Výsledková listina

ZávodVeselské sprinty
Číslo16080
Datum25.06.16
Ředitel závoduIvo Košík
Vrchní rozhodčíJana Žurkova
Disciplínasprint
OrganizátorSK Kanoistika Veselí nad Moravou

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ U23 188 103002 MARTINKA Tomáš 1993 KK Brno 01:02.00 DNS 01:02.00 12
2 1/ DS 182 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 01:07.20 01:07.60 01:07.20 8
3 1/ DM 185 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 3 01:10.00 01:12.00 01:10.00 4
4 1/ VS 184 105016 MATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo 3 01:11.00 01:10.50 01:10.50 3
5 2/ VS 181 133002 BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 2 01:11.00 01:12.30 01:11.00 2
6 2/ U23 189 112021 BLANÁŘ Jindřich 1993 Kroměříž DNS 01:14.60 01:14.60 1
7 2/ DM 186 129013 WALTER David 2001 Šumperk 01:16.00 DNF 01:16.00 0
8 1/ ZS 141 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 3 01:19.70 01:21.40 01:19.70 0
9 ZS 187 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava DNS DNS 59:59.99 0
10 VS 183 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 DNS DNS 59:59.99 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ U23 152 119169 SOVÁKOVÁ Lenka 1993 Olomouc 2 01:00.80 01:03.90 01:00.80 25
2 1/ VM 151 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 1 01:05.80 01:07.00 01:05.80 17
2 2/ U23 159 112049 LIGURSKÁ Blanka 1994 Kroměříž 01:05.80 01:07.50 01:05.80 13
4 1/ ZS 157 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 3 01:06.70 01:05.90 01:05.90 9
5 2/ ZS 156 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 3 01:06.30 01:08.00 01:06.30 8
6 1/ VS 153 26010 LAGNEROVÁ Jana 1959 Soběslav 2 01:08.20 01:10.20 01:08.20 7
7 3/ ZS 154 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 01:08.60 01:14.40 01:08.60 6
8 1/ ZM 165 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 01:11.40 01:24.50 01:11.40 5
9 4/ ZS 158 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 3 01:11.70 01:14.70 01:11.70 4
10 5/ ZS 155 133068 TŮMOVÁ Natálie 2002 SKVeselí 3 01:14.60 01:14.00 01:14.00 3
11 2/ ZM 164 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 01:18.70 01:23.40 01:18.70 2
12 1/ DM 160 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 01:21.00 01:26.00 01:21.00 1
13 3/ ZM 161 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 01:23.20 01:21.20 01:21.20 0
14 4/ ZM 162 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 01:25.60 01:37.70 01:25.60 0
15 5/ ZM 166 108034 VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK 01:29.60 01:37.30 01:29.60 0
16 6/ ZM 167 119193 KUBISOVÁ Jasmína 2004 Olomouc 01:34.70 01:36.20 01:34.70 0
17 7/ ZM 163 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 01:35.50 01:53.40 01:35.50 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ VM 103 133024 TŮMA Jan 1979 SKVeselí 2 00:55.00 00:53.50 00:53.50 47
2 1/ DM 104 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 00:55.80 00:53.60 00:53.60 39
3 1/ U23 101 133059 OLEJNÍK Jan 1996 SKVeselí 1 00:53.90 00:54.10 00:53.90 35
4 2/ U23 102 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2 00:55.90 00:54.70 00:54.70 31
5 2/ VM 129 134023 ŠIŠPERA Petr 1979 KKVeselí 00:58.20 00:56.00 00:56.00 27
6 1/ ZS 105 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 00:56.70 00:57.80 00:56.70 23
7 3/ U23 118 112028 MARTINKA Antonín 1993 Kroměříž 00:59.40 00:57.20 00:57.20 19
8 126 112024 CHRENKA Vojtěch 1991 Kroměříž 00:58.10 00:57.50 00:57.50 15
9 1/ V 108 112019 LIGURSKÝ Ivo 1968 Kroměříž 3 00:57.70 DNS 00:57.70 14
10 2/ DM 116 119086 LÁTAL Filip 2001 Olomouc 3 01:00.10 00:58.20 00:58.20 13
11 3/ DM 111 112045 PLACHÝ Vojtěch 2001 Kroměříž 3 01:02.70 01:04.10 01:02.70 12
12 106 133004 KOZUMPLÍK Matouš 1986 SKVeselí 2 01:02.80 DNS 01:02.80 11
13 4/ DM 107 129013 WALTER David 2001 Šumperk 2 01:03.00 01:09.80 01:03.00 10
14 2/ ZS 112 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 3 01:04.00 DNS 01:04.00 9
15 4/ U23 127 133056 CHABIČA Martin 1995 SKVeselí 01:04.20 DNS 01:04.20 8
16 1/ ZM 114 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 01:08.50 01:07.80 01:07.80 7
17 3/ ZS 109 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 3 01:09.80 01:09.00 01:09.00 6
18 4/ ZS 119 108044 FUCHS Marek 2002 VSDK 01:10.90 01:12.90 01:10.90 5
19 2/ ZM 123 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 01:13.00 01:11.70 01:11.70 4
20 5/ DM 110 108042 STŘECHA Jan 2001 VSDK 3 01:13.50 01:11.80 01:11.80 3
21 3/ ZM 125 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 01:14.00 01:13.70 01:13.70 2
22 4/ ZM 115 112018 ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž 3 01:25.00 01:14.60 01:14.60 1
23 5/ ZM 113 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3 01:16.30 01:15.80 01:15.80 0
24 6/ ZM 128 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 01:26.00 01:20.20 01:20.20 0
25 7/ ZM 124 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 01:23.60 01:22.60 01:22.60 0
26 8/ ZM 117 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 01:27.80 01:24.50 01:24.50 0
27 9/ ZM 122 119197 ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc 01:25.10 01:24.80 01:24.80 0
28 10/ ZM 121 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 01:32.60 01:26.80 01:26.80 0
29 DM 120 112009 SNOPEK Vladimír 2001 Kroměříž DNS DNS 59:59.99 0