Výsledková listina

ZávodSlalom O štít města Benátek
Číslo16103
Datum06.08.16
Ředitel závoduJiří Abraham
Vrchní rozhodčíZdeňka Rychterová
Disciplínaslalom
OrganizátorSK VS Karbo Benátky

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ PZZ 56 42006 GALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice 133.40 0 133.40 129.40 0 129.40 129.40 0
2 1/ PZM 125 11045 HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand 138.20 6 144.20 136.00 2 138.00 138.00 0
3 2/ PZZ 58 14011 ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 136.30 4 140.30 146.20 6 152.20 140.30 0
4 2/ PZM 132 42025 ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 142.60 2 144.60 139.30 2 141.30 141.30 0
5 3/ PZM 133 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 144.00 0 144.00 144.20 0 144.20 144.00 0
6 4/ PZM 123 39033 PANZER Martin 2007 Loko Plz 141.40 6 147.40 140.20 4 144.20 144.20 0
7 5/ PZM 121 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 149.30 52 201.30 142.30 2 144.30 144.30 0
8 6/ PZM 136 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 148.60 2 150.60 146.20 0 146.20 146.20 0
9 7/ PZM 138 30034 KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor 154.40 2 156.40 148.90 0 148.90 148.90 0
10 8/ PZM 129 61038 BOHATÝ Oto 2007 Třebech. 150.00 2 152.00 139.40 10 149.40 149.40 0
11 3/ PZZ 57 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 151.50 0 151.50 158.40 0 158.40 151.50 0
12 9/ PZM 131 9153 SAIDL František 2006 USK Pha 156.50 0 156.50 157.90 6 163.90 156.50 0
13 10/ PZM 139 39014 VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz 155.20 2 157.20 164.30 0 164.30 157.20 0
14 11/ PZM 127 11065 VONEŠ Jakub 2007 KK Brand 158.00 2 160.00 175.00 4 179.00 160.00 0
15 4/ PZZ 59 66017 HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn 162.40 0 162.40 158.40 2 160.40 160.40 0
16 12/ PZM 119 45012 INDRUCH Matěj 2006 KVS HK 158.10 4 162.10 163.30 10 173.30 162.10 0
17 13/ PZM 137 45019 HAUCK Marek 2007 KVS HK 191.60 6 197.60 169.80 2 171.80 171.80 0
18 14/ PZM 120 52026 PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 187.50 6 193.50 172.70 4 176.70 176.70 0
19 15/ PZM 130 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 207.00 52 259.00 175.20 4 179.20 179.20 0
20 16/ PZM 134 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 186.10 6 192.10 179.30 0 179.30 179.30 0
21 5/ PZZ 61 23007 BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 214.00 4 218.00 183.00 0 183.00 183.00 0
22 17/ PZM 126 30024 NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor 1 999 999.00 174.00 10 184.00 184.00 0
23 18/ PZM 128 30033 VOLF Marek 2007 VS Tábor 178.80 6 184.80 1 999 999.00 184.80 0
24 19/ PZM 135 59024 NOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily 184.40 4 188.40 192.80 2 194.80 188.40 0
25 6/ PZZ 54 49066 BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice 184.67 6 190.67 1 999 999.00 190.67 0
26 20/ PZM 124 9036 ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha 187.30 12 199.30 187.10 12 199.10 199.10 0
27 7/ PZZ 60 45033 ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 KVS HK 203.90 106 309.90 201.60 8 209.60 209.60 0
28 8/ PZZ 55 45034 ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK 192.20 50 242.20 230.00 104 334.00 242.20 0
29 21/ PZM 141 35017 KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 191.50 54 245.50 234.10 60 294.10 245.50 0
30 22/ PZM 122 47005 PAJMA Lukáš 2008 Kadaň 272.60 150 422.60 245.00 54 299.00 299.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 25 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2 108.10 0 108.10 108.80 0 108.80 108.10 126
2 1/ VM 21 9095 JIRAS Marek 1976 USK Pha 2 113.10 2 115.10 109.50 0 109.50 109.50 122
3 1/ V 13 9060 POLLERT Jaroslav 1971 USK Pha 2 113.40 0 113.40 111.60 0 111.60 111.60 118
4 2/ V 2 62010 MILLER Jan 1968 Turnov 2+ 114.00 0 114.00 116.40 0 116.40 114.00 114
5 2/ VM 20 45001 INDRUCH Tomáš 1976 KVS HK 2 117.30 0 117.30 114.90 0 114.90 114.90 110
6 1/ ZS 26 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2 116.30 2 118.30 115.20 0 115.20 115.20 106
