Výsledková listina

Závod7. a 8.ČP + 5. a 6. NKZ ve vodním slalomu
Číslo16126
Datum17.09.16
Ředitel závoduMartin Kašpar
Vrchní rozhodčíLenka Demjanová
Disciplínaslalom
OrganizátorSK Źižkov

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp nkz
1 1/ VM 2 9035 JEŽEK Stanislav 1976 USK Pha MT 104.71 2 106.71 99.08 2 101.08 101.08 75 0
2 60 A001 MARTIKÁN Michal 0 SVK 106.23 2 108.23 104.32 0 104.32 104.32 0 0
3 5 12029 RAK Tomáš 1989 Dukla B. 1 107.07 2 109.07 103.21 2 105.21 105.21 68 0
4 1/ U23 7 9068 ROHAN Lukáš 1995 USK Pha 1 102.90 2 104.90 101.46 4 105.46 105.46 62 0
5 1 9032 GEBAS Vítězslav 1984 USK Pha MT 104.56 2 106.56 106.33 4 110.33 110.33 57 0
6 8 9152 ŘÍHA Martin 1992 USK Pha 1 107.63 0 107.63 108.42 6 114.42 114.42 53 0
7 1/ DS 15 12014 HEGER Tomáš 1998 Dukla B. 1 109.38 0 109.38 113.00 8 121.00 121.00 49 0
8 3 12039 JÁNĚ Michal 1986 Dukla B. MT 105.37 2 107.37 102.61 56 158.61 158.61 43 0
9 2/ DS 14 9082 PŘÍHODA Matouš 1998 USK Pha 1 103.23 2 105.23 108.76 54 162.76 162.76 40 0
10 17 12044 FOUKAL Pavel 1987 Dukla B. 1 108.18 2 110.18 110.27 104 214.27 214.27 37 0
11 2/ VM 4 9033 MAŠEK Jan 1978 USK Pha 1 109.61 2 111.61 105.72 0 105.72 105.72 35 0
12 63 A002 CEDRIC Joly 0 FRA 103.19 56 159.19 102.02 4 106.02 106.02 0 0
13 2/ U23 11 9038 VĚTROVSKÝ Jan 1997 USK Pha 1 118.12 6 124.12 106.58 2 108.58 108.58 33 0
14 16 9021 HAVLÍČEK Jan 1982 USK Pha 1 112.43 2 114.43 108.97 0 108.97 108.97 31 0
15 1/ DM 21 12019 HEGER Vojtěch 2000 Dukla B. 2+ 114.62 0 114.62 110.13 0 110.13 110.13 29 75
16 3/ DS 13 12031 LERCH Adam 1998 Dukla B. 1 109.51 2 111.51 114.98 8 122.98 111.51 46 0
17 6 12020 JORDÁN František 1991 Dukla B. 1 109.86 8 117.86 106.11 6 112.11 112.11 27 0
18 12 9001 BUSTA Jan 1989 USK Pha 1 109.37 4 113.37 123.30 0 123.30 113.37 25 0
19 4/ DS 9 9081 LHOTA Matyáš 1999 USK Pha 1 109.95 6 115.95 113.50 0 113.50 113.50 23 0
20 5/ DS 27 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 2+ 113.67 250 363.67 109.05 6 115.05 115.05 21 68
21 3/ U23 20 9056 SVOBODA Adam 1994 USK Pha 1 112.63 4 116.63 120.91 4 124.91 116.63 19 0
22 6/ DS 22 119105 NOVOTNÝ Jan 1998 Olomouc 2+ 115.00 4 119.00 107.66 358 465.66 119.00 17 62
23 18 9098 MALÝ Vojtěch 1986 USK Pha 1 113.95 8 121.95 112.40 12 124.40 121.95 15 0
24 3/ VM 28 12030 RAŠEK Michal 1977 Dukla B. 2+ 119.15 10 129.15 118.39 4 122.39 122.39 14 57
25 19 14029 PEŠEK Michal 1992 Kralupy 1 122.26 6 128.26 114.54 8 122.54 122.54 13 0
26 7/ DS 32 9017 KAMINSKÝ Jan 1999 USK Pha 2+ 121.41 2 123.41 118.66 8 126.66 123.41 12 53
27 61 132040 FUSEK Radomír 1990 Val.Mez. 2 121.16 6 127.16 131.34 4 135.34 127.16 0 49
28 2/ DM 37 119097 NOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc 2 126.09 2 128.09 110.10 106 216.10 128.09 11 46
29 1/ V 30 97021 KUČERA Tomáš 1970 RK Troja 2+ 129.54 2 131.54 119.54 156 275.54 131.54 10 43
30 4/ VM 24 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 140.69 4 144.69 131.56 4 135.56 135.56 9 40
31 5/ VM 46 8016 MÍKA Viktor 1977 SKŽižkov 2 137.65 6 143.65 128.16 12 140.16 140.16 0 37
