Výsledková listina

ZávodSlalom ve Strakonicích
Číslo16092
Datum09.07.16
Ředitel závoduVáclav Vondra
Vrchní rozhodčíAlois Kuna
Disciplínaslalom
OrganizátorOddíl kanoistiky Otava Strakonice

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1 9021 HAVLÍČEK Jan 1982 USK Pha 1 124.87 0 124.87 117.86 0 117.86 117.86 92
2 1/ VM 11 24001 NOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml. 2 120.74 4 124.74 121.09 0 121.09 121.09 84
3 3 14009 VANĚK Jiří 1987 Kralupy 2+ 125.44 0 125.44 123.21 0 123.21 123.21 80
4 1/ U23 2 23039 POSPÍCHAL Radek 1994 SKVS ČB 2+ 124.10 0 124.10 122.04 2 124.04 124.04 76
5 2/ VM 4 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 124.55 0 124.55 125.15 2 127.15 124.55 72
6 3/ VM 9 78014 PEŠTA Jan 1981 L.Tábor 2 126.07 0 126.07 126.68 0 126.68 126.07 68
7 1/ DM 14 36019 POHANKA Vítek 2000 Klatovy 2 127.59 4 131.59 124.33 2 126.33 126.33 64
8 4/ VM 7 34025 NOVÁČEK Michal 1977 Hubertus 2 130.90 0 130.90 126.98 0 126.98 126.98 60
9 6 23133 WEBER Oldřich 1987 SKVS ČB 2 128.04 2 130.04 125.88 2 127.88 127.88 56
10 5 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 133.26 4 137.26 132.85 0 132.85 132.85 52
11 54 80006 HRÁDEK Petr 1987 So Písek 2 133.56 4 137.56 132.95 2 134.95 134.95 48
12 1/ VS 12 60002 HÁK Jiří 1952 Trutnov 2 137.85 2 139.85 135.92 0 135.92 135.92 44
13 2/ U23 52 30031 HABICH Karel 1994 VS Tábor 3 149.15 58 207.15 134.04 2 136.04 136.04 40
14 5/ VM 20 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 3 136.64 0 136.64 136.81 0 136.81 136.64 36
15 6/ VM 8 66004 TÁBORSKÝ Pavel 1972 Horš.Týn 2 137.22 0 137.22 134.70 2 136.70 136.70 32
16 3/ U23 53 30061 HABICH Tomáš 1997 VS Tábor 3 141.56 4 145.56 136.75 0 136.75 136.75 28
17 1/ V 10 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 138.73 4 142.73 135.98 2 137.98 137.98 27
18 1/ ZM 31 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 3 139.10 0 139.10 138.00 2 140.00 139.10 26
19 2/ V 51 48003 ČEKAL Josef 1970 Klášter. 3 146.75 50 196.75 139.49 0 139.49 139.49 25
20 3/ V 19 18001 KEŠ Miroslav 1967 Veselí/L 3 145.92 0 145.92 140.66 0 140.66 140.66 24
21 1/ ZS 27 27031 MALÝ Filip 2002 Ot.Strak 3 141.67 0 141.67 139.77 2 141.77 141.67 23
22 4/ U23 15 30047 KROFTA Dominik 1993 VS Tábor 3 143.10 0 143.10 143.26 2 145.26 143.10 22
23 2/ VS 16 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 3 150.40 0 150.40 143.64 0 143.64 143.64 21
24 3/ VS 23 23059 KUNA Alois 1960 SKVS ČB 3 144.01 4 148.01 145.15 0 145.15 145.15 20
25 2/ ZM 32 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3 142.35 4 146.35 146.28 2 148.28 146.35 19
26 4/ VS 13 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 143.09 4 147.09 148.41 8 156.41 147.09 18
27 1/ DS 35 14037 VYBULKA Jakub 1998 Kralupy 146.02 2 148.02 145.78 2 147.78 147.78 17
28 5/ VS 24 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3 149.73 0 149.73 149.21 0 149.21 149.21 16
29 2/ DM 25 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 3 152.43 6 158.43 149.80 2 151.80 151.80 15
30 3/ ZM 33 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3 150.84 2 152.84 152.93 6 158.93 152.84 14
31 4/ V 18 60038 MÍL Pavel 1967 Trutnov 3 153.44 0 153.44 153.33 4 157.33 153.44 13
32 4/ ZM 30 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 152.55 2 154.55 154.17 0 154.17 154.17 12
33 2/ ZS 26 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 148.72 6 154.72 154.75 2 156.75 154.72 11
34 48 23027 VADLEJCH Jan 1989 SKVS ČB 3 154.35 2 156.35 155.70 4 159.70 156.35 10
35 2/ DS 36 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 157.18 6 163.18 152.97 6 158.97 158.97 9