7 1 14009 VANĚK Jiří 1987 Kralupy 2+ 115.90 0 115.90 119.50 2 121.50 115.90 102
8 3/ V 15 8010 KAŠPAR Martin 1967 SKŽižkov 2 121.50 0 121.50 118.80 0 118.80 118.80 98
9 5 43008 ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa 2 118.20 2 120.20 119.20 0 119.20 119.20 94
10 3/ VM 11 45007 INDRUCH Jaromír 1976 KVS HK 2 124.00 0 124.00 120.00 0 120.00 120.00 90
11 6 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 125.40 0 125.40 120.30 0 120.30 120.30 86
12 4/ V 16 95002 VĚTROVSKÝ Jiří 1966 Zbraslav 2 121.10 0 121.10 118.70 2 120.70 120.70 82
13 4/ VM 9 34025 NOVÁČEK Michal 1977 Hubertus 2 120.90 0 120.90 121.80 0 121.80 120.90 78
14 5/ VM 3 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 121.00 0 121.00 121.40 2 123.40 121.00 74
15 5/ V 22 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 126.80 0 126.80 121.20 0 121.20 121.20 70
16 6/ V 62 59022 LACINA Richard 1967 Semily 3 121.70 2 123.70 122.10 0 122.10 122.10 66
17 2/ ZS 40 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 3 121.60 2 123.60 120.50 2 122.50 122.50 62
18 6/ VM 18 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 125.10 0 125.10 123.00 0 123.00 123.00 58
19 7/ V 8 60001 BEIER Artur 1970 Trutnov 2 123.70 0 123.70 122.60 2 124.60 123.70 54
20 1/ U23 4 62001 MILLER Jan 1997 Turnov 2 124.00 0 124.00 122.10 2 124.10 124.00 50
21 7/ VM 12 66002 HOJDA Ladislav 1973 Horš.Týn 2 130.70 0 130.70 124.20 0 124.20 124.20 46
22 8/ VM 61 55034 POLÍVKA Karel 1978 Sláv.HK 125.90 0 125.90 126.40 0 126.40 125.90 42
23 1/ DS 24 45017 SOUČEK Marek 1999 KVS HK 2 134.20 0 134.20 124.30 2 126.30 126.30 38
24 8/ V 10 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 125.20 2 127.20 126.80 0 126.80 126.80 34
25 9/ VM 14 71002 HAUCK Marek 1977 Č.Skal. 2 125.60 2 127.60 127.10 0 127.10 127.10 30
26 10/ VM 19 185006 SVÍTIL Vladan 1974 Postřelm 2 125.60 2 127.60 128.40 2 130.40 127.60 26
26 1/ VS 17 60002 HÁK Jiří 1952 Trutnov 2 132.90 0 132.90 127.60 0 127.60 127.60 25
28 2/ DM 37 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 3 127.80 4 131.80 126.00 2 128.00 128.00 24
29 1/ ZM 44 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 3 128.20 2 130.20 128.40 0 128.40 128.40 23
30 2/ VS 23 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 134.10 0 134.10 130.20 0 130.20 130.20 22
31 2/ ZM 47 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3 131.00 0 131.00 139.00 2 141.00 131.00 21
32 3/ DM 38 8041 KAŠPAR Čeněk 2000 SKŽižkov 3 133.80 6 139.80 128.40 4 132.40 132.40 20
33 9/ V 32 18001 KEŠ Miroslav 1967 Veselí/L 3 137.30 0 137.30 131.80 2 133.80 133.80 19
34 3/ ZS 42 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 3 133.40 4 137.40 134.00 0 134.00 134.00 18
35 4/ ZS 39 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 3 133.40 4 137.40 130.70 4 134.70 134.70 17
36 3/ VS 31 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 3 135.20 0 135.20 135.90 0 135.90 135.20 16
37 10/ V 34 59002 BURIÁNEK Karel 1965 Semily 3 137.50 0 137.50 136.80 2 138.80 137.50 15
38 11/ V 28 60038 MÍL Pavel 1967 Trutnov 3 144.90 0 144.90 138.10 0 138.10 138.10 14
39 3/ ZM 53 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 140.50 4 144.50 139.70 0 139.70 139.70 13
40 4/ DM 35 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 3 138.60 4 142.60 137.90 2 139.90 139.90 12
41 2/ DS 60 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 147.50 4 151.50 140.00 0 140.00 140.00 11
42 4/ ZM 43 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 148.30 4 152.30 138.20 2 140.20 140.20 10
43 5/ ZM 45 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 3 137.50 4 141.50 141.00 0 141.00 141.00 9
44 11/ VM 48 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 144.70 4 148.70 142.70 0 142.70 142.70 8
45 5/ ZS 52 11016 PROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand 146.20 0 146.20 144.10 0 144.10 144.10 7
46 12/ VM 29 30022 VÁLEK Michal 1974 VS Tábor 3 1 999 999.00 143.70 4 147.70 147.70 6
47 4/ VS 33 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 147.10 2 149.10 151.60 102 253.60 149.10 5
48 6/ ZS 41 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 165.50 54 219.50 149.60 0 149.60 149.60 4
