Výsledková listina

Závod4. Český pohár žáků ve slalomu pod Křivoklátem
Číslo16075
Datum19.06.16
Ředitel závoduRadka Bačáková
Vrchní rozhodčíEva Přechová
Disciplínaslalom
OrganizátorKK Rakovník

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ ZS 83 23054 KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB 2 84.96 0 84.96 85.11 0 85.11 84.96 75 130
2 2/ ZS 79 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 97.90 2 99.90 89.76 0 89.76 89.76 68 125
3 3/ ZS 82 9106 LHOTA Kryštof 2002 USK Pha 2 91.30 0 91.30 94.23 54 148.23 91.30 62 120
4 4/ ZS 81 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 98.62 60 158.62 88.01 4 92.01 92.01 57 115
5 5/ ZS 76 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2 92.18 0 92.18 103.80 50 153.80 92.18 53 110
6 6/ ZS 63 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 94.19 4 98.19 92.06 2 94.06 94.06 49 105
7 7/ ZS 77 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 3 95.71 0 95.71 94.09 0 94.09 94.09 46 100
8 8/ ZS 80 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 2 95.58 0 95.58 93.47 4 97.47 95.58 43 95
9 9/ ZS 78 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 96.17 2 98.17 97.59 4 101.59 98.17 40 90
10 10/ ZS 73 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 100.81 56 156.81 95.60 4 99.60 99.60 37 85
11 11/ ZS 71 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 3 99.89 0 99.89 100.53 2 102.53 99.89 35 80
12 12/ ZS 74 12055 KIRCHNER David 2002 Dukla B. 2 99.28 2 101.28 96.78 4 100.78 100.78 33 75
13 1/ ZM 70 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 104.66 6 110.66 103.74 0 103.74 103.74 31 70
14 13/ ZS 72 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 104.11 0 104.11 103.77 0 103.77 103.77 29 65
15 14/ ZS 46 46079 HORAL Vojtěch 2002 Jablonec 2 106.38 4 110.38 101.92 2 103.92 103.92 27 60
16 2/ ZM 54 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 104.74 0 104.74 112.55 2 114.55 104.74 25 59
17 15/ ZS 66 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 3 102.81 2 104.81 4 999 999.00 104.81 23 58
18 3/ ZM 68 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 3 115.57 2 117.57 102.89 2 104.89 104.89 21 57
19 16/ ZS 75 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 2 99.31 6 105.31 101.83 54 155.83 105.31 19 56
20 4/ ZM 64 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 3 102.03 4 106.03 106.56 2 108.56 106.03 17 55
21 17/ ZS 52 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 3 112.01 10 122.01 106.21 0 106.21 106.21 15 54
22 5/ ZM 67 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 3 109.74 0 109.74 104.88 2 106.88 106.88 14 53
23 18/ ZS 37 23041 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB 3 105.72 2 107.72 109.57 0 109.57 107.72 13 52
24 6/ ZM 23 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3 110.01 2 112.01 107.85 0 107.85 107.85 12 51
25 19/ ZS 62 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 3 110.04 2 112.04 104.12 4 108.12 108.12 11 50
26 20/ ZS 60 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 106.75 4 110.75 106.57 2 108.57 108.57 10 49
27 21/ ZS 56 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 3 102.46 50 152.46 108.61 0 108.61 108.61 9 48
28 7/ ZM 61 11036 VENC Štěpán 2004 KK Brand 3 107.30 2 109.30 105.51 4 109.51 109.30 8 47
29 22/ ZS 53 11016 PROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand 3 106.21 6 112.21 108.30 2 110.30 110.30 7 46
30 23/ ZS 65 23077 TESAŘ Vojtěch 2002 SKVS ČB 3 107.40 6 113.40 102.44 8 110.44 110.44 6 45
31 8/ ZM 22 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3 115.23 12 127.23 106.76 4 110.76 110.76 5 44
32 24/ ZS 36 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3 105.53 6 111.53 110.78 2 112.78 111.53 4 43
33 25/ ZS 58 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 3 107.86 4 111.86 111.74 52 163.74 111.86 3 42
34 9/ ZM 15 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 3 112.93 2 114.93 110.94 2 112.94 112.94 2 41
