Výsledková listina

ZávodSlalom O cenu Tyrolitu
Číslo16104
Datum07.08.2016
Ředitel závoduJiří Abraham
Vrchní rozhodčíZdeňka Rychterová
Disciplínaslalom
OrganizátorSK VS Karbo Benátky

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 PZZ 56 42006 GALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice 132.90 2 134.90 131.30 0 131.30 131.30 0
2 PZM 132 42025 ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 134.90 6 140.90 133.70 2 135.70 135.70 0
3 PZM 123 39033 PANZER Martin 2007 Loko Plz 140.10 6 146.10 137.30 0 137.30 137.30 0
4 PZM 133 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 143.60 0 143.60 138.80 0 138.80 138.80 0
5 PZM 125 11045 HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand 140.90 2 142.90 141.40 0 141.40 141.40 0
6 PZM 129 61038 BOHATÝ Oto 2007 Třebech. 138.80 4 142.80 139.70 2 141.70 141.70 0
7 PZM 121 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 141.10 2 143.10 140.40 2 142.40 142.40 0
8 PZM 138 30034 KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor 145.90 0 145.90 146.50 2 148.50 145.90 0
9 PZM 139 39014 VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz 149.80 2 151.80 146.30 2 148.30 148.30 0
10 PZM 136 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 148.80 2 150.80 147.60 2 149.60 149.60 0
11 PZZ 57 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 148.80 4 152.80 149.00 4 153.00 152.80 0
12 PZZ 59 66017 HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn 155.20 0 155.20 157.80 0 157.80 155.20 0
13 PZM 131 9153 SAIDL František 2006 USK Pha 157.00 52 209.00 152.70 4 156.70 156.70 0
14 PZZ 58 14011 ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 155.40 6 161.40 151.30 6 157.30 157.30 0
15 PZM 119 45012 INDRUCH Matěj 2006 KVS HK 183.00 6 189.00 162.80 0 162.80 162.80 0
16 PZM 126 30024 NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor 158.90 4 162.90 165.40 0 165.40 162.90 0
17 PZZ 61 23007 BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 166.30 2 168.30 166.20 0 166.20 166.20 0
18 PZM 134 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 184.90 2 186.90 169.30 2 171.30 171.30 0
19 PZM 130 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 180.70 0 180.70 169.50 2 171.50 171.50 0
20 PZM 127 11065 VONEŠ Jakub 2007 KK Brand 170.30 52 222.30 169.20 4 173.20 173.20 0
21 PZM 128 30033 VOLF Marek 2007 VS Tábor 134.80 154 288.80 171.40 4 175.40 175.40 0
22 PZM 137 45019 HAUCK Marek 2007 KVS HK 1 999 999.00 173.50 6 179.50 179.50 0
23 PZM 135 59024 NOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily 198.00 108 306.00 192.40 2 194.40 194.40 0
24 PZZ 54 49066 BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice 210.60 6 216.60 186.50 104 290.50 216.60 0
25 PZZ 55 45034 ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK 191.50 50 241.50 211.30 54 265.30 241.50 0
26 PZM 122 47005 PAJMA Lukáš 2008 Kadaň 276.10 104 380.10 244.00 4 248.00 248.00 0
27 PZM 141 35017 KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 195.00 56 251.00 160.50 150 310.50 251.00 0
28 PZZ 60 45033 ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 KVS HK 200.70 156 356.70 196.20 150 346.20 346.20 0
29 PZM 124 9036 ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
30 PZM 120 52026 PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 25 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2 104.30 0 104.30 106.30 6 112.30 104.30 108
2 1/ V 13 9060 POLLERT Jaroslav 1971 USK Pha 2 112.50 0 112.50 110.40 0 110.40 110.40 104
3 1/ VM 21 9095 JIRAS Marek 1976 USK Pha 2 112.20 0 112.20 110.70 0 110.70 110.70 100
4 2/ V 2 62010 MILLER Jan 1968 Turnov 2+ 114.10 0 114.10 114.30 0 114.30 114.10 96
5 1 14009 VANĚK Jiří 1987 Kralupy 2+ 115.30 0 115.30 120.10 0 120.10 115.30 92
6 2/ VM 3 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 116.50 0 116.50 116.60 0 116.60 116.50 88
7 3/ V 16 95002 VĚTROVSKÝ Jiří 1966 Zbraslav 2 118.60 0 118.60 117.10 0 117.10 117.10 84
