Výsledková listina

Závod3. Český pohár žáků ve slalomu pod Křivoklátem
Číslo16073
Datum18.06.16
Ředitel závoduRadka Bačáková
Vrchní rozhodčíEva Přechová
Disciplínaslalom
OrganizátorKK Rakovník

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ ZS 83 23054 KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB 2 86.10 2 88.10 92.50 2 94.50 88.10 75 131
2 2/ ZS 82 9106 LHOTA Kryštof 2002 USK Pha 2 93.97 8 101.97 91.74 2 93.74 93.74 68 126
3 3/ ZS 76 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2 94.22 4 98.22 94.66 12 106.66 98.22 62 121
4 4/ ZS 80 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 2 99.01 12 111.01 94.35 4 98.35 98.35 57 116
5 5/ ZS 63 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 94.94 4 98.94 95.39 4 99.39 98.94 53 111
6 6/ ZS 81 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 91.54 500 591.54 91.03 8 99.03 99.03 49 106
7 7/ ZS 73 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 98.07 2 100.07 103.40 8 111.40 100.07 46 101
8 8/ ZS 78 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 100.43 0 100.43 96.31 4 100.31 100.31 43 96
9 1/ ZM 64 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 3 110.95 4 114.95 103.28 0 103.28 103.28 40 91
10 9/ ZS 74 12055 KIRCHNER David 2002 Dukla B. 2 100.14 8 108.14 102.16 2 104.16 104.16 37 86
11 2/ ZM 67 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 3 111.36 2 113.36 106.57 0 106.57 106.57 35 81
12 10/ ZS 69 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 3 141.45 0 141.45 103.17 4 107.17 107.17 33 76
13 11/ ZS 46 46079 HORAL Vojtěch 2002 Jablonec 2 105.77 2 107.77 109.35 6 115.35 107.77 31 71
14 12/ ZS 65 23077 TESAŘ Vojtěch 2002 SKVS ČB 3 104.12 4 108.12 110.97 4 114.97 108.12 29 66
15 3/ ZM 68 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 3 104.34 4 108.34 106.77 4 110.77 108.34 27 61
16 13/ ZS 72 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 104.62 4 108.62 106.24 10 116.24 108.62 25 60
17 14/ ZS 75 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 2 108.07 2 110.07 103.56 6 109.56 109.56 23 59
18 4/ ZM 24 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 3 110.87 0 110.87 112.15 4 116.15 110.87 21 58
19 5/ ZM 59 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 111.29 0 111.29 115.11 2 117.11 111.29 19 57
20 6/ ZM 61 11036 VENC Štěpán 2004 KK Brand 3 111.44 0 111.44 109.72 4 113.72 111.44 17 56
21 7/ ZM 70 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 110.12 2 112.12 108.48 4 112.48 112.12 15 55
22 15/ ZS 60 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 112.69 6 118.69 109.45 4 113.45 113.45 14 54
23 16/ ZS 62 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 3 117.91 4 121.91 107.90 6 113.90 113.90 13 53
24 8/ ZM 23 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3 110.57 4 114.57 111.97 54 165.97 114.57 12 52
25 17/ ZS 77 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 3 107.02 8 115.02 104.93 12 116.93 115.02 11 51
26 18/ ZS 45 46042 FUCHS Matouš 2002 Jablonec 3 114.24 4 118.24 105.84 56 161.84 118.24 10 50
27 9/ ZM 49 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 114.26 4 118.26 115.09 14 129.09 118.26 9 49
28 19/ ZS 37 23041 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB 3 123.28 6 129.28 115.24 4 119.24 119.24 8 48
29 10/ ZM 15 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 3 111.45 8 119.45 1 999 999.00 119.45 7 47
30 20/ ZS 71 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 3 113.59 6 119.59 102.53 56 158.53 119.59 6 46
31 21/ ZS 36 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3 123.66 2 125.66 111.62 8 119.62 119.62 5 45
32 22/ ZS 55 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 3 116.15 4 120.15 113.12 52 165.12 120.15 4 44
33 23/ ZS 56 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 3 115.89 6 121.89 119.54 2 121.54 121.54 3 43
34 24/ ZS 34 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3 113.69 8 121.69 117.00 104 221.00 121.69 2 42
