Výsledková listina

ZávodSlalom ve Vysokém Mýtě
Číslo16077
Datum25.06.16
Ředitel závoduLuděk Roleček
Vrchní rozhodčíLadislav Jíek
Disciplínaslalom
OrganizátorSKK Vysoké Mýto

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 32 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2 106.40 0 106.40 106.90 2 108.90 106.40 37
2 1/ V 18 57047 ŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub. 111.00 0 111.00 110.50 0 110.50 110.50 33
3 1/ U23 34 62001 MILLER Jan 1997 Turnov 2 113.00 2 115.00 113.00 0 113.00 113.00 29
4 1/ VM 2 185006 SVÍTIL Vladan 1974 Postřelm 2 114.30 4 118.30 116.60 0 116.60 116.60 25
5 1 64033 ŠILAR Jakub 1987 Vys.Mýto 2 117.00 0 117.00 117.90 0 117.90 117.00 21
6 16 57071 ROLENC Ondřej 1991 Pardub. 116.00 2 118.00 122.10 4 126.10 118.00 17
7 2/ VM 5 71002 HAUCK Marek 1977 Č.Skal. 2 118.40 0 118.40 118.40 0 118.40 118.40 13
8 2/ V 3 60001 BEIER Artur 1970 Trutnov 2 120.11 0 120.11 118.90 4 122.90 120.11 12
9 3/ VM 12 57044 VOREL Zdeněk 1974 Pardub. 3 120.70 2 122.70 120.90 4 124.90 122.70 11
10 4/ VM 22 53027 KUCHAŘ Jaromír 1974 Dv.Král. 121.10 4 125.10 119.30 4 123.30 123.30 10
11 2/ U23 9 116049 ŠOTOLA Karel 1997 Litovel 3 121.60 2 123.60 122.90 52 174.90 123.60 9
12 19 53010 DOSKOČIL Eduard 1983 Dv.Král. 124.10 0 124.10 124.30 0 124.30 124.10 8
13 3/ V 8 59002 BURIÁNEK Karel 1965 Semily 3 125.10 0 125.10 124.90 0 124.90 124.90 7
14 5/ VM 36 53026 ZÁRUBA Martin 1974 Dv.Král. 3 126.90 0 126.90 126.30 0 126.30 126.30 6
15 4/ V 10 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 3 129.30 0 129.30 129.20 2 131.20 129.30 5
16 1/ ZM 6 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3 127.60 6 133.60 126.30 6 132.30 132.30 4
17 3/ U23 14 57020 ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub. 133.90 4 137.90 134.60 2 136.60 136.60 3
18 2/ ZM 25 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 134.50 4 138.50 133.70 4 137.70 137.70 2
19 4/ U23 15 64038 JÍLEK Jan 1993 Vys.Mýto 140.90 2 142.90 134.40 4 138.40 138.40 1
20 1/ ZS 29 185004 KRÁL Matěj 2002 Postřelm 142.90 0 142.90 147.50 4 151.50 142.90 0
21 5/ U23 17 116073 PATÁK Jan 1997 Litovel 143.30 4 147.30 165.70 0 165.70 147.30 0
22 1/ PZ 30 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 146.60 2 148.60 150.00 0 150.00 148.60 0
23 2/ ZS 23 57087 FENCL Jáchym 2003 Pardub. 150.50 6 156.50 152.20 2 154.20 154.20 0
24 3/ ZS 28 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 152.80 2 154.80 152.60 2 154.60 154.60 0
25 5/ V 35 78010 KÁRNÍK Zdeněk 1968 L.Tábor 157.50 0 157.50 154.30 2 156.30 156.30 0
26 3/ ZM 27 57036 NĚMEC Radek 2004 Pardub. 168.00 0 168.00 158.10 2 160.10 160.10 0
27 4/ ZM 26 57075 ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 156.70 6 162.70 156.50 4 160.50 160.50 0
28 2/ PZ 31 57086 PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 198.60 6 204.60 186.50 2 188.50 188.50 0
29 VM 24 61002 BOHATÝ Karel 1974 Třebech. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
30 V 21 1128 MORNŠTEJN Roman 1969 Boh.Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ ZS 6 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 3 121.40 0 121.40 121.20 0 121.20 121.20 14
