Výsledková listina

ZávodSlalomy v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího
Číslo16095
Datum24.07.16
Ředitel závoduZdeněk Boček
Vrchní rozhodčíJiří Čiháček
Disciplínaslalom
OrganizátorSK VS ČB

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 84 A0009 TINE KANCLER 1999 KK Soške, SLO 68.08 10 78.08 66.20 2 68.20 68.20 0
2 1 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 1 68.69 0 68.69 70.68 4 74.68 68.69 150
3 1/ U23 2 23040 ZVOLÁNEK Jan 1995 SKVS ČB 2+ 69.01 0 69.01 71.42 4 75.42 69.01 142
4 2/ DS 83 A0008 JAKOB JEŽ 1998 KK Soške, SLO 69.35 2 71.35 69.85 6 75.85 71.35 0
5 1/ DM 17 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 71.99 0 71.99 82.03 6 88.03 71.99 138
6 3/ DS 4 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 72.55 52 124.55 73.23 2 75.23 75.23 134
7 1/ VM 3 23028 MULAČ Viktor 1975 SKVS ČB 2+ 76.03 2 78.03 78.80 0 78.80 78.03 130
8 2/ DM 85 A0010 ŠTEFAN BOŽIČ 2001 KK Soške, SLO 75.48 4 79.48 73.09 8 81.09 79.48 0
9 1/ ZS 23 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 79.78 8 87.78 76.42 4 80.42 80.42 126
10 2/ ZS 88 A0013 JAN SUŠMEL 2002 KK Soške, SLO 80.94 0 80.94 82.12 4 86.12 80.94 0
11 2/ VM 13 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 82.34 0 82.34 83.78 4 87.78 82.34 122
12 3/ DM 86 A0011 ANDRAŽ PAVŠIČ 2001 KK Soške, SLO 84.39 10 94.39 78.90 4 82.90 82.90 0
13 5 78017 JILMA Martin 1989 L.Tábor 2 79.82 4 83.82 81.53 8 89.53 83.82 118
14 3/ VM 12 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 88.32 0 88.32 84.61 0 84.61 84.61 114
15 3/ ZS 24 12055 KIRCHNER David 2002 Dukla B. 2 83.25 2 85.25 85.84 4 89.84 85.25 110
16 4/ DM 20 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 84.39 6 90.39 85.53 0 85.53 85.53 106
17 4/ DS 16 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 79.73 6 85.73 79.96 6 85.96 85.73 102
18 5/ DS 15 12056 ŠTERCL Vít 1999 Dukla B. 2 84.01 2 86.01 84.57 2 86.57 86.01 98
19 4/ VM 9 23110 TESAŘ Robert 1972 SKVS ČB 2 87.39 0 87.39 86.44 4 90.44 87.39 94
20 5/ VM 14 78006 PRCHLÍK Michal 1981 L.Tábor 2 85.48 2 87.48 84.50 4 88.50 87.48 90
21 6/ VM 10 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 2 88.05 0 88.05 93.77 6 99.77 88.05 86
22 1/ V 80 A0005 DEAN BEZELJAK 1969 KK Soške, SLO 86.37 2 88.37 84.89 6 90.89 88.37 0
23 4/ ZS 25 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2 80.72 8 88.72 83.91 6 89.91 88.72 82
24 5/ DM 21 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 2 88.32 6 94.32 87.37 2 89.37 89.37 78
25 2/ V 11 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 2 89.98 0 89.98 91.73 4 95.73 89.98 74
26 6/ DM 19 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 2 91.78 2 93.78 86.36 4 90.36 90.36 70
27 5/ ZS 47 11016 PROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand 3 88.38 2 90.38 91.29 56 147.29 90.38 66
28 3/ V 8 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 90.40 2 92.40 86.56 4 90.56 90.56 62
29 7/ DM 39 11027 KOLÁČEK Petr 2001 KK Brand 3 90.89 4 94.89 86.57 4 90.57 90.57 58
