Výsledková listina

ZávodSlalom v Kroměříži
Číslo16067
Datum05.06.16
Ředitel závoduRoman Plachý
Vrchní rozhodčíVladimír Jordán
Disciplínaslalom
OrganizátorOddíl kanoistiky VK Kroměříž

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ PZZ 86 121035 MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava 128.50 2 130.50 137.70 4 141.70 130.50 0
2 1/ PZM 88 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 129.00 2 131.00 149.20 2 151.20 131.00 0
3 2/ PZM 81 119171 JAROŠ Michael 2006 Olomouc 137.90 4 141.90 138.90 52 190.90 141.90 0
4 3/ PZM 79 119187 POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc 138.00 4 142.00 199.20 58 257.20 142.00 0
5 4/ PZM 84 119189 RETEK Václav 2007 Olomouc 139.00 4 143.00 164.40 6 170.40 143.00 0
6 2/ PZZ 73 118017 FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami 151.00 0 151.00 140.40 4 144.40 144.40 0
7 5/ PZM 83 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 1 999 999.00 154.00 2 156.00 156.00 0
8 6/ PZM 75 119182 NOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc 154.60 6 160.60 159.80 6 165.80 160.60 0
9 7/ PZM 89 133015 TOMEČEK Adam 2008 SKVeselí 189.40 4 193.40 164.20 2 166.20 166.20 0
9 8/ PZM 95 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 187.00 8 195.00 164.20 2 166.20 166.20 0
11 9/ PZM 85 119190 SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc 163.00 4 167.00 261.20 58 319.20 167.00 0
12 3/ PZZ 78 119176 KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc 164.30 6 170.30 182.70 6 188.70 170.30 0
13 10/ PZM 72 119188 RETEK Toman 2007 Olomouc 168.60 6 174.60 161.70 54 215.70 174.60 0
14 4/ PZZ 76 119192 MALÁ Magdaléna 2007 Olomouc 180.90 58 238.90 185.50 6 191.50 191.50 0
15 11/ PZM 82 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 167.50 54 221.50 191.10 4 195.10 195.10 0
16 5/ PZZ 71 119198 VRBOVÁ Marie 2007 Olomouc 248.70 58 306.70 196.60 4 200.60 200.60 0
17 6/ PZZ 80 119196 STLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc 271.80 4 275.80 278.90 0 278.90 275.80 0
18 12/ PZM 97 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 223.40 208 431.40 268.50 102 370.50 370.50 0
19 13/ PZM 96 119182 NOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc 115.30 510 625.30 179.40 408 587.40 587.40 0
20 PZZ 74 119174 KOSÍKOVÁ Julie 2007 Olomouc 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ U23 71 103002 MARTINKA Tomáš 1993 KK Brno 2 92.50 0 92.50 96.60 2 98.60 92.50 10
2 1/ VS 74 133002 BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 3 105.80 2 107.80 103.90 0 103.90 103.90 6
3 1/ V 76 112026 PLACHÝ Roman 1969 Kroměříž 3 104.90 0 104.90 104.10 0 104.10 104.10 5
4 2/ U23 72 112021 BLANÁŘ Jindřich 1993 Kroměříž 3 136.90 10 146.90 103.50 2 105.50 105.50 4
5 3/ U23 78 112001 KONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž 117.10 6 123.10 108.40 0 108.40 108.40 3
6 1/ DS 73 112031 ŠILHÁNEK Miroslav 1998 Kroměříž 3 114.20 4 118.20 108.10 4 112.10 112.10 2
7 1/ ZM 75 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 113.50 0 113.50 123.90 0 123.90 113.50 1
8 2/ ZM 77 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 136.90 8 144.90 125.60 6 131.60 131.60 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ U23 51 112049 LIGURSKÁ Blanka 1994 Kroměříž 3 99.40 2 101.40 97.10 0 97.10 97.10 13
2 1/ DM 64 112036 SMETÁNKOVÁ Klára 2000 Kroměříž 3 100.20 4 104.20 98.20 0 98.20 98.20 9
3 1/ DS 65 121038 HOROVÁ Klára 1998 KK Opava 2 99.80 0 99.80 102.80 2 104.80 99.80 8
4 1/ ZM 53 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3 108.50 2 110.50 102.60 2 104.60 104.60 7
5 2/ DM 59 118016 MINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami 130.40 4 134.40 114.30 2 116.30 116.30 6
6 3/ DM 63 118015 MINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami 122.50 2 124.50 116.60 0 116.60 116.60 5
7 54 112043 HROUZKOVÁ Alena 1985 Kroměříž 3 124.00 4 128.00 115.10 2 117.10 117.10 4
8 2/ ZM 52 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3 118.30 6 124.30 120.70 0 120.70 120.70 3
9 3/ 56 119099 NAJMANOVÁ Kateřina 1984 Olomouc 3 185.50 4 189.50 124.40 2 126.40 126.40 2
10 4/ ZM 55 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3 155.50 54 209.50 127.70 10 137.70 137.70 1
11 5/ ZM 58 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 151.40 8 159.40 141.50 0 141.50 141.50 0