49 5/ VS 30 17007 HOLÝ Jiří 1957 Rakovník 3 162.20 0 162.20 153.60 0 153.60 153.60 3
50 7/ ZS 51 185004 KRÁL Matěj 2002 Postřelm 147.80 6 153.80 155.70 4 159.70 153.80 2
51 8/ ZS 63 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 167.00 0 167.00 156.00 0 156.00 156.00 1
52 5/ DM 49 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 157.30 6 163.30 196.40 100 296.40 163.30 0
53 6/ ZM 56 24048 KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml. 163.80 0 163.80 166.00 2 168.00 163.80 0
54 7/ ZM 46 66024 HARTL Jakub 2004 Horš.Týn 3 161.30 4 165.30 1 999 999.00 165.30 0
55 1/ PZ 59 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 4 999 999.00 165.00 2 167.00 167.00 0
56 8/ ZM 64 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 167.60 2 169.60 167.70 52 219.70 169.60 0
57 9/ ZM 54 45022 DRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK 175.50 2 177.50 171.80 2 173.80 173.80 0
58 10/ ZM 55 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 191.70 0 191.70 174.30 0 174.30 174.30 0
59 9/ ZS 50 14059 KAŠÁK Filip 2003 Kralupy 180.80 4 184.80 173.00 2 175.00 175.00 0
60 2/ PZ 57 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 4 999 999.00 180.30 0 180.30 180.30 0
61 3/ PZ 58 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 4 999 999.00 233.60 2 235.60 235.60 0
62 DM 36 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
63 27 45009 DAVID Ondřej 1984 KVS HK 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
64 V 7 30009 KELLER Miloslav 1962 VS Tábor 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 7 9059 PAVELKOVÁ Irena 1974 USK Pha 2 114.10 0 114.10 113.20 0 113.20 113.20 94
2 1/ DM 13 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 116.70 0 116.70 115.80 0 115.80 115.80 90
3 2/ DM 15 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2 116.00 2 118.00 116.20 0 116.20 116.20 86
4 2/ VM 2 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 120.20 0 120.20 118.00 0 118.00 118.00 82
5 3 9101 BAČÁKOVÁ Radka 1983 USK Pha 2 122.20 0 122.20 118.10 0 118.10 118.10 78
6 1/ ZS 38 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 3 121.70 0 121.70 118.80 0 118.80 118.80 74
7 1 14040 KREJČOVÁ Kristýna 1991 Kralupy 2+ 119.80 0 119.80 121.60 0 121.60 119.80 70
7 1/ DS 9 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. 2 120.30 2 122.30 117.80 2 119.80 119.80 66
9 3/ DM 25 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 3 121.00 0 121.00 121.20 0 121.20 121.00 62
10 2/ DS 10 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 121.80 0 121.80 121.40 0 121.40 121.40 58
11 2/ ZS 29 43015 FILIPI Viktorie 2002 Č.Lípa 3 124.70 0 124.70 121.80 0 121.80 121.80 54
12 1/ V 8 42003 GALUŠKOVÁ Anna 1970 Sušice 2 131.10 0 131.10 122.50 0 122.50 122.50 50
13 4 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 124.00 0 124.00 122.90 0 122.90 122.90 46
14 3/ ZS 26 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 3 143.80 0 143.80 123.40 0 123.40 123.40 42
15 4/ DM 11 9071 DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 USK Pha 2 129.30 0 129.30 123.60 0 123.60 123.60 38
16 4/ ZS 28 11032 CAPALINI Nicola 2002 KK Brand 3 124.90 2 126.90 123.10 2 125.10 125.10 34
16 5/ ZS 34 11059 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand 3 128.60 0 128.60 125.10 0 125.10 125.10 33
18 6/ ZS 37 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 3 125.40 0 125.40 125.40 0 125.40 125.40 32
19 7/ ZS 31 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 3 129.70 2 131.70 126.50 0 126.50 126.50 31
20 8/ ZS 36 43006 BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa 3 128.30 0 128.30 126.80 0 126.80 126.80 30
21 5/ DM 22 11033 KOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK Brand 3 135.70 4 139.70 127.40 0 127.40 127.40 29
22 6/ DM 24 45028 KEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK 3 127.70 0 127.70 130.20 2 132.20 127.70 28
23 7/ DM 14 52011 STRASSEROVÁ Bára 2001 L.Žatec 2 129.00 0 129.00 126.80 2 128.80 128.80 27
24 8/ DM 12 49025 KYZLÍKOVÁ Monika 2001 Roudnice 2 124.60 6 130.60 127.10 6 133.10 130.60 26
