Výsledková listina

ZávodVeselské slalomy a sprinty
Číslo16079
Datum25.06.16
Ředitel závoduIvo Košík
Vrchní rozhodčíJana Žurková
Disciplínaslalom
OrganizátorSK Kanoistika Veselí nad Moravou

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ PZM 3 119188 RETEK Toman 2007 Olomouc 143.00 2 145.00 136.00 0 136.00 136.00 0
2 1/ PZZ 13 121035 MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava 134.50 2 136.50 170.60 4 174.60 136.50 0
3 2/ PZM 1 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 139.40 0 139.40 157.10 2 159.10 139.40 0
4 3/ PZM 12 119171 JAROŠ Michael 2006 Olomouc 139.00 6 145.00 144.00 6 150.00 145.00 0
5 4/ PZM 9 119189 RETEK Václav 2007 Olomouc 159.10 4 163.10 139.40 6 145.40 145.40 0
6 5/ PZM 6 119190 SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc 154.10 0 154.10 154.60 6 160.60 154.10 0
7 6/ PZM 11 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 167.90 2 169.90 154.50 2 156.50 156.50 0
8 7/ PZM 7 119187 POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc 151.40 6 157.40 158.00 54 212.00 157.40 0
9 2/ PZZ 15 118017 FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami 157.80 6 163.80 160.10 6 166.10 163.80 0
10 8/ PZM 5 133015 TOMEČEK Adam 2008 SKVeselí 177.40 2 179.40 165.20 6 171.20 171.20 0
11 9/ PZM 21 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 170.40 4 174.40 185.60 4 189.60 174.40 0
12 3/ PZZ 18 128004 HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná 169.60 8 177.60 180.50 8 188.50 177.60 0
13 10/ PZM 2 119182 NOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc 182.90 0 182.90 179.40 2 181.40 181.40 0
14 4/ PZZ 17 119198 VRBOVÁ Marie 2007 Olomouc 318.10 52 370.10 197.20 4 201.20 201.20 0
15 5/ PZZ 19 119192 MALÁ Magdaléna 2007 Olomouc 205.20 56 261.20 207.30 4 211.30 211.30 0
16 6/ PZZ 16 135021 ŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh 207.60 110 317.60 190.50 54 244.50 244.50 0
17 11/ PZM 8 121044 BALARIN Evžen 2008 KK Opava 154.50 108 262.50 223.20 54 277.20 262.50 0
18 12/ PZM 4 112013 KAPOUNEK Lukáš 2007 Kroměříž 212.80 112 324.80 266.60 14 280.60 280.60 0
19 13/ PZM 22 133009 KAZÍK Martin 2007 SKVeselí 166.50 160 326.50 241.00 108 349.00 326.50 0
20 14/ PZM 20 119182 NOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc 216.40 206 422.40 351.80 4 355.80 355.80 0
21 1/ U23M 23 121109 KLABAN Martin 1997 KK Opava 218.80 512 730.80 283.00 454 737.00 730.80 0
22 7/ PZZ 14 128017 PAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná 5.00 0 4 999 999.00 999.00 0
22 15/ PZM 10 135017 FIŠNAR Jakub 2007 Zábřeh 5.00 0 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ V 32 62010 MILLER Jan 1968 Turnov 2+ 101.30 2 103.30 98.70 0 98.70 98.70 49
2 1/ VM 31 129025 RAŠNER Martin 1980 Šumperk 2+ 102.60 0 102.60 102.50 0 102.50 102.50 45
3 2/ VM 36 108045 VESELÝ Petr 1976 VSDK 2 104.30 4 108.30 102.60 0 102.60 102.60 41
4 1/ U23 33 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2 105.10 2 107.10 104.20 0 104.20 104.20 37
5 1/ DM 39 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 98.50 6 104.50 102.70 2 104.70 104.50 33
6 1/ ZS 48 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 3 114.10 2 116.10 105.70 0 105.70 105.70 29
7 2/ U23 34 103002 MARTINKA Tomáš 1993 KK Brno 2 107.70 6 113.70 106.00 2 108.00 108.00 25
8 35 135001 BEDNÁREK Jan 1983 Zábřeh 2 109.80 4 113.80 106.50 4 110.50 110.50 21