36 5/ V 17 36026 ŠRÁMEK Jiří 1966 Klatovy 3 155.34 4 159.34 159.05 2 161.05 159.34 8
37 3/ ZS 41 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 155.73 4 159.73 163.48 2 165.48 159.73 7
38 7/ VM 21 30022 VÁLEK Michal 1974 VS Tábor 3 160.09 2 162.09 163.31 0 163.31 162.09 6
39 6/ VS 34 14039 KREJČÍ Antonín 1955 Kralupy 165.19 0 165.19 181.56 8 189.56 165.19 5
40 5/ ZM 43 66024 HARTL Jakub 2004 Horš.Týn 165.57 2 167.57 164.43 10 174.43 167.57 4
41 3/ DS 37 27014 MAREK Tomáš 1998 Ot.Strak 178.68 4 182.68 167.64 0 167.64 167.64 3
42 4/ ZS 40 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 164.61 4 168.61 167.01 206 373.01 168.61 2
43 5/ ZS 28 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3 169.81 8 177.81 166.85 4 170.85 170.85 1
44 6/ ZS 39 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 171.86 4 175.86 171.05 0 171.05 171.05 0
45 7/ VS 22 17007 HOLÝ Jiří 1957 Rakovník 3 174.11 0 174.11 173.12 2 175.12 174.11 0
46 6/ ZM 46 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 184.66 0 184.66 204.11 2 206.11 184.66 0
47 3/ DM 38 24053 KLEIN Pavel 2001 Č.Kruml. 180.34 6 186.34 181.46 6 187.46 186.34 0
48 7/ ZM 45 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 183.29 4 187.29 183.09 8 191.09 187.29 0
49 7/ ZS 49 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 215.76 54 269.76 193.89 2 195.89 195.89 0
50 8/ ZM 44 24048 KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml. 194.47 8 202.47 188.40 10 198.40 198.40 0
51 1/ PZ 47 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 203.72 10 213.72 197.33 2 199.33 199.33 0
52 2/ PZ 50 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 290.33 14 304.33 337.33 12 349.33 304.33 0
53 ZM 42 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
54 ZM 29 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 50 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 125.35 0 125.35 125.25 0 125.25 125.25 77
2 41 14040 KREJČOVÁ Kristýna 1991 Kralupy 2+ 125.02 2 127.02 127.34 0 127.34 127.02 73
3 1/ VM 42 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 128.90 0 128.90 128.58 0 128.58 128.58 69
4 43 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 129.15 0 129.15 128.64 0 128.64 128.64 65
5 76 26004 VANDASOVÁ Lenka 1985 Soběslav 128.91 0 128.91 130.47 2 132.47 128.91 61
6 93 33016 POLÍVKOVÁ Hana 1989 Blovice 3 129.66 0 129.66 133.57 2 135.57 129.66 57
7 1/ DS 48 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 137.49 10 147.49 129.97 0 129.97 129.97 53
8 1/ VS 44 42012 BENEŠOVÁ Marie 1961 Sušice 2 130.35 0 130.35 130.03 0 130.03 130.03 49
9 2/ DM 51 52011 STRASSEROVÁ Bára 2001 L.Žatec 2 131.32 0 131.32 133.59 0 133.59 131.32 45
10 1/ ZS 52 14072 ŽATECKÁ Nikola 2002 Kralupy 2 134.98 0 134.98 131.97 0 131.97 131.97 41
11 2/ ZS 62 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 3 133.43 0 133.43 133.38 0 133.38 133.38 37
12 55 23084 POKORNÁ Iva 1985 SKVS ČB 3 138.23 0 138.23 133.57 0 133.57 133.57 33
13 3/ ZS 64 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 3 134.44 0 134.44 137.75 0 137.75 134.44 29
14 1/ V 47 42003 GALUŠKOVÁ Anna 1970 Sušice 2 135.99 0 135.99 134.60 0 134.60 134.60 28
15 53 27001 CHVOSTOVÁ Ivana 1983 Ot.Strak 3 136.03 0 136.03 133.85 2 135.85 135.85 27
16 4/ ZS 66 11032 CAPALINI Nicola 2002 KK Brand 3 134.61 2 136.61 133.98 2 135.98 135.98 26
17 5/ ZS 65 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 139.10 2 141.10 138.30 0 138.30 138.30 25
18 1/ ZM 73 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3 137.10 2 139.10 142.24 2 144.24 139.10 24
19 3/ DM 49 49025 KYZLÍKOVÁ Monika 2001 Roudnice 2 137.80 2 139.80 137.88 4 141.88 139.80 23