25 1/ ZM 45 43005 BEDNÁŘOVÁ Markéta 0 Č.Lípa 3 134.10 2 136.10 132.20 0 132.20 132.20 25
25 9/ ZS 35 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3 132.20 0 132.20 135.80 6 141.80 132.20 24
27 3/ VM 19 59008 LACINOVÁ Leona 1974 Semily 3 132.60 0 132.60 132.60 0 132.60 132.60 23
28 9/ DM 23 10110 DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky 3 131.00 2 133.00 133.00 2 135.00 133.00 22
29 10/ ZS 39 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 136.40 2 138.40 133.20 0 133.20 133.20 21
30 5 45023 ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 KVS HK 2 133.40 0 133.40 133.80 0 133.80 133.40 20
31 2/ ZM 43 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3 138.90 4 142.90 129.90 4 133.90 133.90 19
32 3/ ZM 47 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 3 136.80 2 138.80 134.70 0 134.70 134.70 18
33 11/ ZS 30 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 136.40 0 136.40 140.00 4 144.00 136.40 17
34 2/ V 62 59045 ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 Semily 3 142.10 2 144.10 136.80 0 136.80 136.80 16
35 12/ ZS 41 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 3 137.80 2 139.80 134.50 4 138.50 138.50 15
36 4/ VM 20 34016 NOVÁČKOVÁ Karolina 1978 Hubertus 3 147.30 0 147.30 140.40 0 140.40 140.40 14
37 5/ VM 6 47013 ČERNÁ Lucie 1977 Kadaň 2 143.30 2 145.30 140.50 0 140.50 140.50 13
38 1/ U23 50 59011 BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 Semily 141.00 0 141.00 145.40 0 145.40 141.00 12
39 4/ ZM 53 9034 KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha 139.70 2 141.70 186.80 2 188.80 141.70 11
40 5/ ZM 48 45024 SOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK 3 145.30 4 149.30 142.10 0 142.10 142.10 10
41 13/ ZS 33 24009 HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 147.60 4 151.60 140.40 2 142.40 142.40 9
42 14/ ZS 40 61042 KLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech. 3 143.20 50 193.20 140.70 2 142.70 142.70 8
43 17 14053 KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 Kralupy 3 140.30 4 144.30 140.90 2 142.90 142.90 7
44 6/ ZM 42 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 145.70 4 149.70 142.40 2 144.40 144.40 6
45 3/ DS 21 24052 MANOVÁ Štěpánka 1999 Č.Kruml. 3 167.40 2 169.40 146.30 0 146.30 146.30 5
46 4/ DS 63 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 3 148.90 6 154.90 144.50 2 146.50 146.50 4
47 15/ ZS 32 23068 BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB 3 145.20 2 147.20 145.50 2 147.50 147.20 3
48 7/ ZM 44 42041 PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice 3 157.40 4 161.40 145.40 4 149.40 149.40 2
49 18 47003 PAJMOVÁ Jana 1984 Kadaň 3 150.70 2 152.70 151.40 2 153.40 152.70 1
50 10/ DM 51 59046 ROZTOČILOVÁ Dominika 2001 Semily 151.50 2 153.50 167.80 8 175.80 153.50 0
51 2/ U23 49 34031 MAŠKOVÁ Kateřina 1995 Hubertus 163.00 0 163.00 138.80 50 188.80 163.00 0
52 8/ ZM 52 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 154.40 52 206.40 1 999 999.00 206.40 0
53 ZM 46 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
54 ZS 27 43014 HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
55 16 10106 URBANOVÁ Miroslava 1988 Benátky 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ V 2 8010 77003 KAŠPAR Martin KLIMUŠKIN Pavel 1967 1964 SKŽižkov Kotva B. 1 4 999 999.00 122.20 0 122.20 122.20 50
2 5 10003 10013 ABRAHAM Tomáš ABRAHAM Tomáš 1969 1992 Benátky Benátky 2 123.80 2 125.80 128.10 2 130.10 125.80 42
3 3 43008 49044 ŠRÁMEK Michal LERCH Eduard 1982 2002 Č.Lípa Roudnice 2 127.10 4 131.10 127.10 0 127.10 127.10 34
4 1/ DS 11 12016 11017 KRČ Ladislav ŠULC Karel 1999 2000 Dukla B. KK Brand 3 133.20 4 137.20 134.10 0 134.10 134.10 30
5 1/ VM 9 30022 30011 VÁLEK Michal KUBEŠ Vladimír 1974 1961 VS Tábor VS Tábor 2 156.00 4 160.00 137.40 2 139.40 139.40 26
6 2/ DS 15 24017 24034 PALOUDOVÁ Anežka PALOUDOVÁ Karolína 1999 2000 Č.Kruml. Č.Kruml. 3 144.10 0 144.10 138.10 2 140.10 140.10 22
7 2/ V 8 42019 17007 PECHLÁT Hynek HOLÝ Jiří 1971 1957 Sušice Rakovník 2 141.10 0 141.10 142.10 0 142.10 141.10 18
8 1/ VS 7 53011 60002 NEDVÍDEK František HÁK Jiří 1944 1952 Dv.Král. Trutnov 2 144.20 2 146.20 142.70 2 144.70 144.70 14
