Výsledková listina

Závod3.NKZ
Číslo16063
Datum04.06.16
Ředitel závoduIvan Pišvejc
Vrchní rozhodčíIva Šedivá
Disciplínaslalom
OrganizátorKK Roudnice n.L.

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 3 49047 ZAJÍC Ondřej 1990 Roudnice 1 94.73 0 94.73 89.24 0 89.24 89.24 0
2 1 12036 ORNST Zdeněk 1990 Dukla B. 1 95.12 2 97.12 92.30 0 92.30 92.30 0
3 1/ U23 7 9040 PECHLÁT Hynek 1995 USK Pha 1 99.91 2 101.91 97.31 0 97.31 97.31 0
4 1/ DM 5 49042 ZIMA Tomáš 2000 Roudnice 1 97.95 0 97.95 97.53 2 99.53 97.95 0
5 2/ U23 2 9077 MATĚJKA Michael 1997 USK Pha 1 99.69 4 103.69 96.35 2 98.35 98.35 0
6 3/ U23 12 9030 PETŘÍK Matouš 1997 USK Pha 2+ 99.63 4 103.63 99.30 0 99.30 99.30 75
7 4/ U23 18 122002 VAŠINA Jiří 1994 Ostrava 2 100.35 4 104.35 99.58 0 99.58 99.58 68
8 1/ DS 14 9085 ŽÍŽALA Josef 1999 USK Pha 2+ 100.03 4 104.03 100.35 0 100.35 100.35 62
9 1/ VM 8 9006 BÍLÝ Petr 1981 USK Pha 1 115.27 56 171.27 101.09 0 101.09 101.09 0
10 10 121040 ŽÁK Jiří 1986 KK Opava 2+ 100.81 4 104.81 101.55 0 101.55 101.55 57
11 2/ DS 16 9064 KOŘÍNEK Vilém 1999 USK Pha 2+ 99.92 2 101.92 106.38 0 106.38 101.92 53
12 1/ ZS 17 23054 KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB 2 107.40 8 115.40 100.12 2 102.12 102.12 49
13 2/ DM 13 14043 BÁRTA Jan 2000 Kralupy 2 102.32 6 108.32 100.56 2 102.56 102.56 46
14 6 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 1 101.67 2 103.67 101.02 2 103.02 103.02 0
15 5/ U23 4 12059 BINČÍK Petr 1994 Dukla B. 1 102.18 4 106.18 99.11 4 103.11 103.11 0
16 21 9165 CHMÁTAL Petr 1990 USK Pha 2+ 104.13 54 158.13 101.79 2 103.79 103.79 43
17 6/ U23 22 9026 RAŠKA Jan 1995 USK Pha 2 109.06 60 169.06 104.27 0 104.27 104.27 40
18 3/ DM 46 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 105.74 4 109.74 104.58 0 104.58 104.58 37
19 11 10013 ABRAHAM Tomáš 1992 Benátky 2+ 100.66 4 104.66 104.87 2 106.87 104.66 35
20 3/ DS 15 9163 ŠODEK Petr 1998 USK Pha 2+ 101.99 50 151.99 104.67 0 104.67 104.67 33
21 52 119147 DUPAL Jiří 1991 Olomouc 2 101.88 4 105.88 100.80 4 104.80 104.80 31
22 39 42032 POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 2 103.50 2 105.50 106.16 2 108.16 105.50 29
23 7/ U23 32 17027 PETERKA Adam 1996 Rakovník 2+ 110.58 10 120.58 103.68 2 105.68 105.68 27
24 8/ U23 42 14014 ŠUPOLÍK Pavel 1997 Kralupy 2+ 105.94 0 105.94 104.76 4 108.76 105.94 25
25 4/ DS 20 12062 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Dukla B. 2+ 107.06 4 111.06 102.25 4 106.25 106.25 23
26 5/ DS 115 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 2 107.29 0 107.29 106.33 0 106.33 106.33 21
27 2/ VM 36 12010 MRŮZEK David 1976 Dukla B. 2+ 107.09 56 163.09 106.44 0 106.44 106.44 19
28 3/ VM 23 12032 RUBÍN Daniel 1975 Dukla B. 2+ 108.53 6 114.53 106.50 0 106.50 106.50 17
29 4/ VM 34 14017 PRELL Pavel 1976 Kralupy 2+ 103.02 4 107.02 103.69 4 107.69 107.02 15
30 9/ U23 33 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno 2+ 105.78 6 111.78 107.11 0 107.11 107.11 14
31 5/ VM 54 77018 JANČAR Filip 1976 Kotva B. 2 110.88 8 118.88 105.45 2 107.45 107.45 13
32 6/ VM 41 14048 ŘEJHA Jiří 1981 Kralupy 2 107.64 0 107.64 110.88 0 110.88 107.64 12
33 6/ DS 24 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 106.10 2 108.10 113.11 6 119.11 108.10 11