8 3/ VM 9 34025 NOVÁČEK Michal 1977 Hubertus 2 119.10 2 121.10 117.70 0 117.70 117.70 80
9 4/ VM 11 45007 INDRUCH Jaromír 1976 KVS HK 2 121.60 0 121.60 118.70 0 118.70 118.70 76
10 1/ U23 4 62001 MILLER Jan 1997 Turnov 2 119.20 0 119.20 124.60 2 126.60 119.20 72
11 1/ ZS 40 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 3 119.00 2 121.00 119.40 4 123.40 121.00 68
12 4/ V 62 59022 LACINA Richard 1967 Semily 3 122.10 6 128.10 122.80 0 122.80 122.80 64
13 5/ V 10 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 125.60 0 125.60 122.90 0 122.90 122.90 60
13 5/ VM 19 185006 SVÍTIL Vladan 1974 Postřelm 2 127.60 2 129.60 122.90 0 122.90 122.90 56
15 6/ V 22 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 130.00 2 132.00 123.30 0 123.30 123.30 52
16 6 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 126.70 0 126.70 121.40 2 123.40 123.40 48
17 1/ DS 24 45017 SOUČEK Marek 1999 KVS HK 2 124.50 2 126.50 122.00 2 124.00 124.00 44
18 6/ VM 12 66002 HOJDA Ladislav 1973 Horš.Týn 2 126.10 0 126.10 122.40 2 124.40 124.40 40
18 7/ V 8 60001 BEIER Artur 1970 Trutnov 2 132.50 0 132.50 122.40 2 124.40 124.40 36
20 7/ VM 18 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 129.40 0 129.40 125.10 0 125.10 125.10 32
21 8/ VM 14 71002 HAUCK Marek 1977 Č.Skal. 2 125.30 0 125.30 125.70 2 127.70 125.30 28
22 2/ DM 37 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 3 125.10 4 129.10 125.60 2 127.60 127.60 24
23 1/ ZM 44 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 3 125.70 2 127.70 127.60 2 129.60 127.70 23
24 9/ VM 61 55034 POLÍVKA Karel 1978 Sláv.HK 128.30 2 130.30 134.90 2 136.90 130.30 22
25 3/ DM 35 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 3 132.70 4 136.70 128.80 2 130.80 130.80 21
25 1/ VS 17 60002 HÁK Jiří 1952 Trutnov 2 127.50 150 277.50 128.80 2 130.80 130.80 20
27 2/ ZS 42 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 3 129.50 2 131.50 134.30 50 184.30 131.50 19
28 8/ V 32 18001 KEŠ Miroslav 1967 Veselí/L 3 133.20 4 137.20 131.90 0 131.90 131.90 18
29 3/ ZS 39 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 3 136.00 2 138.00 130.90 2 132.90 132.90 17
30 2/ ZM 47 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3 147.60 8 155.60 134.50 0 134.50 134.50 16
31 9/ V 34 59002 BURIÁNEK Karel 1965 Semily 3 139.30 0 139.30 133.20 4 137.20 137.20 15
32 2/ VS 31 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 3 135.80 2 137.80 153.20 50 203.20 137.80 14
33 3/ ZM 45 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 3 138.70 0 138.70 136.90 2 138.90 138.70 13
34 4/ ZM 53 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 137.80 2 139.80 141.20 0 141.20 139.80 12
35 3/ VS 33 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 141.40 0 141.40 146.70 4 150.70 141.40 11
36 10/ V 28 60038 MÍL Pavel 1967 Trutnov 3 140.10 4 144.10 137.70 4 141.70 141.70 10
37 5/ ZM 43 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 143.10 0 143.10 143.50 0 143.50 143.10 9
38 4/ ZS 52 11016 PROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand 151.10 6 157.10 139.80 4 143.80 143.80 8
39 5/ ZS 51 185004 KRÁL Matěj 2002 Postřelm 169.50 0 169.50 143.90 0 143.90 143.90 7
39 4/ VS 23 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 141.90 2 143.90 114.90 102 216.90 143.90 6
41 2/ DS 60 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 139.90 156 295.90 145.40 2 147.40 147.40 5
42 6/ ZS 41 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 150.30 0 150.30 149.80 4 153.80 150.30 4
43 10/ VM 29 30022 VÁLEK Michal 1974 VS Tábor 3 146.40 6 152.40 150.00 4 154.00 152.40 3
44 7/ ZS 63 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 150.90 2 152.90 157.00 2 159.00 152.90 2
45 5/ VS 30 17007 HOLÝ Jiří 1957 Rakovník 3 152.30 2 154.30 4 999 999.00 154.30 1
46 6/ ZM 46 66024 HARTL Jakub 2004 Horš.Týn 3 157.20 4 161.20 166.50 10 176.50 161.20 0
47 7/ ZM 64 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 170.50 0 170.50 161.30 2 163.30 163.30 0