30 4/ V 7 14054 MACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy 2 90.54 6 96.54 89.32 2 91.32 91.32 54
31 8/ DM 18 11018 ŠOREL Martin 2001 KK Brand 2 85.85 6 91.85 82.81 10 92.81 91.85 50
32 5/ V 34 53021 TROCH Petr 1971 Dv.Král. 3 92.89 0 92.89 92.03 0 92.03 92.03 46
33 1/ ZM 60 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3 97.35 0 97.35 92.52 0 92.52 92.52 42
34 6/ V 94 A0019 ROMASHKIN DMITRIJ 1968 Moskva, RUS 91.87 6 97.87 91.06 2 93.06 93.06 0
35 2/ ZM 63 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 3 89.71 4 93.71 91.35 6 97.35 93.71 41
36 7/ VM 104 23113 TONCAR Martin 1975 SKVS ČB 3 95.60 4 99.60 93.87 0 93.87 93.87 40
37 3/ ZM 55 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 94.91 6 100.91 91.98 2 93.98 93.98 39
38 6/ ZS 52 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 3 90.93 8 98.93 92.23 2 94.23 94.23 38
39 8/ VM 6 35014 BLAHNÍK Miroslav 1980 Sláv.KV 2 94.44 0 94.44 94.64 4 98.64 94.44 37
40 7/ ZS 51 23041 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB 3 98.55 6 104.55 91.14 4 95.14 95.14 36
40 4/ ZM 57 11036 VENC Štěpán 2004 KK Brand 3 95.16 12 107.16 93.14 2 95.14 95.14 35
42 7/ V 36 14021 NOVÁK Jindřich 1964 Kralupy 3 94.05 2 96.05 94.11 6 100.11 96.05 34
43 8/ V 71 23088 PRÜHER Jakub 1968 SKVS ČB 94.83 2 96.83 100.44 12 112.44 96.83 33
44 9/ DM 22 49019 KLEMENT Maxim 2001 Roudnice 2 119.12 102 221.12 93.49 4 97.49 97.49 32
45 8/ ZS 48 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 3 95.08 4 99.08 99.02 0 99.02 99.02 31
46 9/ ZS 26 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 95.12 4 99.12 96.92 4 100.92 99.12 30
47 10/ ZS 40 23077 TESAŘ Vojtěch 2002 SKVS ČB 3 95.23 6 101.23 91.85 8 99.85 99.85 29
48 11/ ZS 87 A0012 ROK BEZELJAK 2002 KK Soške, SLO 97.30 54 151.30 95.98 4 99.98 99.98 0
49 12/ ZS 89 A0014 MIHA FAGANELJ 2003 KK Soške, SLO 100.61 4 104.61 94.29 6 100.29 100.29 0
50 5/ ZM 61 11031 CAPALINI Daniel 2005 KK Brand 3 99.83 2 101.83 99.53 10 109.53 101.83 28
51 6/ ZM 65 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3 109.29 10 119.29 97.45 6 103.45 103.45 27
52 13/ ZS 49 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 3 96.59 8 104.59 103.79 2 105.79 104.59 26
53 7/ ZM 54 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 3 98.84 6 104.84 111.25 2 113.25 104.84 25
54 10/ DM 38 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 3 107.60 6 113.60 96.93 8 104.93 104.93 24
55 14/ ZS 43 49064 HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice 3 101.90 4 105.90 128.98 10 138.98 105.90 23
56 1/ VS 27 42040 KOSHELEV Sergey 1960 Sušice 3 100.26 6 106.26 106.28 0 106.28 106.26 22
57 15/ ZS 44 14033 NOVÁK Michal 2003 Kralupy 3 102.72 4 106.72 106.41 10 116.41 106.72 21
58 8/ ZM 64 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 3 107.70 6 113.70 103.04 4 107.04 107.04 20
59 16/ ZS 41 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3 106.41 6 112.41 103.42 4 107.42 107.42 19
60 9/ ZM 56 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3 105.73 2 107.73 106.93 8 114.93 107.73 18
61 17/ ZS 42 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 3 105.92 6 111.92 105.24 4 109.24 109.24 17