20 2/ VS 46 26010 LAGNEROVÁ Jana 1959 Soběslav 2 140.70 0 140.70 140.32 2 142.32 140.70 22
21 2/ ZM 72 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 3 139.94 6 145.94 139.97 2 141.97 141.97 21
22 4/ DM 59 11033 KOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK Brand 3 149.78 8 157.78 140.92 2 142.92 142.92 20
23 95 39058 POLESNÁ Jitka 1990 Loko Plz 3 147.53 2 149.53 143.04 2 145.04 145.04 19
24 6/ ZS 70 11059 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand 3 141.05 6 147.05 139.55 50 189.55 147.05 18
25 2/ VM 56 1067 BORSKÁ Alena 1976 Boh.Pha 3 152.01 2 154.01 147.41 0 147.41 147.41 17
26 5/ DM 61 11044 ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand 3 138.58 10 148.58 142.21 6 148.21 148.21 16
27 7/ ZS 67 24009 HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 148.74 2 150.74 146.59 2 148.59 148.59 15
28 3/ ZM 74 23085 TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB 3 148.83 0 148.83 151.92 2 153.92 148.83 14
29 1/ PZ 91 42006 GALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice 145.88 6 151.88 146.78 4 150.78 150.78 0
30 54 97012 MULAČOVÁ Marta 1986 RK Troja 3 153.28 0 153.28 151.47 0 151.47 151.47 13
31 77 14053 KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 Kralupy 153.01 0 153.01 161.67 6 167.67 153.01 12
32 3/ VM 45 47013 ČERNÁ Lucie 1977 Kadaň 2 152.07 2 154.07 151.11 2 153.11 153.11 11
33 6/ DM 60 24058 BAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml. 3 160.16 0 160.16 147.29 6 153.29 153.29 10
34 2/ DS 58 24052 MANOVÁ Štěpánka 1999 Č.Kruml. 3 150.88 4 154.88 153.95 52 205.95 154.88 9
35 3/ DS 57 17023 PŠENIČKOVÁ Jana 1998 Rakovník 3 154.23 2 156.23 161.79 4 165.79 156.23 8
36 8/ ZS 80 23068 BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB 161.18 2 163.18 156.59 0 156.59 156.59 7
37 9/ ZS 63 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 152.66 4 156.66 157.15 8 165.15 156.66 6
38 4/ ZM 75 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 153.31 6 159.31 158.05 8 166.05 159.31 5
39 10/ ZS 69 9008 POLLERTOVÁ Ema 2003 USK Pha 3 159.82 6 165.82 157.90 2 159.90 159.90 4
40 11/ ZS 68 27013 HONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak 3 161.64 0 161.64 154.49 6 160.49 160.49 3
41 5/ ZM 71 42041 PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice 3 162.18 10 172.18 157.87 6 163.87 163.87 2
42 2/ PZ 88 14011 ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 165.35 8 173.35 158.03 6 164.03 164.03 0
43 12/ ZS 81 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 174.26 4 178.26 165.65 2 167.65 167.65 1
44 6/ ZM 82 27008 HONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak 173.93 4 177.93 176.69 58 234.69 177.93 0
45 13/ ZS 79 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 196.48 10 206.48 169.21 10 179.21 179.21 0
46 3/ PZ 89 23015 ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB 178.20 4 182.20 178.89 2 180.89 180.89 0
47 7/ DM 78 30037 MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor 214.02 12 226.02 180.92 6 186.92 186.92 0
48 4/ PZ 85 14010 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 185.82 4 189.82 191.06 12 203.06 189.82 0
49 5/ PZ 87 23007 BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 193.86 6 199.86 191.00 8 199.00 199.00 0
50 6/ PZ 86 49066 BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice 252.91 14 266.91 190.97 12 202.97 202.97 0
51 7/ ZM 83 9034 KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha 229.29 8 237.29 221.63 10 231.63 231.63 0
52 7/ PZ 84 82004 ŽATECKÁ Taťána 2007 KVSPísek 276.64 108 384.64 244.34 10 254.34 254.34 0
