Výsledková listina

ZávodMemoriál Jaroslava Froňka st.
Číslo16119
Datum28.08.2016
Ředitel závoduMilan Johanides
Vrchní rozhodčíIva Šedivá
Disciplínaslalom
OrganizátorTJ Kralupy, oddíl kanoistiky

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1 14029 PEŠEK Michal 1992 Kralupy 1 115.02 4 119.02 115.08 0 115.08 115.08 71
2 4 A0001 SMIRNOV Pavel 1995 Saint-Peterburg, RUS 117.27 6 123.27 113.78 4 117.78 117.78 0
3 5 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 2 120.99 4 124.99 118.53 6 124.53 124.53 59
4 18 12009 SUCHÝ Matěj 1986 Dukla B. 2 123.72 4 127.72 125.50 2 127.50 127.50 53
5 2 14009 VANĚK Jiří 1987 Kralupy 2+ 125.53 4 129.53 127.37 8 135.37 129.53 47
6 1/ VM 7 8016 MÍKA Viktor 1977 SKŽižkov 2 128.92 2 130.92 129.12 2 131.12 130.92 41
7 1/ DM 14 14043 BÁRTA Jan 2000 Kralupy 3 130.50 4 134.50 127.81 50 177.81 134.50 35
8 1/ ZS 11 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 138.91 4 142.91 143.69 56 199.69 142.91 29
9 1/ V 9 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 213.45 12 225.45 165.28 4 169.28 169.28 23
10 2/ DM 10 11027 KOLÁČEK Petr 2001 KK Brand 2 190.88 106 296.88 164.66 6 170.66 170.66 17
11 1/ DS 13 14037 VYBULKA Jakub 1998 Kralupy 3 170.01 8 178.01 1 999 999.00 178.01 11
12 2/ VM 6 35014 BLAHNÍK Miroslav 1980 Sláv.KV 2 178.09 4 182.09 177.71 10 187.71 182.09 5
13 3/ DM 15 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 3 201.89 16 217.89 254.81 122 376.81 217.89 4
14 2/ ZS 16 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 209.64 112 321.64 223.16 214 437.16 321.64 3
15 1/ VS 12 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3 182.15 262 444.15 207.96 126 333.96 333.96 2
16 3 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 114.00 456 570.00 119.07 408 527.07 527.07 1
17 ZS 17 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
18 8 A0002 KLEVLEEV Anvar 1996 Saint-Peterburg, RUS 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 4 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 1 122.33 0 122.33 129.60 6 135.60 122.33 76
2 5 A0013 SMIRNOVA Polina 1995 Saint-Peterburg, RUS 121.74 2 123.74 128.16 2 130.16 123.74 0
3 1/ ZS 7 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 123.29 2 125.29 125.61 54 179.61 125.29 64
4 10 A0014 GREBENEK Svetlana 1995 Saint-Peterburg, RUS 129.46 4 133.46 145.05 10 155.05 133.46 0
5 1/ DS 3 A0016 DAILLE Viviana 1998 Vallée de l'Ain, FRA 138.45 8 146.45 132.40 2 134.40 134.40 0
6 1/ DM 15 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2 171.94 4 175.94 139.70 0 139.70 139.70 58
7 1/ V 9 9004 ZEMANOVÁ Jana 1969 USK Pha 2+ 144.93 2 146.93 161.42 56 217.42 146.93 52
8 2/ ZS 16 11032 CAPALINI Nicola 2002 KK Brand 2 195.51 4 199.51 148.82 6 154.82 154.82 46
9 1/ ZM 22 A0012 ALTMAN Marcella 2004 PWRC, USA 158.57 6 164.57 145.46 12 157.46 157.46 0
10 2/ V 12 A0011 ROMASHKINA Ekaterina 1974 Moskva, RUS 154.64 60 214.64 148.88 10 158.88 158.88 0
11 2/ DM 14 9071 DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 USK Pha 2 157.34 6 163.34 173.09 8 181.09 163.34 40
12 8 14038 ZÝKOVÁ Barbora 1990 Kralupy 2+ 162.28 2 164.28 165.55 2 167.55 164.28 34
13 3/ ZS 17 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 2 214.54 6 220.54 168.21 8 176.21 176.21 28
14 2/ DS 13 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 183.65 14 197.65 177.74 8 185.74 185.74 22
15 4/ ZS 18 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 182.10 12 194.10 179.32 8 187.32 187.32 16
16 5/ ZS 24 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 181.84 6 187.84 188.19 6 194.19 187.84 10
17 6/ ZS 21 11059 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand 3 193.53 58 251.53 208.61 16 224.61 224.61 4
18 7/ ZS 20 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 290.12 208 498.12 253.81 26 279.81 279.81 3
19 11 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 151.20 254 405.20 172.84 156 328.84 328.84 2
20 3/ DM 19 11033 KOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK Brand 3 1 999 999.00 1 999 999.00 999.00 0
21 23 9150 KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 USK Pha MT 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
22 6 14040 KREJČOVÁ Kristýna 1991 Kralupy 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