9 1/ VS 37 60002 HÁK Jiří 1952 Trutnov 2 115.10 0 115.10 111.40 0 111.40 111.40 17
10 1/ DS 38 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 111.50 8 119.50 109.80 2 111.80 111.80 13
11 2/ VS 42 133002 BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 3 115.00 0 115.00 114.00 0 114.00 114.00 12
11 3/ VS 50 23059 KUNA Alois 1960 SKVS ČB 3 114.00 0 114.00 117.50 0 117.50 114.00 11
13 1/ ZM 49 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 116.80 0 116.80 126.30 4 130.30 116.80 10
14 2/ ZS 46 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 3 114.70 10 124.70 114.80 4 118.80 118.80 9
15 3/ U23 40 112021 BLANÁŘ Jindřich 1993 Kroměříž 3 117.20 2 119.20 120.10 4 124.10 119.20 8
16 3/ VM 58 108035 STŘECHA Martin 1972 VSDK 118.30 2 120.30 5.00 0 120.30 7
17 4/ VS 41 105016 MATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo 3 121.00 0 121.00 121.50 2 123.50 121.00 6
18 3/ ZS 47 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 3 121.60 4 125.60 118.30 4 122.30 122.30 5
19 2/ V 57 187006 NEUGEBAUER Roman 1965 Stonava 122.00 2 124.00 5.00 0 124.00 4
20 3/ V 43 60038 MÍL Pavel 1967 Trutnov 3 127.10 0 127.10 132.40 4 136.40 127.10 3
21 2/ ZM 52 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 128.50 2 130.50 123.70 4 127.70 127.70 2
22 4/ ZS 55 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 124.70 4 128.70 126.10 2 128.10 128.10 1
23 2/ DM 54 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 164.70 8 172.70 127.00 4 131.00 131.00 0
24 3/ ZM 53 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 132.70 6 138.70 129.90 2 131.90 131.90 0
25 5/ VS 45 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 143.20 8 151.20 131.50 2 133.50 133.50 0
26 ZS 51 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
27 V 44 128030 SCHREIBER Zbyněk 1963 VS Desná 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 63 103064 JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 KK Brno 2 101.20 2 103.20 98.20 0 98.20 98.20 43
2 1/ ZS 61 187005 NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 Stonava 2+ 99.60 0 99.60 100.50 0 100.50 99.60 39
3 2/ ZS 62 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 98.40 2 100.40 99.20 2 101.20 100.40 35
4 3/ ZS 67 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 102.80 0 102.80 101.20 0 101.20 101.20 31
5 1/ DM 66 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2 103.10 2 105.10 107.60 0 107.60 105.10 27
6 4/ ZS 74 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 3 105.90 0 105.90 108.40 2 110.40 105.90 23
7 69 135035 ŽANDOVÁ Věra 1990 Zábřeh 3 108.10 0 108.10 124.00 0 124.00 108.10 19
8 1/ VM 78 119048 KRATOCHVÍLOVÁ Michaela 1975 Olomouc 107.30 2 109.30 108.20 0 108.20 108.20 15
9 2/ VM 64 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 2 109.50 2 111.50 109.60 0 109.60 109.60 14
10 2/ DM 71 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 3 110.30 0 110.30 120.70 0 120.70 110.30 13
11 1/ U23 68 112049 LIGURSKÁ Blanka 1994 Kroměříž 3 110.70 2 112.70 111.00 2 113.00 112.70 12
12 5/ ZS 75 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 115.10 0 115.10 119.30 2 121.30 115.10 11
13 3/ DM 70 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3 115.30 2 117.30 128.00 2 130.00 117.30 10
14 1/ VS 65 26010 LAGNEROVÁ Jana 1959 Soběslav 2 116.00 2 118.00 118.30 2 120.30 118.00 9
