Výsledková listina

ZávodSlalomy v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího
Číslo16094
Datum23.07.16
Ředitel závoduZdeněk Boček
Vrchní rozhodčíJiří Čiháček
Disciplínaslalom
OrganizátorSK VS ČB

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 1 69.39 0 69.39 69.75 4 73.75 69.39 144
2 1/ U23 2 23040 ZVOLÁNEK Jan 1995 SKVS ČB 2+ 71.32 6 77.32 71.54 0 71.54 71.54 136
3 1/ DM 17 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 76.42 2 78.42 73.58 0 73.58 73.58 132
4 1/ DS 4 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 71.61 6 77.61 73.52 2 75.52 75.52 128
5 100 23094 STACH Daniel 1988 SKVS ČB 84.55 0 84.55 80.48 0 80.48 80.48 124
6 1/ VM 12 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 80.73 0 80.73 84.46 0 84.46 80.73 120
7 2/ DS 16 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 78.56 8 86.56 75.15 6 81.15 81.15 116
8 2/ VM 13 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 81.55 0 81.55 82.45 0 82.45 81.55 112
9 3/ VM 14 78006 PRCHLÍK Michal 1981 L.Tábor 2 80.05 6 86.05 80.21 2 82.21 82.21 108
10 3/ DS 15 12056 ŠTERCL Vít 1999 Dukla B. 2 89.57 100 189.57 80.53 2 82.53 82.53 104
11 4/ VM 9 23110 TESAŘ Robert 1972 SKVS ČB 2 84.18 0 84.18 84.84 2 86.84 84.18 100
12 1/ ZS 23 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 78.65 56 134.65 78.69 6 84.69 84.69 96
13 2/ DM 20 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 86.27 2 88.27 85.22 0 85.22 85.22 92
14 1/ V 8 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 84.46 2 86.46 85.45 0 85.45 85.45 88
15 2/ ZS 24 12055 KIRCHNER David 2002 Dukla B. 2 83.28 8 91.28 84.35 2 86.35 86.35 84
16 5 78017 JILMA Martin 1989 L.Tábor 2 76.28 54 130.28 78.58 8 86.58 86.58 80
17 3/ ZS 25 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2 85.27 202 287.27 83.03 4 87.03 87.03 76
18 3/ DM 18 11018 ŠOREL Martin 2001 KK Brand 2 86.77 104 190.77 85.77 2 87.77 87.77 72
19 5/ VM 6 35014 BLAHNÍK Miroslav 1980 Sláv.KV 2 87.37 2 89.37 88.38 0 88.38 88.38 68
20 1/ ZM 63 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 3 87.31 2 89.31 88.51 0 88.51 88.51 64
21 2/ V 34 53021 TROCH Petr 1971 Dv.Král. 3 97.60 2 99.60 89.88 0 89.88 89.88 60
22 4/ ZS 47 11016 PROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand 3 88.35 2 90.35 88.50 4 92.50 90.35 56
23 3/ V 94 A0019 ROMASHKIN DMITRIJ 1968 Moskva, RUS 89.00 2 91.00 88.16 4 92.16 91.00 0
24 4/ V 36 14021 NOVÁK Jindřich 1964 Kralupy 3 95.43 2 97.43 91.60 0 91.60 91.60 52
25 5/ V 71 23088 PRÜHER Jakub 1968 SKVS ČB 103.32 6 109.32 91.73 0 91.73 91.73 48
26 4/ DM 21 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 2 89.94 2 91.94 90.56 12 102.56 91.94 44
27 5/ ZS 40 23077 TESAŘ Vojtěch 2002 SKVS ČB 3 88.86 4 92.86 92.13 6 98.13 92.86 43
28 5/ DM 19 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 2 103.24 6 109.24 90.93 2 92.93 92.93 42
29 2/ ZM 55 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 93.19 0 93.19 92.96 0 92.96 92.96 41
30 6/ DM 39 11027 KOLÁČEK Petr 2001 KK Brand 3 96.93 60 156.93 89.17 4 93.17 93.17 40
