Výsledková listina

ZávodSlalomy v Kadani
Číslo16084
Datum03.07.16
Ředitel závoduLucie Černá
Vrchní rozhodčíGünter Totzauer
Disciplínaslalom
OrganizátorTJ DNT VS Kadaň

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ PZZ 42 42006 GALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice 105.50 4 109.50 106.20 4 110.20 109.50 0
2 1/ PZM 61 11045 HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand 112.20 0 112.20 110.30 0 110.30 110.30 0
3 2/ PZM 78 42025 ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 120.60 6 126.60 109.00 4 113.00 113.00 0
4 3/ PZM 68 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 117.10 54 171.10 109.10 4 113.10 113.10 0
5 4/ PZM 63 39033 PANZER Martin 2007 Loko Plz 112.80 4 116.80 114.80 6 120.80 116.80 0
6 5/ PZM 65 39014 VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz 115.50 2 117.50 115.00 2 117.00 117.00 0
7 6/ PZM 64 30034 KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor 112.30 6 118.30 119.60 0 119.60 118.30 0
8 7/ PZM 62 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 136.70 100 236.70 114.60 4 118.60 118.60 0
9 2/ PZZ 41 14011 ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 121.40 6 127.40 116.40 6 122.40 122.40 0
10 8/ PZM 66 30024 NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor 119.90 4 123.90 125.00 52 177.00 123.90 0
11 3/ PZZ 43 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 129.70 4 133.70 124.80 8 132.80 132.80 0
12 9/ PZM 142 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 133.20 10 143.20 129.40 6 135.40 135.40 0
13 10/ PZM 69 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 192.10 8 200.10 134.30 4 138.30 138.30 0
14 11/ PZM 143 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 138.90 4 142.90 145.20 6 151.20 142.90 0
15 4/ PZZ 44 14010 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 152.50 10 162.50 142.00 2 144.00 144.00 0
16 12/ PZM 76 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 140.50 4 144.50 137.10 12 149.10 144.50 0
17 13/ PZM 67 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 143.70 2 145.70 150.10 4 154.10 145.70 0
18 14/ PZM 81 A002 ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha 148.60 64 212.60 137.20 12 149.20 149.20 0
19 15/ PZM 71 14064 HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy 143.70 58 201.70 146.90 6 152.90 152.90 0
20 16/ PZM 70 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 152.50 8 160.50 146.20 14 160.20 160.20 0
21 17/ PZM 72 9156 ŠROGL Michal 2006 USK Pha 155.80 12 167.80 176.30 102 278.30 167.80 0
22 18/ PZM 74 11065 VONEŠ Jakub 2007 KK Brand 131.40 52 183.40 126.70 56 182.70 182.70 0
23 19/ PZM 80 45019 HAUCK Marek 2007 KVS HK 172.40 12 184.40 180.40 100 280.40 184.40 0
24 20/ PZM 75 30033 VOLF Marek 2007 VS Tábor 130.80 100 230.80 131.40 62 193.40 193.40 0
25 5/ PZZ 46 82004 ŽATECKÁ Taťána 2007 KVSPísek 207.30 108 315.30 193.20 8 201.20 201.20 0
26 21/ PZM 79 35017 KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 162.30 58 220.30 216.90 104 320.90 220.30 0
27 6/ PZZ 45 49066 BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice 182.30 54 236.30 165.90 60 225.90 225.90 0
28 22/ PZM 141 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 161.30 108 269.30 168.50 62 230.50 230.50 0
29 7/ PZZ 47 A001 JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha 311.80 166 477.80 193.60 304 497.60 477.80 0
30 PZM 77 47005 PAJMA Lukáš 2008 Kadaň 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
31 PZM 73 9153 SAIDL František 2006 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 2 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 92.10 0 92.10 93.60 6 99.60 92.10 48