35 11/ ZM 48 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 3 120.55 4 124.55 114.37 8 122.37 122.37 1 41
36 25/ ZS 40 9126 KADLEC Filip 2003 USK Pha 3 124.50 2 126.50 121.42 2 123.42 123.42 0 40
37 26/ ZS 53 11016 PROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand 3 116.47 10 126.47 116.67 8 124.67 124.67 0 39
38 27/ ZS 42 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 3 122.68 2 124.68 116.38 50 166.38 124.68 0 38
39 12/ ZM 21 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3 122.75 2 124.75 156.04 8 164.04 124.75 0 37
40 28/ ZS 30 10109 JUDA Mikuláš 2003 Benátky 3 123.53 2 125.53 120.91 4 124.91 124.91 0 36
41 13/ ZM 51 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3 119.38 6 125.38 125.73 10 135.73 125.38 0 35
42 29/ ZS 32 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 3 121.67 4 125.67 118.07 8 126.07 125.67 0 34
43 30/ ZS 52 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 3 123.98 52 175.98 120.83 6 126.83 126.83 0 33
44 31/ ZS 58 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 3 143.27 8 151.27 117.15 10 127.15 127.15 0 32
45 14/ ZM 54 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 119.37 8 127.37 112.36 60 172.36 127.37 0 31
46 15/ ZM 57 11031 CAPALINI Daniel 2005 KK Brand 3 120.50 12 132.50 117.50 10 127.50 127.50 0 30
47 32/ ZS 43 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 153.02 8 161.02 125.58 2 127.58 127.58 0 29
48 16/ ZM 50 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3 125.62 2 127.62 1 999 999.00 127.62 0 28
49 17/ ZM 22 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3 1 999 999.00 118.77 10 128.77 128.77 0 27
50 18/ ZM 14 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3 130.00 54 184.00 127.24 2 129.24 129.24 0 26
51 33/ ZS 33 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 3 127.29 2 129.29 121.83 10 131.83 129.29 0 25
52 19/ ZM 47 10108 JUDA Štěpán 2004 Benátky 3 1 999 999.00 122.16 8 130.16 130.16 0 24
53 34/ ZS 38 14059 KAŠÁK Filip 2003 Kralupy 3 128.71 2 130.71 131.90 12 143.90 130.71 0 23
54 20/ ZM 18 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 3 130.61 4 134.61 132.08 10 142.08 134.61 0 22
55 21/ ZM 28 42035 GALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice 3 128.37 8 136.37 142.77 58 200.77 136.37 0 21
56 22/ ZM 16 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 3 130.23 12 142.23 132.60 4 136.60 136.60 0 20
57 23/ ZM 1 9135 BERAN Vojtěch 2005 USK Pha 135.38 4 139.38 120.05 310 430.05 139.38 0 19
58 24/ ZM 2 45022 DRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK 139.43 4 143.43 133.48 164 297.48 143.43 0 18
59 25/ ZM 4 11043 ŠTERCL Dominik 2005 KK Brand 133.63 10 143.63 1 999 999.00 143.63 0 17
60 35/ ZS 79 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 96.39 50 146.39 94.40 52 146.40 146.39 0 16
61 26/ ZM 11 47012 MANAS Adam 2004 Kadaň 145.86 12 157.86 210.62 66 276.62 157.86 0 15
62 36/ ZS 35 66020 KUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn 3 145.80 14 159.80 163.66 16 179.66 159.80 0 14
63 27/ ZM 19 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 3 154.42 54 208.42 149.97 10 159.97 159.97 0 13
64 28/ ZM 27 112018 ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž 3 160.06 12 172.06 151.28 10 161.28 161.28 0 12
65 29/ ZM 7 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 155.41 6 161.41 163.15 18 181.15 161.41 0 11
66 30/ ZM 26 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 3 150.00 154 304.00 159.63 4 163.63 163.63 0 10
67 37/ ZS 44 185004 KRÁL Matěj 2002 Postřelm 3 134.33 56 190.33 157.65 8 165.65 165.65 0 9
68 31/ ZM 8 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 171.21 108 279.21 153.60 14 167.60 167.60 0 8
69 32/ ZM 17 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 3 170.50 62 232.50 161.16 12 173.16 173.16 0 7
70 38/ ZS 31 14033 NOVÁK Michal 2003 Kralupy 3 118.09 56 174.09 143.92 60 203.92 174.09 0 6