31 6/ V 7 14054 MACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy 2 89.42 50 139.42 88.46 6 94.46 94.46 39
32 6/ VM 70 8014 HEŘMÁNEK Antonín 1973 SKŽižkov 95.95 2 97.95 90.71 4 94.71 94.71 38
33 6/ ZS 51 23041 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB 3 97.55 6 103.55 92.91 2 94.91 94.91 37
34 7/ ZS 52 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 3 90.97 4 94.97 95.23 0 95.23 94.97 36
35 3/ ZM 60 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3 92.92 4 96.92 95.27 0 95.27 95.27 35
36 8/ ZS 41 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3 94.15 2 96.15 94.62 4 98.62 96.15 34
37 9/ ZS 26 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 94.81 2 96.81 94.46 10 104.46 96.81 33
38 4/ ZM 57 11036 VENC Štěpán 2004 KK Brand 3 97.36 2 99.36 92.95 4 96.95 96.95 32
39 5/ ZM 61 11031 CAPALINI Daniel 2005 KK Brand 3 95.07 2 97.07 96.56 2 98.56 97.07 31
40 1/ VS 33 34036 PROCHÁZKA Miloš 1954 Hubertus 3 95.20 2 97.20 97.24 2 99.24 97.20 30
41 7/ V 11 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 2 96.94 2 98.94 100.94 8 108.94 98.94 29
42 8/ V 98 A0023 PUTZER PAVEL 1967 Utopenci Kaplice, ITA 97.80 2 99.80 103.69 0 103.69 99.80 0
43 7/ VM 35 8030 MATĚJKA Jakub 1981 SKŽižkov 3 102.87 4 106.87 100.20 0 100.20 100.20 28
44 7/ DM 22 49019 KLEMENT Maxim 2001 Roudnice 2 78.19 54 132.19 94.84 6 100.84 100.84 27
45 6/ ZM 54 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 3 97.36 4 101.36 99.82 6 105.82 101.36 26
46 10/ ZS 49 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 3 99.77 2 101.77 103.82 4 107.82 101.77 25
47 2/ VS 27 42040 KOSHELEV Sergey 1960 Sušice 3 108.11 4 112.11 97.91 4 101.91 101.91 24
48 8/ DM 38 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 3 102.22 4 106.22 98.64 4 102.64 102.64 23
49 11/ ZS 48 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 3 107.78 4 111.78 99.19 4 103.19 103.19 22
50 7/ ZM 65 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3 101.82 2 103.82 102.83 10 112.83 103.82 21
51 8/ ZM 69 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3 103.10 2 105.10 101.92 6 107.92 105.10 20
52 12/ ZS 42 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 3 100.92 8 108.92 101.63 4 105.63 105.63 19
53 13/ ZS 44 14033 NOVÁK Michal 2003 Kralupy 3 109.56 2 111.56 102.67 4 106.67 106.67 18
54 9/ DM 37 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 3 104.45 6 110.45 105.51 2 107.51 107.51 17
55 9/ ZM 56 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3 116.46 0 116.46 102.09 8 110.09 110.09 16
56 14/ ZS 50 10109 JUDA Mikuláš 2003 Benátky 3 114.67 2 116.67 111.77 0 111.77 111.77 15
57 9/ V 31 30049 VANĚK Martin 1971 VS Tábor 3 109.79 2 111.79 110.20 6 116.20 111.79 14
58 15/ ZS 45 9126 KADLEC Filip 2003 USK Pha 3 110.35 2 112.35 131.97 8 139.97 112.35 13
59 10/ ZM 67 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 3 110.83 56 166.83 110.83 2 112.83 112.83 12
60 16/ ZS 43 49064 HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice 3 106.77 8 114.77 116.97 56 172.97 114.77 11
61 8/ VM 102 7007 CUC Michal 1977 Tech.Pha 115.54 4 119.54 110.88 4 114.88 114.88 10