9 1/ ZS 13 9126 9134 KADLEC Filip FRENCL Josef 2003 2002 USK Pha USK Pha 3 148.50 0 148.50 146.80 0 146.80 146.80 10
10 1/ DM 12 9120 9123 RŮŽIČKOVÁ Kateřina HOUSKA Jan 2003 2001 USK Pha USK Pha 3 151.60 6 157.60 149.60 0 149.60 149.60 6
11 1/ U23 4 61014 61024 PAVLÍK Pavel ŘÍHA Jan 1998 1996 Třebech. Třebech. 2 150.40 10 160.40 147.90 4 151.90 151.90 5
12 6 23006 23068 BOČEK Zdeněk BOČKOVÁ Bára 1975 2003 SKVS ČB SKVS ČB 2 157.70 0 157.70 154.80 2 156.80 156.80 4
13 3/ V 10 17025 17020 PETERKA Vít MINAŘÍK Miroslav 1969 1955 Rakovník Rakovník 3 159.50 2 161.50 154.20 4 158.20 158.20 3
14 2/ ZS 14 9127 9133 ONDRUŠ Mikuláš ONDRUŠ Mario 2003 2005 USK Pha USK Pha 3 161.60 2 163.60 168.20 6 174.20 163.60 2
15 1 43034 9047 SON Yunmi GOTVALD Robert 1985 1990 Č.Lípa USK Pha 1 1 999 999.00 176.70 6 182.70 182.70 1
16 16 9047 132040 GOTVALD Robert FUSEK Radomír 1990 1990 USK Pha Val.Mez. 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1 10013 ABRAHAM Tomáš 1992 Benátky 2+ 99.90 0 99.90 99.40 2 101.40 99.90 173
2 1/ VM 96 55020 POLÍVKA Radek 1980 Sláv.HK 106.10 0 106.10 103.20 0 103.20 103.20 169
3 2/ VM 2 12010 MRŮZEK David 1976 Dukla B. 2+ 103.50 0 103.50 102.20 2 104.20 103.50 165
4 1/ DM 23 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2 107.20 2 109.20 104.90 0 104.90 104.90 161
5 1/ DS 18 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 2 106.40 4 110.40 106.00 0 106.00 106.00 157
6 1/ V 97 10003 ABRAHAM Tomáš 1969 Benátky 107.80 0 107.80 110.90 2 112.90 107.80 153
7 3/ VM 9 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 112.00 2 114.00 107.90 0 107.90 107.90 149
8 2/ V 5 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 111.70 0 111.70 110.10 0 110.10 110.10 145
9 3 14003 VOVES Ladislav 1985 Kralupy 2 112.50 0 112.50 111.00 0 111.00 111.00 141
10 2/ DS 19 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 2 111.20 0 111.20 111.50 0 111.50 111.20 137
11 1/ ZS 27 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 116.60 0 116.60 112.20 0 112.20 112.20 133
12 53 9047 GOTVALD Robert 1990 USK Pha 3 112.60 0 112.60 113.00 2 115.00 112.60 129
13 3/ V 15 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 2 113.80 0 113.80 110.80 2 112.80 112.80 125
13 4/ V 11 42016 GALUŠKA Vladislav 1965 Sušice 2 115.40 0 115.40 112.80 0 112.80 112.80 121
15 4/ VM 14 53026 ZÁRUBA Martin 1974 Dv.Král. 2 117.60 0 117.60 113.20 0 113.20 113.20 117
16 3/ DS 52 45017 SOUČEK Marek 1999 KVS HK 3 117.50 54 171.50 113.50 0 113.50 113.50 113
17 2/ DM 25 42008 ŠVEJD Jakub 2001 Sušice 2 115.50 4 119.50 113.60 0 113.60 113.60 109
18 5/ V 12 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 117.40 0 117.40 113.80 0 113.80 113.80 105
18 3/ DM 24 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 2 121.40 0 121.40 113.80 0 113.80 113.80 101
20 5/ VM 13 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 114.30 0 114.30 114.40 0 114.40 114.30 97
20 6/ VM 16 49013 HEK Jan 1979 Roudnice 2 115.30 0 115.30 114.30 0 114.30 114.30 93
22 6/ V 8 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 2 118.70 6 124.70 114.70 0 114.70 114.70 89
23 4/ DM 20 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 117.20 0 117.20 114.80 0 114.80 114.80 85
24 7/ VM 6 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 115.20 0 115.20 113.00 2 115.00 115.00 81
25 5/ DM 58 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 3 120.10 0 120.10 115.20 0 115.20 115.20 77
26 6/ DM 21 11018 ŠOREL Martin 2001 KK Brand 2 110.00 6 116.00 106.30 52 158.30 116.00 73
27 8/ VM 7 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 2 122.10 0 122.10 116.20 0 116.20 116.20 72
28 31 62017 KOZDERKA Pavel 1985 Turnov 3 117.30 2 119.30 116.30 0 116.30 116.30 71
29 2/ ZS 68 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 3 120.40 2 122.40 117.00 0 117.00 117.00 70
30 3/ ZS 26 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 118.00 0 118.00 118.20 0 118.20 118.00 69
31 4/ ZS 144 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 3 118.70 0 118.70 117.50 2 119.50 118.70 68
32 7/ V 17 24027 KOUDELKA Tomáš 1964 Č.Kruml. 2 121.90 0 121.90 119.50 0 119.50 119.50 67