34 10/ U23 19 23040 ZVOLÁNEK Jan 1995 SKVS ČB 2+ 102.89 50 152.89 106.25 2 108.25 108.25 10
35 4/ DM 28 36019 POHANKA Vítek 2000 Klatovy 2 107.36 4 111.36 106.88 2 108.88 108.88 9
36 7/ DS 9 121030 MRÁZEK Jan 1998 KK Opava 2+ 103.11 8 111.11 101.19 8 109.19 109.19 8
37 11/ U23 48 121032 ROUSEK Tomáš 1997 KK Opava 2+ 107.26 10 117.26 103.41 6 109.41 109.41 7
38 31 14025 ŠUPOLÍK Luboš 1992 Kralupy 2 108.58 4 112.58 107.47 2 109.47 109.47 6
39 5/ DM 37 19022 ŠANDA Petr 2000 Vlašim 2 111.29 2 113.29 108.18 2 110.18 110.18 5
40 7/ VM 40 53002 LÁSKO Jan 1977 Dv.Král. 2+ 108.70 2 110.70 108.33 4 112.33 110.70 4
41 6/ DM 26 9058 BERAN Václav 2000 USK Pha 2 116.56 4 120.56 109.44 2 111.44 111.44 3
42 7/ DM 45 12061 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Dukla B. 2 109.26 4 113.26 107.53 4 111.53 111.53 2
42 8/ DS 38 12056 ŠTERCL Vít 1999 Dukla B. 2 111.53 0 111.53 113.33 2 115.33 111.53 1
44 12/ U23 25 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 106.85 6 112.85 103.54 8 111.54 111.54 0
45 1/ V 49 187006 NEUGEBAUER Roman 1965 Stonava 2+ 110.06 4 114.06 111.74 0 111.74 111.74 0
46 8/ DM 29 9102 ZEMAN Vojtěch 2000 USK Pha 2 108.51 6 114.51 108.97 6 114.97 114.51 0
47 9/ DS 47 A13 AITKEN Callum 1999 NZ 109.99 52 161.99 108.85 6 114.85 114.85 0
48 8/ VM 30 14042 GORECKÝ Petr 1981 Kralupy 3 111.31 4 115.31 118.77 100 218.77 115.31 0
49 9/ DM 35 9080 RAŠKA Tomáš 2001 USK Pha 2 116.01 2 118.01 111.45 4 115.45 115.45 0
50 2/ ZS 43 9106 LHOTA Kryštof 2002 USK Pha 2 111.44 6 117.44 115.57 54 169.57 117.44 0
51 10/ DS 79 45017 SOUČEK Marek 1999 KVS HK 3 117.25 4 121.25 117.49 0 117.49 117.49 0
52 3/ ZS 58 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 116.89 2 118.89 123.91 2 125.91 118.89 0
53 11/ DS 74 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 115.56 56 171.56 116.03 4 120.03 120.03 0
54 4/ ZS 67 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 112.45 8 120.45 114.54 8 122.54 120.45 0
55 99 14005 DOLISTA Jan 1987 Kralupy 3 122.35 6 128.35 116.74 4 120.74 120.74 0
56 10/ DM 75 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 125.21 2 127.21 120.79 0 120.79 120.79 0
57 12/ DS 114 9052 WALLISCH Vít 1999 USK Pha 2 117.38 4 121.38 114.88 6 120.88 120.88 0
58 5/ ZS 53 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 2 124.32 58 182.32 117.13 4 121.13 121.13 0
59 11/ DM 66 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 116.15 6 122.15 117.07 6 123.07 122.15 0
60 12/ DM 113 132010 TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez. 2 116.03 8 124.03 110.72 52 162.72 124.03 0
61 6/ ZS 69 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 132.93 54 186.93 118.44 8 126.44 126.44 0
62 7/ ZS 94 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 3 162.93 54 216.93 123.11 4 127.11 127.11 0
63 8/ ZS 57 12055 KIRCHNER David 2002 Dukla B. 2 136.92 10 146.92 119.41 8 127.41 127.41 0
64 9/ ZS 60 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 123.62 4 127.62 124.56 10 134.56 127.62 0
65 13/ DS 44 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 2 124.24 6 130.24 122.02 6 128.02 128.02 0
66 13/ DM 63 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 2 145.39 6 151.39 126.51 2 128.51 128.51 0
67 10/ ZS 62 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 123.05 6 129.05 127.86 58 185.86 129.05 0
