Výsledková listina

Závod4.NKZ
Číslo16064
Datum05.06.16
Ředitel závoduIvan Pišvejc
Vrchní rozhodčíIva Šedivá
Disciplínaslalom
OrganizátorKK Roudnice n.L.

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 1/ U23 2 9077 MATĚJKA Michael 1997 USK Pha 1 94.84 0 94.84 91.57 0 91.57 91.57 0
2 2/ U23 4 12059 BINČÍK Petr 1994 Dukla B. 1 94.01 0 94.01 109.49 56 165.49 94.01 0
3 1 12036 ORNST Zdeněk 1990 Dukla B. 1 94.86 0 94.86 92.57 50 142.57 94.86 0
4 1/ DM 5 49042 ZIMA Tomáš 2000 Roudnice 1 99.97 54 153.97 94.03 2 96.03 96.03 0
5 6 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 1 94.70 2 96.70 98.34 2 100.34 96.70 0
6 1/ DS 16 9064 KOŘÍNEK Vilém 1999 USK Pha 2+ 104.00 6 110.00 97.71 0 97.71 97.71 75
7 1/ ZS 17 23054 KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB 2 107.91 4 111.91 96.84 2 98.84 98.84 68
8 2/ DS 9 121030 MRÁZEK Jan 1998 KK Opava 2+ 97.75 2 99.75 104.66 106 210.66 99.75 62
9 3/ U23 12 9030 PETŘÍK Matouš 1997 USK Pha 2+ 99.49 2 101.49 97.83 2 99.83 99.83 57
10 3/ DS 14 9085 ŽÍŽALA Josef 1999 USK Pha 2+ 105.06 0 105.06 100.52 0 100.52 100.52 53
11 4/ U23 7 9040 PECHLÁT Hynek 1995 USK Pha 1 100.71 0 100.71 107.78 6 113.78 100.71 0
12 5/ U23 25 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 101.08 0 101.08 100.84 4 104.84 101.08 49
13 1/ VM 8 9006 BÍLÝ Petr 1981 USK Pha 1 104.04 4 108.04 101.18 0 101.18 101.18 0
14 52 119147 DUPAL Jiří 1991 Olomouc 2 113.40 4 117.40 100.21 2 102.21 102.21 46
15 6/ U23 22 9026 RAŠKA Jan 1995 USK Pha 2 109.09 104 213.09 102.98 0 102.98 102.98 43
16 21 9165 CHMÁTAL Petr 1990 USK Pha 2+ 101.10 2 103.10 99.36 4 103.36 103.10 40
17 7/ U23 18 122002 VAŠINA Jiří 1994 Ostrava 2 101.49 2 103.49 101.45 4 105.45 103.49 37
18 11 10013 ABRAHAM Tomáš 1992 Benátky 2+ 103.65 0 103.65 107.41 2 109.41 103.65 35
19 2/ DM 46 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 105.61 2 107.61 104.14 0 104.14 104.14 33
20 8/ U23 19 23040 ZVOLÁNEK Jan 1995 SKVS ČB 2+ 102.20 2 104.20 102.14 6 108.14 104.20 31
21 3 49047 ZAJÍC Ondřej 1990 Roudnice 1 92.86 12 104.86 107.73 58 165.73 104.86 0
22 2/ VM 36 12010 MRŮZEK David 1976 Dukla B. 2+ 109.83 0 109.83 103.04 2 105.04 105.04 29
23 3/ VM 34 14017 PRELL Pavel 1976 Kralupy 2+ 110.28 4 114.28 105.11 0 105.11 105.11 27
24 39 42032 POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 2 105.28 0 105.28 105.59 4 109.59 105.28 25
25 9/ U23 32 17027 PETERKA Adam 1996 Rakovník 2+ 106.22 4 110.22 105.96 0 105.96 105.96 23
26 4/ VM 30 14042 GORECKÝ Petr 1981 Kralupy 3 107.28 0 107.28 107.04 0 107.04 107.04 21
27 4/ DS 20 12062 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Dukla B. 2+ 106.00 4 110.00 103.23 4 107.23 107.23 19
28 5/ VM 41 14048 ŘEJHA Jiří 1981 Kralupy 2 109.25 4 113.25 107.48 0 107.48 107.48 17
29 3/ DM 27 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 107.99 0 107.99 104.77 54 158.77 107.99 15
30 10/ U23 42 14014 ŠUPOLÍK Pavel 1997 Kralupy 2+ 106.09 2 108.09 104.75 4 108.75 108.09 14
31 4/ DM 28 36019 POHANKA Vítek 2000 Klatovy 2 106.44 2 108.44 102.10 6 108.10 108.10 13
32 5/ DM 13 14043 BÁRTA Jan 2000 Kralupy 2 102.37 6 108.37 104.60 8 112.60 108.37 12
33 5/ DS 15 9163 ŠODEK Petr 1998 USK Pha 2+ 100.57 52 152.57 104.61 4 108.61 108.61 11
34 6/ VM 54 77018 JANČAR Filip 1976 Kotva B. 2 110.34 6 116.34 104.82 4 108.82 108.82 10
