Výsledková listina

ZávodVeselské slalomy a sprinty
Číslo16081
Datum26.06.2016
Ředitel závoduIvo Košík
Vrchní rozhodčíJana Žurková
Disciplínaslalom
OrganizátorSK Kanoistika Veselí nad Moravou

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ PZZ 13 121035 MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava 127.80 0 127.80 121.80 2 123.80 123.80 0
2 1/ PZM 9 119189 RETEK Václav 2007 Olomouc 124.30 0 124.30 120.60 6 126.60 124.30 0
2 2/ PZM 3 119188 RETEK Toman 2007 Olomouc 122.30 2 124.30 137.70 4 141.70 124.30 0
4 3/ PZM 12 119171 JAROŠ Michael 2006 Olomouc 135.70 6 141.70 126.00 2 128.00 128.00 0
5 4/ PZM 1 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 128.70 0 128.70 127.00 2 129.00 128.70 0
6 5/ PZM 7 119187 POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc 133.30 2 135.30 138.20 56 194.20 135.30 0
7 2/ PZZ 15 118017 FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami 141.10 6 147.10 135.60 2 137.60 137.60 0
8 3/ PZZ 18 128004 HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná 150.20 0 150.20 151.80 6 157.80 150.20 0
9 6/ PZM 6 119190 SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc 188.40 352 540.40 145.20 6 151.20 151.20 0
10 7/ PZM 11 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 150.20 8 158.20 150.00 2 152.00 152.00 0
11 PZM 21 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 157.80 0 157.80 153.10 0 153.10 153.10 0
12 8/ PZM 2 119182 NOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc 154.80 2 156.80 154.60 2 156.60 156.60 0
13 9/ PZM 5 133015 TOMEČEK Adam 2008 SKVeselí 162.00 6 168.00 158.20 4 162.20 162.20 0
14 10/ PZM 8 121044 BALARIN Evžen 2008 KK Opava 200.10 0 200.10 160.90 6 166.90 166.90 0
15 4/ PZZ 17 119198 VRBOVÁ Marie 2007 Olomouc 207.40 6 213.40 164.80 6 170.80 170.80 0
16 5/ PZZ 19 119192 MALÁ Magdaléna 2007 Olomouc 170.90 8 178.90 4 999 999.00 178.90 0
17 6/ PZZ 16 135021 ŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh 190.20 6 196.20 189.40 2 191.40 191.40 0
18 11/ PZM 4 112013 KAPOUNEK Lukáš 2007 Kroměříž 213.30 110 323.30 209.90 56 265.90 265.90 0
19 PZM 20 119182 NOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc 358.30 10 368.30 309.60 6 315.60 315.60 0
20 12/ PZM 22 133009 KAZÍK Martin 2007 SKVeselí 1 999 999.00 257.00 110 367.00 367.00 0
21 1/ U23M 23 121109 KLABAN Martin 1997 KK Opava 227.30 314 541.30 220.50 506 726.50 541.30 0
22 PZZ 14 128017 PAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
23 PZM 10 135017 FIŠNAR Jakub 2007 Zábřeh 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ VM 31 129025 RAŠNER Martin 1980 Šumperk 2+ 90.80 0 90.80 90.10 0 90.10 90.10 33
2 1/ U23 34 103002 MARTINKA Tomáš 1993 KK Brno 2 92.20 0 92.20 92.80 2 94.80 92.20 29
3 1/ DM 39 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 94.00 2 96.00 92.80 0 92.80 92.80 25
4 2/ U23 33 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2 96.60 0 96.60 4 999 999.00 96.60 21
5 1/ DS 38 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 97.30 0 97.30 97.20 0 97.20 97.20 17
6 35 135001 BEDNÁREK Jan 1983 Zábřeh 2 106.80 6 112.80 97.50 0 97.50 97.50 13
7 1/ ZS 48 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 3 97.30 4 101.30 97.30 4 101.30 101.30 9
