Výsledková listina

ZávodSprint v Třebechovicích
Číslo16097
Datum30.07.16
Ředitel závoduTomáš Dvořák
Vrchní rozhodčíZdeňka Rychterová
Disciplínasprint
OrganizátorSK Třebechovice

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 4 62017 KOZDERKA Pavel 1985 Turnov 3 01:06.80 01:06.20 01:06.20 11
2 1/ V 9 1128 MORNŠTEJN Roman 1969 Boh.Pha 2 01:07.60 01:07.20 01:07.20 7
3 2/ V 1 59022 LACINA Richard 1967 Semily 3 01:09.10 01:09.10 01:09.10 6
4 3/ V 5 63020 KŘIŠŤAN Martin 1964 Týniště 3 01:13.40 01:10.50 01:10.50 5
5 1/ ZS 6 185004 KRÁL Matěj 2002 Postřelm 3 01:16.00 01:14.20 01:14.20 4
6 1/ ZM 3 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3 01:15.20 01:16.60 01:15.20 3
7 2/ ZM 7 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3 01:19.20 01:20.30 01:19.20 2
8 1/ VS 2 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 01:20.30 01:22.00 01:20.30 1
9 4/ V 8 60038 MÍL Pavel 1967 Trutnov 01:20.70 01:20.50 01:20.50 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 21 59008 LACINOVÁ Leona 1974 Semily 3 01:10.80 01:09.90 01:09.90 3
2 1/ ZS 25 61042 KLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech. 01:16.00 01:14.20 01:14.20 2
3 1/ DS 23 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 01:15.90 01:14.70 01:14.70 1
4 1/ ZM 26 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 01:16.20 01:15.30 01:15.30 0
5 1/ DM 24 60058 ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov 01:21.10 01:20.90 01:20.90 0
6 2/ VM 22 57042 KONVALIKOVÁ Irena 1977 Pardub. 01:27.30 01:27.50 01:27.30 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 41 60055 60040 VESELÝ František KOBLÍŽEK Daniel 2000 2000 Trutnov Trutnov 3 01:04.10 01:04.40 01:04.10 0
2 1/ ZM 42 60054 60047 BEIER Alva BEIER Matouš 2005 2004 Trutnov Trutnov 01:19.90 01:20.20 01:19.90 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 7 60040 KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 2 00:50.60 00:51.50 00:50.60 35
2 4 62017 KOZDERKA Pavel 1985 Turnov 2 00:50.70 00:51.60 00:50.70 31
3 1/ VM 3 60030 MAREK Aleš 1978 Trutnov 2 00:52.90 00:53.40 00:52.90 27
4 1/ V 2 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 2 00:53.50 00:53.90 00:53.50 23
5 2/ DM 6 63058 ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 2 00:53.80 00:54.30 00:53.80 19
5 10 61020 MĚCHURA Jiří 1987 Třebech. 3 00:55.10 00:53.80 00:53.80 15
7 3/ DM 12 60055 VESELÝ František 2000 Trutnov 3 00:55.20 00:59.40 00:55.20 11
8 1/ DS 5 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 2 00:56.20 00:56.20 00:56.20 10
9 1/ U23 18 61024 ŘÍHA Jan 1996 Třebech. 00:56.80 00:57.80 00:56.80 9
10 2/ V 9 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 3 01:06.20 01:05.20 01:05.20 8
11 1/ ZM 14 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3 01:06.80 01:08.50 01:06.80 7
12 2/ DS 13 61017 KLIŠČ Zdeněk 1999 Třebech. 3 01:06.90 01:10.40 01:06.90 6
13 1/ ZS 21 59021 LACINA Jakub 2003 Semily 01:08.30 01:10.30 01:08.30 5
14 1/ VS 15 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 01:09.70 01:09.60 01:09.60 4
15 2/ ZS 22 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 01:09.90 01:11.20 01:09.90 3
16 4/ DM 19 62003 HLOBIL Josef 2001 Turnov 01:11.90 01:10.90 01:10.90 2
17 2/ VS 11 62006 JAROLÍMEK Otta 1961 Turnov 3 01:11.60 01:12.80 01:11.60 1
18 3/ ZS 23 61041 HANUŠ Jiří 2002 Třebech. 01:12.90 01:12.50 01:12.50 0
19 2/ ZM 16 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 01:13.60 01:19.00 01:13.60 0
20 2/ VM 27 61037 MAREK Pavel 1972 Třebech. 01:16.40 01:13.80 01:13.80 0
21 25 62019 JAROLÍMEK Otta 1991 Turnov 01:14.50 01:14.10 01:14.10 0
22 3/ ZM 26 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 01:23.80 01:24.10 01:23.80 0
23 ZM 24 59050 ZOUBEK Adam 2004 Semily DNS DNS 0
24 DM 20 62008 LAPUNÍK Milan 2001 Turnov DNS DNS 0
25 17 61023 ŘÍHA Zdeněk 1987 Třebech. DNS DNS 0
26 VS 8 61019 MĚCHURA Jiří 1954 Třebech. 3 DNS DNS 0
27 V 1 61005 DVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech. 2 DNS DNS 0