35 7/ VM 40 53002 LÁSKO Jan 1977 Dv.Král. 2+ 109.70 6 115.70 109.13 0 109.13 109.13 9
36 6/ DS 38 12056 ŠTERCL Vít 1999 Dukla B. 2 114.96 2 116.96 109.79 0 109.79 109.79 8
37 11/ U23 33 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno 2+ 116.76 2 118.76 107.50 4 111.50 111.50 7
38 6/ DM 26 9058 BERAN Václav 2000 USK Pha 2 110.51 2 112.51 107.12 6 113.12 112.51 6
39 7/ DM 45 12061 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Dukla B. 2 110.79 2 112.79 103.90 50 153.90 112.79 5
40 8/ DM 29 9102 ZEMAN Vojtěch 2000 USK Pha 2 117.49 56 173.49 107.26 6 113.26 113.26 4
41 12/ U23 48 121032 ROUSEK Tomáš 1997 KK Opava 2+ 109.13 14 123.13 111.57 2 113.57 113.57 3
42 2/ ZS 43 9106 LHOTA Kryštof 2002 USK Pha 2 109.49 52 161.49 109.60 4 113.60 113.60 2
43 7/ DS 115 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 2 109.67 4 113.67 111.84 6 117.84 113.67 1
44 3/ ZS 67 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 105.91 8 113.91 112.22 54 166.22 113.91 0
45 8/ VM 23 12032 RUBÍN Daniel 1975 Dukla B. 2+ 110.39 4 114.39 114.29 2 116.29 114.39 0
46 31 14025 ŠUPOLÍK Luboš 1992 Kralupy 2 110.86 4 114.86 109.93 6 115.93 114.86 0
47 8/ DS 44 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 2 111.35 4 115.35 116.98 56 172.98 115.35 0
48 9/ DM 37 19022 ŠANDA Petr 2000 Vlašim 2 112.84 50 162.84 110.11 6 116.11 116.11 0
49 9/ DS 74 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 118.63 10 128.63 108.33 8 116.33 116.33 0
50 10/ DS 24 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 125.31 6 131.31 106.39 10 116.39 116.39 0
51 10/ DM 71 23162 REZEK Tomáš 2001 SKVS ČB 2 109.15 8 117.15 117.91 4 121.91 117.15 0
52 4/ ZS 69 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 133.61 6 139.61 117.16 0 117.16 117.16 0
53 11/ DM 50 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2 115.41 4 119.41 109.30 8 117.30 117.30 0
54 12/ DM 64 52003 MILYAN David 2001 L.Žatec 2 116.99 2 118.99 112.47 52 164.47 118.99 0
55 10 121040 ŽÁK Jiří 1986 KK Opava 2+ 109.41 10 119.41 101.79 50 151.79 119.41 0
56 13/ DM 35 9080 RAŠKA Tomáš 2001 USK Pha 2 112.41 56 168.41 114.11 6 120.11 120.11 0
57 14/ DM 113 132010 TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez. 2 129.79 2 131.79 118.22 2 120.22 120.22 0
58 5/ ZS 51 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2 122.23 4 126.23 116.41 4 120.41 120.41 0
59 1/ V 49 187006 NEUGEBAUER Roman 1965 Stonava 2+ 117.94 4 121.94 120.48 0 120.48 120.48 0
60 6/ ZS 53 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 2 118.81 2 120.81 130.39 106 236.39 120.81 0
61 7/ ZS 58 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 122.48 2 124.48 117.44 4 121.44 121.44 0
62 11/ DS 79 45017 SOUČEK Marek 1999 KVS HK 3 133.95 12 145.95 119.86 2 121.86 121.86 0
63 15/ DM 76 9084 PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha 3 118.87 10 128.87 117.92 4 121.92 121.92 0
64 16/ DM 81 9009 JAKL Vincent 2001 USK Pha 3 124.40 8 132.40 122.25 0 122.25 122.25 0
65 17/ DM 70 119018 FIALA Jakub 2001 Olomouc 2 119.74 4 123.74 134.74 4 138.74 123.74 0
66 12/ DS 114 9052 WALLISCH Vít 1999 USK Pha 2 118.97 10 128.97 120.72 4 124.72 124.72 0
67 18/ DM 75 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 124.53 10 134.53 124.02 2 126.02 126.02 0
