Výsledková listina

ZávodSjezd v Třebechovicích
Číslo16098
Datum31.07.2016
Ředitel závoduTomáš Dvořák
Vrchní rozhodčíZdeňka Rychterová
Disciplínasjezd
OrganizátorSK Třebechovice

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ V 1 59022 LACINA Richard 1967 Semily 3 18:19.50 6
2 1/ ZS 6 185004 KRÁL Matěj 2002 Postřelm 3 18:32.20 5
3 1/ ZM 3 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3 18:43.50 4
4 2/ V 5 63020 KŘIŠŤAN Martin 1964 Týniště 3 18:53.80 3
5 1/ VS 2 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 19:38.50 2
6 2/ ZM 7 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3 19:42.00 1
7 3/ V 8 60038 MÍL Pavel 1967 Trutnov 20:27.50 0
8 V 9 1128 MORNŠTEJN Roman 1969 Boh.Pha 2 0
9 4 62017 KOZDERKA Pavel 1985 Turnov 3 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ VM 21 59008 LACINOVÁ Leona 1974 Semily 3 18:03.30 3
2 1/ ZM 26 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 19:41.10 2
3 1/ ZS 25 61042 KLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech. 20:23.00 1
4 2/ VM 22 57042 KONVALIKOVÁ Irena 1977 Pardub. 20:26.00 0
5 1/ DS 23 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 20:57.60 0
6 1/ DM 24 60058 ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov 21:25.10 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ DM 41 60055 60040 VESELÝ František KOBLÍŽEK Daniel 2000 2000 Trutnov Trutnov 3 17:30.31 0
2 1/ ZM 42 60054 60047 BEIER Alva BEIER Matouš 2005 2004 Trutnov Trutnov 19:43.60 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ DM 7 60040 KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 2 13:46.90 35
2 1/ VM 3 60030 MAREK Aleš 1978 Trutnov 2 13:58.90 31
3 4 62017 KOZDERKA Pavel 1985 Turnov 2 14:50.50 27
4 1/ V 2 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 2 15:01.30 23
5 2/ DM 6 63058 ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 2 15:16.50 19
6 3/ DM 12 60055 VESELÝ František 2000 Trutnov 3 15:18.00 15
7 1/ VS 8 61019 MĚCHURA Jiří 1954 Třebech. 3 16:18.20 11
8 10 61020 MĚCHURA Jiří 1987 Třebech. 3 16:19.40 10
9 1/ DS 5 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 2 17:39.50 9
10 1/ U23 18 61024 ŘÍHA Jan 1996 Třebech. 17:43.90 8
11 2/ VS 15 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 18:34.40 7
12 2/ DS 13 61017 KLIŠČ Zdeněk 1999 Třebech. 3 18:49.00 6
13 1/ ZS 21 59021 LACINA Jakub 2003 Semily 18:57.00 5
14 2/ V 9 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 3 18:57.90 4
15 2/ ZS 22 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 19:10.40 3
16 3/ VS 11 62006 JAROLÍMEK Otta 1961 Turnov 3 19:15.80 2
17 4/ DM 19 62003 HLOBIL Josef 2001 Turnov 20:08.90 1
18 2/ VM 27 61037 MAREK Pavel 1972 Třebech. 20:17.60 0
19 1/ ZM 16 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 20:28.50 0
20 25 62019 JAROLÍMEK Otta 1991 Turnov 20:55.10 0
21 3/ ZS 23 61041 HANUŠ Jiří 2002 Třebech. 21:18.80 0
22 2/ ZM 26 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 23:26.00 0
23 ZM 24 59050 ZOUBEK Adam 2004 Semily 0
24 DM 20 62008 LAPUNÍK Milan 2001 Turnov 0
25 17 61023 ŘÍHA Zdeněk 1987 Třebech. 0
26 ZM 14 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3 0
27 V 1 61005 DVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech. 2 0