Výsledková listina

ZávodSlalomy v Kadani
Číslo16083
Datum02.07.16
Ředitel závoduLucie Černá
Vrchní rozhodčíGünter Totzauer
Disciplínaslalom
OrganizátorTJ DNT VS Kadaň

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ PZM 78 42025 ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 105.10 0 105.10 103.20 0 103.20 103.20 0
2 2/ PZM 61 11045 HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand 104.40 0 104.40 107.40 0 107.40 104.40 0
3 3/ PZM 62 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 105.80 2 107.80 107.30 0 107.30 107.30 0
4 4/ PZM 64 30034 KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor 107.50 0 107.50 110.20 4 114.20 107.50 0
5 5/ PZM 68 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 106.10 2 108.10 105.90 6 111.90 108.10 0
6 6/ PZM 63 39033 PANZER Martin 2007 Loko Plz 107.40 2 109.40 111.70 2 113.70 109.40 0
7 1/ PZZ 41 14011 ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 123.40 0 123.40 110.70 0 110.70 110.70 0
8 7/ PZM 65 39014 VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz 110.80 0 110.80 111.50 6 117.50 110.80 0
9 2/ PZZ 42 42006 GALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice 106.00 8 114.00 110.10 2 112.10 112.10 0
10 8/ PZM 66 30024 NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor 116.40 8 124.40 116.80 0 116.80 116.80 0
11 9/ PZM 67 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 126.60 4 130.60 127.50 0 127.50 127.50 0
12 3/ PZZ 43 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 127.00 2 129.00 131.40 52 183.40 129.00 0
13 10/ PZM 143 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 126.30 4 130.30 136.00 0 136.00 130.30 0
14 11/ PZM 74 11065 VONEŠ Jakub 2007 KK Brand 127.20 4 131.20 126.50 4 130.50 130.50 0
14 12/ PZM 142 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 130.50 0 130.50 131.40 0 131.40 130.50 0
14 13/ PZM 75 30033 VOLF Marek 2007 VS Tábor 132.90 2 134.90 130.50 0 130.50 130.50 0
17 14/ PZM 76 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 130.80 2 132.80 139.80 10 149.80 132.80 0
18 15/ PZM 69 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 145.80 50 195.80 130.40 4 134.40 134.40 0
19 16/ PZM 81 A002 ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha 140.10 6 146.10 136.80 0 136.80 136.80 0
20 17/ PZM 71 14064 HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy 142.60 8 150.60 132.80 8 140.80 140.80 0
21 18/ PZM 70 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 138.80 4 142.80 141.20 6 147.20 142.80 0
22 4/ PZZ 44 14010 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 145.90 4 149.90 133.70 10 143.70 143.70 0
23 19/ PZM 72 9156 ŠROGL Michal 2006 USK Pha 142.60 58 200.60 139.80 6 145.80 145.80 0
24 5/ PZZ 45 49066 BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice 151.50 10 161.50 147.00 2 149.00 149.00 0
25 20/ PZM 80 45019 HAUCK Marek 2007 KVS HK 145.90 6 151.90 157.60 6 163.60 151.90 0
26 21/ PZM 79 35017 KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 171.00 12 183.00 171.70 4 175.70 175.70 0
27 6/ PZZ 46 82004 ŽATECKÁ Taťána 2007 KVSPísek 207.00 54 261.00 173.80 4 177.80 177.80 0
28 22/ PZM 141 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 193.60 8 201.60 173.10 6 179.10 179.10 0
29 23/ PZM 77 47005 PAJMA Lukáš 2008 Kadaň 184.10 8 192.10 4 999 999.00 192.10 0
30 7/ PZZ 47 A001 JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha 186.50 14 200.50 182.30 14 196.30 196.30 0
31 PZM 73 9153 SAIDL František 2006 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1 14009 VANĚK Jiří 1987 Kralupy 2+ 93.50 4 97.50 90.70 0 90.70 90.70 51
