Výsledková listina

Závod6. ČP ve slalomu
Číslo16112
Datum21.08.16
Ředitel závoduJakub Bican
Vrchní rozhodčíJana Macíková
Disciplínaslalom
OrganizátorSK VS Č. Budějovice

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 8 9152 ŘÍHA Martin 1992 USK Pha 1 124.13 2 126.13 119.81 0 119.81 119.81 75
2 5 12029 RAK Tomáš 1989 Dukla B. 1 125.53 0 125.53 120.23 0 120.23 120.23 68
3 1/ VM 2 9035 JEŽEK Stanislav 1976 USK Pha MT 121.01 2 123.01 118.52 2 120.52 120.52 62
4 6 12020 JORDÁN František 1991 Dukla B. 1 123.41 0 123.41 120.55 0 120.55 120.55 57
5 42 A002 BEŇUŠ Matěj 0 SVK 118.37 2 120.37 118.65 2 120.65 120.65 0
6 40 A001 MARTIKÁN Michal 0 SVK 124.12 0 124.12 120.03 2 122.03 122.03 0
7 3 12039 JÁNĚ Michal 1986 Dukla B. MT 121.40 6 127.40 117.88 6 123.88 123.88 53
8 1/ DS 27 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 2+ 127.62 2 129.62 124.37 0 124.37 124.37 49
9 2/ VM 4 9033 MAŠEK Jan 1978 USK Pha 1 126.85 2 128.85 123.23 2 125.23 125.23 46
10 2/ DS 10 119117 CHALOUPKA Václav 1998 Olomouc 1 124.73 2 126.73 123.30 2 125.30 125.30 43
11 41 A003 ROISIN Lucas 97 FRA 124.43 2 126.43 119.43 6 125.43 125.43 0
12 17 12044 FOUKAL Pavel 1987 Dukla B. 1 128.04 0 128.04 126.51 0 126.51 126.51 40
13 12 9001 BUSTA Jan 1989 USK Pha 1 126.51 0 126.51 125.79 2 127.79 127.79 37
14 3/ DS 13 12031 LERCH Adam 1998 Dukla B. 1 135.29 54 189.29 123.24 0 123.24 123.24 35
15 16 9021 HAVLÍČEK Jan 1982 USK Pha 1 134.33 4 138.33 128.68 0 128.68 128.68 33
16 4/ DS 9 9081 LHOTA Matyáš 1999 USK Pha 1 129.58 102 231.58 129.75 0 129.75 129.75 31
17 18 9098 MALÝ Vojtěch 1986 USK Pha 1 130.01 2 132.01 128.32 50 178.32 132.01 29
18 5/ DS 15 12014 HEGER Tomáš 1998 Dukla B. 1 131.40 2 133.40 133.60 2 135.60 133.40 27
19 1/ U23 11 9038 VĚTROVSKÝ Jan 1997 USK Pha 1 123.75 10 133.75 4 999 999.00 133.75 25
20 6/ DS 22 119105 NOVOTNÝ Jan 1998 Olomouc 2+ 134.42 6 140.42 131.64 4 135.64 135.64 23
21 2/ U23 20 9056 SVOBODA Adam 1994 USK Pha 1 132.85 110 242.85 134.38 2 136.38 136.38 21
22 7/ DS 32 9017 KAMINSKÝ Jan 1999 USK Pha 2+ 173.90 102 275.90 136.54 0 136.54 136.54 19
23 19 14029 PEŠEK Michal 1992 Kralupy 1 133.08 52 185.08 134.69 2 136.69 136.69 17
24 3/ U23 26 9037 PEXA Jakub 1994 USK Pha 2+ 141.88 4 145.88 137.05 2 139.05 139.05 15
25 3/ VM 28 12030 RAŠEK Michal 1977 Dukla B. 2+ 153.79 50 203.79 140.80 0 140.80 140.80 14
26 4/ VM 24 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 145.22 58 203.22 140.91 2 142.91 142.91 13
27 1/ DM 35 66016 WENDL Denis 2000 Horš.Týn 2+ 139.94 4 143.94 138.65 8 146.65 143.94 12
28 2/ DM 39 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2 149.93 8 157.93 136.44 10 146.44 146.44 11
29 3/ DM 37 119097 NOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc 2 144.52 2 146.52 147.24 52 199.24 146.52 10
30 8/ DS 34 125041 PŘIKRYL Matěj 1999 VSKRájec 2+ 166.95 62 228.95 148.58 2 150.58 150.58 9
31 4/ U23 33 23039 POSPÍCHAL Radek 1994 SKVS ČB 2+ 149.15 6 155.15 4 999 999.00 155.15 8
