Výsledková listina

Závod9. ČP ve sprintu + MČR veteránů
Číslo16116
Datum27.08.16
Ředitel závoduJan Šťastný
Vrchní rozhodčíLuděk Roleček
Disciplínasprint
OrganizátorKanoe Pardubice

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 1/ U23 2 52028 SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec MT 00:50.63 00:49.30 00:49.30 60 146 0
2 1 57071 ROLENC Ondřej 1991 Pardub. MT 00:53.13 00:51.82 00:51.82 53 134 0
3 2/ U23 22 132053 KRISTEK Václav 1996 Val.Mez. 1 00:52.62 00:52.92 00:52.92 47 0 34
4 1/ VM 3 24001 NOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml. 1 00:53.61 00:53.95 00:53.95 42 122 0
5 1/ V 10 57047 ŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub. 1 00:54.01 00:54.38 00:54.38 38 110 0
6 6 24032 ŠVADLENA Václav 1985 Č.Kruml. 1 00:53.90 00:54.91 00:54.91 34 98 0
7 4 24043 NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml. 1 00:55.93 00:56.07 00:56.07 31 86 0
8 1/ DS 14 24006 KLÍMA Jan 1998 Č.Kruml. 1 00:55.60 00:56.80 00:56.80 28 74 0
9 21 103047 RYGEL Marek 1989 KK Brno 01:02.46 00:54.66 00:54.66 25 0 22
10 2/ DS 11 57005 RUFFER Matěj 1999 Pardub. 2 00:56.17 00:56.69 00:56.69 22 62 0
11 3/ U23 17 64038 JÍLEK Jan 1993 Vys.Mýto 1 01:01.63 00:57.44 00:57.44 20 50 0
12 4/ U23 7 116049 ŠOTOLA Karel 1997 Litovel 1 00:56.52 00:57.72 00:57.72 18 0 10
13 5 24031 JIRKA David 1985 Č.Kruml. 1 00:56.85 00:57.86 00:57.86 16 38 0
14 2/ VM 12 57069 KEJKLÍČEK Tomáš 1980 Pardub. 1 00:56.42 00:58.12 00:58.12 14 26 0
15 5/ U23 23 1018 JELÍNEK Šimon 1994 Boh.Pha 2 DNF 00:58.48 00:58.48 12 14 0
16 3/ DS 8 24015 SKOŘEPA Vojtěch 1999 Č.Kruml. 1 00:57.89 00:58.55 00:58.55 10 8 0
17 2/ V 20 116009 HOŘÍNEK Jaroslav 1963 Litovel 3 00:59.36 00:58.61 00:58.61 9 0 4
18 3/ V 18 103034 REŽŇÁK Ladislav 1966 KK Brno 3 01:04.38 01:01.81 01:01.81 8 0 3
19 1/ ZS 9 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 3 01:02.63 01:03.31 01:03.31 7 2 0
20 1/ VS 16 105016 MATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo 3 01:07.74 01:04.74 01:04.74 6 0 2
21 2/ ZS 19 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 01:42.97 01:11.57 01:11.57 5 1 0
22 3/ ZS 15 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 01:09.00 01:19.90 01:19.90 4 0 1
23 4/ DS 13 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 01:03.68 01:22.49 01:22.49 3 0 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 1/ DS 1 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. MT 00:53.22 00:52.93 00:52.93 60 102 0
2 1/ U23 7 39013 PAĎOUROVÁ Klára 1997 Loko Plz 1 00:55.10 00:53.25 00:53.25 53 90 0
3 1/ DM 6 116082 DIMOVOVÁ Barbora 1985 Litovel 1 00:53.45 00:54.74 00:54.74 47 0 65
4 1/ ZS 12 12048 DVOŘÁKOVÁ Dominika 1980 Dukla B. 2 00:58.23 00:55.52 00:55.52 42 78 0
