Výsledková listina

Závod7. ČP ve sjezdu - sprint
Číslo16113
Datum20.08.16
Ředitel závoduLukáš Novosad
Vrchní rozhodčíLibuše Rolečková
Disciplínasprint
OrganizátorSK Vltava Č. Krumlov z.s.

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 1/ U23 3 52028 SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec MT 01:53.85 01:53.49 01:53.49 60 182 0
2 1 57071 ROLENC Ondřej 1991 Pardub. MT 01:54.57 01:54.84 01:54.84 53 170 0
3 2/ U23 13 132053 KRISTEK Václav 1996 Val.Mez. 1 01:56.18 01:56.50 01:56.50 47 0 36
4 2 24012 HALEŠ Antonín 1992 Č.Kruml. MT 01:55.22 01:56.69 01:56.69 42 158 0
5 1/ DS 7 116061 ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel 1 01:54.98 01:56.92 01:56.92 38 0 24
6 1/ VM 6 24001 NOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml. 1 01:57.96 01:58.26 01:58.26 34 146 0
7 21 103047 RYGEL Marek 1989 KK Brno 01:56.35 01:58.64 01:58.64 31 0 12
8 3/ U23 4 64021 SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 1 02:00.03 02:02.58 02:02.58 28 134 0
9 2/ VM 11 57011 PISCHEK Jan 1977 Pardub. 1 02:01.30 02:00.84 02:00.84 25 122 0
10 1/ V 14 57047 ŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub. 1 02:03.40 02:02.95 02:02.95 22 110 0
11 16 A001 GWENDAL Duchet 1979 AS Gerardmer 02:01.36 02:03.29 02:03.29 0 0 0
12 2/ DS 15 24006 KLÍMA Jan 1998 Č.Kruml. 1 02:02.09 02:03.79 02:03.79 20 98 0
13 3/ DS 23 24015 SKOŘEPA Vojtěch 1999 Č.Kruml. 1 02:03.84 02:04.74 02:04.74 18 86 0
14 4/ DS 12 57005 RUFFER Matěj 1999 Pardub. 2 02:03.75 02:05.49 02:05.49 16 74 0
15 8 24031 JIRKA David 1985 Č.Kruml. 1 02:01.06 02:05.54 02:05.54 14 62 0
16 5 24043 NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml. 1 02:00.77 02:06.34 02:06.34 12 50 0
17 4/ U23 20 64038 JÍLEK Jan 1993 Vys.Mýto 1 02:09.79 02:09.83 02:09.83 10 38 0
18 5/ U23 10 116049 ŠOTOLA Karel 1997 Litovel 1 02:07.56 02:11.59 02:11.59 9 0 0
19 18 64033 ŠILAR Jakub 1987 Vys.Mýto 2 02:14.33 02:12.83 02:12.83 8 26 0
20 1/ ZS 17 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 3 02:19.40 02:30.14 02:30.14 7 14 0
21 2/ ZS 19 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 02:33.55 02:44.66 02:44.66 6 8 0
22 9 24032 ŠVADLENA Václav 1985 Č.Kruml. 1 02:06.29 03:03.92 03:03.92 5 2 0
23 22 57074 VALÍKOVÁ Radka 1991 Pardub. 1 02:25.87 DNS DNS 0 0 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 1/ U23 12 39013 PAĎOUROVÁ Klára 1994 Loko Plz 1 02:01.68 01:57.92 01:57.92 60 66 0
2 1/ DS 1 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. MT 01:58.43 01:58.95 01:58.95 53 54 0
3 2/ DS 9 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno MT 01:57.74 01:59.39 01:59.39 47 0 120
4 1/ DM 13 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 02:01.20 02:00.09 02:00.09 42 0 108