68 14/ DM 68 49019 KLEMENT Maxim 2001 Roudnice 2 136.99 108 244.99 123.60 8 131.60 131.60 0
69 15/ DM 50 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2 133.85 58 191.85 130.55 2 132.55 132.55 0
70 16/ DM 61 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 2 152.20 106 258.20 124.99 8 132.99 132.99 0
71 17/ DM 70 119018 FIALA Jakub 2001 Olomouc 2 127.33 6 133.33 134.35 10 144.35 133.33 0
72 18/ DM 76 9084 PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha 3 130.75 4 134.75 131.43 4 135.43 134.75 0
73 19/ DM 64 52003 MILYAN David 2001 L.Žatec 2 131.38 4 135.38 133.56 8 141.56 135.38 0
74 11/ ZS 104 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 129.64 6 135.64 146.25 54 200.25 135.64 0
75 2/ V 108 92006 BERAN Jan 1969 KVS Pha4 3 138.99 6 144.99 128.13 8 136.13 136.13 0
76 20/ DM 71 23162 REZEK Tomáš 2001 SKVS ČB 2 150.63 8 158.63 130.08 8 138.08 138.08 0
77 12/ ZS 83 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 3 130.46 8 138.46 132.70 10 142.70 138.46 0
78 1/ ZM 100 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 3 137.45 106 243.45 136.42 4 140.42 140.42 0
79 13/ ZS 93 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 3 143.08 52 195.08 140.87 0 140.87 140.87 0
80 21/ DM 89 11027 KOLÁČEK Petr 2001 KK Brand 3 143.89 8 151.89 131.60 12 143.60 143.60 0
81 22/ DM 103 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 3 136.75 8 144.75 151.23 60 211.23 144.75 0
82 14/ ZS 65 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 167.05 6 173.05 144.29 2 146.29 146.29 0
83 15/ ZS 105 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 3 161.09 108 269.09 140.66 6 146.66 146.66 0
84 2/ ZM 84 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 139.59 58 197.59 145.00 2 147.00 147.00 0
85 16/ ZS 73 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 2 137.43 10 147.43 129.85 58 187.85 147.43 0
86 17/ ZS 85 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 3 215.10 56 271.10 138.50 10 148.50 148.50 0
86 23/ DM 77 129010 VÁCHA Ondřej 2001 Šumperk 3 138.50 10 148.50 131.26 252 383.26 148.50 0
88 14/ DS 55 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 2 140.80 12 152.80 142.47 152 294.47 152.80 0
89 3/ ZM 111 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 3 145.81 8 153.81 154.47 204 358.47 153.81 0
90 4/ ZM 95 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 3 134.27 62 196.27 151.07 4 155.07 155.07 0
91 5/ ZM 80 11036 VENC Štěpán 2004 KK Brand 3 156.97 2 158.97 159.12 8 167.12 158.97 0
92 24/ DM 59 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 184.38 6 190.38 155.44 4 159.44 159.44 0
93 25/ DM 97 11017 ŠULC Karel 2000 KK Brand 3 157.62 62 219.62 155.67 4 159.67 159.67 0
94 26/ DM 27 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 107.97 52 159.97 122.20 56 178.20 159.97 0
95 18/ ZS 90 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 3 157.02 6 163.02 153.75 8 161.75 161.75 0
96 15/ DS 72 52005 ŘÁHA Oldřich 1998 L.Žatec 2 155.85 6 161.85 134.44 50 184.44 161.85 0
97 19/ ZS 102 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 3 208.51 56 264.51 158.48 4 162.48 162.48 0
98 27/ DM 88 129016 HOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk 3 182.07 8 190.07 162.82 14 176.82 176.82 0