2 1 14009 VANĚK Jiří 1987 Kralupy 2+ 91.60 2 93.60 93.10 2 95.10 93.60 44
3 1/ V 4 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 102.30 2 104.30 98.20 0 98.20 98.20 40
4 2/ VM 6 97006 ŠROGL Michal 1972 RK Troja 2 99.60 2 101.60 99.10 0 99.10 99.10 36
5 2/ V 7 30009 KELLER Miloslav 1962 VS Tábor 2 100.60 4 104.60 99.70 0 99.70 99.70 32
6 24 48081 KOČÍ Martin 1991 Klášter. 100.10 0 100.10 99.90 0 99.90 99.90 28
7 26 48068 VOLÁK Jaroslav 1990 Klášter. 98.60 2 100.60 98.10 2 100.10 100.10 24
8 1/ ZM 32 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 3 101.10 0 101.10 101.00 4 105.00 101.10 20
9 1/ VS 9 60002 HÁK Jiří 1952 Trutnov 2 101.60 4 105.60 101.30 0 101.30 101.30 16
10 2/ ZM 21 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3 109.70 0 109.70 103.30 0 103.30 103.30 15
11 1/ DM 11 11027 KOLÁČEK Petr 2001 KK Brand 3 102.20 2 104.20 98.00 8 106.00 104.20 14
12 5 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 98.80 8 106.80 102.60 2 104.60 104.60 13
13 3/ ZM 14 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3 107.80 4 111.80 107.00 0 107.00 107.00 12
14 1/ U23 10 30047 KROFTA Dominik 1993 VS Tábor 3 107.50 4 111.50 103.30 4 107.30 107.30 11
15 2/ VS 8 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 107.50 0 107.50 105.40 2 107.40 107.40 10
16 3/ VS 20 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 3 107.90 2 109.90 107.60 2 109.60 109.60 9
17 4/ ZM 15 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 3 108.60 6 114.60 111.70 4 115.70 114.60 8
18 3/ V 18 60038 MÍL Pavel 1967 Trutnov 3 114.90 0 114.90 115.80 0 115.80 114.90 7
19 4/ V 12 50022 TĚHLE Zbyněk 1964 Štětí 3 115.20 2 117.20 112.80 4 116.80 116.80 6
20 1/ ZS 16 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3 150.10 2 152.10 115.00 2 117.00 117.00 5
21 2/ ZS 22 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 118.40 6 124.40 118.10 0 118.10 118.10 4
22 3/ ZS 27 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 119.00 2 121.00 123.30 2 125.30 121.00 3
23 3/ VM 13 30022 VÁLEK Michal 1974 VS Tábor 3 127.90 4 131.90 123.40 0 123.40 123.40 2
24 5/ ZM 29 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 133.60 2 135.60 128.00 2 130.00 130.00 1
25 4/ VS 25 14039 KREJČÍ Antonín 1955 Kralupy 143.20 2 145.20 130.50 2 132.50 132.50 0
26 1/ PZ 42 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 133.20 10 143.20 129.40 6 135.40 135.40 0
27 4/ ZS 31 9027 KOLÁŘ Vojtěch 2002 USK Pha 134.90 2 136.90 137.70 2 139.70 136.90 0
28 5/ V 19 47048 JANDÁŠ Roman 1965 Kadaň 3 133.20 4 137.20 163.60 6 169.60 137.20 0
29 2/ PZ 43 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 138.90 4 142.90 145.20 6 151.20 142.90 0
30 6/ ZM 30 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 140.10 4 144.10 150.20 4 154.20 144.10 0
31 3/ PZ 41 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 161.30 108 269.30 168.50 62 230.50 230.50 0
32 VM 34 52039 UHLÍK Jan 1978 L.Žatec 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
33 VM 33 34022 SMETÁNKA Radek 1976 Hubertus 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
34 ZM 28 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
35 V 23 88003 ŠERÝ Michal 1971 Rožátov 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
32 5/ VS 17 34020 MULAČ Oldřich 1961 Hubertus 3 4 999 999.00 5.00 0 999.00 0
32 6/ V 3 34003 ČERVENKA Jaroslav 1964 Hubertus 3 4 999 999.00 5.00 0 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 1 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 95.80 0 95.80 94.40 0 94.40 94.40 43
