Výsledková listina

ZávodSlalomy pod Borskou přehradou – NEDĚLE
Číslo16101
Datum31.07.16
Ředitel závoduPetr Weissar
Vrchní rozhodčíJana Lágnerová
Disciplínaslalom
OrganizátorTJ Lokomotiva Plzeň

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 47 24001 NOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml. 2 107.60 2 109.60 105.40 2 107.40 107.40 42
2 41 14009 VANĚK Jiří 1987 Kralupy 2+ 108.20 4 112.20 109.30 4 113.30 112.20 38
3 69 80006 HRÁDEK Petr 1987 So Písek 2 116.80 2 118.80 112.50 0 112.50 112.50 34
4 42 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 113.30 2 115.30 114.10 0 114.10 114.10 30
5 2/ VM 43 66002 HOJDA Ladislav 1973 Horš.Týn 2 114.40 0 114.40 116.70 2 118.70 114.40 26
6 1/ U23 52 30061 HABICH Tomáš 1997 VS Tábor 3 115.60 4 119.60 116.60 0 116.60 116.60 22
7 1/ V 49 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 116.80 0 116.80 115.00 2 117.00 116.80 18
7 2/ U23 50 30047 KROFTA Dominik 1993 VS Tábor 3 119.30 0 119.30 114.80 2 116.80 116.80 14
9 3/ VM 45 66004 TÁBORSKÝ Pavel 1972 Horš.Týn 2 116.70 2 118.70 116.10 2 118.10 118.10 10
10 1/ ZS 61 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 3 118.50 0 118.50 119.90 0 119.90 118.50 9
11 1/ VS 44 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 119.20 2 121.20 121.30 4 125.30 121.20 8
12 1/ DS 59 14037 VYBULKA Jakub 1998 Kralupy 3 121.50 0 121.50 123.50 0 123.50 121.50 7
13 2/ VS 57 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 3 122.90 0 122.90 121.70 0 121.70 121.70 6
14 3/ VS 51 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3 123.60 0 123.60 125.00 4 129.00 123.60 5
15 1/ ZM 62 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 129.30 4 133.30 130.40 0 130.40 130.40 4
16 2/ ZM 67 66024 HARTL Jakub 2004 Horš.Týn 140.80 4 144.80 136.20 2 138.20 138.20 3
17 63 1030 OLŠAN Vítek 1986 Boh.Pha 144.20 0 144.20 146.40 4 150.40 144.20 2
18 1/ DM 66 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 146.20 4 150.20 146.20 4 150.20 150.20 1
19 3/ ZM 68 24048 KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml. 170.10 0 170.10 154.70 0 154.70 154.70 0
20 4/ VS 53 14039 KREJČÍ Antonín 1955 Kralupy 3 175.30 8 183.30 4 999 999.00 183.30 0
21 DS 65 27014 MAREK Tomáš 1998 Ot.Strak 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
22 VM 64 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
23 ZS 60 66018 WENDL Samuel 2003 Horš.Týn 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
24 VS 58 34020 MULAČ Oldřich 1961 Hubertus 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
25 V 56 34003 ČERVENKA Jaroslav 1964 Hubertus 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
26 VM 55 30022 VÁLEK Michal 1974 VS Tábor 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
27 VS 54 34024 SÝKORA Jaroslav 1961 Hubertus 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
28 VM 48 66011 WENDL Miloslav 1978 Horš.Týn 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
29 V 46 8010 KAŠPAR Martin 1967 SKŽižkov 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1 14040 KREJČOVÁ Kristýna 1991 Kralupy 2+ 111.50 0 111.50 107.90 0 107.90 107.90 49
2 1/ VM 2 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 108.50 0 108.50 108.90 0 108.90 108.50 45
3 4 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 111.10 2 113.10 109.70 0 109.70 109.70 41
4 21 26004 VANDASOVÁ Lenka 1985 Soběslav 3 110.00 2 112.00 110.80 0 110.80 110.80 37
