Výsledková listina

ZávodSlalomy pod Borskou přehradou - SOBOTA
Číslo16100
Datum30.07.16
Ředitel závoduPetr Weissar
Vrchní rozhodčíJana Lágnerová
Disciplínaslalom
OrganizátorTJ Lokomotiva Plzeň

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 47 24001 NOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml. 2 109.10 0 109.10 108.90 0 108.90 108.90 54
2 41 14009 VANĚK Jiří 1987 Kralupy 2+ 112.50 2 114.50 109.90 0 109.90 109.90 50
3 1/ V 46 8010 KAŠPAR Martin 1967 SKŽižkov 2 113.70 0 113.70 111.60 0 111.60 111.60 46
4 42 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 115.80 0 115.80 115.80 0 115.80 115.80 42
5 2/ V 49 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 118.40 0 118.40 121.10 4 125.10 118.40 38
5 2/ VM 43 66002 HOJDA Ladislav 1973 Horš.Týn 2 125.20 0 125.20 118.40 0 118.40 118.40 34
7 1/ U23 50 30047 KROFTA Dominik 1993 VS Tábor 3 120.20 0 120.20 118.50 0 118.50 118.50 30
8 3/ VM 45 66004 TÁBORSKÝ Pavel 1972 Horš.Týn 2 121.30 0 121.30 119.00 0 119.00 119.00 26
9 4/ VM 48 66011 WENDL Miloslav 1978 Horš.Týn 2 119.10 0 119.10 117.70 2 119.70 119.10 22
10 1/ VS 44 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 128.80 50 178.80 121.50 0 121.50 121.50 18
11 2/ VS 57 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 3 125.80 2 127.80 122.10 0 122.10 122.10 14
12 1/ DS 59 14037 VYBULKA Jakub 1998 Kralupy 3 122.80 0 122.80 123.10 2 125.10 122.80 13
13 3/ VS 54 34024 SÝKORA Jaroslav 1961 Hubertus 3 123.00 0 123.00 119.30 4 123.30 123.00 12
14 2/ U23 52 30061 HABICH Tomáš 1997 VS Tábor 3 125.80 2 127.80 121.10 2 123.10 123.10 11
15 69 80006 HRÁDEK Petr 1987 So Písek 2 122.70 2 124.70 126.20 2 128.20 124.70 10
16 1/ ZS 61 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 3 131.20 4 135.20 123.50 4 127.50 127.50 9
17 1/ ZM 62 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 132.00 2 134.00 127.90 0 127.90 127.90 8
18 4/ VS 51 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3 129.80 0 129.80 128.10 0 128.10 128.10 7
19 5/ VS 58 34020 MULAČ Oldřich 1961 Hubertus 3 129.30 0 129.30 127.90 2 129.90 129.30 6
20 5/ VM 64 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 136.40 0 136.40 133.30 0 133.30 133.30 5
21 3/ V 56 34003 ČERVENKA Jaroslav 1964 Hubertus 3 137.60 0 137.60 138.00 0 138.00 137.60 4
22 2/ ZS 60 66018 WENDL Samuel 2003 Horš.Týn 3 137.00 2 139.00 142.10 4 146.10 139.00 3
23 6/ VS 53 14039 KREJČÍ Antonín 1955 Kralupy 3 146.70 0 146.70 148.30 0 148.30 146.70 2
24 1/ DM 66 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 165.80 6 171.80 146.70 2 148.70 148.70 1
25 63 1030 OLŠAN Vítek 1986 Boh.Pha 164.70 0 164.70 154.30 0 154.30 154.30 0
26 2/ ZM 67 66024 HARTL Jakub 2004 Horš.Týn 152.60 52 204.60 154.50 0 154.50 154.50 0
27 3/ ZM 68 24048 KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml. 170.80 4 174.80 168.20 2 170.20 170.20 0
28 DS 65 27014 MAREK Tomáš 1998 Ot.Strak 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
29 VM 55 30022 VÁLEK Michal 1974 VS Tábor 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 2 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 114.50 0 114.50 113.60 0 113.60 113.60 54
2 2/ VM 30 7035 VESELÁ Linda 1980 Tech.Pha 2 115.20 0 115.20 114.80 0 114.80 114.80 50
3 4 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 116.20 0 116.20 114.90 0 114.90 114.90 46
4 21 26004 VANDASOVÁ Lenka 1985 Soběslav 3 115.70 0 115.70 115.00 0 115.00 115.00 42