23 V 2 12008 HILGERTOVÁ Štěpána 1968 Dukla B. 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
24 V 1 A0010 KALISKÁ Elena 1972 KTK LM, SVK 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 4 12009 12049 SUCHÝ Matěj SUCHÝ Ondřej 1986 1979 Dukla B. Dukla B. 1 137.34 6 143.34 130.43 6 136.43 136.43 20
2 3 14029 14027 PEŠEK Michal ŠEBA Patrik 1992 1992 Kralupy Kralupy 2 180.28 10 190.28 143.80 10 153.80 153.80 8
3 1/ DM 1 9121 9123 MAJER Kryštof HOUSKA Jan 2001 2001 USK Pha USK Pha 3 198.85 66 264.85 173.77 62 235.77 235.77 2
4 1/ ZS 2 9126 9134 KADLEC Filip FRENCL Josef 2003 2002 USK Pha USK Pha 3 245.71 16 261.71 1 999 999.00 261.71 1

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1 12001 HILGERT Luboš 1986 Dukla B. MT 96.41 0 96.41 93.23 0 93.23 93.23 203
2 1/ DM 20 14043 BÁRTA Jan 2000 Kralupy 2 102.33 4 106.33 102.19 4 106.19 106.19 191
3 2 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 1 107.00 0 107.00 106.86 2 108.86 107.00 179
4 1/ VM 3 9006 BÍLÝ Petr 1981 USK Pha 1 109.84 4 113.84 106.24 2 108.24 108.24 167
5 1/ U23 5 9030 PETŘÍK Matouš 1997 USK Pha 2+ 108.51 0 108.51 120.14 2 122.14 108.51 161
6 1/ DS 6 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 111.07 2 113.07 107.43 6 113.43 113.07 155
7 2/ VM 39 14042 GORECKÝ Petr 1981 Kralupy 3 111.43 2 113.43 113.55 0 113.55 113.43 149
8 2/ DM 21 9102 ZEMAN Vojtěch 2000 USK Pha 2 109.72 4 113.72 121.78 6 127.78 113.72 143
9 2/ DS 8 A0008 KUDRYAVTSEV Daniil 1999 Saint-Peterburg, RUS 112.97 2 114.97 112.21 10 122.21 114.97 0
10 3/ VM 4 14017 PRELL Pavel 1976 Kralupy 2+ 123.90 54 177.90 114.40 2 116.40 116.40 137
11 70 12035 MACÁŠEK Tomáš 1992 Dukla B. 117.63 0 117.63 114.79 2 116.79 116.79 131
12 2/ U23 64 9028 KOŘÍNEK Filip 1995 USK Pha 115.29 2 117.29 117.73 2 119.73 117.29 125
13 4/ VM 14 14048 ŘEJHA Jiří 1981 Kralupy 2 118.21 2 120.21 118.58 4 122.58 120.21 119
14 3/ DM 27 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 114.69 10 124.69 114.87 6 120.87 120.87 113
15 5/ VM 66 8016 MÍKA Viktor 1977 SKŽižkov 117.88 4 121.88 124.21 2 126.21 121.88 107
16 3/ U23 71 43029 ŠEDIVÝ Jakub 1994 Č.Lípa 3 120.44 2 122.44 119.42 4 123.42 122.44 101
17 1/ ZS 28 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 112.79 12 124.79 122.61 64 186.61 124.79 95
18 4/ DM 25 52003 MILYAN David 2001 L.Žatec 2 119.02 6 125.02 122.59 12 134.59 125.02 89
19 3/ DS 16 14037 VYBULKA Jakub 1998 Kralupy 2 123.62 2 125.62 136.75 10 146.75 125.62 83
20 1/ V 67 A0005 ROMASHKIN Dmitry 1968 Moskva, RUS 131.91 2 133.91 131.31 6 137.31 133.91 0
21 2/ V 13 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 151.35 58 209.35 129.96 4 133.96 133.96 77
22 5/ DM 18 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 2 135.29 6 141.29 129.30 6 135.30 135.30 71
23 3/ V 52 A0006 ERMAKOV Pavel 1974 Moskva, RUS 131.95 6 137.95 138.98 10 148.98 137.95 0
24 4/ V 75 14054 MACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy 2 138.36 10 148.36 131.90 8 139.90 139.90 65
25 6/ VM 9 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 138.87 2 140.87 127.56 104 231.56 140.87 59
26 6/ DM 41 9009 JAKL Vincent 2001 USK Pha 3 137.06 4 141.06 185.55 14 199.55 141.06 53
27 7/ VM 11 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 2 146.88 0 146.88 135.21 6 141.21 141.21 47
28 7/ DM 19 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 152.17 4 156.17 138.57 4 142.57 142.57 41
29 68 14005 DOLISTA Jan 1987 Kralupy 3 138.90 4 142.90 140.69 4 144.69 142.90 35
30 2/ ZS 44 11016 PROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand 3 138.42 6 144.42 171.22 112 283.22 144.42 29
31 3/ ZS 54 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 3 144.89 0 144.89 175.24 154 329.24 144.89 28
32 4/ ZS 30 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 152.31 52 204.31 142.41 4 146.41 146.41 27
33 1/ ZM 63 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 3 141.83 6 147.83 194.69 18 212.69 147.83 26
34 8/ DM 26 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 2 146.63 4 150.63 153.59 8 161.59 150.63 25
35 9/ DM 17 11018 ŠOREL Martin 2001 KK Brand 2 136.92 14 150.92 150.44 12 162.44 150.92 24
36 5/ ZS 45 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 3 154.56 4 158.56 212.60 72 284.60 158.56 23
37 8/ VM 31 14023 HRON Robin 1979 Kralupy 3 152.93 10 162.93 196.48 6 202.48 162.93 22
