Výsledková listina

ZávodSlalomy v Dolních Kounicích
Číslo16086
Datum03.07.16
Ředitel závoduMartin Střecha
Vrchní rozhodčíBohuslav Šamánek
Disciplínaslalom
OrganizátorTJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ U23 2 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 102.30 2 104.30 98.20 0 98.20 98.20 60
2 2/ U23 1 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno 2+ 101.30 2 103.30 101.20 0 101.20 101.20 56
3 1/ ZS 8 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 2 101.50 0 101.50 101.10 2 103.10 101.50 52
4 1/ DM 39 132010 TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez. 2 105.50 0 105.50 102.90 0 102.90 102.90 48
5 1/ VM 44 134031 TOMEČEK Petr 1978 KKVeselí 2 104.30 0 104.30 103.20 0 103.20 103.20 44
6 2/ ZS 4 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 103.30 0 103.30 103.50 0 103.50 103.30 40
7 2/ DM 18 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 3 102.80 2 104.80 104.90 2 106.90 104.80 36
8 3/ ZS 5 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 107.40 2 109.40 105.30 2 107.30 107.30 32
9 45 103047 RYGEL Marek 1989 KK Brno 112.60 2 114.60 110.00 0 110.00 110.00 28
10 3/ U23 41 119002 NEUBERT Adam 1997 Olomouc 116.40 0 116.40 110.50 2 112.50 112.50 24
11 3/ DM 9 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 112.70 0 112.70 112.80 0 112.80 112.70 23
12 2/ VM 33 108045 VESELÝ Petr 1976 VSDK 118.00 2 120.00 110.80 2 112.80 112.80 22
13 4/ DM 11 129010 VÁCHA Ondřej 2001 Šumperk 3 113.50 0 113.50 113.80 0 113.80 113.50 21
13 5/ DM 28 129016 HOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk 3 114.30 2 116.30 113.50 0 113.50 113.50 20
15 1/ ZM 25 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 3 114.80 0 114.80 112.00 2 114.00 114.00 19
16 3/ VM 17 108035 STŘECHA Martin 1972 VSDK 3 4 999 999.00 114.10 0 114.10 114.10 18
17 4/ VM 43 103038 ŠAMÁNEK Pavel 1972 KK Brno 3 116.40 0 116.40 116.00 2 118.00 116.40 17
18 1/ V 6 115001 SVOBODA Zdeněk 1970 Lipník 2 119.30 0 119.30 118.70 0 118.70 118.70 16
19 1/ DS 21 129030 MĚRKA Vladimír 1998 Šumperk 3 121.60 0 121.60 122.20 2 124.20 121.60 15
19 6/ DM 22 129013 WALTER David 2001 Šumperk 3 4 999 999.00 121.60 0 121.60 121.60 14
21 4/ ZS 13 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 3 130.90 6 136.90 122.30 2 124.30 124.30 13
22 7/ DM 26 129017 ŘEZNÍK Vít 2001 Šumperk 3 124.00 4 128.00 122.80 2 124.80 124.80 12
23 5/ ZS 42 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 3 131.40 0 131.40 124.90 2 126.90 126.90 11
24 6/ ZS 24 128008 KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 3 138.50 0 138.50 131.80 0 131.80 131.80 10
25 2/ ZM 12 112018 ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž 3 129.90 4 133.90 130.50 2 132.50 132.50 9
26 3/ ZM 15 128013 PAVELKA Marek 2004 VS Desná 3 132.20 52 184.20 134.20 0 134.20 134.20 8
27 5/ VM 20 116027 STRATIL Michal 1973 Litovel 3 132.70 2 134.70 137.50 0 137.50 134.70 7
28 8/ DM 23 108042 STŘECHA Jan 2001 VSDK 3 134.40 2 136.40 133.30 2 135.30 135.30 6
29 4/ ZM 10 128016 STRNAD Ondřej 2004 VS Desná 3 133.70 2 135.70 139.90 0 139.90 135.70 5
30 2/ V 14 129034 ROUČA Jaroslav 1970 Šumperk 3 139.90 50 189.90 135.90 0 135.90 135.90 4