99 20/ ZS 51 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2 124.51 56 180.51 112.64 104 216.64 180.51 0
100 6/ ZM 101 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 170.65 10 180.65 162.70 52 214.70 180.65 0
101 21/ ZS 78 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 196.19 108 304.19 174.99 6 180.99 180.99 0
102 28/ DM 91 52027 NESNÍDAL Radek 2000 L.Žatec 3 172.33 10 182.33 170.91 54 224.91 182.33 0
103 22/ ZS 56 46079 HORAL Vojtěch 2002 Jablonec 2 163.36 106 269.36 135.37 56 191.37 191.37 0
104 23/ ZS 110 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 3 141.44 160 301.44 164.27 62 226.27 226.27 0
105 29/ DM 81 9009 JAKL Vincent 2001 USK Pha 3 3 999 999.00 122.01 106 228.01 228.01 0
106 24/ ZS 86 11016 PROCHÁZKA Josef 2002 KK Brand 3 184.87 62 246.87 177.73 56 233.73 233.73 0
107 30/ DM 107 129017 ŘEZNÍK Vít 2001 Šumperk 3 165.91 158 323.91 184.10 62 246.10 246.10 0
108 7/ ZM 82 11031 CAPALINI Daniel 2005 KK Brand 3 144.29 106 250.29 202.17 116 318.17 250.29 0
109 25/ ZS 87 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 3 188.13 110 298.13 162.08 106 268.08 268.08 0
110 26/ ZS 96 9126 KADLEC Filip 2003 USK Pha 3 198.16 108 306.16 163.59 106 269.59 269.59 0
111 U23 112 9028 KOŘÍNEK Filip 1995 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
112 U23 109 77014 KLIMUŠKIN Šimon 1995 Kotva B. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
113 106 77017 BAROŇ Petr 1991 Kotva B. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
114 ZS 98 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
115 ZS 92 49064 HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 70 9031 HOŠKOVÁ Kateřina 1985 USK Pha MT 116.52 2 118.52 113.69 2 115.69 115.69 0
2 1/ DS 71 49027 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Roudnice 1 124.14 6 130.14 117.70 4 121.70 121.70 0
3 1/ DM 73 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 125.41 6 131.41 123.97 2 125.97 125.97 0
4 2/ DM 74 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 2+ 137.02 4 141.02 125.11 4 129.11 129.11 60
5 1/ U23 72 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 1 127.55 10 137.55 128.71 6 134.71 134.71 0
6 3/ DM 76 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 142.61 56 198.61 142.81 2 144.81 144.81 53
7 4/ DM 83 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 154.66 4 158.66 140.69 6 146.69 146.69 47
8 1/ ZS 78 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 145.81 8 153.81 141.78 6 147.78 147.78 42
9 5/ DM 75 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 149.62 204 353.62 138.92 12 150.92 150.92 38
10 2/ ZS 81 12048 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B. 2 176.27 8 184.27 144.83 8 152.83 152.83 34
11 1/ ZM 80 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 171.13 58 229.13 149.60 8 157.60 157.60 31
12 3/ ZS 82 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 4 999 999.00 155.74 2 157.74 157.74 28
13 2/ U23 86 121056 KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 KK Opava 2+ 191.87 156 347.87 160.32 8 168.32 168.32 25
14 4/ ZS 84 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3 190.48 4 194.48 171.81 2 173.81 173.81 22
15 5/ ZS 85 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 3 189.01 2 191.01 182.53 10 192.53 191.01 20
