Výsledková listina

Závod3. ČP žáků ve sprintu na Křivoklátě
Číslo16074
Datum18.06.16
Ředitel závoduRadka Bačáková
Vrchní rozhodčíEva Přechová
Disciplínasprint
OrganizátorKK Rakovník

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ ZS 80 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 00:52.32 00:47.65 00:47.65 60 6
2 2/ ZS 88 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 00:50.22 00:48.50 00:48.50 53 5
3 3/ ZS 87 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 3 00:48.80 00:51.28 00:48.80 47 4
4 4/ ZS 79 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 00:52.79 00:51.27 00:51.27 42 3
5 1/ ZM 85 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3 00:52.38 00:55.98 00:52.38 38 2
6 5/ ZS 86 185004 KRÁL Matěj 2002 Postřelm 3 01:31.15 00:53.00 00:53.00 34 1
7 2/ ZM 77 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 00:58.79 01:01.05 00:58.79 31 0
8 3/ ZM 78 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 00:59.57 DNF 00:59.57 28 0
9 4/ ZM 76 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 01:02.61 01:02.28 01:02.28 25 0
10 6/ ZS 83 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 01:03.56 01:05.34 01:03.56 22 0
11 ZS 84 132004 ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez. DNS DNS 59:59.99 0 0
12 ZS 82 132005 SMILEK Jiří 2003 Val.Mez. DNS DNS 59:59.99 0 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ ZS 65 12048 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B. 2 00:40.82 00:41.14 00:40.82 60 21
2 2/ ZS 61 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 3 00:58.03 00:41.79 00:41.79 53 16
3 3/ ZS 66 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2 00:42.32 00:43.98 00:42.32 47 11
4 4/ ZS 60 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 00:45.19 00:45.13 00:45.13 42 10
5 5/ ZS 62 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 3 00:59.62 00:45.63 00:45.63 38 9
6 6/ ZS 59 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 3 00:46.52 00:48.34 00:46.52 34 8
7 7/ ZS 58 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 00:50.81 00:47.31 00:47.31 31 7
8 1/ ZM 57 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 00:48.72 00:49.10 00:48.72 28 6
9 8/ ZS 63 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3 00:58.43 00:50.30 00:50.30 25 5
10 2/ ZM 53 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 00:51.23 01:04.18 00:51.23 22 4
11 9/ ZS 64 24009 HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 00:51.85 01:00.07 00:51.85 20 3
12 3/ ZM 52 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc DNF 00:54.67 00:54.67 18 2
13 4/ ZM 51 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 00:56.61 00:55.20 00:55.20 16 1
14 5/ ZM 55 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 00:55.68 00:59.20 00:55.68 14 0
15 6/ ZM 54 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 01:02.91 01:03.58 01:02.91 12 0
16 7/ ZM 56 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3 01:03.69 DNF 01:03.69 10 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ ZS 27 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 00:39.76 00:39.23 00:39.23 75 39
2 2/ ZS 28 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 00:39.87 00:48.63 00:39.87 68 34
3 3/ ZS 29 12055 KIRCHNER David 2002 Dukla B. 2 00:50.72 00:40.91 00:40.91 62 29
4 4/ ZS 23 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3 00:44.88 00:41.97 00:41.97 57 24
5 1/ ZM 18 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 00:43.02 00:43.79 00:43.02 53 19
6 5/ ZS 22 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 3 00:43.35 DNF 00:43.35 49 18
7 6/ ZS 26 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 00:44.79 00:44.42 00:44.42 46 17
8 2/ ZM 20 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 00:44.91 00:45.23 00:44.91 43 16
9 3/ ZM 9 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 00:46.10 00:45.36 00:45.36 40 15
10 7/ ZS 24 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 3 00:45.44 00:46.18 00:45.44 37 14
11 8/ ZS 11 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 00:52.39 00:45.87 00:45.87 35 13
12 9/ ZS 25 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 3 00:52.87 00:46.99 00:46.99 33 12
13 4/ ZM 16 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 00:57.78 00:51.72 00:51.72 31 11
14 5/ ZM 14 112018 ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž 3 00:53.00 00:52.04 00:52.04 29 10
15 6/ ZM 10 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 00:54.95 00:52.78 00:52.78 27 9
16 7/ ZM 19 24048 KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml. 3 00:52.83 01:11.80 00:52.83 25 8
17 8/ ZM 7 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 00:53.96 01:14.65 00:53.96 23 7
18 9/ ZM 15 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3 02:07.75 00:54.97 00:54.97 21 6
19 10/ ZM 13 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3 00:57.03 00:55.34 00:55.34 19 5
20 10/ ZS 30 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 2 00:55.81 01:02.50 00:55.81 17 4
21 11/ ZM 3 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 01:04.17 00:55.85 00:55.85 15 3
22 12/ ZM 2 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 00:58.48 00:57.73 00:57.73 14 2
23 13/ ZM 17 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 3 00:58.89 00:57.81 00:57.81 13 1
24 14/ ZM 6 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 00:58.51 01:00.26 00:58.51 12 0
25 15/ ZM 4 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 01:14.49 01:02.04 01:02.04 11 0
26 16/ ZM 5 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 01:04.64 DNF 01:04.64 10 0
27 17/ ZM 1 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 01:07.05 DNF 01:07.05 9 0
28 18/ ZM 12 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3 DNF 02:41.30 02:41.30 8 0
29 ZS 21 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 3 DNS DNS 59:59.99 0 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ ZS 95 132005 132004 SMILEK Jiří ŠVÉDA Daniel 2003 2002 Val.Mez. Val.Mez. 3 00:46.32 00:47.54 00:46.32 60 2
2 2/ ZS 93 119094 119139 RUDORFER Martin KRATOCHVÍL Martin 2003 2003 Olomouc Olomouc 00:49.59 00:49.33 00:49.33 53 1
3 1/ ZM 92 60047 60054 BEIER Matouš BEIER Alva 2004 2005 Trutnov Trutnov 00:53.56 00:55.19 00:53.56 47 0
4 2/ ZM 91 119154 119173 MRÁKA Jan KOSÍK Dan 2004 2004 Olomouc Olomouc 00:58.77 00:55.43 00:55.43 42 0
5 ZS 96 119142 119124 HRADEC Matěj PROCHÁZKA Vojtěch 2003 2002 Olomouc Olomouc 3 DNS DNS 59:59.99 0 0
6 ZS 94 119159 119143 JANŮ Filip HALA Jiří 2002 2002 Olomouc Olomouc 3 DNS DNS 59:59.99 0 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ ZS 43 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 3 02:31.59 00:49.67 00:49.67 60 5
2 2/ ZS 42 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 3 00:51.59 01:12.67 00:51.59 53 4
3 3/ ZS 41 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 00:52.66 00:52.83 00:52.66 47 3
4 4/ ZS 39 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 00:55.09 DNF 00:55.09 42 2
5 1/ ZM 37 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 00:56.09 00:57.72 00:56.09 38 1
6 2/ ZM 38 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 01:06.90 DNF 01:06.90 34 0
7 5/ ZS 40 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 02:23.79 01:08.66 01:08.66 31 0
8 ZM 36 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc DNF DNF 59:59.99 0 0