Výsledková listina

ZávodSlalom ve Strakonicích
Číslo16093
Datum10.07.16
Ředitel závoduVáclav Vondra
Vrchní rozhodčíAlois Kuna
Disciplínaslalom
OrganizátorOddíl kanoistiky Otava Strakonice

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1 9021 HAVLÍČEK Jan 1982 USK Pha 1 111.99 2 113.99 113.67 0 113.67 113.67 80
2 3 14009 VANĚK Jiří 1987 Kralupy 2+ 119.72 2 121.72 117.69 0 117.69 117.69 72
3 1/ VM 9 78014 PEŠTA Jan 1981 L.Tábor 2 125.28 2 127.28 116.74 2 118.74 118.74 68
4 2/ VM 11 24001 NOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml. 2 118.87 0 118.87 121.91 0 121.91 118.87 64
5 3/ VM 4 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 122.92 0 122.92 128.72 0 128.72 122.92 60
6 4/ VM 7 34025 NOVÁČEK Michal 1977 Hubertus 2 125.02 0 125.02 125.19 0 125.19 125.02 56
7 5 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 123.97 2 125.97 125.72 0 125.72 125.72 52
8 54 80006 HRÁDEK Petr 1987 So Písek 2 128.14 0 128.14 131.06 2 133.06 128.14 48
9 1/ U23 52 30031 HABICH Karel 1994 VS Tábor 3 127.95 2 129.95 126.80 2 128.80 128.80 44
10 1/ ZS 27 27031 MALÝ Filip 2002 Ot.Strak 3 130.89 0 130.89 129.44 0 129.44 129.44 40
11 5/ VM 8 66004 TÁBORSKÝ Pavel 1972 Horš.Týn 2 131.56 0 131.56 129.56 0 129.56 129.56 36
12 1/ ZM 31 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 3 130.32 0 130.32 131.98 0 131.98 130.32 32
13 1/ VS 12 60002 HÁK Jiří 1952 Trutnov 2 132.51 0 132.51 132.04 0 132.04 132.04 28
14 6/ VM 20 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 3 132.33 0 132.33 133.18 0 133.18 132.33 27
15 1/ V 10 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 171.97 4 175.97 133.53 0 133.53 133.53 26
16 2/ U23 15 30047 KROFTA Dominik 1993 VS Tábor 3 140.42 4 144.42 133.79 0 133.79 133.79 25
17 2/ VS 23 23059 KUNA Alois 1960 SKVS ČB 3 136.39 0 136.39 134.38 0 134.38 134.38 24
18 3/ VS 13 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 134.68 0 134.68 133.58 2 135.58 134.68 23
19 3/ U23 53 30061 HABICH Tomáš 1997 VS Tábor 3 135.94 0 135.94 141.24 4 145.24 135.94 22
20 4/ VS 16 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 3 141.68 0 141.68 136.00 0 136.00 136.00 21
21 2/ V 19 18001 KEŠ Miroslav 1967 Veselí/L 3 135.15 2 137.15 1 999 999.00 137.15 20
22 2/ ZM 33 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3 138.80 0 138.80 137.50 0 137.50 137.50 19
23 1/ DM 25 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 3 138.45 0 138.45 141.79 0 141.79 138.45 18
24 48 23027 VADLEJCH Jan 1989 SKVS ČB 3 142.70 0 142.70 4 999 999.00 142.70 17
25 1/ DS 35 14037 VYBULKA Jakub 1998 Kralupy 143.07 0 143.07 142.61 2 144.61 143.07 16
26 5/ VS 24 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3 143.66 2 145.66 143.28 0 143.28 143.28 15
27 3/ ZM 32 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3 141.43 2 143.43 145.75 0 145.75 143.43 14
28 4/ ZM 29 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 3 145.58 4 149.58 142.00 2 144.00 144.00 13
29 2/ ZS 26 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 146.57 4 150.57 144.47 0 144.47 144.47 12
30 3/ V 18 60038 MÍL Pavel 1967 Trutnov 3 157.02 2 159.02 146.12 0 146.12 146.12 11
31 3/ ZS 41 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 150.38 2 152.38 150.56 0 150.56 150.56 10
32 7/ VM 21 30022 VÁLEK Michal 1974 VS Tábor 3 149.89 2 151.89 151.48 0 151.48 151.48 9
33 2/ DS 36 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 151.89 0 151.89 4 999 999.00 151.89 8
34 5/ ZM 30 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 152.41 0 152.41 150.50 2 152.50 152.41 7
35 4/ ZS 28 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3 150.84 2 152.84 153.87 4 157.87 152.84 6