68 8/ ZS 57 12055 KIRCHNER David 2002 Dukla B. 2 122.25 4 126.25 131.50 8 139.50 126.25 0
69 1/ ZM 100 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 3 131.99 6 137.99 124.89 2 126.89 126.89 0
70 9/ ZS 60 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 127.01 0 127.01 125.69 104 229.69 127.01 0
71 19/ DM 89 11027 KOLÁČEK Petr 2001 KK Brand 3 128.68 0 128.68 125.11 56 181.11 128.68 0
72 10/ ZS 62 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 123.05 6 129.05 121.25 58 179.25 129.05 0
73 20/ DM 66 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 123.17 6 129.17 140.30 56 196.30 129.17 0
74 21/ DM 103 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 3 155.33 202 357.33 128.19 2 130.19 130.19 0
75 22/ DM 63 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 2 140.51 2 142.51 128.92 2 130.92 130.92 0
76 23/ DM 88 129016 HOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk 3 138.19 8 146.19 131.74 0 131.74 131.74 0
77 24/ DM 61 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 2 127.01 8 135.01 125.99 6 131.99 131.99 0
78 13/ DS 55 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 2 122.49 10 132.49 135.72 4 139.72 132.49 0
79 14/ DS 72 52005 ŘÁHA Oldřich 1998 L.Žatec 2 130.10 6 136.10 129.36 4 133.36 133.36 0
80 2/ ZM 111 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 3 147.44 56 203.44 131.66 2 133.66 133.66 0
81 11/ ZS 83 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 3 131.36 10 141.36 130.87 4 134.87 134.87 0
82 3/ ZM 80 11036 VENC Štěpán 2004 KK Brand 3 136.49 8 144.49 135.74 2 137.74 137.74 0
83 4/ ZM 95 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 3 142.77 6 148.77 136.19 4 140.19 140.19 0
84 12/ ZS 93 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 3 143.75 8 151.75 138.45 2 140.45 140.45 0
85 25/ DM 77 129010 VÁCHA Ondřej 2001 Šumperk 3 146.67 256 402.67 136.52 4 140.52 140.52 0
86 13/ ZS 73 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 2 134.23 52 186.23 129.63 12 141.63 141.63 0
87 99 14005 DOLISTA Jan 1987 Kralupy 3 137.79 8 145.79 136.21 6 142.21 142.21 0
88 14/ ZS 105 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 3 182.16 10 192.16 142.05 4 146.05 146.05 0
89 26/ DM 91 52027 NESNÍDAL Radek 2000 L.Žatec 3 159.26 2 161.26 143.03 4 147.03 147.03 0
90 15/ ZS 102 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 3 166.49 4 170.49 142.16 6 148.16 148.16 0
91 16/ ZS 94 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 3 146.60 52 198.60 138.33 10 148.33 148.33 0
92 5/ ZM 84 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 147.31 2 149.31 159.44 52 211.44 149.31 0
93 17/ ZS 56 46079 HORAL Vojtěch 2002 Jablonec 2 146.21 4 150.21 133.82 52 185.82 150.21 0
94 6/ ZM 82 11031 CAPALINI Daniel 2005 KK Brand 3 141.64 10 151.64 173.31 0 173.31 151.64 0
95 18/ ZS 86 11016 PROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand 3 171.49 10 181.49 151.52 2 153.52 153.52 0
96 2/ V 108 92006 BERAN Jan 1969 KVS Pha4 3 150.02 6 156.02 142.39 52 194.39 156.02 0
97 19/ ZS 65 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 149.74 8 157.74 160.22 52 212.22 157.74 0
98 20/ ZS 90 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 3 189.22 12 201.22 155.43 4 159.43 159.43 0