35 10/ ZM 59 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 109.55 4 113.55 114.00 2 116.00 113.55 1 40
36 11/ ZM 57 11031 CAPALINI Daniel 2005 KK Brand 3 160.77 56 216.77 113.62 0 113.62 113.62 0 39
37 26/ ZS 40 9126 KADLEC Filip 2003 USK Pha 3 112.57 2 114.57 119.40 4 123.40 114.57 0 38
38 27/ ZS 69 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 3 103.53 52 155.53 113.58 2 115.58 115.58 0 37
39 28/ ZS 44 185004 KRÁL Matěj 2002 Postřelm 3 117.52 0 117.52 151.57 52 203.57 117.52 0 36
40 29/ ZS 30 10109 JUDA Mikuláš 2003 Benátky 3 113.88 4 117.88 115.29 6 121.29 117.88 0 35
41 12/ ZM 48 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 3 114.19 102 216.19 114.73 4 118.73 118.73 0 34
42 13/ ZM 51 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3 113.85 6 119.85 117.78 6 123.78 119.85 0 33
43 30/ ZS 55 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 3 121.76 2 123.76 115.17 6 121.17 121.17 0 32
44 14/ ZM 50 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3 122.48 8 130.48 120.39 2 122.39 122.39 0 31
45 15/ ZM 47 10108 JUDA Štěpán 2004 Benátky 3 125.14 4 129.14 120.63 2 122.63 122.63 0 30
46 31/ ZS 31 14033 NOVÁK Michal 2003 Kralupy 3 124.68 10 134.68 118.73 6 124.73 124.73 0 29
47 32/ ZS 41 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 121.37 4 125.37 136.61 56 192.61 125.37 0 28
48 16/ ZM 4 11043 ŠTERCL Dominik 2005 KK Brand 123.89 4 127.89 117.41 8 125.41 125.41 0 27
49 33/ ZS 34 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3 119.88 8 127.88 126.62 58 184.62 127.88 0 26
50 34/ ZS 84 9154 STEHNO Petr 2003 USK Pha 3 117.91 10 127.91 1 999 999.00 127.91 0 25
51 35/ ZS 33 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 3 135.22 54 189.22 123.33 6 129.33 129.33 0 24
52 17/ ZM 16 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 3 125.42 4 129.42 120.13 56 176.13 129.42 0 23
53 18/ ZM 20 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3 123.44 8 131.44 1 999 999.00 131.44 0 22
54 36/ ZS 43 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 127.65 54 181.65 128.80 4 132.80 132.80 0 21
55 19/ ZM 5 24048 KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml. 121.34 52 173.34 125.16 8 133.16 133.16 0 20
56 20/ ZM 26 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 3 125.76 8 133.76 124.64 12 136.64 133.76 0 19
57 21/ ZM 17 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 3 133.79 8 141.79 132.16 2 134.16 134.16 0 18
58 22/ ZM 3 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 164.77 0 164.77 132.81 2 134.81 134.81 0 17
59 23/ ZM 21 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3 139.84 8 147.84 127.44 8 135.44 135.44 0 16
60 24/ ZM 14 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3 130.20 104 234.20 132.33 4 136.33 136.33 0 15
61 25/ ZM 28 42035 GALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice 3 133.53 4 137.53 142.70 54 196.70 137.53 0 14
62 26/ ZM 8 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 160.53 54 214.53 140.20 2 142.20 142.20 0 13
63 27/ ZM 1 9135 BERAN Vojtěch 2005 USK Pha 138.22 12 150.22 138.36 4 142.36 142.36 0 12
64 28/ ZM 29 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 3 122.07 602 724.07 140.85 2 142.85 142.85 0 11
65 29/ ZM 19 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 3 179.73 4 183.73 138.55 6 144.55 144.55 0 10
66 37/ ZS 39 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 3 135.20 10 145.20 144.04 8 152.04 145.20 0 9
67 30/ ZM 2 45022 DRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK 134.73 52 186.73 141.74 4 145.74 145.74 0 8
68 31/ ZM 9 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 139.99 8 147.99 140.18 8 148.18 147.99 0 7
69 32/ ZM 7 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 136.95 12 148.95 150.77 62 212.77 148.95 0 6
70 33/ ZM 10 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 142.36 12 154.36 131.29 62 193.29 154.36 0 5