62 10/ ZM 67 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 3 107.03 4 111.03 126.55 8 134.55 111.03 16
63 18/ ZS 46 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 3 107.92 4 111.92 128.75 4 132.75 111.92 15
64 2/ VS 33 34036 PROCHÁZKA Miloš 1954 Hubertus 3 111.20 4 115.20 96.05 52 148.05 115.20 14
65 11/ ZM 66 24048 KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml. 3 113.70 2 115.70 118.45 10 128.45 115.70 13
66 12/ ZM 69 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3 108.20 8 116.20 111.30 6 117.30 116.20 12
67 13/ ZM 53 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 3 124.78 4 128.78 113.98 6 119.98 119.98 11
68 9/ V 31 30049 VANĚK Martin 1971 VS Tábor 3 125.89 8 133.89 118.46 4 122.46 122.46 10
69 6/ DS 99 76014 ZVOLÁNEK Filip 1999 Bechyně 3 116.38 16 132.38 114.52 8 122.52 122.52 9
70 14/ ZM 92 A0017 KIMI STEVANOVIČ 2005 KK Soške, SLO 116.29 8 124.29 117.85 8 125.85 124.29 0
71 19/ ZS 50 10109 JUDA Mikuláš 2003 Benátky 3 115.95 10 125.95 118.97 52 170.97 125.95 8
72 3/ VS 30 38004 KRAUS Václav 1961 ČSAD Plz 3 128.09 60 188.09 117.06 10 127.06 127.06 7
73 10/ V 96 A0021 ALEKSEEV SERGEY 1970 Moskva, RUS 126.83 2 128.83 142.11 54 196.11 128.83 0
74 11/ V 95 A0020 BUKRYNSKY ALEX 1968 Moskva, RUS 122.53 10 132.53 134.65 8 142.65 132.53 0
75 9/ VM 102 7007 CUC Michal 1977 Tech.Pha 120.72 12 132.72 4 999 999.00 132.72 6
76 1/ PZ 93 A0018 ATEJ URBANČIČ ZOBEC 2006 KK Soške, SLO 122.48 12 134.48 124.91 10 134.91 134.48 0
77 2/ PZ 79 23071 PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB 131.55 10 141.55 120.58 14 134.58 134.58 0
78 20/ ZS 45 9126 KADLEC Filip 2003 USK Pha 3 129.09 6 135.09 116.96 58 174.96 135.09 5
79 12/ V 97 A0022 AMMETSIANOV MARAT 1970 Moskva, RUS 127.48 10 137.48 162.21 60 222.21 137.48 0
80 21/ ZS 103 23090 CHALUPSKÝ Petr 2002 SKVS ČB 139.17 62 201.17 132.87 12 144.87 144.87 4
81 15/ ZM 62 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 3 136.96 16 152.96 147.21 6 153.21 152.96 3
82 3/ PZ 77 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 1 999 999.00 151.18 6 157.18 157.18 0
83 16/ ZM 91 A0016 VID POLENČIČ 2004 KK Soške, SLO 99.29 64 163.29 121.47 54 175.47 163.29 0
84 17/ ZM 76 11042 VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand 153.06 14 167.06 142.14 58 200.14 167.06 2
85 18/ ZM 73 23044 STREJC Václav 2005 SKVS ČB 162.16 12 174.16 173.82 8 181.82 174.16 1
86 4/ PZ 101 45019 HAUCK Marek 2007 KVS HK 174.11 12 186.11 196.42 70 266.42 186.11 0
87 19/ ZM 75 23037 KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB 173.25 14 187.25 166.94 68 234.94 187.25 0
88 10/ VM 32 78012 PRAŽÁK Radek 1972 L.Tábor 3 1 999 999.00 186.57 16 202.57 202.57 0
89 20/ ZM 68 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3 1 999 999.00 163.90 58 221.90 221.90 0
90 21/ ZM 72 9149 PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha 188.32 56 244.32 225.40 158 383.40 244.32 0
91 100 23094 STACH Daniel 1988 SKVS ČB 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