5 1/ DS 7 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. 2 110.60 4 114.60 109.30 2 111.30 111.30 33
6 1/ DM 15 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 3 111.80 4 115.80 113.40 0 113.40 113.40 29
7 2/ VM 30 7035 VESELÁ Linda 1980 Tech.Pha 2 111.60 4 115.60 112.50 2 114.50 114.50 25
8 2/ DM 8 49025 KYZLÍKOVÁ Monika 2001 Roudnice 2 115.40 6 121.40 116.00 0 116.00 116.00 21
9 1/ VS 5 26010 LAGNEROVÁ Jana 1959 Soběslav 2 117.10 0 117.10 119.00 0 119.00 117.10 17
10 1/ ZS 19 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 118.10 0 118.10 119.00 0 119.00 118.10 16
11 1/ ZM 23 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3 117.00 4 121.00 120.50 2 122.50 121.00 15
12 29 39058 POLESNÁ Jitka 1990 Loko Plz 3 125.70 0 125.70 128.20 0 128.20 125.70 14
13 9 14053 KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 Kralupy 3 129.40 2 131.40 124.30 2 126.30 126.30 13
14 2/ ZS 17 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 125.60 2 127.60 124.40 8 132.40 127.60 12
15 3/ VM 6 47013 ČERNÁ Lucie 1977 Kadaň 2 128.60 0 128.60 127.70 0 127.70 127.70 11
16 11 42026 ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 Sušice 3 129.40 0 129.40 128.40 2 130.40 129.40 10
17 3/ ZS 18 24009 HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 129.70 0 129.70 126.50 4 130.50 129.70 9
18 2/ DS 13 24052 MANOVÁ Štěpánka 1999 Č.Kruml. 3 128.10 2 130.10 135.20 6 141.20 130.10 8
19 4/ ZS 16 23068 BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB 3 131.90 2 133.90 134.90 4 138.90 133.90 7
20 2/ ZM 20 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 134.80 0 134.80 143.40 2 145.40 134.80 6
21 3/ DS 14 17023 PŠENIČKOVÁ Jana 1998 Rakovník 3 133.50 6 139.50 133.90 2 135.90 135.90 5
22 3/ ZM 28 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 139.40 4 143.40 133.10 4 137.10 137.10 4
23 4/ ZM 22 42041 PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice 3 164.30 8 172.30 140.00 0 140.00 140.00 3
24 10 47003 PAJMOVÁ Jana 1984 Kadaň 3 145.90 4 149.90 145.50 2 147.50 147.50 2
25 5/ ZS 27 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 146.90 8 154.90 146.30 10 156.30 154.90 1
26 3/ DM 25 30037 MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor 162.30 50 212.30 160.50 10 170.50 170.50 0
27 6/ ZS 26 33010 VRÁNKOVÁ Ivana 2002 Blovice 160.30 56 216.30 153.80 104 257.80 216.30 0
28 U23 24 34031 MAŠKOVÁ Kateřina 1995 Hubertus 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
29 12 97012 MULAČOVÁ Marta 1986 RK Troja 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
30 3 33016 POLÍVKOVÁ Hana 1989 Blovice 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ V 83 36020 36026 VESELÝ Josef ŠRÁMEK Jiří 1950 1966 Klatovy Klatovy 2 133.00 0 133.00 125.60 0 125.60 125.60 15
2 81 30047 30045 KROFTA Dominik KROFTA Zdeněk 1993 1959 VS Tábor VS Tábor 2 133.70 2 135.70 127.40 2 129.40 129.40 11
3 1/ DS 86 24017 24034 PALOUDOVÁ Anežka PALOUDOVÁ Karolína 1999 2000 Č.Kruml. Č.Kruml. 3 135.70 6 141.70 132.10 0 132.10 132.10 7
4 84 24001 24049 NOVOSAD Lukáš NOVOSAD Jonáš 1976 2006 Č.Kruml. Č.Kruml. 3 142.40 6 148.40 134.40 2 136.40 136.40 0
5 1/ VS 82 30002 30011 HABICH Bohumil KUBEŠ Vladimír 1961 1961 VS Tábor VS Tábor 2 134.90 8 142.90 134.90 2 136.90 136.90 3
6 1/ ZS 87 66027 66018 TÁBORSKÝ Jan WENDL Samuel 2003 2003 Horš.Týn Horš.Týn 3 137.80 2 139.80 134.40 6 140.40 139.80 2
7 2/ DS 89 39077 39006 BLÁHA Petr KORBELÁŘ David 2000 1999 Loko Plz Loko Plz 180.00 12 192.00 173.90 12 185.90 185.90 1