62 17/ ZS 46 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 3 113.20 2 115.20 116.55 4 120.55 115.20 9
63 1/ PZ 79 23071 PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB 116.52 2 118.52 120.27 4 124.27 118.52 0
64 11/ ZM 53 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 3 124.90 2 126.90 116.17 4 120.17 120.17 8
65 9/ VM 29 78003 KOTRBA Tomáš 1977 L.Tábor 3 119.39 2 121.39 4 999 999.00 121.39 7
66 3/ VS 30 38004 KRAUS Václav 1961 ČSAD Plz 3 118.54 8 126.54 118.46 4 122.46 122.46 6
67 12/ ZM 64 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 3 120.59 6 126.59 123.45 6 129.45 126.59 5
67 13/ ZM 76 11042 VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand 129.28 62 191.28 122.59 4 126.59 126.59 4
69 4/ VS 28 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3 128.74 2 130.74 126.51 6 132.51 130.74 3
70 14/ ZM 66 24048 KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml. 3 130.83 4 134.83 125.15 10 135.15 134.83 2
71 15/ ZM 75 23037 KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB 132.08 4 136.08 146.33 8 154.33 136.08 1
72 4/ DS 99 76014 ZVOLÁNEK Filip 1999 Bechyně 3 123.45 14 137.45 101.29 56 157.29 137.45 0
73 10/ V 97 A0022 AMMETSIANOV MARAT 1970 Moskva, RUS 128.50 10 138.50 125.67 56 181.67 138.50 0
74 16/ ZM 68 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3 130.92 58 188.92 144.38 10 154.38 154.38 0
75 17/ ZM 73 23044 STREJC Václav 2005 SKVS ČB 159.06 106 265.06 146.85 12 158.85 158.85 0
76 2/ PZ 101 45019 HAUCK Marek 2007 KVS HK 168.62 12 180.62 145.49 16 161.49 161.49 0
77 3/ PZ 77 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 1 999 999.00 163.24 10 173.24 173.24 0
78 11/ V 96 A0021 ALEKSEEV SERGEY 1970 Moskva, RUS 4 999 999.00 119.20 56 175.20 175.20 0
79 10/ VM 32 78012 PRAŽÁK Radek 1972 L.Tábor 3 126.31 52 178.31 1 999 999.00 178.31 0
80 12/ V 95 A0020 BUKRYNSKY ALEX 1968 Moskva, RUS 4 999 999.00 141.30 62 203.30 203.30 0
81 PZ 93 A0018 ATEJ URBANČIČ ZOBEC 2006 KK Soške, SLO 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
82 ZM 92 A0017 KIMI STEVANOVIČ 2005 KK Soške, SLO 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
83 ZM 91 A0016 VID POLENČIČ 2004 KK Soške, SLO 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
84 ZS 90 A0015 URBAN GAJŠEK 2003 KK Soške, SLO 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
85 ZS 89 A0014 MIHA FAGANELJ 2003 KK Soške, SLO 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
86 ZS 88 A0013 JAN SUŠMEL 2002 KK Soške, SLO 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
87 ZS 87 A0012 ROK BEZELJAK 2002 KK Soške, SLO 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
88 DM 86 A0011 ANDRAŽ PAVŠIČ 2001 KK Soške, SLO 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
89 DM 85 A0010 ŠTEFAN BOŽIČ 2001 KK Soške, SLO 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
90 DS 84 A0009 TINE KANCLER 1999 KK Soške, SLO 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
91 DS 83 A0008 JAKOB JEŽ 1998 KK Soške, SLO 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
92 82 A0007 ČRT IPAVEC 1984 KK Soške, SLO 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