36 5/ ZS 40 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 155.23 2 157.23 151.86 2 153.86 153.86 5
37 6/ ZM 43 66024 HARTL Jakub 2004 Horš.Týn 155.38 2 157.38 156.51 0 156.51 156.51 4
38 4/ V 17 36026 ŠRÁMEK Jiří 1966 Klatovy 3 155.61 4 159.61 158.81 0 158.81 158.81 3
39 6/ ZS 39 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 163.72 0 163.72 159.03 0 159.03 159.03 2
40 6/ VS 34 14039 KREJČÍ Antonín 1955 Kralupy 166.62 4 170.62 158.70 2 160.70 160.70 1
41 7/ VS 22 17007 HOLÝ Jiří 1957 Rakovník 3 161.70 2 163.70 161.44 2 163.44 163.44 0
42 3/ DS 37 27014 MAREK Tomáš 1998 Ot.Strak 165.08 2 167.08 169.63 0 169.63 167.08 0
43 2/ DM 38 24053 KLEIN Pavel 2001 Č.Kruml. 172.81 0 172.81 168.13 4 172.13 172.13 0
44 7/ ZM 45 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 188.23 4 192.23 172.51 4 176.51 176.51 0
45 7/ ZS 49 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 200.40 6 206.40 175.65 8 183.65 183.65 0
46 1/ PZ 47 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 193.80 4 197.80 189.60 10 199.60 197.80 0
47 8/ ZM 44 24048 KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml. 211.03 4 215.03 198.70 2 200.70 200.70 0
48 9/ ZM 46 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 213.57 0 213.57 201.52 14 215.52 213.57 0
49 2/ PZ 50 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 290.18 4 294.18 373.33 8 381.33 294.18 0
50 V 51 48003 ČEKAL Josef 1970 Klášter. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
51 ZM 42 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
52 DM 14 36019 POHANKA Vítek 2000 Klatovy 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
53 6 23133 WEBER Oldřich 1987 SKVS ČB 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
54 U23 2 23039 POSPÍCHAL Radek 1994 SKVS ČB 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 50 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 122.01 0 122.01 121.38 0 121.38 121.38 63
2 41 14040 KREJČOVÁ Kristýna 1991 Kralupy 2+ 123.42 0 123.42 123.26 2 125.26 123.42 59
3 1/ VM 42 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 125.40 0 125.40 124.49 0 124.49 124.49 55
4 76 26004 VANDASOVÁ Lenka 1985 Soběslav 126.95 0 126.95 124.91 0 124.91 124.91 51
5 43 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 127.29 4 131.29 123.55 4 127.55 127.55 47
6 55 23084 POKORNÁ Iva 1985 SKVS ČB 3 128.65 0 128.65 127.62 0 127.62 127.62 43
7 1/ ZS 64 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 3 133.51 2 135.51 128.70 0 128.70 128.70 39
8 2/ ZS 62 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 3 129.11 0 129.11 132.66 2 134.66 129.11 35
9 3/ ZS 66 11032 CAPALINI Nicola 2002 KK Brand 3 133.65 0 133.65 129.85 0 129.85 129.85 31
10 2/ DM 51 52011 STRASSEROVÁ Bára 2001 L.Žatec 2 130.14 0 130.14 128.61 2 130.61 130.14 27
11 1/ DS 48 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 128.53 2 130.53 127.41 8 135.41 130.53 26
12 4/ ZS 52 14072 ŽATECKÁ Nikola 2002 Kralupy 2 128.55 2 130.55 135.11 6 141.11 130.55 25
13 53 27001 CHVOSTOVÁ Ivana 1983 Ot.Strak 3 131.84 0 131.84 133.63 0 133.63 131.84 24
14 1/ VS 46 26010 LAGNEROVÁ Jana 1959 Soběslav 2 135.44 0 135.44 135.23 0 135.23 135.23 23
15 5/ ZS 65 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 134.32 2 136.32 133.26 2 135.26 135.26 22
16 3/ DM 61 11044 ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand 3 133.32 2 135.32 134.62 2 136.62 135.32 21
17 6/ ZS 70 11059 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand 3 135.39 0 135.39 138.30 4 142.30 135.39 20
18 1/ ZM 73 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3 139.71 0 139.71 136.73 0 136.73 136.73 19
