Výsledková listina

ZávodSprint v Kroměříži
Číslo16068
Datum05.06.16
Ředitel závoduRoman Plachý
Vrchní rozhodčíVladimír Jordán
Disciplínasprint
OrganizátorOddíl kanoistiky VK Kroměříž

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ VS 10 133002 BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 2 01:05.30 01:04.80 01:04.80 5
2 1/ ZM 11 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 01:21.60 01:21.00 01:21.00 1
3 2/ ZM 12 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 01:22.30 01:25.40 01:22.30 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ VM 40 119048 KRATOCHVÍLOVÁ Michaela 1975 Olomouc 01:01.60 01:00.70 01:00.70 5
2 1/ DM 46 112036 SMETÁNKOVÁ Klára 2000 Kroměříž 3 01:00.80 01:00.90 01:00.80 4
3 1/ U23 37 112049 LIGURSKÁ Blanka 1994 Kroměříž 01:03.10 01:04.50 01:03.10 3
4 36 119099 NAJMANOVÁ Kateřina 1984 Olomouc 3 01:06.70 01:05.60 01:05.60 2
5 1/ ZM 44 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 01:10.30 01:11.90 01:10.30 1
6 2/ ZM 43 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 01:12.40 01:13.00 01:12.40 0
7 3/ ZM 39 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 01:19.30 01:14.60 01:14.60 0
8 4/ ZM 41 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 01:18.30 01:19.00 01:18.30 0
9 5/ ZM 45 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 01:23.70 01:21.60 01:21.60 0
10 ZM 47 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno DNS DNS 59:59.99 0
11 ZM 42 108034 VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK DNS DNS 59:59.99 0
12 ZS 38 108080 HELLAROVÁ Barbora 2003 VSDK DNS DNS 59:59.99 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 16 112048 NOVÁK Ondřej 1992 Kroměříž 1 00:52.80 00:53.30 00:52.80 22
2 1/ U23 26 112028 MARTINKA Antonín 1993 Kroměříž 00:55.30 00:54.50 00:54.50 14
3 1/ V 19 112019 LIGURSKÝ Ivo 1968 Kroměříž 3 00:55.10 DNS 00:55.10 10
4 17 112046 LIGURSKÝ Ivo 1990 Kroměříž 2 00:55.80 00:56.20 00:55.80 9
5 1/ DM 20 112045 PLACHÝ Vojtěch 2001 Kroměříž 3 01:00.50 00:59.50 00:59.50 8
6 1/ ZM 25 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 01:04.80 01:03.30 01:03.30 7
7 1/ ZS 21 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 3 01:05.50 01:05.30 01:05.30 6
8 2/ ZM 22 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3 01:08.30 01:06.80 01:06.80 5
9 3/ ZM 32 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 01:11.40 01:08.40 01:08.40 4
10 4/ ZM 24 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 01:09.70 01:08.60 01:08.60 3
11 2/ ZS 27 108044 FUCHS Marek 2002 VSDK 01:13.10 01:10.20 01:10.20 2
12 5/ ZM 23 112018 ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž 3 01:10.90 01:10.40 01:10.40 1
13 6/ ZM 30 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 01:14.80 01:14.70 01:14.70 0
14 7/ ZM 28 119205 URBAN Jaroslav 2004 Olomouc 01:19.10 01:16.00 01:16.00 0
15 8/ ZM 29 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 01:23.40 01:19.00 01:19.00 0
16 9/ ZM 31 119197 ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc 01:23.40 01:19.70 01:19.70 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DM 62 112036 SMETÁNKOVÁ Klára 2000 Kroměříž 01:14.60 DNS 01:14.60 2
2 1/ ZM 61 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 01:23.40 01:28.30 01:23.40 1
3 1/ DS 63 121038 HOROVÁ Klára 1998 KK Opava 01:25.30 01:25.00 01:25.00 0
4 2/ ZM 60 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 01:29.90 01:27.30 01:27.30 0