Výsledková listina

ZávodSlalomy v Dolních Kounicích
Číslo16085
Datum02.07.16
Ředitel závoduMartin Střecha
Vrchní rozhodčíBohuslav Šamánek
Disciplínaslalom
OrganizátorTJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ U23 1 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno 2+ 110.40 0 110.40 110.80 0 110.80 110.40 68
2 2/ U23 2 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 109.80 2 111.80 110.40 2 112.40 111.80 64
3 1/ ZS 8 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 2 110.70 4 114.70 112.90 2 114.90 114.70 60
4 1/ DM 39 132010 TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez. 2 116.00 2 118.00 115.80 0 115.80 115.80 56
5 1/ VM 44 134031 TOMEČEK Petr 1978 KKVeselí 2 117.50 2 119.50 116.70 0 116.70 116.70 52
6 2/ ZS 5 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 116.40 2 118.40 115.40 2 117.40 117.40 48
7 3/ ZS 4 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 117.50 2 119.50 119.50 0 119.50 119.50 44
8 2/ DM 18 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 3 119.60 2 121.60 121.50 8 129.50 121.60 40
9 1/ VS 7 112014 HRABEC Bohumil 1960 Kroměříž 2 122.10 0 122.10 123.30 2 125.30 122.10 36
10 1/ V 3 112019 LIGURSKÝ Ivo 1968 Kroměříž 2 123.70 0 123.70 122.70 0 122.70 122.70 32
10 3/ DM 9 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 120.70 2 122.70 125.00 4 129.00 122.70 28
12 4/ DM 28 129016 HOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk 3 125.40 4 129.40 124.70 0 124.70 124.70 24
13 2/ VM 33 108045 VESELÝ Petr 1976 VSDK 123.80 4 127.80 124.30 2 126.30 126.30 23
14 3/ U23 41 119002 NEUBERT Adam 1997 Olomouc 122.80 4 126.80 120.40 6 126.40 126.40 22
15 3/ VM 43 103038 ŠAMÁNEK Pavel 1972 KK Brno 3 127.90 0 127.90 126.50 0 126.50 126.50 21
16 5/ DM 22 129013 WALTER David 2001 Šumperk 3 130.40 2 132.40 129.20 0 129.20 129.20 20
17 6/ DM 26 129017 ŘEZNÍK Vít 2001 Šumperk 3 129.30 0 129.30 129.50 0 129.50 129.30 19
18 1/ ZM 16 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 127.60 2 129.60 129.20 2 131.20 129.60 18
19 4/ VM 17 108035 STŘECHA Martin 1972 VSDK 3 4 999 999.00 127.70 2 129.70 129.70 17
20 2/ ZM 25 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 3 128.90 2 130.90 127.70 6 133.70 130.90 16
21 2/ V 6 115001 SVOBODA Zdeněk 1970 Lipník 2 130.00 2 132.00 131.00 2 133.00 132.00 15
22 7/ DM 11 129010 VÁCHA Ondřej 2001 Šumperk 3 124.20 8 132.20 128.50 6 134.50 132.20 14
23 1/ DS 21 129030 MĚRKA Vladimír 1998 Šumperk 3 130.70 4 134.70 132.60 0 132.60 132.60 13
24 4/ ZS 13 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 3 144.30 4 148.30 130.70 2 132.70 132.70 12
25 5/ ZS 42 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 3 144.70 2 146.70 137.50 0 139.50 139.50 11
26 5/ VM 20 116027 STRATIL Michal 1973 Litovel 3 142.60 0 142.60 146.80 2 148.80 142.60 10
27 3/ ZM 12 112018 ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž 3 140.70 6 146.70 140.80 2 142.80 142.80 9
28 6/ ZS 34 129005 PODHORNÝ Miloš 2002 Šumperk 144.20 0 144.20 143.00 0 143.00 143.00 8
29 7/ ZS 32 128014 RUTAR Martin 2003 VS Desná 143.90 0 143.90 143.60 0 143.60 143.60 7
30 4/ ZM 15 128013 PAVELKA Marek 2004 VS Desná 3 140.00 4 144.00 144.70 0 144.70 144.00 6
31 8/ DM 23 108042 STŘECHA Jan 2001 VSDK 3 143.50 2 145.50 144.80 10 154.80 145.50 5