71 33/ ZM 6 49006 BENDA Jan 2005 Roudnice 171.84 6 177.84 1 999 999.00 177.84 0 5
72 34/ ZM 25 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 3 153.00 106 259.00 174.20 6 180.20 180.20 0 4
73 39/ ZS 39 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 3 200.40 56 256.40 130.00 52 182.00 182.00 0 3
74 35/ ZM 5 24048 KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml. 1 999 999.00 134.90 58 192.90 192.90 0 2
75 36/ ZM 3 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 149.38 54 203.38 196.29 56 252.29 203.38 0 1
76 37/ ZM 10 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 138.32 110 248.32 148.11 58 206.11 206.11 0 0
77 38/ ZM 20 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3 134.77 102 236.77 1 999 999.00 236.77 0 0
78 40/ ZS 13 10111 ADÁŠEK Alois 2002 Benátky 165.16 106 271.16 1 999 999.00 271.16 0 0
79 39/ ZM 9 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 183.44 100 283.44 156.57 158 314.57 283.44 0 0
80 41/ ZS 12 47010 BUDÁK David 2003 Kadaň 132.61 404 536.61 158.00 166 324.00 324.00 0 0
81 42/ ZS 84 9154 STEHNO Petr 2003 USK Pha 3 1 999 999.00 1 999 999.00 999.00 0 0
81 40/ ZM 29 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 3 1 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
82 ZS 66 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
83 ZS 41 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ ZS 63 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 112.55 0 112.55 107.73 0 107.73 107.73 60 33
2 2/ ZS 64 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 112.09 2 114.09 109.46 0 109.46 109.46 53 28
3 3/ ZS 61 12048 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B. 2 118.39 0 118.39 109.75 4 113.75 113.75 47 23
4 4/ ZS 60 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 121.58 10 131.58 119.00 2 121.00 121.00 42 18
5 1/ ZM 59 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 124.41 2 126.41 140.31 4 144.31 126.41 38 13
6 5/ ZS 56 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3 137.75 104 241.75 124.57 2 126.57 126.57 34 8
7 6/ ZS 53 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 3 126.08 2 128.08 135.12 4 139.12 128.08 31 7
8 7/ ZS 54 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 131.16 2 133.16 216.09 8 224.09 133.16 28 6
9 8/ ZS 62 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 134.23 4 138.23 150.66 4 154.66 138.23 25 5
10 9/ ZS 57 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 3 138.19 108 246.19 132.99 16 148.99 148.99 22 4
11 10/ ZS 55 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 3 147.41 56 203.41 148.85 14 162.85 162.85 20 3
12 2/ ZM 52 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 1 999 999.00 164.03 6 170.03 170.03 18 2
13 3/ ZM 58 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3 146.27 106 252.27 137.46 60 197.46 197.46 16 1
14 4/ ZM 51 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 169.87 104 273.87 171.22 162 333.22 273.87 14 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ ZS 77 23054 23042 KREJČÍ Jakub STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2002 SKVS ČB SKVS ČB 2 112.59 8 120.59 1 999 999.00 120.59 60 13
2 2/ ZS 81 66027 66018 TÁBORSKÝ Jan WENDL Samuel 2003 2003 Horš.Týn Horš.Týn 3 135.55 12 147.55 139.62 12 151.62 147.55 53 8
3 3/ ZS 79 23048 23077 STANOVSKÝ Jakub TESAŘ Vojtěch 2004 2002 SKVS ČB SKVS ČB 3 142.54 12 154.54 136.66 22 158.66 154.54 47 7
4 1/ ZM 72 11031 11036 CAPALINI Daniel VENC Štěpán 2005 2004 KK Brand KK Brand 3 143.71 16 159.71 1 999 999.00 159.71 42 6
5 4/ ZS 75 9133 9127 ONDRUŠ Mario ONDRUŠ Mikuláš 2005 2003 USK Pha USK Pha 161.92 16 177.92 150.75 12 162.75 162.75 38 5
6 2/ ZM 71 9130 9129 JIRAS Filip POLLERT Jan 2005 2005 USK Pha USK Pha 3 129.87 104 233.87 129.22 52 181.22 181.22 34 4
7 3/ ZM 74 119154 119173 MRÁKA Jan KOSÍK Dan 2004 2004 Olomouc Olomouc 3 188.37 20 208.37 171.73 12 183.73 183.73 31 3