32 1 9032 GEBAS Vítězslav 1984 USK Pha MT 124.89 50 174.89 4 999 999.00 174.89 7
33 4/ DM 21 12019 HEGER Vojtěch 2000 Dukla B. 2+ 134.49 52 186.49 135.60 108 243.60 186.49 6
34 1/ V 30 97021 KUČERA Tomáš 1970 RK Troja 2+ 155.95 106 261.95 148.08 56 204.08 204.08 5
35 5/ VM 38 78005 PRCHLÍK Jiří 1978 L.Tábor 2+ 178.29 156 334.29 4 999 999.00 334.29 4
36 DS 31 23035 CEPEK Matěj 1998 SKVS ČB 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
37 29 97014 HROBSKÝ Milan 1983 RK Troja 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
38 U23 23 12033 MRŮZEK Jakub 1995 Dukla B. 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
39 DS 14 9082 PŘÍHODA Matouš 1998 USK Pha 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
40 U23 7 9068 ROHAN Lukáš 1995 USK Pha 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1/ U23 9 42027 GALUŠKOVÁ Karolína 1995 Sušice 1 125.95 4 129.95 125.26 0 125.26 125.26 75
2 1 9150 KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 USK Pha MT 125.17 0 125.17 124.46 2 126.46 126.46 68
3 1/ DS 5 49027 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Roudnice 1 133.58 0 133.58 128.27 0 128.27 128.27 62
4 1/ DM 16 42031 GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice 2+ 130.25 8 138.25 128.99 0 128.99 128.99 57
5 2 9013 VOJTOVÁ Veronika 1990 USK Pha MT 129.50 0 129.50 130.28 0 130.28 130.28 53
6 1/ V 4 12008 HILGERTOVÁ Štěpána 1968 Dukla B. 1 132.43 2 134.43 129.71 2 131.71 131.71 49
7 36 12045 ORNSTOVÁ Eva 1989 Dukla B. 2 130.85 0 130.85 130.76 2 132.76 132.76 46
8 2/ U23 6 12012 ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 Dukla B. 1 138.62 2 140.62 135.09 2 137.09 137.09 43
9 2/ DS 11 9070 DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha 1 135.92 4 139.92 135.41 2 137.41 137.41 40
10 10 9031 HOŠKOVÁ Kateřina 1985 USK Pha 1 136.13 2 138.13 4 999 999.00 999.00 37
11 2/ DM 20 9105 DUŠKOVÁ Michala 2000 USK Pha 2+ 139.48 6 145.48 134.94 4 138.94 138.94 35
12 3/ DM 18 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 2+ 143.04 4 147.04 138.29 2 140.29 140.29 33
13 1/ ZS 29 187005 NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 Stonava 2+ 138.88 2 140.88 149.05 58 207.05 140.88 31
14 3/ U23 8 121022 FOLTYSOVÁ Sabina 1996 KK Opava 1 136.95 4 140.95 4 999 999.00 140.95 29
15 3/ DS 12 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 137.36 50 187.36 139.43 4 143.43 143.43 27
16 4/ DM 14 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 148.69 56 204.69 139.79 6 145.79 145.79 25
17 2/ ZS 28 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 139.99 6 145.99 148.18 2 150.18 145.99 23
18 5/ DM 17 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 142.22 102 244.22 147.04 0 147.04 147.04 21
19 4/ U23 15 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 1 151.00 2 153.00 143.59 102 245.59 153.00 19
20 4/ DS 27 119158 HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc 2+ 151.97 6 157.97 168.11 104 272.11 157.97 17
