Výsledková listina

ZávodSlalom ve Vysokém Mýtě
Číslo16078
Datum26.06.16
Ředitel závoduLuděk Roleček
Vrchní rozhodčíLadislav Jíek
Disciplínaslalom
OrganizátorSKK Vysoké Mýto

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 32 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2 102.80 2 104.80 103.10 0 103.10 103.10 42
2 1/ V 18 57047 ŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub. 107.30 0 107.30 107.60 0 107.60 107.30 38
3 1/ U23 34 62001 MILLER Jan 1997 Turnov 2 109.40 0 109.40 109.90 8 117.90 109.40 34
4 1 64033 ŠILAR Jakub 1987 Vys.Mýto 2 112.50 0 112.50 111.70 0 111.70 111.70 30
5 1/ VM 2 185006 SVÍTIL Vladan 1974 Postřelm 2 115.90 0 115.90 112.20 0 112.20 112.20 26
6 2/ V 33 59022 LACINA Richard 1967 Semily 3 112.90 0 112.90 117.30 2 119.30 112.90 22
7 2/ VM 5 71002 HAUCK Marek 1977 Č.Skal. 2 115.40 0 115.40 115.30 0 115.30 115.30 18
8 1/ VS 4 60002 HÁK Jiří 1952 Trutnov 2 117.80 0 117.80 115.80 0 115.80 115.80 14
9 3/ VM 12 57044 VOREL Zdeněk 1974 Pardub. 3 115.90 0 115.90 116.60 0 116.60 115.90 13
10 3/ V 3 60001 BEIER Artur 1970 Trutnov 2 119.60 0 119.60 117.30 0 117.30 117.30 12
11 4/ VM 22 53027 KUCHAŘ Jaromír 1974 Dv.Král. 119.20 2 121.20 118.20 0 118.20 118.20 11
12 19 53010 DOSKOČIL Eduard 1983 Dv.Král. 119.70 0 119.70 120.40 0 120.40 119.70 10
13 4/ V 10 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 3 125.50 0 125.50 119.40 2 121.40 121.40 9
14 5/ V 8 59002 BURIÁNEK Karel 1965 Semily 3 120.40 2 122.40 121.70 0 121.70 121.70 8
15 1/ ZM 6 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3 124.60 0 124.60 122.20 0 122.20 122.20 7
16 2/ U23 9 116049 ŠOTOLA Karel 1997 Litovel 3 120.60 2 122.60 4 999 999.00 122.60 6
17 5/ VM 36 53026 ZÁRUBA Martin 1974 Dv.Král. 3 123.10 0 123.10 123.90 2 125.90 123.10 5
18 6/ V 11 60038 MÍL Pavel 1967 Trutnov 3 130.80 0 130.80 128.10 0 128.10 128.10 4
19 2/ ZM 25 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 130.40 2 132.40 130.20 0 130.20 130.20 3
20 6/ VM 13 64030 KUTLVAŠR Petr 1977 Vys.Mýto 135.00 4 139.00 131.20 0 131.20 131.20 2
21 2/ VS 7 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 131.90 4 135.90 131.50 0 131.50 131.50 1
22 1/ ZS 29 185004 KRÁL Matěj 2002 Postřelm 137.10 0 137.10 146.50 2 148.50 137.10 0
23 1/ PZ 30 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 142.60 0 142.60 145.00 0 145.00 142.60 0
24 2/ ZS 28 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 140.90 2 142.90 143.90 2 145.90 142.90 0
25 3/ ZM 26 57075 ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 144.10 2 146.10 147.90 4 151.90 146.10 0
26 3/ ZS 23 57087 FENCL Jáchym 2003 Pardub. 142.70 4 146.70 144.60 4 148.60 146.70 0
27 3/ U23 17 116073 PATÁK Jan 1997 Litovel 147.00 0 147.00 4 999 999.00 147.00 0
28 4/ ZM 27 57036 NĚMEC Radek 2004 Pardub. 147.40 2 149.40 150.90 0 150.90 149.40 0
29 2/ PZ 31 57086 PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 166.70 0 166.70 162.20 0 162.20 162.20 0
30 VM 24 61002 BOHATÝ Karel 1974 Třebech. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
31 VM 20 64029 KUTLVAŠR Pavel 1977 Vys.Mýto 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
32 16 57071 ROLENC Ondřej 1991 Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ ZS 6 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 3 114.70 0 114.70 114.40 2 116.40 114.70 15