99 27/ DM 59 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 181.68 106 287.68 153.26 8 161.26 161.26 0
100 15/ DS 47 A13 AITKEN Callum 1999 NZ 109.87 52 161.87 110.20 52 162.20 161.87 0
101 28/ DM 97 11017 ŠULC Karel 2000 KK Brand 3 157.35 12 169.35 158.49 4 162.49 162.49 0
102 21/ ZS 87 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 3 227.20 6 233.20 163.62 2 165.62 165.62 0
103 22/ ZS 96 9126 KADLEC Filip 2003 USK Pha 3 225.08 106 331.08 172.28 2 174.28 174.28 0
104 23/ ZS 104 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 136.23 52 188.23 130.08 54 184.08 184.08 0
105 29/ DM 107 129017 ŘEZNÍK Vít 2001 Šumperk 3 176.73 8 184.73 164.90 66 230.90 184.73 0
106 24/ ZS 78 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 178.16 8 186.16 203.54 54 257.54 186.16 0
107 25/ ZS 85 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 3 186.66 10 196.66 166.66 108 274.66 196.66 0
108 7/ ZM 101 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 163.30 110 273.30 144.37 56 200.37 200.37 0
109 26/ ZS 110 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 3 157.55 60 217.55 208.45 154 362.45 217.55 0
110 30/ DM 68 49019 KLEMENT Maxim 2001 Roudnice 2 4 999 999.00 1 999 999.00 999.00 0
111 U23 112 9028 KOŘÍNEK Filip 1995 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
112 U23 109 77014 KLIMUŠKIN Šimon 1995 Kotva B. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
113 106 77017 BAROŇ Petr 1991 Kotva B. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
114 ZS 98 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
115 ZS 92 49064 HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 1/ DS 71 49027 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Roudnice 1 121.49 2 123.49 124.33 2 126.33 123.49 0
2 1/ DM 73 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 120.55 4 124.55 123.76 4 127.76 124.55 0
3 1/ U23 72 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 1 128.13 2 130.13 128.57 0 128.57 128.57 0
4 2/ DM 75 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 152.13 54 206.13 135.16 6 141.16 141.16 60
5 1/ ZS 78 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 139.75 4 143.75 140.85 2 142.85 142.85 53
6 2/ DS 77 A12 PATERSON Claudia 1999 NZ 149.12 10 159.12 151.28 4 155.28 155.28 0
7 2/ ZS 79 125043 PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 VSKRájec 2+ 159.00 16 175.00 145.73 10 155.73 155.73 47
8 3/ DM 83 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 161.65 56 217.65 147.97 10 157.97 157.97 42
9 4/ DM 76 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 150.67 8 158.67 142.20 56 198.20 158.67 38
10 3/ ZS 82 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 176.55 12 188.55 156.75 4 160.75 160.75 34
11 2/ U23 86 121056 KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 KK Opava 2+ 170.60 54 224.60 162.36 6 168.36 168.36 31
12 4/ ZS 81 12048 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B. 2 162.43 6 168.43 186.46 2 188.46 168.43 28
13 5/ DM 74 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 2+ 133.70 54 187.70 125.34 52 177.34 177.34 25
14 1/ ZM 80 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 173.36 6 179.36 1 999 999.00 179.36 22
15 3/ DS 91 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 2+ 215.25 8 223.25 216.84 8 224.84 223.25 20