32 9/ VM 49 11002 KOVÁŘ Zbyněk 1977 KK Brand 3 4 999 999.00 119.50 0 119.50 119.50 66
34 5/ ZS 73 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 3 118.90 2 120.90 117.60 2 119.60 119.60 65
35 1/ ZM 86 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 122.30 2 124.30 118.50 2 120.50 120.50 64
36 1/ U23 32 10101 SAHULA Vojtěch 1997 Benátky 3 123.30 2 125.30 121.40 0 121.40 121.40 63
37 8/ V 37 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 3 126.90 0 126.90 122.90 0 122.90 122.90 62
38 6/ ZS 65 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 3 123.40 2 125.40 121.20 2 123.20 123.20 61
39 2/ ZM 82 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3 127.50 2 129.50 123.30 0 123.30 123.30 60
40 7/ DM 60 11017 ŠULC Karel 2000 KK Brand 3 122.40 4 126.40 121.40 2 123.40 123.40 59
41 3/ ZM 75 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 3 124.10 2 126.10 124.00 0 124.00 124.00 58
42 4/ DS 55 61017 KLIŠČ Zdeněk 1999 Třebech. 3 126.80 0 126.80 125.70 0 125.70 125.70 57
42 4/ ZM 88 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 3 127.80 2 129.80 121.70 4 125.70 125.70 56
44 2/ U23 28 10100 ŠPALEK Vojtěch 1996 Benátky 3 125.90 0 125.90 4 999 999.00 125.90 55
45 9/ V 45 49034 BENDA Libor 1966 Roudnice 3 133.30 0 133.30 126.10 0 126.10 126.10 54
46 7/ ZS 63 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 3 137.50 0 137.50 124.20 2 126.20 126.20 53
47 10/ VM 46 8008 HORÁK David 1976 SKŽižkov 3 124.70 2 126.70 127.50 0 127.50 126.70 52
48 5/ ZM 92 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 3 126.90 0 126.90 130.00 2 132.00 126.90 51
49 8/ DM 57 9003 BAUDISCH Adam 2001 USK Pha 3 134.10 0 134.10 127.00 0 127.00 127.00 50
50 5/ DS 54 39006 KORBELÁŘ David 1999 Loko Plz 3 127.20 0 127.20 127.10 2 129.10 127.20 49
51 1/ VS 42 42040 KOSHELEV Sergey 1960 Sušice 3 133.30 0 133.30 127.70 0 127.70 127.70 48
52 6/ ZM 85 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 3 135.70 2 137.70 128.10 0 128.10 128.10 47
53 7/ ZM 94 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3 137.20 4 141.20 128.60 0 128.60 128.60 46
54 11/ VM 43 47015 NĚMEC Aleš 1976 Kadaň 3 130.80 2 132.80 130.00 0 130.00 130.00 45
55 10/ V 38 10104 SAHULA Martin 1968 Benátky 3 134.20 2 136.20 128.40 2 130.40 130.40 44
56 8/ ZS 22 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3 132.60 0 132.60 129.00 2 131.00 131.00 43
57 12/ VM 50 34015 DOLEJŠ Martin 1980 Hubertus 3 135.30 2 137.30 131.20 0 131.20 131.20 42
58 3/ U23 4 61024 ŘÍHA Jan 1996 Třebech. 2 134.70 0 134.70 129.60 2 131.60 131.60 41
59 4/ U23 29 11019 BÁČA Jakub 1994 KK Brand 3 131.50 2 133.50 131.20 2 133.20 133.20 40
60 11/ V 36 30049 VANĚK Martin 1971 VS Tábor 3 133.30 0 133.30 135.20 2 137.20 133.30 39
61 9/ ZS 71 10109 JUDA Mikuláš 2003 Benátky 3 135.00 2 137.00 133.70 0 133.70 133.70 38
62 10/ ZS 74 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 140.90 4 144.90 132.40 2 134.40 134.40 37
63 9/ DM 56 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 3 132.60 2 134.60 134.40 4 138.40 134.60 36
64 8/ ZM 76 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3 132.80 2 134.80 132.80 2 134.80 134.80 35
65 9/ ZM 80 59050 ZOUBEK Adam 2004 Semily 3 139.90 2 141.90 135.90 0 135.90 135.90 34
66 11/ ZS 67 61041 HANUŠ Jiří 2002 Třebech. 3 137.20 4 141.20 134.30 2 136.30 136.30 33
67 12/ ZS 69 9126 KADLEC Filip 2003 USK Pha 3 143.50 0 143.50 136.50 0 136.50 136.50 32
68 2/ VS 47 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3 139.10 0 139.10 136.60 0 136.60 136.60 31
69 12/ V 51 82008 ŽATECKÝ Jiří 1969 KVSPísek 3 142.80 6 148.80 137.00 0 137.00 137.00 30
70 10/ ZM 81 24048 KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml. 3 141.80 0 141.80 137.50 0 137.50 137.50 29
71 13/ ZS 72 61025 MAREK Matyáš 2003 Třebech. 3 143.50 6 149.50 135.70 2 137.70 137.70 28
72 3/ VS 33 17038 HEGER Miroslav 1955 Rakovník 3 141.10 0 141.10 136.00 2 138.00 138.00 27
73 4/ VS 44 55021 POLÍVKA Karel 1945 Sláv.HK 3 138.80 2 140.80 138.10 0 138.10 138.10 26
74 5/ VS 41 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 141.20 0 141.20 139.10 0 139.10 139.10 25