71 38/ ZS 35 66020 KUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn 3 155.87 4 159.87 170.14 54 224.14 159.87 0 4
72 34/ ZM 6 49006 BENDA Jan 2005 Roudnice 157.55 104 261.55 157.83 10 167.83 167.83 0 3
73 35/ ZM 49 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 118.88 108 226.88 121.71 50 171.71 171.71 0 2
74 39/ ZS 32 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 3 130.20 52 182.20 1 999 999.00 182.20 0 1
75 36/ ZM 18 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 3 124.85 58 182.85 133.06 52 185.06 182.85 0 0
76 37/ ZM 27 112018 ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž 3 1 999 999.00 130.14 54 184.14 184.14 0 0
77 38/ ZM 11 47012 MANAS Adam 2004 Kadaň 1 999 999.00 133.27 54 187.27 187.27 0 0
78 39/ ZM 25 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 3 1 999 999.00 139.09 52 191.09 191.09 0 0
79 40/ ZS 45 46042 FUCHS Matouš 2002 Jablonec 3 1 999 999.00 150.68 52 202.68 202.68 0 0
80 41/ ZS 13 10111 ADÁŠEK Alois 2002 Benátky 1 999 999.00 158.24 110 268.24 268.24 0 0
81 42/ ZS 12 47010 BUDÁK David 2003 Kadaň 122.78 360 482.78 160.82 110 270.82 270.82 0 0
82 ZS 42 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
83 ZS 38 14059 KAŠÁK Filip 2003 Kralupy 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
84 ZM 24 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ ZS 63 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 108.18 4 112.18 106.04 0 106.04 106.04 60 33
2 2/ ZS 61 12048 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B. 2 109.48 4 113.48 106.90 0 106.90 106.90 53 28
3 1/ ZM 59 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 111.32 4 115.32 112.90 0 112.90 112.90 47 23
4 3/ ZS 62 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 114.77 0 114.77 118.89 2 120.89 114.77 42 18
5 4/ ZS 64 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 108.50 52 160.50 116.59 2 118.59 118.59 38 13
6 5/ ZS 56 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3 120.05 54 174.05 118.61 2 120.61 120.61 34 8
7 6/ ZS 57 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 3 119.05 4 123.05 126.69 4 130.69 123.05 31 7
8 7/ ZS 53 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 3 146.79 6 152.79 132.33 2 134.33 134.33 28 6
9 8/ ZS 54 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 155.86 4 159.86 131.18 4 135.18 135.18 25 5
10 2/ ZM 51 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 134.02 2 136.02 126.46 252 378.46 136.02 22 4
11 9/ ZS 60 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 123.34 52 175.34 136.31 4 140.31 140.31 20 3
12 3/ ZM 52 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 151.46 4 155.46 141.14 0 141.14 141.14 18 2
13 4/ ZM 58 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3 153.06 4 157.06 133.41 10 143.41 143.41 16 1
14 10/ ZS 55 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 3 138.29 6 144.29 131.83 102 233.83 144.29 14 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ ZS 77 23054 23042 KREJČÍ Jakub STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2002 SKVS ČB SKVS ČB 2 108.66 6 114.66 110.03 8 118.03 114.66 60 13
2 2/ ZS 81 66027 66018 TÁBORSKÝ Jan WENDL Samuel 2003 2003 Horš.Týn Horš.Týn 3 127.76 0 127.76 127.39 0 127.39 127.39 53 8
3 1/ ZM 72 11031 11036 CAPALINI Daniel VENC Štěpán 2005 2004 KK Brand KK Brand 3 126.88 10 136.88 135.05 12 147.05 136.88 47 7
4 2/ ZM 71 9130 9129 JIRAS Filip POLLERT Jan 2005 2005 USK Pha USK Pha 3 136.33 14 150.33 131.81 12 143.81 143.81 42 6
5 3/ ZS 80 9126 9134 KADLEC Filip FRENCL Josef 2003 2002 USK Pha USK Pha 3 138.20 6 144.20 150.45 6 156.45 144.20 38 5
6 4/ ZS 75 9133 9127 ONDRUŠ Mario ONDRUŠ Mikuláš 2005 2003 USK Pha USK Pha 141.91 6 147.91 167.61 60 227.61 147.91 34 4
7 5/ ZS 73 132005 132004 SMILEK Jiří ŠVÉDA Daniel 2003 2002 Val.Mez. Val.Mez. 3 138.56 10 148.56 142.68 54 196.68 148.56 31 3