16 5/ ZS 90 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 3 187.75 56 243.75 216.13 12 228.13 228.13 18
17 6/ DM 89 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3 230.56 12 242.56 223.76 64 287.76 242.56 16
18 6/ ZS 87 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 202.08 58 260.08 243.16 12 255.16 255.16 14
19 7/ ZS 88 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 178.65 104 282.65 217.15 56 273.15 273.15 12
20 8/ ZS 85 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 3 196.86 108 304.86 1 999 999.00 304.86 10
21 9/ ZS 84 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3 1 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
22 70 9031 HOŠKOVÁ Kateřina 1985 USK Pha MT 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 70 12049 12009 SUCHÝ Ondřej SUCHÝ Matěj 1979 1986 Dukla B. Dukla B. 1 122.78 0 122.78 121.13 6 127.13 122.78 0
2 1/ DS 71 119122 119097 VRUBLOVSKÝ Jan NOVOTNÝ Petr 1999 2000 Olomouc Olomouc 1 121.96 4 125.96 127.79 156 283.79 125.96 0
3 1/ U23 74 121030 121032 MRÁZEK Jan ROUSEK Tomáš 1998 1997 KK Opava KK Opava 1 126.39 6 132.39 120.67 8 128.67 128.67 0
4 2/ U23 77 17027 9040 PETERKA Adam PECHLÁT Hynek 1996 1995 Rakovník USK Pha 2 131.12 160 291.12 126.76 4 130.76 130.76 60
5 2/ DS 75 12061 12062 ZAPLETAL Mikuláš ZAPLETAL Vojtěch 2000 1998 Dukla B. Dukla B. 2 127.33 4 131.33 146.28 64 210.28 131.33 53
6 3/ DS 76 12019 12014 HEGER Vojtěch HEGER Tomáš 2000 1998 Dukla B. Dukla B. 2 128.73 8 136.73 125.50 6 131.50 131.50 47
7 1/ DM 78 36019 66016 POHANKA Vítek WENDL Denis 2000 2000 Klatovy Horš.Týn 2 136.97 106 242.97 130.19 4 134.19 134.19 42
8 72 23039 23133 POSPÍCHAL Radek WEBER Oldřich 1994 1987 SKVS ČB SKVS ČB 1 132.51 8 140.51 127.94 14 141.94 140.51 0
9 82 14025 14027 ŠUPOLÍK Luboš ŠEBA Patrik 1992 1992 Kralupy Kralupy 2 134.11 8 142.11 136.90 8 144.90 142.11 38
10 83 48081 48068 KOČÍ Martin VOLÁK Jaroslav 1991 1990 Klášter. Klášter. 2 145.58 52 197.58 151.57 56 207.57 197.58 34
11 1/ ZS 81 9134 9126 FRENCL Josef KADLEC Filip 2002 2003 USK Pha USK Pha 3 221.13 12 233.13 251.74 114 365.74 233.13 31
12 2/ DM 80 9121 9123 MAJER Kryštof HOUSKA Jan 2001 2001 USK Pha USK Pha 3 187.64 68 255.64 201.94 110 311.94 255.64 28
13 2/ ZS 79 66027 66018 TÁBORSKÝ Jan WENDL Samuel 2003 2003 Horš.Týn Horš.Týn 3 233.96 58 291.96 4 999 999.00 291.96 25
14 73 12027 9098 VLČEK Ladislav MALÝ Vojtěch 1985 1986 Dukla B. USK Pha 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 1 12020 JORDÁN František 1991 Dukla B. 1 97.22 0 97.22 99.84 4 103.84 97.22 0
2 1/ DS 7 9081 LHOTA Matyáš 1999 USK Pha 1 98.88 2 100.88 100.46 0 100.46 100.46 0
3 2/ DS 3 12031 LERCH Adam 1998 Dukla B. 1 102.22 0 102.22 104.30 6 110.30 102.22 0
4 55 A55 JOLY Cédric 0 FRA 99.36 4 103.36 100.07 4 104.07 103.36 0
5 3/ DS 10 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 2+ 101.92 2 103.92 107.26 0 107.26 103.92 75
6 4/ DS 2 119117 CHALOUPKA Václav 1998 Olomouc 1 102.14 2 104.14 100.16 8 108.16 104.14 0
7 5/ DS 6 9082 PŘÍHODA Matouš 1998 USK Pha 1 102.07 4 106.07 101.32 4 105.32 105.32 0
8 1/ DM 8 12019 HEGER Vojtěch 2000 Dukla B. 2+ 106.94 0 106.94 107.95 4 111.95 106.94 68
9 6/ DS 4 12014 HEGER Tomáš 1998 Dukla B. 1 121.65 4 125.65 105.46 2 107.46 107.46 0
