Výsledková listina

ZávodSjezd v Třebechovicích
Číslo16096
Datum30.07.16
Ředitel závoduTomáš Dvořák
Vrchní rozhodčíZdeňka Rychterová
Disciplínasjezd
OrganizátorSK Třebechovice

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ V 9 1128 MORNŠTEJN Roman 1969 Boh.Pha 2 18:00.30 10
2 2/ V 1 59022 LACINA Richard 1967 Semily 3 18:43.30 6
3 1/ ZS 6 185004 KRÁL Matěj 2002 Postřelm 3 18:47.50 5
4 1/ ZM 3 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3 18:59.20 4
5 3/ V 5 63020 KŘIŠŤAN Martin 1964 Týniště 3 19:08.50 3
6 2/ ZM 7 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3 19:33.20 2
7 1/ VS 2 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 19:44.00 1
8 4/ V 8 60038 MÍL Pavel 1967 Trutnov 20:43.30 0
9 4 62017 KOZDERKA Pavel 1985 Turnov 3 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ VM 21 59008 LACINOVÁ Leona 1974 Semily 3 17:42.40 2
2 1/ ZM 26 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 20:20.40 1
3 2/ VM 22 57042 KONVALIKOVÁ Irena 1977 Pardub. 20:57.20 0
4 1/ DM 24 60058 ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov 20:58.40 0
5 ZS 25 61042 KLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech. 0
6 DS 23 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ DM 41 60055 60040 VESELÝ František KOBLÍŽEK Daniel 2000 2000 Trutnov Trutnov 3 18:12.70 0
2 1/ ZM 42 60054 60047 BEIER Alva BEIER Matouš 2005 2004 Trutnov Trutnov 20:53.30 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ DM 7 60040 KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 2 13:43.40 34
2 1/ VM 3 60030 MAREK Aleš 1978 Trutnov 2 14:20.80 30
3 2/ DM 6 63058 ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 2 14:55.20 26
4 1/ V 2 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 2 15:01.50 22
5 4 62017 KOZDERKA Pavel 1985 Turnov 2 15:09.40 18
6 3/ DM 12 60055 VESELÝ František 2000 Trutnov 3 15:42.30 14
7 1/ VS 8 61019 MĚCHURA Jiří 1954 Třebech. 3 16:28.70 10
8 1/ DS 5 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 2 17:30.60 9
9 1/ U23 18 61024 ŘÍHA Jan 1996 Třebech. 17:40.80 8
10 2/ V 9 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 3 18:14.50 7
11 2/ VS 15 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 18:29.60 6
12 2/ DS 13 61017 KLIŠČ Zdeněk 1999 Třebech. 3 18:42.50 5
13 1/ ZS 21 59021 LACINA Jakub 2003 Semily 19:07.60 4
14 3/ VS 11 62006 JAROLÍMEK Otta 1961 Turnov 3 19:29.10 3
15 2/ ZS 22 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 19:38.60 2
16 4/ DM 19 62003 HLOBIL Josef 2001 Turnov 19:44.70 1
17 2/ VM 27 61037 MAREK Pavel 1972 Třebech. 20:20.10 0
18 1/ ZM 16 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 20:20.40 0
19 25 62019 JAROLÍMEK Otta 1991 Turnov 21:12.60 0
20 3/ ZS 23 61041 HANUŠ Jiří 2002 Třebech. 21:40.20 0
21 2/ ZM 26 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 23:43.00 0
22 ZM 24 59050 ZOUBEK Adam 2004 Semily 0
23 DM 20 62008 LAPUNÍK Milan 2001 Turnov 0
24 17 61023 ŘÍHA Zdeněk 1987 Třebech. 0
25 ZM 14 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3 0
26 10 61020 MĚCHURA Jiří 1987 Třebech. 3 0
27 V 1 61005 DVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech. 2 0