2 1/ VM 2 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 92.60 0 92.60 88.90 2 90.90 90.90 47
3 1/ DM 11 11027 KOLÁČEK Petr 2001 KK Brand 3 91.70 2 93.70 92.70 0 92.70 92.70 43
4 1/ V 7 30009 KELLER Miloslav 1962 VS Tábor 2 97.30 0 97.30 96.80 0 96.80 96.80 39
5 2/ VM 6 97006 ŠROGL Michal 1972 RK Troja 2 100.40 2 102.40 97.20 0 97.20 97.20 35
6 1/ ZM 32 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 3 97.40 0 97.40 98.40 0 98.40 97.40 31
7 1/ VS 9 60002 HÁK Jiří 1952 Trutnov 2 100.00 0 100.00 97.80 0 97.80 97.80 27
8 5 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 99.10 0 99.10 96.00 2 98.00 98.00 23
8 1/ U23 10 30047 KROFTA Dominik 1993 VS Tábor 3 99.60 0 99.60 98.00 0 98.00 98.00 19
8 2/ V 4 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 98.00 0 98.00 98.70 2 100.70 98.00 18
11 24 48081 KOČÍ Martin 1991 Klášter. 102.30 0 102.30 99.80 0 99.80 99.80 17
12 2/ VS 20 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 3 104.20 0 104.20 99.90 0 99.90 99.90 16
13 2/ ZM 14 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3 101.00 0 101.00 101.40 0 101.40 101.00 15
14 3/ VS 8 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 101.60 2 103.60 101.90 0 101.90 101.90 14
15 3/ ZM 21 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3 102.80 2 104.80 103.70 2 105.70 104.80 13
16 4/ VS 17 34020 MULAČ Oldřich 1961 Hubertus 3 107.60 0 107.60 106.10 0 106.10 106.10 12
17 3/ V 12 50022 TĚHLE Zbyněk 1964 Štětí 3 107.70 0 107.70 105.40 2 107.40 107.40 11
18 4/ ZM 15 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 3 105.80 2 107.80 106.60 4 110.60 107.80 10
19 4/ V 18 60038 MÍL Pavel 1967 Trutnov 3 110.10 0 110.10 109.60 0 109.60 109.60 9
20 1/ ZS 22 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 111.10 0 111.10 109.70 0 109.70 109.70 8
21 3/ VM 33 34022 SMETÁNKA Radek 1976 Hubertus 3 112.00 0 112.00 110.10 0 110.10 110.10 7
22 4/ VM 13 30022 VÁLEK Michal 1974 VS Tábor 3 113.10 2 115.10 110.40 0 110.40 110.40 6
23 5/ V 3 34003 ČERVENKA Jaroslav 1964 Hubertus 3 113.10 0 113.10 111.30 0 111.30 111.30 5
24 2/ ZS 16 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3 112.90 0 112.90 114.70 2 116.70 112.90 4
25 5/ VM 34 52039 UHLÍK Jan 1978 L.Žatec 114.70 0 114.70 120.20 4 124.20 114.70 3
26 3/ ZS 27 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 121.70 2 123.70 118.60 0 118.60 118.60 2
27 5/ VS 25 14039 KREJČÍ Antonín 1955 Kralupy 127.50 2 129.50 124.60 0 124.60 124.60 1
28 5/ ZM 29 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 127.90 0 127.90 125.20 0 125.20 125.20 0
29 4/ ZS 31 9027 KOLÁŘ Vojtěch 2002 USK Pha 121.90 4 125.90 125.80 4 129.80 125.90 0
30 1/ PZ 43 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 126.30 4 130.30 136.00 0 136.00 130.30 0
31 2/ PZ 42 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 130.50 0 130.50 131.40 0 131.40 130.50 0
32 6/ V 19 47048 JANDÁŠ Roman 1965 Kadaň 3 125.00 6 131.00 121.90 54 175.90 131.00 0
33 6/ ZM 30 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 134.60 4 138.60 136.40 0 136.40 136.40 0
34 3/ PZ 41 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 193.60 8 201.60 173.10 6 179.10 179.10 0
35 ZM 28 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
36 26 48068 VOLÁK Jaroslav 1990 Klášter. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
37 V 23 88003 ŠERÝ Michal 1971 Rožátov 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 2 14040 KREJČOVÁ Kristýna 1991 Kralupy 2+ 92.60 0 92.60 91.30 2 93.30 92.60 43