8 2/ ZS 46 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 3 104.30 0 104.30 104.60 0 104.60 104.30 8
9 1/ VS 42 133002 BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 3 110.00 0 110.00 103.80 2 105.80 105.80 7
9 3/ U23 50 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno 3 112.80 4 116.80 103.80 2 105.80 105.80 6
11 1/ ZM 49 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 108.10 2 110.10 106.00 2 108.00 108.00 5
12 4/ U23 40 112021 BLANÁŘ Jindřich 1993 Kroměříž 3 113.00 0 113.00 107.20 6 113.20 113.00 4
13 2/ DM 54 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 115.60 0 115.60 122.20 58 180.20 115.60 3
14 3/ ZS 55 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 110.10 6 116.10 115.90 0 115.90 115.90 2
15 4/ ZS 47 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 3 4 999 999.00 111.50 6 117.50 117.50 1
16 2/ ZM 52 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 116.20 4 120.20 115.50 4 119.50 119.50 0
17 3/ ZM 53 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 123.30 54 177.30 118.00 8 126.00 126.00 0
18 ZS 51 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
19 VS 45 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
20 V 44 128030 SCHREIBER Zbyněk 1963 VS Desná 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
21 V 43 60038 MÍL Pavel 1967 Trutnov 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
22 VS 41 105016 MATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
23 VS 37 60002 HÁK Jiří 1952 Trutnov 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
24 VM 36 108045 VESELÝ Petr 1976 VSDK 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
25 V 32 62010 MILLER Jan 1968 Turnov 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ ZS 62 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 97.10 2 99.10 89.00 0 89.00 89.00 42
2 63 103064 JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 KK Brno 2 90.30 0 90.30 90.10 2 92.10 90.30 38
3 2/ ZS 61 187005 NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 Stonava 2+ 90.80 0 90.80 91.40 0 91.40 90.80 34
4 1/ DM 66 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2 93.20 0 93.20 94.90 0 94.90 93.20 30
5 3/ ZS 67 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 93.20 2 95.20 96.60 0 96.60 95.20 26
6 69 135035 ŽANDOVÁ Věra 1990 Zábřeh 3 103.60 4 107.60 96.10 0 96.10 96.10 22
7 4/ ZS 74 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 3 98.20 0 98.20 97.00 0 97.00 97.00 18
8 1/ VM 78 119048 KRATOCHVÍLOVÁ Michaela 1975 Olomouc 99.00 0 99.00 96.20 2 98.20 98.20 14
9 1/ U23 68 112049 LIGURSKÁ Blanka 1994 Kroměříž 3 104.10 4 108.10 98.30 0 98.30 98.30 13
10 5/ ZS 73 133068 TŮMOVÁ Natálie 2002 SKVeselí 3 99.80 0 99.80 101.20 2 103.20 99.80 12
11 2/ VM 64 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 2 101.20 2 103.20 98.40 2 100.40 100.40 11
12 2/ DM 71 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 3 98.60 2 100.60 104.50 0 104.50 100.60 10
13 1/ VS 65 26010 LAGNEROVÁ Jana 1959 Soběslav 2 103.60 0 103.60 105.60 0 105.60 103.60 9
14 6/ ZS 75 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 105.10 0 105.10 103.70 2 105.70 105.10 8
15 3/ DM 70 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3 103.60 2 105.60 106.70 6 112.70 105.60 7
16 2/ U23 77 119169 SOVÁKOVÁ Lenka 1993 Olomouc 110.60 0 110.60 108.00 2 110.00 110.00 6