93 V 81 A0006 ROK BEZELJAK 1980 KK Soške, SLO 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
94 V 80 A0005 DEAN BEZELJAK 1969 KK Soške, SLO 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
95 ZM 74 23050 ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
96 ZM 72 9149 PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
97 ZM 62 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
98 ZM 58 10108 JUDA Štěpán 2004 Benátky 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
99 VM 10 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
100 VM 3 23028 MULAČ Viktor 1975 SKVS ČB 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 51 9031 HOŠKOVÁ Kateřina 1985 USK Pha MT 79.35 0 79.35 80.16 0 80.16 79.35 21
2 1/ ZS 52 125043 PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 VSKRájec 2+ 101.20 12 113.20 94.10 2 96.10 96.10 13
3 2/ ZS 53 12048 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B. 2 99.30 4 103.30 99.49 2 101.49 101.49 9
4 1/ ZM 60 A0002 ALTMAN MARCELLA 2004 USA 107.63 2 109.63 105.48 2 107.48 107.48 0
5 3/ ZS 57 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 3 116.24 0 116.24 110.32 4 114.32 114.32 5
6 4/ ZS 56 11059 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand 3 129.48 6 135.48 119.55 4 123.55 123.55 4
7 5/ ZS 55 11032 CAPALINI Nicola 2002 KK Brand 3 146.36 6 152.36 122.22 2 124.22 124.22 3
8 1/ DM 54 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 3 144.31 2 146.31 127.51 2 129.51 129.51 2
9 6/ ZS 58 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 139.64 6 145.64 131.05 4 135.05 135.05 1
10 2/ ZM 59 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 203.09 102 305.09 157.70 10 167.70 167.70 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 66 9100 9178 TOMEK Lukáš SEHNAL Štěpán 1987 1985 USK Pha USK Pha 86.98 0 86.98 86.97 2 88.97 86.98 30
2 52 43008 49044 ŠRÁMEK Michal LERCH Eduard 1982 2002 Č.Lípa Roudnice 2 97.54 4 101.54 96.22 4 100.22 100.22 22
3 1/ DS 65 10099 10026 ŠPALEK Matěj STRÁNSKÝ Dominik 2000 1999 Benátky Benátky 2 106.00 62 168.00 105.48 6 111.48 111.48 18
4 51 8041 8010 KAŠPAR Čeněk KAŠPAR Martin 2000 1967 SKŽižkov SKŽižkov 1 107.34 62 169.34 106.50 6 112.50 112.50 14
5 1/ ZM 60 11031 11036 CAPALINI Daniel VENC Štěpán 2005 2004 KK Brand KK Brand 3 122.13 0 122.13 121.17 2 123.17 122.13 10
6 1/ VM 55 23006 78014 BOČEK Zdeněk PEŠTA Jan 1975 1981 SKVS ČB L.Tábor 2 117.99 6 123.99 4 999 999.00 123.99 6
7 1/ DM 57 9121 9123 MAJER Kryštof HOUSKA Jan 2001 2001 USK Pha USK Pha 3 117.33 8 125.33 162.72 60 222.72 125.33 5
8 53 30047 30045 KROFTA Dominik KROFTA Zdeněk 1993 1959 VS Tábor VS Tábor 2 122.80 6 128.80 121.10 8 129.10 128.80 4
9 1/ ZS 59 23077 23048 TESAŘ Vojtěch STANOVSKÝ Jakub 2002 2004 SKVS ČB SKVS ČB 3 123.90 10 133.90 130.28 0 130.28 130.28 3
10 2/ ZS 58 9126 9134 KADLEC Filip FRENCL Josef 2003 2002 USK Pha USK Pha 3 121.66 14 135.66 126.21 8 134.21 134.21 2
11 2/ ZM 62 23071 23135 PRÜHER Vojtěch ŠEDIVÝ Vít 2006 2004 SKVS ČB SKVS ČB 126.60 10 136.60 131.12 62 193.12 136.60 0