32 5/ ZM 10 128016 STRNAD Ondřej 2004 VS Desná 3 143.10 4 147.10 144.50 8 152.50 147.10 4
33 3/ V 14 129034 ROUČA Jaroslav 1970 Šumperk 3 145.70 4 149.70 153.10 8 161.10 149.70 3
34 9/ DM 38 135033 ŠMOLDAS František 2000 Zábřeh 150.80 0 150.80 149.00 6 155.00 150.80 2
35 8/ ZS 24 128008 KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 3 147.80 4 151.80 150.80 2 152.80 151.80 1
36 6/ ZM 27 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 3 151.60 2 153.60 159.40 0 159.40 153.60 0
37 7/ ZM 31 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 169.80 56 225.80 154.10 0 154.10 154.10 0
38 9/ ZS 35 108044 FUCHS Marek 2002 VSDK 169.20 2 171.20 167.10 6 173.10 171.20 0
39 10/ ZS 36 122003 OLŠÁR Petr 2003 Ostrava 186.00 4 190.00 179.80 2 181.80 181.80 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DM 81 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 133.10 2 135.10 132.70 0 132.70 132.70 16
2 1/ ZS 83 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 138.00 2 140.00 136.20 0 136.20 136.20 12
3 2/ DM 82 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 2 139.50 0 139.50 142.00 2 144.00 139.50 8
4 2/ ZS 87 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 140.00 2 142.00 140.60 0 140.60 140.60 4
5 3/ ZS 86 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 3 145.80 2 147.80 146.60 2 148.60 147.80 3
6 3/ DM 85 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3 155.30 0 155.30 162.60 0 162.60 155.30 2
7 1/ ZM 84 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 182.10 2 184.10 189.60 4 193.60 184.10 1
8 2/ ZM 88 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 189.50 6 195.50 190.30 4 194.30 194.30 0
9 1/ PZ 89 121035 MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava 269.00 2 271.00 250.30 4 254.30 254.30 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ U23 32 121038 132053 HOROVÁ Klára KRISTEK Václav 1998 1996 KK Opava Val.Mez. 2 142.30 2 144.30 141.50 0 141.50 141.50 15
2 2/ U23 43 103041 103036 SATKE Adam MATĚJÍČEK Vojtěch 1994 2002 KK Brno KK Brno 142.10 2 144.10 138.70 6 144.70 144.10 11
3 1/ DS 31 129014 132010 WALTER Jakub TICHÝ Štěpán 1998 2000 Šumperk Val.Mez. 2 140.80 4 144.80 144.20 4 148.20 144.80 7
4 1/ DM 39 129021 129010 URBAN Daniel VÁCHA Ondřej 2001 2001 Šumperk Šumperk 3 143.00 4 147.00 147.30 12 159.30 147.00 6
5 3/ U23 33 116049 116073 ŠOTOLA Karel PATÁK Jan 1997 1997 Litovel Litovel 3 152.10 4 156.10 154.30 4 158.30 156.10 5
6 2/ DM 34 121063 121103 VAVRLA Adam MRÁZEK Jakub 2000 2004 KK Opava KK Opava 165.90 12 177.90 158.60 4 162.60 162.60 4
7 3/ DM 41 103024 103009 NĚMCOVÁ Marie DZIADKOVÁ Zuzana 2000 2002 KK Brno KK Brno 164.40 8 172.40 160.50 6 166.50 166.50 3
8 1/ ZS 40 132004 132005 ŠVÉDA Daniel SMILEK Jiří 2002 2003 Val.Mez. Val.Mez. 3 167.70 6 173.70 161.00 6 167.00 167.00 2
9 1/ ZM 36 128013 128016 PAVELKA Marek STRNAD Ondřej 2004 2004 VS Desná VS Desná 183.50 8 191.50 188.00 12 200.00 191.50 1
10 4/ DM 37 129007 129028 DAŇKOVÁ Anna ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2004 2001 Šumperk Šumperk 198.10 8 206.10 201.40 6 207.40 206.10 0
11 5/ DM 38 121026 121009 HRUŠKOVÁ Klára KLOBOUČKOVÁ Ivana 2001 2003 KK Opava KK Opava 202.10 8 210.10 217.10 14 231.10 210.10 0