31 5/ ZM 27 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 3 142.70 2 144.70 137.00 0 137.00 137.00 3
32 7/ ZS 34 129005 PODHORNÝ Miloš 2002 Šumperk 136.90 4 140.90 136.00 2 138.00 138.00 2
33 8/ ZS 32 128014 RUTAR Martin 2003 VS Desná 138.60 0 138.60 146.50 2 148.50 138.60 1
34 6/ ZM 31 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 145.30 2 147.30 146.10 0 146.10 146.10 0
35 9/ DM 38 135033 ŠMOLDAS František 2000 Zábřeh 145.20 2 147.20 4 999 999.00 147.20 0
36 9/ ZS 35 108044 FUCHS Marek 2002 VSDK 145.10 4 149.10 149.30 4 153.30 149.10 0
37 10/ ZS 36 122003 OLŠÁR Petr 2003 Ostrava 168.40 6 174.40 161.10 0 161.10 161.10 0
38 7/ ZM 16 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 113.90 50 163.90 118.30 50 168.30 163.90 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DM 81 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 120.90 0 120.90 122.40 0 122.40 120.90 16
2 2/ DM 82 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 2 126.90 0 126.90 125.50 0 125.50 125.50 12
3 1/ ZS 87 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 131.10 2 133.10 128.40 0 128.40 128.40 8
4 2/ ZS 83 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 129.00 0 129.00 129.00 0 129.00 129.00 4
5 3/ ZS 86 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 3 134.80 2 136.80 135.90 0 135.90 135.90 3
6 3/ DM 85 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3 146.70 0 146.70 141.10 0 141.10 141.10 2
7 1/ ZM 84 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 171.80 0 171.80 173.30 4 177.30 171.80 1
8 2/ ZM 88 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 187.00 2 189.00 190.10 2 192.10 189.00 0
9 1/ PZ 89 121035 MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava 248.10 0 248.10 207.40 0 207.40 207.40 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ U23 43 103041 103036 SATKE Adam MATĚJÍČEK Vojtěch 1994 2002 KK Brno KK Brno 126.80 0 126.80 155.30 8 163.30 126.80 15
2 2/ U23 32 121038 132053 HOROVÁ Klára KRISTEK Václav 1998 1996 KK Opava Val.Mez. 2 132.00 0 132.00 134.70 2 136.70 132.00 11
3 1/ DM 39 129021 129010 URBAN Daniel VÁCHA Ondřej 2001 2001 Šumperk Šumperk 3 131.20 2 133.20 133.70 2 135.70 133.20 7
4 1/ DS 31 129014 132010 WALTER Jakub TICHÝ Štěpán 1998 2000 Šumperk Val.Mez. 2 135.80 0 135.80 130.30 4 134.30 134.30 6
5 2/ DM 34 121063 121103 VAVRLA Adam MRÁZEK Jakub 2000 2004 KK Opava KK Opava 143.60 4 147.60 164.90 12 176.90 147.60 5
6 3/ DM 41 103024 103009 NĚMCOVÁ Marie DZIADKOVÁ Zuzana 2000 2002 KK Brno KK Brno 153.00 50 203.00 146.00 4 150.00 150.00 4
7 1/ ZS 40 132004 132005 ŠVÉDA Daniel SMILEK Jiří 2002 2003 Val.Mez. Val.Mez. 3 153.80 2 155.80 152.90 2 154.90 154.90 3
8 3/ U23 33 116049 116073 ŠOTOLA Karel PATÁK Jan 1997 1997 Litovel Litovel 3 4 999 999.00 159.50 6 165.50 165.50 2
9 1/ ZM 36 128013 128016 PAVELKA Marek STRNAD Ondřej 2004 2004 VS Desná VS Desná 166.30 2 168.30 176.70 6 182.70 168.30 1
10 4/ DM 38 121026 121009 HRUŠKOVÁ Klára KLOBOUČKOVÁ Ivana 2001 2003 KK Opava KK Opava 179.30 10 189.30 167.00 10 177.00 177.00 0
11 5/ DM 37 129007 129028 DAŇKOVÁ Anna ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2004 2001 Šumperk Šumperk 181.30 0 181.30 184.20 2 186.20 181.30 0