21 3/ ZS 19 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 160.03 106 266.03 156.14 6 162.14 162.14 15
22 4/ ZS 33 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 159.68 6 165.68 149.28 104 253.28 165.68 14
23 1/ VM 24 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 164.64 52 216.64 166.77 0 166.77 166.77 13
24 5/ DS 13 119090 HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc 1 138.71 52 190.71 154.74 52 206.74 190.71 12
25 5/ U23 31 52082 KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 L.Žatec 2+ 182.35 12 194.35 185.52 54 239.52 194.35 11
26 30 14038 ZÝKOVÁ Barbora 1990 Kralupy 2+ 197.06 114 311.06 176.52 56 232.52 232.52 10
27 2/ V 32 9004 ZEMANOVÁ Jana 1969 USK Pha 2+ 155.50 100 255.50 152.18 112 264.18 255.50 9
28 6/ DS 34 119078 POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 Olomouc 2+ 169.61 102 271.61 173.18 258 431.18 271.61 8

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 2 12022 12023 KARLOVSKÝ Ondřej JÁNĚ Jakub 1991 1990 Dukla B. Dukla B. MT 127.16 0 127.16 123.88 2 125.88 125.88 60
2 1 12024 12025 KAŠPAR Jonáš ŠINDLER Marek 1991 1992 Dukla B. Dukla B. MT 124.74 0 124.74 124.11 6 130.11 130.11 53
3 4 9160 9173 KOPLÍK Tomáš VRZÁŇ Jakub 1986 1987 USK Pha USK Pha 1 132.55 2 134.55 131.12 2 133.12 133.12 47
4 1/ DS 21 12019 12014 HEGER Vojtěch HEGER Tomáš 2000 1998 Dukla B. Dukla B. 2 138.00 0 138.00 133.30 2 135.30 135.30 42
5 13 23039 23133 POSPÍCHAL Radek WEBER Oldřich 1994 1987 SKVS ČB SKVS ČB 1 152.29 4 156.29 141.76 4 145.76 145.76 38
6 2/ DS 15 12061 12062 ZAPLETAL Mikuláš ZAPLETAL Vojtěch 2000 1998 Dukla B. Dukla B. 2 143.05 4 147.05 146.94 2 148.94 148.94 34
7 3/ DS 12 119122 119097 VRUBLOVSKÝ Jan NOVOTNÝ Petr 1999 2000 Olomouc Olomouc 1 150.76 4 154.76 142.41 8 150.41 150.41 31
8 10 9047 132040 GOTVALD Robert FUSEK Radomír 1990 1990 USK Pha Val.Mez. 1 153.30 8 161.30 146.23 8 154.23 154.23 28
9 11 12049 12009 SUCHÝ Ondřej SUCHÝ Matěj 1979 1986 Dukla B. Dukla B. 1 152.49 8 160.49 171.23 56 227.23 227.23 25
10 5 9014 9048 HRADÍLEK Václav VLČEK Jan 1982 1990 USK Pha USK Pha 1 137.35 4 141.35 4 999 999.00 999.00 22
11 1/ DM 19 36019 66016 POHANKA Vítek WENDL Denis 2000 2000 Klatovy Horš.Týn 2 158.57 8 166.57 166.96 10 176.96 166.57 20
12 1/ V 14 77003 8010 KLIMUŠKIN Pavel KAŠPAR Martin 1964 1967 Kotva B. SKŽižkov 1 169.17 14 183.17 149.69 206 355.69 183.17 18
13 16 48068 48081 VOLÁK Jaroslav KOČÍ Martin 1990 1991 Klášter. Klášter. 2 164.92 58 222.92 151.96 164 315.96 222.92 16
14 20 14025 14027 ŠUPOLÍK Luboš ŠEBA Patrik 1992 1992 Kralupy Kralupy 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
15 DS 7 121007 121033 MRŮZEK Vojta KAŠPAR Albert 1998 1998 KK Opava KK Opava 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
16 U23 6 121030 121032 MRÁZEK Jan ROUSEK Tomáš 1998 1997 KK Opava KK Opava 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
17 U23 3 9038 9077 VĚTROVSKÝ Jan MATĚJKA Michael 1997 1997 USK Pha USK Pha MT 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 2 9042 HRADÍLEK Vavřinec 1987 USK Pha MT 112.25 6 118.25 110.36 0 110.36 110.36 75