32 1/ ZS 43 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2 133.05 162 295.05 133.61 8 141.61 141.61 0 35
33 42 23133 WEBER Oldřich 1987 SKVS ČB 2 161.70 106 267.70 137.93 6 143.93 143.93 0 33
34 2/ ZS 47 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 149.83 58 207.83 143.97 4 147.97 147.97 0 31
35 6/ VM 41 184002 VLADAŘ Marek 1981 Regent 3 142.50 10 152.50 134.59 52 186.59 152.50 0 29
36 2/ V 59 23088 PRÜHER Jakub 1968 SKVS ČB 2 148.10 10 158.10 1 999 999.00 158.10 0 27
37 49 43008 ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa 2 148.79 160 308.79 152.43 8 160.43 160.43 0 25
38 53 7008 KOPIČKA Ondřej 1989 Tech.Pha 3 156.47 10 166.47 141.11 258 399.11 166.47 0 23
39 4/ U23 23 12033 MRŮZEK Jakub 1995 Dukla B. 2+ 125.39 108 233.39 115.85 56 171.85 171.85 8 21
40 5/ U23 26 9037 PEXA Jakub 1994 USK Pha 2+ 131.87 54 185.87 120.73 54 174.73 174.73 7 19
41 3/ ZS 57 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3 170.12 16 186.12 168.21 64 232.21 186.12 0 17
42 7/ VM 38 78005 PRCHLÍK Jiří 1978 L.Tábor 2+ 141.22 70 211.22 141.72 56 197.72 197.72 6 15
43 8/ DS 34 125041 PŘIKRYL Matěj 1999 VSKRájec 2+ 197.98 4 201.98 141.39 206 347.39 201.98 5 14
44 3/ DM 44 119018 FIALA Jakub 2001 Olomouc 2 133.41 104 237.41 145.20 60 205.20 205.20 0 13
45 8/ VM 48 45007 INDRUCH Jaromír 1976 KVS HK 2 162.69 62 224.69 1 999 999.00 224.69 0 12
46 4/ ZS 54 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 2 149.28 110 259.28 167.18 62 229.18 229.18 0 11
47 4/ DM 39 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2 121.99 108 229.99 126.12 104 230.12 229.99 4 10
48 5/ ZS 52 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 3 149.41 262 411.41 169.66 64 233.66 233.66 0 9
49 6/ ZS 51 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 153.35 160 313.35 177.79 58 235.79 235.79 0 8
50 5/ DM 35 66016 WENDL Denis 2000 Horš.Týn 2+ 127.42 112 239.42 131.43 158 289.43 239.42 3 7
51 6/ DM 45 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 190.66 60 250.66 154.56 112 266.56 250.66 0 6
52 9/ DS 56 45017 SOUČEK Marek 1999 KVS HK 2 158.13 156 314.13 4 999 999.00 314.13 0 5
53 7/ DM 50 11027 KOLÁČEK Petr 2001 KK Brand 2 1 999 999.00 1 999 999.00 999.00 0 0
54 58 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
55 29 97014 HROBSKÝ Milan 1983 RK Troja 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
56 U23 25 49062 MATULA Roman 1996 Roudnice 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp nkz
1 1 9031 HOŠKOVÁ Kateřina 1985 USK Pha MT 121.96 2 123.96 119.76 4 123.76 123.76 60 0
2 1/ DS 3 49027 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Roudnice 1 156.83 8 164.83 122.64 4 126.64 126.64 53 0
3 2/ DS 7 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 130.68 8 138.68 126.27 2 128.27 128.27 47 0
4 1/ DM 8 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 2+ 130.63 6 136.63 127.10 6 133.10 133.10 42 60
5 2/ DM 5 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 136.93 6 142.93 132.08 4 136.08 136.08 38 0
6 1/ U23 4 12064 MATULKOVÁ Jana 1996 Dukla B. 1 133.52 6 139.52 134.22 6 140.22 140.22 34 0