2 1/ U23 28 47016 POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 Kadaň 3 91.80 100 191.80 93.80 0 93.80 93.80 39
3 3 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 104.10 2 106.10 94.00 0 94.00 94.00 35
4 1/ VM 1 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 94.40 0 94.40 94.10 0 94.10 94.10 31
5 1/ ZS 10 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 3 99.60 4 103.60 97.40 0 97.40 97.40 27
6 2/ ZS 13 43006 BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa 3 102.50 0 102.50 98.20 0 98.20 98.20 23
7 1/ V 4 42003 GALUŠKOVÁ Anna 1970 Sušice 2 99.40 2 101.40 98.80 0 98.80 98.80 19
8 3/ ZS 5 14072 ŽATECKÁ Nikola 2002 Kralupy 2 98.90 0 98.90 99.90 2 101.90 98.90 18
9 4/ ZS 9 11059 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand 3 100.20 0 100.20 101.10 0 101.10 100.20 17
10 5/ ZS 17 43014 HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa 3 102.60 2 104.60 101.30 0 101.30 101.30 16
11 1/ ZM 15 43005 BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa 3 102.20 0 102.20 102.50 2 104.50 102.20 15
12 2/ VM 6 47013 ČERNÁ Lucie 1977 Kadaň 2 103.50 0 103.50 105.00 0 105.00 103.50 14
13 6/ ZS 11 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 102.40 2 104.40 104.30 2 106.30 104.40 13
14 3/ VM 8 1067 BORSKÁ Alena 1976 Boh.Pha 3 117.90 0 117.90 105.70 0 105.70 105.70 12
15 7/ ZS 29 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3 106.60 2 108.60 104.30 4 108.30 108.30 11
16 8/ ZS 19 24009 HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 105.90 4 109.90 106.40 4 110.40 109.90 10
17 1/ PZ 41 14011 ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 123.40 0 123.40 110.70 0 110.70 110.70 0
18 16 47003 PAJMOVÁ Jana 1984 Kadaň 3 117.40 2 119.40 111.30 0 111.30 111.30 9
19 9/ ZS 20 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 110.60 4 114.60 109.40 2 111.40 111.40 8
20 2/ PZ 42 42006 GALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice 106.00 8 114.00 110.10 2 112.10 112.10 0
21 10/ ZS 18 14044 NOVÁKOVÁ Denisa 2003 Kralupy 3 113.00 2 115.00 116.60 4 120.60 115.00 7
22 1/ DM 14 60058 ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov 3 113.70 4 117.70 114.70 4 118.70 117.70 6
22 2/ V 30 48072 TYKALOVÁ Jana 1968 Klášter. 118.80 2 120.80 117.70 0 117.70 117.70 5
24 2/ ZM 23 42041 PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice 3 118.20 0 118.20 115.40 4 119.40 118.20 4
24 3/ ZM 21 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 120.40 52 172.40 118.20 0 118.20 118.20 3
26 11/ ZS 22 61042 KLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech. 3 121.90 4 125.90 124.00 2 126.00 125.90 2
27 3/ PZ 43 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 127.00 2 129.00 131.40 52 183.40 129.00 0
28 4/ PZ 44 14010 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 145.90 4 149.90 133.70 10 143.70 143.70 0
29 4/ ZM 27 9023 KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 USK Pha 143.30 4 147.30 148.10 6 154.10 147.30 1
30 5/ PZ 45 49066 BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice 151.50 10 161.50 147.00 2 149.00 149.00 0
31 5/ ZM 25 9034 KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha 160.70 58 218.70 148.90 4 152.90 152.90 0
32 6/ ZM 26 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 167.90 10 177.90 157.70 6 163.70 163.70 0
33 6/ PZ 46 82004 ŽATECKÁ Taťána 2007 KVSPísek 207.00 54 261.00 173.80 4 177.80 177.80 0
34 7/ PZ 47 A001 JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha 186.50 14 200.50 182.30 14 196.30 196.30 0
