Výsledková listina

ZávodSprint v Kroměříži
Číslo16066
Datum04.06.16
Ředitel závoduRoman Plachý
Vrchní rozhodčíVladimír Jordán
Disciplínasprint
OrganizátorOddíl kanoistiky VK Kroměříž

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ VS 10 133002 BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 2 01:05.30 01:04.40 01:04.40 5
2 1/ ZM 12 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 01:27.20 01:22.70 01:22.70 1
3 2/ ZM 11 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 01:22.80 01:23.80 01:22.80 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ VM 40 119048 KRATOCHVÍLOVÁ Michaela 1975 Olomouc 01:00.30 01:01.00 01:00.30 6
2 1/ DM 46 112036 SMETÁNKOVÁ Klára 2000 Kroměříž 3 01:02.00 01:02.30 01:02.00 5
3 1/ U23 37 112049 LIGURSKÁ Blanka 1994 Kroměříž 01:04.10 01:04.20 01:04.10 4
4 36 119099 NAJMANOVÁ Kateřina 1984 Olomouc 3 01:07.50 01:12.20 01:07.50 3
5 1/ ZM 44 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 01:13.80 01:09.80 01:09.80 2
6 2/ ZM 43 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 01:15.30 01:13.30 01:13.30 1
7 3/ ZM 39 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 01:15.10 01:15.80 01:15.10 0
8 4/ ZM 41 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 01:18.20 01:18.40 01:18.20 0
9 5/ ZM 45 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 01:22.90 01:24.10 01:22.90 0
10 6/ ZM 47 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 01:25.00 01:25.80 01:25.00 0
11 7/ ZM 42 108034 VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK 01:30.90 01:28.60 01:28.60 0
12 ZS 38 108080 HELLAROVÁ Barbora 2003 VSDK DNS DNS 59:59.99 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 16 112048 NOVÁK Ondřej 1992 Kroměříž 1 00:53.10 00:55.20 00:53.10 22
2 1/ V 19 112019 LIGURSKÝ Ivo 1968 Kroměříž 3 00:55.80 DNS 00:55.80 14
3 17 112046 LIGURSKÝ Ivo 1990 Kroměříž 2 00:58.00 00:56.80 00:56.80 10
4 1/ U23 26 112028 MARTINKA Antonín 1993 Kroměříž 01:00.50 00:57.40 00:57.40 9
5 1/ DM 20 112045 PLACHÝ Vojtěch 2001 Kroměříž 3 00:58.20 00:59.30 00:58.20 8
6 1/ ZS 21 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 3 01:04.50 01:04.00 01:04.00 7
7 1/ ZM 25 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 01:05.50 01:04.20 01:04.20 6
8 2/ ZM 23 112018 ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž 3 01:08.60 01:09.00 01:08.60 5
9 3/ ZM 22 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3 01:12.20 01:10.90 01:10.90 4
10 4/ ZM 32 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 01:11.10 01:12.50 01:11.10 3
11 5/ ZM 24 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 01:13.50 01:12.80 01:12.80 2
12 6/ ZM 30 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 01:17.50 01:15.20 01:15.20 1
13 7/ ZM 28 119205 URBAN Jaroslav 2004 Olomouc 01:21.30 01:23.40 01:21.30 0
14 8/ ZM 29 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 01:22.40 01:22.30 01:22.30 0
15 9/ ZM 31 119197 ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc 01:28.10 01:34.90 01:28.10 0
16 ZS 27 108044 FUCHS Marek 2002 VSDK DNS DNS 59:59.99 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DM 62 112036 SMETÁNKOVÁ Klára 2000 Kroměříž 01:16.60 01:17.20 01:16.60 2
2 1/ ZM 61 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 01:26.10 01:23.90 01:23.90 1
3 1/ DS 63 121038 HOROVÁ Klára 1998 KK Opava 01:25.20 01:26.10 01:25.20 0
4 2/ ZM 60 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 01:36.00 01:32.10 01:32.10 0