12 2/ ZM 35 128015 128004 RUTAROVÁ Kateřina HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2005 2006 VS Desná VS Desná 212.60 10 222.60 208.60 18 226.60 222.60 0
13 3/ ZM 42 103030 103017 MATĚJÍČKOVÁ Anežka DZIADEK Marek 2005 2005 KK Brno KK Brno 240.00 6 246.00 246.30 6 252.30 246.00 0

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ PZZ 11 121035 MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava 153.40 2 155.40 154.70 2 156.70 155.40 0
2 1/ PZM 3 133015 TOMEČEK Adam 2008 SKVeselí 169.10 56 225.10 167.30 0 167.30 167.30 0
3 2/ PZZ 1 128004 HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná 166.20 12 178.20 172.30 0 172.30 172.30 0
4 2/ PZM 15 116084 ČAMEK David 2006 Litovel 184.40 0 184.40 177.30 4 181.30 181.30 0
5 3/ PZM 8 116086 STRATIL Filip 2006 Litovel 191.60 4 195.60 181.20 2 183.20 183.20 0
6 4/ PZM 13 108039 VYSKOČIL Viktor 2008 VSDK 180.90 4 184.90 184.90 8 192.90 184.90 0
7 5/ PZM 17 108015 OSIČKA Tadeáš 2008 VSDK 201.30 6 207.30 183.20 2 185.20 185.20 0
8 6/ PZM 6 121044 BALARIN Evžen 2008 KK Opava 188.60 4 192.60 184.10 2 186.10 186.10 0
9 3/ PZZ 7 128017 PAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná 185.50 4 189.50 182.30 4 186.30 186.30 0
10 7/ PZM 16 116090 WEISER Kryštof 2007 Litovel 190.50 12 202.50 187.30 12 199.30 199.30 0
11 8/ PZM 14 108078 BRÁZDA Šimon 2007 VSDK 212.60 4 216.60 196.70 4 200.70 200.70 0
12 9/ PZM 18 112013 KAPOUNEK Lukáš 2007 Kroměříž 199.00 4 203.00 195.80 8 203.80 203.00 0
13 4/ PZZ 9 135021 ŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh 210.30 8 218.30 211.90 4 215.90 215.90 0
14 5/ PZZ 12 103010 BERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno 221.40 58 279.40 220.50 2 222.50 222.50 0
15 10/ PZM 5 133009 KAZÍK Martin 2007 SKVeselí 237.10 4 241.10 247.10 10 257.10 241.10 0
16 6/ PZZ 10 121062 KRUŽELOVÁ Tereza 2007 KK Opava 233.90 8 241.90 233.00 10 243.00 241.90 0
17 11/ PZM 20 103022 PUŠKÁČ Marek 2006 KK Brno 241.60 62 303.60 247.10 8 255.10 255.10 0
18 7/ PZZ 19 129036 ROUČOVÁ Adéla 2006 Šumperk 273.40 14 287.40 275.10 14 289.10 287.40 0
19 8/ PZZ 4 115002 BÍLOVSKÁ Monika 2009 Lipník 341.80 160 501.80 316.80 6 322.80 322.80 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ ZS 54 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 121.30 0 121.30 121.70 4 125.70 121.30 32
2 1/ DM 52 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2 126.80 0 126.80 121.40 2 123.40 123.40 28
3 72 103064 JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 KK Brno 2 4 999 999.00 119.80 4 123.80 123.80 24
4 2/ ZS 60 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 3 126.30 0 126.30 124.80 0 124.80 124.80 20
5 1/ VM 53 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 2 128.00 0 128.00 125.10 0 125.10 125.10 16
6 56 135035 ŽANDOVÁ Věra 1990 Zábřeh 3 127.30 2 129.30 126.80 0 126.80 126.80 12
7 1/ DS 51 121038 HOROVÁ Klára 1998 KK Opava 2 128.60 0 128.60 128.30 0 128.30 128.30 11
8 2/ DM 55 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 3 131.80 0 131.80 129.60 2 131.60 131.60 10
9 3/ ZS 58 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 134.50 0 134.50 133.10 0 133.10 133.10 9
10 3/ DM 61 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3 135.20 0 135.20 135.00 4 139.00 135.20 8