53 8/ PZ 92 9041 JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha 271.30 62 333.30 242.85 12 254.85 254.85 0
54 PZ 90 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 2 9095 9060 JIRAS Marek POLLERT Jaroslav 1976 1971 USK Pha USK Pha 1 122.19 2 124.19 122.98 4 126.98 124.19 48
2 1 23039 23133 POSPÍCHAL Radek WEBER Oldřich 1994 1987 SKVS ČB SKVS ČB 1 129.23 0 129.23 128.55 2 130.55 129.23 40
3 10 24001 24049 NOVOSAD Lukáš NOVOSAD Jonáš 1976 2006 Č.Kruml. Č.Kruml. 3 158.62 6 164.62 125.81 4 129.81 129.81 32
4 1/ DM 9 38008 36019 CUBR Filip POHANKA Vítek 2000 2000 ČSAD Plz Klatovy 2 150.20 8 158.20 142.49 4 146.49 146.49 28
5 2/ VM 7 23006 78014 BOČEK Zdeněk PEŠTA Jan 1975 1981 SKVS ČB L.Tábor 2 145.59 4 149.59 146.82 0 146.82 146.82 24
6 17 27006 23061 PRINC Rudolf KUNA Jan 1970 1990 Ot.Strak SKVS ČB 156.48 58 214.48 148.39 2 150.39 150.39 20
7 1/ VS 8 30002 30011 HABICH Bohumil KUBEŠ Vladimír 1961 1961 VS Tábor VS Tábor 2 180.52 12 192.52 150.82 2 152.82 152.82 16
8 1/ V 5 36026 36020 ŠRÁMEK Jiří VESELÝ Josef 1966 1950 Klatovy Klatovy 2 153.50 0 153.50 154.07 6 160.07 153.50 12
9 2/ V 4 42019 17007 PECHLÁT Hynek HOLÝ Jiří 1971 1957 Sušice Rakovník 2 162.59 56 218.59 157.20 2 159.20 159.20 8
10 34 12047 9031 JANČOVÁ Monika HOŠKOVÁ Kateřina 1992 1985 Dukla B. USK Pha 162.97 4 166.97 157.27 2 159.27 159.27 7
11 3 30047 30045 KROFTA Dominik KROFTA Zdeněk 1993 1959 VS Tábor VS Tábor 2 158.09 8 166.09 159.17 2 161.17 161.17 6
12 1/ ZM 13 9136 9129 POLLERT Jáchym POLLERT Jan 2004 2005 USK Pha USK Pha 3 165.55 12 177.55 161.27 4 165.27 165.27 5
13 3/ VM 12 65026 14039 KREJČÍ Hynek KREJČÍ Antonín 1978 1955 Roztoky Kralupy 3 171.85 56 227.85 166.45 2 168.45 168.45 4
14 31 30043 30019 VAŇKOVÁ Klára POSPÍŠILOVÁ Jitka 2001 1989 VS Tábor VS Tábor 3 166.63 8 174.63 165.97 4 169.97 169.97 3
15 2/ VS 11 23059 23076 KUNA Alois PARANIAK Jan 1960 1951 SKVS ČB SKVS ČB 3 179.34 12 191.34 170.89 0 170.89 170.89 2
16 1/ ZS 16 66020 66024 KUNEŠ Daniel HARTL Jakub 2003 2004 Horš.Týn Horš.Týn 175.68 60 235.68 173.31 10 183.31 183.31 1
17 2/ ZS 15 23134 23069 ŠEDIVÝ Jan ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2003 SKVS ČB SKVS ČB 179.92 10 189.92 178.42 6 184.42 184.42 0
18 1/ DS 32 24058 24052 BAUEROVÁ Markéta MANOVÁ Štěpánka 2001 1999 Č.Kruml. Č.Kruml. 193.70 10 203.70 194.21 10 204.21 203.70 0
19 3/ ZS 33 14019 14015 MACHUTOVÁ Iva HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2003 Kralupy Kralupy 198.33 12 210.33 196.56 10 206.56 206.56 0
20 2/ ZM 35 23017 23085 ŠVEHLOVÁ Kateřina TESAŘOVÁ Hana 2005 2004 SKVS ČB SKVS ČB 199.23 60 259.23 202.59 14 216.59 216.59 0
21 ZS 18 23037 23041 KOMÁREK Jakub PÍPAL Zbyněk 2005 2003 SKVS ČB SKVS ČB 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 1 9040 PECHLÁT Hynek 1995 USK Pha 1 102.07 0 102.07 102.02 0 102.02 102.02 196
2 1/ DM 24 36019 POHANKA Vítek 2000 Klatovy 2 106.59 2 108.59 106.42 0 106.42 106.42 188
3 134 42024 BOUZEK Filip 1992 Sušice 2 108.49 0 108.49 107.97 0 107.97 107.97 184
4 135 42036 BOUZEK Ondřej 1991 Sušice 2 110.43 0 110.43 109.89 0 109.89 109.89 180
5 1/ DS 21 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 2 110.13 0 110.13 113.78 4 117.78 110.13 176
6 5 42032 POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 2 115.45 2 117.45 108.56 2 110.56 110.56 172
7 1/ VM 9 39047 GROSSMANN Petr 1974 Loko Plz 2 111.04 2 113.04 111.40 0 111.40 111.40 168
8 7 42029 VOZKA Aleš 1989 Sušice 2 114.88 4 118.88 111.78 0 111.78 111.78 164
9 2/ VM 3 42020 TAIŠL Filip 1976 Sušice 2+ 111.99 0 111.99 113.70 4 117.70 111.99 160