19 2/ ZM 72 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 3 139.19 0 139.19 137.45 2 139.45 139.19 18
20 95 39058 POLESNÁ Jitka 1990 Loko Plz 3 138.83 2 140.83 139.57 0 139.57 139.57 17
21 3/ ZM 74 23085 TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB 3 146.59 0 146.59 141.51 0 141.51 141.51 16
22 2/ VM 56 1067 BORSKÁ Alena 1976 Boh.Pha 3 143.95 0 143.95 147.83 0 147.83 143.95 15
23 4/ DM 59 11033 KOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK Brand 3 137.41 8 145.41 143.61 6 149.61 145.41 14
24 1/ PZ 91 42006 GALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice 147.58 54 201.58 146.04 2 148.04 148.04 0
25 4/ ZM 75 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 148.10 0 148.10 161.54 6 167.54 148.10 13
26 3/ VM 45 47013 ČERNÁ Lucie 1977 Kadaň 2 148.17 0 148.17 146.21 4 150.21 148.17 12
27 2/ DS 57 17023 PŠENIČKOVÁ Jana 1998 Rakovník 3 147.50 4 151.50 146.44 2 148.44 148.44 11
28 7/ ZS 67 24009 HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 150.20 4 154.20 148.94 0 148.94 148.94 10
29 8/ ZS 63 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 148.28 2 150.28 152.49 2 154.49 150.28 9
30 9/ ZS 68 27013 HONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak 3 148.42 4 152.42 150.60 0 150.60 150.60 8
31 77 14053 KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 Kralupy 150.71 0 150.71 154.80 2 156.80 150.71 7
32 5/ DM 60 24058 BAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml. 3 149.19 6 155.19 149.63 4 153.63 153.63 6
33 10/ ZS 80 23068 BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB 152.96 4 156.96 161.52 50 211.52 156.96 5
34 11/ ZS 69 9008 POLLERTOVÁ Ema 2003 USK Pha 3 153.47 4 157.47 149.53 8 157.53 157.47 4
35 3/ DS 58 24052 MANOVÁ Štěpánka 1999 Č.Kruml. 3 153.91 6 159.91 154.28 4 158.28 158.28 3
36 12/ ZS 81 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 159.96 6 165.96 158.60 6 164.60 164.60 2
37 5/ ZM 71 42041 PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice 3 156.18 10 166.18 166.68 6 172.68 166.18 1
38 2/ PZ 88 14011 ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 153.43 14 167.43 154.25 12 166.25 166.25 0
39 13/ ZS 79 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 181.52 4 185.52 158.44 8 166.44 166.44 0
40 3/ PZ 89 23015 ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB 169.69 2 171.69 165.22 4 169.22 169.22 0
41 6/ ZM 82 27008 HONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak 172.85 6 178.85 174.54 4 178.54 178.54 0
42 4/ PZ 85 14010 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 186.91 6 192.91 173.00 6 179.00 179.00 0
43 5/ PZ 87 23007 BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 176.64 4 180.64 176.09 4 180.09 180.09 0
44 6/ DM 78 30037 MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor 183.61 6 189.61 174.56 8 182.56 182.56 0
45 7/ ZM 83 9034 KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha 208.73 6 214.73 194.95 2 196.95 196.95 0
46 6/ PZ 84 82004 ŽATECKÁ Taťána 2007 KVSPísek 246.66 8 254.66 243.00 2 245.00 245.00 0
47 7/ PZ 92 9041 JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha 256.00 62 318.00 280.06 12 292.06 292.06 0
48 93 33016 POLÍVKOVÁ Hana 1989 Blovice 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
49 PZ 90 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
50 PZ 86 49066 BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
51 54 97012 MULAČOVÁ Marta 1986 RK Troja 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
52 DM 49 49025 KYZLÍKOVÁ Monika 2001 Roudnice 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