2 1/ VM 16 59008 LACINOVÁ Leona 1974 Semily 3 120.80 0 120.80 121.30 0 121.30 120.80 11
3 17 45023 ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 KVS HK 2 120.70 2 122.70 119.80 2 121.80 121.80 10
4 2/ VM 5 71004 HAUCKOVÁ Ilona 1978 Č.Skal. 3 123.30 0 123.30 123.60 0 123.60 123.30 9
5 1/ ZM 3 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 3 127.10 2 129.10 126.10 0 126.10 126.10 8
6 2/ ZM 1 45024 SOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK 3 127.10 0 127.10 130.40 0 130.40 127.10 7
7 1/ DM 15 59046 ROZTOČILOVÁ Dominika 2001 Semily 128.40 0 128.40 127.80 2 129.80 128.40 6
8 1/ DS 18 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 3 130.50 2 132.50 129.70 0 129.70 129.70 5
9 1/ V 4 59045 ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 Semily 3 129.70 2 131.70 130.10 0 130.10 130.10 4
10 2/ DM 2 60058 ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov 3 131.30 0 131.30 130.80 2 132.80 131.30 3
11 2/ ZS 7 61042 KLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech. 3 133.30 0 133.30 133.50 4 137.50 133.30 2
12 3/ ZS 11 57064 PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. 152.00 4 156.00 153.20 0 153.20 153.20 1
13 3/ ZM 10 57091 VESELÁ Veronika 2005 Pardub. 160.90 54 214.90 163.80 0 163.80 163.80 0
14 1/ PZ 13 116099 GEPRTOVÁ Martina 2007 Litovel 164.80 4 168.80 173.90 0 173.90 168.80 0
15 3/ VM 9 57042 KONVALIKOVÁ Irena 1977 Pardub. 193.40 6 199.40 184.60 2 186.60 186.60 0
16 2/ PZ 12 60063 BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov 281.80 8 289.80 259.60 2 261.60 261.60 0
17 PZ 14 64046 MENCLOVÁ Adriana 2006 Vys.Mýto 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
18 ZM 8 116096 PIPERKOVÁ Michaela 2005 Litovel 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 22 57044 53026 VOREL Zdeněk ZÁRUBA Martin 1974 1974 Pardub. Dv.Král. 2 117.00 2 119.00 116.80 0 116.80 116.80 11
2 23 64033 64038 ŠILAR Jakub JÍLEK Jan 1987 1993 Vys.Mýto Vys.Mýto 3 127.00 2 129.00 4 999 999.00 129.00 7
3 1/ VS 21 60002 53011 HÁK Jiří NEDVÍDEK František 1952 1944 Trutnov Dv.Král. 2 131.30 2 133.30 130.60 0 130.60 130.60 3
4 1/ U23 24 116049 116073 ŠOTOLA Karel PATÁK Jan 1997 1997 Litovel Litovel 3 131.80 6 137.80 4 999 999.00 137.80 2
5 1/ V 25 62012 62006 JAROLÍMKOVÁ Věra JAROLÍMEK Otta 1966 1961 Turnov Turnov 169.40 0 169.40 172.00 0 172.00 169.40 1
6 26 116027 116086 STRATIL Michal STRATIL Filip 1973 2006 Litovel Litovel 182.90 6 188.90 4 999 999.00 188.90 0
7 VM 29 64030 64029 KUTLVAŠR Petr KUTLVAŠR Pavel 1977 1977 Vys.Mýto Vys.Mýto 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
8 ZM 28 57086 57036 PLÁŠIL Hynek NĚMEC Radek 2006 2004 Pardub. Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
9 ZS 27 57075 57087 ŠŤASTNÝ Matěj FENCL Jáchym 2005 2003 Pardub. Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 4 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2 97.80 2 99.80 97.90 0 97.90 97.90 61
2 2/ DM 5 60040 KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 2 98.40 0 98.40 97.90 2 99.90 98.40 57
3 1/ U23 67 62001 MILLER Jan 1997 Turnov 2 98.80 2 100.80 105.80 6 111.80 100.80 53