5 1/ DS 7 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. 2 115.10 0 115.10 116.40 0 116.40 115.10 38
6 1 14040 KREJČOVÁ Kristýna 1991 Kralupy 2+ 117.00 0 117.00 115.90 0 115.90 115.90 34
7 3 33016 POLÍVKOVÁ Hana 1989 Blovice 2 116.50 2 118.50 116.20 0 116.20 116.20 30
8 1/ DM 15 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 3 117.50 4 121.50 116.30 2 118.30 118.30 26
9 2/ DM 8 49025 KYZLÍKOVÁ Monika 2001 Roudnice 2 123.50 0 123.50 123.60 0 123.60 123.50 22
10 1/ ZM 23 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3 124.80 2 126.80 125.80 0 125.80 125.80 18
11 29 39058 POLESNÁ Jitka 1990 Loko Plz 3 130.90 0 130.90 126.70 0 126.70 126.70 17
12 1/ ZS 19 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 127.20 0 127.20 122.90 4 126.90 126.90 16
13 1/ VS 5 26010 LAGNEROVÁ Jana 1959 Soběslav 2 126.60 2 128.60 130.10 0 130.10 128.60 15
14 2/ ZS 17 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 126.80 2 128.80 136.60 2 138.60 128.80 14
15 12 97012 MULAČOVÁ Marta 1986 RK Troja 3 133.50 0 133.50 130.10 0 130.10 130.10 13
16 2/ ZM 20 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 138.90 0 138.90 130.40 0 130.40 130.40 12
17 3/ VM 6 47013 ČERNÁ Lucie 1977 Kadaň 2 132.30 0 132.30 131.30 0 131.30 131.30 11
18 3/ ZS 18 24009 HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 133.40 2 135.40 132.20 0 132.20 132.20 10
19 2/ DS 14 17023 PŠENIČKOVÁ Jana 1998 Rakovník 3 143.90 0 143.90 132.60 0 132.60 132.60 9
20 11 42026 ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 Sušice 3 133.10 0 133.10 131.40 2 133.40 133.10 8
21 1/ U23 24 34031 MAŠKOVÁ Kateřina 1995 Hubertus 134.70 0 134.70 133.70 0 133.70 133.70 7
22 3/ ZM 28 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 134.80 0 134.80 139.00 0 139.00 134.80 6
23 4/ ZS 16 23068 BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB 3 136.50 0 136.50 132.20 4 136.20 136.20 5
24 4/ ZM 22 42041 PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice 3 138.60 4 142.60 134.50 2 136.50 136.50 4
25 3/ DS 13 24052 MANOVÁ Štěpánka 1999 Č.Kruml. 3 148.50 2 150.50 139.20 2 141.20 141.20 3
26 10 47003 PAJMOVÁ Jana 1984 Kadaň 3 139.70 2 141.70 142.70 2 144.70 141.70 2
27 9 14053 KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 Kralupy 3 138.50 4 142.50 138.60 6 144.60 142.50 1
28 5/ ZS 27 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 156.80 6 162.80 147.40 6 153.40 153.40 0
29 6/ ZS 26 33010 VRÁNKOVÁ Ivana 2002 Blovice 172.90 2 174.90 151.20 4 155.20 155.20 0
30 3/ DM 25 30037 MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor 173.70 6 179.70 161.10 8 169.10 169.10 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ V 83 36020 36026 VESELÝ Josef ŠRÁMEK Jiří 1950 1966 Klatovy Klatovy 2 137.10 0 137.10 131.60 0 131.60 131.60 15
2 81 30047 30045 KROFTA Dominik KROFTA Zdeněk 1993 1959 VS Tábor VS Tábor 2 135.20 2 137.20 135.80 2 137.80 137.20 11
3 1/ VS 82 30002 30011 HABICH Bohumil KUBEŠ Vladimír 1961 1961 VS Tábor VS Tábor 2 143.10 2 145.10 136.10 2 138.10 138.10 7
4 1/ DS 86 24017 24034 PALOUDOVÁ Anežka PALOUDOVÁ Karolína 1999 2000 Č.Kruml. Č.Kruml. 3 139.00 2 141.00 139.10 6 145.10 141.00 3
5 1/ VM 85 34020 34017 MULAČ Oldřich LEPÍK Filip 1961 1976 Hubertus Hubertus 3 141.50 0 141.50 142.40 0 142.40 141.50 2
6 1/ ZS 87 66027 66018 TÁBORSKÝ Jan WENDL Samuel 2003 2003 Horš.Týn Horš.Týn 3 141.70 4 145.70 141.70 0 141.70 141.70 1