17 4/ DM 88 118016 MINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami 3 111.00 0 111.00 110.40 0 110.40 110.40 5
18 5/ DM 72 118015 MINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami 3 113.20 4 117.20 108.80 8 116.80 116.80 4
19 1/ ZM 76 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3 119.50 2 121.50 117.30 2 119.30 119.30 3
20 2/ ZM 81 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 140.00 8 148.00 115.50 4 119.50 119.50 2
21 3/ ZM 85 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 126.20 0 126.20 125.20 4 129.20 126.20 1
22 4/ ZM 83 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 132.80 0 132.80 133.50 4 137.50 132.80 0
23 5/ ZM 86 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 136.10 2 138.10 131.60 6 137.60 137.60 0
24 6/ ZM 79 129007 DAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 199.70 2 201.70 137.10 2 139.10 139.10 0
25 7/ ZM 82 108034 VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK 140.80 6 146.80 140.30 50 190.30 146.80 0
26 8/ ZM 80 119193 KUBISOVÁ Jasmína 2004 Olomouc 5.00 0 180.70 8 188.70 188.70 0
27 V 87 133048 MATULÍKOVÁ Martina 1967 SKVeselí 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
28 ZM 84 135024 ŠPIČKOVÁ Klára 2005 Zábřeh 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ U23 92 112028 103002 MARTINKA Antonín MARTINKA Tomáš 1993 1993 Kroměříž KK Brno 3 109.60 8 117.60 108.50 2 110.50 110.50 9
2 94 112021 112024 BLANÁŘ Jindřich CHRENKA Vojtěch 1993 1991 Kroměříž Kroměříž 116.00 6 122.00 107.70 6 113.70 113.70 5
3 1/ DM 98 129010 129021 VÁCHA Ondřej URBAN Daniel 2001 2001 Šumperk Šumperk 3 112.30 2 114.30 117.80 8 125.80 114.30 4
4 2/ DM 99 129002 129016 ROUČA Samuel HOLÍNEK Svatopluk 2002 2001 Šumperk Šumperk 2 116.30 6 122.30 136.20 6 142.20 122.30 3
5 1/ ZS 100 121008 133047 BEKOVÁ Kateřina KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2002 KK Opava SKVeselí 3 130.40 2 132.40 136.20 4 140.20 132.40 2
6 3/ DM 1 133063 119086 IVÁNEK Roman LÁTAL Filip 2002 2001 SKVeselí Olomouc 3 129.80 10 139.80 129.70 10 139.70 139.70 1
7 1/ ZM 96 128016 128013 STRNAD Ondřej PAVELKA Marek 2004 2004 VS Desná VS Desná 154.50 4 158.50 153.10 8 161.10 158.50 0
8 2/ ZM 97 119152 119092 GÁBRLÍK Jakub HRIC Ondřej 2004 2004 Olomouc Olomouc 185.60 6 191.60 202.00 10 212.00 191.60 0
9 VS 95 133002 128002 BŘEČKA Jan BEDNÁREK Čestmír 1958 1961 SKVeselí VS Desná 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
10 VM 93 133026 134031 KOŠÍK Ivo TOMEČEK Petr 1969 1978 SKVeselí KKVeselí 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
11 VS 91 60002 53011 HÁK Jiří NEDVÍDEK František 1952 1944 Trutnov Dv.Král. 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 2 119060 KABRHEL Václav 1983 Olomouc 1 79.00 0 79.00 77.80 0 77.80 77.80 102
2 1/ U23 4 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 82.80 0 82.80 81.10 0 81.10 81.10 94
3 2/ U23 3 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno 2+ 85.20 2 87.20 84.80 0 84.80 84.80 90
4 7 135001 BEDNÁREK Jan 1983 Zábřeh 2 85.80 2 87.80 85.10 0 85.10 85.10 86
5 1/ V 5 187006 NEUGEBAUER Roman 1965 Stonava 2+ 88.10 0 88.10 86.60 0 86.60 86.60 82
6 8 122001 HÁJEK Michal 1986 Ostrava 2 4 999 999.00 85.50 2 87.50 87.50 78