5 2/ U23 5 116072 ČAPÁKOVÁ Eliška 1985 Litovel MT 00:55.82 00:56.69 00:56.69 38 0 53
6 2/ DS 19 119090 HRICOVÁ Klára 2003 Olomouc 2 00:58.35 00:57.46 00:57.46 34 0 41
7 3/ U23 3 24063 MAŠÍNOVÁ Marie 1976 Č.Kruml. 1 00:57.09 00:59.23 00:59.23 31 66 0
8 2/ DM 18 103024 NĚMCOVÁ Marie 1966 KK Brno 1 00:57.69 01:10.76 01:10.76 28 0 29
9 3/ DM 13 116081 DIMOVOVÁ Viktorie 1998 Litovel 1 01:05.50 00:55.65 00:55.65 25 0 17
10 4/ DM 4 24034 PALOUDOVÁ Karolína 1991 Č.Kruml. 1 01:07.68 00:57.30 00:57.30 22 54 0
11 2/ ZS 21 119053 KNEBLOVÁ Tereza 1989 Olomouc 2 01:07.21 00:58.91 00:58.91 20 0 11
12 5/ DM 15 30043 VAŇKOVÁ Klára 2003 VS Tábor 2 01:02.68 00:59.87 00:59.87 18 42 0
13 1/ VM 9 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 2002 Lipník 1 01:03.31 00:59.99 00:59.99 16 0 5
14 2/ VM 14 119019 HALAŠKOVÁ Petra 1998 Olomouc 1 00:59.93 01:00.46 01:00.46 14 0 4
15 6/ DM 16 112036 SMETÁNKOVÁ Klára 1955 Kroměříž 3 01:03.99 01:01.07 01:01.07 12 0 3
16 3/ DS 23 119158 HRICOVÁ Adéla 1994 Olomouc 01:00.04 01:01.36 01:01.36 10 0 2
17 4/ DS 11 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1999 Č.Kruml. 2 01:00.47 01:01.49 01:01.49 9 30 0
18 3/ ZS 17 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 1993 Olomouc 3 01:01.68 01:02.35 01:02.35 8 0 1
19 8 57074 VALÍKOVÁ Radka 1999 Pardub. 1 01:00.97 01:04.45 01:04.45 7 18 0
20 5/ DS 22 24052 MANOVÁ Štěpánka 1996 Č.Kruml. 3 01:17.25 01:08.32 01:08.32 6 6 0
21 1/ V 10 48072 TYKALOVÁ Jana 1970 Klášter. 1 01:13.04 01:08.58 01:08.58 5 0 0
22 4/ ZS 20 119145 HEINZOVÁ Bára 1963 Olomouc 3 01:13.48 01:21.54 01:21.54 4 0 0
23 U23 2 121047 BROŽOVÁ Tereza 1994 KK Opava 1 DNS DNS DNS 0 0 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 1/ U23 2 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno 1 00:51.17 00:49.02 00:49.02 75 0 105
2 2/ U23 1 119140 HRIC Filip 1993 Olomouc 2 00:51.70 00:49.14 00:49.14 68 0 93
3 1/ VM 10 60030 MAREK Aleš 1978 Trutnov 2 00:50.56 00:50.35 00:50.35 62 96 0
4 1/ DS 14 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 2 00:51.35 00:51.14 00:51.14 57 84 0
5 1/ DM 8 60040 KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 2 00:52.21 00:51.56 00:51.56 53 72 0
6 3/ U23 4 119002 NEUBERT Adam 1997 Olomouc 1 00:51.60 00:51.61 00:51.61 49 0 81
7 2/ VM 28 12010 MRŮZEK David 1976 Dukla B. 00:51.23 00:52.45 00:52.45 46 66 0
8 2/ DS 15 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 2 00:53.84 00:52.96 00:52.96 43 60 0
9 1/ V 13 119040 KRATOCHVÍL Petr 1971 Olomouc 1 00:53.59 00:53.54 00:53.54 40 0 69
10 4/ U23 17 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2 00:53.79 00:53.84 00:53.84 37 0 57
11 2/ DM 18 63058 ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 2 00:53.98 00:51.69 00:51.69 35 54 0