2 7 9044 CVIKL Ondřej 1992 USK Pha 1 111.91 0 111.91 111.80 0 111.80 111.80 68
3 4 9055 TUNKA Ondřej 1990 USK Pha 1 113.44 2 115.44 108.10 4 112.10 112.10 62
4 6 12036 ORNST Zdeněk 1990 Dukla B. 1 114.12 0 114.12 112.05 2 114.05 114.05 57
5 1/ DS 30 9085 ŽÍŽALA Josef 1999 USK Pha 2+ 119.18 0 119.18 116.70 0 116.70 116.70 53
6 2/ DS 29 9064 KOŘÍNEK Vilém 1999 USK Pha 2+ 119.03 0 119.03 117.85 2 119.85 119.85 49
7 1/ U23 16 9040 PECHLÁT Hynek 1995 USK Pha 1 117.86 2 119.86 118.21 2 120.21 120.21 46
8 1/ DM 19 49042 ZIMA Tomáš 2000 Roudnice 1 119.02 0 119.02 120.85 2 122.85 122.85 43
9 2/ U23 13 9077 MATĚJKA Michael 1997 USK Pha 1 115.55 2 117.55 129.05 0 129.05 129.05 40
10 11 49047 ZAJÍC Ondřej 1990 Roudnice 1 115.47 4 119.47 112.62 52 164.62 164.62 37
11 51 A004 PRIGENT Edgar 97 FRA 113.24 2 115.24 115.53 50 165.53 165.53 0
12 39 9053 BUCHTEL Michal 1986 USK Pha 2 120.15 2 122.15 115.23 0 115.23 115.23 35
13 10 12028 KUBRIČAN Lukáš 1984 Dukla B. 1 119.12 4 123.12 115.74 0 115.74 115.74 33
14 1/ ZS 49 23054 KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB 2 122.92 52 174.92 117.82 0 117.82 117.82 31
15 3/ U23 14 9172 PETŘÍČEK Vojtěch 1994 USK Pha 1 120.00 0 120.00 121.91 0 121.91 120.00 29
16 4/ U23 22 9030 PETŘÍK Matouš 1997 USK Pha 2+ 122.19 2 124.19 118.54 2 120.54 120.54 27
17 2/ DM 40 14043 BÁRTA Jan 2000 Kralupy 2 121.04 0 121.04 119.09 4 123.09 121.04 25
18 33 10013 ABRAHAM Tomáš 1992 Benátky 2+ 119.21 2 121.21 119.32 50 169.32 121.21 23
19 28 9165 CHMÁTAL Petr 1990 USK Pha 2+ 119.54 2 121.54 142.83 102 244.83 121.54 21
20 3/ DS 27 121030 MRÁZEK Jan 1998 KK Opava 2+ 118.31 4 122.31 126.02 6 132.02 122.31 19
21 1/ VM 18 9006 BÍLÝ Petr 1981 USK Pha 1 120.35 2 122.35 138.16 50 188.16 122.35 17
22 5/ U23 23 23040 ZVOLÁNEK Jan 1995 SKVS ČB 2+ 120.47 2 122.47 131.15 4 135.15 122.47 15
23 6/ U23 12 12059 BINČÍK Petr 1994 Dukla B. 1 122.55 6 128.55 118.88 4 122.88 122.88 14
24 3/ DM 44 12061 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Dukla B. 2 125.80 0 125.80 123.05 0 123.05 123.05 13
25 9 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 1 116.85 102 218.85 119.75 4 123.75 123.75 12
26 4/ DS 34 9163 ŠODEK Petr 1998 USK Pha 2+ 124.31 4 128.31 119.78 4 123.78 123.78 11
27 7/ U23 42 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 122.91 4 126.91 122.38 2 124.38 124.38 10
28 24 121040 ŽÁK Jiří 1986 KK Opava 2+ 124.46 0 124.46 125.73 2 127.73 124.46 9
29 2/ VM 26 14017 PRELL Pavel 1976 Kralupy 2+ 131.60 6 137.60 120.70 4 124.70 124.70 8
30 5/ DS 35 12062 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Dukla B. 2+ 125.82 6 131.82 123.21 2 125.21 125.21 7
31 4/ DM 48 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 130.81 2 132.81 125.58 0 125.58 125.58 6
32 3 9091 PŘINDIŠ Vít 1989 USK Pha MT 126.95 2 128.95 4 999 999.00 128.95 5
33 8/ U23 45 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno 2+ 131.36 2 133.36 127.07 2 129.07 129.07 4