7 3/ DM 9 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 170.34 16 186.34 163.79 8 171.79 171.79 31 53
8 4/ DM 11 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 159.98 10 169.98 162.21 12 174.21 174.21 28 47
9 1/ ZS 15 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 166.21 160 326.21 169.19 206 375.19 375.19 25 42
10 2/ ZS 12 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 197.39 56 253.39 1 999 999.00 999.00 22 38
11 5/ DM 13 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 150.25 262 412.25 153.05 156 309.05 309.05 20 34
12 2/ U23 17 121056 KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 KK Opava 2+ 149.38 312 461.38 4 999 999.00 461.38 0 31
13 2 12047 JANČOVÁ Monika 1992 Dukla B. MT 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp nkz
1 4 9160 9173 KOPLÍK Tomáš VRZÁŇ Jakub 1986 1987 USK Pha USK Pha 1 117.69 4 121.69 109.21 2 111.21 111.21 60 0
2 1/ U23 25 9068 9056 ROHAN Lukáš SVOBODA Adam 1995 1994 USK Pha USK Pha 2 119.50 4 123.50 115.29 4 119.29 119.29 0 60
3 1/ DS 21 12019 12014 HEGER Vojtěch HEGER Tomáš 2000 1998 Dukla B. Dukla B. 2 123.29 8 131.29 122.78 4 126.78 126.78 53 53
4 2/ DS 7 121007 121033 MRŮZEK Vojta KAŠPAR Albert 1998 1998 KK Opava KK Opava 1 122.73 8 130.73 125.70 4 129.70 129.70 47 0
5 3/ DS 12 119122 119097 VRUBLOVSKÝ Jan NOVOTNÝ Petr 1999 2000 Olomouc Olomouc 1 136.82 0 136.82 130.34 6 136.34 136.34 42 0
6 4/ DS 15 12061 12062 ZAPLETAL Mikuláš ZAPLETAL Vojtěch 2000 1998 Dukla B. Dukla B. 2 146.66 10 156.66 128.75 10 138.75 138.75 38 47
7 1/ VM 9 9095 9060 JIRAS Marek POLLERT Jaroslav 1976 1971 USK Pha USK Pha 1 137.33 2 139.33 137.89 4 141.89 141.89 34 0
8 8 9043 12035 MEDŘICKÝ Ludvík MACÁŠEK Tomáš 1992 1992 USK Pha Dukla B. 1 136.72 8 144.72 138.70 8 146.70 146.70 31 0
9 10 9047 132040 GOTVALD Robert FUSEK Radomír 1990 1990 USK Pha Val.Mez. 1 142.97 4 146.97 144.20 4 148.20 148.20 28 0
10 1/ DM 19 36019 66016 POHANKA Vítek WENDL Denis 2000 2000 Klatovy Horš.Týn 2 140.00 16 156.00 145.03 6 151.03 151.03 25 42
11 2/ U23 23 9040 17027 PECHLÁT Hynek PETERKA Adam 1995 1996 USK Pha Rakovník 2 151.92 14 165.92 138.24 8 146.24 146.24 20 34
12 1/ V 14 77003 8010 KLIMUŠKIN Pavel KAŠPAR Martin 1964 1967 Kotva B. SKŽižkov 1 150.11 8 158.11 143.80 8 151.80 151.80 18 0
13 16 48068 48081 VOLÁK Jaroslav KOČÍ Martin 1990 1991 Klášter. Klášter. 2 149.08 8 157.08 141.76 58 199.76 157.08 22 38
14 11 12049 12009 SUCHÝ Ondřej SUCHÝ Matěj 1979 1986 Dukla B. Dukla B. 1 136.60 114 250.60 4 999 999.00 250.60 16 0
15 2/ DM 24 9121 9123 MAJER Kryštof HOUSKA Jan 2001 2001 USK Pha USK Pha 3 168.10 162 330.10 138.80 212 350.80 330.10 0 31
16 13 23039 23133 POSPÍCHAL Radek WEBER Oldřich 1994 1987 SKVS ČB SKVS ČB 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
17 2 12022 12023 KARLOVSKÝ Ondřej JÁNĚ Jakub 1991 1990 Dukla B. Dukla B. MT 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
18 1 12024 12025 KAŠPAR Jonáš ŠINDLER Marek 1991 1992 Dukla B. Dukla B. MT 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp nkz
1 7 9044 CVIKL Ondřej 1992 USK Pha 1 99.41 4 103.41 96.30 2 98.30 98.30 75 0