12 5/ U23 19 20008 NACHTIGAL Jiří 1997 Chomutov 1 00:57.04 00:52.55 00:52.55 33 48 0
13 3/ VM 31 119011 KUBŮ Petr 1976 Olomouc 1 00:56.10 00:54.16 00:54.16 31 0 51
14 3/ DM 9 64042 VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto 2 00:54.04 00:54.37 00:54.37 29 42 0
15 4/ DM 37 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 00:55.73 00:54.92 00:54.92 27 0 45
16 1/ ZS 33 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 00:57.22 00:55.75 00:55.75 25 0 39
17 2/ V 5 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 1 00:55.91 00:55.95 00:55.95 23 36 0
18 4/ VM 6 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 00:56.76 00:56.89 00:56.89 21 30 0
18 3/ DS 25 12056 ŠTERCL Vít 1999 Dukla B. 2 00:57.68 00:56.89 00:56.89 19 24 0
20 5/ DM 21 60055 VESELÝ František 2000 Trutnov 2 00:57.21 00:57.67 00:57.67 17 18 0
21 6/ DM 34 119086 LÁTAL Filip 2001 Olomouc 3 00:59.08 00:57.93 00:57.93 15 0 33
22 7/ DM 23 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 00:56.98 00:58.01 00:58.01 14 0 27
23 2/ ZS 11 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3 00:58.75 00:58.33 00:58.33 13 0 21
24 8/ DM 22 24053 KLEIN Pavel 2001 Č.Kruml. 2 00:56.24 00:58.85 00:58.85 12 12 0
25 3/ ZS 36 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 01:05.75 01:00.08 01:00.08 11 0 15
26 3/ V 32 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 2 00:56.37 01:00.24 01:00.24 10 6 0
27 1/ VS 7 112014 HRABEC Bohumil 1960 Kroměříž 2 00:59.81 01:00.53 01:00.53 9 0 9
28 4/ ZS 26 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 2 01:00.53 01:00.90 01:00.90 8 0 8
29 43 43008 ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa 01:00.91 01:00.94 01:00.94 7 5 0
30 5/ ZS 12 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 3 01:07.10 01:01.15 01:01.15 6 0 7
31 9/ DM 41 49019 KLEMENT Maxim 2001 Roudnice 3 01:15.87 01:01.31 01:01.31 5 4 0
32 6/ ZS 42 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 01:02.50 01:01.85 01:01.85 4 3 0
33 10/ DM 29 64002 HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto 3 01:21.80 01:01.94 01:01.94 3 2 0
34 11/ DM 24 129013 WALTER David 2001 Šumperk 2 01:04.77 01:02.06 01:02.06 2 0 6
35 7/ ZS 38 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 01:04.05 01:03.87 01:03.87 1 0 5
36 12/ DM 30 64003 HRNČÍŘ Vojtěch 2001 Vys.Mýto 3 01:22.68 01:07.21 01:07.21 0 1 0
37 1/ ZM 35 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 01:02.74 01:11.65 01:11.65 0 0 4
38 13/ DM 39 112045 PLACHÝ Vojtěch 2001 Kroměříž 3 01:02.21 01:16.21 01:16.21 0 0 3
39 2/ ZM 44 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 01:05.36 01:16.59 01:16.59 0 0 0
40 8/ ZS 16 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 3 01:03.24 01:16.61 01:16.61 0 0 2