2 17 45023 ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 KVS HK 2 127.10 0 127.10 124.20 0 124.20 124.20 10
3 1/ VM 5 71004 HAUCKOVÁ Ilona 1978 Č.Skal. 3 125.30 0 125.30 126.50 2 128.50 125.30 9
4 1/ V 4 59045 ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 Semily 3 130.80 0 130.80 130.10 0 130.10 130.10 8
5 1/ DM 15 59046 ROZTOČILOVÁ Dominika 2001 Semily 193.10 4 197.10 129.05 2 131.05 131.05 7
6 1/ ZM 1 45024 SOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK 3 131.70 2 133.70 133.90 0 133.90 133.70 6
7 2/ ZM 3 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 3 130.20 4 134.20 130.50 4 134.50 134.20 5
8 2/ DM 2 60058 ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov 3 135.80 4 139.80 134.40 2 136.40 136.40 4
9 2/ ZS 7 61042 KLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech. 3 137.30 0 137.30 137.60 2 139.60 137.30 3
10 1/ DS 18 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 3 138.30 0 138.30 137.50 0 137.50 137.50 2
11 3/ ZS 11 57064 PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. 163.80 4 167.80 163.90 4 167.90 167.80 1
12 1/ PZ 13 116099 GEPRTOVÁ Martina 2007 Litovel 188.80 0 188.80 182.20 8 190.20 188.80 0
13 3/ ZM 10 57091 VESELÁ Veronika 2005 Pardub. 201.60 4 205.60 186.00 4 190.00 190.00 0
14 2/ VM 9 57042 KONVALIKOVÁ Irena 1977 Pardub. 186.20 4 190.20 196.30 2 198.30 190.20 0
15 2/ PZ 12 60063 BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov 383.60 8 391.60 308.00 6 314.00 314.00 0
16 PZ 14 64046 MENCLOVÁ Adriana 2006 Vys.Mýto 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
17 ZM 8 116096 PIPERKOVÁ Michaela 2005 Litovel 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 22 57044 53026 VOREL Zdeněk ZÁRUBA Martin 1974 1974 Pardub. Dv.Král. 2 118.80 2 120.80 126.80 6 132.80 120.80 7
2 23 64033 64038 ŠILAR Jakub JÍLEK Jan 1987 1993 Vys.Mýto Vys.Mýto 3 128.20 2 130.20 128.10 2 130.10 130.10 3
3 1/ U23 24 116049 116073 ŠOTOLA Karel PATÁK Jan 1997 1997 Litovel Litovel 3 143.30 10 153.30 119.70 12 131.70 131.70 2
4 1/ V 25 62012 62006 JAROLÍMKOVÁ Věra JAROLÍMEK Otta 1966 1961 Turnov Turnov 169.80 0 169.80 169.30 0 169.30 169.30 1
5 26 116027 116086 STRATIL Michal STRATIL Filip 1973 2006 Litovel Litovel 223.80 64 287.80 194.50 8 202.50 202.50 0
6 ZM 28 57086 57036 PLÁŠIL Hynek NĚMEC Radek 2006 2004 Pardub. Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
7 ZS 27 57075 57087 ŠŤASTNÝ Matěj FENCL Jáchym 2005 2003 Pardub. Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 67 62001 MILLER Jan 1997 Turnov 2 103.30 0 103.30 101.30 0 101.30 101.30 57
2 1/ VS 6 61019 MĚCHURA Jiří 1954 Třebech. 2 105.80 0 105.80 106.80 4 110.80 105.80 53
3 1/ DM 4 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2 106.40 0 106.40 109.60 52 161.60 106.40 49
4 26 57071 ROLENC Ondřej 1991 Pardub. 105.20 2 107.20 109.90 2 111.90 107.20 45
5 2/ DM 5 60040 KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 2 111.80 6 117.80 108.00 2 110.00 110.00 41