16 6/ ZS 88 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 191.44 16 207.44 201.83 14 215.83 207.44 18
17 7/ ZS 90 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 3 197.05 112 309.05 168.58 58 226.58 226.58 16
18 2/ DS 91 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 2+ 212.91 114 326.91 216.98 10 226.98 226.98 14
19 8/ ZS 79 125043 PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 VSKRájec 2+ 172.66 108 280.66 221.47 8 229.47 229.47 12
20 6/ DM 89 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3 261.67 258 519.67 245.12 60 305.12 305.12 10
21 9/ ZS 87 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 1 999 999.00 259.43 112 371.43 371.43 9
22 DS 77 A12 PATERSON Claudia 1999 NZ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 1/ DS 76 12019 12014 HEGER Vojtěch HEGER Tomáš 2000 1998 Dukla B. Dukla B. 2 116.14 0 116.14 124.68 10 134.68 116.14 60
2 1/ U23 74 121030 121032 MRÁZEK Jan ROUSEK Tomáš 1998 1997 KK Opava KK Opava 1 115.57 54 169.57 119.46 0 119.46 119.46 0
3 2/ DS 71 119122 119097 VRUBLOVSKÝ Jan NOVOTNÝ Petr 1999 2000 Olomouc Olomouc 1 119.49 4 123.49 118.88 2 120.88 120.88 0
4 70 12049 12009 SUCHÝ Ondřej SUCHÝ Matěj 1979 1986 Dukla B. Dukla B. 1 132.17 52 184.17 118.12 6 124.12 124.12 0
5 1/ DM 78 36019 66016 POHANKA Vítek WENDL Denis 2000 2000 Klatovy Horš.Týn 2 133.79 60 193.79 126.22 0 126.22 126.22 53
6 3/ DS 75 12061 12062 ZAPLETAL Mikuláš ZAPLETAL Vojtěch 2000 1998 Dukla B. Dukla B. 2 120.20 10 130.20 122.93 8 130.93 130.20 47
7 72 23039 23133 POSPÍCHAL Radek WEBER Oldřich 1994 1987 SKVS ČB SKVS ČB 1 128.46 2 130.46 119.45 60 179.45 130.46 0
8 82 14025 14027 ŠUPOLÍK Luboš ŠEBA Patrik 1992 1992 Kralupy Kralupy 2 125.13 6 131.13 134.69 6 140.69 131.13 42
9 73 12027 9098 VLČEK Ladislav MALÝ Vojtěch 1985 1986 Dukla B. USK Pha 1 133.53 56 189.53 129.81 2 131.81 131.81 0
10 2/ U23 77 17027 9040 PETERKA Adam PECHLÁT Hynek 1996 1995 Rakovník USK Pha 2 126.31 14 140.31 157.79 106 263.79 140.31 38
11 83 48081 48068 KOČÍ Martin VOLÁK Jaroslav 1991 1990 Klášter. Klášter. 2 151.90 8 159.90 143.84 60 203.84 159.90 34
12 2/ DM 80 9121 9123 MAJER Kryštof HOUSKA Jan 2001 2001 USK Pha USK Pha 3 217.23 58 275.23 194.03 8 202.03 202.03 31
13 1/ ZS 79 66027 66018 TÁBORSKÝ Jan WENDL Samuel 2003 2003 Horš.Týn Horš.Týn 3 193.74 56 249.74 214.93 14 228.93 228.93 28
14 2/ ZS 81 9134 9126 FRENCL Josef KADLEC Filip 2002 2003 USK Pha USK Pha 3 219.37 126 345.37 255.12 112 367.12 345.37 25

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 1 12020 JORDÁN František 1991 Dukla B. 1 99.34 2 101.34 97.86 2 99.86 99.86 0
2 1/ DS 6 9082 PŘÍHODA Matouš 1998 USK Pha 1 126.02 54 180.02 100.20 0 100.20 100.20 0
3 2/ DS 2 119117 CHALOUPKA Václav 1998 Olomouc 1 101.31 0 101.31 101.25 0 101.25 101.25 0
4 3/ DS 3 12031 LERCH Adam 1998 Dukla B. 1 102.38 0 102.38 102.48 0 102.48 102.38 0
5 4/ DS 7 9081 LHOTA Matyáš 1999 USK Pha 1 100.67 8 108.67 103.57 0 103.57 103.57 0
6 55 A55 JOLY Cédric 0 FRA 102.38 52 154.38 102.58 2 104.58 104.58 0
7 5/ DS 4 12014 HEGER Tomáš 1998 Dukla B. 1 105.73 0 105.73 107.36 0 107.36 105.73 0
8 6/ DS 10 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 2+ 106.88 2 108.88 103.96 2 105.96 105.96 75
9 1/ U23 43 12033 MRŮZEK Jakub 1995 Dukla B. 2+ 108.64 156 264.64 104.56 2 106.56 106.56 68