92 V 98 A0023 PUTZER PAVEL 1967 Utopenci Kaplice, ITA 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
93 ZS 90 A0015 URBAN GAJŠEK 2003 KK Soške, SLO 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
94 82 A0007 ČRT IPAVEC 1984 KK Soške, SLO 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
95 V 81 A0006 ROK BEZELJAK 1980 KK Soške, SLO 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
96 ZM 74 23050 ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
97 VM 70 8014 HEŘMÁNEK Antonín 1973 SKŽižkov 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
98 ZM 58 10108 JUDA Štěpán 2004 Benátky 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
99 DM 37 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
100 VM 35 8030 MATĚJKA Jakub 1981 SKŽižkov 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
101 VM 29 78003 KOTRBA Tomáš 1977 L.Tábor 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
102 VS 28 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 51 9031 HOŠKOVÁ Kateřina 1985 USK Pha MT 86.13 2 88.13 96.44 2 98.44 88.13 20
2 1/ ZS 52 125043 PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 VSKRájec 2+ 98.10 4 102.10 96.54 2 98.54 98.54 12
3 2/ ZS 53 12048 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B. 2 97.16 4 101.16 99.45 0 99.45 99.45 8
4 1/ ZM 60 A0002 ALTMAN MARCELLA 2004 USA 116.21 4 120.21 106.42 2 108.42 108.42 0
5 1/ DM 54 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 3 119.46 6 125.46 127.44 54 181.44 125.46 4
6 3/ ZS 57 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 3 131.32 6 137.32 123.56 4 127.56 127.56 3
7 4/ ZS 58 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 126.95 4 130.95 4 999 999.00 130.95 2
8 5/ ZS 56 11059 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand 3 124.72 10 134.72 126.05 6 132.05 132.05 1
9 ZS 55 11032 CAPALINI Nicola 2002 KK Brand 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 66 9100 9178 TOMEK Lukáš SEHNAL Štěpán 1987 1985 USK Pha USK Pha 94.03 2 96.03 91.17 2 93.17 93.17 22
2 52 43008 49044 ŠRÁMEK Michal LERCH Eduard 1982 2002 Č.Lípa Roudnice 2 100.75 6 106.75 98.18 0 98.18 98.18 18
3 1/ DM 63 A0003 A0004 NEJC POLENČIČ ŠTEFAN BOŽIČ 2001 2001 KK Soške, SLO KK Soške, SLO 5:12.00 8 104.08 4:24.00 6 103.01 103.01 0
4 1/ VM 55 23006 78014 BOČEK Zdeněk PEŠTA Jan 1975 1981 SKVS ČB L.Tábor 2 111.83 12 123.83 4 999 999.00 123.83 14
5 1/ ZM 60 11031 11036 CAPALINI Daniel VENC Štěpán 2005 2004 KK Brand KK Brand 3 131.81 14 145.81 115.67 12 127.67 127.67 10
6 2/ DM 57 9121 9123 MAJER Kryštof HOUSKA Jan 2001 2001 USK Pha USK Pha 3 124.70 6 130.70 143.83 60 203.83 130.70 6
7 53 30047 30045 KROFTA Dominik KROFTA Zdeněk 1993 1959 VS Tábor VS Tábor 2 123.21 14 137.21 1 999 999.00 137.21 5
8 2/ ZM 62 23071 23135 PRÜHER Vojtěch ŠEDIVÝ Vít 2006 2004 SKVS ČB SKVS ČB 130.40 14 144.40 117.54 20 137.54 137.54 0
9 1/ ZS 59 23077 23048 TESAŘ Vojtěch STANOVSKÝ Jakub 2002 2004 SKVS ČB SKVS ČB 3 126.82 12 138.82 130.77 12 142.77 138.82 4
10 2/ ZS 58 9126 9134 KADLEC Filip FRENCL Josef 2003 2002 USK Pha USK Pha 3 131.78 12 143.78 136.14 64 200.14 143.78 3