2 2 14040 KREJČOVÁ Kristýna 1991 Kralupy 2+ 95.70 0 95.70 94.80 0 94.80 94.80 39
3 3 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 95.40 4 99.40 103.30 2 105.30 99.40 35
4 1/ V 4 42003 GALUŠKOVÁ Anna 1970 Sušice 2 100.70 2 102.70 100.00 0 100.00 100.00 31
5 1/ U23 28 47016 POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 Kadaň 3 100.10 4 104.10 100.20 0 100.20 100.20 27
6 1/ ZS 5 14072 ŽATECKÁ Nikola 2002 Kralupy 2 102.50 2 104.50 100.20 2 102.20 102.20 23
7 2/ ZS 10 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 3 101.90 2 103.90 100.30 4 104.30 103.90 19
8 3/ ZS 9 11059 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand 3 101.90 4 105.90 100.20 4 104.20 104.20 18
8 4/ ZS 11 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 106.00 6 112.00 104.20 0 104.20 104.20 17
10 5/ ZS 13 43006 BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa 3 103.80 2 105.80 104.50 2 106.50 105.80 16
10 6/ ZS 17 43014 HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa 3 106.60 4 110.60 105.80 0 105.80 105.80 15
12 1/ ZM 15 43005 BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa 3 105.40 2 107.40 106.10 0 106.10 106.10 14
13 2/ VM 8 1067 BORSKÁ Alena 1976 Boh.Pha 3 111.20 0 111.20 108.40 0 108.40 108.40 13
14 1/ PZ 42 42006 GALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice 105.50 4 109.50 106.20 4 110.20 109.50 0
15 7/ ZS 29 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3 107.00 6 113.00 107.80 4 111.80 111.80 12
16 3/ VM 6 47013 ČERNÁ Lucie 1977 Kadaň 2 115.40 4 119.40 110.70 2 112.70 112.70 11
17 8/ ZS 20 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 107.00 6 113.00 110.60 6 116.60 113.00 10
18 2/ ZM 21 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 121.90 2 123.90 114.00 0 114.00 114.00 9
19 9/ ZS 19 24009 HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 111.30 4 115.30 115.30 6 121.30 115.30 8
20 10/ ZS 18 14044 NOVÁKOVÁ Denisa 2003 Kralupy 3 117.10 4 121.10 112.10 4 116.10 116.10 7
21 1/ DM 14 60058 ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov 3 115.20 2 117.20 115.30 4 119.30 117.20 6
22 11/ ZS 22 61042 KLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech. 3 121.10 4 125.10 117.90 0 117.90 117.90 5
23 2/ V 30 48072 TYKALOVÁ Jana 1968 Klášter. 124.50 2 126.50 118.90 2 120.90 120.90 4
24 2/ PZ 41 14011 ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 121.40 6 127.40 116.40 6 122.40 122.40 0
25 16 47003 PAJMOVÁ Jana 1984 Kadaň 3 125.90 2 127.90 124.50 4 128.50 127.90 3
26 3/ ZM 23 42041 PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice 3 142.60 10 152.60 124.90 6 130.90 130.90 2
27 3/ PZ 43 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 129.70 4 133.70 124.80 8 132.80 132.80 0
28 4/ PZ 44 14010 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 152.50 10 162.50 142.00 2 144.00 144.00 0
29 4/ ZM 25 9034 KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha 172.20 104 276.20 183.90 2 185.90 185.90 1
30 5/ PZ 46 82004 ŽATECKÁ Taťána 2007 KVSPísek 207.30 108 315.30 193.20 8 201.20 201.20 0
31 2/ DM 24 30037 MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor 158.00 56 214.00 184.40 158 342.40 214.00 0
32 5/ ZM 27 9023 KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 USK Pha 168.60 52 220.60 192.30 50 242.30 220.60 0
33 6/ PZ 45 49066 BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice 182.30 54 236.30 165.90 60 225.90 225.90 0
34 6/ ZM 26 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 181.70 104 285.70 222.80 56 278.80 278.80 0