10 7/ DS 14 119105 NOVOTNÝ Jan 1998 Olomouc 2+ 105.98 2 107.98 114.67 8 122.67 107.98 62
11 1/ U23 43 12033 MRŮZEK Jakub 1995 Dukla B. 2+ 105.46 4 109.46 133.75 112 245.75 109.46 57
12 9 9018 KARÁSEK Petr 1986 USK Pha 2 104.04 6 110.04 107.78 4 111.78 110.04 53
13 2/ DM 16 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2 132.31 4 136.31 109.05 2 111.05 111.05 49
14 1/ VM 20 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 116.54 2 118.54 110.34 2 112.34 112.34 46
15 23 97014 HROBSKÝ Milan 1983 RK Troja 2+ 130.16 2 132.16 110.58 2 112.58 112.58 43
16 2/ U23 12 9037 PEXA Jakub 1994 USK Pha 2+ 112.90 4 116.90 111.29 2 113.29 113.29 40
17 3/ U23 54 9056 SVOBODA Adam 1994 USK Pha 1 112.50 2 114.50 110.06 4 114.06 114.06 0
18 8/ DS 13 9017 KAMINSKÝ Jan 1999 USK Pha 2+ 114.81 2 116.81 111.31 4 115.31 115.31 37
19 27 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 2 122.54 2 124.54 111.49 4 115.49 115.49 35
20 2/ VM 15 45001 INDRUCH Tomáš 1976 KVS HK 2 128.74 2 130.74 114.15 2 116.15 116.15 33
21 3/ DM 11 119097 NOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc 2 114.32 4 118.32 113.21 4 117.21 117.21 31
22 4/ U23 42 23039 POSPÍCHAL Radek 1994 SKVS ČB 2+ 128.53 4 132.53 115.44 2 117.44 117.44 29
23 9/ DS 26 125041 PŘIKRYL Matěj 1999 VSKRájec 2+ 118.02 0 118.02 118.13 4 122.13 118.02 27
24 49 132040 FUSEK Radomír 1990 Val.Mez. 2 115.09 4 119.09 113.91 56 169.91 119.09 25
25 5/ U23 40 49062 MATULA Roman 1996 Roudnice 2+ 115.54 4 119.54 114.81 6 120.81 119.54 23
26 1/ ZS 24 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2 128.72 8 136.72 119.97 0 119.97 119.97 21
27 4/ DM 17 66016 WENDL Denis 2000 Horš.Týn 2+ 117.88 56 173.88 110.91 12 122.91 122.91 19
28 3/ VM 31 8016 MÍKA Viktor 1977 SKŽižkov 2 123.44 2 125.44 126.93 4 130.93 125.44 17
29 4/ VM 22 184002 VLADAŘ Marek 1981 Regent 3 136.34 56 192.34 125.98 0 125.98 125.98 15
30 1/ V 29 97021 KUČERA Tomáš 1970 RK Troja 2+ 124.78 2 126.78 134.34 4 138.34 126.78 14
31 18 23133 WEBER Oldřich 1987 SKVS ČB 2 129.60 2 131.60 125.29 2 127.29 127.29 13
32 5/ DM 30 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 122.70 108 230.70 121.94 6 127.94 127.94 12
33 10/ DS 41 23035 CEPEK Matěj 1998 SKVS ČB 2+ 122.06 106 228.06 124.01 4 128.01 128.01 11
34 2/ ZS 32 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 3 143.88 2 145.88 131.22 0 131.22 131.22 10
35 5/ VM 53 129025 RAŠNER Martin 1980 Šumperk 2+ 130.39 2 132.39 138.00 10 148.00 132.39 9
36 6/ VM 33 45007 INDRUCH Jaromír 1976 KVS HK 2 130.78 2 132.78 148.72 8 156.72 132.78 8
37 6/ DM 21 119018 FIALA Jakub 2001 Olomouc 2 137.92 12 149.92 129.74 6 135.74 135.74 7
38 11/ DS 19 A13 AITKEN Callum 1999 NZ 132.47 4 136.47 145.32 6 151.32 136.47 0
39 7/ VM 25 78005 PRCHLÍK Jiří 1978 L.Tábor 2+ 128.38 12 140.38 142.17 54 196.17 140.38 6
40 7/ DM 36 11027 KOLÁČEK Petr 2001 KK Brand 3 141.54 2 143.54 187.77 6 193.77 143.54 5
41 3/ ZS 34 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 141.97 2 143.97 155.87 8 163.87 143.97 4
42 4/ ZS 46 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 3 137.42 10 147.42 162.91 12 174.91 147.42 3
43 47 7008 KOPIČKA Ondřej 1989 Tech.Pha 3 149.74 4 153.74 146.84 8 154.84 153.74 2
44 12/ DS 35 45017 SOUČEK Marek 1999 KVS HK 2 161.11 0 161.11 154.39 8 162.39 161.11 1