11 1/ DS 65 10099 10026 ŠPALEK Matěj STRÁNSKÝ Dominik 2000 1999 Benátky Benátky 2 105.42 56 161.42 112.83 62 174.83 161.42 2
12 1/ VS 56 23059 23076 KUNA Alois PARANIAK Jan 1960 1951 SKVS ČB SKVS ČB 3 166.24 10 176.24 209.20 14 223.20 176.24 1
13 3/ ZS 61 23134 23069 ŠEDIVÝ Jan ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2003 SKVS ČB SKVS ČB 156.66 68 224.66 203.72 64 267.72 224.66 0
14 4/ ZS 64 23041 23037 PÍPAL Zbyněk KOMÁREK Jakub 2003 2005 SKVS ČB SKVS ČB 251.27 122 373.27 5:36.00 26 260.24 260.24 0
15 51 8041 8010 KAŠPAR Čeněk KAŠPAR Martin 2000 1967 SKŽižkov SKŽižkov 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ ZS 71 A0031 A0029 PŘIKRYLOVÁ EMA ALTMAN MARCELLA 2003 2004 Rájec USA 149.04 12 161.04 136.54 8 144.54 144.54 0
2 1/ ZM 72 23017 23085 ŠVEHLOVÁ Kateřina TESAŘOVÁ Hana 2005 2004 SKVS ČB SKVS ČB 161.98 10 171.98 166.84 16 182.84 171.98 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 73 125041 125043 PŘIKRYL Matěj PŘIKRYLOVÁ Ema 1999 2003 VSKRájec VSKRájec 2 109.54 8 117.54 107.40 6 113.40 113.40 0
2 1/ VM 76 9092 78014 SEHNALOVÁ Marie PEŠTA Jan 1981 1981 USK Pha L.Tábor 2 117.28 6 123.28 121.28 62 183.28 123.28 0
3 74 23006 23068 BOČEK Zdeněk BOČKOVÁ Bára 1975 2003 SKVS ČB SKVS ČB 2 148.51 8 156.51 134.70 4 138.70 138.70 0
4 75 23110 23085 TESAŘ Robert TESAŘOVÁ Hana 1972 2004 SKVS ČB SKVS ČB 1 999 999.00 DSN.00 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 40 9100 TOMEK Lukáš 1987 USK Pha 2 79.14 0 79.14 77.58 4 81.58 79.14 80
2 4 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 2 78.40 2 80.40 77.94 4 81.94 80.40 76
3 1/ U23 42 23149 VLČNOVSKÝ Vilém 1994 SKVS ČB 79.05 52 131.05 78.52 2 80.52 80.52 72
4 1/ DM 38 A0001 NEJC POLENČIČ 2001 KK Soške, SLO 84.65 2 86.65 79.60 2 81.60 81.60 0
5 5 43008 ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa 2 83.16 0 83.16 83.26 0 83.26 83.16 68
6 1/ V 16 23088 PRÜHER Jakub 1968 SKVS ČB 2 85.84 2 87.84 81.23 2 83.23 83.23 64
7 39 9178 SEHNAL Štěpán 1985 USK Pha 81.50 2 83.50 83.62 0 83.62 83.50 60
8 1/ VM 2 78005 PRCHLÍK Jiří 1978 L.Tábor 2+ 84.13 0 84.13 86.00 6 92.00 84.13 56
9 1/ DS 3 125041 PŘIKRYL Matěj 1999 VSKRájec 2+ 83.57 2 85.57 84.18 4 88.18 85.57 52
10 1/ ZS 17 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2 86.90 8 94.90 85.26 2 87.26 87.26 48
11 2/ VM 8 78014 PEŠTA Jan 1981 L.Tábor 2 87.72 0 87.72 87.77 0 87.77 87.72 44
12 3/ VM 41 7007 CUC Michal 1977 Tech.Pha 4 999 999.00 88.78 0 88.78 88.78 40
13 6 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 86.69 8 94.69 85.32 4 89.32 89.32 36
14 19 7008 KOPIČKA Ondřej 1989 Tech.Pha 3 108.98 6 114.98 92.32 2 94.32 94.32 32
15 2/ V 12 95002 VĚTROVSKÝ Jiří 1966 Zbraslav 2 92.37 2 94.37 91.63 6 97.63 94.37 28
16 1/ ZM 30 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 3 93.73 4 97.73 105.75 6 111.75 97.73 24
17 3/ V 14 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 97.71 4 101.71 97.78 0 97.78 97.78 20
18 4/ VM 11 35014 BLAHNÍK Miroslav 1980 Sláv.KV 2 95.98 2 97.98 98.22 0 98.22 97.98 16