10 2/ DM 26 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 110.25 4 114.25 111.42 4 115.42 114.25 156
11 4 78017 JILMA Martin 1989 L.Tábor 2 112.94 2 114.94 115.11 54 169.11 114.94 152
12 3/ VM 2 23028 MULAČ Viktor 1975 SKVS ČB 2+ 116.20 0 116.20 115.07 2 117.07 116.20 148
13 1/ V 18 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 116.52 4 120.52 116.95 0 116.95 116.95 144
14 3/ DM 25 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 120.41 52 172.41 117.08 0 117.08 117.08 140
15 2/ V 10 42016 GALUŠKA Vladislav 1965 Sušice 2 119.80 0 119.80 118.37 0 118.37 118.37 136
16 4/ VM 20 78006 PRCHLÍK Michal 1981 L.Tábor 2 118.40 0 118.40 121.24 2 123.24 118.40 132
17 5/ VM 19 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 124.35 4 128.35 119.72 0 119.72 119.72 128
18 6/ VM 17 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 120.42 2 122.42 119.73 0 119.73 119.73 124
19 3/ V 15 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 2 122.89 0 122.89 120.00 0 120.00 120.00 120
20 4/ V 14 52012 MILYAN Daniel 1971 L.Žatec 2 120.05 0 120.05 120.40 2 122.40 120.05 116
21 138 23061 KUNA Jan 1990 SKVS ČB 122.57 50 172.57 118.07 2 120.07 120.07 112
22 7/ VM 11 23110 TESAŘ Robert 1972 SKVS ČB 2 125.38 2 127.38 121.89 0 121.89 121.89 108
23 1/ ZS 71 27031 MALÝ Filip 2002 Ot.Strak 3 123.79 0 123.79 122.61 0 122.61 122.61 104
24 8/ VM 12 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 126.10 4 130.10 120.69 2 122.69 122.69 100
25 9/ VM 87 24023 ŠVEHLA Zdeněk 1976 Č.Kruml. 2 122.87 0 122.87 122.96 0 122.96 122.87 96
26 2/ DS 22 14037 VYBULKA Jakub 1998 Kralupy 2 120.04 6 126.04 120.94 2 122.94 122.94 92
27 2/ U23 6 38003 SOFRON Daniel 1995 ČSAD Plz 2 123.70 0 123.70 124.54 2 126.54 123.70 88
28 10/ VM 8 49013 HEK Jan 1979 Roudnice 2 124.35 0 124.35 126.84 0 126.84 124.35 84
29 1/ ZM 84 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 124.95 0 124.95 124.63 0 124.63 124.63 80
30 5/ V 16 14054 MACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy 2 124.83 0 124.83 124.12 2 126.12 124.83 76
31 4/ DM 58 60055 VESELÝ František 2000 Trutnov 3 128.72 2 130.72 124.54 2 126.54 126.54 72
32 30 36010 KUBÁT Jan 1982 Klatovy 3 125.27 2 127.27 127.82 0 127.82 127.27 68
33 5/ DM 23 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 2 125.87 2 127.87 130.67 2 132.67 127.87 67
34 2/ ZS 28 46079 HORAL Vojtěch 2002 Jablonec 2 126.02 2 128.02 128.64 2 130.64 128.02 66
35 6/ V 13 24027 KOUDELKA Tomáš 1964 Č.Kruml. 2 128.37 2 130.37 128.27 0 128.27 128.27 65
36 3/ ZS 70 23077 TESAŘ Vojtěch 2002 SKVS ČB 3 130.72 4 134.72 126.20 4 130.20 130.20 64
37 4/ ZS 62 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 3 130.85 4 134.85 130.99 0 130.99 130.99 63
38 1/ VS 33 33001 CHOD Václav 1961 Blovice 3 131.06 0 131.06 131.17 2 133.17 131.06 62
39 2/ ZM 80 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 3 129.74 2 131.74 129.18 2 131.18 131.18 61
40 5/ ZS 73 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 3 129.79 2 131.79 139.09 4 143.09 131.79 60
41 6/ ZS 27 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 128.42 6 134.42 129.98 2 131.98 131.98 59
42 11/ VM 36 14023 HRON Robin 1979 Kralupy 3 126.60 6 132.60 130.97 4 134.97 132.60 58
43 7/ V 48 36018 POHANKA Jiří 1969 Klatovy 3 139.62 2 141.62 133.09 0 133.09 133.09 57
44 6/ DM 57 24053 KLEIN Pavel 2001 Č.Kruml. 3 133.67 0 133.67 140.97 4 144.97 133.67 56
45 7/ ZS 66 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3 133.78 2 135.78 137.46 6 143.46 135.78 55
46 3/ ZM 76 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3 137.27 4 141.27 135.94 0 135.94 135.94 54