2 2 9042 HRADÍLEK Vavřinec 1987 USK Pha MT 96.74 6 102.74 94.58 4 98.58 98.58 68 0
3 1 12001 HILGERT Luboš 1986 Dukla B. MT 97.07 2 99.07 96.69 4 100.69 100.69 62 0
4 9 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 1 103.22 0 103.22 97.85 4 101.85 101.85 57 0
5 39 9053 BUCHTEL Michal 1986 USK Pha 2 98.42 2 100.42 101.89 2 103.89 103.89 53 75
6 1/ U23 16 9040 PECHLÁT Hynek 1995 USK Pha 1 99.26 2 101.26 106.61 10 116.61 116.61 46 0
7 2/ U23 50 122002 VAŠINA Jiří 1994 Ostrava 2 101.28 0 101.28 112.06 6 118.06 118.06 0 68
8 3/ U23 13 9077 MATĚJKA Michael 1997 USK Pha 1 100.11 2 102.11 98.07 52 150.07 150.07 43 0
9 1/ DS 29 9064 KOŘÍNEK Vilém 1999 USK Pha 2+ 99.87 2 101.87 102.97 52 154.97 154.97 40 62
10 10 12028 KUBRIČAN Lukáš 1984 Dukla B. 1 96.80 2 98.80 99.80 100 199.80 199.80 37 0
11 1/ ZS 49 23054 KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB 2 107.81 8 115.81 105.29 0 105.29 105.29 35 57
12 4/ U23 14 9172 PETŘÍČEK Vojtěch 1994 USK Pha 1 104.18 2 106.18 105.25 4 109.25 106.18 49 0
13 1/ VM 18 9006 BÍLÝ Petr 1981 USK Pha 1 110.15 2 112.15 106.31 0 106.31 106.31 33 0
14 1/ DM 19 49042 ZIMA Tomáš 2000 Roudnice 1 111.69 56 167.69 104.76 2 106.76 106.76 31 0
15 8 12002 MASLAŇÁK Tomáš 1990 Dukla B. 1 104.88 2 106.88 100.16 52 152.16 106.88 29 0
16 6 12036 ORNST Zdeněk 1990 Dukla B. 1 105.69 2 107.69 97.10 52 149.10 107.69 27 0
17 2/ DS 27 121030 MRÁZEK Jan 1998 KK Opava 2+ 105.75 2 107.75 107.74 6 113.74 107.75 25 53
18 3/ DS 30 9085 ŽÍŽALA Josef 1999 USK Pha 2+ 103.86 4 107.86 106.76 56 162.76 107.86 23 49
19 52 119147 DUPAL Jiří 1991 Olomouc 2 110.31 4 114.31 108.05 0 108.05 108.05 0 46
20 5/ U23 42 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 105.73 8 113.73 106.58 2 108.58 108.58 21 43
21 28 9165 CHMÁTAL Petr 1990 USK Pha 2+ 102.93 6 108.93 109.81 10 119.81 108.93 19 40
22 33 10013 ABRAHAM Tomáš 1992 Benátky 2+ 119.03 58 177.03 108.96 0 108.96 108.96 17 37
23 2/ VM 54 12010 MRŮZEK David 1976 Dukla B. 2+ 111.16 4 115.16 109.00 0 109.00 109.00 0 35
24 4/ DS 35 12062 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Dukla B. 2+ 114.43 8 122.43 105.50 4 109.50 109.50 15 33
25 6/ U23 23 23040 ZVOLÁNEK Jan 1995 SKVS ČB 2+ 106.86 56 162.86 107.95 2 109.95 109.95 14 31
26 2/ DM 40 14043 BÁRTA Jan 2000 Kralupy 2 107.72 54 161.72 110.39 0 110.39 110.39 13 29
27 7/ U23 12 12059 BINČÍK Petr 1994 Dukla B. 1 104.79 6 110.79 108.90 8 116.90 110.79 12 0
28 8/ U23 51 9026 RAŠKA Jan 1995 USK Pha 2 111.65 2 113.65 108.97 2 110.97 110.97 0 27
29 4 9055 TUNKA Ondřej 1990 USK Pha 1 105.58 6 111.58 4 999 999.00 111.58 11 0
30 9/ U23 17 103020 HOŠEK Ondřej 1995 KK Brno 1 114.26 0 114.26 109.76 2 111.76 111.76 10 0
31 3/ DM 44 12061 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Dukla B. 2 112.34 12 124.34 109.31 4 113.31 113.31 9 25
32 10/ U23 88 119140 HRIC Filip 1993 Olomouc 2 111.01 4 115.01 112.83 6 118.83 115.01 0 23
33 11/ U23 106 9028 KOŘÍNEK Filip 1995 USK Pha 3 125.06 64 189.06 113.28 2 115.28 115.28 0 21
34 5/ DS 41 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 112.23 4 116.23 115.79 0 115.79 115.79 8 19