4 1/ VS 6 61019 MĚCHURA Jiří 1954 Třebech. 2 102.40 0 102.40 103.70 0 103.70 102.40 49
5 1/ VM 71 116004 ČAMEK Petr 1977 Litovel 2 104.80 0 104.80 102.90 0 102.90 102.90 45
6 1/ V 3 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 2 106.60 0 106.60 105.20 2 107.20 106.60 41
7 2/ VM 2 53026 ZÁRUBA Martin 1974 Dv.Král. 2 107.70 0 107.70 108.70 2 110.70 107.70 37
8 3/ DM 25 63058 ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 3 107.30 2 109.30 106.10 2 108.10 108.10 33
9 2/ U23 1 61024 ŘÍHA Jan 1996 Třebech. 2 110.80 0 110.80 109.00 0 109.00 109.00 29
10 3/ VM 16 57044 VOREL Zdeněk 1974 Pardub. 3 109.60 0 109.60 4 999 999.00 109.60 28
11 4/ VM 39 64011 KUBŮ Jiří 1981 Vys.Mýto 111.50 0 111.50 109.90 0 109.90 109.90 27
12 5/ VM 28 53027 KUCHAŘ Jaromír 1974 Dv.Král. 112.50 2 114.50 112.50 0 112.50 112.50 26
13 2/ V 21 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 3 112.70 0 112.70 112.60 0 112.60 112.60 25
14 1/ ZM 24 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3 113.00 0 113.00 112.80 2 114.80 113.00 24
15 4/ DM 12 64002 HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto 3 113.40 0 113.40 112.50 4 116.50 113.40 23
16 5/ DM 15 64042 VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto 3 115.00 4 119.00 113.30 2 115.30 115.30 22
17 1/ DS 9 61017 KLIŠČ Zdeněk 1999 Třebech. 3 115.20 2 117.20 116.10 0 116.10 116.10 21
18 3/ V 13 63020 KŘIŠŤAN Martin 1964 Týniště 3 117.00 0 117.00 117.80 0 117.80 117.00 20
19 6/ DM 14 64003 HRNČÍŘ Vojtěch 2001 Vys.Mýto 3 120.20 0 120.20 121.10 0 121.10 120.20 19
20 1/ ZS 22 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 123.30 0 123.30 118.60 2 120.60 120.60 18
21 2/ ZS 20 185004 KRÁL Matěj 2002 Postřelm 3 125.10 0 125.10 120.70 0 120.70 120.70 17
22 7 64033 ŠILAR Jakub 1987 Vys.Mýto 3 122.40 0 122.40 124.60 0 124.60 122.40 16
22 2/ ZM 50 59050 ZOUBEK Adam 2004 Semily 124.70 0 124.70 122.40 0 122.40 122.40 15
24 3/ ZS 17 61041 HANUŠ Jiří 2002 Třebech. 3 122.50 0 122.50 124.60 0 124.60 122.50 14
25 3/ ZM 19 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3 124.50 4 128.50 123.70 0 123.70 123.70 13
26 6/ VM 23 116016 KUTÝ Tomáš 1979 Litovel 3 127.70 2 129.70 124.80 0 124.80 124.80 12
27 1/ PZ 68 61038 BOHATÝ Oto 2007 Třebech. 125.60 0 125.60 127.30 0 127.30 125.60 0
28 7/ VM 45 61002 BOHATÝ Karel 1974 Třebech. 125.80 0 125.80 128.20 0 128.20 125.80 11
29 2/ VS 11 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 127.70 0 127.70 124.80 2 126.80 126.80 10
30 4/ ZM 44 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 128.80 0 128.80 127.60 2 129.60 128.80 9
31 8/ VM 18 116027 STRATIL Michal 1973 Litovel 3 127.00 2 129.00 129.00 2 131.00 129.00 8
32 2/ PZ 62 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 128.30 2 130.30 129.40 0 129.40 129.40 0
33 5/ ZM 30 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 128.70 2 130.70 130.00 0 130.00 130.00 7
34 6/ ZM 35 57036 NĚMEC Radek 2004 Pardub. 133.50 0 133.50 131.20 0 131.20 131.20 6
35 3/ VS 10 62006 JAROLÍMEK Otta 1961 Turnov 3 132.40 0 132.40 131.60 0 131.60 131.60 5
36 7/ DM 69 60062 ČERNÝ Šimon 2001 Trutnov 134.70 2 136.70 133.60 0 133.60 133.60 4
37 70 62019 JAROLÍMEK Otta 1991 Turnov 142.80 2 144.80 136.20 0 136.20 136.20 3