53 V 47 42003 GALUŠKOVÁ Anna 1970 Sušice 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
54 VS 44 42012 BENEŠOVÁ Marie 1961 Sušice 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 2 9095 9060 JIRAS Marek POLLERT Jaroslav 1976 1971 USK Pha USK Pha 1 121.24 0 121.24 118.31 0 118.31 118.31 36
2 1/ V 5 36026 36020 ŠRÁMEK Jiří VESELÝ Josef 1966 1950 Klatovy Klatovy 2 149.62 0 149.62 146.74 0 146.74 146.74 28
3 2/ VM 7 23006 78014 BOČEK Zdeněk PEŠTA Jan 1975 1981 SKVS ČB L.Tábor 2 144.91 2 146.91 149.23 0 149.23 146.91 24
4 17 27006 23061 PRINC Rudolf KUNA Jan 1970 1990 Ot.Strak SKVS ČB 163.08 10 173.08 149.32 0 149.32 149.32 20
5 2/ V 4 42019 17007 PECHLÁT Hynek HOLÝ Jiří 1971 1957 Sušice Rakovník 2 152.19 2 154.19 149.42 0 149.42 149.42 16
6 3 30047 30045 KROFTA Dominik KROFTA Zdeněk 1993 1959 VS Tábor VS Tábor 2 142.04 52 194.04 153.46 2 155.46 155.46 12
7 10 24001 24049 NOVOSAD Lukáš NOVOSAD Jonáš 1976 2006 Č.Kruml. Č.Kruml. 3 153.40 8 161.40 152.73 4 156.73 156.73 8
8 1/ VS 8 30002 30011 HABICH Bohumil KUBEŠ Vladimír 1961 1961 VS Tábor VS Tábor 2 161.57 2 163.57 159.54 4 163.54 163.54 7
9 31 30043 30019 VAŇKOVÁ Klára POSPÍŠILOVÁ Jitka 2001 1989 VS Tábor VS Tábor 3 168.95 8 176.95 164.27 4 168.27 168.27 6
10 3/ VM 12 65026 14039 KREJČÍ Hynek KREJČÍ Antonín 1978 1955 Roztoky Kralupy 3 164.47 106 270.47 165.39 6 171.39 171.39 5
11 1/ ZS 16 66020 66024 KUNEŠ Daniel HARTL Jakub 2003 2004 Horš.Týn Horš.Týn 168.25 4 172.25 170.54 6 176.54 172.25 4
12 2/ VS 11 23059 23076 KUNA Alois PARANIAK Jan 1960 1951 SKVS ČB SKVS ČB 3 185.31 4 189.31 175.74 0 175.74 175.74 3
13 2/ ZS 33 14019 14015 MACHUTOVÁ Iva HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2003 Kralupy Kralupy 181.70 6 187.70 181.84 8 189.84 187.70 2
14 3/ ZS 15 23134 23069 ŠEDIVÝ Jan ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2003 SKVS ČB SKVS ČB 184.69 6 190.69 194.93 8 202.93 190.69 1
15 1/ ZM 35 23017 23085 ŠVEHLOVÁ Kateřina TESAŘOVÁ Hana 2005 2004 SKVS ČB SKVS ČB 188.59 16 204.59 185.37 8 193.37 193.37 0
16 1/ DS 32 24058 24052 BAUEROVÁ Markéta MANOVÁ Štěpánka 2001 1999 Č.Kruml. Č.Kruml. 189.36 8 197.36 200.87 4 204.87 197.36 0
17 4/ ZS 18 23037 23041 KOMÁREK Jakub PÍPAL Zbyněk 2005 2003 SKVS ČB SKVS ČB 184.49 14 198.49 204.79 68 272.79 198.49 0
18 2/ ZM 13 9136 9130 POLLERT Jáchym JIRAS Filip 2004 2005 USK Pha USK Pha 3 180.42 20 200.42 4 999 999.00 200.42 0
19 34 12047 9031 JANČOVÁ Monika HOŠKOVÁ Kateřina 1992 1985 Dukla B. USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
20 DM 9 38008 36019 CUBR Filip POHANKA Vítek 2000 2000 ČSAD Plz Klatovy 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
21 1 23039 23133 POSPÍCHAL Radek WEBER Oldřich 1994 1987 SKVS ČB SKVS ČB 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 1 9040 PECHLÁT Hynek 1995 USK Pha 1 100.50 2 102.50 99.02 0 99.02 99.02 174
2 134 42024 BOUZEK Filip 1992 Sušice 2 103.83 0 103.83 104.47 0 104.47 103.83 166
3 135 42036 BOUZEK Ondřej 1991 Sušice 2 107.46 2 109.46 104.96 0 104.96 104.96 162
4 1/ VM 9 39047 GROSSMANN Petr 1974 Loko Plz 2 107.33 0 107.33 105.64 2 107.64 107.33 158
5 5 42032 POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 2 109.70 0 109.70 107.36 0 107.36 107.36 154
6 2/ VM 3 42020 TAIŠL Filip 1976 Sušice 2+ 108.95 2 110.95 105.41 2 107.41 107.41 150
7 1/ DM 26 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 108.68 0 108.68 108.55 2 110.55 108.68 146
8 1/ DS 21 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 2 110.67 2 112.67 110.24 0 110.24 110.24 142
9 4 78017 JILMA Martin 1989 L.Tábor 2 110.55 4 114.55 110.76 0 110.76 110.76 138