35 12/ U23 110 43029 ŠEDIVÝ Jakub 1994 Č.Lípa 3 124.36 4 128.36 113.81 2 115.81 115.81 0 17
36 13/ U23 36 17027 PETERKA Adam 1996 Rakovník 2+ 118.81 10 128.81 116.11 0 116.11 116.11 7 15
37 14/ U23 21 14014 ŠUPOLÍK Pavel 1997 Kralupy 2+ 123.39 6 129.39 116.53 0 116.53 116.53 6 14
38 4/ DM 56 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 120.94 6 126.94 114.79 2 116.79 116.79 0 13
39 25 42001 BENEŠ Jindřich 1985 Sušice 2+ 111.09 6 117.09 117.10 4 121.10 117.09 5 12
40 15/ U23 20 12042 MAIKRANZ Alexandr 1997 Dukla B. 1 109.11 8 117.11 116.91 58 174.91 117.11 4 0
41 6/ DS 65 9052 WALLISCH Vít 1999 USK Pha 2 124.56 12 136.56 117.14 0 117.14 117.14 0 11
42 2/ ZS 63 9106 LHOTA Kryštof 2002 USK Pha 2 113.65 4 117.65 115.15 2 117.15 117.15 0 10
43 16/ U23 45 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno 2+ 130.46 8 138.46 117.46 0 117.46 117.46 3 9
44 53 42032 POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 2 119.79 4 123.79 114.32 4 118.32 118.32 0 8
45 5/ DM 59 9102 ZEMAN Vojtěch 2000 USK Pha 2 113.16 6 119.16 115.43 6 121.43 119.16 0 7
46 6/ DM 55 36019 POHANKA Vítek 2000 Klatovy 2 118.28 2 120.28 110.03 54 164.03 120.28 0 6
47 7/ DM 48 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 120.48 0 120.48 116.42 54 170.42 120.48 2 5
48 3/ VM 58 14048 ŘEJHA Jiří 1981 Kralupy 2 124.35 56 180.35 119.03 2 121.03 121.03 0 4
49 1/ V 46 187006 NEUGEBAUER Roman 1965 Stonava 2+ 127.55 4 131.55 119.87 2 121.87 121.87 1 3
50 24 121040 ŽÁK Jiří 1986 KK Opava 2+ 117.88 4 121.88 4 999 999.00 121.88 0 2
51 4/ VM 91 8016 MÍKA Viktor 1977 SKŽižkov 3 113.10 10 123.10 122.95 2 124.95 123.10 0 1
52 5/ VM 32 12032 RUBÍN Daniel 1975 Dukla B. 2+ 123.17 0 123.17 123.15 0 123.15 123.15 0 0
53 8/ DM 113 132010 TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez. 2 122.84 2 124.84 117.64 6 123.64 123.64 0 0
54 7/ DS 87 14037 VYBULKA Jakub 1998 Kralupy 2 128.60 6 134.60 121.90 2 123.90 123.90 0 0
55 9/ DM 62 9080 RAŠKA Tomáš 2001 USK Pha 2 113.80 60 173.80 118.11 6 124.11 124.11 0 0
56 17/ U23 22 9030 PETŘÍK Matouš 1997 USK Pha 2+ 103.88 54 157.88 124.45 0 124.45 124.45 0 0
57 8/ DS 83 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 112.25 62 174.25 114.89 10 124.89 124.89 0 0
58 6/ VM 43 42020 TAIŠL Filip 1976 Sušice 2+ 119.71 6 125.71 118.02 52 170.02 125.71 0 0
59 9/ DS 60 12056 ŠTERCL Vít 1999 Dukla B. 2 125.66 8 133.66 122.63 4 126.63 126.63 0 0
60 10/ DS 61 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 2 123.17 4 127.17 126.62 52 178.62 127.17 0 0
61 3/ ZS 82 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 2 125.23 2 127.23 128.48 4 132.48 127.23 0 0
62 10/ DM 78 23162 REZEK Tomáš 2001 SKVS ČB 2 148.36 4 152.36 122.66 8 130.66 130.66 0 0
63 4/ ZS 72 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 143.28 10 153.28 128.44 6 134.44 134.44 0 0
64 11/ DM 57 9058 BERAN Václav 2000 USK Pha 2 126.27 10 136.27 118.58 50 168.58 136.27 0 0
65 12/ DM 85 52003 MILYAN David 2001 L.Žatec 2 127.97 10 137.97 118.39 50 168.39 137.97 0 0
66 13/ DM 81 11018 ŠOREL Martin 2001 KK Brand 2 133.15 12 145.15 132.00 6 138.00 138.00 0 0
