Výsledková listina

ZávodVeselské sprinty
Číslo16082
Datum26.06.16
Ředitel závoduIvo Košík
Vrchní rozhodčíJana Žurkova
Disciplínasprint
OrganizátorSK Kanoistika Veselí nad Moravou

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ U23 188 103002 MARTINKA Tomáš 1993 KK Brno 00:57.60 DNS 00:57.60 12
2 1/ DS 182 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 00:59.40 01:02.10 00:59.40 8
3 1/ DM 185 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 3 01:03.40 01:02.20 01:02.20 4
4 1/ VS 181 133002 BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 2 01:04.90 01:03.20 01:03.20 3
5 1/ ZS 187 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 01:04.20 01:08.50 01:04.20 2
6 2/ DM 186 129013 WALTER David 2001 Šumperk 01:07.60 01:12.60 01:07.60 1
7 2/ U23 189 112021 BLANÁŘ Jindřich 1993 Kroměříž 59:59.99 01:07.70 01:07.70 0
8 2/ ZS 141 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 3 01:10.40 DNS 01:10.40 0
9 VS 184 105016 MATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo 3 DNS DNS 59:59.99 0
10 VS 183 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 DNS DNS 59:59.99 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ ZS 157 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 3 00:58.00 00:55.50 00:55.50 25
2 1/ U23 152 119169 SOVÁKOVÁ Lenka 1993 Olomouc 2 00:55.60 DNS 00:55.60 17
3 1/ VM 151 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 1 00:58.20 00:56.60 00:56.60 13
4 2/ ZS 156 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 3 00:58.40 00:58.50 00:58.40 9
5 1/ VS 153 26010 LAGNEROVÁ Jana 1959 Soběslav 2 01:01.20 01:01.60 01:01.20 8
6 2/ U23 159 112049 LIGURSKÁ Blanka 1994 Kroměříž 01:03.50 01:02.00 01:02.00 7
7 3/ ZS 154 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 01:02.20 01:03.00 01:02.20 6
8 4/ ZS 155 133068 TŮMOVÁ Natálie 2002 SKVeselí 3 01:02.90 01:03.70 01:02.90 5
9 5/ ZS 158 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 3 01:08.30 01:04.20 01:04.20 4
10 1/ ZM 165 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 01:08.70 01:23.60 01:08.70 3
11 2/ ZM 164 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 01:19.30 01:08.80 01:08.80 2
12 1/ DM 160 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 01:11.00 01:08.90 01:08.90 1
13 3/ ZM 161 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 01:09.00 01:09.20 01:09.00 0
14 4/ ZM 162 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 01:17.70 01:11.90 01:11.90 0
15 5/ ZM 166 108034 VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK 01:31.60 01:14.00 01:14.00 0
16 6/ ZM 163 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 01:18.70 01:17.00 01:17.00 0
17 7/ ZM 167 119193 KUBISOVÁ Jasmína 2004 Olomouc 01:22.10 01:18.00 01:18.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DM 104 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 00:48.00 00:47.30 00:47.30 45
2 1/ VM 103 133024 TŮMA Jan 1979 SKVeselí 2 00:48.70 00:48.00 00:48.00 37
3 1/ U23 101 133059 OLEJNÍK Jan 1996 SKVeselí 1 00:48.80 00:49.10 00:48.80 33
4 1/ ZS 105 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 00:50.60 00:49.80 00:49.80 29
5 126 112024 CHRENKA Vojtěch 1991 Kroměříž 00:52.80 00:50.70 00:50.70 25
6 2/ U23 102 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2 00:51.00 00:50.90 00:50.90 21
7 2/ VM 129 134023 ŠIŠPERA Petr 1979 KKVeselí 00:52.20 00:51.20 00:51.20 17
7 3/ U23 118 112028 MARTINKA Antonín 1993 Kroměříž 00:53.20 00:51.20 00:51.20 13
9 2/ DM 111 112045 PLACHÝ Vojtěch 2001 Kroměříž 3 00:56.00 00:54.20 00:54.20 12
10 3/ DM 116 119086 LÁTAL Filip 2001 Olomouc 3 00:57.80 00:55.10 00:55.10 11
11 4/ DM 107 129013 WALTER David 2001 Šumperk 2 00:55.80 00:56.70 00:55.80 10
12 106 133004 KOZUMPLÍK Matouš 1986 SKVeselí 2 00:56.40 00:56.10 00:56.10 9
13 2/ ZS 112 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 3 00:56.60 00:56.20 00:56.20 8
14 3/ ZS 109 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 3 01:02.80 00:59.70 00:59.70 7
15 1/ ZM 114 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 01:01.50 01:00.10 01:00.10 6
16 2/ ZM 115 112018 ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž 3 01:04.40 01:01.60 01:01.60 5
17 4/ ZS 119 108044 FUCHS Marek 2002 VSDK 01:04.80 01:03.00 01:03.00 4
18 3/ ZM 123 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 01:04.70 01:04.00 01:04.00 3
19 5/ DM 110 108042 STŘECHA Jan 2001 VSDK 3 01:05.10 DNS 01:05.10 2
20 4/ ZM 113 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3 01:06.30 01:05.30 01:05.30 1
21 5/ ZM 125 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 01:06.70 01:06.30 01:06.30 0
22 6/ ZM 128 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 01:12.20 01:10.10 01:10.10 0
22 7/ ZM 124 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 01:12.90 01:10.10 01:10.10 0
24 8/ ZM 122 119197 ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc 01:17.40 01:10.40 01:10.40 0
25 9/ ZM 121 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 01:16.30 01:13.20 01:13.20 0
26 10/ ZM 117 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 01:13.60 01:16.60 01:13.60 0
27 U23 127 133056 CHABIČA Martin 1995 SKVeselí DNS DNS 59:59.99 0
28 DM 120 112009 SNOPEK Vladimír 2001 Kroměříž DNS DNS 59:59.99 0
29 V 108 112019 LIGURSKÝ Ivo 1968 Kroměříž 3 DNS DNS 59:59.99 0