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
45 1 9150 KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 USK Pha MT 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0