67 5/ ZS 101 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 3 144.84 58 202.84 136.72 2 138.72 138.72 0 0
68 14/ DM 86 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 131.25 8 139.25 134.84 4 138.84 138.84 0 0
68 11/ DS 64 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 2 1 999 999.00 136.84 2 138.84 138.84 0 0
70 6/ ZS 75 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 2 140.61 10 150.61 133.16 6 139.16 139.16 0 0
71 7/ ZS 67 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 135.87 8 143.87 140.08 54 194.08 143.87 0 0
72 15/ DM 104 9084 PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha 3 141.52 6 147.52 136.04 8 144.04 144.04 0 0
73 8/ ZS 105 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 3 157.14 60 217.14 134.45 10 144.45 144.45 0 0
74 9/ ZS 84 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 136.64 10 146.64 128.38 106 234.38 146.64 0 0
75 16/ DM 90 9009 JAKL Vincent 2001 USK Pha 3 140.60 8 148.60 150.84 104 254.84 148.60 0 0
76 10/ ZS 92 11016 PROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand 3 158.52 108 266.52 137.47 12 149.47 149.47 0 0
77 2/ V 80 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 144.53 10 154.53 159.77 60 219.77 154.53 0 0
78 11/ ZS 73 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 153.44 2 155.44 151.73 52 203.73 155.44 0 0
79 12/ DS 77 45017 SOUČEK Marek 1999 KVS HK 2 141.86 14 155.86 4 999 999.00 155.86 0 0
80 11 49047 ZAJÍC Ondřej 1990 Roudnice 1 105.86 56 161.86 105.33 54 159.33 159.33 0 0
81 1/ ZM 102 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 3 159.03 4 163.03 150.01 10 160.01 160.01 0 0
82 12/ ZS 100 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 3 157.40 4 161.40 129.65 60 189.65 161.40 0 0
83 7/ VM 37 53002 LÁSKO Jan 1977 Dv.Král. 2+ 113.17 52 165.17 119.46 50 169.46 165.17 0 0
84 17/ DM 68 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 2 145.51 58 203.51 155.50 10 165.50 165.50 0 0
85 13/ ZS 93 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 133.61 260 393.61 163.26 8 171.26 171.26 0 0
86 2/ ZM 94 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 171.61 4 175.61 181.21 156 337.21 175.61 0 0
87 3/ ZM 98 11036 VENC Štěpán 2004 KK Brand 3 122.29 356 478.29 173.65 10 183.65 183.65 0 0
88 18/ DM 66 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 2 139.26 106 245.26 128.31 56 184.31 184.31 0 0
89 14/ ZS 112 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 137.92 58 195.92 135.38 60 195.38 195.38 0 0
90 19/ DM 69 119018 FIALA Jakub 2001 Olomouc 2 130.82 68 198.82 148.10 56 204.10 198.82 0 0
91 15/ ZS 76 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 147.62 52 199.62 156.65 104 260.65 199.62 0 0
92 13/ DS 74 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 2 133.47 70 203.47 151.98 58 209.98 203.47 0 0
93 20/ DM 71 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 2 148.49 58 206.49 118.38 204 322.38 206.49 0 0
94 21/ DM 79 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 156.01 52 208.01 137.24 104 241.24 208.01 0 0