35 2/ DM 24 30037 MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor 137.60 104 241.60 143.90 54 197.90 197.90 0
36 ZM 12 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
37 ZS 7 11032 CAPALINI Nicola 2002 KK Brand 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 62 30047 30045 KROFTA Dominik KROFTA Zdeněk 1993 1959 VS Tábor VS Tábor 2 112.70 4 116.70 112.10 4 116.10 116.10 11
2 1/ VM 66 1067 1024 BORSKÁ Alena LULA Jiří 1976 1974 Boh.Pha Boh.Pha 122.00 6 128.00 114.70 2 116.70 116.70 7
3 1/ ZS 67 11031 11016 CAPALINI Daniel PROCHÁZKA Josef 2005 2002 KK Brand KK Brand 3 119.70 2 121.70 121.90 12 133.90 121.70 3
4 2/ VM 68 30022 30011 VÁLEK Michal KUBEŠ Vladimír 1974 1961 VS Tábor VS Tábor 2 4 999 999.00 120.00 4 124.00 124.00 2
5 2/ 64 14067 14054 HRŇÁK Jáchym MACHUTA Zdeněk 2004 1964 Kralupy Kralupy 4 999 999.00 120.60 8 128.60 128.60 1
6 3/ VM 63 65026 14039 KREJČÍ Hynek KREJČÍ Antonín 1978 1955 Roztoky Kralupy 3 129.30 4 133.30 126.50 6 132.50 132.50 0
7 3/ ZS 65 14015 14019 HRDLIČKOVÁ Sára MACHUTOVÁ Iva 2003 2003 Kralupy Kralupy 132.10 2 134.10 137.90 10 147.90 134.10 0
8 61 48081 48068 KOČÍ Martin VOLÁK Jaroslav 1991 1990 Klášter. Klášter. 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 5 34017 LEPÍK Filip 1976 Hubertus 2 81.10 0 81.10 81.50 0 81.50 81.10 88
1 1/ DS 6 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 2 81.10 0 81.10 86.40 0 86.40 81.10 84
3 2/ VM 1 34026 TŮMA Martin 1972 Hubertus 2 97.70 0 97.70 81.60 0 81.60 81.60 80
4 1/ U23 7 34043 ČERVENKA Ondřej 1996 Hubertus 2 82.80 0 82.80 82.50 2 84.50 82.80 76
5 1/ V 11 14054 MACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy 2 83.50 0 83.50 88.90 0 88.90 83.50 72
6 2/ V 4 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 81.90 2 83.90 85.60 0 85.60 83.90 68
7 3/ VM 8 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 82.30 2 84.30 86.90 0 86.90 84.30 64
8 1/ DM 12 11018 ŠOREL Martin 2001 KK Brand 2 83.80 2 85.80 87.50 0 87.50 85.80 60
9 3/ V 2 52012 MILYAN Daniel 1971 L.Žatec 2 86.20 4 90.20 87.00 0 87.00 87.00 56
10 4/ V 10 34019 MACEČEK Dušan 1962 Hubertus 2 91.30 0 91.30 87.30 0 87.30 87.30 52
11 4/ VM 3 49013 HEK Jan 1979 Roudnice 2 89.90 0 89.90 90.90 0 90.90 89.90 48
12 5/ V 9 24027 KOUDELKA Tomáš 1964 Č.Kruml. 2 91.40 0 91.40 90.80 0 90.80 90.80 44
13 1/ ZS 172 11016 PROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand 3 94.10 0 94.10 92.90 0 92.90 92.90 40
14 6/ V 16 14021 NOVÁK Jindřich 1964 Kralupy 3 93.10 0 93.10 93.20 0 93.20 93.10 39
15 2/ DM 30 60055 VESELÝ František 2000 Trutnov 3 91.60 4 95.60 96.30 2 98.30 95.60 38
16 1/ VS 20 42040 KOSHELEV Sergey 1960 Sušice 3 95.80 0 95.80 96.50 0 96.50 95.80 37
17 7/ V 15 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 3 97.00 0 97.00 96.60 2 98.60 97.00 36
18 1/ ZM 24 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 3 95.10 2 97.10 96.60 4 100.60 97.10 35
19 2/ ZM 26 11031 CAPALINI Daniel 2005 KK Brand 3 97.30 0 97.30 96.60 2 98.60 97.30 34
20 2/ ZS 40 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 102.80 0 102.80 97.70 0 97.70 97.70 33
21 2/ VS 175 34036 PROCHÁZKA Miloš 1954 Hubertus 3 97.00 4 101.00 96.10 2 98.10 98.10 32
22 8/ V 21 49034 BENDA Libor 1966 Roudnice 3 105.30 0 105.30 99.60 0 99.60 99.60 31
23 3/ ZS 25 23041 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB 3 101.70 0 101.70 100.10 0 100.10 100.10 30
24 9/ V 19 50022 TĚHLE Zbyněk 1964 Štětí 3 100.70 0 100.70 103.10 0 103.10 100.70 29
25 3/ ZM 29 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3 102.70 4 106.70 100.80 0 100.80 100.80 28