34 9/ U23 21 14014 ŠUPOLÍK Pavel 1997 Kralupy 2+ 129.26 0 129.26 129.72 2 131.72 129.26 3
35 10/ U23 17 103020 HOŠEK Ondřej 1995 KK Brno 1 127.79 2 129.79 135.13 52 187.13 129.79 2
36 6/ DS 41 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 125.93 4 129.93 144.24 6 150.24 129.93 1
37 3/ VM 43 42020 TAIŠL Filip 1976 Sušice 2+ 128.15 2 130.15 4 999 999.00 130.15 0
38 4/ VM 37 53002 LÁSKO Jan 1977 Dv.Král. 2+ 129.37 2 131.37 4 999 999.00 131.37 0
39 5/ VM 38 23028 MULAČ Viktor 1975 SKVS ČB 2+ 155.19 6 161.19 129.33 4 133.33 133.33 0
40 11/ U23 36 17027 PETERKA Adam 1996 Rakovník 2+ 132.80 2 134.80 4 999 999.00 134.80 0
41 52 A005 GUERIN Grégoire 98 FRA 123.90 54 177.90 137.11 2 139.11 139.11 0
42 1/ V 46 187006 NEUGEBAUER Roman 1965 Stonava 2+ 136.96 6 142.96 4 999 999.00 142.96 0
43 8 12002 MASLAŇÁK Tomáš 1990 Dukla B. 1 115.64 50 165.64 4 999 999.00 165.64 0
44 1 12001 HILGERT Luboš 1986 Dukla B. MT 115.11 52 167.11 4 999 999.00 167.11 0
45 U23 50 122002 VAŠINA Jiří 1994 Ostrava 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
46 U23 31 121032 ROUSEK Tomáš 1997 KK Opava 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
47 25 42001 BENEŠ Jindřich 1985 Sušice 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
48 U23 20 12042 MAIKRANZ Alexandr 1997 Dukla B. 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
49 15 119060 KABRHEL Václav 1983 Olomouc 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp
1 1/ DS 3 49027 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Roudnice 1 144.75 2 146.75 140.17 0 140.17 140.17 60
2 2/ DS 7 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 142.77 2 144.77 143.61 0 143.61 143.61 53
3 2 12047 JANČOVÁ Monika 1992 Dukla B. MT 147.03 50 197.03 144.99 2 146.99 146.99 47
4 1/ DM 8 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 2+ 149.81 0 149.81 145.02 4 149.02 149.02 42
5 1/ ZS 12 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 159.52 108 267.52 158.21 4 162.21 162.21 38
6 2/ DM 5 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 162.95 56 218.95 160.62 4 164.62 164.62 34
7 1 9031 HOŠKOVÁ Kateřina 1985 USK Pha MT 143.84 4 147.84 146.89 52 198.89 198.89 31
8 1/ U23 6 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 1 155.39 58 213.39 151.65 54 205.65 205.65 28
9 3/ DS 14 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. 2+ 241.12 10 251.12 207.07 20 227.07 227.07 25
10 3/ DM 9 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 168.40 10 178.40 162.26 302 464.26 464.26 22
11 2/ ZS 15 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 201.68 106 307.68 173.17 10 183.17 183.17 20
12 4/ DM 11 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 160.59 260 420.59 199.97 60 259.97 259.97 18
13 5/ DM 13 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 175.67 208 383.67 4 999 999.00 383.67 16
14 U23 4 12064 MATULKOVÁ Jana 1996 Dukla B. 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0