8 5/ ZS 80 9126 9134 KADLEC Filip FRENCL Josef 2003 2002 USK Pha USK Pha 3 149.06 62 211.06 136.60 58 194.60 194.60 28 2
9 6/ ZS 73 132005 132004 SMILEK Jiří ŠVÉDA Daniel 2003 2002 Val.Mez. Val.Mez. 3 133.45 66 199.45 1 999 999.00 199.45 25 1
10 7/ ZS 76 66020 66024 KUNEŠ Daniel HARTL Jakub 2003 2004 Horš.Týn Horš.Týn 165.68 168 333.68 228.16 158 386.16 333.68 22 0
11 ZS 78 119142 119124 HRADEC Matěj PROCHÁZKA Vojtěch 2003 2002 Olomouc Olomouc 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ ZS 116 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 3 101.48 0 101.48 98.93 0 98.93 98.93 60 25
2 2/ ZS 117 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2 101.72 6 107.72 99.12 4 103.12 103.12 53 20
3 3/ ZS 114 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 111.77 0 111.77 110.83 2 112.83 111.77 47 19
4 4/ ZS 115 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 3 112.87 2 114.87 106.22 6 112.22 112.22 42 18
5 5/ ZS 112 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3 110.75 4 114.75 122.04 6 128.04 114.75 38 17
6 1/ ZM 94 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 3 113.73 2 115.73 123.87 4 127.87 115.73 34 16
7 6/ ZS 113 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 3 111.51 8 119.51 112.34 4 116.34 116.34 31 15
8 2/ ZM 107 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 139.69 104 243.69 118.44 4 122.44 122.44 28 14
9 3/ ZM 95 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 3 120.87 2 122.87 123.49 2 125.49 122.87 25 13
10 7/ ZS 92 9106 LHOTA Kryštof 2002 USK Pha 116.89 6 122.89 125.71 4 129.71 122.89 22 12
11 8/ ZS 110 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 3 124.01 4 128.01 118.16 6 124.16 124.16 20 11
12 9/ ZS 109 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 123.20 8 131.20 116.89 8 124.89 124.89 18 10
13 10/ ZS 99 27031 MALÝ Filip 2002 Ot.Strak 3 121.42 4 125.42 125.78 8 133.78 125.42 16 9
14 11/ ZS 103 66018 WENDL Samuel 2003 Horš.Týn 3 136.36 6 142.36 126.85 2 128.85 128.85 14 8
15 4/ ZM 105 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 3 149.63 160 309.63 125.94 6 131.94 131.94 12 7
16 12/ ZS 98 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 128.60 4 132.60 132.48 52 184.48 132.60 10 6
17 5/ ZM 106 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3 125.52 8 133.52 4 999 999.00 133.52 9 5
18 6/ ZM 108 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 128.68 8 136.68 128.77 10 138.77 136.68 8 4
19 13/ ZS 97 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3 135.92 6 141.92 141.56 4 145.56 141.92 7 3
20 7/ ZM 96 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3 142.88 10 152.88 134.08 10 144.08 144.08 6 2
21 14/ ZS 91 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 137.46 12 149.46 180.56 206 386.56 149.46 5 1
22 8/ ZM 101 66024 HARTL Jakub 2004 Horš.Týn 181.29 120 301.29 143.37 108 251.37 251.37 4 0
23 15/ ZS 100 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 185.90 166 351.90 1 999 999.00 351.90 3 0
24 9/ ZM 104 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 1 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
25 ZS 111 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
26 ZS 102 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ ZS 40 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 92.53 0 92.53 93.75 6 99.75 92.53 75 60
2 2/ ZS 39 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 98.65 2 100.65 103.31 0 103.31 100.65 68 55
3 3/ ZS 37 12048 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B. 2 102.74 2 104.74 103.31 0 103.31 103.31 62 50
4 4/ ZS 36 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 101.39 2 103.39 102.87 2 104.87 103.39 57 45
5 5/ ZS 31 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 3 108.70 0 108.70 109.93 0 109.93 108.70 53 40
6 6/ ZS 33 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 112.10 6 118.10 107.20 2 109.20 109.20 49 35