47 8/ ZS 72 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 3 132.74 6 138.74 130.70 6 136.70 136.70 53
48 2/ VS 55 42040 KOSHELEV Sergey 1960 Sušice 3 135.26 4 139.26 135.53 2 137.53 137.53 52
49 4/ ZM 88 11031 CAPALINI Daniel 2005 KK Brand 3 136.87 2 138.87 135.72 2 137.72 137.72 51
50 5/ ZM 79 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 3 135.67 6 141.67 138.55 0 138.55 138.55 50
51 9/ ZS 68 23041 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB 3 142.19 6 148.19 136.60 2 138.60 138.60 49
52 12/ VM 51 47015 NĚMEC Aleš 1976 Kadaň 3 138.91 0 138.91 140.65 0 140.65 138.91 48
53 8/ V 43 49034 BENDA Libor 1966 Roudnice 3 139.31 0 139.31 146.86 2 148.86 139.31 47
54 10/ ZS 60 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 141.00 2 143.00 138.44 2 140.44 140.44 46
55 3/ VS 39 27020 VONDRA Václav 1957 Ot.Strak 3 139.84 2 141.84 140.97 0 140.97 140.97 45
56 6/ ZM 75 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3 149.16 2 151.16 137.15 4 141.15 141.15 44
57 7/ ZM 78 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 3 139.55 2 141.55 155.58 54 209.58 141.55 43
58 9/ V 53 10104 SAHULA Martin 1968 Benátky 3 144.68 2 146.68 139.88 2 141.88 141.88 42
59 4/ VS 52 46010 KULHÁNEK Josef 1951 Jablonec 3 150.86 0 150.86 142.81 0 142.81 142.81 41
60 8/ ZM 74 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3 139.19 4 143.19 141.96 6 147.96 143.19 40
61 1/ PZ 129 42025 ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 143.95 2 145.95 143.31 0 143.31 143.31 0
62 140 23060 KUNA Alois 1988 SKVS ČB 149.71 0 149.71 143.88 0 143.88 143.88 39
63 10/ V 46 24021 PALOUDA Tomáš 1969 Č.Kruml. 3 140.63 4 144.63 140.48 4 144.48 144.48 38
64 9/ ZM 77 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 3 148.27 6 154.27 142.66 2 144.66 144.66 37
65 5/ VS 42 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3 148.59 0 148.59 145.88 0 145.88 145.88 36
66 6/ VS 50 27012 KOVAŘÍK Richard 1959 Ot.Strak 3 144.23 2 146.23 147.51 4 151.51 146.23 35
67 10/ ZM 103 24048 KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml. 147.60 4 151.60 146.62 0 146.62 146.62 34
68 11/ ZS 69 14068 HRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy 3 151.82 2 153.82 144.65 2 146.65 146.65 33
69 11/ V 44 82008 ŽATECKÝ Jiří 1969 KVSPísek 3 142.76 4 146.76 155.05 6 161.05 146.76 32
70 13/ VM 54 65026 KREJČÍ Hynek 1978 Roztoky 3 142.86 4 146.86 143.26 54 197.26 146.86 31
71 12/ ZS 59 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 3 148.88 4 152.88 147.37 0 147.37 147.37 30
72 13/ ZS 63 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 3 154.21 2 156.21 145.40 2 147.40 147.40 29
73 11/ ZM 83 42035 GALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice 3 150.65 8 158.65 148.13 0 148.13 148.13 28
74 7/ VS 32 24018 PÁRTL Mirek 1954 Č.Kruml. 3 150.29 0 150.29 146.36 2 148.36 148.36 27
75 14/ ZS 61 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 142.37 6 148.37 147.31 4 151.31 148.37 26
76 8/ VS 49 78001 JILMA Ivan 1957 L.Tábor 3 152.51 8 160.51 148.55 0 148.55 148.55 25
77 9/ VS 37 38004 KRAUS Václav 1961 ČSAD Plz 3 148.91 0 148.91 167.78 8 175.78 148.91 24
78 3/ U23 29 11019 BÁČA Jakub 1994 KK Brand 3 151.30 4 155.30 147.03 2 149.03 149.03 23
79 12/ ZM 104 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 147.13 2 149.13 151.93 0 151.93 149.13 22
80 13/ ZM 82 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 3 146.23 8 154.23 142.69 8 150.69 150.69 21
81 12/ V 34 27006 PRINC Rudolf 1970 Ot.Strak 3 146.77 4 150.77 143.73 8 151.73 150.77 20
82 10/ VS 89 17038 HEGER Miroslav 1955 Rakovník 161.52 4 165.52 150.91 0 150.91 150.91 19