15 6/ ZS 73 133068 TŮMOVÁ Natálie 2002 SKVeselí 3 114.80 4 118.80 136.80 0 136.80 118.80 8
16 1/ ZM 81 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 120.70 0 120.70 126.10 0 126.10 120.70 7
17 4/ DM 72 118015 MINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami 3 148.90 4 152.90 123.70 0 123.70 123.70 6
18 5/ DM 88 118016 MINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami 3 121.80 2 123.80 123.60 4 127.60 123.80 5
19 2/ U23 77 119169 SOVÁKOVÁ Lenka 1993 Olomouc 121.50 6 127.50 121.90 2 123.90 123.90 4
20 2/ ZM 76 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3 135.10 4 139.10 136.90 52 188.90 139.10 3
21 3/ ZM 86 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 151.20 4 155.20 140.30 0 140.30 140.30 2
22 4/ ZM 85 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 137.80 4 141.80 143.90 4 147.90 141.80 1
23 5/ ZM 83 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 162.40 0 162.40 155.60 0 155.60 155.60 0
24 6/ ZM 79 129007 DAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 208.20 6 214.20 158.10 4 162.10 162.10 0
25 7/ ZM 82 108034 VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK 162.40 2 164.40 163.70 4 167.70 164.40 0
26 1/ V 87 133048 MATULÍKOVÁ Martina 1967 SKVeselí 198.20 8 206.20 168.40 4 172.40 172.40 0
27 8/ ZM 80 119193 KUBISOVÁ Jasmína 2004 Olomouc 208.20 12 220.20 202.60 6 208.60 208.60 0
28 ZM 84 135024 ŠPIČKOVÁ Klára 2005 Zábřeh 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ VS 91 60002 53011 HÁK Jiří NEDVÍDEK František 1952 1944 Trutnov Dv.Král. 2 122.50 0 122.50 125.50 2 127.50 122.50 15
2 94 112021 112024 BLANÁŘ Jindřich CHRENKA Vojtěch 1993 1991 Kroměříž Kroměříž 117.90 10 127.90 115.20 8 123.20 123.20 11
3 1/ U23 92 112028 103002 MARTINKA Antonín MARTINKA Tomáš 1993 1993 Kroměříž KK Brno 3 119.60 4 123.60 118.10 10 128.10 123.60 7
4 2/ VS 95 133002 128002 BŘEČKA Jan BEDNÁREK Čestmír 1958 1961 SKVeselí VS Desná 125.40 4 129.40 137.10 10 147.10 129.40 6
5 1/ DM 99 129002 129016 ROUČA Samuel HOLÍNEK Svatopluk 2002 2001 Šumperk Šumperk 2 124.05 8 132.05 147.00 0 147.00 132.05 5
6 1/ VM 93 133026 134031 KOŠÍK Ivo TOMEČEK Petr 1969 1978 SKVeselí KKVeselí 3 128.00 6 134.00 4 999 999.00 134.00 4
7 2/ DM 98 129010 129021 VÁCHA Ondřej URBAN Daniel 2001 2001 Šumperk Šumperk 3 129.40 56 185.40 132.30 4 136.30 136.30 3
8 1/ ZS 100 121008 133047 BEKOVÁ Kateřina KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2002 KK Opava SKVeselí 3 136.00 4 140.00 137.80 6 143.80 140.00 2
9 3/ DM 1 133063 119086 IVÁNEK Roman LÁTAL Filip 2002 2001 SKVeselí Olomouc 3 138.30 4 142.30 137.40 10 147.40 142.30 1
10 1/ ZM 96 128016 128013 STRNAD Ondřej PAVELKA Marek 2004 2004 VS Desná VS Desná 159.80 4 163.80 162.80 6 168.80 163.80 0
11 2/ ZM 97 119152 119092 GÁBRLÍK Jakub HRIC Ondřej 2004 2004 Olomouc Olomouc 210.00 12 222.00 201.60 14 215.60 215.60 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 2 119060 KABRHEL Václav 1983 Olomouc 1 82.20 0 82.20 84.10 0 84.10 82.20 115
2 1/ U23 1 12042 MAIKRANZ Alexandr 1997 Dukla B. 1 82.90 2 84.90 83.60 0 83.60 83.60 107
3 2/ U23 4 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 87.00 0 87.00 86.50 0 86.50 86.50 99
4 3/ U23 3 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno 2+ 87.10 2 89.10 91.10 4 95.10 89.10 95
5 8 122001 HÁJEK Michal 1986 Ostrava 2 92.50 0 92.50 93.30 2 95.30 92.50 91