26 5/ VM 18 65026 KREJČÍ Hynek 1978 Roztoky 3 100.90 0 100.90 100.60 2 102.60 100.90 27
27 4/ ZS 31 49064 HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice 3 101.80 0 101.80 103.00 4 107.00 101.80 26
28 3/ VS 17 34018 LEPÍK Vlastimil 1950 Hubertus 3 108.70 0 108.70 102.10 0 102.10 102.10 25
29 4/ ZM 42 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3 102.50 0 102.50 103.00 0 103.00 102.50 24
30 5/ ZS 27 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3 100.70 2 102.70 101.90 2 103.90 102.70 23
30 6/ VM 22 34015 DOLEJŠ Martin 1980 Hubertus 3 102.70 0 102.70 104.90 2 106.90 102.70 22
32 4/ VS 23 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3 103.40 0 103.40 102.80 0 102.80 102.80 21
33 6/ ZS 39 14068 HRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy 3 103.10 0 103.10 102.90 4 106.90 103.10 20
34 1/ PZ 78 42025 ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 105.10 0 105.10 103.20 0 103.20 103.20 0
35 7/ VM 14 47015 NĚMEC Aleš 1976 Kadaň 3 106.30 0 106.30 102.20 2 104.20 104.20 19
36 5/ ZM 28 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3 104.60 0 104.60 104.30 0 104.30 104.30 18
37 2/ PZ 61 11045 HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand 104.40 0 104.40 107.40 0 107.40 104.40 0
38 6/ ZM 41 11043 ŠTERCL Dominik 2005 KK Brand 3 104.50 2 106.50 103.10 2 105.10 105.10 17
38 7/ ZS 32 14033 NOVÁK Michal 2003 Kralupy 3 106.60 0 106.60 103.10 2 105.10 105.10 16
40 10/ V 13 82008 ŽATECKÝ Jiří 1969 KVSPísek 3 102.10 4 106.10 108.10 4 112.10 106.10 15
41 8/ ZS 44 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 3 107.10 0 107.10 106.30 2 108.30 107.10 14
42 3/ PZ 62 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 105.80 2 107.80 107.30 0 107.30 107.30 0
43 4/ PZ 64 30034 KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor 107.50 0 107.50 110.20 4 114.20 107.50 0
44 5/ PZ 68 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 106.10 2 108.10 105.90 6 111.90 108.10 0
45 9/ ZS 35 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 108.30 0 108.30 112.60 4 116.60 108.30 13
46 10/ ZS 33 38014 ČEPIČKA Ladislav 2003 ČSAD Plz 3 108.40 0 108.40 109.10 4 113.10 108.40 12
47 7/ ZM 58 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 108.50 0 108.50 131.10 6 137.10 108.50 11
48 6/ PZ 63 39033 PANZER Martin 2007 Loko Plz 107.40 2 109.40 111.70 2 113.70 109.40 0
49 7/ PZ 65 39014 VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz 110.80 0 110.80 111.50 6 117.50 110.80 0
50 8/ ZM 34 42035 GALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice 3 113.90 0 113.90 108.90 2 110.90 110.90 10
51 9/ ZM 38 47012 MANAS Adam 2004 Kadaň 3 111.30 0 111.30 111.50 2 113.50 111.30 9
52 10/ ZM 36 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 3 110.20 2 112.20 111.10 8 119.10 112.20 8
53 3/ DM 171 47006 OTIEPKA Martin 2001 Kadaň 117.90 2 119.90 114.60 0 114.60 114.60 7
54 8/ PZ 66 30024 NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor 116.40 8 124.40 116.80 0 116.80 116.80 0
55 11/ ZM 53 14077 BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy 132.20 6 138.20 115.60 4 119.60 119.60 6
56 12/ ZM 50 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 116.00 4 120.00 115.40 6 121.40 120.00 5
57 13/ ZM 173 11057 KUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand 123.30 0 123.30 123.80 2 125.80 123.30 4
58 14/ ZM 57 49006 BENDA Jan 2005 Roudnice 136.70 4 140.70 123.10 2 125.10 125.10 3
59 11/ ZS 52 47010 BUDÁK David 2003 Kadaň 129.00 4 133.00 125.20 0 125.20 125.20 2
