Výsledková listina

Závod10. ČP ve sprintu
Číslo16117
Datum28.08.16
Ředitel závoduJan Šťastný
Vrchní rozhodčíLuděk Roleček
Disciplínasprint
OrganizátorKanoe Pardubice

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 1/ U23 2 52028 SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec MT 00:50.79 00:50.79 00:50.79 60 116 0
2 1 57071 ROLENC Ondřej 1991 Pardub. MT 00:51.51 00:50.89 00:50.89 53 104 0
3 21 103047 RYGEL Marek 1989 KK Brno 00:51.74 00:52.08 00:52.08 47 0 34
4 2/ U23 22 132053 KRISTEK Václav 1996 Val.Mez. 1 00:53.93 00:52.44 00:52.44 42 0 22
5 1/ VM 3 24001 NOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml. 1 00:53.09 00:53.69 00:53.69 38 92 0
6 1/ V 10 57047 ŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub. 1 00:54.82 00:55.51 00:55.51 34 80 0
7 5 24031 JIRKA David 1985 Č.Kruml. 1 00:55.20 00:57.03 00:57.03 31 68 0
8 4 24043 NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml. 1 00:54.58 00:59.09 00:59.09 28 56 0
9 3/ U23 7 116049 ŠOTOLA Karel 1997 Litovel 1 00:55.75 00:54.89 00:54.89 25 0 10
10 1/ DS 14 24006 KLÍMA Jan 1998 Č.Kruml. 1 00:56.49 00:56.08 00:56.08 22 44 0
11 6 24032 ŠVADLENA Václav 1985 Č.Kruml. 1 00:56.58 00:56.19 00:56.19 20 32 0
12 2/ DS 8 24015 SKOŘEPA Vojtěch 1999 Č.Kruml. 1 00:56.11 00:56.26 00:56.26 18 20 0
13 3/ DS 11 57005 RUFFER Matěj 1999 Pardub. 2 00:57.85 00:57.54 00:57.54 16 8 0
14 2/ V 20 116009 HOŘÍNEK Jaroslav 1963 Litovel 3 01:00.91 00:58.26 00:58.26 14 0 4
15 3/ V 18 103034 REŽŇÁK Ladislav 1966 KK Brno 3 01:03.73 01:00.96 01:00.96 12 0 3
16 1/ ZS 9 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 3 01:02.99 01:04.01 01:04.01 10 2 0
17 4/ DS 13 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 01:03.26 01:06.95 01:06.95 9 0 2
18 2/ ZS 15 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 01:16.28 01:10.51 01:10.51 8 0 1
19 1/ VS 16 105016 MATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo 3 DNF 01:24.65 01:24.65 7 0 0
20 VM 12 57069 KEJKLÍČEK Tomáš 1980 Pardub. 1 DNS DNS DNS 0 0 0
21 U23 17 64038 JÍLEK Jan 1993 Vys.Mýto 1 DNS DNS DNS 0 0 0
20 3/ ZS 19 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 01:16.50 DNF DNF 6 1 0
21 U23 23 1018 JELÍNEK Šimon 1994 Boh.Pha 2 DNS DNS DNS 0 0 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 1/ U23 7 39013 PAĎOUROVÁ Klára 1994 Loko Plz 1 00:54.68 00:53.31 00:53.31 60 91 0
2 1/ DM 6 116082 DIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel 1 00:55.00 00:53.51 00:53.51 53 0 86
3 1/ DS 1 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. MT 00:53.30 00:53.94 00:53.94 47 79 0
4 2/ DM 13 116081 DIMOVOVÁ Viktorie 2000 Litovel 1 00:57.38 00:56.27 00:56.27 42 0 74
5 3/ DM 4 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 1 00:54.79 00:57.49 00:57.49 38 67 0
6 1/ ZS 12 12048 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B. 2 00:56.52 00:58.15 00:58.15 34 55 0
7 2/ U23 5 116072 ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel MT 00:57.23 00:58.70 00:58.70 31 0 62
8 4/ DM 15 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 00:58.22 00:58.94 00:58.94 28 43 0
9 2/ DS 19 119090 HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc 2 00:59.58 00:55.85 00:55.85 25 0 50
10 2/ ZS 21 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2 00:59.01 00:58.41 00:58.41 22 0 38
11 3/ U23 3 24063 MAŠÍNOVÁ Marie 1997 Č.Kruml. 1 01:20.06 00:58.95 00:58.95 20 31 0
12 1/ VM 9 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 1 01:01.75 00:59.04 00:59.04 18 0 26
13 5/ DM 18 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 01:01.18 00:59.48 00:59.48 16 0 14