10 7 42029 VOZKA Aleš 1989 Sušice 2 113.92 6 119.92 109.16 2 111.16 111.16 134
11 1/ V 18 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 114.57 0 114.57 113.76 0 113.76 113.76 130
12 138 23061 KUNA Jan 1990 SKVS ČB 114.31 0 114.31 115.24 2 117.24 114.31 126
13 3/ VM 12 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 117.71 0 117.71 114.53 0 114.53 114.53 122
14 2/ V 10 42016 GALUŠKA Vladislav 1965 Sušice 2 120.23 0 120.23 115.52 0 115.52 115.52 118
15 4/ VM 19 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 116.16 0 116.16 115.76 2 117.76 116.16 114
16 3/ V 15 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 2 119.34 0 119.34 116.25 0 116.25 116.25 110
17 2/ DM 25 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 110.67 50 160.67 112.58 4 116.58 116.58 106
18 5/ VM 17 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 116.47 4 120.47 115.74 2 117.74 117.74 102
19 2/ DS 22 14037 VYBULKA Jakub 1998 Kralupy 2 119.32 2 121.32 117.78 0 117.78 117.78 98
20 6/ VM 87 24023 ŠVEHLA Zdeněk 1976 Č.Kruml. 2 121.46 2 123.46 118.07 0 118.07 118.07 94
21 3/ DM 23 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 2 120.80 0 120.80 118.10 0 118.10 118.10 90
22 2/ U23 6 38003 SOFRON Daniel 1995 ČSAD Plz 2 119.08 2 121.08 118.17 0 118.17 118.17 86
23 7/ VM 20 78006 PRCHLÍK Michal 1981 L.Tábor 2 120.64 2 122.64 118.32 0 118.32 118.32 82
24 4/ V 16 14054 MACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy 2 120.83 0 120.83 117.80 2 119.80 119.80 78
25 5/ V 13 24027 KOUDELKA Tomáš 1964 Č.Kruml. 2 123.23 0 123.23 120.95 0 120.95 120.95 74
26 8/ VM 8 49013 HEK Jan 1979 Roudnice 2 121.94 0 121.94 121.05 0 121.05 121.05 70
27 4/ DM 58 60055 VESELÝ František 2000 Trutnov 3 127.59 2 129.59 120.39 2 122.39 122.39 66
28 1/ ZS 72 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 3 129.87 2 131.87 124.23 0 124.23 124.23 65
29 1/ VS 33 33001 CHOD Václav 1961 Blovice 3 129.94 2 131.94 124.32 0 124.32 124.32 64
30 2/ ZS 71 27031 MALÝ Filip 2002 Ot.Strak 3 122.48 2 124.48 132.87 2 134.87 124.48 63
31 9/ VM 36 14023 HRON Robin 1979 Kralupy 3 125.93 0 125.93 124.91 0 124.91 124.91 62
32 30 36010 KUBÁT Jan 1982 Klatovy 3 113.94 52 165.94 121.80 4 125.80 125.80 61
33 3/ ZS 62 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 3 129.48 0 129.48 126.44 0 126.44 126.44 60
34 1/ ZM 84 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 125.70 2 127.70 126.64 0 126.64 126.64 59
35 2/ ZM 80 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 3 126.60 2 128.60 125.18 2 127.18 127.18 58
36 4/ ZS 27 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 128.82 4 132.82 128.34 0 128.34 128.34 57
37 5/ ZS 66 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3 136.82 2 138.82 129.34 0 129.34 129.34 56
38 6/ ZS 73 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 3 126.47 4 130.47 128.37 6 134.37 130.47 55
39 10/ VM 47 8008 HORÁK David 1976 SKŽižkov 3 132.84 0 132.84 131.14 0 131.14 131.14 54
40 3/ U23 141 30031 HABICH Karel 1994 VS Tábor 136.64 4 140.64 129.17 2 131.17 131.17 53
41 3/ ZM 88 11031 CAPALINI Daniel 2005 KK Brand 3 130.01 2 132.01 135.49 4 139.49 132.01 52
42 4/ ZM 79 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 3 131.85 2 133.85 132.38 0 132.38 132.38 51
43 4/ U23 29 11019 BÁČA Jakub 1994 KK Brand 3 134.46 2 136.46 133.36 0 133.36 133.36 50
44 7/ ZS 68 23041 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB 3 131.85 2 133.85 132.90 2 134.90 133.85 49
45 5/ ZM 74 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3 134.38 0 134.38 134.00 0 134.00 134.00 48
46 11/ VM 136 91001 BENEŠ Petr 1975 Heletag 3 136.07 2 138.07 132.37 2 134.37 134.37 47