11 4/ DM 68 118015 MINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami 3 139.20 2 141.20 138.60 0 138.60 138.60 7
12 71 103011 PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 KK Brno 139.60 0 139.60 144.30 2 146.30 139.60 6
13 5/ DM 69 118016 MINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami 3 143.60 0 143.60 139.30 2 141.30 141.30 5
14 1/ ZM 57 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3 142.30 0 142.30 141.50 0 141.50 141.50 4
15 2/ ZM 64 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 146.50 0 146.50 143.90 0 143.90 143.90 3
16 6/ DM 62 116081 DIMOVOVÁ Viktorie 2000 Litovel 144.10 4 148.10 150.90 8 158.90 148.10 2
17 3/ ZM 66 128015 RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná 154.90 0 154.90 155.10 0 155.10 154.90 1
18 4/ ZM 65 108034 VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK 158.50 4 162.50 156.60 0 156.60 156.60 0
19 5/ ZM 63 129007 DAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 159.50 0 159.50 161.30 6 167.30 159.50 0
20 6/ ZM 67 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 168.10 4 172.10 160.50 0 160.50 160.50 0
21 4/ ZS 70 132035 PECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez. 178.80 2 180.80 179.10 4 183.10 180.80 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ U23 68 132053 KRISTEK Václav 1996 Val.Mez. 2+ 116.20 2 118.20 123.00 0 123.00 118.20 33
2 1/ DM 55 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 120.80 0 120.80 120.70 2 122.70 120.80 29
3 1/ DS 53 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 121.00 0 121.00 122.70 4 126.70 121.00 25
4 1/ VM 54 108045 VESELÝ Petr 1976 VSDK 2 123.00 0 123.00 122.90 0 122.90 122.90 21
5 2/ U23 52 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2 126.90 2 128.90 126.50 0 126.50 126.50 17
6 1/ ZS 51 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 2 129.60 0 129.60 129.10 4 133.10 129.60 13
7 2/ DM 67 132010 TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez. 3 135.60 0 135.60 138.60 6 144.60 135.60 9
8 3/ U23 59 116049 ŠOTOLA Karel 1997 Litovel 3 134.80 4 138.80 134.10 2 136.10 136.10 8
9 2/ ZS 58 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 3 135.90 2 137.90 134.70 2 136.70 136.70 7
10 1/ ZM 57 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 136.10 2 138.10 137.40 0 137.40 137.40 6
11 3/ ZS 56 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 3 141.50 0 141.50 137.30 2 139.30 139.30 5
12 4/ ZS 66 132004 ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. 144.50 0 144.50 144.80 0 144.80 144.50 4
13 3/ DM 60 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 144.10 10 154.10 143.70 2 145.70 145.70 3
14 5/ ZS 65 132005 SMILEK Jiří 2003 Val.Mez. 148.80 2 150.80 147.40 0 147.40 147.40 2
15 2/ ZM 62 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 152.50 2 154.50 150.30 0 150.30 150.30 1
16 4/ DM 61 129010 VÁCHA Ondřej 2001 Šumperk 162.80 4 166.80 154.50 2 156.50 156.50 0
17 6/ ZS 69 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 160.20 2 162.20 159.00 2 161.00 161.00 0
18 4/ U23 64 116073 PATÁK Jan 1997 Litovel 162.40 2 164.40 176.50 6 182.50 164.40 0
19 7/ ZS 63 128008 KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 186.20 2 188.20 186.30 2 188.30 188.20 0