6 1/ VM 2 53026 ZÁRUBA Martin 1974 Dv.Král. 2 111.60 0 111.60 114.00 0 114.00 111.60 37
7 1/ V 21 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 3 113.50 0 113.50 113.60 0 113.60 113.50 33
8 2/ U23 1 61024 ŘÍHA Jan 1996 Třebech. 2 114.10 0 114.10 114.30 0 114.30 114.10 29
9 2/ V 3 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 2 112.40 2 114.40 112.40 10 122.40 114.40 28
10 2/ VM 16 57044 VOREL Zdeněk 1974 Pardub. 3 114.60 0 114.60 116.10 0 116.10 114.60 27
11 3/ VM 28 53027 KUCHAŘ Jaromír 1974 Dv.Král. 116.30 0 116.30 114.70 2 116.70 116.30 26
12 4/ VM 39 64011 KUBŮ Jiří 1981 Vys.Mýto 118.30 0 118.30 116.40 0 116.40 116.40 25
13 1/ DS 9 61017 KLIŠČ Zdeněk 1999 Třebech. 3 117.20 0 117.20 120.10 0 120.10 117.20 24
13 3/ DM 15 64042 VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto 3 123.90 4 127.90 117.20 0 117.20 117.20 23
15 4/ DM 25 63058 ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 3 113.00 6 119.00 110.60 10 120.60 119.00 22
15 3/ V 13 63020 KŘIŠŤAN Martin 1964 Týniště 3 121.70 0 121.70 119.00 0 119.00 119.00 21
17 5/ DM 12 64002 HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto 3 120.70 0 120.70 118.40 4 122.40 120.70 20
18 7 64033 ŠILAR Jakub 1987 Vys.Mýto 3 121.50 0 121.50 124.50 2 126.50 121.50 19
19 1/ ZM 35 57036 NĚMEC Radek 2004 Pardub. 120.30 2 122.30 139.10 4 143.10 122.30 18
20 6/ DM 14 64003 HRNČÍŘ Vojtěch 2001 Vys.Mýto 3 123.00 0 123.00 126.50 2 128.50 123.00 17
21 1/ ZS 22 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 128.00 0 128.00 124.60 0 124.60 124.60 16
22 2/ ZM 24 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3 127.10 6 133.10 118.70 6 124.70 124.70 15
23 3/ ZM 19 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3 123.40 2 125.40 126.90 2 128.90 125.40 14
24 2/ ZS 17 61041 HANUŠ Jiří 2002 Třebech. 3 124.40 2 126.40 129.40 4 133.40 126.40 13
25 2/ VS 8 55021 POLÍVKA Karel 1945 Sláv.HK 3 127.10 0 127.10 127.80 0 127.80 127.10 12
26 3/ ZS 20 185004 KRÁL Matěj 2002 Postřelm 3 127.00 2 129.00 127.20 2 129.20 129.00 11
27 5/ VM 23 116016 KUTÝ Tomáš 1979 Litovel 3 132.60 2 134.60 130.30 0 130.30 130.30 10
28 6/ VM 45 61002 BOHATÝ Karel 1974 Třebech. 134.70 2 136.70 130.60 0 130.60 130.60 9
29 4/ ZM 50 59050 ZOUBEK Adam 2004 Semily 132.10 0 132.10 130.50 4 134.50 132.10 8
30 1/ PZ 68 61038 BOHATÝ Oto 2007 Třebech. 130.60 2 132.60 132.50 2 134.50 132.60 0
31 3/ VS 10 62006 JAROLÍMEK Otta 1961 Turnov 3 134.80 0 134.80 134.80 0 134.80 134.80 7
32 2/ PZ 62 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 129.30 6 135.30 130.60 6 136.60 135.30 0
33 7/ VM 18 116027 STRATIL Michal 1973 Litovel 3 135.70 2 137.70 138.40 4 142.40 137.70 6
34 70 62019 JAROLÍMEK Otta 1991 Turnov 141.30 0 141.30 139.00 0 139.00 139.00 5
35 5/ ZM 44 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 136.60 4 140.60 137.20 2 139.20 139.20 4
36 6/ ZM 30 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 139.10 2 141.10 139.50 4 143.50 141.10 3
37 7/ ZM 31 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 142.60 6 148.60 136.90 6 142.90 142.90 2