45 5/ ZS 39 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 179.42 4 183.42 209.14 10 219.14 183.42 0
46 6/ ZS 48 66018 WENDL Samuel 2003 Horš.Týn 3 187.75 6 193.75 186.93 56 242.93 193.75 0
47 7/ ZS 45 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 279.04 64 343.04 295.62 66 361.62 343.04 0
48 VM 50 34011 JANDA Zbyněk 1974 Hubertus 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
49 U23 44 62001 MILLER Jan 1997 Turnov 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
50 ZS 38 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
51 ZS 37 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
52 28 12027 VLČEK Ladislav 1985 Dukla B. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
53 5 9098 MALÝ Vojtěch 1986 USK Pha 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 1/ DS 2 49027 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Roudnice 1 109.69 0 109.69 106.71 0 106.71 106.71 0
2 1/ DM 7 42031 GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice 2+ 107.75 2 109.75 110.65 0 110.65 109.75 75
3 2/ DM 3 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 115.89 2 117.89 111.56 0 111.56 111.56 0
4 2/ DS 1 9070 DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha 1 111.87 4 115.87 108.10 4 112.10 112.10 0
5 3/ DS 4 119090 HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc 1 121.28 6 127.28 113.71 0 113.71 113.71 0
6 1/ U23 5 121022 FOLTYSOVÁ Sabina 1996 KK Opava 1 112.27 56 168.27 109.14 6 115.14 115.14 0
7 3/ DM 8 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 120.01 4 124.01 116.02 0 116.02 116.02 68
8 2/ U23 6 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 1 116.21 0 116.21 121.67 4 125.67 116.21 0
9 4/ DM 12 9105 DUŠKOVÁ Michala 2000 USK Pha 2+ 115.30 2 117.30 120.96 4 124.96 117.30 62
10 5/ DM 13 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 2+ 116.41 2 118.41 116.36 2 118.36 118.36 57
11 1/ ZS 9 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 118.47 0 118.47 119.87 2 121.87 118.47 53
12 2/ ZS 11 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 121.66 0 121.66 118.99 0 118.99 118.99 49
13 3/ ZS 17 187005 NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 Stonava 2+ 120.77 2 122.77 125.14 8 133.14 122.77 46
14 4/ ZS 18 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 124.09 0 124.09 123.80 2 125.80 124.09 43
15 4/ DS 14 A12 PATERSON Claudia 1999 NZ 120.41 4 124.41 125.97 10 135.97 124.41 0
16 6/ DM 30 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2 125.96 0 125.96 134.89 6 140.89 125.96 40
17 16 103064 JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 KK Brno 2 125.32 2 127.32 149.64 4 153.64 127.32 37
18 5/ DS 15 119158 HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc 2+ 131.12 6 137.12 125.99 2 127.99 127.99 35
19 5/ ZS 19 12048 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B. 2 133.37 2 135.37 123.45 6 129.45 129.45 33
20 7/ DM 31 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 131.87 2 133.87 138.16 4 142.16 133.87 31
21 8/ DM 22 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2 130.93 6 136.93 130.07 4 134.07 134.07 29
22 3/ U23 10 A11 WILLIAMS Courtney 1997 NZ 127.47 8 135.47 130.54 6 136.54 135.47 0