47 6/ V 43 49034 BENDA Libor 1966 Roudnice 3 138.82 4 142.82 134.50 0 134.50 134.50 46
48 7/ V 53 10104 SAHULA Martin 1968 Benátky 3 139.93 0 139.93 134.82 0 134.82 134.82 45
49 5/ DM 57 24053 KLEIN Pavel 2001 Č.Kruml. 3 141.95 6 147.95 134.06 2 136.06 136.06 44
50 6/ ZM 78 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 3 134.91 2 136.91 134.13 2 136.13 136.13 43
51 12/ VM 51 47015 NĚMEC Aleš 1976 Kadaň 3 136.16 0 136.16 136.25 2 138.25 136.16 42
52 13/ VM 54 65026 KREJČÍ Hynek 1978 Roztoky 3 140.88 0 140.88 134.20 2 136.20 136.20 41
53 8/ V 46 24021 PALOUDA Tomáš 1969 Č.Kruml. 3 139.02 6 145.02 136.83 0 136.83 136.83 40
54 9/ V 34 27006 PRINC Rudolf 1970 Ot.Strak 3 149.01 52 201.01 137.17 0 137.17 137.17 39
55 7/ ZM 75 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3 137.13 6 143.13 137.96 0 137.96 137.96 38
56 8/ ZM 76 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3 136.39 2 138.39 141.17 0 141.17 138.39 37
57 2/ VS 39 27020 VONDRA Václav 1957 Ot.Strak 3 142.84 0 142.84 138.48 0 138.48 138.48 36
58 3/ VS 50 27012 KOVAŘÍK Richard 1959 Ot.Strak 3 136.05 4 140.05 4 999 999.00 140.05 35
59 1/ PZ 129 42025 ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 140.05 6 146.05 138.45 2 140.45 140.45 0
60 8/ ZS 69 14068 HRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy 3 139.62 4 143.62 136.73 4 140.73 140.73 34
61 9/ ZS 60 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 138.93 2 140.93 138.83 2 140.83 140.83 33
62 10/ ZS 61 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 148.08 6 154.08 141.12 0 141.12 141.12 32
63 4/ VS 52 46010 KULHÁNEK Josef 1951 Jablonec 3 142.54 52 194.54 141.64 0 141.64 141.64 31
64 6/ DM 56 9145 JAHODA Martin 2001 USK Pha 3 140.03 2 142.03 143.71 2 145.71 142.03 30
65 9/ ZM 77 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 3 144.58 52 196.58 140.88 2 142.88 142.88 29
66 10/ V 35 30049 VANĚK Martin 1971 VS Tábor 3 143.55 0 143.55 146.27 6 152.27 143.55 28
67 10/ ZM 82 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 3 140.46 6 146.46 137.66 6 143.66 143.66 27
68 11/ ZS 59 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 3 144.11 0 144.11 146.19 2 148.19 144.11 26
69 11/ V 44 82008 ŽATECKÝ Jiří 1969 KVSPísek 3 145.56 10 155.56 142.56 2 144.56 144.56 25
70 5/ VS 32 24018 PÁRTL Mirek 1954 Č.Kruml. 3 143.69 2 145.69 143.79 4 147.79 145.69 24
71 11/ ZM 104 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 144.14 2 146.14 145.16 8 153.16 146.14 23
72 6/ VS 42 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3 142.64 50 192.64 142.56 4 146.56 146.56 22
73 7/ VS 49 78001 JILMA Ivan 1957 L.Tábor 3 146.12 2 148.12 145.43 2 147.43 147.43 21
74 8/ VS 89 17038 HEGER Miroslav 1955 Rakovník 157.76 0 157.76 147.85 0 147.85 147.85 20
75 9/ VS 40 24005 GROSSMANN Zdeněk 1939 Č.Kruml. 3 153.41 2 155.41 149.26 0 149.26 149.26 19
76 12/ ZS 63 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 3 144.73 8 152.73 145.39 4 149.39 149.39 18
77 12/ ZM 85 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 3 150.34 10 160.34 149.67 0 149.67 149.67 17
78 10/ VS 37 38004 KRAUS Václav 1961 ČSAD Plz 3 149.29 4 153.29 151.43 0 151.43 151.43 16
79 2/ PZ 123 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 149.51 2 151.51 153.96 2 155.96 151.51 0
80 13/ ZS 65 9154 STEHNO Petr 2003 USK Pha 3 146.07 10 156.07 147.54 4 151.54 151.54 15
81 13/ ZM 103 24048 KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml. 152.50 2 154.50 151.95 0 151.95 151.95 14
82 14/ ZM 81 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 3 145.38 8 153.38 155.38 10 165.38 153.38 13