48 8/ ZM 56 24048 KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml. 166.40 2 168.40 165.80 2 167.80 167.80 0
49 9/ ZM 54 45022 DRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK 172.00 4 176.00 170.30 0 170.30 170.30 0
50 8/ ZS 50 14059 KAŠÁK Filip 2003 Kralupy 167.90 4 171.90 1 999 999.00 171.90 0
51 1/ PZ 59 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 170.00 2 172.00 172.80 0 172.80 172.00 0
52 10/ ZM 55 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 185.90 0 185.90 170.70 4 174.70 174.70 0
53 2/ PZ 57 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 193.60 0 193.60 178.70 4 182.70 182.70 0
54 3/ PZ 58 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 300.80 52 352.80 199.70 104 303.70 303.70 0
55 DM 49 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
56 VM 48 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
57 DM 38 8041 KAŠPAR Čeněk 2000 SKŽižkov 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
58 DM 36 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
59 27 45009 DAVID Ondřej 1984 KVS HK 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
60 ZS 26 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
61 VM 20 45001 INDRUCH Tomáš 1976 KVS HK 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
62 V 15 8010 KAŠPAR Martin 1967 SKŽižkov 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
63 V 7 30009 KELLER Miloslav 1962 VS Tábor 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
64 5 43008 ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 7 9059 PAVELKOVÁ Irena 1974 USK Pha 2 112.70 0 112.70 112.70 0 112.70 112.70 97
2 1/ DM 13 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 113.70 0 113.70 114.10 0 114.10 113.70 93
3 1 14040 KREJČOVÁ Kristýna 1991 Kralupy 2+ 119.20 0 119.20 114.30 0 114.30 114.30 89
4 1/ DS 9 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. 2 116.60 4 120.60 115.90 0 115.90 115.90 85
5 2/ DM 15 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2 115.50 2 117.50 118.00 0 118.00 117.50 81
6 2/ VM 2 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 115.70 2 117.70 119.10 0 119.10 117.70 77
7 16 10106 URBANOVÁ Miroslava 1988 Benátky 3 121.60 2 123.60 118.50 0 118.50 118.50 73
8 1/ ZS 38 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 3 123.90 2 125.90 119.30 0 119.30 119.30 69
9 3/ DM 12 49025 KYZLÍKOVÁ Monika 2001 Roudnice 2 126.40 0 126.40 119.10 2 121.10 121.10 65
10 2/ DS 10 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 122.90 4 126.90 121.40 0 121.40 121.40 61
10 4 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 126.20 2 128.20 121.40 0 121.40 121.40 57
12 2/ ZS 28 11032 CAPALINI Nicola 2002 KK Brand 3 121.80 4 125.80 119.60 2 121.60 121.60 53
13 3 9101 BAČÁKOVÁ Radka 1983 USK Pha 2 124.30 2 126.30 120.60 2 122.60 122.60 49
14 4/ DM 25 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 3 124.20 4 128.20 119.30 4 123.30 123.30 45
15 3/ ZS 37 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 3 126.20 2 128.20 123.40 0 123.40 123.40 41
16 4/ ZS 34 11059 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand 3 123.50 0 123.50 124.10 2 126.10 123.50 37
16 5/ ZS 29 43015 FILIPI Viktorie 2002 Č.Lípa 3 123.50 0 123.50 126.30 0 126.30 123.50 36
18 6/ ZS 36 43006 BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa 3 126.40 0 126.40 125.10 0 125.10 125.10 35
19 7/ ZS 26 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 3 125.40 0 125.40 125.40 2 127.40 125.40 34
20 5/ DM 14 52011 STRASSEROVÁ Bára 2001 L.Žatec 2 129.90 2 131.90 126.70 0 126.70 126.70 33
21 5 45023 ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 KVS HK 2 129.70 0 129.70 127.30 0 127.30 127.30 32
22 6/ DM 24 45028 KEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK 3 128.00 0 128.00 123.70 4 127.70 127.70 31
23 1/ V 8 42003 GALUŠKOVÁ Anna 1970 Sušice 2 127.90 0 127.90 124.40 4 128.40 127.90 30
24 8/ ZS 39 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 129.80 0 129.80 127.40 2 129.40 129.40 29