19 5/ VM 9 71002 HAUCK Marek 1977 Č.Skal. 2 97.01 4 101.01 95.37 4 99.37 99.37 15
20 2/ ZM 32 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3 102.59 6 108.59 97.50 2 99.50 99.50 14
21 2/ DM 23 11027 KOLÁČEK Petr 2001 KK Brand 3 94.63 12 106.63 95.25 6 101.25 101.25 13
22 6/ VM 13 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 98.47 4 102.47 108.35 4 112.35 102.47 12
23 4/ V 7 30009 KELLER Miloslav 1962 VS Tábor 2 104.22 14 118.22 99.55 4 103.55 103.55 11
24 3/ ZM 33 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 3 111.46 4 115.46 102.70 2 104.70 104.70 10
25 1/ VS 22 23059 KUNA Alois 1960 SKVS ČB 3 103.26 2 105.26 102.51 4 106.51 105.26 9
26 3/ DM 26 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 3 103.07 4 107.07 108.65 8 116.65 107.07 8
27 4/ DM 27 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 3 108.72 6 114.72 103.22 4 107.22 107.22 7
28 2/ ZS 28 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 3 105.40 6 111.40 102.51 6 108.51 108.51 6
29 4/ ZM 31 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 103.19 6 109.19 123.75 4 127.75 109.19 5
30 5/ DM 25 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 3 107.57 4 111.57 105.58 12 117.58 111.57 4
31 2/ VS 20 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 3 112.57 10 122.57 106.51 6 112.51 112.51 3
32 5/ ZM 36 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 118.69 4 122.69 110.75 4 114.75 114.75 2
33 2/ U23 18 30047 KROFTA Dominik 1993 VS Tábor 3 108.67 10 118.67 109.34 6 115.34 115.34 1
34 3/ ZS 29 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3 115.74 0 115.74 115.99 6 121.99 115.74 0
35 4/ ZS 35 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 115.01 4 119.01 120.46 4 124.46 119.01 0
36 1/ PZ 37 23071 PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB 133.99 16 149.99 144.69 8 152.69 149.99 0
37 3/ VS 10 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 1 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
38 DM 34 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
39 DM 24 8041 KAŠPAR Čeněk 2000 SKŽižkov 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
40 VS 21 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
41 V 15 8010 KAŠPAR Martin 1967 SKŽižkov 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
42 VM 1 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ ZS 8 12048 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B. 2 88.08 4 92.08 88.14 0 88.14 88.14 43
2 2/ ZS 33 A0024 RIA ŠRIBAR 2002 KK Soške, SLO 85.71 4 89.71 89.52 2 91.52 89.71 0
3 1/ ZM 38 A0029 ALTMAN MARCELLA 2004 USA 90.73 0 90.73 92.23 0 92.23 90.73 0
4 3 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 90.41 2 92.41 77.38 308 385.38 92.41 39
5 1/ V 36 A0027 ROMASHKINA EKATERINA 1974 Moskva, RUS 94.54 6 100.54 91.82 2 93.82 93.82 0
6 4 9101 BAČÁKOVÁ Radka 1983 USK Pha 2 92.34 2 94.34 96.75 0 96.75 94.34 35
7 1/ DM 7 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 91.63 4 95.63 93.93 2 95.93 95.63 31
8 3/ ZS 18 11032 CAPALINI Nicola 2002 KK Brand 3 97.96 0 97.96 95.27 2 97.27 97.27 27
