Výsledková listina

ZávodMemoriál Jaroslava Froňka st.
Číslo16118
Datum27.08.16
Ředitel závoduMilan Johanides
Vrchní rozhodčíIva Šedivá
Disciplínaslalom
OrganizátorTJ Kralupy, oddíl kanoistiky

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 4 A0001 SMIRNOV Pavel 1995 Saint-Peterburg, RUS 108.33 2 110.33 102.12 52 154.12 110.33 0
2 5 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 2 113.23 4 117.23 109.74 2 111.74 111.74 64
3 1 14029 PEŠEK Michal 1992 Kralupy 1 112.54 6 118.54 110.50 2 112.50 112.50 52
4 18 12009 SUCHÝ Matěj 1986 Dukla B. 2 125.08 54 179.08 116.78 0 116.78 116.78 46
5 2 14009 VANĚK Jiří 1987 Kralupy 2+ 116.78 2 118.78 117.39 4 121.39 118.78 40
6 1/ DM 14 14043 BÁRTA Jan 2000 Kralupy 3 116.25 6 122.25 113.52 6 119.52 119.52 34
7 1/ VM 7 8016 MÍKA Viktor 1977 SKŽižkov 2 124.15 0 124.15 130.95 0 130.95 124.15 28
8 1/ ZS 11 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 131.92 4 135.92 129.60 10 139.60 135.92 22
9 1/ V 9 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 141.51 8 149.51 145.84 4 149.84 149.51 16
10 2/ DM 10 11027 KOLÁČEK Petr 2001 KK Brand 2 141.83 10 151.83 150.53 64 214.53 151.83 10
11 2/ VM 6 35014 BLAHNÍK Miroslav 1980 Sláv.KV 2 161.21 154 315.21 151.78 2 153.78 153.78 4
12 3/ DM 15 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 3 175.85 8 183.85 176.11 110 286.11 183.85 3
13 1/ DS 13 14037 VYBULKA Jakub 1998 Kralupy 3 157.00 56 213.00 249.39 6 255.39 213.00 2
14 2/ ZS 16 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 156.87 310 466.87 192.77 158 350.77 350.77 1
15 ZS 17 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
16 VS 12 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
17 8 A0002 KLEVLEEV Anvar 1996 Saint-Peterburg, RUS 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
18 3 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 23 9150 KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 USK Pha MT 103.06 6 109.06 102.98 2 104.98 104.98 105
2 1/ V 2 12008 HILGERTOVÁ Štěpána 1968 Dukla B. 1 104.72 2 106.72 105.92 4 109.92 106.72 93
3 2/ V 1 A0010 KALISKÁ Elena 1972 KTK LM, SVK 108.72 0 108.72 111.88 6 117.88 108.72 0
4 1/ U23 4 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 1 119.84 6 125.84 116.30 4 120.30 120.30 81
5 5 A0013 SMIRNOVA Polina 1995 Saint-Peterburg, RUS 119.14 6 125.14 122.32 6 128.32 125.14 0
6 1/ ZS 7 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 121.20 8 129.20 121.76 4 125.76 125.76 69
7 1/ DS 3 A0016 DAILLE Viviana 1998 Vallée de l'Ain, FRA 119.94 6 125.94 121.58 12 133.58 125.94 0
8 1/ DM 15 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2 126.45 12 138.45 123.12 6 129.12 129.12 63
9 10 A0014 GREBENEK Svetlana 1995 Saint-Peterburg, RUS 121.83 10 131.83 148.97 108 256.97 131.83 0
10 2/ ZS 18 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 131.18 2 133.18 205.98 10 215.98 133.18 57
11 8 14038 ZÝKOVÁ Barbora 1990 Kralupy 2+ 130.05 10 140.05 132.04 10 142.04 140.05 51
12 3/ ZS 17 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 2 142.48 8 150.48 136.75 4 140.75 140.75 45