35 7/ PZ 47 A001 JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha 311.80 166 477.80 193.60 304 497.60 477.80 0
36 ZM 12 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
37 ZS 7 11032 CAPALINI Nicola 2002 KK Brand 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 61 48081 48068 KOČÍ Martin VOLÁK Jaroslav 1991 1990 Klášter. Klášter. 2 107.10 0 107.10 114.30 2 116.30 107.10 15
2 62 30047 30045 KROFTA Dominik KROFTA Zdeněk 1993 1959 VS Tábor VS Tábor 2 121.80 4 125.80 117.60 2 119.60 119.60 11
3 1/ VM 68 30022 30011 VÁLEK Michal KUBEŠ Vladimír 1974 1961 VS Tábor VS Tábor 2 136.20 8 144.20 120.90 4 124.90 124.90 7
4 64 14067 14054 HRŇÁK Jáchym MACHUTA Zdeněk 2004 1964 Kralupy Kralupy 125.50 4 129.50 122.50 8 130.50 129.50 3
5 1/ ZS 67 11031 11016 CAPALINI Daniel PROCHÁZKA Josef 2005 2002 KK Brand KK Brand 3 146.20 8 154.20 128.90 6 134.90 134.90 2
6 2/ ZS 65 14015 14019 HRDLIČKOVÁ Sára MACHUTOVÁ Iva 2003 2003 Kralupy Kralupy 161.10 62 223.10 132.90 6 138.90 138.90 1
7 2/ VM 63 65026 14039 KREJČÍ Hynek KREJČÍ Antonín 1978 1955 Roztoky Kralupy 3 157.40 4 161.40 139.10 6 145.10 145.10 0
8 VM 66 1067 1024 BORSKÁ Alena LULA Jiří 1976 1974 Boh.Pha Boh.Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 12 11018 ŠOREL Martin 2001 KK Brand 2 84.60 2 86.60 83.90 6 89.90 86.60 67
2 1/ V 4 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 87.90 0 87.90 76.00 100 176.00 87.90 63
3 1/ VM 8 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 89.90 2 91.90 88.60 0 88.60 88.60 59
4 1/ DS 6 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 2 89.80 2 91.80 89.50 2 91.50 91.50 55
5 2/ VM 3 49013 HEK Jan 1979 Roudnice 2 92.60 2 94.60 91.80 0 91.80 91.80 51
6 2/ V 9 24027 KOUDELKA Tomáš 1964 Č.Kruml. 2 94.60 0 94.60 93.50 0 93.50 93.50 47
7 3/ V 11 14054 MACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy 2 91.70 2 93.70 90.60 52 142.60 93.70 43
8 2/ DM 30 60055 VESELÝ František 2000 Trutnov 3 93.00 2 95.00 93.70 4 97.70 95.00 39
9 1/ ZS 172 11016 PROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand 3 100.80 0 100.80 96.60 0 96.60 96.60 38
10 1/ ZM 26 11031 CAPALINI Daniel 2005 KK Brand 3 100.70 2 102.70 97.90 0 97.90 97.90 37
11 4/ V 15 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 3 99.80 2 101.80 98.30 0 98.30 98.30 36
12 2/ ZM 24 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 3 99.20 0 99.20 99.00 0 99.00 99.00 35
13 1/ VS 175 34036 PROCHÁZKA Miloš 1954 Hubertus 3 115.60 2 117.60 99.60 0 99.60 99.60 34
14 2/ VS 20 42040 KOSHELEV Sergey 1960 Sušice 3 99.90 2 101.90 99.90 0 99.90 99.90 33
15 5/ V 16 14021 NOVÁK Jindřich 1964 Kralupy 3 100.50 0 100.50 97.80 4 101.80 100.50 32
16 2/ ZS 25 23041 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB 3 106.90 52 158.90 99.90 2 101.90 101.90 31
17 6/ V 21 49034 BENDA Libor 1966 Roudnice 3 105.60 2 107.60 102.40 0 102.40 102.40 30
18 3/ ZS 32 14033 NOVÁK Michal 2003 Kralupy 3 108.40 6 114.40 104.90 0 104.90 104.90 29
19 3/ ZM 29 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3 112.10 2 114.10 104.90 2 106.90 106.90 28
20 4/ ZM 28 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3 107.40 0 107.40 103.10 4 107.10 107.10 27
21 5/ ZM 41 11043 ŠTERCL Dominik 2005 KK Brand 3 110.70 2 112.70 105.20 2 107.20 107.20 26
22 3/ VS 23 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3 112.00 2 114.00 107.90 0 107.90 107.90 25
23 7/ V 19 50022 TĚHLE Zbyněk 1964 Štětí 3 108.00 2 110.00 108.40 0 108.40 108.40 24
24 6/ ZM 34 42035 GALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice 3 108.50 0 108.50 110.90 0 110.90 108.50 23
25 3/ VM 14 47015 NĚMEC Aleš 1976 Kadaň 3 106.30 4 110.30 106.80 2 108.80 108.80 22