5 2/ U23 5 116072 ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 Litovel MT 02:05.05 02:01.58 02:01.58 38 0 96
6 2/ DM 4 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 1 02:07.11 02:02.17 02:02.17 34 42 0
7 3/ DM 14 116081 DIMOVOVÁ Viktorie 2000 Litovel 1 02:06.77 02:05.07 02:05.07 31 0 84
8 3/ U23 2 121047 BROŽOVÁ Tereza 1996 KK Opava 1 02:04.64 DNF DNF 28 0 72
9 4/ DM 6 116082 DIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel 1 02:07.25 02:04.95 02:04.95 25 0 60
10 4/ U23 3 24063 MAŠÍNOVÁ Marie 1997 Č.Kruml. 1 02:08.75 02:06.49 02:06.49 22 30 0
11 3/ DS 7 132034 BAYEROVÁ Barbora 1998 Val.Mez. 1 02:08.03 02:07.79 02:07.79 20 0 48
12 5/ DM 17 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 02:11.82 02:11.78 02:11.78 18 0 36
13 4/ DS 16 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 2 02:22.20 02:14.14 02:14.14 16 18 0
14 1/ VM 10 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 1 02:14.12 02:15.34 02:15.34 14 0 24
15 1/ V 11 48072 TYKALOVÁ Jana 1968 Klášter. 1 02:25.25 DNF DNF 12 0 12
15 2/ VM 15 119019 HALAŠKOVÁ Petra 1974 Olomouc 1 02:10.58 DNS DNS 0 0 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 1/ VM 1 12007 MRŮZEK Kamil 1977 Dukla B. MT 01:51.23 01:50.26 01:50.26 75 109 0
2 1/ U23 4 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno 1 01:52.32 01:50.66 01:50.66 68 0 82
3 2/ U23 2 119140 HRIC Filip 1993 Olomouc 2 01:51.35 01:51.51 01:51.51 62 0 70
4 1/ DM 15 60040 KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 2 01:54.03 01:52.15 01:52.15 57 97 0
5 2/ VM 17 60030 MAREK Aleš 1978 Trutnov 2 01:52.65 01:52.68 01:52.68 53 85 0
6 3/ VM 6 55020 POLÍVKA Radek 1980 Sláv.HK 1 01:53.48 01:53.20 01:53.20 49 73 0
7 3/ U23 25 20008 NACHTIGAL Jiří 1997 Chomutov 1 01:54.75 01:53.91 01:53.91 46 61 0
8 4/ U23 8 119002 NEUBERT Adam 1997 Olomouc 1 01:54.96 01:54.97 01:54.97 43 0 58
9 1/ V 16 119040 KRATOCHVÍL Petr 1971 Olomouc 1 01:58.22 01:57.27 01:57.27 40 0 46
10 1/ DS 19 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 2 01:59.52 01:57.75 01:57.75 37 49 0
11 31 48073 TYKAL Jiří 1992 Klášter. 2 02:02.00 01:56.94 01:56.94 35 43 0
12 2/ DS 18 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 2 02:01.39 02:01.18 02:01.18 33 37 0
13 2/ DM 22 63058 ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 2 02:02.07 02:01.60 02:01.60 31 31 0
14 2/ V 5 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 1 02:02.52 02:02.66 02:02.66 29 25 0
15 3/ DM 26 60055 VESELÝ František 2000 Trutnov 3 02:06.84 02:03.00 02:03.00 27 19 0
16 4/ DM 10 64042 VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto 2 02:06.82 02:03.44 02:03.44 25 13 0
17 1/ ZS 21 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 02:13.76 02:03.84 02:03.84 23 0 40
18 2/ ZS 32 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 02:05.01 02:04.76 02:04.76 21 0 34