25 9/ ZS 31 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 3 128.80 2 130.80 128.70 2 130.70 130.70 28
26 10/ ZS 27 43014 HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa 3 138.20 2 140.20 129.30 2 131.30 131.30 27
27 1/ ZM 45 43005 BEDNÁŘOVÁ Markéta 0 Č.Lípa 3 139.00 4 143.00 130.80 2 132.80 132.80 26
28 7/ DM 11 9071 DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 USK Pha 2 125.00 8 133.00 124.20 56 180.20 133.00 25
29 3/ VM 19 59008 LACINOVÁ Leona 1974 Semily 3 131.50 2 133.50 142.30 10 152.30 133.50 24
30 11/ ZS 35 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3 131.90 2 133.90 133.70 2 135.70 133.90 23
31 8/ DM 23 10110 DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky 3 148.90 50 198.90 132.30 2 134.30 134.30 22
32 2/ ZM 43 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3 135.30 4 139.30 132.90 2 134.90 134.90 21
33 3/ ZM 47 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 3 140.40 0 140.40 135.10 0 135.10 135.10 20
34 4/ VM 6 47013 ČERNÁ Lucie 1977 Kadaň 2 137.00 0 137.00 134.10 2 136.10 136.10 19
35 12/ ZS 41 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 3 134.20 2 136.20 134.10 6 140.10 136.20 18
36 2/ V 62 59045 ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 Semily 3 139.50 0 139.50 138.90 0 138.90 138.90 17
37 5/ VM 20 34016 NOVÁČKOVÁ Karolina 1978 Hubertus 3 139.10 0 139.10 140.40 2 142.40 139.10 16
38 9/ DM 22 11033 KOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK Brand 3 166.90 4 170.90 137.20 2 139.20 139.20 15
39 4/ ZM 46 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 3 138.60 2 140.60 146.70 0 146.70 140.60 14
40 3/ DS 21 24052 MANOVÁ Štěpánka 1999 Č.Kruml. 3 140.10 152 292.10 141.70 0 141.70 141.70 13
41 13/ ZS 30 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 137.80 4 141.80 140.30 4 144.30 141.80 12
42 17 14053 KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 Kralupy 3 143.40 6 149.40 141.90 0 141.90 141.90 11
43 1/ U23 50 59011 BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 Semily 141.60 2 143.60 142.70 0 142.70 142.70 10
44 5/ ZM 48 45024 SOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK 3 142.10 2 144.10 139.00 4 143.00 143.00 9
45 2/ U23 49 34031 MAŠKOVÁ Kateřina 1995 Hubertus 143.30 0 143.30 139.90 4 143.90 143.30 8
46 10/ DM 51 59046 ROZTOČILOVÁ Dominika 2001 Semily 137.80 156 293.80 145.20 0 145.20 145.20 7
47 14/ ZS 33 24009 HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 156.70 0 156.70 145.30 0 145.30 145.30 6
48 4/ DS 63 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 3 142.50 4 146.50 147.50 2 149.50 146.50 5
49 6/ ZM 42 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 144.60 2 146.60 148.70 0 148.70 146.60 4
50 15/ ZS 32 23068 BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB 3 151.10 0 151.10 148.30 2 150.30 150.30 3
51 64 91004 ŠINDELÁŘOVÁ Lenka 1989 Heletag 150.60 0 150.60 151.20 4 155.20 150.60 2
52 7/ ZM 44 42041 PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice 3 149.20 6 155.20 163.80 2 165.80 155.20 1
53 18 47003 PAJMOVÁ Jana 1984 Kadaň 3 161.10 6 167.10 167.40 54 221.40 167.10 0
54 8/ ZM 53 9034 KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha 206.10 4 210.10 184.30 4 188.30 188.30 0
55 9/ ZM 52 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 178.40 110 288.40 1 999 999.00 288.40 0
56 16/ ZS 40 61042 KLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 5 10003 10013 ABRAHAM Tomáš ABRAHAM Tomáš 1969 1992 Benátky Benátky 2 124.90 2 126.90 4 999 999.00 126.90 41
2 2/ DS 15 24017 24034 PALOUDOVÁ Anežka PALOUDOVÁ Karolína 1999 2000 Č.Kruml. Č.Kruml. 3 159.40 6 165.40 133.10 0 133.10 133.10 33
3 1/ DS 11 12016 11017 KRČ Ladislav ŠULC Karel 1999 2000 Dukla B. KK Brand 3 133.40 4 137.40 131.70 2 133.70 133.70 29
4 1/ V 8 42019 17007 PECHLÁT Hynek HOLÝ Jiří 1971 1957 Sušice Rakovník 2 138.60 2 140.60 135.30 0 135.30 135.30 25