6 1/ V 5 187006 NEUGEBAUER Roman 1965 Stonava 2+ 93.00 0 93.00 93.60 0 93.60 93.00 87
7 1/ ZS 17 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 93.10 2 95.10 93.40 0 93.40 93.40 83
8 7 135001 BEDNÁREK Jan 1983 Zábřeh 2 92.00 2 94.00 94.90 0 94.90 94.00 79
9 2/ ZS 15 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 2 95.00 0 95.00 92.80 2 94.80 94.80 75
10 1/ VM 25 134031 TOMEČEK Petr 1978 KKVeselí 3 95.00 0 95.00 94.80 2 96.80 95.00 71
10 3/ ZS 16 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 95.00 0 95.00 100.20 4 104.20 95.00 67
12 2/ V 24 133026 KOŠÍK Ivo 1969 SKVeselí 3 95.70 0 95.70 97.20 2 99.20 95.70 63
13 3/ V 9 122004 MAIKRANZ Petr 1967 Ostrava 2 97.70 0 97.70 96.20 0 96.20 96.20 59
14 1/ DM 30 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 3 101.90 4 105.90 96.90 0 96.90 96.90 55
15 2/ DM 13 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 97.30 0 97.30 99.10 0 99.10 97.30 51
16 4/ V 10 115001 SVOBODA Zdeněk 1970 Lipník 2 109.10 0 109.10 96.20 2 98.20 98.20 47
17 4/ U23 18 103031 NOVÁK Jiří 1997 KK Brno 3 103.80 4 107.80 99.10 0 99.10 99.10 43
18 5/ V 11 112019 LIGURSKÝ Ivo 1968 Kroměříž 2 100.10 2 102.10 99.50 0 99.50 99.50 39
19 5/ U23 6 112028 MARTINKA Antonín 1993 Kroměříž 2 98.20 2 100.20 104.08 6 110.08 100.20 38
19 6/ U23 52 133059 OLEJNÍK Jan 1996 SKVeselí 100.20 0 100.20 4 999 999.00 100.20 37
21 3/ DM 31 129016 HOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk 3 101.50 0 101.50 101.40 4 105.40 101.50 36
22 1/ ZM 46 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 3 101.10 4 105.10 101.80 0 101.80 101.80 35
23 1/ VS 12 112014 HRABEC Bohumil 1960 Kroměříž 2 102.50 0 102.50 102.10 2 104.10 102.50 34
24 2/ VM 26 108035 STŘECHA Martin 1972 VSDK 3 102.70 0 102.70 102.80 0 102.80 102.70 33
24 4/ ZS 36 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 3 100.70 2 102.70 104.80 2 106.80 102.70 32
26 4/ DM 29 129010 VÁCHA Ondřej 2001 Šumperk 3 105.40 0 105.40 103.20 0 103.20 103.20 31
27 55 112024 CHRENKA Vojtěch 1991 Kroměříž 104.70 0 104.70 103.70 4 107.70 104.70 30
28 5/ DM 14 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 107.30 0 107.30 100.90 4 104.90 104.90 29
29 6/ V 27 122022 HÁJEK Roman 1963 Ostrava 3 102.20 4 106.20 105.50 0 105.50 105.50 28
30 6/ DM 33 112045 PLACHÝ Vojtěch 2001 Kroměříž 3 105.10 2 107.10 106.70 2 108.70 107.10 27
30 7/ U23 53 133056 CHABIČA Martin 1995 SKVeselí 113.00 0 113.00 107.10 0 107.10 107.10 26
32 7/ DM 35 119086 LÁTAL Filip 2001 Olomouc 3 107.00 2 109.00 109.20 0 109.20 109.00 25
33 2/ ZM 48 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 105.20 4 109.20 109.20 6 115.20 109.20 24
34 3/ ZM 42 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 108.90 2 110.90 111.70 0 111.70 110.90 23
34 3/ VM 66 134023 ŠIŠPERA Petr 1979 KKVeselí 4 999 999.00 108.90 2 110.90 110.90 22
36 19 112046 LIGURSKÝ Ivo 1990 Kroměříž 3 110.20 2 112.20 109.60 2 111.60 111.60 21
37 2/ VS 22 129022 PULTERA Zbyněk 1958 Šumperk 3 113.00 0 113.00 114.40 2 116.40 113.00 20
38 3/ VS 54 133002 BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 113.30 0 113.30 113.00 2 115.00 113.30 19
39 4/ ZM 44 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3 115.40 2 117.40 113.60 2 115.60 115.60 18
39 5/ ZS 37 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 3 111.60 4 115.60 114.20 10 124.20 115.60 17
41 8/ DM 32 129013 WALTER David 2001 Šumperk 3 119.00 2 121.00 115.80 0 115.80 115.80 16