41 3/ ZM 40 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3 01:07.54 01:26.28 01:26.28 0 0 1
42 9/ ZS 27 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 3 01:02.30 01:27.69 01:27.69 0 0 0
43 20 48073 TYKAL Jiří 1992 Klášter. 2 DNS DNS DNS 0 0 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 6 43008 9100 ŠRÁMEK Michal TOMEK Lukáš 1982 1987 Č.Lípa USK Pha MT 00:51.88 00:51.17 00:51.17 60 81 0
2 15 57047 57071 ŠŤASTNÝ Jan ROLENC Ondřej 1970 1991 Pardub. Pardub. 1 00:54.37 00:51.72 00:51.72 53 69 0
3 5 103047 108045 RYGEL Marek VESELÝ Petr 1989 1976 KK Brno VSDK MT 00:50.96 00:51.91 00:51.91 47 0 50
4 4 52028 52035 SLANINA Vladimír SLANINA Vladimír 1994 1969 L.Žatec L.Žatec 1 00:54.77 00:53.18 00:53.18 42 57 0
5 1/ U23 1 1016 132053 JELÍNEK Filip KRISTEK Václav 1996 1996 Boh.Pha Val.Mez. MT 00:51.35 00:53.89 00:53.89 38 45 38
6 1/ DM 13 132020 132022 HENDRYCH Tomáš NACHTIGAL Richard 2000 2000 Val.Mez. Val.Mez. 2 00:55.23 00:55.99 00:55.99 34 0 26
7 1/ V 3 116009 103034 HOŘÍNEK Jaroslav REŽŇÁK Ladislav 1963 1966 Litovel KK Brno 1 00:56.15 00:56.09 00:56.09 31 0 14
8 2 24031 24032 JIRKA David ŠVADLENA Václav 1985 1985 Č.Kruml. Č.Kruml. 1 00:52.69 00:56.82 00:56.82 28 33 0
9 2/ DM 8 60040 60055 KOBLÍŽEK Daniel VESELÝ František 2000 2000 Trutnov Trutnov 3 00:58.97 00:55.73 00:55.73 25 21 0
10 11 1018 1038 JELÍNEK Šimon ŠŤASTNÝ Michal 1994 1965 Boh.Pha Boh.Pha 1 00:56.22 00:57.07 00:57.07 22 9 0
11 1/ DS 7 12016 49018 KRČ Ladislav KYZLÍK Milan 1999 1999 Dukla B. Roudnice 3 00:56.96 00:57.37 00:57.37 20 3 0
12 2/ DS 14 57005 129014 RUFFER Matěj WALTER Jakub 1999 1998 Pardub. Šumperk 2 00:57.51 01:00.28 01:00.28 18 2 8
13 3/ DM 9 64002 64003 HRNČÍŘ Jakub HRNČÍŘ Vojtěch 2001 2001 Vys.Mýto Vys.Mýto 3 01:05.80 01:03.49 01:03.49 16 1 0
14 1/ ZS 12 132005 132004 SMILEK Jiří ŠVÉDA Daniel 2003 2002 Val.Mez. Val.Mez. 3 01:15.88 01:03.72 01:03.72 14 0 2
15 2/ ZS 10 119159 119143 JANŮ Filip HALA Jiří 2002 2002 Olomouc Olomouc 3 01:04.26 01:04.08 01:04.08 12 0 1

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 1/ DM 97 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 3 01:02.65 01:04.53 01:04.53 60 0 3
2 92 57074 VALÍKOVÁ Radka 1991 Pardub. 1 01:05.86 01:07.99 01:07.99 53 36 0
3 1/ DS 96 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. MT 01:01.28 01:10.13 01:10.13 47 24 0
4 1/ U23 94 24063 MAŠÍNOVÁ Marie 1997 Č.Kruml. 2 01:06.79 DNF DNF 42 12 0
5 2/ DM 95 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 2 01:08.97 01:06.00 01:06.00 38 6 0
6 1/ ZS 93 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 3 01:10.21 01:09.64 01:09.64 34 0 2
7 2/ ZS 91 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 01:28.41 01:46.70 01:46.70 31 0 1