7 1/ ZS 17 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 87.60 0 87.60 88.20 4 92.20 87.60 74
8 3/ U23 6 112028 MARTINKA Antonín 1993 Kroměříž 2 89.00 0 89.00 91.40 54 145.40 89.00 70
9 2/ ZS 15 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 2 89.70 0 89.70 87.10 2 89.10 89.10 66
10 1/ DM 13 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 89.20 0 89.20 91.00 2 93.00 89.20 62
11 1/ VM 25 134031 TOMEČEK Petr 1978 KKVeselí 3 89.70 0 89.70 4 999 999.00 89.70 58
12 2/ V 9 122004 MAIKRANZ Petr 1967 Ostrava 2 94.60 2 96.60 90.40 0 90.40 90.40 54
13 3/ V 24 133026 KOŠÍK Ivo 1969 SKVeselí 3 90.70 0 90.70 91.90 0 91.90 90.70 50
14 3/ ZS 16 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 91.10 0 91.10 95.10 4 99.10 91.10 46
15 4/ U23 18 103031 NOVÁK Jiří 1997 KK Brno 3 93.40 0 93.40 91.70 0 91.70 91.70 42
16 4/ V 11 112019 LIGURSKÝ Ivo 1968 Kroměříž 2 93.50 0 93.50 93.40 0 93.40 93.40 38
17 2/ DM 30 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 3 92.20 2 94.20 93.70 2 95.70 94.20 34
18 3/ DM 31 129016 HOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk 3 94.50 0 94.50 94.50 2 96.50 94.50 33
19 4/ DM 29 129010 VÁCHA Ondřej 2001 Šumperk 3 96.10 0 96.10 96.20 0 96.20 96.10 32
20 5/ DM 14 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 96.50 0 96.50 97.40 4 101.40 96.50 31
21 5/ V 27 122022 HÁJEK Roman 1963 Ostrava 3 4 999 999.00 97.00 0 97.00 97.00 30
22 6/ DM 35 119086 LÁTAL Filip 2001 Olomouc 3 97.20 0 97.20 111.80 4 115.80 97.20 29
23 1/ VS 12 112014 HRABEC Bohumil 1960 Kroměříž 2 97.60 0 97.60 96.50 2 98.50 97.60 28
24 1/ ZM 46 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 3 98.50 2 100.50 96.70 2 98.70 98.70 27
25 4/ ZS 39 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 3 96.90 2 98.90 98.70 4 102.70 98.90 26
26 55 112024 CHRENKA Vojtěch 1991 Kroměříž 103.40 8 111.40 97.80 2 99.80 99.80 25
27 2/ VS 22 129022 PULTERA Zbyněk 1958 Šumperk 3 103.30 0 103.30 100.50 0 100.50 100.50 24
28 7/ DM 33 112045 PLACHÝ Vojtěch 2001 Kroměříž 3 97.50 4 101.50 98.80 2 100.80 100.80 23
29 2/ ZM 48 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 99.10 2 101.10 99.10 2 101.10 101.10 22
30 6/ V 10 115001 SVOBODA Zdeněk 1970 Lipník 2 101.70 0 101.70 102.40 2 104.40 101.70 21
31 2/ VM 66 134023 ŠIŠPERA Petr 1979 KKVeselí 101.90 0 101.90 102.10 6 108.10 101.90 20
32 5/ ZS 37 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 3 102.80 2 104.80 108.80 4 112.80 104.80 19
33 3/ ZM 42 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 111.50 0 111.50 106.30 0 106.30 106.30 18
34 8/ DM 32 129013 WALTER David 2001 Šumperk 3 108.30 0 108.30 104.50 2 106.50 106.50 17
35 4/ ZM 44 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3 106.60 0 106.60 105.80 6 111.80 106.60 16
36 20 133004 KOZUMPLÍK Matouš 1986 SKVeselí 3 106.80 0 106.80 106.10 2 108.10 106.80 15
37 5/ ZM 47 128013 PAVELKA Marek 2004 VS Desná 3 111.90 0 111.90 112.80 0 112.80 111.90 14
38 3/ VS 21 128002 BEDNÁREK Čestmír 1961 VS Desná 3 116.40 4 120.40 112.10 0 112.10 112.10 13
39 7/ V 56 129034 ROUČA Jaroslav 1970 Šumperk 126.40 6 132.40 112.60 0 112.60 112.60 12
40 6/ ZS 41 135014 CRHONEK Jan 2002 Zábřeh 3 121.80 8 129.80 107.70 6 113.70 113.70 11
41 6/ ZM 49 112018 ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž 3 117.80 0 117.80 111.70 4 115.70 115.70 10