13 3/ V 9 9004 ZEMANOVÁ Jana 1969 USK Pha 2+ 128.94 12 140.94 151.98 60 211.98 140.94 39
14 2/ DM 14 9071 DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 USK Pha 2 138.82 16 154.82 130.11 12 142.11 142.11 33
15 1/ ZM 22 A0012 ALTMAN Marcella 2004 PWRC, USA 131.08 58 189.08 135.17 8 143.17 143.17 0
16 3/ DM 19 11033 KOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK Brand 3 165.65 16 181.65 140.12 4 144.12 144.12 27
17 4/ ZS 16 11032 CAPALINI Nicola 2002 KK Brand 2 132.06 14 146.06 144.06 4 148.06 146.06 21
18 5/ ZS 21 11059 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand 3 141.69 10 151.69 151.17 6 157.17 151.69 15
19 6/ ZS 20 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 168.65 16 184.65 169.78 16 185.78 184.65 9
20 4/ V 12 A0011 ROMASHKINA Ekaterina 1974 Moskva, RUS 146.77 62 208.77 134.87 62 196.87 196.87 0
21 6 14040 KREJČOVÁ Kristýna 1991 Kralupy 2+ 135.05 62 197.05 137.44 158 295.44 197.05 3
22 2/ DS 13 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 171.90 62 233.90 1 999 999.00 233.90 2
23 11 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 1 999 999.00 142.35 166 308.35 308.35 1

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 4 12009 12049 SUCHÝ Matěj SUCHÝ Ondřej 1986 1979 Dukla B. Dukla B. 1 123.58 4 127.58 122.32 2 124.32 124.32 20
2 3 14029 14027 PEŠEK Michal ŠEBA Patrik 1992 1992 Kralupy Kralupy 2 142.05 58 200.05 132.70 6 138.70 138.70 8
3 1/ DM 1 9121 9123 MAJER Kryštof HOUSKA Jan 2001 2001 USK Pha USK Pha 3 1 999 999.00 167.22 14 181.22 181.22 2
4 1/ ZS 2 9126 9134 KADLEC Filip FRENCL Josef 2003 2002 USK Pha USK Pha 3 171.92 16 187.92 173.09 118 291.09 187.92 1

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1 12001 HILGERT Luboš 1986 Dukla B. MT 91.76 0 91.76 95.38 8 103.38 91.76 211
2 1/ DM 20 14043 BÁRTA Jan 2000 Kralupy 2 100.63 0 100.63 98.78 0 98.78 98.78 199
3 2 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 1 100.79 0 100.79 99.72 0 99.72 99.72 187
4 1/ VM 3 9006 BÍLÝ Petr 1981 USK Pha 1 101.58 0 101.58 102.22 2 104.22 101.58 175
5 1/ U23 5 9030 PETŘÍK Matouš 1997 USK Pha 2+ 101.97 0 101.97 103.76 2 105.76 101.97 169
6 1/ DS 7 9163 ŠODEK Petr 1998 USK Pha 2+ 101.34 2 103.34 100.90 4 104.90 103.34 163
7 2/ DS 8 A0008 KUDRYAVTSEV Daniil 1999 Saint-Peterburg, RUS 105.51 6 111.51 105.05 0 105.05 105.05 0
8 2/ VM 39 14042 GORECKÝ Petr 1981 Kralupy 3 104.61 6 110.61 105.08 0 105.08 105.08 157
9 2/ DM 21 9102 ZEMAN Vojtěch 2000 USK Pha 2 117.86 56 173.86 105.04 2 107.04 107.04 151
10 3/ VM 4 14017 PRELL Pavel 1976 Kralupy 2+ 105.16 4 109.16 107.09 0 107.09 107.09 145
11 4/ VM 14 14048 ŘEJHA Jiří 1981 Kralupy 2 107.25 0 107.25 113.01 2 115.01 107.25 139
12 70 12035 MACÁŠEK Tomáš 1992 Dukla B. 106.40 2 108.40 106.15 6 112.15 108.40 133
13 3/ DS 6 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 103.13 6 109.13 102.68 60 162.68 109.13 127
14 5/ VM 12 46012 KULHÁNEK Jan 1978 Jablonec 2 110.62 0 110.62 109.95 0 109.95 109.95 121
15 2/ U23 64 9028 KOŘÍNEK Filip 1995 USK Pha 110.69 0 110.69 113.30 10 123.30 110.69 115