19 1/ VS 9 112014 HRABEC Bohumil 1960 Kroměříž 2 02:14.80 02:06.88 02:06.88 19 0 28
20 23 112046 LIGURSKÝ Ivo 1990 Kroměříž 2 02:07.04 02:09.93 02:09.93 17 0 22
21 3/ V 11 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 1 02:10.79 02:10.44 02:10.44 15 7 0
22 3/ ZS 24 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 2 02:21.85 02:11.68 02:11.68 14 0 16
23 5/ DM 33 24053 KLEIN Pavel 2001 Č.Kruml. 2 02:08.06 02:11.74 02:11.74 13 1 0
24 4/ ZS 12 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3 02:28.14 02:13.50 02:13.50 12 0 10
25 6/ DM 27 129013 WALTER David 2001 Šumperk 2 02:43.85 02:16.72 02:16.72 11 0 4
26 5/ ZS 13 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 3 02:28.92 02:17.18 02:17.18 10 0 3
27 6/ ZS 29 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 02:19.34 02:22.37 02:22.37 9 0 2
28 7/ ZS 14 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 3 02:19.44 DNF DNF 8 0 1
29 U23 20 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2 DNS-A DNS-A DNS-A 0 0 0
30 DS 7 12062 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Dukla B. 1 DNS-A DNS-A DNS-A 0 0 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 10 103047 108045 RYGEL Marek VESELÝ Petr 1989 1976 KK Brno VSDK MT 01:55.30 01:52.62 01:52.62 60 0 61
2 13 57071 57047 ROLENC Ondřej ŠŤASTNÝ Jan 1991 1970 Pardub. Pardub. 1 01:54.40 01:53.71 01:53.71 53 114 0
3 2 24012 24043 HALEŠ Antonín NOVÁK Martin 1992 1991 Č.Kruml. Č.Kruml. 1 01:54.49 01:54.24 01:54.24 47 102 0
4 1/ U23 1 1016 132053 JELÍNEK Filip KRISTEK Václav 1996 1996 Boh.Pha Val.Mez. MT 01:56.61 01:55.11 01:55.11 42 90 49
5 11 43008 9100 ŠRÁMEK Michal TOMEK Lukáš 1982 1987 Č.Lípa USK Pha MT 01:53.40 01:56.10 01:56.10 38 78 0
6 2/ U23 7 116061 116049 ŠMOLDAS Michal ŠOTOLA Karel 1998 1997 Litovel Litovel 1 01:59.43 01:58.85 01:58.85 34 0 37
7 3 57059 119020 UNCAJTÍK Lukáš LISICKÝ David 1984 1981 Pardub. Olomouc 1 01:58.95 01:59.75 01:59.75 31 66 25
8 1/ V 5 1038 1128 ŠŤASTNÝ Michal MORNŠTEJN Roman 1965 1969 Boh.Pha Boh.Pha 1 01:59.43 02:01.86 02:01.86 28 54 0
9 2/ V 6 116009 103034 HOŘÍNEK Jaroslav REŽŇÁK Ladislav 1963 1966 Litovel KK Brno 1 02:02.57 02:00.10 02:00.10 25 0 13
10 8 24032 24031 ŠVADLENA Václav JIRKA David 1985 1985 Č.Kruml. Č.Kruml. 1 02:01.23 02:00.36 02:00.36 22 42 0
11 3/ U23 4 64021 64038 SUCHÁNEK Daniel JÍLEK Jan 1993 1993 Vys.Mýto Vys.Mýto 1 01:59.44 02:01.00 02:01.00 20 30 0
12 9 52028 52035 SLANINA Vladimír SLANINA Vladimír 1994 1969 L.Žatec L.Žatec 1 02:02.64 02:01.15 02:01.15 18 18 0
13 3/ V 12 7041 7047 JINDRÁK Petr OLIVERIUS Jan 1969 1967 Tech.Pha Tech.Pha 2 02:02.98 02:06.57 02:06.57 16 6 0
14 1/ DM 14 132020 132022 HENDRYCH Tomáš NACHTIGAL Richard 2000 2000 Val.Mez. Val.Mez. 3 02:05.81 02:06.63 02:06.63 14 0 1