7 84 24001 24049 NOVOSAD Lukáš NOVOSAD Jonáš 1976 2006 Č.Kruml. Č.Kruml. 3 145.20 2 147.20 142.60 6 148.60 147.20 0
8 2/ ZS 88 24059 26019 KLEINOVÁ Štěpánka BOČÁNKOVÁ Jana 2005 2003 Č.Kruml. Soběslav 201.20 8 209.20 237.40 10 247.40 209.20 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 6 34017 LEPÍK Filip 1976 Hubertus 2 99.90 0 99.90 99.30 0 99.30 99.30 106
2 2/ VM 2 39047 GROSSMANN Petr 1974 Loko Plz 2 99.80 0 99.80 100.10 0 100.10 99.80 102
3 3/ VM 1 23028 MULAČ Viktor 1975 SKVS ČB 2+ 103.40 0 103.40 101.90 0 101.90 101.90 98
4 1/ DS 14 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 105.00 2 107.00 100.70 2 102.70 102.70 94
5 4/ VM 9 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 107.00 0 107.00 103.00 0 103.00 103.00 90
6 1/ DM 16 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 104.50 0 104.50 105.20 0 105.20 104.50 86
7 2/ DS 15 14037 VYBULKA Jakub 1998 Kralupy 2 108.40 4 112.40 104.90 0 104.90 104.90 82
8 1/ U23 56 34043 ČERVENKA Ondřej 1996 Hubertus 2 103.00 2 105.00 102.60 54 156.60 105.00 78
9 18 34041 SÝKORA Michal 1989 Hubertus 3 108.90 0 108.90 103.80 2 105.80 105.80 74
10 1/ V 5 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 107.00 0 107.00 104.60 2 106.60 106.60 70
11 2/ V 4 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 2 115.00 0 115.00 107.80 0 107.80 107.80 66
12 19 36024 KUBÁT Zdeněk 1991 Klatovy 3 110.40 0 110.40 108.10 0 108.10 108.10 62
13 3/ V 11 14054 MACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy 2 108.20 0 108.20 120.00 4 124.00 108.20 58
14 5/ VM 10 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 110.30 2 112.30 108.60 0 108.60 108.60 54
15 2/ U23 12 38006 KRATOCHVÍL Daniel 1994 ČSAD Plz 2 110.70 2 112.70 106.90 2 108.90 108.90 50
16 6/ VM 7 49013 HEK Jan 1979 Roudnice 2 111.90 0 111.90 114.20 0 114.20 111.90 46
17 7/ VM 57 7034 VYHNÁNEK Jiří 1974 Tech.Pha 2 116.00 0 116.00 112.30 0 112.30 112.30 42
18 3/ U23 3 38003 SOFRON Daniel 1995 ČSAD Plz 2 110.80 2 112.80 110.50 2 112.50 112.50 38
19 1/ VS 25 33001 CHOD Václav 1961 Blovice 3 116.10 0 116.10 114.60 0 114.60 114.60 34
19 8/ VM 8 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 2 117.00 0 117.00 114.60 0 114.60 114.60 30
21 4/ V 13 34019 MACEČEK Dušan 1962 Hubertus 2 114.40 2 116.40 110.90 4 114.90 114.90 29
22 4/ U23 47 30061 HABICH Tomáš 1997 VS Tábor 121.70 2 123.70 115.60 0 115.60 115.60 28
23 1/ ZM 39 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 116.00 0 116.00 116.20 2 118.20 116.00 27
24 1/ ZS 17 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 119.00 4 123.00 117.00 0 117.00 117.00 26
25 2/ ZS 35 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 3 116.40 2 118.40 119.00 2 121.00 118.40 25
26 3/ ZS 38 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 3 118.60 0 118.60 116.90 2 118.90 118.60 24
27 4/ ZS 36 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 3 118.90 0 118.90 118.20 2 120.20 118.90 23
28 2/ VS 31 34036 PROCHÁZKA Miloš 1954 Hubertus 3 120.00 0 120.00 121.40 4 125.40 120.00 22
29 3/ VS 26 42040 KOSHELEV Sergey 1960 Sušice 3 122.40 0 122.40 120.40 0 120.40 120.40 21
30 5/ U23 45 10101 SAHULA Vojtěch 1997 Benátky 124.70 2 126.70 119.10 4 123.10 123.10 20
31 9/ VM 21 47015 NĚMEC Aleš 1976 Kadaň 3 127.90 2 129.90 123.20 0 123.20 123.20 19
32 3/ DS 32 39006 KORBELÁŘ David 1999 Loko Plz 3 123.00 2 125.00 121.50 2 123.50 123.50 18
32 5/ V 29 39026 WEISSAR Petr 1970 Loko Plz 3 4 999 999.00 123.50 0 123.50 123.50 17