14 6/ DM 16 112036 SMETÁNKOVÁ Klára 2000 Kroměříž 3 01:33.87 01:00.43 01:00.43 14 0 8
15 8 57074 VALÍKOVÁ Radka 1991 Pardub. 1 01:00.58 01:01.17 01:01.17 12 19 0
16 2/ VM 14 119019 HALAŠKOVÁ Petra 1974 Olomouc 1 00:59.60 01:01.65 01:01.65 10 0 2
17 3/ DS 23 119158 HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc 01:07.30 01:06.45 01:06.45 9 0 1
18 3/ ZS 17 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 01:18.43 01:06.58 01:06.58 8 0 0
19 1/ V 10 48072 TYKALOVÁ Jana 1968 Klášter. 1 01:07.72 01:07.04 01:07.04 7 13 0
20 4/ DS 11 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 2 01:03.80 01:18.18 01:18.18 6 7 0
21 U23 2 121047 BROŽOVÁ Tereza 1996 KK Opava 1 DNS DNS DNS 0 0 0
22 ZS 20 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3 DNS DNS DNS 0 0 0
23 DS 22 24052 MANOVÁ Štěpánka 1999 Č.Kruml. 3 DNF DNS DNS 0 0 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 1/ U23 1 119140 HRIC Filip 1993 Olomouc 2 00:50.94 00:49.54 00:49.54 75 0 105
2 2/ U23 2 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno 1 00:51.08 00:50.14 00:50.14 68 0 93
3 1/ DS 15 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 2 00:52.43 00:51.06 00:51.06 62 96 0
4 3/ U23 17 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2 00:52.28 00:51.28 00:51.28 57 0 81
5 4/ U23 4 119002 NEUBERT Adam 1997 Olomouc 1 00:51.29 00:51.82 00:51.82 53 0 69
6 1/ VM 10 60030 MAREK Aleš 1978 Trutnov 2 00:52.00 00:51.91 00:51.91 49 84 0
7 1/ DM 37 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 00:52.60 00:52.89 00:52.89 46 0 57
8 2/ VM 6 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 00:52.93 00:53.76 00:53.76 43 72 0
9 5/ U23 19 20008 NACHTIGAL Jiří 1997 Chomutov 1 00:52.76 00:54.20 00:54.20 40 66 0
10 2/ DM 8 60040 KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 2 00:51.79 00:59.97 00:59.97 37 60 0
11 3/ VM 31 119011 KUBŮ Petr 1976 Olomouc 1 00:54.01 00:53.37 00:53.37 35 0 51
12 3/ DM 18 63058 ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 2 01:15.62 00:53.88 00:53.88 33 54 0
13 1/ ZS 33 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 00:54.16 00:54.21 00:54.21 31 0 45
14 4/ DM 21 60055 VESELÝ František 2000 Trutnov 2 00:54.59 00:54.90 00:54.90 29 48 0
15 1/ V 5 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 1 00:55.78 00:55.02 00:55.02 27 42 0
16 2/ V 13 119040 KRATOCHVÍL Petr 1971 Olomouc 1 00:54.52 00:55.39 00:55.39 25 0 39
17 5/ DM 9 64042 VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto 2 01:04.05 00:56.81 00:56.81 23 36 0
18 6/ DM 22 24053 KLEIN Pavel 2001 Č.Kruml. 2 01:10.14 00:57.56 00:57.56 21 30 0
19 2/ DS 25 12056 ŠTERCL Vít 1999 Dukla B. 2 01:12.86 00:58.42 00:58.42 19 24 0
20 1/ VS 7 112014 HRABEC Bohumil 1960 Kroměříž 2 00:58.79 00:58.51 00:58.51 17 0 33
21 7/ DM 29 64002 HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto 3 01:02.10 00:59.28 00:59.28 15 18 0
22 3/ V 32 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 2 00:55.67 00:59.60 00:59.60 14 12 0
23 8/ DM 34 119086 LÁTAL Filip 2001 Olomouc 3 01:00.47 01:00.45 01:00.45 13 0 27
24 2/ ZS 16 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 3 01:00.35 01:00.51 01:00.51 12 0 21
25 3/ DS 14 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 2 00:53.33 01:01.09 01:01.09 11 6 0
26 3/ ZS 36 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 01:02.68 01:01.25 01:01.25 10 0 15
27 9/ DM 39 112045 PLACHÝ Vojtěch 2001 Kroměříž 3 01:00.37 01:01.42 01:01.42 9 0 9
28 10/ DM 23 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 00:56.08 01:01.51 01:01.51 8 0 8
29 1/ ZM 44 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 01:01.57 01:02.33 01:02.33 7 5 0