12 6/ ZM 61 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 138.30 4 142.30 177.50 2 179.50 142.30 0
13 ZM 62 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
14 ZS 60 108080 HELLAROVÁ Barbora 2003 VSDK 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
15 ZM 57 108034 VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ U23 41 112028 103002 MARTINKA Antonín MARTINKA Tomáš 1993 1993 Kroměříž KK Brno 3 113.00 8 121.00 115.50 10 125.50 121.00 3
2 1/ ZM 42 119154 119173 MRÁKA Jan KOSÍK Dan 2004 2004 Olomouc Olomouc 3 144.20 12 156.20 169.70 10 179.70 156.20 2
3 44 112046 112049 LIGURSKÝ Ivo LIGURSKÁ Blanka 1990 1994 Kroměříž Kroměříž 146.10 16 162.10 141.70 18 159.70 159.70 1
4 2/ ZM 43 119076 119045 NOVÁK Matyáš KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2005 Olomouc Olomouc 3 172.60 6 178.60 150.20 12 162.20 162.20 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 3 112012 LOUČKA Marek 1982 Kroměříž 2 81.20 2 83.20 83.30 2 85.30 83.20 37
2 1/ VM 30 134031 TOMEČEK Petr 1978 KKVeselí 84.40 50 134.40 84.30 0 84.30 84.30 33
3 1/ U23 4 103032 KREJČÍŘ Dominik 1996 KK Brno 2 87.40 0 87.40 89.10 0 89.10 87.40 29
4 1/ V 1 112019 LIGURSKÝ Ivo 1968 Kroměříž 2 91.80 4 95.80 88.50 0 88.50 88.50 25
5 2/ U23 2 112028 MARTINKA Antonín 1993 Kroměříž 2 120.30 52 172.30 87.20 2 89.20 89.20 21
6 29 112023 ČEVORA Lukáš 1988 Kroměříž 3 92.00 0 92.00 91.70 2 93.70 92.00 17
7 13 112046 LIGURSKÝ Ivo 1990 Kroměříž 3 95.00 0 95.00 102.00 2 104.00 95.00 16
8 2/ V 5 115001 SVOBODA Zdeněk 1970 Lipník 2 95.80 0 95.80 101.90 2 103.90 95.80 15
9 1/ DS 28 112031 ŠILHÁNEK Miroslav 1998 Kroměříž 3 92.40 4 96.40 96.50 6 102.50 96.40 14
10 1/ DM 12 112045 PLACHÝ Vojtěch 2001 Kroměříž 3 106.50 10 116.50 97.50 0 97.50 97.50 13
11 1/ ZM 14 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 99.50 0 99.50 100.30 2 102.30 99.50 12
12 2/ ZM 6 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 110.60 0 110.60 101.20 0 101.20 101.20 11
13 15 112048 NOVÁK Ondřej 1992 Kroměříž 3 101.70 0 101.70 101.70 0 101.70 101.70 10
14 2/ DM 7 112009 SNOPEK Vladimír 2001 Kroměříž 3 103.90 0 103.90 117.80 0 117.80 103.90 9
15 1/ ZS 10 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 3 104.60 52 156.60 105.00 2 107.00 107.00 8
16 3/ ZM 8 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3 124.70 0 124.70 107.70 2 109.70 109.70 7
17 4/ ZM 9 112018 ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž 3 112.60 0 112.60 116.90 6 122.90 112.60 6
18 5/ ZM 26 121050 TRAČ Matyáš 2004 KK Opava 118.10 0 118.10 135.70 8 143.70 118.10 5
19 3/ DM 20 135033 ŠMOLDAS František 2000 Zábřeh 127.90 4 131.90 119.50 2 121.50 121.50 4
20 6/ ZM 21 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 129.00 4 133.00 124.00 0 124.00 124.00 3
21 7/ ZM 25 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 122.40 2 124.40 147.70 52 199.70 124.40 2
22 8/ ZM 16 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 3 123.80 2 125.80 148.50 0 148.50 125.80 1
23 9/ ZM 22 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 143.80 14 157.80 120.90 6 126.90 126.90 0
24 10/ ZM 27 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 128.10 0 128.10 161.00 4 165.00 128.10 0
25 2/ ZS 24 108044 FUCHS Marek 2002 VSDK 159.80 0 159.80 178.10 62 240.10 159.80 0
26 11/ ZM 17 119205 URBAN Jaroslav 2004 Olomouc 187.70 2 189.70 185.10 10 195.10 189.70 0
27 12/ ZM 19 119197 ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc 198.20 60 258.20 196.70 104 300.70 258.20 0
28 ZM 23 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
29 DM 18 118004 ŠMÍD Jiří 2000 Tzunami 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
30 ZS 11 135014 CRHONEK Jan 2002 Zábřeh 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ ZM 86 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3 119.50 2 121.50 120.30 6 126.30 121.50 4
2 1/ DM 90 112036 SMETÁNKOVÁ Klára 2000 Kroměříž 3 121.00 8 129.00 120.20 4 124.20 124.20 3
3 2/ ZM 87 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 131.50 2 133.50 128.10 4 132.10 132.10 2
4 1/ DS 91 121038 HOROVÁ Klára 1998 KK Opava 131.10 10 141.10 131.90 2 133.90 133.90 1
5 2/ DM 89 118015 MINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami 151.30 10 161.30 149.90 4 153.90 153.90 0
6 3/ ZM 88 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 227.50 8 235.50 256.00 8 264.00 235.50 0