38 2/ ZM 56 11036 VENC Štěpán 2004 KK Brand 3 159.42 6 165.42 169.18 58 227.18 165.42 21
39 6/ ZS 49 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 161.63 4 165.63 188.98 60 248.98 165.63 20
40 10/ DM 42 11027 KOLÁČEK Petr 2001 KK Brand 3 166.90 2 168.90 165.96 12 177.96 168.90 19
41 5/ V 33 14021 NOVÁK Jindřich 1964 Kralupy 3 166.02 6 172.02 162.05 110 272.05 172.02 18
42 9/ VM 10 35014 BLAHNÍK Miroslav 1980 Sláv.KV 2 191.58 60 251.58 165.84 14 179.84 179.84 17
43 7/ ZS 29 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 162.10 106 268.10 168.73 12 180.73 180.73 16
44 8/ ZS 51 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 3 162.89 62 224.89 166.39 16 182.39 182.39 15
45 11/ DM 40 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 3 174.86 14 188.86 204.68 214 418.68 188.86 14
46 9/ ZS 53 14068 HRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy 3 173.72 16 189.72 158.33 264 422.33 189.72 13
47 10/ ZS 48 9126 KADLEC Filip 2003 USK Pha 3 192.73 8 200.73 227.17 14 241.17 200.73 12
48 3/ ZM 55 11031 CAPALINI Daniel 2005 KK Brand 3 147.13 56 203.13 170.06 112 282.06 203.13 11
49 65 14041 FELIX Petr 1982 Kralupy 3 193.37 14 207.37 188.42 68 256.42 207.37 10
50 12/ DM 43 52027 NESNÍDAL Radek 2000 L.Žatec 3 206.51 10 216.51 157.17 64 221.17 216.51 9
51 1/ VS 36 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3 206.02 14 220.02 1 999 999.00 220.02 8
52 11/ ZS 46 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 3 230.89 6 236.89 274.93 14 288.93 236.89 7
53 4/ ZM 62 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 3 227.14 14 241.14 171.24 68 239.24 239.24 6
54 5/ ZM 59 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 3 263.04 6 269.04 192.92 54 246.92 246.92 5
55 6/ ZM 58 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 3 194.86 58 252.86 202.81 64 266.81 252.86 4
56 4/ DS 15 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 135.18 118 253.18 1 999 999.00 253.18 3
57 5/ DS 38 39006 KORBELÁŘ David 1999 Loko Plz 3 213.60 156 369.60 225.54 64 289.54 289.54 2
58 7/ ZM 61 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 3 222.80 206 428.80 224.57 66 290.57 290.57 1
59 13/ DM 22 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 2 182.18 110 292.18 109.41 756 865.41 292.18 0
60 4/ U23 32 11019 BÁČA Jakub 1994 KK Brand 3 196.44 154 350.44 1 999 999.00 350.44 0
61 VS 74 12011 HILGERT Luboš 1960 Dukla B. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
62 V 73 122022 HÁJEK Roman 1963 Ostrava 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
63 72 121040 ŽÁK Jiří 1986 KK Opava 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
64 ZS 69 46042 FUCHS Matouš 2002 Jablonec 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
65 DS 60 46017 FUCHS Jakub 1999 Jablonec 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
66 V 57 A0007 KORZHOV Alexander 1974 Moskva, RUS 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
67 ZS 50 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
68 ZS 47 14059 KAŠÁK Filip 2003 Kralupy 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
69 VM 37 91001 BENEŠ Petr 1975 Heletag 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
70 VM 35 11002 KOVÁŘ Zbyněk 1977 KK Brand 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
71 VM 34 91002 KNĚZŮ Vojtěch 1977 Heletag 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
72 DM 24 9058 BERAN Václav 2000 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
73 DM 23 36019 POHANKA Vítek 2000 Klatovy 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
74 VM 12 46012 KULHÁNEK Jan 1978 Jablonec 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
75 DS 7 9163 ŠODEK Petr 1998 USK Pha 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 1 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 1 132.99 4 136.99 135.04 2 137.04 136.99 19
2 2 A0003 TROPKINA Anastasya 1994 Saint-Peterburg, RUS 137.24 4 141.24 137.83 4 141.83 141.24 0
3 1/ DS 4 A0004 PUCHNINA Veronika 1999 Saint-Peterburg, RUS 191.83 12 203.83 157.93 12 169.93 169.93 0
4 1/ DM 3 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 168.51 52 220.51 166.55 6 172.55 172.55 7
5 1/ ZS 5 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 3 321.02 110 431.02 272.92 12 284.92 284.92 1