7 1/ ZM 32 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 108.50 2 110.50 109.15 4 113.15 110.50 46 30
8 7/ ZS 18 27002 DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 Ot.Strak 2 112.17 4 116.17 112.74 0 112.74 112.74 43 29
9 8/ ZS 34 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 3 108.37 6 114.37 114.51 4 118.51 114.37 40 28
10 9/ ZS 35 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 106.85 8 114.85 105.99 10 115.99 114.85 37 27
11 10/ ZS 28 11032 CAPALINI Nicola 2002 KK Brand 3 110.89 4 114.89 122.84 56 178.84 114.89 35 26
12 11/ ZS 27 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 113.65 2 115.65 137.06 106 243.06 115.65 33 25
13 12/ ZS 24 11059 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand 3 116.92 8 124.92 115.35 2 117.35 117.35 31 24
14 13/ ZS 30 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 3 131.77 6 137.77 116.70 2 118.70 118.70 29 23
15 14/ ZS 8 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 125.72 8 133.72 115.86 4 119.86 119.86 27 22
16 15/ ZS 29 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 3 112.20 8 120.20 120.80 6 126.80 120.20 25 21
17 16/ ZS 26 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3 114.31 6 120.31 120.34 58 178.34 120.31 23 20
18 17/ ZS 16 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 3 120.29 2 122.29 150.69 2 152.69 122.29 21 19
19 2/ ZM 25 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3 122.06 6 128.06 126.56 56 182.56 128.06 19 18
20 18/ ZS 12 43014 HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa 3 142.33 52 194.33 127.03 2 129.03 129.03 17 17
21 3/ ZM 1 45024 SOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK 126.27 4 130.27 129.34 0 129.34 129.34 15 16
22 4/ ZM 2 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 3 144.69 2 146.69 128.60 2 130.60 130.60 14 15
23 5/ ZM 6 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3 135.15 4 139.15 125.81 8 133.81 133.81 13 14
24 6/ ZM 22 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 130.96 4 134.96 160.45 110 270.45 134.96 12 13
25 7/ ZM 5 43005 BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa 3 129.19 52 181.19 131.41 4 135.41 135.41 11 12
26 19/ ZS 10 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 3 178.84 58 236.84 140.30 2 142.30 142.30 10 11
27 20/ ZS 13 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 133.32 12 145.32 141.79 62 203.79 145.32 9 10
28 21/ ZS 17 43006 BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa 3 129.92 60 189.92 133.42 12 145.42 145.42 8 9
29 8/ ZM 7 23085 TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB 3 109.79 208 317.79 133.95 12 145.95 145.95 7 8
30 22/ ZS 14 27013 HONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak 3 150.72 204 354.72 135.11 12 147.11 147.11 6 7
31 9/ ZM 3 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 143.82 10 153.82 136.89 12 148.89 148.89 5 6
32 10/ ZM 4 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3 143.96 10 153.96 119.76 110 229.76 153.96 4 5
33 23/ ZS 11 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3 164.14 12 176.14 152.02 4 156.02 156.02 3 4
34 24/ ZS 15 14044 NOVÁKOVÁ Denisa 2003 Kralupy 3 190.15 12 202.15 155.08 16 171.08 171.08 2 3
35 11/ ZM 20 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 159.80 14 173.80 147.55 150 297.55 173.80 1 2
36 12/ ZM 23 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3 142.70 52 194.70 130.52 54 184.52 184.52 0 1
37 25/ ZS 9 24009 HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 128.99 108 236.99 131.76 62 193.76 193.76 0 0
38 13/ ZM 19 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 164.15 108 272.15 181.76 208 389.76 272.15 0 0
39 14/ ZM 21 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 137.72 258 395.72 164.92 164 328.92 328.92 0 0
40 ZS 38 187005 NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 Stonava 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0