10 1/ DM 8 12019 HEGER Vojtěch 2000 Dukla B. 2+ 106.60 2 108.60 104.60 2 106.60 106.60 62
11 9 9018 KARÁSEK Petr 1986 USK Pha 2 4 999 999.00 104.66 2 106.66 106.66 57
12 7/ DS 14 119105 NOVOTNÝ Jan 1998 Olomouc 2+ 111.07 2 113.07 104.85 2 106.85 106.85 53
13 5 9098 MALÝ Vojtěch 1986 USK Pha 1 110.56 2 112.56 107.41 0 107.41 107.41 0
14 2/ DM 11 119097 NOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc 2 111.65 2 113.65 108.99 0 108.99 108.99 49
15 1/ VM 15 45001 INDRUCH Tomáš 1976 KVS HK 2 112.93 0 112.93 109.04 0 109.04 109.04 46
16 2/ U23 54 9056 SVOBODA Adam 1994 USK Pha 1 109.93 2 111.93 110.59 0 110.59 110.59 0
17 8/ DS 13 9017 KAMINSKÝ Jan 1999 USK Pha 2+ 109.87 4 113.87 113.28 6 119.28 113.87 43
18 3/ U23 40 49062 MATULA Roman 1996 Roudnice 2+ 114.04 4 118.04 114.23 0 114.23 114.23 40
19 23 97014 HROBSKÝ Milan 1983 RK Troja 2+ 109.02 100 209.02 112.58 2 114.58 114.58 37
20 2/ VM 20 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 112.83 2 114.83 113.82 2 115.82 114.83 35
21 4/ U23 12 9037 PEXA Jakub 1994 USK Pha 2+ 116.29 4 120.29 115.75 2 117.75 117.75 33
22 27 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 2 115.65 56 171.65 114.09 4 118.09 118.09 31
23 3/ DM 17 66016 WENDL Denis 2000 Horš.Týn 2+ 117.04 54 171.04 116.47 2 118.47 118.47 29
24 1/ V 29 97021 KUČERA Tomáš 1970 RK Troja 2+ 121.03 4 125.03 116.54 2 118.54 118.54 27
25 5/ U23 42 23039 POSPÍCHAL Radek 1994 SKVS ČB 2+ 119.65 2 121.65 118.49 4 122.49 121.65 25
26 9/ DS 26 125041 PŘIKRYL Matěj 1999 VSKRájec 2+ 117.98 4 121.98 122.43 2 124.43 121.98 23
27 10/ DS 41 23035 CEPEK Matěj 1998 SKVS ČB 2+ 120.58 2 122.58 140.12 206 346.12 122.58 21
28 4/ DM 16 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2 121.47 4 125.47 113.92 50 163.92 125.47 19
29 3/ VM 22 184002 VLADAŘ Marek 1981 Regent 3 127.68 0 127.68 125.36 2 127.36 127.36 17
30 4/ VM 53 129025 RAŠNER Martin 1980 Šumperk 2+ 121.66 50 171.66 128.79 0 128.79 128.79 15
31 5/ DM 30 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 138.08 60 198.08 123.14 6 129.14 129.14 14
32 5/ VM 31 8016 MÍKA Viktor 1977 SKŽižkov 2 128.60 2 130.60 127.92 4 131.92 130.60 13
33 6/ VM 33 45007 INDRUCH Jaromír 1976 KVS HK 2 135.92 2 137.92 123.65 106 229.65 137.92 12
34 1/ ZS 32 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 3 132.23 6 138.23 147.69 4 151.69 138.23 11
35 7/ VM 50 34011 JANDA Zbyněk 1974 Hubertus 3 129.26 12 141.26 156.97 60 216.97 141.26 10
36 47 7008 KOPIČKA Ondřej 1989 Tech.Pha 3 146.81 100 246.81 142.44 4 146.44 146.44 9
37 6/ DM 36 11027 KOLÁČEK Petr 2001 KK Brand 3 156.88 4 160.88 147.71 4 151.71 151.71 8
38 2/ ZS 46 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 3 149.72 56 205.72 150.34 2 152.34 152.34 7
39 7/ DM 21 119018 FIALA Jakub 2001 Olomouc 2 131.64 100 231.64 152.80 4 156.80 156.80 6
40 3/ ZS 39 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3 157.64 4 161.64 167.71 58 225.71 161.64 5
41 28 12027 VLČEK Ladislav 1985 Dukla B. 3 118.75 102 220.75 120.73 50 170.73 170.73 4
42 49 132040 FUSEK Radomír 1990 Val.Mez. 2 121.10 50 171.10 123.72 300 423.72 171.10 3
43 4/ ZS 24 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2 119.64 54 173.64 125.04 102 227.04 173.64 2
44 5/ ZS 38 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 3 147.81 56 203.81 171.65 6 177.65 177.65 1