42 20 133004 KOZUMPLÍK Matouš 1986 SKVeselí 3 118.20 4 122.20 118.00 2 120.00 120.00 15
43 6/ ZS 41 135014 CRHONEK Jan 2002 Zábřeh 3 121.10 0 121.10 101.80 60 161.80 121.10 14
44 4/ VS 23 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 121.40 0 121.40 131.60 6 137.60 121.40 13
45 5/ VS 21 128002 BEDNÁREK Čestmír 1961 VS Desná 3 121.70 0 121.70 120.10 2 122.10 121.70 12
46 5/ ZM 51 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 3 123.20 12 135.20 121.40 2 123.40 123.40 11
47 6/ ZM 47 128013 PAVELKA Marek 2004 VS Desná 3 132.00 2 134.00 123.00 2 125.00 125.00 10
48 7/ V 56 129034 ROUČA Jaroslav 1970 Šumperk 138.60 4 142.60 127.00 0 127.00 127.00 9
49 7/ ZM 62 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 131.20 2 133.20 129.00 0 129.00 129.00 8
49 8/ ZM 50 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 3 133.20 0 133.20 127.00 2 129.00 129.00 7
51 7/ ZS 40 128008 KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 3 131.11 0 131.11 142.00 0 142.00 131.11 6
52 9/ ZM 49 112018 ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž 3 131.20 2 133.20 127.30 4 131.30 131.30 5
53 10/ ZM 45 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 3 137.40 6 143.40 133.80 0 133.80 133.80 4
54 11/ ZM 63 121050 TRAČ Matyáš 2004 KK Opava 131.90 2 133.90 154.40 2 156.40 133.90 3
55 9/ DM 58 135033 ŠMOLDAS František 2000 Zábřeh 136.30 0 136.30 148.10 6 154.10 136.30 2
56 10/ DM 34 108042 STŘECHA Jan 2001 VSDK 3 154.60 0 154.60 131.20 6 137.20 137.20 1
57 11/ DM 57 118008 STABLA Matyáš 2001 Tzunami 133.40 4 137.40 192.00 104 296.00 137.40 0
58 12/ ZM 43 128016 STRNAD Ondřej 2004 VS Desná 3 139.80 0 139.80 135.50 2 137.50 137.50 0
59 8/ ZS 39 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 3 138.90 102 240.90 130.80 8 138.80 138.80 0
60 9/ ZS 59 108044 FUCHS Marek 2002 VSDK 156.50 6 162.50 139.20 4 143.20 143.20 0
61 10/ ZS 61 129005 PODHORNÝ Miloš 2002 Šumperk 146.80 2 148.80 134.30 50 184.30 148.80 0
62 11/ ZS 60 128009 KNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná 148.00 12 160.00 157.80 54 211.80 160.00 0
63 13/ ZM 64 119197 ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc 168.60 2 170.60 162.80 158 320.80 170.60 0
64 14/ ZM 65 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 147.90 52 199.90 170.90 4 174.90 174.90 0
65 ZS 38 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
65 12/ DM 28 112009 SNOPEK Vladimír 2001 Kroměříž 3 5.00 0 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ ZS 82 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 106.80 0 106.80 109.20 4 113.20 106.80 19
2 1/ DM 81 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 108.50 2 110.50 105.80 2 107.80 107.80 15
3 2/ ZS 84 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 112.10 2 114.10 113.10 2 115.10 114.10 11
4 2/ DM 83 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 2 114.30 0 114.30 120.60 0 120.60 114.30 7
5 3/ ZS 86 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 3 115.80 0 115.80 116.10 0 116.10 115.80 3
6 4/ ZS 87 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 126.50 0 126.50 123.60 0 123.60 123.60 2
7 3/ DM 85 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3 134.20 2 136.20 127.90 4 131.90 131.90 1
8 4/ DM 88 118015 MINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami 157.60 6 163.60 153.20 6 159.20 159.20 0