9 10 23084 POKORNÁ Iva 1985 SKVS ČB 3 94.35 4 98.35 102.10 2 104.10 98.35 23
10 4/ ZS 40 43015 FILIPI Viktorie 2002 Č.Lípa 3 100.60 2 102.60 97.10 2 99.10 99.10 19
11 5/ ZS 21 11059 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand 3 99.41 6 105.41 99.74 0 99.74 99.74 18
12 1/ DS 5 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 103.15 2 105.15 95.94 6 101.94 101.94 17
13 6/ ZS 23 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 3 98.16 4 102.16 102.00 4 106.00 102.16 16
14 7/ ZS 24 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 3 100.32 2 102.32 100.73 4 104.73 102.32 15
15 8/ ZS 35 A0026 SARA BELINGAR 2003 KK Soške, SLO 98.09 12 110.09 98.91 4 102.91 102.91 0
16 9/ ZS 34 A0025 ŽIVA KURINČIČ 2002 KK Soške, SLO 99.37 6 105.37 97.19 6 103.19 103.19 0
17 2/ ZM 25 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 3 104.04 2 106.04 103.43 0 103.43 103.43 14
18 10/ ZS 17 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 99.84 4 103.84 110.56 6 116.56 103.84 13
19 2/ DM 6 49025 KYZLÍKOVÁ Monika 2001 Roudnice 2 101.09 6 107.09 102.85 6 108.85 107.09 12
20 37 A0028 HESSER FRANZISKA 1983 UKK WWien, AUT 103.77 58 161.77 103.66 4 107.66 107.66 0
21 3/ DM 13 11033 KOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK Brand 3 106.53 2 108.53 106.37 6 112.37 108.53 11
22 11/ ZS 22 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 3 126.46 6 132.46 106.13 4 110.13 110.13 10
23 9 97012 MULAČOVÁ Marta 1986 RK Troja 3 108.53 2 110.53 112.45 2 114.45 110.53 9
24 1/ VM 11 71004 HAUCKOVÁ Ilona 1978 Č.Skal. 3 109.92 2 111.92 115.14 4 119.14 111.92 8
25 4/ DM 12 10110 DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky 3 110.08 2 112.08 114.45 6 120.45 112.08 7
26 3/ ZM 28 23085 TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB 3 113.64 2 115.64 106.85 6 112.85 112.85 6
27 4/ ZM 27 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3 110.65 4 114.65 112.98 8 120.98 114.65 5
28 12/ ZS 14 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 3 114.79 2 116.79 123.73 10 133.73 116.79 4
29 13/ ZS 15 14044 NOVÁKOVÁ Denisa 2003 Kralupy 3 134.61 10 144.61 114.91 4 118.91 118.91 3
30 5/ ZM 29 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 3 150.45 8 158.45 127.04 4 131.04 131.04 2
31 14/ ZS 19 23068 BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB 3 151.70 0 151.70 127.27 4 131.27 131.27 1
32 1/ PZ 31 23007 BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 234.52 6 240.52 154.76 6 160.76 160.76 0
33 2/ PZ 39 A0030 ALTMAN ISABELLA 2007 USA 167.88 8 175.88 180.66 6 186.66 175.88 0
34 3/ PZ 30 23015 ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB 167.42 10 177.42 180.07 8 188.07 177.42 0
35 4/ PZ 32 14010 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 326.71 10 336.71 244.21 12 256.21 256.21 0
36 ZS 20 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
37 VM 2 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
38 1 23117 ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 SKVS ČB 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0