83 13/ V 35 30049 VANĚK Martin 1971 VS Tábor 3 151.41 2 153.41 151.11 2 153.11 153.11 18
84 15/ ZS 65 9154 STEHNO Petr 2003 USK Pha 3 156.00 10 166.00 147.88 6 153.88 153.88 17
85 2/ PZ 123 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 151.96 4 155.96 157.86 2 159.86 155.96 0
86 14/ ZM 81 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 3 151.73 8 159.73 166.05 12 178.05 159.73 16
87 7/ DM 92 24072 ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. 166.39 62 228.39 149.85 10 159.85 159.85 15
88 11/ VS 40 24005 GROSSMANN Zdeněk 1939 Č.Kruml. 3 155.82 50 205.82 160.61 0 160.61 160.61 14
89 15/ ZM 86 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 3 158.07 4 162.07 156.74 54 210.74 162.07 13
90 16/ ZM 101 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 158.24 6 164.24 158.61 4 162.61 162.61 12
91 16/ ZS 67 66020 KUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn 3 155.64 8 163.64 159.82 8 167.82 163.64 11
92 3/ PZ 119 30024 NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor 173.40 8 181.40 159.67 4 163.67 163.67 0
93 14/ VM 38 78012 PRAŽÁK Radek 1972 L.Tábor 3 166.67 8 174.67 153.97 10 163.97 163.97 10
94 4/ PZ 115 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 170.06 6 176.06 164.14 0 164.14 164.14 0
95 17/ ZM 113 49006 BENDA Jan 2005 Roudnice 162.11 6 168.11 160.41 4 164.41 164.41 9
96 17/ ZS 94 24074 MALEČEK Matyáš 2002 Č.Kruml. 164.55 4 168.55 162.68 2 164.68 164.68 8
97 18/ ZS 93 10111 ADÁŠEK Alois 2002 Benátky 1 999 999.00 163.20 2 165.20 165.20 7
98 12/ VS 41 38022 ZÝKA Petr 1951 ČSAD Plz 3 160.11 6 166.11 170.92 54 224.92 166.11 6
99 18/ ZM 85 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 3 159.77 8 167.77 166.17 6 172.17 167.77 5
100 15/ VM 45 42062 BUREŠ Jan 1978 Sušice 3 4 999 999.00 165.84 4 169.84 169.84 4
101 19/ ZM 107 23044 STREJC Václav 2005 SKVS ČB 169.74 4 173.74 181.56 58 239.56 173.74 3
102 20/ ZM 100 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 169.84 4 173.84 174.22 2 176.22 173.84 2
103 13/ VS 90 24019 BABOR Stanislav 1958 Č.Kruml. 177.56 8 185.56 173.08 2 175.08 175.08 1
104 21/ ZM 102 14062 MOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy 180.23 16 196.23 177.23 2 179.23 179.23 0
105 22/ ZM 96 23050 ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 171.26 8 179.26 160.91 50 210.91 179.26 0
106 19/ ZS 97 24073 SEKANINA Ondřej 2003 Č.Kruml. 168.11 12 180.11 168.55 16 184.55 180.11 0
107 23/ ZM 106 11057 KUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand 189.28 2 191.28 176.89 4 180.89 180.89 0
108 5/ PZ 118 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 176.51 10 186.51 168.63 14 182.63 182.63 0
109 24/ ZM 98 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 177.04 64 241.04 171.53 14 185.53 185.53 0
110 25/ ZM 108 9144 JAHODA Jakub 2004 USK Pha 176.35 10 186.35 191.59 52 243.59 186.35 0
111 6/ PZ 120 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 158.19 56 214.19 184.79 2 186.79 186.79 0
112 26/ ZM 95 9140 ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha 187.05 10 197.05 177.21 12 189.21 189.21 0
113 3/ DS 91 27014 MAREK Tomáš 1998 Ot.Strak 230.05 54 284.05 188.42 2 190.42 190.42 0
114 27/ ZM 109 23037 KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB 181.54 10 191.54 187.15 6 193.15 191.54 0
115 7/ PZ 99 9036 ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha 251.03 8 259.03 183.46 10 193.46 193.46 0
116 8/ PZ 126 14064 HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy 185.94 8 193.94 186.95 14 200.95 193.94 0