8 6/ ZS 79 23048 23077 STANOVSKÝ Jakub TESAŘ Vojtěch 2004 2002 SKVS ČB SKVS ČB 3 1 999 999.00 148.70 6 154.70 154.70 28 2
9 3/ ZM 74 119154 119173 MRÁKA Jan KOSÍK Dan 2004 2004 Olomouc Olomouc 3 172.73 56 228.73 154.76 8 162.76 162.76 25 1
10 7/ ZS 76 66020 66024 KUNEŠ Daniel HARTL Jakub 2003 2004 Horš.Týn Horš.Týn 178.29 112 290.29 161.30 812 973.30 290.29 22 0
11 ZS 78 119142 119124 HRADEC Matěj PROCHÁZKA Vojtěch 2003 2002 Olomouc Olomouc 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ ZS 117 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2 98.23 0 98.23 98.31 6 104.31 98.23 60 27
2 2/ ZS 116 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 3 98.94 0 98.94 100.40 2 102.40 98.94 53 22
3 3/ ZS 115 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 3 104.32 6 110.32 101.36 0 101.36 101.36 47 21
4 1/ ZM 94 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 3 108.99 2 110.99 110.18 0 110.18 110.18 42 20
5 4/ ZS 114 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 108.81 2 110.81 110.57 0 110.57 110.57 38 19
6 5/ ZS 112 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3 108.97 2 110.97 129.77 56 185.77 110.97 34 18
7 6/ ZS 113 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 3 105.05 6 111.05 107.38 6 113.38 111.05 31 17
8 7/ ZS 109 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 112.66 6 118.66 110.84 2 112.84 112.84 28 16
9 8/ ZS 99 27031 MALÝ Filip 2002 Ot.Strak 3 114.02 2 116.02 114.75 4 118.75 116.02 25 15
10 9/ ZS 110 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 3 118.92 54 172.92 118.78 0 118.78 118.78 22 14
11 2/ ZM 95 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 3 114.80 4 118.80 117.77 2 119.77 118.80 20 13
12 10/ ZS 111 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 3 118.41 4 122.41 114.00 6 120.00 120.00 18 12
13 11/ ZS 98 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 145.11 2 147.11 120.06 0 120.06 120.06 16 11
14 3/ ZM 107 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 138.30 102 240.30 116.12 4 120.12 120.12 14 10
15 4/ ZM 108 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 121.13 0 121.13 119.50 2 121.50 121.13 12 9
16 5/ ZM 106 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3 121.54 2 123.54 141.91 6 147.91 123.54 10 8
17 12/ ZS 97 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3 122.47 2 124.47 141.51 2 143.51 124.47 9 7
18 13/ ZS 103 66018 WENDL Samuel 2003 Horš.Týn 3 118.81 6 124.81 125.75 2 127.75 124.81 8 6
19 6/ ZM 105 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 3 124.99 2 126.99 124.87 6 130.87 126.99 7 5
20 7/ ZM 96 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3 130.71 2 132.71 132.15 4 136.15 132.71 6 4
21 8/ ZM 104 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 133.09 8 141.09 135.39 6 141.39 141.09 5 3
22 9/ ZM 101 66024 HARTL Jakub 2004 Horš.Týn 132.67 54 186.67 4 999 999.00 186.67 4 2
23 14/ ZS 100 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 1 999 999.00 201.14 4 205.14 205.14 3 1
24 15/ ZS 102 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 150.06 104 254.06 200.62 6 206.62 206.62 2 0
25 16/ ZS 91 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 168.09 160 328.09 171.64 210 381.64 328.09 1 0
26 ZS 92 9106 LHOTA Kryštof 2002 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ ZS 40 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 91.34 0 91.34 91.13 0 91.13 91.13 75 60
2 2/ ZS 39 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 94.18 0 94.18 94.16 4 98.16 94.18 68 55
3 3/ ZS 37 12048 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B. 2 95.01 0 95.01 94.74 2 96.74 95.01 62 50
4 4/ ZS 36 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 100.13 0 100.13 99.56 0 99.56 99.56 57 45
5 1/ ZM 32 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 104.23 0 104.23 102.50 0 102.50 102.50 53 40
6 5/ ZS 33 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 103.99 0 103.99 103.73 2 105.73 103.99 49 35