75 14/ ZS 64 49064 HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice 3 142.40 4 146.40 137.20 2 139.20 139.20 24
76 11/ ZM 117 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 147.00 2 149.00 137.60 2 139.60 139.60 23
77 15/ ZS 70 14059 KAŠÁK Filip 2003 Kralupy 3 145.30 4 149.30 139.90 0 139.90 139.90 22
78 12/ ZM 90 42035 GALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice 3 140.10 0 140.10 139.50 2 141.50 140.10 21
79 10/ DM 59 9145 JAHODA Martin 2001 USK Pha 3 141.80 2 143.80 139.20 2 141.20 141.20 20
80 13/ ZM 84 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 3 139.00 4 143.00 149.00 4 153.00 143.00 19
81 14/ ZM 77 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 3 143.70 8 151.70 141.60 2 143.60 143.60 18
82 15/ ZM 106 45022 DRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK 144.00 0 144.00 146.50 2 148.50 144.00 17
83 16/ ZS 103 59021 LACINA Jakub 2003 Semily 142.40 2 144.40 152.90 10 162.90 144.40 16
83 17/ ZS 62 11016 PROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand 3 142.40 2 144.40 117.10 54 171.10 144.40 15
85 18/ ZS 101 59012 HYNEK Pavel 2003 Semily 143.00 2 145.00 139.60 6 145.60 145.00 14
86 16/ ZM 87 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 3 146.60 4 150.60 141.20 4 145.20 145.20 13
87 6/ VS 35 62006 JAROLÍMEK Otta 1961 Turnov 3 147.00 0 147.00 146.00 0 146.00 146.00 12
88 19/ ZS 102 10111 ADÁŠEK Alois 2002 Benátky 144.00 4 148.00 1 999 999.00 148.00 11
89 17/ ZM 78 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 3 145.40 4 149.40 148.20 4 152.20 149.40 10
90 18/ ZM 104 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 145.70 4 149.70 151.60 8 159.60 149.70 9
91 19/ ZM 114 9149 PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha 152.60 0 152.60 150.40 2 152.40 152.40 8
91 20/ ZM 116 9140 ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha 148.40 4 152.40 157.50 4 161.50 152.40 7
93 21/ ZM 83 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 3 163.00 2 165.00 154.00 0 154.00 154.00 6
94 22/ ZM 109 11048 PETR Lukáš 2004 KK Brand 157.30 6 163.30 152.80 2 154.80 154.80 5
95 23/ ZM 115 11042 VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand 149.40 6 155.40 153.60 102 255.60 155.40 4
96 24/ ZM 113 9135 BERAN Vojtěch 2005 USK Pha 154.40 2 156.40 159.70 2 161.70 156.40 3
97 25/ ZM 110 49006 BENDA Jan 2005 Roudnice 154.70 2 156.70 154.00 52 206.00 156.70 2
98 26/ ZM 91 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 3 152.90 4 156.90 163.70 56 219.70 156.90 1
99 27/ ZM 93 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3 156.50 8 164.50 157.40 0 157.40 157.40 0
100 28/ ZM 111 46049 KOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec 174.60 4 178.60 159.50 2 161.50 161.50 0
101 29/ ZM 112 11057 KUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand 161.10 4 165.10 168.70 4 172.70 165.10 0
102 20/ ZS 140 59044 ŘEHÁK Jiří 2003 Semily 162.30 4 166.30 172.80 2 174.80 166.30 0
103 11/ DM 100 24067 OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml. 174.30 0 174.30 166.10 4 170.10 170.10 0
104 30/ ZM 89 11031 CAPALINI Daniel 2005 KK Brand 3 125.40 52 177.40 124.20 50 174.20 174.20 0
105 31/ ZM 108 52025 STRASSER Marek 2004 L.Žatec 183.90 6 189.90 224.10 54 278.10 189.90 0
106 21/ ZS 61 9154 STEHNO Petr 2003 USK Pha 3 139.10 52 191.10 1 999 999.00 191.10 0
107 12/ DM 99 46048 SAAL Štěpán 2001 Jablonec 142.70 58 200.70 140.90 106 246.90 200.70 0
108 32/ ZM 105 49069 NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice 202.00 10 212.00 266.60 10 276.60 212.00 0
109 33/ ZM 118 30038 PĚKNIC Tomáš 2005 VS Tábor 256.00 4 260.00 227.50 114 341.50 260.00 0
110 13/ V 143 A002 Doležal Michal 1967 Benátky 162.40 204 366.40 167.80 112 279.80 279.80 0
111 34/ ZM 142 A001 Lžičař David 2004 USK Pha 206.00 260 466.00 193.00 108 301.00 301.00 0
112 35/ ZM 107 9039 KINDL Ferdinand 2004 USK Pha 177.80 210 387.80 177.10 154 331.10 331.10 0
113 PZ 141 35017 KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
114 PZ 139 39014 VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
115 PZ 138 30034 KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