38 7/ ZM 31 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 136.40 4 140.40 132.80 4 136.80 136.80 2
39 4/ ZS 43 59012 HYNEK Pavel 2003 Semily 138.90 2 140.90 144.70 2 146.70 140.90 1
40 8/ ZM 33 116095 SALAJ František 2004 Litovel 136.50 52 188.50 141.10 0 141.10 141.10 0
41 5/ ZS 29 57087 FENCL Jáchym 2003 Pardub. 142.40 0 142.40 141.30 50 191.30 142.40 0
42 9/ ZM 42 57075 ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 143.70 2 145.70 142.60 0 142.60 142.60 0
43 10/ ZM 37 61043 TRÁVNÍČEK Jan 2005 Třebech. 151.80 0 151.80 143.60 0 143.60 143.60 0
44 3/ PZ 63 45012 INDRUCH Matěj 2006 KVS HK 144.30 2 146.30 145.90 0 145.90 145.90 0
45 4/ PZ 55 59024 NOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily 148.70 0 148.70 149.60 6 155.60 148.70 0
46 6/ ZS 66 59021 LACINA Jakub 2003 Semily 136.70 58 194.70 140.20 10 150.20 150.20 0
47 7/ ZS 48 59044 ŘEHÁK Jiří 2003 Semily 156.90 2 158.90 150.50 0 150.50 150.50 0
48 5/ PZ 59 63061 BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 151.60 0 151.60 155.80 0 155.80 151.60 0
49 11/ ZM 34 116098 GEPRT David 2005 Litovel 151.15 2 153.15 158.70 0 158.70 153.15 0
50 8/ ZS 41 116088 ŠMAKAL Petr 2003 Litovel 152.20 4 156.20 151.50 10 161.50 156.20 0
51 6/ PZ 64 116084 ČAMEK David 2006 Litovel 155.00 2 157.00 157.10 2 159.10 157.00 0
52 12/ ZM 40 57067 PILAŘ Jan 2004 Pardub. 156.50 2 158.50 159.00 8 167.00 158.50 0
53 9/ ZS 38 63060 ŠPRYŇAR Jakub 2002 Týniště 157.10 2 159.10 157.80 2 159.80 159.10 0
54 13/ ZM 47 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 162.70 0 162.70 163.10 6 169.10 162.70 0
55 7/ PZ 54 57086 PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 163.80 6 169.80 160.80 2 162.80 162.80 0
56 8/ PZ 52 45019 HAUCK Marek 2007 KVS HK 163.90 2 165.90 165.60 4 169.60 165.90 0
57 51 A59049 VODRÁŽKA Matěj 2004 Semily 158.80 14 172.80 161.70 6 167.70 167.70 0
58 9/ PZ 60 116086 STRATIL Filip 2006 Litovel 173.60 4 177.60 167.70 2 169.70 169.70 0
59 14/ ZM 36 57025 JIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 176.30 8 184.30 168.50 8 176.50 176.50 0
60 10/ PZ 53 61004 SAMEK Petr 2008 Třebech. 187.36 6 193.36 175.40 2 177.40 177.40 0
61 11/ PZ 58 57068 PILAŘ Vít 2006 Pardub. 179.70 8 187.70 4 999 999.00 187.70 0
62 12/ PZ 57 45002 INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK 201.70 4 205.70 206.10 6 212.10 205.70 0
63 PZ 65 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
64 PZ 61 64045 DUŠEK Filip 2006 Vys.Mýto 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
65 PZ 56 64047 ROZLIVKA Adam 2006 Vys.Mýto 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
66 ZS 49 116104 ROZSYPAL Filip 2002 Litovel 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
67 VS 46 64007 KLEMENT Jiří 1959 Vys.Mýto 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
68 ZS 32 64031 PRACHAŘ Jiří 2003 Vys.Mýto 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
69 U23 27 64021 SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
70 26 57071 ROLENC Ondřej 1991 Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 41 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 2+ 130.80 0 130.80 129.50 0 129.50 129.50 0
2 1/ DM 42 60058 ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov 154.80 6 160.80 155.90 0 155.90 155.90 0