95 4/ ZM 99 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 3 147.03 112 259.03 148.84 60 208.84 208.84 0 0
96 22/ DM 89 129010 VÁCHA Ondřej 2001 Šumperk 3 169.61 60 229.61 153.24 108 261.24 229.61 0 0
97 23/ DM 96 11017 ŠULC Karel 2000 KK Brand 3 170.52 116 286.52 165.62 70 235.62 235.62 0 0
98 24/ DM 103 129016 HOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk 3 132.11 210 342.11 178.41 60 238.41 238.41 0 0
99 18/ U23 107 77014 KLIMUŠKIN Šimon 1995 Kotva B. 3 114.20 218 332.20 141.28 156 297.28 297.28 0 0
100 5/ ZM 97 11031 CAPALINI Daniel 2005 KK Brand 3 162.29 156 318.29 181.59 500 681.59 318.29 0 0
101 6/ ZM 111 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 149.56 408 557.56 153.21 208 361.21 361.21 0 0
102 ZS 109 23077 TESAŘ Vojtěch 2002 SKVS ČB 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
103 ZM 95 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
104 VM 26 14017 PRELL Pavel 1976 Kralupy 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
105 3 9091 PŘINDIŠ Vít 1989 USK Pha MT 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp nkz
1 1 9150 KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 USK Pha MT 111.58 2 113.58 107.92 2 109.92 109.92 75 0
2 1/ U23 9 42027 GALUŠKOVÁ Karolína 1995 Sušice 1 109.90 2 111.90 109.46 2 111.46 111.46 68 0
3 1/ V 4 12008 HILGERTOVÁ Štěpána 1968 Dukla B. 1 112.15 0 112.15 111.54 4 115.54 115.54 62 0
4 2/ U23 8 121022 FOLTYSOVÁ Sabina 1996 KK Opava 1 118.18 2 120.18 118.05 0 118.05 118.05 57 0
5 3/ U23 3 9024 HILGERTOVÁ Amálie 1997 USK Pha MT 110.03 4 114.03 120.21 0 120.21 120.21 53 0
6 1/ DS 12 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 117.59 4 121.59 123.67 2 125.67 125.67 49 0
7 4/ U23 6 12012 ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 Dukla B. 1 120.74 0 120.74 121.05 54 175.05 175.05 46 0
8 2 9013 VOJTOVÁ Veronika 1990 USK Pha MT 112.18 2 114.18 108.65 104 212.65 212.65 43 0
9 5/ U23 7 12063 VALÍKOVÁ Barbora 1994 Dukla B. 1 119.91 4 123.91 113.47 104 217.47 217.47 40 0
10 2/ DS 5 49027 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Roudnice 1 112.39 2 114.39 114.31 104 218.31 218.31 37 0
11 1/ DM 18 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 2+ 122.90 2 124.90 120.22 0 120.22 120.22 35 75
12 3/ DS 11 9070 DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha 1 122.58 8 130.58 116.92 4 120.92 120.92 33 0
13 2/ DM 16 42031 GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice 2+ 124.07 4 128.07 117.21 4 121.21 121.21 31 68
14 4/ DS 13 119090 HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc 1 129.21 56 185.21 121.28 0 121.28 121.28 29 0
15 3/ DM 14 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 131.84 2 133.84 119.68 4 123.68 123.68 27 0
16 10 9031 HOŠKOVÁ Kateřina 1985 USK Pha 1 122.95 2 124.95 4 999 999.00 124.95 25 0
17 1/ ZS 19 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 133.69 0 133.69 125.18 0 125.18 125.18 23 62
18 6/ U23 22 12064 MATULKOVÁ Jana 1996 Dukla B. 2+ 135.05 102 237.05 128.11 0 128.11 128.11 21 57
19 4/ DM 17 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 128.71 2 130.71 129.64 6 135.64 130.71 19 53