12 2/ ZM 35 128015 128004 RUTAROVÁ Kateřina HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2005 2006 VS Desná VS Desná 198.00 12 210.00 236.80 16 252.80 210.00 0
13 3/ ZM 42 103030 103017 MATĚJÍČKOVÁ Anežka DZIADEK Marek 2005 2005 KK Brno KK Brno 208.20 4 212.20 230.90 10 240.90 212.20 0

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ PZZ 11 121035 MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava 140.00 0 140.00 138.40 2 140.40 140.00 0
2 1/ PZM 3 133015 TOMEČEK Adam 2008 SKVeselí 156.70 2 158.70 145.10 6 151.10 151.10 0
3 2/ PZZ 1 128004 HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná 155.40 4 159.40 161.70 6 167.70 159.40 0
4 2/ PZM 17 108015 OSIČKA Tadeáš 2008 VSDK 166.80 2 168.80 164.10 0 164.10 164.10 0
5 3/ PZM 15 116084 ČAMEK David 2006 Litovel 168.60 0 168.60 170.20 2 172.20 168.60 0
6 3/ PZZ 7 128017 PAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná 166.60 8 174.60 169.50 2 171.50 171.50 0
7 4/ PZM 8 116086 STRATIL Filip 2006 Litovel 193.90 50 243.90 172.90 4 176.90 176.90 0
8 5/ PZM 13 108039 VYSKOČIL Viktor 2008 VSDK 194.20 6 200.20 181.40 2 183.40 183.40 0
9 6/ PZM 6 121044 BALARIN Evžen 2008 KK Opava 186.80 4 190.80 183.50 2 185.50 185.50 0
10 7/ PZM 14 108078 BRÁZDA Šimon 2007 VSDK 189.40 0 189.40 186.30 4 190.30 189.40 0
11 4/ PZZ 9 135021 ŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh 194.50 0 194.50 188.40 2 190.40 190.40 0
12 8/ PZM 20 103022 PUŠKÁČ Marek 2006 KK Brno 204.60 0 204.60 195.60 6 201.60 201.60 0
13 9/ PZM 5 133009 KAZÍK Martin 2007 SKVeselí 214.40 6 220.40 198.80 4 202.80 202.80 0
14 5/ PZZ 12 103010 BERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno 210.20 4 214.20 215.30 2 217.30 214.20 0
15 6/ PZZ 10 121062 KRUŽELOVÁ Tereza 2007 KK Opava 220.20 12 232.20 237.00 4 241.00 232.20 0
16 7/ PZZ 19 129036 ROUČOVÁ Adéla 2006 Šumperk 284.90 6 290.90 233.60 4 237.60 237.60 0
17 10/ PZM 16 116090 WEISER Kryštof 2007 Litovel 181.40 60 241.40 186.60 56 242.60 241.40 0
18 8/ PZZ 4 115002 BÍLOVSKÁ Monika 2009 Lipník 233.80 52 285.80 235.90 8 243.90 243.90 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ ZS 54 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 110.10 0 110.10 110.00 0 110.00 110.00 27
2 1/ DM 52 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2 113.60 0 113.60 112.80 0 112.80 112.80 23
3 2/ ZS 60 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 3 113.90 0 113.90 113.90 2 115.90 113.90 19
4 56 135035 ŽANDOVÁ Věra 1990 Zábřeh 3 116.40 2 118.40 116.00 0 116.00 116.00 15
5 2/ DM 55 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 3 117.80 0 117.80 116.40 0 116.40 116.40 11
6 1/ VM 53 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 2 117.20 0 117.20 116.80 0 116.80 116.80 10
7 1/ DS 51 121038 HOROVÁ Klára 1998 KK Opava 2 122.20 0 122.20 118.90 0 118.90 118.90 9
8 3/ DM 61 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3 120.50 0 120.50 121.40 0 121.40 120.50 8
9 3/ ZS 58 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 120.70 0 120.70 123.30 2 125.30 120.70 7
10 4/ DM 68 118015 MINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami 3 128.90 2 130.90 128.40 0 128.40 128.40 6