83 14/ ZS 67 66020 KUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn 3 149.84 4 153.84 159.73 4 163.73 153.84 12
84 14/ VM 45 42062 BUREŠ Jan 1978 Sušice 3 150.57 4 154.57 4 999 999.00 154.57 11
85 15/ ZM 105 14077 BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy 166.24 8 174.24 153.32 2 155.32 155.32 10
86 16/ ZM 101 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 155.46 8 163.46 153.49 2 155.49 155.49 9
87 11/ VS 41 38022 ZÝKA Petr 1951 ČSAD Plz 3 168.70 4 172.70 154.54 2 156.54 156.54 8
88 17/ ZM 113 49006 BENDA Jan 2005 Roudnice 158.10 8 166.10 156.11 2 158.11 158.11 7
89 15/ VM 38 78012 PRAŽÁK Radek 1972 L.Tábor 3 156.25 2 158.25 152.42 6 158.42 158.25 6
90 15/ ZS 93 10111 ADÁŠEK Alois 2002 Benátky 160.37 8 168.37 154.66 4 158.66 158.66 5
91 18/ ZM 86 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 3 157.10 6 163.10 157.64 2 159.64 159.64 4
92 7/ DM 92 24072 ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. 158.45 2 160.45 157.88 4 161.88 160.45 3
93 3/ PZ 119 30024 NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor 162.52 8 170.52 159.86 2 161.86 161.86 0
94 4/ PZ 115 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 167.15 4 171.15 160.51 2 162.51 162.51 0
95 19/ ZM 106 11057 KUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand 167.21 0 167.21 163.24 2 165.24 165.24 2
96 5/ PZ 118 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 163.30 2 165.30 165.16 6 171.16 165.30 0
97 12/ VS 90 24019 BABOR Stanislav 1958 Č.Kruml. 174.64 0 174.64 171.86 0 171.86 171.86 1
98 20/ ZM 98 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 172.17 14 186.17 163.97 8 171.97 171.97 0
99 16/ ZS 94 24074 MALEČEK Matyáš 2002 Č.Kruml. 165.55 8 173.55 164.55 65 229.55 173.55 0
100 21/ ZM 100 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 167.82 6 173.82 169.77 4 173.77 173.77 0
101 8/ DM 137 27015 MAREK Lukáš 2000 Ot.Strak 186.80 6 192.80 173.03 2 175.03 175.03 0
102 3/ DS 91 27014 MAREK Tomáš 1998 Ot.Strak 183.81 0 183.81 174.37 4 178.37 178.37 0
103 22/ ZM 108 9144 JAHODA Jakub 2004 USK Pha 174.47 4 178.47 169.80 10 179.80 178.47 0
104 6/ PZ 99 9036 ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha 167.55 12 179.55 188.75 14 202.75 179.55 0
105 23/ ZM 95 9140 ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha 175.21 8 183.21 172.38 8 180.38 180.38 0
106 7/ PZ 120 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 184.89 4 188.89 179.78 2 181.78 181.78 0
107 24/ ZM 109 23037 KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB 181.51 2 183.51 197.77 2 199.77 183.51 0
108 25/ ZM 107 23044 STREJC Václav 2005 SKVS ČB 176.21 10 186.21 177.78 6 183.78 183.78 0
109 17/ ZS 97 24073 SEKANINA Ondřej 2003 Č.Kruml. 178.41 6 184.41 175.07 12 187.07 184.41 0
110 8/ PZ 126 14064 HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy 173.03 12 185.03 173.02 12 185.02 185.02 0
111 26/ ZM 142 52025 STRASSER Marek 2004 L.Žatec 185.21 0 185.21 182.87 4 186.87 185.21 0
112 27/ ZM 102 14062 MOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy 186.41 2 188.41 217.10 12 229.10 188.41 0
113 9/ PZ 130 52026 PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 186.03 4 190.03 195.49 8 203.49 190.03 0
114 10/ PZ 116 9156 ŠROGL Michal 2006 USK Pha 1 999 999.00 180.43 12 192.43 192.43 0
115 11/ PZ 117 24004 PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml. 193.99 4 197.99 187.32 8 195.32 195.32 0
116 12/ PZ 122 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 197.83 4 201.83 194.28 2 196.28 196.28 0
117 13/ PZ 124 24049 NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml. 200.30 6 206.30 199.30 4 203.30 203.30 0