60 15/ ZM 51 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 122.00 4 126.00 123.90 2 125.90 125.90 1
61 9/ PZ 67 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 126.60 4 130.60 127.50 0 127.50 127.50 0
62 8/ VM 174 30035 MAKOVEC Nikola 1978 VS Tábor 127.70 0 127.70 134.00 4 138.00 127.70 0
63 45 42009 HAMÁK Lukáš 1985 Sušice 120.40 8 128.40 133.60 8 141.60 128.40 0
64 16/ ZM 46 14073 SEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy 129.00 0 129.00 137.90 50 187.90 129.00 0
65 12/ ZS 60 9140 ČMEJREK Cyril 2003 USK Pha 132.10 52 184.10 128.30 2 130.30 130.30 0
66 10/ PZ 74 11065 VONEŠ Jakub 2007 KK Brand 127.20 4 131.20 126.50 4 130.50 130.50 0
66 11/ PZ 75 30033 VOLF Marek 2007 VS Tábor 132.90 2 134.90 130.50 0 130.50 130.50 0
68 12/ PZ 76 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 130.80 2 132.80 139.80 10 149.80 132.80 0
69 4/ DM 48 24067 OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml. 128.90 4 132.90 128.60 8 136.60 132.90 0
70 13/ PZ 69 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 145.80 50 195.80 130.40 4 134.40 134.40 0
71 14/ PZ 81 A002 ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha 140.10 6 146.10 136.80 0 136.80 136.80 0
72 15/ PZ 71 14064 HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy 142.60 8 150.60 132.80 8 140.80 140.80 0
73 16/ PZ 70 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 138.80 4 142.80 141.20 6 147.20 142.80 0
74 17/ PZ 72 9156 ŠROGL Michal 2006 USK Pha 142.60 58 200.60 139.80 6 145.80 145.80 0
75 18/ PZ 80 45019 HAUCK Marek 2007 KVS HK 145.90 6 151.90 157.60 6 163.60 151.90 0
76 17/ ZM 47 49069 NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice 150.30 4 154.30 146.50 8 154.50 154.30 0
77 18/ ZM 55 30038 PĚKNIC Tomáš 2005 VS Tábor 165.10 6 171.10 179.70 10 189.70 171.10 0
78 19/ PZ 79 35017 KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 171.00 12 183.00 171.70 4 175.70 175.70 0
79 20/ PZ 77 47005 PAJMA Lukáš 2008 Kadaň 184.10 8 192.10 4 999 999.00 192.10 0
80 19/ ZM 54 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 133.00 106 239.00 136.90 56 192.90 192.90 0
81 20/ ZM 59 9039 KINDL Ferdinand 2004 USK Pha 132.20 210 342.20 139.40 154 293.40 293.40 0
82 PZ 73 9153 SAIDL František 2006 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
83 ZM 49 30039 PĚKNIC Pavel 2005 VS Tábor 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
84 ZS 43 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
85 ZM 37 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 63 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 3 107.10 0 107.10 103.10 2 105.10 105.10 13
2 62 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 106.70 0 106.70 106.50 4 110.50 106.70 9
3 1/ DS 61 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 2+ 110.70 0 110.70 108.60 2 110.60 110.60 5
4 1/ ZS 68 11059 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand 119.20 4 123.20 117.30 2 119.30 119.30 4
5 2/ ZS 64 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 125.50 0 125.50 120.00 0 120.00 120.00 3
6 3/ ZS 65 24009 HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 118.80 4 122.80 118.60 8 126.60 122.80 2
7 4/ ZS 66 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 143.70 10 153.70 139.80 4 143.80 143.80 1
8 1/ ZM 70 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 149.90 4 153.90 148.50 6 154.50 153.90 0
9 5/ ZS 69 14044 NOVÁKOVÁ Denisa 2003 Kralupy 164.00 8 172.00 176.60 4 180.60 172.00 0
10 ZM 67 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0