26 4/ ZS 39 14068 HRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy 3 117.40 50 167.40 109.20 0 109.20 109.20 21
27 5/ ZS 27 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3 105.50 4 109.50 109.30 4 113.30 109.50 20
28 7/ ZM 42 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3 110.10 2 112.10 108.10 2 110.10 110.10 19
29 1/ PZ 61 11045 HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand 112.20 0 112.20 110.30 0 110.30 110.30 0
30 6/ ZS 33 38014 ČEPIČKA Ladislav 2003 ČSAD Plz 3 121.60 4 125.60 109.20 2 111.20 111.20 18
31 8/ ZM 58 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 109.30 2 111.30 117.10 2 119.10 111.30 17
32 7/ ZS 31 49064 HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice 3 108.80 4 112.80 109.10 4 113.10 112.80 16
33 4/ VM 18 65026 KREJČÍ Hynek 1978 Roztoky 3 110.80 4 114.80 109.00 4 113.00 113.00 15
33 2/ PZ 78 42025 ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 120.60 6 126.60 109.00 4 113.00 113.00 0
35 3/ PZ 68 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 117.10 54 171.10 109.10 4 113.10 113.10 0
36 8/ ZS 40 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 112.20 8 120.20 111.20 2 113.20 113.20 14
37 9/ ZS 44 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 3 111.90 4 115.90 114.30 2 116.30 115.90 13
38 8/ V 13 82008 ŽATECKÝ Jiří 1969 KVSPísek 3 114.70 2 116.70 115.00 8 123.00 116.70 12
39 4/ PZ 63 39033 PANZER Martin 2007 Loko Plz 112.80 4 116.80 114.80 6 120.80 116.80 0
40 5/ PZ 65 39014 VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz 115.50 2 117.50 115.00 2 117.00 117.00 0
41 9/ ZM 50 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 116.00 2 118.00 120.30 8 128.30 118.00 11
42 6/ PZ 64 30034 KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor 112.30 6 118.30 119.60 0 119.60 118.30 0
43 7/ PZ 62 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 136.70 100 236.70 114.60 4 118.60 118.60 0
44 10/ ZM 36 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 3 111.40 10 121.40 113.10 6 119.10 119.10 10
45 11/ ZM 53 14077 BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy 124.20 4 128.20 117.20 2 119.20 119.20 9
45 12/ ZM 38 47012 MANAS Adam 2004 Kadaň 3 127.60 2 129.60 119.20 0 119.20 119.20 8
47 10/ ZS 35 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 115.30 6 121.30 103.60 52 155.60 121.30 7
48 8/ PZ 66 30024 NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor 119.90 4 123.90 125.00 52 177.00 123.90 0
49 3/ DM 171 47006 OTIEPKA Martin 2001 Kadaň 122.90 2 124.90 139.40 108 247.40 124.90 6
50 13/ ZM 51 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 140.60 4 144.60 123.40 2 125.40 125.40 5
51 14/ ZM 43 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 122.70 4 126.70 127.30 4 131.30 126.70 4
52 15/ ZM 57 49006 BENDA Jan 2005 Roudnice 129.00 8 137.00 121.60 6 127.60 127.60 3
53 11/ ZS 60 9140 ČMEJREK Cyril 2003 USK Pha 126.90 2 128.90 128.50 6 134.50 128.90 2
54 5/ VM 174 30035 MAKOVEC Nikola 1978 VS Tábor 129.00 4 133.00 125.30 4 129.30 129.30 1
55 16/ ZM 173 11057 KUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand 135.30 4 139.30 126.70 6 132.70 132.70 0
56 45 42009 HAMÁK Lukáš 1985 Sušice 129.30 4 133.30 121.00 54 175.00 133.30 0
57 12/ ZS 52 47010 BUDÁK David 2003 Kadaň 133.50 8 141.50 131.10 6 137.10 137.10 0
58 9/ PZ 69 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 192.10 8 200.10 134.30 4 138.30 138.30 0
59 4/ DM 48 24067 OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml. 135.60 4 139.60 142.40 6 148.40 139.60 0