42 7/ ZS 40 128008 KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 3 116.40 4 120.40 125.80 6 131.80 120.40 9
43 7/ ZM 62 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 121.40 2 123.40 120.50 0 120.50 120.50 8
44 8/ ZM 43 128016 STRNAD Ondřej 2004 VS Desná 3 131.80 0 131.80 117.50 4 121.50 121.50 7
45 9/ ZM 51 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 3 118.20 4 122.20 124.00 6 130.00 122.20 6
46 10/ ZM 50 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 3 124.10 0 124.10 120.10 6 126.10 124.10 5
47 11/ ZM 63 121050 TRAČ Matyáš 2004 KK Opava 122.20 2 124.20 126.80 2 128.80 124.20 4
48 8/ ZS 61 129005 PODHORNÝ Miloš 2002 Šumperk 125.80 8 133.80 119.40 6 125.40 125.40 3
49 9/ DM 58 135033 ŠMOLDAS František 2000 Zábřeh 124.60 2 126.60 124.00 8 132.00 126.60 2
50 10/ DM 34 108042 STŘECHA Jan 2001 VSDK 3 122.50 12 134.50 118.90 8 126.90 126.90 1
51 9/ ZS 59 108044 FUCHS Marek 2002 VSDK 128.40 8 136.40 125.70 4 129.70 129.70 0
52 12/ ZM 65 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 128.80 4 132.80 136.50 6 142.50 132.80 0
53 13/ ZM 45 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 3 143.20 2 145.20 131.00 2 133.00 133.00 0
54 10/ ZS 60 128009 KNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná 141.80 6 147.80 139.70 58 197.70 147.80 0
55 14/ ZM 64 119197 ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc 148.10 10 158.10 148.50 8 156.50 156.50 0
56 11/ DM 57 118008 STABLA Matyáš 2001 Tzunami 1 999 999.00 136.90 64 200.90 200.90 0
57 VS 54 133002 BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
58 U23 53 133056 CHABIČA Martin 1995 SKVeselí 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
59 U23 52 133059 OLEJNÍK Jan 1996 SKVeselí 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
60 ZS 38 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
61 ZS 36 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
62 DM 28 112009 SNOPEK Vladimír 2001 Kroměříž 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
63 VM 26 108035 STŘECHA Martin 1972 VSDK 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
64 VS 23 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
65 19 112046 LIGURSKÝ Ivo 1990 Kroměříž 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
66 U23 1 12042 MAIKRANZ Alexandr 1997 Dukla B. 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ ZS 82 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 99.10 0 99.10 101.00 0 101.00 99.10 19
2 1/ DM 81 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 102.20 0 102.20 99.20 2 101.20 101.20 15
3 2/ DM 83 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 2 106.00 0 106.00 106.40 2 108.40 106.00 11
4 2/ ZS 87 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 115.30 0 115.30 106.20 0 106.20 106.20 7
5 3/ ZS 86 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 3 109.80 0 109.80 109.00 0 109.00 109.00 3
6 4/ ZS 84 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 106.40 4 110.40 108.80 4 112.80 110.40 2
7 3/ DM 85 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3 116.70 0 116.70 120.80 2 122.80 116.70 1
8 4/ DM 88 118015 MINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami 138.90 2 140.90 135.80 2 137.80 137.80 0