11 5/ DM 69 118016 MINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami 3 129.80 2 131.80 130.90 0 130.90 130.90 5
12 1/ ZM 64 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 132.70 6 138.70 130.70 2 132.70 132.70 4
13 2/ ZM 57 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3 134.60 0 134.60 136.90 0 136.90 134.60 3
14 71 103011 PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 KK Brno 135.70 2 137.70 137.20 2 139.20 137.70 2
15 3/ ZM 63 129007 DAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 146.20 0 146.20 152.40 0 152.40 146.20 1
16 4/ ZM 66 128015 RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná 145.80 2 147.80 146.40 2 148.40 147.80 0
17 5/ ZM 67 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 151.60 0 151.60 152.30 0 152.30 151.60 0
18 4/ ZS 70 132035 PECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez. 174.20 4 178.20 169.30 4 173.30 173.30 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ U23 68 132053 KRISTEK Václav 1996 Val.Mez. 2+ 109.00 2 111.00 111.10 0 111.10 111.00 34
2 1/ DM 55 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 112.40 0 112.40 111.50 2 113.50 112.40 30
3 1/ VM 54 108045 VESELÝ Petr 1976 VSDK 2 117.00 0 117.00 114.90 0 114.90 114.90 26
4 71 103047 RYGEL Marek 1989 KK Brno 117.30 0 117.30 116.00 0 116.00 116.00 22
5 1/ DS 53 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 114.60 8 122.60 116.90 0 116.90 116.90 18
6 2/ U23 52 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2 115.70 4 119.70 114.00 10 124.00 119.70 14
7 3/ U23 59 116049 ŠOTOLA Karel 1997 Litovel 3 123.20 0 123.20 4 999 999.00 123.20 10
8 1/ ZS 51 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 2 123.10 4 127.10 121.60 2 123.60 123.60 9
9 2/ ZS 58 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 3 123.90 4 127.90 123.60 2 125.60 125.60 8
10 1/ ZM 57 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 123.90 8 131.90 126.00 2 128.00 128.00 7
11 2/ DM 67 132010 TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez. 3 126.90 4 130.90 126.30 2 128.30 128.30 6
12 3/ ZS 56 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 3 133.50 0 133.50 128.80 0 128.80 128.80 5
13 4/ ZS 65 132005 SMILEK Jiří 2003 Val.Mez. 134.00 2 136.00 129.40 0 129.40 129.40 4
14 5/ ZS 66 132004 ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. 133.90 0 133.90 130.80 0 130.80 130.80 3
15 3/ DM 60 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 142.00 6 148.00 128.20 8 136.20 136.20 2
16 2/ ZM 62 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 142.30 4 146.30 135.60 4 139.60 139.60 1
17 2/ VM 72 108040 TKADLEC Martin 1972 VSDK 140.60 4 144.60 138.40 2 140.40 140.40 0
18 4/ DM 61 129010 VÁCHA Ondřej 2001 Šumperk 143.90 2 145.90 141.00 0 141.00 141.00 0
19 4/ U23 64 116073 PATÁK Jan 1997 Litovel 170.10 10 180.10 145.40 0 145.40 145.40 0
20 6/ ZS 69 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 139.50 52 191.50 145.70 0 145.70 145.70 0
21 2/ DS 70 129030 MĚRKA Vladimír 1998 Šumperk 158.90 0 158.90 156.20 4 160.20 158.90 0
22 7/ ZS 63 128008 KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 184.50 0 184.50 192.90 4 196.90 184.50 0