16 3/ DM 25 52003 MILYAN David 2001 L.Žatec 2 108.09 4 112.09 108.05 4 112.05 112.05 109
17 4/ DM 17 11018 ŠOREL Martin 2001 KK Brand 2 135.01 58 193.01 110.34 2 112.34 112.34 103
18 72 121040 ŽÁK Jiří 1986 KK Opava 2+ 106.67 6 112.67 110.01 4 114.01 112.67 0
19 5/ DM 27 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 107.72 6 113.72 109.71 6 115.71 113.72 97
20 4/ DS 16 14037 VYBULKA Jakub 1998 Kralupy 2 110.34 4 114.34 114.37 4 118.37 114.34 91
21 6/ DM 23 36019 POHANKA Vítek 2000 Klatovy 2 111.03 4 115.03 106.33 160 266.33 115.03 85
22 6/ VM 66 8016 MÍKA Viktor 1977 SKŽižkov 113.48 2 115.48 112.50 8 120.50 115.48 79
23 5/ DS 15 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 126.15 60 186.15 113.84 6 119.84 119.84 73
24 1/ ZS 28 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 112.75 8 120.75 106.41 50 156.41 120.75 67
25 7/ DM 18 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 2 115.27 260 375.27 116.37 6 122.37 122.37 61
26 2/ ZS 30 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 128.28 6 134.28 118.51 4 122.51 122.51 55
27 3/ U23 71 43029 ŠEDIVÝ Jakub 1994 Č.Lípa 3 116.74 6 122.74 130.92 8 138.92 122.74 49
28 8/ DM 19 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 126.45 0 126.45 121.11 2 123.11 123.11 43
29 9/ DM 26 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 2 128.60 10 138.60 119.35 4 123.35 123.35 37
30 7/ VM 11 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 2 124.38 0 124.38 119.43 4 123.43 123.43 31
31 3/ ZS 54 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 3 121.64 4 125.64 120.09 4 124.09 124.09 30
32 1/ VS 74 12011 HILGERT Luboš 1960 Dukla B. 120.57 4 124.57 126.37 60 186.37 124.57 29
33 1/ V 52 A0006 ERMAKOV Pavel 1974 Moskva, RUS 133.83 6 139.83 121.07 4 125.07 125.07 0
34 4/ ZS 44 11016 PROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand 3 129.69 14 143.69 123.76 2 125.76 125.76 28
35 10/ DM 41 9009 JAKL Vincent 2001 USK Pha 3 120.97 6 126.97 122.90 10 132.90 126.97 27
36 2/ V 13 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 131.15 2 133.15 124.54 4 128.54 128.54 26
37 8/ VM 35 11002 KOVÁŘ Zbyněk 1977 KK Brand 3 148.28 106 254.28 125.32 4 129.32 129.32 25
38 5/ ZS 51 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 3 133.78 12 145.78 129.79 0 129.79 129.79 24
39 9/ VM 31 14023 HRON Robin 1979 Kralupy 3 126.60 4 130.60 132.22 4 136.22 130.60 23
40 68 14005 DOLISTA Jan 1987 Kralupy 3 125.23 6 131.23 124.71 16 140.71 131.23 22
41 10/ VM 10 35014 BLAHNÍK Miroslav 1980 Sláv.KV 2 127.78 4 131.78 1 999 999.00 131.78 21
42 3/ V 67 A0005 ROMASHKIN Dmitry 1968 Moskva, RUS 125.22 8 133.22 123.48 10 133.48 133.22 0
43 6/ ZS 29 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 126.74 8 134.74 149.17 108 257.17 134.74 20
44 11/ VM 37 91001 BENEŠ Petr 1975 Heletag 3 129.88 62 191.88 127.77 8 135.77 135.77 19
45 11/ DM 42 11027 KOLÁČEK Petr 2001 KK Brand 3 134.18 62 196.18 125.82 10 135.82 135.82 18
46 7/ ZS 50 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 3 123.04 14 137.04 135.67 52 187.67 137.04 17