8 2/ ZS 88 24059 26019 KLEINOVÁ Štěpánka BOČÁNKOVÁ Jana 2005 2003 Č.Kruml. Soběslav 180.20 14 194.20 188.70 20 208.70 194.20 0
9 VM 85 34020 34017 MULAČ Oldřich LEPÍK Filip 1961 1976 Hubertus Hubertus 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 14 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 97.80 0 97.80 98.20 0 98.20 97.80 88
2 1/ VM 2 39047 GROSSMANN Petr 1974 Loko Plz 2 98.40 0 98.40 99.30 0 99.30 98.40 84
3 2/ DS 15 14037 VYBULKA Jakub 1998 Kralupy 2 104.10 0 104.10 101.70 0 101.70 101.70 80
4 2/ VM 9 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 105.20 0 105.20 102.50 0 102.50 102.50 76
5 3/ VM 1 23028 MULAČ Viktor 1975 SKVS ČB 2+ 101.00 2 103.00 4 999 999.00 103.00 72
6 1/ U23 12 38006 KRATOCHVÍL Daniel 1994 ČSAD Plz 2 104.60 0 104.60 103.50 0 103.50 103.50 68
7 1/ DM 16 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 108.50 4 112.50 103.80 0 103.80 103.80 64
8 1/ V 5 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 106.80 2 108.80 104.50 0 104.50 104.50 60
9 2/ V 11 14054 MACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy 2 105.40 0 105.40 105.60 0 105.60 105.40 56
9 3/ V 4 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 2 109.90 0 109.90 105.40 0 105.40 105.40 52
11 2/ U23 3 38003 SOFRON Daniel 1995 ČSAD Plz 2 106.80 2 108.80 104.60 2 106.60 106.60 48
12 4/ VM 57 7034 VYHNÁNEK Jiří 1974 Tech.Pha 2 118.20 0 118.20 106.80 0 106.80 106.80 44
13 5/ VM 10 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 107.90 2 109.90 107.90 0 107.90 107.90 40
14 19 36024 KUBÁT Zdeněk 1991 Klatovy 3 111.40 2 113.40 108.50 0 108.50 108.50 36
15 6/ VM 7 49013 HEK Jan 1979 Roudnice 2 111.30 0 111.30 108.90 0 108.90 108.90 32
16 7/ VM 8 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 2 111.90 0 111.90 110.10 0 110.10 110.10 28
17 1/ ZM 39 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 115.90 0 115.90 111.60 0 111.60 111.60 24
18 1/ VS 25 33001 CHOD Václav 1961 Blovice 3 114.50 2 116.50 111.60 2 113.60 113.60 23
19 3/ U23 47 30061 HABICH Tomáš 1997 VS Tábor 119.20 2 121.20 114.30 0 114.30 114.30 22
20 4/ U23 45 10101 SAHULA Vojtěch 1997 Benátky 118.80 0 118.80 114.40 2 116.40 116.40 21
21 1/ ZS 17 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 122.20 6 128.20 115.40 2 117.40 117.40 20
22 2/ ZS 36 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 3 116.00 2 118.00 115.50 4 119.50 118.00 19
23 3/ ZS 38 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 3 114.30 4 118.30 116.40 4 120.40 118.30 18
24 4/ ZS 33 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 117.30 2 119.30 116.40 2 118.40 118.40 17
25 3/ DS 32 39006 KORBELÁŘ David 1999 Loko Plz 3 120.60 2 122.60 117.80 1 118.80 118.80 16
26 8/ VM 21 47015 NĚMEC Aleš 1976 Kadaň 3 120.60 0 120.60 119.40 0 119.40 119.40 15
27 2/ DM 34 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 3 124.40 2 126.40 120.50 0 120.50 120.50 14
28 4/ V 24 10104 SAHULA Martin 1968 Benátky 3 127.90 2 129.90 119.70 2 121.70 121.70 13
29 5/ V 29 39026 WEISSAR Petr 1970 Loko Plz 3 120.70 2 122.70 4 999 999.00 122.70 12
30 2/ ZM 55 42035 GALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice 3 124.60 0 124.60 123.20 0 123.20 123.20 11
31 3/ ZM 42 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3 124.50 2 126.50 120.00 4 124.00 124.00 10
32 2/ VS 28 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3 127.20 0 127.20 122.50 2 124.50 124.50 9