60 17/ ZM 46 14073 SEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy 137.50 4 141.50 140.00 0 140.00 140.00 0
61 10/ PZ 76 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 140.50 4 144.50 137.10 12 149.10 144.50 0
62 11/ PZ 67 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 143.70 2 145.70 150.10 4 154.10 145.70 0
63 12/ PZ 81 A002 ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha 148.60 64 212.60 137.20 12 149.20 149.20 0
64 13/ PZ 71 14064 HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy 143.70 58 201.70 146.90 6 152.90 152.90 0
65 14/ PZ 70 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 152.50 8 160.50 146.20 14 160.20 160.20 0
66 18/ ZM 47 49069 NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice 217.30 56 273.30 149.00 14 163.00 163.00 0
67 15/ PZ 72 9156 ŠROGL Michal 2006 USK Pha 155.80 12 167.80 176.30 102 278.30 167.80 0
68 19/ ZM 54 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 141.00 66 207.00 148.80 20 168.80 168.80 0
69 16/ PZ 74 11065 VONEŠ Jakub 2007 KK Brand 131.40 52 183.40 126.70 56 182.70 182.70 0
70 17/ PZ 80 45019 HAUCK Marek 2007 KVS HK 172.40 12 184.40 180.40 100 280.40 184.40 0
71 18/ PZ 75 30033 VOLF Marek 2007 VS Tábor 130.80 100 230.80 131.40 62 193.40 193.40 0
72 19/ PZ 79 35017 KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 162.30 58 220.30 216.90 104 320.90 220.30 0
73 20/ ZM 55 30038 PĚKNIC Tomáš 2005 VS Tábor 275.70 54 329.70 192.10 56 248.10 248.10 0
74 21/ ZM 59 9039 KINDL Ferdinand 2004 USK Pha 143.00 212 355.00 157.00 216 373.00 355.00 0
75 PZ 77 47005 PAJMA Lukáš 2008 Kadaň 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
76 PZ 73 9153 SAIDL František 2006 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
77 ZM 49 30039 PĚKNIC Pavel 2005 VS Tábor 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
78 ZM 37 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
79 VM 22 34015 DOLEJŠ Martin 1980 Hubertus 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
80 VS 17 34018 LEPÍK Vlastimil 1950 Hubertus 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
81 V 10 34019 MACEČEK Dušan 1962 Hubertus 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
82 U23 7 34043 ČERVENKA Ondřej 1996 Hubertus 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
83 VM 5 34017 LEPÍK Filip 1976 Hubertus 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
84 V 2 52012 MILYAN Daniel 1971 L.Žatec 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
85 VM 1 34026 TŮMA Martin 1972 Hubertus 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 63 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 3 109.80 0 109.80 105.90 0 105.90 105.90 13
2 62 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 117.00 6 123.00 112.50 2 114.50 114.50 9
3 1/ DS 61 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 2+ 114.20 2 116.20 110.90 4 114.90 114.90 5
4 1/ ZS 68 11059 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand 115.90 4 119.90 117.30 4 121.30 119.90 4
5 2/ ZS 64 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 134.70 4 138.70 120.10 0 120.10 120.10 3
6 3/ ZS 65 24009 HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 129.50 4 133.50 150.20 6 156.20 133.50 2
7 1/ ZM 70 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 152.60 6 158.60 151.20 6 157.20 157.20 1
8 4/ ZS 66 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 151.70 10 161.70 143.50 54 197.50 161.70 0
9 5/ ZS 69 14044 NOVÁKOVÁ Denisa 2003 Kralupy 167.50 58 225.50 167.90 54 221.90 221.90 0
10 ZM 67 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0