5 1/ VM 9 30022 30011 VÁLEK Michal KUBEŠ Vladimír 1974 1961 VS Tábor VS Tábor 2 143.00 6 149.00 138.50 0 138.50 138.50 21
6 1/ VS 7 53011 60002 NEDVÍDEK František HÁK Jiří 1944 1952 Dv.Král. Trutnov 2 140.10 0 140.10 141.10 0 141.10 140.10 17
7 1/ U23 4 61014 61024 PAVLÍK Pavel ŘÍHA Jan 1998 1996 Třebech. Třebech. 2 141.70 6 147.70 141.50 4 145.50 145.50 13
8 1 43034 9047 SON Yunmi GOTVALD Robert 1985 1990 Č.Lípa USK Pha 1 153.30 4 157.30 151.40 0 151.40 151.40 9
9 1/ DM 18 11018 11016 ŠOREL Martin PROCHÁZKA Josef 2001 2002 KK Brand KK Brand 2 149.70 2 151.70 147.30 10 157.30 151.70 5
10 2/ DM 12 9120 9123 RŮŽIČKOVÁ Kateřina HOUSKA Jan 2003 2001 USK Pha USK Pha 3 148.60 4 152.60 147.40 8 155.40 152.60 4
11 6 23006 23068 BOČEK Zdeněk BOČKOVÁ Bára 1975 2003 SKVS ČB SKVS ČB 2 154.20 2 156.20 151.20 2 153.20 153.20 3
12 1/ ZS 14 9127 9133 ONDRUŠ Mikuláš ONDRUŠ Mario 2003 2005 USK Pha USK Pha 3 172.10 12 184.10 162.30 0 162.30 162.30 2
13 3/ DS 17 46017 46042 FUCHS Jakub FUCHS Matouš 1999 2002 Jablonec Jablonec 3 149.00 54 203.00 140.40 54 194.40 194.40 1
14 16 9047 132040 GOTVALD Robert FUSEK Radomír 1990 1990 USK Pha Val.Mez. 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
15 2/ ZS 13 9126 9134 KADLEC Filip FRENCL Josef 2003 2002 USK Pha USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
16 2/ V 10 17025 17020 PETERKA Vít MINAŘÍK Miroslav 1969 1955 Rakovník Rakovník 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
17 3 43008 49044 ŠRÁMEK Michal LERCH Eduard 1982 2002 Č.Lípa Roudnice 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
18 3/ V 2 8010 77003 KAŠPAR Martin KLIMUŠKIN Pavel 1967 1964 SKŽižkov Kotva B. 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1 10013 ABRAHAM Tomáš 1992 Benátky 2+ 101.00 0 101.00 100.20 0 100.20 100.20 161
2 1/ VM 96 55020 POLÍVKA Radek 1980 Sláv.HK 101.70 0 101.70 101.80 2 103.80 101.70 157
3 1/ DM 23 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2 102.50 0 102.50 105.00 2 107.00 102.50 153
4 1/ DS 18 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 2 103.80 0 103.80 103.20 0 103.20 103.20 149
5 2/ DM 25 42008 ŠVEJD Jakub 2001 Sušice 2 107.40 0 107.40 114.10 50 164.10 107.40 145
6 2/ DS 145 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 2 106.00 2 108.00 107.70 0 107.70 107.70 141
7 3/ DS 52 45017 SOUČEK Marek 1999 KVS HK 3 108.40 0 108.40 110.20 2 112.20 108.40 137
8 2/ VM 9 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 110.00 0 110.00 109.50 0 109.50 109.50 133
9 1/ V 15 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 2 112.10 0 112.10 110.30 0 110.30 110.30 129
9 3/ VM 13 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 111.30 2 113.30 110.30 0 110.30 110.30 125
11 53 9047 GOTVALD Robert 1990 USK Pha 3 110.50 0 110.50 110.90 4 114.90 110.50 121
12 4/ DS 19 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 2 109.00 2 111.00 109.10 2 111.10 111.00 117
13 5/ VM 6 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 113.00 2 115.00 111.20 0 111.20 111.20 113
14 3/ DM 24 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 2 111.40 0 111.40 113.20 0 113.20 111.40 109
15 2/ V 12 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 112.60 0 112.60 112.30 0 112.30 112.30 105
16 1/ ZS 27 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 112.70 0 112.70 113.90 0 113.90 112.70 101
17 3/ V 5 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 110.80 2 112.80 111.30 6 117.30 112.80 97
18 6/ VM 16 49013 HEK Jan 1979 Roudnice 2 114.00 2 116.00 113.00 0 113.00 113.00 93
19 5/ V 11 42016 GALUŠKA Vladislav 1965 Sušice 2 116.90 0 116.90 113.10 0 113.10 113.10 89
20 4/ V 8 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 2 116.20 0 116.20 113.80 0 113.80 113.80 85
21 4/ VM 49 11002 KOVÁŘ Zbyněk 1977 KK Brand 3 114.90 0 114.90 114.60 0 114.60 114.60 81
22 9/ DM 21 11018 ŠOREL Martin 2001 KK Brand 2 104.50 54 158.50 109.10 6 115.10 115.10 77
23 4/ DM 20 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 115.90 0 115.90 115.30 0 115.30 115.30 73