12 1/ VS 56 23059 23076 KUNA Alois PARANIAK Jan 1960 1951 SKVS ČB SKVS ČB 3 139.26 6 145.26 152.01 10 162.01 145.26 1
13 3/ ZS 61 23134 23069 ŠEDIVÝ Jan ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2003 SKVS ČB SKVS ČB 146.75 14 160.75 160.88 12 172.88 160.75 0
14 4/ ZS 64 23041 23037 PÍPAL Zbyněk KOMÁREK Jakub 2003 2005 SKVS ČB SKVS ČB 149.11 14 163.11 1 999 999.00 163.11 0
15 DM 63 A0003 A0004 NEJC POLENČIČ ŠTEFAN BOŽIČ 2001 2001 KK Soške, SLO KK Soške, SLO 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ ZS 71 A0031 A0029 PŘIKRYLOVÁ EMA ALTMAN MARCELLA 2003 2004 Rájec USA 126.20 12 138.20 126.21 8 134.21 134.21 0
2 1/ ZM 72 23017 23085 ŠVEHLOVÁ Kateřina TESAŘOVÁ Hana 2005 2004 SKVS ČB SKVS ČB 148.18 8 156.18 148.16 16 164.16 156.18 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 73 125041 125043 PŘIKRYL Matěj PŘIKRYLOVÁ Ema 1999 2003 VSKRájec VSKRájec 2 106.20 6 112.20 117.04 4 121.04 112.20 0
2 1/ VM 76 9092 78014 SEHNALOVÁ Marie PEŠTA Jan 1981 1981 USK Pha L.Tábor 2 4 999 999.00 113.24 6 119.24 119.24 0
3 74 23006 23068 BOČEK Zdeněk BOČKOVÁ Bára 1975 2003 SKVS ČB SKVS ČB 2 133.46 2 135.46 123.59 8 131.59 131.59 0
4 75 23110 23085 TESAŘ Robert TESAŘOVÁ Hana 1972 2004 SKVS ČB SKVS ČB 4 999 999.00 217.83 72 289.83 289.83 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 40 9100 TOMEK Lukáš 1987 USK Pha 2 79.96 2 81.96 78.38 0 78.38 78.38 90
2 1/ VM 1 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 79.53 0 79.53 4 999 999.00 79.53 86
3 4 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 2 76.84 6 82.84 78.97 8 86.97 82.84 82
4 1/ ZS 17 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2 84.47 4 88.47 81.55 2 83.55 83.55 78
5 1/ DS 3 125041 PŘIKRYL Matěj 1999 VSKRájec 2+ 83.64 0 83.64 81.72 2 83.72 83.64 74
6 2/ VM 2 78005 PRCHLÍK Jiří 1978 L.Tábor 2+ 81.83 2 83.83 83.44 2 85.44 83.83 70
7 1/ V 16 23088 PRÜHER Jakub 1968 SKVS ČB 2 84.87 6 90.87 82.26 2 84.26 84.26 66
8 39 9178 SEHNAL Štěpán 1985 USK Pha 84.98 2 86.98 86.03 0 86.03 86.03 62
9 3/ VM 41 7007 CUC Michal 1977 Tech.Pha 89.16 0 89.16 86.54 0 86.54 86.54 58
10 5 43008 ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa 2 85.08 2 87.08 87.99 2 89.99 87.08 54
11 2/ V 15 8010 KAŠPAR Martin 1967 SKŽižkov 2 87.41 2 89.41 91.07 4 95.07 89.41 50
12 4/ VM 8 78014 PEŠTA Jan 1981 L.Tábor 2 86.43 4 90.43 91.91 2 93.91 90.43 46
13 6 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 90.55 0 90.55 98.10 2 100.10 90.55 42
14 3/ V 12 95002 VĚTROVSKÝ Jiří 1966 Zbraslav 2 90.53 2 92.53 91.53 2 93.53 92.53 38
15 19 7008 KOPIČKA Ondřej 1989 Tech.Pha 3 89.03 4 93.03 94.42 2 96.42 93.03 34
16 1/ DM 23 11027 KOLÁČEK Petr 2001 KK Brand 3 99.30 4 103.30 95.25 0 95.25 95.25 30
17 5/ VM 13 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 98.89 0 98.89 95.56 0 95.56 95.56 26
18 2/ DM 24 8041 KAŠPAR Čeněk 2000 SKŽižkov 3 97.57 4 101.57 91.83 4 95.83 95.83 22
19 1/ VS 22 23059 KUNA Alois 1960 SKVS ČB 3 97.17 0 97.17 100.65 0 100.65 97.17 18
20 6/ VM 9 71002 HAUCK Marek 1977 Č.Skal. 2 93.42 6 99.42 97.99 0 97.99 97.99 17
21 4/ V 14 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 96.67 2 98.67 98.45 0 98.45 98.45 16