20 5/ DM 20 9105 DUŠKOVÁ Michala 2000 USK Pha 2+ 126.87 8 134.87 130.21 2 132.21 132.21 17 49
21 21 49030 ZIMOVÁ Marie 1992 Roudnice 2+ 138.91 4 142.91 132.40 0 132.40 132.40 15 46
22 2/ ZS 37 12048 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B. 2 136.49 4 140.49 130.93 2 132.93 132.93 0 43
23 3/ ZS 29 187005 NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 Stonava 2+ 135.49 14 149.49 133.68 0 133.68 133.68 14 40
24 6/ DM 40 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2 142.70 10 152.70 138.86 2 140.86 140.86 0 37
25 4/ ZS 33 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 148.71 10 158.71 133.17 8 141.17 141.17 13 35
26 7/ U23 15 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 1 148.30 52 200.30 133.42 10 143.42 143.42 12 0
27 8/ U23 31 52082 KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 L.Žatec 2+ 139.39 6 145.39 160.22 54 214.22 145.39 11 33
28 5/ ZS 28 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 138.44 8 146.44 128.61 62 190.61 146.44 10 31
29 1/ VM 24 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 145.01 4 149.01 143.90 6 149.90 149.01 9 29
30 5/ DS 27 119158 HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc 2+ 168.63 2 170.63 144.96 6 150.96 150.96 8 27
31 7/ DM 39 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2 148.38 8 156.38 138.15 158 296.15 156.38 0 25
32 8/ DM 42 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 157.70 60 217.70 145.40 14 159.40 159.40 0 23
33 2/ V 32 9004 ZEMANOVÁ Jana 1969 USK Pha 2+ 1 999 999.00 153.14 8 161.14 161.14 7 21
34 6/ ZS 45 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 165.97 110 275.97 154.57 10 164.57 164.57 0 19
35 7/ ZS 48 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 2 154.26 256 410.26 161.70 4 165.70 165.70 0 17
36 30 14038 ZÝKOVÁ Barbora 1990 Kralupy 2+ 159.50 18 177.50 161.79 8 169.79 169.79 6 15
37 8/ ZS 43 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 167.37 14 181.37 155.95 206 361.95 181.37 0 14
38 9/ DM 51 45028 KEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK 3 182.71 4 186.71 179.75 12 191.75 186.71 0 13
39 9/ ZS 41 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2 178.15 10 188.15 150.18 58 208.18 188.15 0 12
40 10/ DM 47 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 3 137.03 304 441.03 179.92 10 189.92 189.92 0 11
41 10/ ZS 46 11032 CAPALINI Nicola 2002 KK Brand 2 181.82 112 293.82 168.18 56 224.18 224.18 0 10
42 11/ ZS 49 11059 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand 3 230.40 60 290.40 173.86 56 229.86 229.86 0 9
43 6/ DS 34 119078 POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 Olomouc 2+ 142.47 212 354.47 4 999 999.00 354.47 5 8
44 11/ DM 52 11033 KOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK Brand 3 193.54 162 355.54 179.61 206 385.61 355.54 0 7
45 7/ DS 44 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 105.28 602 707.28 124.68 560 684.68 684.68 0 6
46 36 12045 ORNSTOVÁ Eva 1989 Dukla B. 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0