45 8/ VM 25 78005 PRCHLÍK Jiří 1978 L.Tábor 2+ 126.36 104 230.36 126.99 52 178.99 178.99 0
46 18 23133 WEBER Oldřich 1987 SKVS ČB 2 122.20 108 230.20 124.09 58 182.09 182.09 0
47 6/ ZS 34 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 132.64 56 188.64 145.55 150 295.55 188.64 0
48 11/ DS 35 45017 SOUČEK Marek 1999 KVS HK 2 154.88 52 206.88 148.41 52 200.41 200.41 0
49 7/ ZS 45 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 160.19 262 422.19 221.45 60 281.45 281.45 0
50 8/ ZS 48 66018 WENDL Samuel 2003 Horš.Týn 3 202.98 102 304.98 160.76 204 364.76 304.98 0
51 U23 44 62001 MILLER Jan 1997 Turnov 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
52 ZS 37 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
53 DS 19 A13 AITKEN Callum 1999 NZ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 1/ DS 2 49027 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Roudnice 1 106.08 0 106.08 116.79 0 116.79 106.08 0
2 2/ DS 1 9070 DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha 1 109.17 2 111.17 106.99 2 108.99 108.99 0
3 1/ DM 3 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 108.26 2 110.26 113.09 2 115.09 110.26 0
4 45 12045 ORNSTOVÁ Eva 1989 Dukla B. 2 109.46 2 111.46 106.07 6 112.07 111.46 75
5 1/ U23 5 121022 FOLTYSOVÁ Sabina 1996 KK Opava 1 112.51 2 114.51 110.55 2 112.55 112.55 0
6 1/ ZS 9 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 113.74 0 113.74 114.78 6 120.78 113.74 68
7 2/ U23 6 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 1 114.28 0 114.28 116.19 0 116.19 114.28 0
8 2/ DM 13 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 2+ 119.36 4 123.36 114.80 0 114.80 114.80 62
9 3/ DM 7 42031 GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice 2+ 114.92 0 114.92 115.44 50 165.44 114.92 57
10 2/ ZS 11 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 115.32 0 115.32 119.38 0 119.38 115.32 53
11 4/ DM 12 9105 DUŠKOVÁ Michala 2000 USK Pha 2+ 118.64 0 118.64 116.89 4 120.89 118.64 49
12 3/ DS 4 119090 HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc 1 117.30 2 119.30 123.98 54 177.98 119.30 0
13 5/ DM 8 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 117.91 2 119.91 119.08 6 125.08 119.91 46
14 3/ ZS 17 187005 NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 Stonava 2+ 127.92 54 181.92 120.17 0 120.17 120.17 43
15 21 49030 ZIMOVÁ Marie 1992 Roudnice 2+ 123.52 0 123.52 128.04 2 130.04 123.52 40
16 4/ DS 15 119158 HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc 2+ 122.29 2 124.29 138.39 0 138.39 124.29 37
17 16 103064 JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 KK Brno 2 120.95 4 124.95 129.13 2 131.13 124.95 35
18 4/ ZS 19 12048 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B. 2 123.14 6 129.14 123.32 2 125.32 125.32 33
19 1/ ZM 23 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 3 126.07 2 128.07 154.23 156 310.23 128.07 31
20 3/ U23 10 A11 WILLIAMS Courtney 1997 NZ 124.61 4 128.61 118.54 54 172.54 128.61 0
21 5/ ZS 18 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 127.01 2 129.01 131.46 4 135.46 129.01 29
22 1/ VM 20 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 125.93 4 129.93 123.36 6 129.36 129.36 27
23 6/ DM 30 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2 130.80 0 130.80 134.08 4 138.08 130.80 25