118 14/ PZ 125 39038 GROSSMANN Lukáš 2008 Loko Plz 200.94 4 204.94 186.97 54 240.97 204.94 0
119 28/ ZM 111 9039 KINDL Ferdinand 2004 USK Pha 209.28 210 419.28 201.81 10 211.81 211.81 0
120 29/ ZM 110 49069 NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice 209.35 6 215.35 196.54 16 212.54 212.54 0
121 16/ PZ 133 26001 MÍKA Hynek 2006 Soběslav 209.38 4 213.38 205.16 8 213.16 213.16 0
122 18/ PZ 128 24066 NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml. 206.53 14 220.53 223.46 114 337.46 220.53 0
123 19/ PZ 114 14034 KLIMEŠ Vít 2007 Kralupy 251.95 10 261.95 240.89 60 300.89 261.95 0
124 20/ PZ 127 24037 ŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml. 232.82 54 286.82 210.47 60 270.47 270.47 0
125 21/ PZ 121 14066 MOJŽÍŠ Šimon 2007 Kralupy 178.85 206 384.85 168.61 254 422.61 384.85 0
126 140 23060 KUNA Alois 1988 SKVS ČB 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
127 PZ 139 48084 ČEKAL Josef 2007 Klášter. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
128 ZM 112 14073 SEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
129 ZM 96 23050 ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
130 ZM 83 42035 GALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
131 ZS 70 23077 TESAŘ Vojtěch 2002 SKVS ČB 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
132 ZS 64 49064 HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
133 VS 55 42040 KOSHELEV Sergey 1960 Sušice 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
134 V 48 36018 POHANKA Jiří 1969 Klatovy 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
135 VS 31 34036 PROCHÁZKA Miloš 1954 Hubertus 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
136 ZS 28 46079 HORAL Vojtěch 2002 Jablonec 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
137 DM 24 36019 POHANKA Vítek 2000 Klatovy 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
138 V 14 52012 MILYAN Daniel 1971 L.Žatec 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
139 VM 11 23110 TESAŘ Robert 1972 SKVS ČB 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
140 VM 2 23028 MULAČ Viktor 1975 SKVS ČB 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 81 9031 HOŠKOVÁ Kateřina 1985 USK Pha MT 118.94 0 118.94 117.04 0 117.04 117.04 31
2 94 12047 JANČOVÁ Monika 1992 Dukla B. MT 121.11 0 121.11 122.90 0 122.90 121.11 23
3 1/ DS 82 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 2+ 155.07 2 157.07 137.27 0 137.27 137.27 15
4 1/ VM 84 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 3 138.24 0 138.24 137.68 0 137.68 137.68 11
5 1/ ZS 88 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 3 145.61 2 147.61 142.70 2 144.70 144.70 7
6 83 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 149.82 4 153.82 146.58 0 146.58 146.58 6
7 1/ DM 85 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 3 155.23 0 155.23 155.50 0 155.50 155.23 5
8 2/ ZS 91 11032 CAPALINI Nicola 2002 KK Brand 164.79 2 166.79 155.48 4 159.48 159.48 4
9 3/ ZS 89 11059 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand 162.45 2 164.45 158.83 2 160.83 160.83 3
10 4/ ZS 87 24009 HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 166.02 2 168.02 161.34 2 163.34 163.34 2
11 5/ ZS 86 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 163.23 2 165.23 156.73 50 206.73 165.23 1
12 1/ ZM 93 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 182.34 2 184.34 177.49 0 177.49 177.49 0
13 2/ ZM 92 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 184.60 4 188.60 201.00 8 209.00 188.60 0
14 6/ ZS 90 27013 HONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak 193.67 6 199.67 219.76 4 223.76 199.67 0