32 6/ V 20 30049 VANĚK Martin 1971 VS Tábor 3 124.50 0 124.50 123.80 4 127.80 124.50 8
34 4/ ZM 41 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 3 127.50 2 129.50 123.20 2 125.20 125.20 7
35 3/ VS 23 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3 125.20 2 127.20 126.40 4 130.40 127.20 6
36 4/ VS 27 24005 GROSSMANN Zdeněk 1939 Č.Kruml. 3 129.00 0 129.00 131.30 2 133.30 129.00 5
37 5/ ZM 43 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 3 138.30 4 142.30 130.40 0 130.40 130.40 4
38 7/ V 30 24021 PALOUDA Tomáš 1969 Č.Kruml. 3 129.10 4 133.10 138.90 4 142.90 133.10 3
39 6/ ZM 40 24048 KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml. 3 138.20 2 140.20 134.80 2 136.80 136.80 2
40 5/ ZS 37 38014 ČEPIČKA Ladislav 2003 ČSAD Plz 3 133.00 4 137.00 134.20 6 140.20 137.00 1
41 7/ ZM 54 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 141.30 8 149.30 137.40 10 147.40 147.40 0
42 3/ DM 50 24067 OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml. 167.40 6 173.40 172.00 4 176.00 173.40 0
43 8/ ZM 52 49069 NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice 188.70 8 196.70 185.50 6 191.50 191.50 0
44 9/ ZM 53 30038 PĚKNIC Tomáš 2005 VS Tábor 226.30 10 236.30 196.90 8 204.90 204.90 0
45 U23 56 34043 ČERVENKA Ondřej 1996 Hubertus 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
46 ZM 51 34040 SÝKORA Jaroslav 2004 Hubertus 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
47 DM 49 27015 MAREK Lukáš 2000 Ot.Strak 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
48 DM 48 24072 ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
49 VS 46 24019 BABOR Stanislav 1958 Č.Kruml. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
50 44 39059 KUBOVEC Lukáš 1990 Loko Plz 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
51 ZS 35 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
52 VS 31 34036 PROCHÁZKA Miloš 1954 Hubertus 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
53 VS 26 42040 KOSHELEV Sergey 1960 Sušice 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
54 VS 22 34021 NEUWIRTH Josef 1961 Hubertus 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
55 18 34041 SÝKORA Michal 1989 Hubertus 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
56 V 13 34019 MACEČEK Dušan 1962 Hubertus 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
57 VM 6 34017 LEPÍK Filip 1976 Hubertus 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 61 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. 2+ 121.70 0 121.70 118.30 0 118.30 118.30 14
2 1/ VM 63 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 3 122.10 0 122.10 121.70 0 121.70 121.70 10
3 62 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 127.80 0 127.80 140.70 2 142.70 127.80 6
4 68 26004 VANDASOVÁ Lenka 1985 Soběslav 131.80 0 131.80 128.40 0 128.40 128.40 5
5 1/ ZM 69 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 143.10 0 143.10 139.60 0 139.60 139.60 4
6 1/ ZS 66 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 144.20 2 146.20 140.30 0 140.30 140.30 3
7 2/ ZM 67 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3 150.00 2 152.00 144.80 0 144.80 144.80 2
8 2/ ZS 65 24009 HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 148.20 4 152.20 150.40 4 154.40 152.20 1
9 3/ ZM 70 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 175.90 8 183.90 174.20 2 176.20 176.20 0
10 3/ ZS 64 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 178.50 8 186.50 171.40 10 181.40 181.40 0