24 3/ ZS 144 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 3 118.10 0 118.10 115.50 0 115.50 115.50 69
25 5/ ZS 26 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 118.00 2 120.00 116.00 0 116.00 116.00 68
26 2/ ZS 62 11016 PROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand 3 116.30 0 116.30 119.40 8 127.40 116.30 67
27 6/ ZS 73 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 3 115.40 6 121.40 116.60 0 116.60 116.60 66
28 5/ DM 60 11017 ŠULC Karel 2000 KK Brand 3 117.00 2 119.00 115.20 2 117.20 117.20 65
29 1/ ZM 86 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 117.30 0 117.30 120.80 0 120.80 117.30 64
30 6/ V 17 24027 KOUDELKA Tomáš 1964 Č.Kruml. 2 117.70 0 117.70 118.40 0 118.40 117.70 63
31 4/ ZS 68 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 3 117.90 2 119.90 117.00 2 119.00 119.00 62
32 8/ ZS 146 46042 FUCHS Matouš 2002 Jablonec 3 125.30 2 127.30 119.10 0 119.10 119.10 61
33 7/ VM 14 53026 ZÁRUBA Martin 1974 Dv.Král. 2 113.90 6 119.90 120.80 0 120.80 119.90 60
34 1/ U23 32 10101 SAHULA Vojtěch 1997 Benátky 3 125.30 4 129.30 120.00 0 120.00 120.00 59
35 2/ ZM 88 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 3 120.50 0 120.50 121.90 2 123.90 120.50 58
36 7/ ZS 65 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 3 123.30 0 123.30 120.70 0 120.70 120.70 57
37 5/ DS 147 46017 FUCHS Jakub 1999 Jablonec 3 121.20 2 123.20 121.90 0 121.90 121.90 56
38 7/ V 37 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 3 122.60 0 122.60 123.60 4 127.60 122.60 55
39 6/ DS 55 61017 KLIŠČ Zdeněk 1999 Třebech. 3 123.50 0 123.50 125.90 2 127.90 123.50 54
40 11/ VM 46 8008 HORÁK David 1976 SKŽižkov 3 132.50 0 132.50 123.70 0 123.70 123.70 53
41 3/ ZM 89 11031 CAPALINI Daniel 2005 KK Brand 3 126.60 0 126.60 124.90 0 124.90 124.90 52
42 29/ ZM 82 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3 138.90 104 242.90 121.40 4 125.40 125.40 51
43 8/ VM 43 47015 NĚMEC Aleš 1976 Kadaň 3 125.70 0 125.70 130.80 0 130.80 125.70 50
44 6/ DM 58 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 3 128.30 4 132.30 120.00 6 126.00 126.00 49
44 11/ ZS 66 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 3 129.20 6 135.20 126.00 0 126.00 126.00 48
46 3/ U23 4 61024 ŘÍHA Jan 1996 Třebech. 2 120.40 50 170.40 124.10 2 126.10 126.10 47
47 10/ ZS 63 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 3 128.50 0 128.50 126.30 0 126.30 126.30 46
48 9/ V 45 49034 BENDA Libor 1966 Roudnice 3 128.80 2 130.80 127.00 0 127.00 127.00 45
49 9/ VM 40 91001 BENEŠ Petr 1975 Heletag 3 125.20 2 127.20 4 999 999.00 127.20 44
50 9/ ZS 22 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3 125.70 2 127.70 124.40 4 128.40 127.70 43
51 4/ ZM 75 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 3 123.80 4 127.80 124.40 4 128.40 127.80 42
52 10/ VM 50 34015 DOLEJŠ Martin 1980 Hubertus 3 126.50 2 128.50 126.20 2 128.20 128.20 41
53 9/ ZM 92 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 3 132.10 4 136.10 128.50 0 128.50 128.50 40
54 5/ ZM 94 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3 127.60 2 129.60 126.80 2 128.80 128.80 39
55 8/ V 38 10104 SAHULA Martin 1968 Benátky 3 129.80 0 129.80 127.90 2 129.90 129.80 38
56 6/ ZM 76 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3 131.60 2 133.60 130.00 0 130.00 130.00 37
57 8/ ZM 85 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 3 132.70 2 134.70 128.20 2 130.20 130.20 36
58 8/ DM 57 9003 BAUDISCH Adam 2001 USK Pha 3 134.70 4 138.70 128.50 2 130.50 130.50 35
59 7/ DS 54 39006 KORBELÁŘ David 1999 Loko Plz 3 126.80 4 130.80 139.80 2 141.80 130.80 34
60 2/ VS 47 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3 134.80 4 138.80 131.40 0 131.40 131.40 33
61 2/ U23 29 11019 BÁČA Jakub 1994 KK Brand 3 130.40 2 132.40 131.00 4 135.00 132.40 32
61 10/ V 36 30049 VANĚK Martin 1971 VS Tábor 3 132.40 0 132.40 132.90 4 136.90 132.40 31
63 14/ ZS 71 10109 JUDA Mikuláš 2003 Benátky 3 132.50 6 138.50 131.00 2 133.00 133.00 30