47 12/ DM 43 52027 NESNÍDAL Radek 2000 L.Žatec 3 137.17 16 153.17 129.15 8 137.15 137.15 16
48 1/ ZM 55 11031 CAPALINI Daniel 2005 KK Brand 3 142.11 4 146.11 131.58 6 137.58 137.58 15
49 4/ V 33 14021 NOVÁK Jindřich 1964 Kralupy 3 130.92 8 138.92 139.69 52 191.69 138.92 14
50 65 14041 FELIX Petr 1982 Kralupy 3 146.14 64 210.14 134.12 12 146.12 146.12 13
51 8/ ZS 46 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 3 144.65 14 158.65 140.67 6 146.67 146.67 12
52 2/ ZM 63 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 3 131.58 16 147.58 135.10 56 191.10 147.58 11
53 9/ ZS 49 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 158.24 72 230.24 148.52 6 154.52 154.52 10
54 13/ DM 22 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 2 150.54 14 164.54 142.64 12 154.64 154.64 9
55 5/ V 73 122022 HÁJEK Roman 1963 Ostrava 3 146.36 12 158.36 138.31 52 190.31 158.36 0
56 12/ VM 34 91002 KNĚZŮ Vojtěch 1977 Heletag 3 137.14 22 159.14 4 999 999.00 159.14 8
57 10/ ZS 69 46042 FUCHS Matouš 2002 Jablonec 3 1 999 999.00 144.48 16 160.48 160.48 7
58 11/ ZS 47 14059 KAŠÁK Filip 2003 Kralupy 3 172.79 64 236.79 154.32 8 162.32 162.32 6
59 6/ DS 60 46017 FUCHS Jakub 1999 Jablonec 3 157.17 306 463.17 154.57 14 168.57 168.57 5
60 12/ ZS 48 9126 KADLEC Filip 2003 USK Pha 3 203.02 156 359.02 169.39 12 181.39 181.39 4
61 13/ ZS 45 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 3 147.74 64 211.74 132.35 52 184.35 184.35 3
62 6/ V 57 A0007 KORZHOV Alexander 1974 Moskva, RUS 193.20 20 213.20 184.32 70 254.32 213.20 0
63 7/ DS 38 39006 KORBELÁŘ David 1999 Loko Plz 3 181.97 64 245.97 158.25 60 218.25 218.25 2
64 3/ ZM 59 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 3 186.33 212 398.33 164.28 58 222.28 222.28 1
65 4/ ZM 58 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 3 207.34 66 273.34 173.65 58 231.65 231.65 0
66 5/ ZM 61 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 3 217.03 262 479.03 214.06 62 276.06 276.06 0
67 ZM 62 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
68 ZM 56 11036 VENC Štěpán 2004 KK Brand 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
69 ZS 53 14068 HRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
70 DM 40 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
71 VS 36 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
72 U23 32 11019 BÁČA Jakub 1994 KK Brand 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
73 DM 24 9058 BERAN Václav 2000 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
74 VM 9 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 1 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 1 126.29 2 128.29 122.33 2 124.33 124.33 19
2 2 A0003 TROPKINA Anastasya 1994 Saint-Peterburg, RUS 128.02 6 134.02 125.75 6 131.75 131.75 0
3 1/ DM 3 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 142.30 10 152.30 133.61 4 137.61 137.61 7
4 1/ ZS 5 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 3 162.73 2 164.73 184.43 62 246.43 164.73 1
5 1/ DS 4 A0004 PUCHNINA Veronika 1999 Saint-Peterburg, RUS 130.80 58 188.80 142.58 60 202.58 188.80 0