34 2/ ZM 42 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3 127.40 2 129.40 123.60 0 123.60 123.60 16
35 2/ DM 34 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 3 126.40 2 128.40 124.70 2 126.70 126.70 15
36 4/ VS 23 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3 125.40 2 127.40 125.60 2 127.60 127.40 14
37 6/ V 24 10104 SAHULA Martin 1968 Benátky 3 127.50 2 129.50 123.90 4 127.90 127.90 13
38 5/ VS 28 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3 132.70 0 132.70 128.50 0 128.50 128.50 12
39 7/ V 20 30049 VANĚK Martin 1971 VS Tábor 3 129.00 0 129.00 127.70 2 129.70 129.00 11
40 6/ VS 27 24005 GROSSMANN Zdeněk 1939 Č.Kruml. 3 133.80 2 135.80 131.10 0 131.10 131.10 10
40 8/ V 30 24021 PALOUDA Tomáš 1969 Č.Kruml. 3 129.10 2 131.10 140.50 4 144.50 131.10 9
42 3/ ZM 41 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 3 136.00 6 142.00 132.40 0 132.40 132.40 8
43 4/ ZM 55 42035 GALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice 3 132.00 2 134.00 133.10 0 133.10 133.10 7
44 5/ ZM 54 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 160.60 50 210.60 137.10 0 137.10 137.10 6
45 5/ ZS 37 38014 ČEPIČKA Ladislav 2003 ČSAD Plz 3 135.80 2 137.80 137.20 0 137.20 137.20 5
46 44 39059 KUBOVEC Lukáš 1990 Loko Plz 135.30 2 137.30 136.30 4 140.30 137.30 4
47 6/ ZM 40 24048 KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml. 3 137.30 2 139.30 135.70 2 137.70 137.70 3
48 7/ ZM 43 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 3 142.70 2 144.70 140.40 0 140.40 140.40 2
49 7/ VS 46 24019 BABOR Stanislav 1958 Č.Kruml. 156.80 4 160.80 154.30 0 154.30 154.30 1
50 3/ DM 50 24067 OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml. 159.80 6 165.80 165.90 4 169.90 165.80 0
51 6/ ZS 33 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 116.20 52 168.20 119.30 52 171.30 168.20 0
52 8/ ZM 52 49069 NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice 184.60 0 184.60 183.30 4 187.30 184.60 0
53 9/ ZM 51 34040 SÝKORA Jaroslav 2004 Hubertus 172.10 58 230.10 160.00 102 262.00 230.10 0
54 10/ ZM 53 30038 PĚKNIC Tomáš 2005 VS Tábor 180.30 60 240.30 246.60 6 252.60 240.30 0
55 DM 49 27015 MAREK Lukáš 2000 Ot.Strak 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
56 DM 48 24072 ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
57 VS 22 34021 NEUWIRTH Josef 1961 Hubertus 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 61 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. 2+ 124.30 2 126.30 121.90 0 121.90 121.90 14
2 1/ VM 63 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 3 124.50 0 124.50 123.00 0 123.00 123.00 10
3 62 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 143.40 0 143.40 131.10 2 133.10 133.10 6
4 1/ ZS 66 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 152.20 2 154.20 143.80 0 143.80 143.80 5
5 1/ ZM 69 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 147.40 2 149.40 139.00 6 145.00 145.00 4
6 68 26004 VANDASOVÁ Lenka 1985 Soběslav 147.20 0 147.20 144.90 2 146.90 146.90 3
7 2/ ZS 65 24009 HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 158.70 2 160.70 151.90 0 151.90 151.90 2
8 2/ ZM 67 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3 154.80 0 154.80 150.40 2 152.40 152.40 1
9 3/ ZS 64 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 170.00 12 182.00 160.50 2 162.50 162.50 0
10 3/ ZM 70 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 168.90 0 168.90 171.30 2 173.30 168.90 0