117 28/ ZM 105 14077 BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy 182.23 12 194.23 172.11 56 228.11 194.23 0
118 8/ DM 137 27015 MAREK Lukáš 2000 Ot.Strak 190.49 6 196.49 190.37 8 198.37 196.49 0
119 9/ PZ 116 9156 ŠROGL Michal 2006 USK Pha 184.41 20 204.41 189.93 8 197.93 197.93 0
120 10/ PZ 127 24037 ŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml. 196.48 8 204.48 199.93 8 207.93 204.48 0
121 11/ PZ 122 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 212.29 4 216.29 196.86 8 204.86 204.86 0
122 9/ DM 56 9145 JAHODA Martin 2001 USK Pha 3 147.49 58 205.49 147.06 102 249.06 205.49 0
123 12/ PZ 117 24004 PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml. 207.02 18 225.02 193.90 12 205.90 205.90 0
124 29/ ZM 110 49069 NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice 239.21 56 295.21 203.59 10 213.59 213.59 0
125 15/ PZ 130 52026 PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 215.52 4 219.52 228.20 8 236.20 219.52 0
126 16/ PZ 133 26001 MÍKA Hynek 2006 Soběslav 213.81 6 219.81 214.97 6 220.97 219.81 0
127 17/ PZ 125 39038 GROSSMANN Lukáš 2008 Loko Plz 189.69 110 299.69 212.76 8 220.76 220.76 0
128 18/ PZ 124 24049 NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml. 213.11 8 221.11 212.98 8 220.98 220.98 0
129 19/ PZ 128 24066 NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml. 226.93 8 234.93 235.73 56 291.73 234.93 0
130 30/ ZM 111 9039 KINDL Ferdinand 2004 USK Pha 180.72 306 486.72 182.09 110 292.09 292.09 0
131 20/ PZ 114 14034 KLIMEŠ Vít 2007 Kralupy 244.56 306 550.56 1 999 999.00 550.56 0
132 21/ PZ 121 14066 MOJŽÍŠ Šimon 2007 Kralupy 4 999 999.00 126.97 502 628.97 628.97 0
133 22/ PZ 139 48084 ČEKAL Josef 2007 Klášter. 165.97 556 721.97 146.16 656 802.16 721.97 0
134 VM 136 91001 BENEŠ Petr 1975 Heletag 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
135 ZM 112 14073 SEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
136 ZS 64 49064 HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
137 VM 47 8008 HORÁK David 1976 SKŽižkov 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
138 VS 31 34036 PROCHÁZKA Miloš 1954 Hubertus 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 81 9031 HOŠKOVÁ Kateřina 1985 USK Pha MT 120.43 0 120.43 122.76 2 124.76 120.43 31
2 94 12047 JANČOVÁ Monika 1992 Dukla B. MT 138.10 4 142.10 125.85 0 125.85 125.85 23
3 1/ VM 84 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 3 140.06 0 140.06 140.21 0 140.21 140.06 15
4 1/ ZS 88 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 3 146.59 4 150.59 147.48 0 147.48 147.48 11
5 83 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 153.07 2 155.07 153.60 0 153.60 153.60 7
6 1/ DS 82 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 2+ 154.30 2 156.30 165.27 2 167.27 156.30 6
7 1/ DM 85 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 3 163.51 2 165.51 167.17 52 219.17 165.51 5
8 2/ ZS 89 11059 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand 165.77 0 165.77 170.03 2 172.03 165.77 4
9 3/ ZS 91 11032 CAPALINI Nicola 2002 KK Brand 164.35 6 170.35 167.33 8 175.33 170.35 3
10 4/ ZS 87 24009 HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 170.37 4 174.37 171.35 6 177.35 174.37 2
11 1/ ZM 93 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 176.97 0 176.97 176.88 2 178.88 176.97 1
12 5/ ZS 86 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 180.02 6 186.02 176.75 6 182.75 182.75 0
13 2/ ZM 92 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 201.29 6 207.29 203.26 8 211.26 207.29 0
14 6/ ZS 90 27013 HONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak 232.16 14 246.16 214.43 4 218.43 218.43 0