22 7/ VM 11 35014 BLAHNÍK Miroslav 1980 Sláv.KV 2 100.21 2 102.21 99.00 0 99.00 99.00 15
23 1/ ZM 33 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 3 97.06 4 101.06 100.44 2 102.44 101.06 14
24 2/ ZM 30 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 3 92.88 58 150.88 92.96 10 102.96 102.96 13
25 5/ V 7 30009 KELLER Miloslav 1962 VS Tábor 2 100.04 4 104.04 105.47 2 107.47 104.04 12
26 2/ ZS 28 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 3 98.67 10 108.67 102.11 4 106.11 106.11 11
27 2/ VS 21 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3 105.31 2 107.31 110.59 2 112.59 107.31 10
28 3/ DM 27 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 3 108.67 0 108.67 105.48 2 107.48 107.48 9
29 3/ ZM 31 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 108.13 0 108.13 115.93 6 121.93 108.13 8
30 3/ VS 20 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 3 114.71 6 120.71 107.80 2 109.80 109.80 7
31 1/ U23 18 30047 KROFTA Dominik 1993 VS Tábor 3 109.86 0 109.86 114.55 0 114.55 109.86 6
32 4/ VS 10 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 105.17 6 111.17 112.45 58 170.45 111.17 5
33 3/ ZS 29 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3 109.50 2 111.50 124.19 6 130.19 111.50 4
34 4/ ZM 32 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3 106.05 6 112.05 109.35 8 117.35 112.05 3
35 5/ ZM 36 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 114.56 2 116.56 146.58 8 154.58 116.56 2
36 4/ ZS 35 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 123.14 4 127.14 114.99 2 116.99 116.99 1
37 4/ DM 25 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 3 117.46 62 179.46 115.98 2 117.98 117.98 0
38 5/ DM 26 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 3 125.78 0 125.78 142.63 6 148.63 125.78 0
39 6/ DM 34 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 144.41 10 154.41 130.54 8 138.54 138.54 0
40 1/ PZ 37 23071 PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB 140.51 4 144.51 143.89 62 205.89 144.51 0
41 DM 38 A0001 NEJC POLENČIČ 2001 KK Soške, SLO 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ ZS 8 12048 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B. 2 86.09 0 86.09 90.52 4 94.52 86.09 52
2 1 23117 ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 SKVS ČB 2+ 90.99 2 92.99 87.48 0 87.48 87.48 48
3 1/ VM 2 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 88.70 0 88.70 4 999 999.00 88.70 44
4 1/ DM 7 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 89.79 0 89.79 91.81 0 91.81 89.79 40
5 3 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 90.89 2 92.89 91.30 4 95.30 92.89 36
6 1/ ZM 38 A0029 ALTMAN MARCELLA 2004 USA 94.82 0 94.82 92.85 2 94.85 94.82 0
7 1/ V 36 A0027 ROMASHKINA EKATERINA 1974 Moskva, RUS 95.92 2 97.92 95.10 0 95.10 95.10 0
8 2/ ZS 18 11032 CAPALINI Nicola 2002 KK Brand 3 102.27 8 110.27 94.93 2 96.93 96.93 32
9 10 23084 POKORNÁ Iva 1985 SKVS ČB 3 94.80 4 98.80 97.19 0 97.19 97.19 28
10 3/ ZS 23 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 3 103.27 2 105.27 100.07 0 100.07 100.07 24