30 2/ ZM 35 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 01:05.66 01:03.96 01:03.96 6 0 7
31 4/ ZS 42 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 01:05.41 01:04.03 01:04.03 5 4 0
32 5/ ZS 26 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 2 01:07.31 01:04.87 01:04.87 4 0 6
33 6/ ZS 38 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 01:13.17 01:05.18 01:05.18 3 0 5
34 7/ ZS 11 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3 01:01.44 01:05.86 01:05.86 2 0 4
35 8/ ZS 12 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 3 01:04.43 01:07.56 01:07.56 1 0 3
36 3/ ZM 40 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3 01:06.27 01:08.61 01:08.61 0 0 2
37 11/ DM 30 64003 HRNČÍŘ Vojtěch 2001 Vys.Mýto 3 01:05.34 01:08.96 01:08.96 0 3 0
38 9/ ZS 27 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 3 01:18.55 01:18.32 01:18.32 0 2 0
39 12/ DM 24 129013 WALTER David 2001 Šumperk 2 01:04.69 01:24.81 01:24.81 0 0 1
40 20 48073 TYKAL Jiří 1992 Klášter. 2 DNS DNS DNS 0 0 0
41 VM 28 12010 MRŮZEK David 1976 Dukla B. DNS DNS DNS 0 0 0
42 DM 41 49019 KLEMENT Maxim 2001 Roudnice 3 DNF DNS DNS 0 0 0
40 43 43008 ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa 00:59.48 DNS DNS 0 1 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 6 43008 9100 ŠRÁMEK Michal TOMEK Lukáš 1982 1987 Č.Lípa USK Pha MT 00:51.06 00:50.38 00:50.38 60 69 0
2 5 103047 108045 RYGEL Marek VESELÝ Petr 1989 1976 KK Brno VSDK MT 00:50.27 00:51.12 00:51.12 53 0 50
3 15 57047 57071 ŠŤASTNÝ Jan ROLENC Ondřej 1970 1991 Pardub. Pardub. 1 00:52.60 00:52.34 00:52.34 47 57 0
4 1/ U23 1 1016 132053 JELÍNEK Filip KRISTEK Václav 1996 1996 Boh.Pha Val.Mez. MT 00:54.41 00:52.84 00:52.84 42 45 38
5 2 24031 24032 JIRKA David ŠVADLENA Václav 1985 1985 Č.Kruml. Č.Kruml. 1 00:53.70 00:53.26 00:53.26 38 33 0
6 1/ V 3 116009 103034 HOŘÍNEK Jaroslav REŽŇÁK Ladislav 1963 1966 Litovel KK Brno 1 00:55.81 00:54.80 00:54.80 34 0 26
7 4 52028 52035 SLANINA Vladimír SLANINA Vladimír 1994 1969 L.Žatec L.Žatec 1 00:54.79 00:56.84 00:56.84 31 21 0
8 1/ DM 13 132020 132022 HENDRYCH Tomáš NACHTIGAL Richard 2000 2000 Val.Mez. Val.Mez. 2 00:55.55 01:06.05 01:06.05 28 0 14
9 1/ DS 14 57005 129014 RUFFER Matěj WALTER Jakub 1999 1998 Pardub. Šumperk 2 00:58.58 00:57.77 00:57.77 25 9 8
10 2/ DS 7 12016 49018 KRČ Ladislav KYZLÍK Milan 1999 1999 Dukla B. Roudnice 3 00:58.81 01:00.58 01:00.58 22 3 0
11 1/ ZS 12 132005 132004 SMILEK Jiří ŠVÉDA Daniel 2003 2002 Val.Mez. Val.Mez. 3 01:07.67 01:03.84 01:03.84 20 0 2
12 2/ ZS 10 119159 119143 JANŮ Filip HALA Jiří 2002 2002 Olomouc Olomouc 3 01:09.19 01:07.54 01:07.54 18 0 1
13 DM 8 60040 60055 KOBLÍŽEK Daniel VESELÝ František 2000 2000 Trutnov Trutnov 3 DNF DNS DNS 0 0 0
13 2/ DM 9 64002 64003 HRNČÍŘ Jakub HRNČÍŘ Vojtěch 2001 2001 Vys.Mýto Vys.Mýto 3 01:03.36 DNS DNS 16 2 0
14 11 1018 1038 JELÍNEK Šimon ŠŤASTNÝ Michal 1994 1965 Boh.Pha Boh.Pha 1 DNS DNS DNS 0 0 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 1/ DS 96 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. MT 00:59.63 00:58.70 00:58.70 60 36 0
2 92 57074 VALÍKOVÁ Radka 1991 Pardub. 1 01:02.92 01:05.04 01:05.04 53 24 0
3 1/ DM 95 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 2 01:09.30 01:09.11 01:09.11 47 12 0
4 2/ DM 97 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 3 01:08.85 01:11.53 01:11.53 42 0 3
5 1/ ZS 93 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 3 01:11.57 01:09.81 01:09.81 38 0 2
6 1/ U23 94 24063 MAŠÍNOVÁ Marie 1997 Č.Kruml. 2 01:36.33 01:10.53 01:10.53 34 6 0
7 2/ ZS 91 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 01:31.63 01:14.57 01:14.57 31 0 1