64 7/ ZM 80 59050 ZOUBEK Adam 2004 Semily 3 132.40 2 134.40 132.80 4 136.80 134.40 29
65 16/ ZS 64 49064 HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice 3 137.00 6 143.00 130.60 4 134.60 134.60 28
66 1/ VS 44 55021 POLÍVKA Karel 1945 Sláv.HK 3 134.80 0 134.80 141.20 104 245.20 134.80 27
67 13/ ZS 74 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 134.20 4 138.20 133.60 2 135.60 135.60 26
68 18/ ZS 103 59021 LACINA Jakub 2003 Semily 137.40 8 145.40 134.00 2 136.00 136.00 25
69 12/ ZS 67 61041 HANUŠ Jiří 2002 Třebech. 3 134.10 4 138.10 130.20 6 136.20 136.20 24
70 17/ ZS 72 61025 MAREK Matyáš 2003 Třebech. 3 133.50 10 143.50 134.30 2 136.30 136.30 23
71 7/ DM 99 46048 SAAL Štěpán 2001 Jablonec 132.40 4 136.40 139.40 58 197.40 136.40 22
72 15/ ZS 70 14059 KAŠÁK Filip 2003 Kralupy 3 138.70 0 138.70 147.50 2 149.50 138.70 21
73 10/ ZM 81 24048 KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml. 3 138.90 0 138.90 142.30 2 144.30 138.90 20
73 3/ VS 41 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 138.90 0 138.90 144.60 0 144.60 138.90 19
75 11/ ZM 114 9149 PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha 140.30 0 140.30 142.50 0 142.50 140.30 18
76 12/ ZM 84 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 3 140.50 0 140.50 140.80 6 146.80 140.50 17
77 13/ ZM 90 42035 GALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice 3 139.60 2 141.60 142.50 4 146.50 141.60 16
78 5/ VS 35 62006 JAROLÍMEK Otta 1961 Turnov 3 150.10 0 150.10 142.50 0 142.50 142.50 15
79 11/ V 51 82008 ŽATECKÝ Jiří 1969 KVSPísek 3 163.70 52 215.70 134.60 8 142.60 142.60 14
80 18/ ZM 106 45022 DRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK 145.80 4 149.80 144.40 0 144.40 144.40 13
81 4/ VS 33 17038 HEGER Miroslav 1955 Rakovník 3 146.60 2 148.60 145.30 0 145.30 145.30 12
82 20/ ZS 102 10111 ADÁŠEK Alois 2002 Benátky 153.20 2 155.20 141.30 6 147.30 147.30 11
82 14/ ZM 78 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 3 143.30 4 147.30 152.90 6 158.90 147.30 10
84 16/ ZM 87 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 3 144.50 4 148.50 147.60 0 147.60 147.60 9
84 15/ ZM 77 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 3 147.60 0 147.60 145.60 4 149.60 147.60 8
86 17/ ZM 91 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 3 149.40 0 149.40 146.40 6 152.40 149.40 7
87 27/ ZM 115 11042 VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand 133.90 100 233.90 145.90 4 149.90 149.90 6
88 19/ ZM 110 49006 BENDA Jan 2005 Roudnice 149.80 2 151.80 148.30 2 150.30 150.30 5
89 19/ ZS 101 59012 HYNEK Pavel 2003 Semily 150.60 2 152.60 151.00 4 155.00 152.60 4
90 21/ ZM 109 11048 PETR Lukáš 2004 KK Brand 152.80 4 156.80 150.90 2 152.90 152.90 3
91 20/ ZM 113 9135 BERAN Vojtěch 2005 USK Pha 154.60 0 154.60 151.30 2 153.30 153.30 2
92 22/ ZM 93 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3 154.90 2 156.90 153.20 8 161.20 156.90 1
93 28/ ZM 83 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 3 138.90 104 242.90 155.40 4 159.40 159.40 0
94 23/ ZM 104 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 154.70 6 160.70 154.50 6 160.50 160.50 0
95 21/ ZS 140 59044 ŘEHÁK Jiří 2003 Semily 167.70 104 271.70 164.50 0 164.50 164.50 0
96 24/ ZM 112 11057 KUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand 164.20 2 166.20 161.40 56 217.40 166.20 0
97 25/ ZM 116 9140 ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha 167.20 2 169.20 175.70 6 181.70 169.20 0
98 26/ ZM 108 52025 STRASSER Marek 2004 L.Žatec 179.90 4 183.90 168.00 2 170.00 170.00 0
99 10/ DM 100 24067 OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml. 239.30 6 245.30 166.90 4 170.90 170.90 0
100 30/ ZM 105 49069 NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice 156.70 104 260.70 201.20 10 211.20 211.20 0
101 33/ ZM 142 Lžičař David 2004 USK Pha 9 189.50 56 245.50 4 999 999.00 245.50 0
