Výsledková listina

ZávodSprint ve Dvoře Králové
Číslo16087
Datum09.07.16
Ředitel závoduPetr Troch
Vrchní rozhodčíKarel Bohatý
Disciplínasprint
OrganizátorTJ Dvůr Králové n.L.

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ V 1 57047 ŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub. 1 01:11.70 01:09.30 01:09.30 16
2 1/ DM 6 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 01:15.50 01:14.70 01:14.70 8
3 3 62017 KOZDERKA Pavel 1985 Turnov 3 01:14.90 01:17.50 01:14.90 4
4 2/ V 4 59022 LACINA Richard 1967 Semily 3 01:18.50 01:18.10 01:18.10 3
5 1/ VM 2 57044 VOREL Zdeněk 1974 Pardub. 2 01:18.80 01:18.20 01:18.20 2
6 1/ VS 5 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 01:30.90 01:32.30 01:30.90 1
7 1/ ZM 7 57075 ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 01:44.00 01:46.70 01:44.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 22 45023 ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 KVS HK 01:18.90 01:18.60 01:18.60 2
2 1/ VM 21 59008 LACINOVÁ Leona 1974 Semily 3 01:21.90 01:20.30 01:20.30 1
3 2/ VM 24 57042 KONVALIKOVÁ Irena 1977 Pardub. 01:35.10 01:27.80 01:27.80 0
4 23 57053 VORLOVÁ Darina 1984 Pardub. 01:35.30 01:30.00 01:30.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 31 60040 KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 2 00:56.40 00:55.60 00:55.60 22
2 32 62017 KOZDERKA Pavel 1985 Turnov 2 00:59.40 01:00.40 00:59.40 18
3 1/ V 33 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 2 01:00.90 01:01.10 01:00.90 14
4 1/ VM 37 53026 ZÁRUBA Martin 1974 Dv.Král. 3 01:06.60 01:02.30 01:02.30 10
5 1/ DS 42 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 01:05.90 01:07.80 01:05.90 9
6 2/ V 35 53021 TROCH Petr 1971 Dv.Král. 3 01:10.70 01:09.60 01:09.60 8
7 2/ VM 38 53027 KUCHAŘ Jaromír 1974 Dv.Král. 3 01:12.20 01:11.90 01:11.90 7
8 3/ VM 45 53028 HAIN Přemysl 1977 Dv.Král. 3 01:13.00 01:12.20 01:12.20 6
9 3/ V 36 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 3 01:14.10 01:12.60 01:12.60 5
10 4/ VM 44 53024 VESELÝ Matěj 1978 Dv.Král. 3 01:13.00 01:15.10 01:13.00 4
11 5/ VM 43 53013 JÁNSKÝ Pavel 1975 Dv.Král. 01:16.40 01:16.10 01:16.10 3
11 2/ DM 41 62008 LAPUNÍK Milan 2001 Turnov 01:16.10 01:18.00 01:16.10 2
13 1/ VS 46 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 01:17.00 01:18.20 01:17.00 1
14 2/ VS 34 62006 JAROLÍMEK Otta 1961 Turnov 3 01:22.50 01:20.50 01:20.50 0
15 1/ ZS 39 59021 LACINA Jakub 2003 Semily 01:26.50 01:20.90 01:20.90 0
16 1/ ZM 40 59050 ZOUBEK Adam 2004 Semily 01:23.20 02:18.00 01:23.20 0