23 6/ DS 25 119078 POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 Olomouc 2+ 148.68 4 152.68 130.04 6 136.04 136.04 27
24 6/ ZS 28 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 138.94 4 142.94 130.80 8 138.80 138.80 25
25 21 49030 ZIMOVÁ Marie 1992 Roudnice 2+ 137.07 2 139.07 134.04 52 186.04 139.07 23
26 1/ VM 20 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 138.29 52 190.29 129.79 10 139.79 139.79 21
27 1/ ZM 23 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 172.21 56 228.21 140.56 0 140.56 140.56 19
28 32 14038 ZÝKOVÁ Barbora 1990 Kralupy 2+ 178.47 56 234.47 138.21 4 142.21 142.21 17
29 7/ ZS 26 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 3 139.83 6 145.83 159.84 6 165.84 145.83 15
30 8/ ZS 29 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 157.15 56 213.15 143.64 4 147.64 147.64 14
31 4/ U23 38 121056 KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 KK Opava 3 141.12 8 149.12 151.29 4 155.29 149.12 13
32 1/ V 27 9004 ZEMANOVÁ Jana 1969 USK Pha 2+ 144.35 102 246.35 148.09 2 150.09 150.09 12
33 5/ U23 44 52082 KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 L.Žatec 2+ 140.82 54 194.82 139.95 14 153.95 153.95 11
34 9/ DM 42 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 3 148.11 6 154.11 184.23 4 188.23 154.11 10
35 9/ ZS 40 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 3 160.16 2 162.16 144.13 10 154.13 154.13 9
36 10/ ZS 39 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3 144.54 12 156.54 4 999 999.00 156.54 8
37 10/ DM 50 119081 KOLÁŘOVÁ Marika 2000 Olomouc 3 158.55 4 162.55 190.17 56 246.17 162.55 7
38 11/ ZS 35 11032 CAPALINI Nicola 2002 KK Brand 3 160.05 6 166.05 158.48 106 264.48 166.05 6
39 12/ ZS 46 27002 DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 Ot.Strak 2 164.33 4 168.33 180.78 2 182.78 168.33 5
40 13/ ZS 37 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 3 176.30 4 180.30 165.79 6 171.79 171.79 4
41 11/ DM 34 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3 170.16 152 322.16 169.98 2 171.98 171.98 3
42 12/ DM 52 11044 ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand 3 194.97 10 204.97 175.28 10 185.28 185.28 2
43 13/ DM 48 45028 KEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK 3 186.04 6 192.04 189.56 8 197.56 192.04 1
44 14/ ZS 33 11059 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand 3 193.45 6 199.45 191.70 52 243.70 199.45 0
45 14/ DM 36 9071 DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 USK Pha 2 161.17 152 313.17 191.50 8 199.50 199.50 0
46 15/ ZS 47 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 190.47 10 200.47 151.39 54 205.39 200.47 0
47 16/ ZS 41 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 3 198.86 2 200.86 203.52 64 267.52 200.86 0
48 15/ DM 49 11033 KOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK Brand 3 190.08 12 202.08 197.39 104 301.39 202.08 0
49 17/ ZS 51 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 3 157.23 54 211.23 262.54 110 372.54 211.23 0
50 7/ DS 24 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 1 999 999.00 162.75 56 218.75 218.75 0
51 45 12045 ORNSTOVÁ Eva 1989 Dukla B. 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
52 DM 43 49025 KYZLÍKOVÁ Monika 2001 Roudnice 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0