11 2/ ZM 25 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 3 98.57 2 100.57 99.97 52 151.97 100.57 20
12 4 9101 BAČÁKOVÁ Radka 1983 USK Pha 2 92.82 54 146.82 96.61 4 100.61 100.61 19
13 4/ ZS 21 11059 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand 3 98.40 4 102.40 106.93 2 108.93 102.40 18
14 2/ DM 13 11033 KOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK Brand 3 109.71 6 115.71 100.43 2 102.43 102.43 17
15 5/ ZS 17 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 104.01 6 110.01 101.56 2 103.56 103.56 16
16 6/ ZS 40 43015 FILIPI Viktorie 2002 Č.Lípa 3 103.75 2 105.75 103.75 4 107.75 105.75 15
17 3/ ZM 28 23085 TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB 3 100.96 6 106.96 109.23 4 113.23 106.96 14
18 3/ DM 6 49025 KYZLÍKOVÁ Monika 2001 Roudnice 2 110.12 54 164.12 103.62 4 107.62 107.62 13
19 2/ VM 11 71004 HAUCKOVÁ Ilona 1978 Č.Skal. 3 108.03 0 108.03 113.65 2 115.65 108.03 12
20 7/ ZS 14 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 3 107.14 2 109.14 108.09 14 122.09 109.14 11
21 1/ DS 5 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 101.22 8 109.22 104.77 8 112.77 109.22 10
22 8/ ZS 24 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 3 103.45 56 159.45 112.50 0 112.50 112.50 9
23 9/ ZS 22 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 3 110.60 2 112.60 118.94 6 124.94 112.60 8
24 10/ ZS 15 14044 NOVÁKOVÁ Denisa 2003 Kralupy 3 115.77 0 115.77 116.41 0 116.41 115.77 7
25 11/ ZS 20 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3 110.93 8 118.93 109.02 8 117.02 117.02 6
26 4/ ZM 27 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3 107.10 58 165.10 115.80 4 119.80 119.80 5
27 12/ ZS 19 23068 BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB 3 126.26 4 130.26 135.53 8 143.53 130.26 4
28 5/ ZM 29 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 3 128.79 2 130.79 127.30 4 131.30 130.79 3
29 1/ PZ 39 A0030 ALTMAN ISABELLA 2007 USA 147.12 2 149.12 156.53 8 164.53 149.12 0
30 6/ ZM 26 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 151.80 4 155.80 122.92 60 182.92 155.80 2
31 2/ PZ 31 23007 BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 149.04 8 157.04 152.83 8 160.83 157.04 0
32 4/ DM 12 10110 DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky 3 110.34 56 166.34 113.92 56 169.92 166.34 1
33 3/ PZ 30 23015 ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB 164.08 6 170.08 1 999 999.00 170.08 0
34 4/ PZ 32 14010 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 192.62 16 208.62 181.64 10 191.64 191.64 0
35 37 A0028 HESSER FRANZISKA 1983 UKK WWien, AUT 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
36 ZS 35 A0026 SARA BELINGAR 2003 KK Soške, SLO 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
37 ZS 34 A0025 ŽIVA KURINČIČ 2002 KK Soške, SLO 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
38 ZS 33 A0024 RIA ŠRIBAR 2002 KK Soške, SLO 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
39 9 97012 MULAČOVÁ Marta 1986 RK Troja 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0