116 PZ 137 45019 HAUCK Marek 2007 KVS HK 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
117 PZ 136 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
118 PZ 135 59024 NOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
119 PZ 134 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
120 PZ 133 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
121 PZ 132 42025 ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
122 PZ 131 9153 SAIDL František 2006 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
123 PZ 130 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
124 PZ 129 61038 BOHATÝ Oto 2007 Třebech. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
125 PZ 128 30033 VOLF Marek 2007 VS Tábor 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
126 PZ 127 11065 VONEŠ Jakub 2007 KK Brand 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
127 PZ 126 30024 NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
128 PZ 125 11045 HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
129 PZ 124 9036 ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
130 PZ 123 39033 PANZER Martin 2007 Loko Plz 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
131 PZ 122 47005 PAJMA Lukáš 2008 Kadaň 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
132 PZ 121 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
133 PZ 120 52026 PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
134 PZ 119 45012 INDRUCH Matěj 2006 KVS HK 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
135 VM 98 55034 POLÍVKA Karel 1978 Sláv.HK 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
136 95 61023 ŘÍHA Zdeněk 1987 Třebech. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
137 ZM 79 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
138 ZS 66 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
139 VM 48 91002 KNĚZŮ Vojtěch 1977 Heletag 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
140 VM 40 91001 BENEŠ Petr 1975 Heletag 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
141 VM 39 8037 LETKO Radek 1978 SKŽižkov 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
142 VM 34 10001 ABRAHAM Jiří 1977 Benátky 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
143 U23 30 77014 KLIMUŠKIN Šimon 1995 Kotva B. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
144 V 10 52012 MILYAN Daniel 1971 L.Žatec 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 3 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 125.30 0 125.30 126.20 0 126.20 125.30 27
2 1/ DS 2 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. 2+ 127.80 4 131.80 127.80 0 127.80 127.80 23
3 1/ VM 5 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 3 134.20 0 134.20 131.50 0 131.50 131.50 19
4 2/ VM 6 9059 PAVELKOVÁ Irena 1974 USK Pha 3 135.60 0 135.60 139.00 0 139.00 135.60 15
5 1/ ZS 11 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 3 140.50 4 144.50 137.50 2 139.50 139.50 11
6 4 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 140.70 4 144.70 143.60 0 143.60 143.60 10
7 2/ ZS 15 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 3 144.30 0 144.30 146.30 0 146.30 144.30 9
8 3/ ZS 10 11059 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand 3 146.80 2 148.80 145.90 0 145.90 145.90 8
9 4/ ZS 8 43015 FILIPI Viktorie 2002 Č.Lípa 3 152.30 0 152.30 144.10 2 146.10 146.10 7
10 2/ DS 1 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 2+ 148.10 0 148.10 153.60 2 155.60 148.10 6
11 2/ DM 7 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 3 149.50 0 149.50 147.70 2 149.70 149.50 5
12 5/ ZS 12 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 155.60 8 163.60 149.50 2 151.50 151.50 4
13 6/ ZS 14 11032 CAPALINI Nicola 2002 KK Brand 3 150.00 4 154.00 148.00 4 152.00 152.00 3
14 7/ ZS 13 24009 HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 159.60 4 163.60 1 999 999.00 163.60 2
15 8/ ZS 9 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 164.80 10 174.80 175.10 10 185.10 174.80 1
16 1/ ZM 16 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 188.00 4 192.00 174.10 6 180.10 180.10 0