38 7/ DM 69 60062 ČERNÝ Šimon 2001 Trutnov 138.00 6 144.00 143.70 4 147.70 144.00 1
39 4/ ZS 43 59012 HYNEK Pavel 2003 Semily 147.10 2 149.10 148.20 0 148.20 148.20 0
40 8/ ZM 37 61043 TRÁVNÍČEK Jan 2005 Třebech. 148.80 0 148.80 151.00 2 153.00 148.80 0
41 9/ ZM 33 116095 SALAJ František 2004 Litovel 155.10 4 159.10 147.50 2 149.50 149.50 0
42 3/ PZ 55 59024 NOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily 150.90 0 150.90 156.60 2 158.60 150.90 0
43 4/ PZ 65 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 154.30 2 156.30 152.20 0 152.20 152.20 0
44 5/ ZS 29 57087 FENCL Jáchym 2003 Pardub. 155.10 8 163.10 148.50 4 152.50 152.50 0
45 10/ ZM 34 116098 GEPRT David 2005 Litovel 159.80 4 163.80 153.70 0 153.70 153.70 0
46 6/ ZS 48 59044 ŘEHÁK Jiří 2003 Semily 156.30 0 156.30 158.50 2 160.50 156.30 0
47 11/ ZM 42 57075 ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 152.80 4 156.80 158.30 8 166.30 156.80 0
48 7/ ZS 41 116088 ŠMAKAL Petr 2003 Litovel 157.10 0 157.10 160.30 6 166.30 157.10 0
49 51 A59049 VODRÁŽKA Matěj 2004 Semily 146.00 54 200.00 149.00 10 159.00 159.00 0
50 5/ PZ 63 45012 INDRUCH Matěj 2006 KVS HK 155.30 4 159.30 159.60 0 159.60 159.30 0
51 6/ PZ 59 63061 BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 159.00 2 161.00 166.10 4 170.10 161.00 0
52 8/ ZS 38 63060 ŠPRYŇAR Jakub 2002 Týniště 166.00 6 172.00 161.00 2 163.00 163.00 0
53 7/ PZ 60 116086 STRATIL Filip 2006 Litovel 166.40 4 170.40 177.70 6 183.70 170.40 0
54 12/ ZM 47 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 165.00 8 173.00 169.20 12 181.20 173.00 0
55 8/ PZ 64 116084 ČAMEK David 2006 Litovel 176.90 0 176.90 171.40 2 173.40 173.40 0
56 9/ PZ 52 45019 HAUCK Marek 2007 KVS HK 171.30 4 175.30 167.80 6 173.80 173.80 0
57 10/ PZ 54 57086 PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 171.60 6 177.60 187.10 6 193.10 177.60 0
58 13/ ZM 36 57025 JIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 186.00 6 192.00 184.60 0 184.60 184.60 0
59 11/ PZ 53 61004 SAMEK Petr 2008 Třebech. 186.70 8 194.70 189.40 4 193.40 193.40 0
60 14/ ZM 40 57067 PILAŘ Jan 2004 Pardub. 183.90 12 195.90 4 999 999.00 195.90 0
61 12/ PZ 58 57068 PILAŘ Vít 2006 Pardub. 202.60 2 204.60 197.30 4 201.30 201.30 0
62 13/ PZ 57 45002 INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK 237.90 58 295.90 204.90 16 220.90 220.90 0
63 14/ PZ 56 64047 ROZLIVKA Adam 2006 Vys.Mýto 266.70 54 320.70 266.10 8 274.10 274.10 0
64 15/ PZ 61 64045 DUŠEK Filip 2006 Vys.Mýto 282.10 10 292.10 1 999 999.00 292.10 0
65 ZS 49 116104 ROZSYPAL Filip 2002 Litovel 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
66 VS 46 64007 KLEMENT Jiří 1959 Vys.Mýto 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
67 ZS 32 64031 PRACHAŘ Jiří 2003 Vys.Mýto 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
68 U23 27 64021 SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 41 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 2+ 132.60 4 136.60 134.20 0 134.20 134.20 0
2 1/ DM 42 60058 ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov 166.20 0 166.20 167.20 4 171.20 166.20 0