Výsledková listina

ZávodSprint ve Dvoře Králové
Číslo16088
Datum09.07.16
Ředitel závoduPetr Troch
Vrchní rozhodčíKarel Bohatý
Disciplínasprint
OrganizátorTJ Dvůr Králové n.L.

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ V 1 57047 ŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub. 1 01:09.30 01:11.40 01:09.30 16
2 1/ DM 6 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 01:13.90 01:14.70 01:13.90 8
3 3 62017 KOZDERKA Pavel 1985 Turnov 3 01:16.80 01:19.80 01:16.80 4
4 2/ V 4 59022 LACINA Richard 1967 Semily 3 01:20.80 01:17.80 01:17.80 3
5 1/ VM 2 57044 VOREL Zdeněk 1974 Pardub. 2 01:20.40 01:21.80 01:20.40 2
6 1/ VS 5 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 01:33.00 01:32.60 01:32.60 1
7 1/ ZM 7 57075 ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 01:45.90 01:48.30 01:45.90 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 22 45023 ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 KVS HK 01:19.70 01:20.50 01:19.70 2
2 1/ VM 21 59008 LACINOVÁ Leona 1974 Semily 3 01:21.40 01:21.70 01:21.40 1
3 23 57053 VORLOVÁ Darina 1984 Pardub. 01:29.50 01:27.70 01:27.70 0
4 2/ VM 24 57042 KONVALIKOVÁ Irena 1977 Pardub. 01:34.60 01:31.50 01:31.50 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 31 60040 KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 2 00:57.50 00:58.50 00:57.50 22
2 32 62017 KOZDERKA Pavel 1985 Turnov 2 00:59.70 01:00.50 00:59.70 18
3 1/ V 33 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 2 01:01.30 01:01.50 01:01.30 14
4 1/ VM 37 53026 ZÁRUBA Martin 1974 Dv.Král. 3 01:03.40 01:03.10 01:03.10 10
5 1/ DS 42 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 01:08.20 01:10.00 01:08.20 9
6 2/ V 35 53021 TROCH Petr 1971 Dv.Král. 3 01:09.40 01:10.20 01:09.40 8
7 2/ VM 45 53028 HAIN Přemysl 1977 Dv.Král. 3 01:13.80 01:11.50 01:11.50 7
8 3/ VM 38 53027 KUCHAŘ Jaromír 1974 Dv.Král. 3 01:12.40 01:12.70 01:12.40 6
9 3/ V 36 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 3 01:14.20 01:14.10 01:14.10 5
10 4/ VM 43 53013 JÁNSKÝ Pavel 1975 Dv.Král. 01:14.70 01:16.60 01:14.70 4
11 5/ VM 44 53024 VESELÝ Matěj 1978 Dv.Král. 3 01:17.90 01:15.80 01:15.80 3
12 2/ DM 41 62008 LAPUNÍK Milan 2001 Turnov 01:17.90 01:17.80 01:17.80 2
13 1/ VS 46 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 01:19.50 01:20.30 01:19.50 1
14 1/ ZS 39 59021 LACINA Jakub 2003 Semily 01:21.20 01:21.90 01:21.20 0
15 2/ VS 34 62006 JAROLÍMEK Otta 1961 Turnov 3 01:21.50 01:21.40 01:21.40 0
16 1/ ZM 40 59050 ZOUBEK Adam 2004 Semily 01:22.60 01:24.50 01:22.60 0