7 6/ ZS 31 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 3 106.87 4 110.87 104.91 0 104.91 104.91 46 30
8 7/ ZS 35 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 101.08 4 105.08 100.94 4 104.94 104.94 43 29
9 8/ ZS 29 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 3 104.95 2 106.95 107.95 0 107.95 106.95 40 28
10 9/ ZS 34 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 3 114.55 8 122.55 103.24 4 107.24 107.24 37 27
11 10/ ZS 28 11032 CAPALINI Nicola 2002 KK Brand 3 107.51 2 109.51 122.13 0 122.13 109.51 35 26
12 11/ ZS 30 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 3 110.50 2 112.50 125.25 2 127.25 112.50 33 25
13 12/ ZS 24 11059 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand 3 112.19 2 114.19 120.89 2 122.89 114.19 31 24
14 13/ ZS 26 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3 108.78 6 114.78 104.69 50 154.69 114.78 29 23
15 14/ ZS 18 27002 DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 Ot.Strak 2 120.27 4 124.27 111.24 4 115.24 115.24 27 22
16 2/ ZM 25 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3 162.51 108 270.51 113.31 2 115.31 115.31 25 21
17 15/ ZS 27 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 113.90 2 115.90 121.98 4 125.98 115.90 23 20
18 16/ ZS 16 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 3 114.88 2 116.88 114.30 2 116.30 116.30 21 19
19 17/ ZS 17 43006 BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa 3 116.70 54 170.70 114.27 4 118.27 118.27 19 18
20 3/ ZM 6 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3 1 999 999.00 123.03 0 123.03 123.03 17 17
21 4/ ZM 2 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 3 142.66 56 198.66 119.93 4 123.93 123.93 15 16
22 5/ ZM 5 43005 BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa 3 134.70 4 138.70 122.11 2 124.11 124.11 14 15
23 18/ ZS 9 24009 HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 120.94 4 124.94 116.94 8 124.94 124.94 13 14
24 6/ ZM 23 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3 125.71 6 131.71 123.07 2 125.07 125.07 12 13
25 19/ ZS 15 14044 NOVÁKOVÁ Denisa 2003 Kralupy 3 124.43 4 128.43 125.33 6 131.33 128.43 11 12
26 20/ ZS 10 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 3 139.35 2 141.35 127.60 2 129.60 129.60 10 11
27 7/ ZM 7 23085 TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB 3 137.27 50 187.27 128.52 2 130.52 130.52 9 10
28 8/ ZM 20 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 128.26 100 228.26 128.69 4 132.69 132.69 8 9
29 21/ ZS 8 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 120.85 56 176.85 132.75 0 132.75 132.75 7 8
30 22/ ZS 11 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3 137.14 6 143.14 149.93 54 203.93 143.14 6 7
31 9/ ZM 21 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 146.57 106 252.57 136.16 10 146.16 146.16 5 6
32 23/ ZS 14 27013 HONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak 3 146.80 2 148.80 140.65 156 296.65 148.80 4 5
33 10/ ZM 4 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3 139.21 10 149.21 118.79 54 172.79 149.21 3 4
34 24/ ZS 13 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 131.14 54 185.14 122.58 52 174.58 174.58 2 3
35 11/ ZM 22 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 128.84 108 236.84 136.67 58 194.67 194.67 1 2
36 12/ ZM 19 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 238.63 0 238.63 201.57 2 203.57 203.57 0 1
37 13/ ZM 1 45024 SOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK 128.21 152 280.21 152.99 56 208.99 208.99 0 0
38 25/ ZS 12 43014 HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa 3 160.61 54 214.61 1 999 999.00 214.61 0 0
39 14/ ZM 3 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 1 999 999.00 153.55 150 303.55 303.55 0 0
40 ZS 38 187005 NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 Stonava 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0