24 6/ ZS 26 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 3 131.91 6 137.91 130.90 0 130.90 130.90 23
25 4/ U23 44 52082 KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 L.Žatec 2+ 129.13 2 131.13 4 999 999.00 131.13 21
26 1/ V 27 9004 ZEMANOVÁ Jana 1969 USK Pha 2+ 140.02 4 144.02 133.48 4 137.48 137.48 19
27 5/ DS 25 119078 POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 Olomouc 2+ 138.05 0 138.05 137.06 6 143.06 138.05 17
28 7/ DM 31 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 132.54 102 234.54 135.33 6 141.33 141.33 15
29 8/ DM 22 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2 136.17 6 142.17 130.77 54 184.77 142.17 14
30 9/ DM 36 9071 DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 USK Pha 2 139.57 4 143.57 147.40 106 253.40 143.57 13
31 6/ DS 24 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 141.90 4 145.90 159.56 4 163.56 145.90 12
32 10/ DM 42 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 3 141.67 8 149.67 151.60 4 155.60 149.67 11
33 7/ ZS 35 11032 CAPALINI Nicola 2002 KK Brand 3 164.86 6 170.86 146.29 4 150.29 150.29 10
34 8/ ZS 40 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 3 158.55 4 162.55 152.23 2 154.23 154.23 9
35 9/ ZS 46 27002 DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 Ot.Strak 2 153.79 4 157.79 155.62 6 161.62 157.79 8
36 10/ ZS 28 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 3 135.58 106 241.58 150.01 8 158.01 158.01 7
37 11/ ZS 29 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 151.94 10 161.94 135.35 60 195.35 161.94 6
38 11/ DM 34 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3 169.16 56 225.16 161.31 4 165.31 165.31 5
39 12/ ZS 37 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 3 168.68 56 224.68 164.43 10 174.43 174.43 4
40 13/ ZS 51 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 3 170.75 4 174.75 215.89 4 219.89 174.75 3
41 12/ DM 48 45028 KEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK 3 183.86 2 185.86 171.57 4 175.57 175.57 2
42 13/ DM 50 119081 KOLÁŘOVÁ Marika 2000 Olomouc 3 186.46 2 188.46 182.20 2 184.20 184.20 1
43 14/ ZS 47 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3 179.42 102 281.42 182.54 4 186.54 186.54 0
44 32 14038 ZÝKOVÁ Barbora 1990 Kralupy 2+ 137.01 50 187.01 131.41 106 237.41 187.01 0
45 14/ DM 49 11033 KOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK Brand 3 155.76 106 261.76 177.18 12 189.18 189.18 0
46 5/ U23 38 121056 KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 KK Opava 3 138.30 52 190.30 161.45 50 211.45 190.30 0
47 15/ ZS 41 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 3 193.05 56 249.05 183.96 10 193.96 193.96 0
48 15/ DM 52 11044 ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand 3 192.05 8 200.05 176.80 58 234.80 200.05 0
49 16/ ZS 39 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3 168.20 52 220.20 153.15 102 255.15 220.20 0
50 17/ ZS 33 11059 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand 3 173.07 154 327.07 227.77 6 233.77 233.77 0
51 DM 43 49025 KYZLÍKOVÁ Monika 2001 Roudnice 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
52 DS 14 A12 PATERSON Claudia 1999 NZ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0