102 32/ ZM 118 30038 PĚKNIC Tomáš 2005 VS Tábor 172.20 154 326.20 217.60 58 275.60 275.60 0
103 1/ PZ 141 35017 KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 4 999 999.00 160.50 150 310.50 310.50 0
104 31/ ZM 107 9039 KINDL Ferdinand 2004 USK Pha 157.60 154 311.60 261.70 58 319.70 311.60 0
105 12/ V 143 Doležal Michal 1967 Benátky 9 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
106 34/ ZM 117 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
107 35/ ZM 111 46049 KOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
108 12/ VM 98 55034 POLÍVKA Karel 1978 Sláv.HK 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
109 13/ V 97 10003 ABRAHAM Tomáš 1969 Benátky 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
110 95 61023 ŘÍHA Zdeněk 1987 Třebech. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
111 36/ ZM 79 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
112 22/ ZS 69 9126 KADLEC Filip 2003 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
113 23/ ZS 61 9154 STEHNO Petr 2003 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
114 11/ DM 59 9145 JAHODA Martin 2001 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
115 12/ DM 56 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
116 13/ VM 48 91002 KNĚZŮ Vojtěch 1977 Heletag 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
117 6/ VS 42 42040 KOSHELEV Sergey 1960 Sušice 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
118 14/ VM 39 8037 LETKO Radek 1978 SKŽižkov 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
119 15/ VM 34 10001 ABRAHAM Jiří 1977 Benátky 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
120 31 62017 KOZDERKA Pavel 1985 Turnov 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
121 4/ U23 30 77014 KLIMUŠKIN Šimon 1995 Kotva B. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
122 5/ U23 28 10100 ŠPALEK Vojtěch 1996 Benátky 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
123 14/ V 10 52012 MILYAN Daniel 1971 L.Žatec 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
124 16/ VM 7 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
125 3 14003 VOVES Ladislav 1985 Kralupy 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
126 17/ VM 2 12010 MRŮZEK David 1976 Dukla B. 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 2 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. 2+ 121.70 0 121.70 123.90 0 123.90 121.70 27
2 1/ DM 3 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 122.80 4 126.80 126.50 0 126.50 126.50 23
3 1/ VM 5 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 3 128.90 2 130.90 130.70 50 180.70 130.90 19
4 4 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 133.70 0 133.70 132.70 0 132.70 132.70 15
5 2/ ZS 11 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 3 136.70 0 136.70 135.40 0 135.40 135.40 11
6 1/ ZS 8 43015 FILIPI Viktorie 2002 Č.Lípa 3 135.90 0 135.90 140.90 2 142.90 135.90 10
7 2/ VM 6 9059 PAVELKOVÁ Irena 1974 USK Pha 3 134.40 2 136.40 146.70 6 152.70 136.40 9
8 3/ ZS 14 11032 CAPALINI Nicola 2002 KK Brand 3 143.50 0 143.50 144.20 2 146.20 143.50 8
9 4/ ZS 10 11059 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand 3 147.10 0 147.10 141.70 2 143.70 143.70 7
10 2/ DS 1 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 2+ 149.60 0 149.60 142.20 2 144.20 144.20 6
11 5/ ZS 15 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 3 149.40 4 153.40 144.40 0 144.40 144.40 5
12 2/ DM 7 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 3 150.50 0 150.50 149.60 4 153.60 150.50 4
13 6/ ZS 12 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 154.30 0 154.30 149.80 2 151.80 151.80 3
14 8/ ZS 9 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 165.50 10 175.50 158.60 6 164.60 164.60 2
15 7/ ZS 13 24009 HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 164.80 8 172.80 195.80 8 203.80 172.80 1
16 1/ ZM 16 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 152.70 100 252.70 177.90 2 179.90 179.90 0